Investujte do těchto 5 nejlepších akcií, které vám mohou v roce 2021 udělat štěstí

Akciový trh je plný nesčetných příležitostí, jak si zajistit bohatou budoucnost. Rozhodování o tom, do které akcie investovat, není koláče, ale vyžaduje dobrý výzkum, znalosti a kapitál. Abychom vám pomohli, jedná se o prvních 5 akcií, které nyní můžete koupit, což vám může připravit cestu k vaší milionářské budoucnosti.

Nejlepší akcie k okamžitému nákupu pro ziskové budoucí výnosy

Existuje pět vynikajících akcií, které jsou připraveny letos odměnit své investory. Každá z těchto akcií je nejpřesvědčivějším nákupem a je připravena vás odměnit pěkným budoucím výnosem na dlouhé vzdálenosti.

Tady je prvních 5 akcií, které vám v roce 2021 mohou zbohatnout:

# 1: Walt Disney (DIS)

Disney v tuto chvíli střílí na všechny válce a pokud nyní hledáte jednu z nejlepších akcií, které byste si mohli koupit, která vám pomůže zajistit bohatou budoucnost, už nemyslete. Investoři jsou velmi nadšení z budoucnosti Disney kvůli vydání úžasné nováčkovské sezóny v Disney +.

Pandemická vlna se usazuje a společnost Disney se těší na znovuotevření svých parků, letovisek a výletních lodí se všemi bezpečnostními opatřeními. Jakmile se znovu otevře, není pochyb o tom, že bude nabitý hejny milovníků Disney, což nakonec zvýší jeho příjmy a zisk. Dalším skutečným hnacím motorem akcií společnosti Disney budou velkorozpočtová divadelní vydání.

Disney + dosáhne vyšších než očekávaných příjmů, protože její předplatitelé nyní stoupli na téměř 86 milionů. Pokud bude toto číslo nadále stoupat, vedení očekává, že do roku 2024 uvidí číslo až 260 milionů, což z něj učiní jednu z nejlépe ziskových akcií na dlouhé vzdálenosti. Streamovací služba společnosti Disney významně roste a není pochyb o tom, že v roce 2021 bude jednou z nejlepších akcií, které vlastníte.

# 2: Limonáda (LMND)

Lemonade je společnost zabývající se pojišťovací technologií, která se vyšplhala na 1 milion zákazníků s pouhými čtyřmi lety v podnikání. Využitím umělé inteligence, technologického pokroku a vstřícného přístupu k zákazníkům hodlají vytvořit pojišťovací zážitek plynulý a pokročilejší. Proces jejich vyřizování škod je rychlý a bezbolestný a vytvoření osobního pojistného plánu je s jejich aplikací založenou na AI jen otázkou 90 sekund..

Limonáda rychle získává podíl na trzích s majiteli domů, nájemci a pojištění domácích mazlíčků uprostřed těchto neobvyklých časů a úspor nákladů. Společnost oznamuje, že právě začala testovat produkt životního pojištění. Pokud produkt úspěšně vytvoří kvalitní zákaznickou zkušenost pro více než 1 milion lidí, může být tato akcie změnou hry a jednou z nejlepších akcií, které lze nyní koupit.

Limonáda nemá žádné plány na zastavení svého růstu, což z ní učiní nejlepší zásobu pro budoucí běh. Očekává se, že produkty, jako je pojištění automobilů, budou na obzoru, jak uvedlo vedení. Společnost navíc rozšiřuje své hranice na mezinárodní úrovni úspěšným uvedením na trh ve Francii v roce 2020. V následujících měsících bude mít tento rušný povýšenec další plány na vstup na trh s životním pojištěním v hodnotě 800 miliard dolarů, což jim pomůže dosáhnout zisků. Tady téměř platí, že když vám život dá "citrony," zmáčkněte je, abyste vlastnili své budoucí jmění s touto výnosnou akcií.

# 3: Pokročilá mikro zařízení (AMD)

Advanced Micro Devices se díky svým jedinečným vlastnostem a proprietárním produktům s cvalem technologií a inovací dostali na výslní akciového trhu. Toto spuštění v Silicon Valley je světovým výrobcem polovodičových zařízení, která se používají pro vysoce výkonné zpracování počítačů v systémech, jako jsou stolní počítače, pracovní stanice PC atd. AMD dokázala podpořit svůj růst během pandemie, kdy více lidí pracovalo a učilo se z domova. Došlo k podstatnému prodeji osobních počítačů a celosvětové dodávky počítačů vzrostly v průběhu roku o 13% na 300 milionů v roce 2020.

Hlavním zaměřením společnosti AMD je zpracování grafiky, zvýšení rychlosti vykreslování obrázků a zpracování dat pro velké cloudové aplikace a aplikace datových center. Ve třetím čtvrtletí se meziročně zvýšil o 56% na 2,8 miliardy USD.

Vzhledem k tomu, že technologie je stále v postupující fázi, společnosti jako AMD jsou značně nejlepší akcie, které si mohou koupit, aby si v budoucnu zajistily štěstí. Kromě toho AMD také vyrábí čipy pro konzole Sony PlayStation 5 a Microsoft Xbox Series X. Vzhledem k tomu, že se trh s PC v nadcházejících letech očekává silnější a rychlý celosvětový prodej herních systémů, mohou investoři očekávat dobrou návratnost investic do této ziskové akcie.

# 4: Moderna (MRNA)

Pandemický rok byl pro společnost Moderna, biotechnologickou společnost, skutečně praktickým a ziskovým rokem. Společnost Moderna nebyla ve farmaceutickém odvětví populárním jménem, ​​dokud nezavedla technologii messenger RNA (mRNA) a nevyvinula vakcínu, která by mohla hrát významnou roli při zpomalení šíření COVID-19. Vakcína proti koronaviru získala povolení v široké řadě zemí a stala se druhou společností, která získala schválení v konkurenčním závodě desítek.

Vakcína proti koronaviru od společnosti Moderna je jedinečná svým obsahem, protože obsahuje mRNA, která tlačí naše tělo k produkci struktury podobné proteinu viru spike. To dále aktivuje náš imunitní systém, aby vytvořil protilátky a T-buňky bojující proti chorobám, které nás ochrání před virem.

Tato populace nyní vyvíjí 24 dalších kandidátů na léky, včetně potenciálních vakcín proti sezónní chřipce a viru lidské imunodeficience (HIV), s hotovostí generovanou z vakcíny COVID. Být takovým vizionářem ve farmaceutickém sektoru, je Moderna jednou z nejlepších akcií, které si nyní můžete koupit pro budoucí výnosy.

# 5: Čtverec (SQ)

Square je společnost zabývající se řešením plateb a prodejních míst, která za posledních několik let zaznamenala obrovský růst. Společnost měla během pandemie obrovskou poptávku a poskytovala lidem služby, jako je zpracování kreditních karet, tvorba webových stránek a financování podnikání. Spolu s pomáháním obchodním zákazníkům s růstem jejich podnikání zvyšuje Square také své zisky.

Trvanlivost ekonomické expanze týkající se jejích kontrakcí, která bude dobrým znamením pro spotřebitelské výdaje, a skutečnost, že Square získává GPV od větších podniků s ročním GPV nejméně 125 000 $, z něj činí jednu z nejlepších akcií k nákupu nyní a v dohledné době budoucnost.

Značně oblíbená platforma pro platby peer-to-peer společnosti Square, Cash App, hraje významnou roli jako hnací síla růstu. Mezi prosincem 2017 a červnem 2020 vzrostl počet aktivních uživatelů Cash App (MUA) ze 7 milionů na více než 30 milionů lidí. Díky nové normě bezhotovostních transakcí, která si razí cestu a růstu Cash App, vygeneruje Square v příštích letech velkou část zisku a její akcionáři jsou připraveni těžit z toho.

Sečteno a podtrženo

Rok 2021 přinesl na akciovém trhu nepřeberné množství ziskových příležitostí. Pokud plánujete investovat své těžce vydělané peníze do snu, abyste si zajistili bohatou budoucnost. Už na nic nepřemýšlejte, protože to jsou ty nejlepší akcie, které nyní můžete koupit a které se chystají v budoucnu explozivně růst.

eToro – nakupujte akcie s 0% provizí

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Přečtěte si více:

Top 15 akcií exploduje v roce 2021

5 nezastavitelných akcií při maximálních hodnotách, které si stále můžete koupit

Top 9 akcií nastavených tak, abyste zbohatli

Top 10 britských akcií, které je třeba zvážit pro rok 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me