Jakých 15 nejlepších akcií exploduje v roce 2021?

Těchto 15 nejlepších akcií, které mají explodovat v roce 2021, slibuje zajímavý rok

Nejlepší akcie k investování do roku 2021

Plánujete investovat do akcií v roce 2021? Chcete si udržet náskok před trendy akcií? Do jakých akcií byste měli investovat v roce 2021? Bude rok 2021 dobrým rokem pro investice do akcií? Které akcie budou nejlepší návratností investic v roce 2021? Co můžeme očekávat od akciového trhu v roce 2021? Podívejme se!

Všichni víme, že rok 2020 byl pro akciový trh docela hektickým rokem a mnozí z nás se obávají toho, co by mohl mít rok 2021.

Investice do roku 2021 jsme usnadnili pomocí našeho kompletního průvodce po 15 nejlepších akcích.

Začátečníci mají potíže s hledáním nejlepší akcie v roce 2021. Všichni jsme byli v této situaci, takže se nebojte! chápeme, jak je to matoucí, když hledáme nové investice do akcií. A proto zde pomáhá obchodování se vzděláváním.

Pokud se podíváte zpět na články o „akciích, které mají investovat do roku 2020“ na začátku roku, nikdo nemohl předvídat nejhorší pandemii za posledních 100 let vyhodí všechna naše očekávání do prachu.

Budoucnost zásob není nikdy jistá, takže vytváření předpovědí zásob může být obtížné – zejména od období volatility v důsledku pandemie koronavirů. Dobrou zprávou však je, že někteří odborníci na akcie prohlásili, že rok 2021 může být rokem akciového trhu.

A teď se těšíme na rok 2021, je nemožné ignorovat skutečnost, že se věci hodně změnily.

V tomto článku se podíváme na potenciálně některé z 15 nejlepších akcií, které je třeba v roce 2021 zvážit! Kromě toho, proč jsou důležité a co jim dává hodnotu.

Top 15 akcií, které je třeba zvážit v roce 2021

Než se blíže podíváme na nejlepší akcie v roce 2021, zde je našich 15 nejlepších tipů:

 1. Tesla
 2. Nikole
 3. Zvětšení
 4. Netflix
 5. Disney
 6. Beyond Meat
 7. PayPal
 8. ServiceNow
 9. eBay
 10. Google
 11. Facebook
 12. Alibaba
 13. Amazonka
 14. Jablko
 15. Microsoft

Všechny tyto špičkové akcie a mnoho dalších můžete koupit za eToro a zaplatit 0% poplatky!

Vůle Zásoby v roce 2021 budou ovlivněny koronavirem?

A to je otázka, ne prohlášení!

Koronavirus je slon v místnosti – nemůžeme si dovolit o tom nemluvit, když diskutujeme o stavu akciového trhu v roce 2021.

Je to diskuse, která se musí uskutečnit, bez ohledu na to, jak často ji stále slyšíte, bez ohledu na to, jak jsou vaše uši choré z toho prokletého slova.

Odborníci předpovídají, že koronavirus bude pravděpodobně pokračovat dobře pozdě 2021, což znamená, že můžeme mít velmi drsnou zimu 2020/2021 (zvláště pokud uvidíme více uzamčení!).

Ze své mysli musíte vyčistit důležitou iluzi.

Musíte přestat myslet na koronavirus jako na špatnou věc a začít o tom přemýšlet jako o něčem, co se děje, o události. Nyní je to jistota.

Nejlepší obchodníci s akciemi si nedělají starosti s tím, zda se trhu daří úžasně nebo špatně, důležité je, jestli je s čím obchodovat, směr, kterým se vydat.

Největší změnou je, že vy jako obchodník s akciemi budete muset přizpůsobit svůj přístup k obchodování v roce 2021, abyste se ujistili, že se budete vyhýbat akciím, které by mohly být v roce 2021 af nepředvídatelnéocus na vycházejících hvězdách.

Tak, musíte mít obávaný virus v popředí své mysli bez ohledu na to, jaké akcie se rozhodnete obchodovat v roce 2021.

To znamená, že byste měli mít na paměti také opak. Ačkoli šance jsou mnohem menší, měli byste také připravte se na to, co přijde po koronaviru také.

Top 15 akcií explodovat v roce 2021!

Zde je náš seznam 15 nejlepších akcií, které explodují v roce 2021! Dávejte na ně pozor! Příští rok se jim může dařit výjimečně dobře.

Když zadáte do Googlu, jaké akcie si koupíte v roce 2021, uvidíte spoustu webových stránek, a je docela zajímavé si všimnout, že jen málo z nich má stejné možnosti.

To může být z mnoha důvodů.

Potenciálně vidí situaci velmi odlišně, mají různé informace, ví více či méně o určitých průmyslových odvětvích, a pak jsou někteří, kteří skutečně nakoupili akcie, které tlačí online (na Trading Education bychom to nikdy neudělali! Totálně neetické! ).

Tak, opravdu musíte být opatrní s tím, s čím chcete obchodovat. Nesoustřeďte se příliš na rady lidí, podívejte se na grafy a přijďte k vlastním závěrům!

Pokračujme! Zde je 15 nejlepších akcií Trading Education, které explodují v roce 2021!

1. Tesla (TSLA)

Tesla musí být jednou z nejlepších akcií, které vlastní za posledních několik let. Opravdu to lidem přiblížilo možnost vlastnit fungující elektromobil, což je náš první záznam na našem seznamu 15 nejlepších akcií, které explodují v roce 2021.

A nejen to, ale udělali ze samotné myšlenky elektromobilu koncept „cool“, zatímco předtím to prostě nemělo stejné odvolání.

Toto odvolání je částečně na Elonovi Muskovi, který je také generálním ředitelem společnosti SpaceX a zakladatelem společnosti The Boring Company.

Ale obchodníci s akciemi kdo obchod Tesla třeba buďte velmi opatrní na Elona Muska, kdo je nevyzpytatelným chováním, se několikrát dostal do problémů.

Je velkým uživatelem Twitteru a pokaždé, když tweetuje něco kontroverzního, vždy existuje šance, že by to mohlo poškodit cenu Tesly.

Zvažovali jste nákup akcií Tesla?

2. Nikola (NKLA)

V roce 2021 nemůžeme hovořit o Tesle, aniž bychom hovořili o jejich největším a nejnovějším rivalovi Nikole, který také skočil do průmyslu elektrických automobilů.

Nikola, kteří si také vzali jméno od legendárního vynálezce Nikoly Tesly, jsou se rychle stává alternativou k Muskově Tesle u automobilů s nulovými emisemi si v roce 2020 získá velkou pozornost.

Podobně jako Tesla se také snaží o to, aby elektrická vozidla byla „cool“, i když se zdá, že jsou více se zaměřuje na nákladní automobily na vodíkový pohon než sportovní vozy.

Prozatím je Nikola na trhu s elektrickými vozidly stále outsiderem, ale oni cmohl by udělat velmi dobré zajištění proti Tesle, což z něj v roce 2021 činí potenciálně jednu z 15 nejlepších akcií.

Zvažovali jste nákup Nikola zásob?

3. Zoom (ZM)

Pokud si některá společnost bude většinu z nás pamatovat při pohledu zpět do roku 2020 v příštích letech, určitě to bude Zoom.

Ačkoli ve skutečnosti existují od roku 2012, společnost vtrhla do života všech v roce 2020 jako alternativa k jinému videokonferenčnímu softwaru, jako je Skype, který v posledních několika letech upadl v nemilost..

Obchodníci s akciemi musí zvážit, zda věří, že Zoom pandemii přežije.

Když se všichni konečně vrátíme zpět do kanceláře, bude Zoom stále považován za nástroj pro videokonference? Nebo to prostě zmizí? Tato otázka definuje, zda bude Zoom jednou z 15 nejlepších akcií, které v roce 2021 explodují.

Další klíčová věc, kterou obchodníci s akciemi o Zoomovi musí uvažovat, je u některých brzy bezpečnostní experti si všimli slabých míst s tím by se dalo manipulovat.

Pokud tyto chyby zabezpečení nebyly správně vyřešeny a něco se stane, mohlo by to vážně poškodit cenu akcií společnosti Zoom.

Zvažovali jste nákup Zoom akcie?

4. Netflix (NFLX)

Není divu, že je Netflix na tomto seznamu, ještě předtím, než byl Netflix velmi populární. Začalo to zlatý věk online streamování, jak ho známe.

Zatímco mnoho dalších společností může vytvářet své vlastní streamovací služby, Netflix je již pevně zavedený a má širokou škálu obsahu z mnoha různých zdrojů, včetně jejich vlastního původního obsahu.

Je to tak široká škála obsahu a zkušeností na trhu, díky nimž je pravděpodobné, že bude jednou z 15 nejlepších akcií investujících v roce 2021.

Ale stejně jako Tesla, Netflix už není v tomto odvětví sám. Soupeři přicházejí hustě a rychle, mnoho z nich jsou známé televizní a filmové společnosti, jako například HBO a Disney (viz. níže).

Ani jeden z nich však není tak velký jako největší rival Netflixu – Amazon Prime Video, které má přibližně 150 milionů předplatitelů (údajně 11% celosvětového trhu) a mnoho obsahu je k dispozici pouze jim.

Zvažovali jste nákup akcií Netflix?

5. Disney (DIS)

Super důležitou věcí, kterou je třeba mít na paměti u Disneyho, je to, že netočí jen filmy, což bylo samozřejmě během roku 2020 velmi narušeno.

Jsou také obrovskou streamovací službou, která v listopadu 2019 spustí Disney +, a s řadou populárních filmů a televizních pořadů.

Streamují nejen obsah Disney, ale také od partnerů jako National Geographic, Marvel a Pixar. Pravděpodobně to byl jejich záchranný bod, který zabránil tomu, aby byl rok 2020 opravdu drsným rokem.

Kromě toho samozřejmě také vydělávají peníze na zboží, které je u malých dětí nesmírně oblíbené.

To je zase učinilo pozoruhodní soupeři Netflixu. Zatímco Netflix může mít k streamování rozmanitější škálu obsahu, Disney je velmi bohatý a mohl by to časem překonat.

Pak znovu, není důvod, proč nemůžete obchodovat oba pokud máte dobrý přehled o tomto odvětví.

Díky tomu je Disney skvělou možností zajištění pro Netflix a potenciálně jednou z 15 nejlepších akcií, které explodují v roce 2021.

Zvažovali jste nákup akcií Disney?

6. Beyond Meat (BYND)

Beyond Meat je zajímavou volbou pro rok 2021 a v tomto seznamu určitě vynikne. Ony se specializují na alternativní masné výrobky z rostlin, většinou napodobující kuřecí, hovězí a vepřové maso.

Byli oceněni celebritami, které skutečně zvýšily jejich popularitu a navázaly partnerství s Dunkin ‘Donuts, Tesco ve Velké Británii a dalšími v Kanadě.

Beyond Meat také získal chválu za to, že je šetrné k životnímu prostředí a také s důležitým zaměřením na udržitelnost.

Pokud bude trh s veganskými / vegetariánskými potravinami v příštích letech nadále růst, je pravděpodobné, že bude i nadále růst Beyond Meat.

Díky tomu je Beyond Meat potenciálně jednou z nejlepších populací růstu do roku 2021 a potenciálně jednou z 15 nejlepších populací, které explodují v roce 2021.

U všech akcií je však třeba dávat pozor a Beyond Meat se nijak neliší.

Došlo obavy o bezpečnost potravin stejně jako určité obavy z „ultra ‘zpracovaná povaha jejich jídla také.

Nezapomeňte to tedy prozkoumat, když uvažujete o Beyond Meat.

Zvažovali jste nákup nad rámec masa?

7. PayPal

Možná to není příliš překvapivé, PayPal měl opravdu skvělý rok 2020 a pravděpodobně jde o pandemii koronavirů, umožnit mu fungovat jako alternativní způsob zasílání peněz lidem, na které se nedostanete.

Díky její platební službě bylo lidem mnohem jednodušší posílat si peníze během uzamykání a omezení cestování, což se pro některé uživatele stalo důležitým záchranným lanem..

Porovnání výkonnosti akcií PayPal s pouhými třemi lety je skutečně ohromující. Jedná se o obrovské zlepšení, které by potenciálně mohlo znamenat, že v roce 2021 bude jednou z nejlepších akcií k výbuchu.

Lidé jej mohou používat i nadále, pokud to po pandemii shledají snazšími, ale měli bychom také zmínit, že tzde roste počet online platebních služeb, které mohou ukrást hromy PayPalu pod nimi, z nichž mnohé pravděpodobně více odpovídají potřebám spotřebitelů.

Zvažovali jste nákup akcií PayPal?

8. ServiceNow (NYNÍ)

ServiceNow je pravděpodobně společnost, o které jste dosud neslyšeli, a pro některé je možná příliš technická na to, abyste jí porozuměli.

Stručně řečeno, jsou cloud computing společnost poskytující správu IT služeb řadě společností.

Jak si dokážete představit, společnosti jako ServiceNow jsou stále více žádané, aby pomohly společnostem zvládnout jejich IT infrastrukturu, která má stále větší význam.

ServiceNow v posledních několika letech neustále roste a za poslední tři roky došlo jen k několika zásadním poklesům cen akcií.

Obecně lze říci, že jsou nahoře a nahoře a, jak jste možná uhodli, také mají měl skvělý rok 2020 a dosáhl svého dosud nejvyššího bodu.

Díky tomu je ServiceNow pravděpodobně jednou z nejlépe rostoucích akcií do roku 2021 a možná jednou z 15 nejlepších akcií, které explodují v roce 2021.

Je však třeba zmínit, že v oblasti cloud computingu, mají soupeře, a může to být především jejich služba správy, která jim dává jejich hodnotu.

Zvažovali jste nákup zásob ServiceNow?

9. eBay

eBay byl na počátku dvacátých let významným hráčem v elektronickém obchodování a od té doby ztratil velkou popularitu, ale koronavirus mu dal výhodu, která může být pouze dočasná, ale rozhodně stojí za pokus o obchodování.

eBay pravděpodobně nepřekoná největší konkurenční Amazon, stojí jen za malý zlomek jejich hodnoty, ale stále by mohl mít možnost vrátit pěkný zisk v roce 2021.

To znamená, že eBay a Amazon nepůsobí na úplně stejném trhu.

Jak Amazon rostl, má tendenci se více zaměřovat na nové produkty eBay se více zaměřuje na použité předměty a sběratelské předměty, což mu dává mezeru kterému dominuje.

Právě tyto jedinečné věci činí z eBay potenciálně jednu z 15 nejlepších akcií, které v roce 2021 explodují.

Zvažovali jste nákup akcií na eBay?

10. Google (GOOG)

Google (technicky známý jako Alphabet) byl vždy dobrým obchodovatelným titulem, i když historicky měl několik prudkých vzestupů a pádů, které by vás měly povzbudit k určité opatrnosti.

Akcioví obchodníci by si to měli pamatovat Google má širokou škálu aplikací, i když občas vedou těžký boj proti alternativám.

To vše nadále činí z Google jednu z 15 nejlepších akcií, které mohou v roce 2021 potenciálně explodovat.

Google je také vlastníkem systému Android, který ovládá mnoho našich smartphonů a zachovává si velkou kontrolu nad aplikacemi, které si uživatelé systému Android mohou stáhnout.

V jejich popularitě došlo v posledních několika letech k určitému důrazu kvůli tomu, že se jim nelíbilo, jak dosahují údaje o uživatelích i jejich monopol jako internetový vyhledávač.

Také se hodně hovořilo o rozpadu společnosti v USA aby byl trh spravedlivější a Google získal problémy v jiných částech světa kvůli nedostatečné dani, kterou platí.

Zvažovali jste nákup akcií Google?

11. Facebook (FB)

Facebook je velmi důležitou hrou akcií od svých počátků a pravděpodobně tomu tak bude i po další desetiletí, což z ní pravděpodobně udělá jednu z 15 nejlepších akcií, které v roce 2021 explodují.

A opravdu není těžké pochopit proč.

Facebook ovládá většinu Evropy, Afriky, Středního východu, Severní a Jižní Ameriky, Oceánie a jižní Asie jako nejpoužívanější platforma sociálních médií.

Nemají žádnou skutečnou konkurenci, s výjimkou Ruska a některých bývalých sovětských států, kde existuje řada alternativ, jako jsou Vkontakte a Odnoklassniki, a QZone například v Číně.

Ale byly vlny skandálů které v průběhu let nepomohly obrazu Facebooku.

Facebook je tedy na skandály velmi zvyklý a zdá se, že už nemají velký účinek.

I když před pár lety způsobili mírný pokles využití mezi mladými lidmi, v dnešní době je to téměř, jako bychom všichni očekávali skandály a nadále využíváme služby, které poskytují.

A stejně jako Google existuje i určitá nedůvěra vůči Facebooku nad tím, jak získávají a používají data, která získávají o uživatelích.

Zvažovali jste nákup akcií na Facebooku?

12. Alibaba (BABA)

Pokud jste o Alibabě ještě neslyšeli, jsou Primární soupeř Amazonu na trhu elektronického obchodování, se silnou kontrolou nad Čínou a rostoucím zastoupením v celé Evropě a ve zbytku světa, což z nich činí potenciálně jednu z 15 nejlepších akcií k explozi v roce 2021.

Alibaba vede Jack Ma, extrémně známý sériový podnikatel a filantrop v Číně.

I nadále jsou jednou z nejlepších růstových akcií do roku 2021 a skvělým zajištěním proti Amazonu.

Okraj, kterou by Alibaba mohla mít nad Amazonem, je ta díky svému vztahu s prodejci jsou schopni uvést na trh více produktů než Amazon.

Zatímco Amazon nakupuje a prodává produkty od prodejců, Alibaba funguje pouze jako prostředník, který spojuje kupující a prodávající. Tím se podstatně snižuje riziko.

Dosud měli extrémně úspěšný rok 2020 a tento úspěch bude pravděpodobně pokračovat do roku 2021, ale obchodníci s akciemi to musí udělat dávejte pozor na obchodní válku mezi USA a Čínou což by mohlo narušit ceny akcií Alibaba.

Zvažovali jste nákup Zásoba Alibaba?

13. Amazon (AMZN)

Amazon má na našem seznamu 15 nejlepších akcií, které mají explodovat v roce 2021, spoustu soupeřů – nejen Alibaba!

Jsou také soupeři Netflix a Disney ve streamovacím podnikání, eBay v oblasti elektronického obchodování a Google, ServiceNow a Microsoft (SPOILER ALERT! We will get to them in a second!) In the cloud computing business.

Opravdu mají co nejvíce prstů v co největším počtu koláčů, což pro mnoho společností nefunguje moc dobře, ale nějak to funguje opravdu dobře pro Amazon.

A dělat věci bláznivější, Rok 2020 byl jedním z nejlepších let společnosti Amazon Jeff Bezos, nejbohatší člověk světa, ještě bohatší.

Není tedy překvapením, že jsou na prvním místě v našem seznamu 15 nejlepších akcií, které v roce 2021 explodují.

Zvažovali jste nákup akcií Amazonu?

14. Apple (AAPL)

Apple vyniká nad svými konkurenty díky své inovaci, která často vede v řadě oblastí a začíná technologickými trendy, naopak jim dává velkou hodnotu a získává jim druhé nejvyšší místo na našem seznamu 15 nejlepších akcií explodovat v roce 2021.

A na to bychom také neměli zapomínat Apple byl vůbec první společnost ve výši dvou bilionů dolarů, dosažení tohoto slavného okamžiku v roce 2018.

Opravdu zajímavá věc o Apple, díky níž je jednou z nejlepších akcií k nákupu do roku 2021, je mají ve zvyku odkoupit akcie zpět z trhu, což může zvýšit cenu.

Stejně jako všechny ostatní akcie na našem seznamu 15 nejlepších akcií, které mají explodovat v roce 2021, měl Apple opravdu skvělý rok 2020, i když sem tam došlo k několika prudkým poklesům, včetně jednoho významného poklesu v srpnu.

Je velmi pravděpodobné, že Apple nebude jen jednou z nejlepších akcií k výbuchu v roce 2021, ale pravděpodobně i po zbytek desetiletí.

Zvažovali jste nákup akcií Apple?

15. Microsoft (MSFT)

Microsoft překonává náš seznam 15 nejlepších akcií, které mají v roce 2021 explodovat! A když se nad tím opravdu zamyslíte, není divu, že nad operačními systémy má i nadále monopol.

Když porovnáte Microsoft s Apple, jeho hlavním soupeřem, Microsoft má obrovskou výhodu, pokud jde o uživatele. Zadní v roce 2017 to bylo oznámeno Microsoft měl přibližně čtyřikrát více uživatelů než Apple.

Zatímco Apple údajně měl přibližně 100 milionů uživatelů, Microsoft údajně přibližně 400 milionů a údajně by tam mohla být až 1 miliarda zařízení se systémem Windows..

Dále k tomu, Microsoft má působivé množství aplikací, které dokážou pokrýt většinu obchodních potřeb a jsou mnohem levnější.

Mnoho firem může běžet pouze na aplikacích Microsoftu, a to jak pro potřeby mezi podniky, tak pro potřeby klientů. Staly se standardem.

Navíc, jak jsme zmínili výše, staly se také konkurentem Amazonu, který se přestěhoval do cloud computingu se svou cloudovou výpočetní službou Azure, další průmysl, jehož význam roste.

A konečně, stejně jako Apple, O společnosti Microsoft je známo, že odkupuje akcie zpět což je opravdu dobré, protože dokáže tak často načerpat cenu.

Zvažovali jste nákup akcií společnosti Microsoft?

Jak vybrat nejlepší akcie v roce 2021?

Jak jsme řekli na začátku tohoto článku, opravdu musíte dobře rozumět tomu, jak koronavirus ovlivnil zásoby, které považujete za dobrý obchod.

Možná budete letos opatrnější než v předchozích letech, protože okolnosti jsou o něco méně předvídatelné než v předchozích letech.

Měli byste také pamatovat na to, že zejména vlády mohou být během těchto druhů mimořádných událostí trochu nepředvídatelné a jejich reakční akce mohou mít velký dopad na zásoby.

Řekněme například, že americký stát v Kalifornii nařídí každému zaměstnavateli, aby se na určitou dobu zavřel, mohlo by to masivně ovlivnit technologické společnosti se sídlem v Silicon Valley a jakmile se práce zastaví, cena jejich akcií by se mohla dramaticky snížit.

Kromě toho, musíte si také pamatovat vše, co jste již věděli o obchodování s akciemi. Nenechte své dovednosti zmizet v neznámých situacích.

Můžete se také podívat zpět na podobné ekonomické situace, abyste zjistili, jak obchodníci s akciemi našli hodné obchody.

Nevyhazujte to, co víte o akcích kvůli krizi, pokud vůbec, musíte je sledovat pečlivěji, než jste kdy měli.

Na konci, mít na paměti riziko se vždy vyplatí!

Tento trh nebude trvat věčně!

Některým populacím se díky viru může dařit opravdu dobře, ale po viru může jejich poptávka zmizet a my o nich slyšíme méně.

Je tedy důležité najít ten správný okamžik, abyste se dostali ven, dokud ještě můžete.

Například Zoom se během pandemie stal neuvěřitelně užitečným, ale po pandemii bude mít stále stejné použití?

Mnoho společností se vrátí zpět do kanceláře, a když k tomu dojde, počet uživatelů zoomu se může drasticky snížit.

Funguje to také naopak.

Právě teď dochází k obrovskému poklesu výroby kvůli koronaviru. Pouze v USA je odhaduje se, že příjmy z výroby klesnou přibližně o 10% pro rok 2020.

Viděli jsme to také na komoditním trhu, stejně jako je menší poptávka po kovech a jiných materiálech, které se obvykle používají k výrobě. Pokud na těchto materiálech nemá kdo pracovat, není nutné, aby je společnosti kupovaly.

Ale až pandemie pomine, pravděpodobně uvidíme, jak se výroba vrátí zpět na normální úroveň.

Připraveni se ponořit do Akciový trh?

Jedna poslední poznámka o našich 15 nejlepších akcích explodujících v roce 2021

Pamatujte, že akcie, které jsme v tomto článku zdůraznili, jsou ty, v které věříme, můžete se na situaci podívat velmi odlišně a není na tom nic špatného.

Důrazně doporučujeme provést vlastní výzkum!

Jak nakupovat nejlepší akcie v roce 2021 s 0% provizí

Nyní víte, jaké jsou nejlepší akcie 15, které mají explodovat v roce 2021, a máte pevný základ pro zahájení investování do akcií. Dalším krokem je nalezení renomovaného makléře

Pokud máte zájem investovat do jedné nebo některých z nejlepších akcií v roce 2021 uvedených na této stránce – doporučujeme provést kontrolu eToro. Tento online makléř vám poskytuje přístup k více než 1700+ sdíleným položkám (včetně 15 tipů uvedených na této stránce) – všechny lze zakoupit na bez provize základ.

Zatímco eToro je velmi populární ve Velké Británii, Austrálii a velké části kontinentální Evropy, makléř také zažívá prudký nárůst registrací účtů z USA.

Zde je třeba udělat, abyste mohli nakupovat akcie eToro:

Krok 1: Otevřete si účet u eToro ještě dnes – zaplaťte 0% provizi z akcií

Chcete-li nakupovat akcie online, budete si muset otevřít účet u důvěryhodného a regulovaného makléře. Pokud používáte eToro, proces registrace trvá několik minut. Jednoduše musíte uvést nějaké osobní údaje a nahrát kopii svého ID.

Krok 2: Vložte prostředky

Chystáte se nakupovat vybrané akcie za skutečné peníze – takže budete muset vložit nějaké prostředky na svůj účet eToro. Přichází minimálně 200 $ a na výběr máte několik platebních metod. Chcete-li okamžitě koupit akcie – je nejlepší použít debetní / kreditní kartu nebo elektronickou peněženku, jako je Paypal.

Krok 3: Vyhledejte akcie

hledat akcie

Jakmile bude váš účet eToro financován, budete muset vyhledat akcie společnosti, do které chcete investovat. Poté budete muset kliknout na tlačítko „Obchodovat“ a přejít přímo na investiční stránku vámi vybrané akcie..

Krok 4: Zadejte objednávku bez provize

amazonské akcie, nejlepší akcie ke koupi

Nakonec budete muset zadat objednávku nákupu k dokončení procesu nákupu akcií. To je snadné – protože vše, co musíte na eToro udělat, je uvést částku, kterou chcete investovat.

Nezáleží na tom, jestli kupujete akcie ve společnosti, jako je Google který má cenu akcií v řádu tisíců dolarů – protože eToro vám umožňuje investovat již od 50 $. Toto se nazývá „částečné investování“, protože kupujete „zlomek“ akcie.

Jakmile potvrdíte objednávku nákupu, akcie se přidají do vašeho portfolia eToro. Pokud dotyčné akcie vyplácejí dividendy, projeví se to na vašem účtu eToro, jakmile budou vyplaceny. Své akcie můžete prodat kdykoli – pokud jsou trhy otevřené.

Pokud chcete investovat na akciovém trhu a zvážit nejlepší akcie, které dnes můžete koupit, není lepší místo než eToro. Jednoduše klikněte na odkaz níže a zaregistrujte se ještě dnes!

eToro – nakupujte nejlepší akcie s číslem Komise

makléř etoro

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Klíčové body

Pokud si pamatujete cokoli z Jakých 15 nejlepších akcií exploduje v roce 2021? Udělejte z nich tyto klíčové body.

 • Tesla a Nikola pokračují v boji za průmysl elektrických vozidel. Nikola mohla udělat dobrý zajištění proti Tesle.
 • Beyond Meat stock může být velmi zajímavým výběrem 2021. Jedná se o rostlinné náhražky masa, které se v nadcházejících letech mohou stát velkým vítězem.
 • Amazon má spoustu soupeřů v různých průmyslových odvětvích. Navzdory tomu stále sílí.
 • Microsoft a Apple jsou dva z nejlepších 15 akcií k výbuchu v roce 2021. Ti dva budou i v příštím roce projevovat hodně síly.

Pokud se vám líbilo číst Jakých 15 nejlepších akcií exploduje v roce 2021?, Podělte se prosím s někým jiným, o kterém si myslíte, že by ho zajímalo.

Poznámka: Minulý výkon není ukazatelem budoucího výkonu. Hodnota investic může klesat i stoupat. Veškeré názory, zprávy, průzkumy, analýzy, ceny nebo jiné informace obsažené na tomto webu jsou poskytovány jako obecný tržní komentář a nepředstavují investiční radu. Trading Education nenese odpovědnost za žádné ztráty vyplývající z jakékoli investice na základě doporučení, předpovědi nebo jiných poskytnutých informací.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me