7 nejlepších dlouhodobých akcií „milionářů“, které lze koupit v roce 2021

Top 7 akcií ke koupi, aby se z vás stal milionář

Pokud jste investor, který hledá nejlepší akcie, které vám mohou poskytnout stabilitu, spolehlivost a velký potenciál výdělků, podívejte se, protože máme 7 nejlepších tipů „Millionaire-Maker“, které vypadají jako perfektní investice.

Jednou jistotou ohledně růstových akcií je, že nyní více než kdykoli předtím, když se nacházíme v náročných dobách, se investoři snaží přidat a být součástí některých z nejlepších dlouhodobých růstových akcií na tomto trhu dnes.

Nejen, že růstové akcie vypadají, že nabízejí atraktivní výnosy, ale nalezení těch nejlepších růstových akcií na trhu, které nabízejí spolehlivou kombinaci stability, spolu s fantastickými vyhlídkami do budoucnosti, je klíčem, zejména když jsme viděli do roku 2020, že se může stát cokoli. Pohled do roku 2021 a dále může být součástí takových akcií nesmírně obohacující a vzrušující, protože stále rostou na nová maxima, ale jsou pohodlně obklopeny silnými finančními prvky.

Přestože akcie s velkou kapitalizací, jako je Microsoft (MSFT), nabízejí skvělé výnosy a stabilitu, akcie v takovém rozsahu nezvýší vaše výnosy natolik jako tito „milionáři“. Akcie s malou tržní kapitalizací jsou navíc v jiném měřítku, protože i když tyto akcie mají velký potenciál přinést obrovský růstový úspěch, mají silné rizikové faktory a jsou extrémně volatilní, a v této velmi náročné době nemusí být čas začít podstupovat taková rizika.

Seznam 7 akcií milionářů, které lze koupit v roce 2021:

Všechny tyto špičkové akcie a mnoho dalších můžete koupit na eToro a zaplatit 0% poplatky!

Co dělá z akcie „milionáře“?

Pokud jste v investování noví, možná vás zajímá, co dělá z akcie „Millionaire-Maker“, a tato odpověď je docela přímočará. Akcie, které jsou ve zdravé finanční situaci a mají vysoký potenciál růstu, spolu s přidáním záchranné sítě stability pod nohama.

Doporučuje se samozřejmě dělat si domácí úkoly na jakýchkoli akciích, abyste zjistili, zda má akcie cenu investovat své výdělky. Chcete-li však konkrétně prozkoumat akcie, které mají potenciál vás dlouhodobě zbohatnout, stojí za to, když se podíváte hlouběji do těchto akcií, abyste zjistili, zda je váš cíl být dlouhodobým milionářem dosažitelný.

Jaké klíčové prvky hledat v zásobě milionáře?

Jak již bylo zmíněno výše, pohled na základní prvky akcií je klíčový při pohledu na investování do jakýchkoli akcií. Ale co hledat na skladě je možná otázka vaší mysli, kterou hledáte přijít na to.

Za prvé, každá populace, o kterou je zájem, stojí za to podívat se na odvětví, ve kterém se tato populace nachází. Například na odvětví konopí, toto odvětví, které bude stoupat, až budeme v průběhu roku 2021 a dále, představovat obrovský růstový potenciál nejen pro jednotlivé akcie ale pro průmysl jako celek.

Zadruhé, než se konkrétně podíváme na celkové finanční základy akcie, stojí za to se podívat na kapitalizaci akciového trhu, je to velká indikace, zda se akcie mohou významně dívat na růst. Vezměme si například společnost Amazon (AMZN), která má tržní kapitalizaci 1,6 bilionu, ve skutečnosti se tato akcie nebude znásobovat až 10krát tolik, což při pohledu na akcii, která má tržní kapitalizaci přiměřeně velké, má realistický potenciál při dosažení dvojciferných hodnot v miliardách je to dobrý faktor, na který je třeba přihlížet při hledání takových akcií, s nimiž začít.

Přesto je na trhu spousta akcií s menší tržní kapitalizací, která obsahuje mnoho rizikových prvků, zatímco akcie se střední tržní kapitalizací mají stabilnější pozici s velkou perspektivou růstu..

Pak je na čase se podívat na základní prvky akcií, mezi něž patří pohled na tržby z akcií, abychom zjistili, jak dobře společnost roste, jako kdyby akcie měly v průběhu let atraktivní a viditelně dobrý růst výnosů, to je dobré náznak, že akcie mají potenciál pokračovat v růstu kupředu.

Mezi další klíčové základy, které je třeba vzít v úvahu, patří rozvaha akcií, pomocí které lze zjistit, jak akcie finančně sedí, a to pomocí různých metrických poměrů, včetně P / E (poměr cena / zisk), P / S (poměr cena / prodej) a ROE ( návratnost vlastního kapitálu). Tyto poměry vám poskytnou jasnější pochopení, pokud je tato akcie nad nebo podhodnocena na základě ceny akcií společnosti smíchané se ziskem společnosti na akcii, zatímco poměr ROE ukazuje, jaký zisk každý dolar společného kapitálu držitele akcií přináší, zatímco P / S ratio je další metrika, kterou lze použít k pohledu na růstový potenciál, protože ukazuje, jak je podnik oceňován ve vztahu k prodeji.

Kromě nejlepších prvků, které je třeba zkoumat, aby se zjistilo, zda je akcie potenciálním „milionářem“, je dobrou strategií, která pomůže zjednodušit odhad akcií, „pravidlo 72“. Pravidlo 72 lze použít na cokoli, co má schopnost se zvyšovat, stačí vydělit 72 mírou návratnosti akcií, abychom vám mohli poskytnout odhadovaný čas, aby akcie zdvojnásobily vaše příjmy.

Poté, co jsme jasně uvedli, co dělá z akcie „Millionaire-Maker“, co hledat v rámci akcie a jak odhadnout, jak dlouho bude trvat, než akcie porostou, je nyní čas podívat se na 7 nejlepších akcie, které vypadají, pokračují na cestě k úspěchu.

1. Starbucks Corp (SBUX)

Americkou nadnárodní kavárnou a pražárnou, která chytila ​​za srdce miliony po celém světě, zatímco pro svou kávu a jedinečnost stále čerpá další miliony, je Starbucks Corp (SBUX).

Americká korporace se sídlem v Seattlu ve Washingtonu byla významnou investicí, do které investoři postupem času zbohatli. V posledních dnech tato zásoba nevykazuje žádné známky zpomalení, ve skutečnosti naopak, protože zásoba nadále dodává špičkovou kávu spolu s vytvářením větší jedinečnosti.

Spuštění společnosti Starbucks Corp, stejně jako mnoho společností na dnešním trhu, zasáhlo těžké časy po roce 2020, kdy došlo k pandemii koronavirů, a to po celém světě, včetně mnoha obchodů, které jsou v současné době uzavřeny ve snaze využít a zabránit pokračujícímu šíření tohoto viru , přičemž mnoho obchodů nenabízí vůbec žádné služby.

To znamená, že pozitiva převažují nad negativními pro tuto značku. Vzhledem k tomu, že se do této zásoby kávy v roce 2020 dostaly potíže, podařilo se jí vrátit se k pozitivnímu, když směřujeme k novému normálu. Bylo zřejmé, že poptávka po spotřebitelích po celém světě byla silná, protože obchody, průjezdy a služby objednávání mobilních telefonů byly silným odbytištěm pro značku a přinášejí fantastické příjmy z celého světa, takže Starbucks Corp v dobré jak se pohybujeme vpřed.

V rámci fiskálního Q1 společnosti zveřejněného 26. ledna 2021 ukazuje solidní krok vpřed navzdory současné globální situaci, Čína byla svědkem 5% nárůstu prodejů v obchodech, zatímco segment Starbucks International skončil meziročně 5% s přidanou podporou z Číny , což přineslo čisté příjmy ve výši 1,7 miliardy USD a dalších 1 038 nových obchodů v provozu přispělo k tomuto zvýšení prodeje. Provozní příjem pro mezinárodní segment byl téměř na stejné úrovni jako v roce 2020, protože v prvním čtvrtletí byla potvrzena na 274,8 milionu USD ve srovnání s 275,9 miliony USD v roce 2020.

Americká strana podnikání byla mírně pozadu kvůli omezením a vlivu Covid-19 na značku kávy, čistý výnos klesl o 6% na 4,7 miliardy USD ve srovnání s Q1 2020, provozní příjem přirozeně poklesl kvůli méně operace, která se snížila o -26% na 813,5 milionu USD ve srovnání s 1,1 miliardami USD v roce 2020. V USA se otevřelo 105 nových obchodů, nicméně to bezpochyby z dlouhodobého hlediska zvýší tržby značky.

Celkově společnost Starbucks potvrdila, že v prvním fiskálním Q1 2021 bylo otevřeno 278 nových obchodů, což představuje meziroční růst o 4%. Shromáždění čistých výnosů přineslo u této akcie celkem 6,7 miliard USD, přičemž v prvním čtvrtletí došlo k mírnému poklesu o 5%, zejména kvůli nedostatku spotřebitelského prodeje kvůli Covid-19, včetně provozní marže akcií meziročně snížené o 3,7% a zisk GAAP na akcii (EPS) se meziročně snížil o 0,53 USD o 0,21 USD.

Všechny akcie vykázaly zisky, i když kromě mezinárodního segmentu vykazují nevýhodu, jsou pro akcie ve skutečnosti pozitivní zprávou. Když se podíváte na poptávku v těchto náročných dobách, včetně věrnostního programu Starbucks Rewards, který se v USA zvýšil na 28 milionů, je to meziroční nárůst o 15% i v nejistých dobách s omezeními.

Pokud jde o budoucnost, Starbucks se snaží přidat a pokročit s výrazným růstem do roku 2021 a bezpochyby v průběhu let, protože i tento trh je přitahován mnoha. Společnost Starbucks v rámci svého fiskálního pokynu pro rok 2021 podrobně uvedla, že se snaží archivovat mezi 10% až 23% růstem prodejů globálních obchodů, hrubé vedení 2150 otevření nových obchodů s 1110 čistými novými obchody v mezinárodním měřítku a konsolidované výnosy mezi 28 miliardami až 29 miliardami dolarů za shrnutí ke konci roku.

Růstový potenciál je určitě vidět. Když se však nyní díváme na ocenění této akcie, včetně její ceny akcií a poměru EPS, což vypadá, že se mírně drží na vyšší straně, drží cenu akcie 105,30 USD a EPS 0,56 USD, je potenciálně ve skutečnosti nastavena téměř správně vzhledem k tomu, co této zásoby lze dosáhnout, když budeme postupovat vpřed.

Starbucks pravděpodobně neuvidí obrovskou nevýhodu ve své ceně akcií, zejména proto, že se blížíme omezením, která se v nadcházejících měsících zmírní, což nyní přináší ideální čas začít hledat a investovat do této přední zásoby kávy, která má rozhodně stopu milionářská akcie pro investory, což prokázala v minulosti.

2. Green Thumb Industries Inc (GTBIF)

Skladem GTBIF

Není žádným překvapením, že akcie v tak dychtivě očekávaném odvětví vytvářejí seznam nejlepších akcií, které vás mohou zbohatnout. Společnost Green Thumb Industries Inc (GTBIF) uvádí tento seznam jako konopnou zásobu, kterou byste si měli koupit pro rok 2021.

Společnost Green Thumb Industries se pyšní tím, že poskytuje nejvyšší standard v pěstování a poskytování bezpečného a kvalitního konopí pro lékařské i rekreační účely spotřebitelům s pevným cílem užívat si konopí pro zdraví, štěstí a pohodlí.

Konopná společnost nabízí svou řadu produktů prostřednictvím různých značek, jako jsou Dogwalkers, Beboe Therapies, neuvěřitelné a další, od sladkých lahůdek po oleje. Zasazeno do 11 států v USA a do nového provozního výrobního závodu v Oglesby v Illinois, který provozoval, vyráběl a distribuoval produkty pro všechna svá spojení, spolu s schopnými zařízeními v New Jersey a Ohiu. Ale tato zásoba konopí má svou přítomnost pevně stanovenou ve státě Illinois, kde je pro jeden domovský stát, a za druhé, Illinois vzrostla poptávka spotřebitelů po konopí, což je další silný bonus pro tuto zásobu, protože v současné době mají více obchodů založených na tomto stát než kterýkoli jiný v USA.

I když byl potvrzen rozvoj podnikání, nyní při pohledu na tyto zásoby klíčová čísla ve zprávách společností za třetí čtvrtletí vypadá, že tato populace konopí je ta, se kterou byste se možná chtěli seznámit, a rychle.

Ve zprávě společnosti za 3. čtvrtletí bylo oznámeno, že čtvrtletí bylo „vynikajícím“ tříměsíčním obdobím, protože společnost ve třetím čtvrtletí vykázala vynikající výsledky, které vzrostly o 31,3%, což přispělo k meziročnímu ohromujícímu nárůstu o 131% na 157,1 milionu USD. Růst tržeb byl tlačen silným nárůstem spotřebitelských obalů a maloobchodu, což vedlo ke zvýšení hrubé marže na 55,4% z 53,2% ve druhém čtvrtletí.

Stát Illinois se stal 11. státem, který legalizoval rekreační užívání konopí do roku 2020. To způsobilo obrovský nárůst poptávky, který tlačil čísla prodeje přes střechu po této zásobě konopí, a jelikož se více států snaží potvrdit legislativu z rekreačního užívání marihuany, vzhledem k těmto zásobám pozitivní finanční pozice a státy, ve kterých v současné době působí, ať už prostřednictvím vlastních obchodů nebo prostřednictvím různých partnerských značek, by to mělo fungovat v této populační výhodě pro rostoucí úspěch.

V době, kdy stála 30. září 2020, společnost potvrdila, že její finanční pozice byla bezpochyby silná se současnými celkovými aktivy na 159,1 milionu USD, včetně hotovosti a peněžních ekvivalentů 78,1 milionu USD, s nesplaceným dluhem 97,1 milionu USD, což tuto zásobu konopí nastavilo na velmi atraktivní finanční situace.

Držící aktuální cenu akcií 36,44 USD, která za poslední rok stále více rostla kvůli nedávným událostem v tomto odvětví a událostem v této společnosti, drží akcie 52týdenní rozmezí od 4,08 USD na nejnižší a 38,45 USD na nejvyšší.

Toto je jistě jedna populace marihuany, která má v dlouhodobém výhledu stopu a předpoklady stát se milionářskou populací a být součástí tak rozkvetlého průmyslu, který v nadcházejících letech vzroste..

3. Square Inc (SQ)

Další na seznamu je americká společnost poskytující finanční služby jako akcie, které mají velký potenciál.

Vzhledem k tomu, že se svět stále silně pohybuje v digitálním světě, společnost Square Inc (SQ) se ukazuje jako jedna společnost se svými silnými ekosystémy navrženými pro oba konce spektra, prodejci i kupujícími, spolu s novými přírůstky, které se snaží vylepšit nebo přidat nové výhody jejich kreativních výtvorů.

Od chvíle, kdy to všechno začalo u této akcie se zařízením Square Reader, dnes postupovala a expandovala do různých cest a ukazuje se jako úspěch, zejména v roce 2020, kdy pandemie koronavirů přinesla majitelům podniků po celém světě mnoho výzev.

S nejnovějším vytvořením společnosti Cash App, která vstoupila do hry na konci roku 2013 pod názvem Square Cash, se tato aplikace v posledních letech hodí z mnoha pozitivních důvodů, protože nabízí jednotlivcům snadné a jednoduché vedení jejich účtů . Tato aplikace je navržena tak, aby umožňovala přijímat a odesílat převody peněz prostřednictvím aplikace nebo webu, spolu s přidáváním nových výhod včetně nedávné funkce, která umožňuje jednotlivcům, organizacím a majitelům firem uspořádat a třídit své vlastní daně, to je jen jedna z mnoha funkce.

Co možná lidé neví, spolu s touto akcií, která má své ruce v mnoha úspěšných třídách, existuje také mnoho maloobchodníků v pohostinství, kteří používají Square Register, který slouží ke zpracování transakcí pro zákazníky, kteří platí metodami debetní nebo kreditní karty.

V tomto ohledu je to právě to, co v průběhu roku zaznamenalo u této populace obrovský hit, protože sektor pohostinství zaznamenal obrovský hit způsobený pandemií Covid-19, která zaznamenala, že akcie SQ zasáhly v této třídě. Ale co se stalo v tomto zvýhodnění akcií v průběhu roku? Schopnost zásob, která pomáhá jednotlivcům operovat na dálku s jejich organizacemi a podniky po celém světě, včetně její hotovostní aplikace.

V rámci výsledků Q3 této akcie je jasně vidět, že pandemie Covid-19 pomohla této akci významně vidět její skutečný potenciál, protože téměř všechny finanční oblasti byly v pozitivních barvách. Hrubý zisk meziročně vzrostl o 794 milionů USD, meziroční nárůst o 59%, Hrubý zisk prodejce meziročně o 409 milionů USD, celkový čistý příjem meziročně vzrostl o ohromujících 140% na 3,03 miliardy USD, přičemž hrubý zisk z Cash App zasáhl meziročně o 212% na 385 USD milión. Společnost byla také svědkem upraveného zvýšení EBITDA o 38% na 181 milionů USD.

Tato čísla jsou přinejmenším působivá a nyní, když jsou jednotlivci na dobré cestě k hladkému fungování, má tato akcie stále obrovský růstový potenciál pro archivaci dopředu, a to natolik, že byla vědomým hodnocením „Koupit“ analytiky Wall Street 18 z 36 analytiků z Wall Street udělilo této akci hodnocení „silný nákup“.

Ale tato společnost, stejně jako mnoho dalších, drží své body dolů, což vypadá jako její vysoké ocenění. Vezmeme-li v úvahu společnosti, které dosahují dvanáctiměsíčního P / E poměru 373,63, ocenění této akcie naznačuje, že je bezesporu nadhodnocena.

I když je tato akcie určitě ta, která může vypadat, že přinese slibné a bohaté výnosy, stojí za to potenciálně viset zpět, dokud cena za tuto akcii nedosáhne rozumnější hodnoty.

4. Fiverr International LTD (FVRR)

Přední izraelské online tržiště pro služby na volné noze poskytuje jedinečnou sílu, kterou nelze brát na lehkou váhu, protože tato zásoba si vedla neuvěřitelně dobře.

Navržen tak, aby přilákal kupující i prodávající pomocí řady různých služeb, které zahrnují psaní grafického designu a vše mezi tím, od té doby zdobí seznam 200 nejoblíbenějších webů na světě a od února 2020. Bylo oznámeno, že společnost přinesla s ročním výsledkem tržeb ve výši 107,1 milionu USD za fiskální rok 2019, který se u společnosti, která zahájila činnost v roce 2010, blíží k obrovskému růstu hitů.

V posledních zprávách se tato akcie stále zrychluje a roste do nových horizontů, protože společnost Fiverr International právě potvrdila nedávnou akvizici společnosti Working Not Working, což je americká kreativní platforma podobná společnosti Fiverr, která pomáhá kreativním jednotlivcům hledat jejich další příležitosti na volné noze, na které tato akcie pracuje s některými z největších a nejsilnějších značek na současném trhu.

V návaznosti na tuto novinku přinesl vzestup ceny akcií této společnosti, která dnes činí 323,10 USD, a cena akcií, která v průběhu roku 2020 neustále rostla na své nové maxima.

V rámci nejnovějších výsledků Q3 společností tato akcie prokázala, že je možné archivovat oslepující čísla, u nichž není pochyb o tom, že tyto výsledky byly urychleny a zrychleny na tato nová maxima pandemií Covid-19. Společnost vykázala meziroční růst tržeb o 88% na neuvěřitelných 52,3 milionu dolarů a její aktivní členové se zvýšili o 37% na 3,1 milionu, protože jednotlivci hledají více pracovních příležitostí na volné noze.

Podíváme-li se na širší obrázek akcií FVRR, zdá se, že finanční výhled by mohl meziročně zasáhnout necelých 80% na orientační hodnotu kolem 186 milionů USD, přičemž upravená EBITDA bude mezi 8,5 miliony USD – 9 miliony USD převyšující FT 2020 vedení ve výši 4,5 až 6,5 milionu USD.

Společnost, jak je uvedeno výše, prokazuje silný podíl na trhu, protože se zdá, že se bude rozšiřovat, a již tak učinila, protože se snaží potenciálně stát se největším nezávislým tržištěm na trhu k dnešnímu dni a existuje pro to více než dostatečný prostor. zásoby budou pokračovat v růstu po mnoho dalších let.

Stejně jako ostatní aspirující zářící akcie na tomto seznamu, FVRR také vypadá bohatě, pokud jde o ocenění, cena akcií se od března téměř zvýšila 14krát od března, kde dnes stojí na trhu, takže čekání na skok na tuto akcii v ideální době je nejlepší řešení.

Při pohledu na další klíčové základy této akcie ukazuje přirozenou rovnováhu včetně zdravé provozní hotovostní pozice ve výši 9,45 milionu USD, zisková marže akcií se zvyšuje, což dosahuje ziskovosti a téměř dosáhlo 25% za poslední rok, avšak dluh FVRR vůči poměr ekvity ukazuje, že akcie jsou na vysoké straně 0,45.

Nelze popřít, že stále existuje spousta prostoru pro pohyb, protože tato populace nadále spolupracuje s kreativními nezávislými jednotlivci po celém světě a svět se po mnoho dalších let ponoří hlouběji do digitálního světa, tato populace má skutečně určité předpoklady stát se akcií, která se může dívat na zasažení statusu milionáře v dlouhodobém výhledu. Ale být součástí této akcie za správnou cenu je největší rada, než skočit rovnou dovnitř.

5. Brookfield Asset Management Inc (BAM)

Společnost Brookfield Asset Management Inc (BAM) přidává do seznamu více rozmanitosti a zasahuje do seznamu špičkových akcií, které se mohou dívat na dlouhodobé dobré výnosy.

Společnost zabývající se správou alternativních aktiv se sídlem v New Yorku, Torontu, Londýně, Sydney a Rio De Janeiru se zaměřuje na nemovitosti, obnovitelné zdroje energie, infrastrukturu a soukromý kapitál a společnost přináší své velkolepé výsledky.

Za prvé, společnost zrychlila své plány do roku 2021 na budoucí vyhlídky na růst, přičemž do společnosti vložila neuvěřitelných 44 miliard dolarů, když se snaží dlouhodobě expandovat spolu s volným provozním hotovostním tokem pro všechny další bonusy na cestě.

Zadruhé, při pohledu na nedávná čísla společnosti ve 4. čtvrtletí dosáhl její čistý příjem 1,8 miliardy USD a rekordní fondy dosáhly 2,1 miliardy USD díky růstu a tržbám. To nemluvě o dalších cestách třetích stran, do nichž je společnost také zapojena a během roku získala kapitál fondu třetích stran přibližně 40 miliard USD.

Společnost je také silnou dividendovou akcií, která zaznamenala solidní zvýšení dividendy na 8%, 0,13 USD na akcii, která má být akcionářům vyplacena 31. března 2021.

U této akcie pro správu aktiv je toho hodně, čeho je třeba rave, ale také přichází s jejími body dolů, které stojí za to se podívat, včetně jejího poměru dluhu k vlastnímu kapitálu, který je v současné době vysoký na 5,92, ale pokud tato akcie bude i nadále pohánět a tlačit vpřed při snižování úrovně dluhu v daném období by to nemělo být důvodem k obavám o tuto zásobu.

Na základě ceny akcií této akcie, která činí 42,95 USD, což se v průběhu roku považovalo za volatilní, protože rostla tak rychle, jak se zdálo, že klesá. Ale na základě dalších metrických poměrů, včetně jeho PB (cena za knihu) a poměru P / E 22,49, dělá z této akcie dobrou hodnotu, na kterou můžete skočit.

Brookfield Asset Management Inc je určitě akcie, která má silné a slibné vyhlídky na to, aby se stala populací, která může zasáhnout velkou dobu. Ve skutečnosti analytici dokonce usoudili, že tato akcie má podle odhadů hodnotu o 40% vyšší, než kde je aktuálně momentálně sedí, což potvrzuje výše uvedený bod, že nyní je ideální čas investovat do této akcie.

6. Illumina Inc (ILMN)

Americká zdravotnická společnost Illumina Inc (ILMN) je biotechnologická společnost, která má předpoklady stát se milionářskou akcií, jak se ukázalo.

Společnost, která vyvíjí, vyrábí a prodává různé systémy za účelem analýzy genetických variací a biologických funkcí, spolu s nabídkou produktů a služeb, které slouží různým trhům, fungovala na takové úrovni, že se jí podařilo získat tržní kapitalizaci ve výši 73,69 miliard USD jeho pokračující úspěch.

Ačkoli se tato akcie považuje za gigant v oblasti zdravotnictví, stále má potenciál k tomu, aby učinila investory velmi bohatými, jak již bylo zmíněno, protože se stále vyvíjejí a rostou, díky čemuž se investoři doposud stali poměrně bohatými. . Analytici z Wall Street předpovídali, že tato populace zdravotní péče zvýší její tržby o 20% ročně, přičemž jim bude uděleno 6 „silných nákupů“, což povede k celkovému konsensu „zadržení“ akcií.

Při pohledu na nedávné výdělky společnosti za období Q4 překonala mnoho očekávání. Ve čtvrtém čtvrtletí vzrostly tržby společnosti o 20% na 953 milionů USD, což překonalo prognózy, a 1,22 USD na akcii vyšlo nad očekávání také a tím to nekončí, protože svět postupuje blíže k tomu, aby vyšel ze stínu pandemie koronavirů, což umožní větší sílu být řízen.

Dnes má Illumina Inc cenu akcie 504,76 USD, která za poslední rok vyskočila nad 75%, a stejně jako ostatní akcie se tato akcie obchoduje nad tržními a průmyslovými průměry na základě poměru P / E této akcie, ale vypadá dobře, když ve srovnání s poměrem P / B 15,68. Navzdory bohatému ocenění této akcie si zachovává veškerou snahu dodávat a dodávat v působivých množstvích, pokud tuto akci ulovíte za správnou cenu.

7. Splunk Inc (SPLK)

Poslední akcií ze seznamu 7 nejlepších akcií, které můžete vlastnit, je Splunk Inc (SPLK).

Splunk Inc je softwarová společnost se sídlem v San Francisku, která se specializuje na výrobu softwaru pro vyhledávání, sledování a analýzu strojově generovaných dat.

Z nejnovější zprávy společnosti za Q3 vychází prohlášení, které shrnuje tuto softwarovou zásobu generálního ředitele společnosti, Doug Merritt, spolu se zprávami o akciích.

“I přes nejisté podmínky na trhu zůstává Splunk jednou z nejrychleji rostoucích společností v historii podnikového softwaru.” uvedl Doug Merritt, generální ředitel společnosti Splunk Inc..

Podíváme-li se na to, jak dobře si akcie vedly, celkové výnosy, i když meziročně poklesly o 11% na 559 milionů USD, vzrostly různé sektory, včetně cloudového ARR meziročně o 71% na 630 milionů USD, cloudových výnosů meziročně o 80% na 145 milionů USD, celkového ARR o 44% Meziročně na 2,07 miliardy $.

Toto je jen několik vrcholů zprávy Q3 spolu s potvrzením nových obchodních vrcholů, protože společnost je na cestě k získání více podniků do mixu a přidání dalšího potenciálu budoucího růstu ve společnostech rozšířených po celém světě.

Při pohledu na čtvrté čtvrtletí u této akcie společnost poskytla vodítko s očekávanými celkovými výnosy mezi 650 miliony a 700 miliony dolarů a provozní marží Non-GAAP se očekává mezi -4% a 3%, což dává akcii realistický výhled.

Není pochyb o tom, že datové služby společnosti Splunk se budou i nadále vyvíjet, přičemž potenciálně mnoho předních společností, které chtějí těžit ze svého softwaru, není důvodem, proč analytici předpovídají, že se tato akcie do roku 2025 potenciálně zdvojnásobí v rámci jejích prodejů.

Vzhledem k konsensuálnímu hodnocení „Koupit“ tato populace bezpochyby zasáhne ziskovost, protože se bude hýbat kupředu, zejména pokud dosáhne předpovědi prognózy tržeb 24% ročně.

souhrn

A tady máte 7 nejlepších akcií, které sedí v pozici, která by potenciálně mohla přinést investory vydělat miliony v dlouhodobém výhledu.

Všechny tyto slibné akcie se nacházejí v pozici stability, dobré finanční pozice, i když některé ještě nemusí být ziskové, stále mají schopnost, aby se staly časem vpřed. Tyto fantastické investice jsou skvělým doplňkem k dlouhodobému udržení, když se snažíte dosáhnout této šestimístné částky, zatímco přidání rozmanitosti s dalšími akciemi do vaší sbírky se vždy vyplatí.

Pokud jste v investování noví, tyto vybrané akcie jsou skvělým doplňkem do vašeho portfolia, akcie jako Starbucks Corp (SBUX) by mohly být skvělým odrazovým můstkem pro začátek, protože nabízejí skvělý růst, jak postupujeme vpřed, zejména při dobré cena, která může vést k velkým výnosům.

Pokud jste zkušeným investorem, kromě konopného průmyslu vypadá Fiverr International LTD (FVRR) jako akciová společnost s velkou perspektivou do budoucna, protože se snaží ovládnout.

Ačkoli tyto akcie mají pozitivní výhledy, je rozumné provést další průzkum před investováním do vámi vybraných akcií, stejně jako u všech akcií představují své vlastní rizikové prvky.

eToro – nakupujte akcie s 0% provizí

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Přečtěte si více:

Jak vybrat akcie: Kompletní průvodce pro nové investory

7 britských dividendových akcií k nákupu, které nabízejí atraktivní tok příjmů

Jaké jsou další zásoby, které explodují v roce 2021?

Jakých 15 nejlepších akcií exploduje v roce 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me