Jakých 7 nejlepších nabídek akcií pro rok 2021?

Nejlepší výběr akcií pro rok 2021

Při pohledu na vstup na trh obchodování s akciemi do roku 2021? Hledáte nejlepší akcie, které si můžete koupit do roku 2021?

Podívejte se na 7 z nejlepších akcií, které jsou fantastickým přírůstkem, který bude součástí letošního roku.

7 výběrů akcií do roku 2021

Nové dobrodružství v obchodování s akciemi?

Pak jste na správném místě, protože máme 7 nejlepších tipů na akcie, do kterých můžete investovat do roku 2021, kteří jsou oslnivými doplňky pro vás, abyste se drželi dlouhodobě.

Od nástupu z bouřlivého roku 2020 do přechodu vpřed do nové reality jsou zde nejvýkonnější akcie, které byste měli hledat v roce 2021 a dále.

Nejlepší výběr akcií na rok 2021:

1. Morgan Stanley (MS)

2. Amazon (AMZN)

3. PayPal Holdings Inc (PYPL)

4. Pinterest (PINY)

5. Etsy (ETSY)

6. Teladoc Health Inc (TDOC)

7. Zdraví sklizně & Rekreace Inc (HARV)

Všechny tyto špičkové akcie a mnoho dalších můžete koupit na eToro a zaplatit 0% poplatky!

Jakých 7 nejlepších nabídek akcií pro rok 2021?

Seznam 7 nejlepších akcií na dnešním trhu, které by se mohly v roce 2021 ukázat jako chytré přírůstky do vašeho portfolia.

1. Morgan Stanley – čs

Americká nadnárodní investiční banka projevuje důvěru, jak se pohybuje do roku 2021.

MS má v současné době hodnocení Zacks Rank # 2 a (Koupit) a dalších 27 výzkumných firem získalo silné konsensuální hodnocení „Koupit“. Investiční banka je jednou bankou, která vede vpřed před některými svými konkurenty směřujícími do nového roku.

V prosinci to bylo schváleno a vzhledem k pokračování programů zpětného odkupu, které měly být obnoveny, ke kterému Morgan Stanley skočil rovnou a byl schválen odkup akcií za 10 miliard dolarů, který má akcionářům platit od ledna 2021.

Tato novinka samozřejmě posílí podíl společnosti na dalším vývoji, což se potvrdilo poté, co se novinky v prosinci objevily, protože cena akcií MS se zvýšila o 5,2% a je o 25% vyšší než v roce.

Od dnešního dne cena akcií společnosti činí 76,47 USD.

V posledních čtvrtletních výsledcích hlásily členské státy 25% nárůst čistého příjmu spolu s růstem tržeb těsně nad 16%, jak jsme se dostali do roku 2021.

Společnost má také spolehlivou a dobrou dividendu s dividendovým výnosem 2,04%.

Do budoucna analytici také dávají MS střední konsenzus „Outperform“, což naznačuje, že analytici se domnívají, že se očekává, že akcie budou lepší než očekávaný tržní výnos.

Morgan Stanley předpokládá silné oživení ve tvaru písmene V pro rok 2021 a následující roky na základě výsledků společnosti do roku 2020, které připravují půdu pro dosažení a dosažení růstu HDP 6,4% v roce 2021, což je nad předpokládanou prognózou 5,4%.

Jak se svět pomalu začíná otevírat, jak se letos očekávalo, růst MS po celém světě se bude zvyšovat.

Ekonomika USA podle výzkumné zprávy Morgan Stanley naznačuje, že statistice USA se podařilo zůstat na svém místě a předpokládá se v roce 2021 růst HDP o 5,9%.

Ačkoli se značka zaměřuje více na Evropu, protože nová míra infekce významně roste a ekonomika má pomalejší růst, členské státy mají prognózu stanovenou na 5% růst HDP.

S poměrem PE 12,32%, jeho dopředným dividendovým výnosem 2,04%, silnými analytickými předpovědi, činí akcie Morgan Stanley nejlepší volbou pro rok 2021.

2. Amazon – AMZN

Amazon, globální nadnárodní technologická společnost, která je mnohem více. Své ruce zapojené do různých cest, včetně elektronického obchodování, digitálního streamování, cloud computingu, abychom jmenovali alespoň některé.

Jmenován jako jedna z 5 největších společností v oboru informačních technologií v USA spolu s dalšími světovými značkami jako Microsoft, Google, Apple a Facebook.

Amazon je pravděpodobně a byl jmenován „nejcennější“ značkou na světě.

Podíváme-li se na finanční údaje Amazonu, uvidíte, že AMZN není nejlevnější z akcií, do kterých se investuje, ale dlouhodobá stabilita a růst společnosti jsou dva klíčové faktory, které lze přesně určit na této výkonné akci..

V současné době má Amazon hodnocení Zacks Rank # 3 Hold. To však neznamená říkat, že akcie se neoplatí kupovat; jednoduše to znamená, že se doporučuje, že se nedoporučuje, pokud jste současným akcionářem, který udržuje vaši pozici, dokud nedojde k dalšímu pohybu.

Vzhledem k tomu byla akcie AMZN hodnocena jako analytik Wall Street s nákupem „Strong Buy“ za 35, přičemž jeden doporučil, aby akcie byly „zadrženy“. Analytici také nabídli 12měsíční cenový cíl za poslední 3 měsíce s průměrným cenovým cílem na 3 810,18 USD, což je nárůst o 21,41% oproti jeho předchozí ceně, s vysokým cenovým cílem pro předpověď ve výši 4 350,00 USD.

Ke konci 6. ledna byla cena akcií Amazonu 3 138,38 USD a dnes činí 3 186,02 USD.

Vzhledem k tomu, že v roce 2020 zaznamenaly společnosti po celém světě a ve všech průmyslových odvětvích velký hit, Amazon z toho měl obrovský užitek. Díky svému působivému a viditelnému růstu a vývoji do nových technologií, včetně nových služeb streamování hudby, které přecházejí do nového roku.

AMZN také v nedávných zprávách potvrdila, že zaznamenala dosud největší rekord v dodávkách přes 1,5 miliardy na celém světě během prázdnin a očekává, že výsledky společnosti ve čtvrtém čtvrtletí budou působivě stoupat o očekávaných 38%.

Předpovědi jsou pro společnost nastaveny dlouhodobě vysoko, a proto je Amazon ve vašem rostoucím portfoliu horkou akciovou společností s velkým kapitálem.

3. PayPal Holdings Inc – PYPL

PayPal Holdings, online platební systém těží a stává se populárnějším než kdykoli předtím. Je pravda, že současná pandemie povzbudila společnost k tomu, aby se stala populárnější, protože jednotlivci využívají online platby kvůli měření uzamčení a poptávka jednotlivců po nákupu online s okamžitými převody peněz, což je obrovská výhoda.

Stejně jako Amazon mohou být akcie PayPalu drahé, ale ve větším obraze, když se podíváte na statistiky společnosti, je to opravdu tak drahé, jak doporučovali jednotlivci? Nevěříme, že tomu tak je.

Akcie s velkou kapitalizací mají aktuální Zackovo hodnocení „Hold“, přičemž 23 z 29 analytiků Wall Street doporučuje akci jako „silný nákup“, 3 doporučuje akci „koupit“ a 5 dává „rating“.

Pokud jde o prognózy analytiků pro nadcházející roky, PayPal dostal průměrnou tříletou prognózu na 34,4 miliardy USD, což je nárůst o 63,39%. Zisk společnosti na akcii měl také odpovídající průměrný nárůst na 4,77 USD, což představuje nárůst o 78,65%.

Celkové výdělky společnosti PayPal v roce 2020 činily 3 142 miliard USD a na základě 13 předpovědí analytiků Wall Street dostala společnost potenciální výdělky do roku 2021 na 4 084 miliard USD a nakloní se do roku 2022, prognóza předpokládá, že výdělky PYPL budou 5 084 miliard USD.

Cena akcií PYPL je dnes 233,86 USD.

Finanční zdraví PayPalu je také zelené, aktiva vůči závazkům společnosti jsou nad a dobře krytá a EBITDA PYPL ve výši 4,06 miliardy USD je pohodlně schopna udržet úroveň úroků z dluhu společnosti na 8,94 miliardy USD.

Podle posledních čtvrtletních výsledků PayPalu v listopadu společnost prokázala, že překročila všechny předpovídané prognózy. Tržby činily 5,46 miliardy USD ve srovnání s předpokládanou hodnotou 5,41 USD analytiky a její EPS (zisk na akcii) o 1,07 USD vyšší než předpovědi analytiků 0,94 USD.

Do roku 2021 a v příštích letech bude PayPal akciová společnost, která bude dlouhodobě k dispozici, a akciová společnost, která bude poskytovat velký růst spolu s hodnotou, protože společnost se bude nadále rozšiřovat a jednotlivci budou nadále prosperovat a nakupovat online.

4. Pinterest – PINY

Pinterest Inc, pravděpodobně jedna z nejkreativnějších platforem sociálních médií, která je doposud na světě k dispozici. Originální, jedinečný a kreativní design společnosti, který umožňuje připnout kreativní obrázky a videa ke sdílení na vlastní imageboard, přitahuje miliardy, aby se staly součástí negativního působení, které představují některé sociální platformy, a zaměřily se pouze na pozitivitu.

V roce 2020, kdy byli jednotlivci nuceni zůstat doma nebo byli omezeni kvůli pandemii koronavirů, viděli jednotlivci po celém světě přihlášení k sociální platformě, aby vytvořili a získali kreativní inspiraci.

Spolu s inspirací si můžete vybrané kreativní designy zakoupit také prostřednictvím aplikace pro sociální média a společnosti jako IKEA a Shopify přidávají své nákupní katalogy na sociální platformu.

Zásoba sociální aplikace na nástěnce byla údajně zvýšena o neuvěřitelných 290% v roce 2020, což přilákalo investory z celého světa, aby se podívali pozorně a soustředili se na kreativní sociální platformu.

K uzavření k finálnímu datu 31. prosince byla cena akcií PINS 65,90 USD a aktuální cena akcií společnosti je k dnešnímu dni 67,11 USD.

Protože mnozí věří, že společnost bude zlepšovat svůj výhled na digitální reklamu, je jednou z výhod spolu s finančními prvky, z nichž sociální platforma těží.

19 analytiků z Wall Street předpovídalo, že do akcií PINS by se mělo zapojit 14, což v současnosti dává akcii „silný nákup“. Hodnocení Zacks Rank pro Pinterest bylo potvrzeno jako „pozdržení“ akcií.

Při pohledu na čísla společnosti do roku 2020 rostly tržby společnosti rychleji než průměr amerického trhu o 36,5% a internetový obsah USA & Průměr v informačním průmyslu.

Naproti tomu pro rok 2021 se předpokládá, že společnost poroste úžasným tempem 64,96% ročně a ve čtvrtém čtvrtletí společnosti také odborníci předpovídají, že poroste a meziročně se vyšplhá na zhruba 60%.

Pokud jde o celoroční prognózu společnosti, odborníci předpovídali nárůst o 43% v letech 2020/2021 s dalším nárůstem na 2,4 miliardy USD v příštím roce.

Poměr dluhu společnosti PINS k vlastnímu kapitálu se rovněž považuje za přiměřený při výpočtu na 0,19.

Vzhledem k tomu, že z dlouhodobého hlediska má zelenou analýza a je to úspěšný rok 2020, protože lidé budou stále kreativnější a jeho rozkvetlé postavy dělají z této bublinkové zásoby perfektní doplněk pro dlouhodobé investice.

5. Etsy Inc – ETSY

Populární web elektronického obchodování Etsy byl v roce 2020 mocnou silou a bude pokračovat v dalším přechodu do nového roku a dalších let.

Stejně jako ostatní společnosti elektronického obchodování na seznamu, Etsy také těží z pandemie, protože spotřebitelé měli více času na to, aby mohli nakupovat jedinečné, ručně vyráběné vzory od příležitostných designových produktů až po svatební šaty, Etsy má vše.

Společnost Etsy působí z celého světa a spojuje designéry se svými zákazníky ze všech koutů světa.

Mezi další produkty, které jsou v letošním roce žádané, patří jedinečné designy obličejových masek od tvůrců, kteří dosáhli dobrého prodeje po celém světě.

Jako akcie, která byla klasifikována jako podhodnocená o 4,92% kvůli její ceně v reálné hodnotě a díky peněžnímu toku, když uvidíte, jak si akcie dále vedou s předpovědi budoucích forwardů, možná budete chtít hledat zapojení do tato rostoucí společnost.

Hodnocení Zacks Rank hodnotilo akcie ETSY v současné době jako „Buy“ spolu s 11 z 13 investorů z Wall Street, kteří hodnotili akcie jako „Strong Buy“ pohybující se vpřed s 1 „Buy“ a 1 „Hold“.

A existuje důvod, proč analytici takové předpovědi předpovídají, protože hrubé zboží společnosti dosáhlo v roce 2020 samotného 10 miliard dolarů, což je téměř dvojnásobek oproti předchozímu roku.

Podle The Wall Street Journal zaznamenala Etsy také lepší růst digitálního prodeje na Cyber ​​Monday, přičemž 73% překonalo některé z větších značek včetně Amazonu.

Ze zprávy společnosti za třetí čtvrtletí vyplývá pozitivní výhled.

K 30. září se tržby společnosti na 451 478 USD meziročně zvýšily o 128,1%, přičemž její tržní tržby byly neuvěřitelných 341 623 USD, což je o 141,2% více než v roce 2019.

Kromě finančních nárůstů společnosti zaznamenala společnost Etsy nárůst aktivních kupujících o 55,4%, a to ze 44807 v roce 2019 na 69649 od roku 2020.

Prognóza pohybující se do budoucnosti předpovídaná analytiky vypadá jasně pro ETSY.

Předpokládá se, že tržby společnosti vzrostou o 24,72% ročně, přičemž průměrné tříleté prognózy tržeb budou stanoveny na 2,7 miliardy USD, což je o + 99,2% oproti letošním předpovědím.

Předpověď zisku na akcii ETSY má také velkorysý výhled, protože má průměrnou roční prognózu na 2,04 USD, což vede k její průměrné tříleté prognóze na 4,55 USD o + 135,65%.

Závěrem lze říci, že se předpokládá, že příjmy Etsy porostou o 31,81% ročně.

Jelikož se předpokládá růst tržeb společnosti o 24,72% rychleji, než je průměr na americkém trhu, její tržby se v příštích letech budou třpytit a po celém světě se promítají měření uzamčení, která povedou k většímu tržnímu růstu online, což z Etsy stock činí investiční přírůstek nakupujte a uschovejte v dohledné budoucnosti.

6. Teladoc Health Inc – TDOC

Teladoc Health Inc byl v roce 2020 na správném místě ve správný čas, protože se odvětví telemedicíny snaží tlačit vpřed do budoucnosti.

Nadnárodní společnost pro telemedicínu a virtuální zdravotnictví založená v roce 2002 eskalovala po celý rok 2020, protože lidé zůstali doma a stále to dělají po celém světě s dopady uzamčení, které byly nastaveny tak, aby využily šíření infekce Coronavirus.

Vzhledem k tomu, že jednotlivce nebylo možné vidět na individuálních fyzických schůzkách, zakročte v Teladoc Health, abyste ušetřili den, protože značka umožňuje lidem mít lékařské schůzky se zdravotníky prakticky online.

V loňském roce se akcie společnosti Teladoc zvýšily o 139%, protože trh telemedicíny se začal do budoucna rozšiřovat.

V současné době má společnost po celém světě zhruba 51,5 milionu aktivních členů, kteří mohou těžit ze služeb společnosti.

Přestože úspěch společnosti v průběhu roku může lidi zpochybnit, aby věřili, že společnost měla prospěch pouze kvůli vypuknutí Covid-19, ve skutečnosti tomu tak není.

TDOC je na vzestupu po mnoho let, protože toto odvětví vede do budoucnosti díky své virtuální lékařské přítomnosti. V roce 2005 společnost Teladoc uskutečnila více virtuálních schůzek než kterákoli jiná společnost v oboru s 15 miliony virtuálních schůzek.

Hodnocení Zacks Rank je nastaveno jako „Hold“ pro společnost s hodnocením „A“ pro růst, spolu s 15 z 24 analytiků Wall Street s hodnocením „Strong Buy“ a 9 s hodnocením „Hold“ pro značku.

Předpokládané příjmy z růstu společnosti vypadají silně s výjimečným tempem růstu 76,31% ročně.

Průměrná roční míra růstu medicínských akcií za první rok je stanovena na 2,0 B $ nahoru o + 125,44% a těšíme se na 3letou průměrnou předpověď, která je stanovena na 3,5 B $ nahoru o + 307,4%.

Analytici z Wall Street také předpovídali, že cena akcií společnosti Teladoc by se mohla do ledna 2022 potenciálně zvýšit na 230,04 USD, zatímco cena akcií společnosti dnes činí 219,29 USD.

Přestože společnost Teladoc Health stále čeká na ziskovost, je osvědčená a ukazuje, kam značka vede.

Výkonnost této akcie zdaleka nekončí a v následujících letech se bude s rostoucí digitální budoucností zvyšovat. Díky tomu je Teladoc Health zásobou ke koupi v roce 2021.

7. Zdraví sklizně & Recreation Inc – HARV

Vzhledem k tomu, že v roce 2021 převezme kormidlo v Bílém domě nově zvolený prezident Joe Biden, bude konopný průmysl potenciálně stoupat.

Kanadská společnost HARV je ve srovnání s ostatními zásobami konopí na současném trhu jednou z akcií s menším stropem, ale oproti ostatním má značné výhody.

Analytici a investoři, kteří se již nacházejí na trhu s konopím, v současné době obchodují za 2,56 USD za akcii, a radí akci jako „kradou nákup“ kvůli potenciálnímu růstu společnosti v příštích letech.

7 analytiků z Wall Street udělalo průměrné konsensuální hodnocení „Koupit“ s cílovou cenou 4,29 CAD za akcii v současné době, s ohledem na finanční údaje společnosti.

V roce 2020 vzrostly tržby o 229 mil. USD, i když čisté tržby mírně poklesly o – 45,5 mil. USD, přičemž čistý dluh společnosti se vypočítal na 167 mil. USD.

Ve finanční zprávě HARV za druhé čtvrtletí se tržby společnosti zvýšily o 55,7 milionů USD oproti roku 2019, kdy činily 26%.

Podle zprávy společnosti za třetí čtvrtletí společnost HARV vykázala tržby ve třetím čtvrtletí na 61,6 milionu USD, což je nárůst o 86% oproti roku 2019 spolu s upraveným EBITDA ve výši 10,5 milionu USD ve srovnání s výsledkem ve druhém čtvrtletí ve výši 4,1 milionu USD.

Čistá ztráta společnosti byla ve zprávě rovněž významně poučná, protože společnost HARV vykázala ve třetím čtvrtletí čistou ztrátu ve výši 2,1 milionu USD ve srovnání s čistou ztrátou ve třetím čtvrtletí roku 2019 ve výši 39,1 milionu USD.

Vpřed, sklízejte zdraví & Rekreace zastavila některé ze svých plánů v roce 2020, aby snížila náklady kvůli dopadu pandemie, nicméně v současné době je plánováno rozšíření v roce 2021, protože průmysl získává větší růst a pozornost, kterou si zaslouží.

Vzhledem k tomu, že se nový rok naplno rozvíjí, je konopný průmysl průmyslovým odvětvím, které bude stoupat s Harvest Health & Recreation Inc je jedním z nejlepších výběrů akcií v poměrně novém konopném průmyslu.

Výběr akcií: shrnutí

Tyto vybrané nejlepší 7 nejlepší nabídky akcií pro rok 2021 nabízejí řadu rozmanitosti, protože tyto akcie jsou nastaveny napříč různými průmyslovými odvětvími, mají a archivují fantastické výsledky růstu a jsou nastaveny pro dlouhodobější úspěch, jak předpovídá analýza a vedení každé společnosti.

Jak investovat do nejlepších 7 nejvýkonnějších akcií?

Dalším krokem na vaší obchodní cestě, jakmile budete spokojeni s vybranými akciemi, je podívat se na získání správného brokera vhodného pro vaše investiční potřeby.

Investice jsou jednoduché, rychlé a snadné, pokud máte správná připojení.

Ne, nemusíte pořádat žádné fyzické schůzky ani probíhající telefonní hovory, vše můžete jednoduše provést z pohodlí domova online.

Přední online obchodní platforma eToro má vše a ještě po ruce pro vaši investiční cestu. Pokud jste začátečník v investování, dosud není na trhu lepší platforma.

S více než 12 miliony klientů po celém světě, přístupem k více než 800 akcím, do kterých lze investovat, přístupem na více než 16 mezinárodních trzích včetně dvou největších trhů Velké Británie a USA, to vše s další obrovskou výhodou nabídky nulová provize– poplatky.

Pokud je to více času a výzkumu, který požadujete, eToro vám nabízí online kurzy, které vám pomohou vylepšit vaše znalosti obchodování s akciemi, spolu s rychlými kurzy, pokud je to nutné, s osobním tutorem, který vám bude schopen odpovědět na dotazy a dotazy možná máte.

Jakmile si otevřete obchodní účet, můžete si kdykoli začít svou obchodní cestu.

Pokud hledáte pomocné pokyny, i když je rozumné nebrat jednotlivce doslovně, doslovně vám eToro dává tu výhodu, že máte možnost vidět a přistupovat k portfoliu jiných investorů, pokud si přejete hledat další inspiraci.

eToro – top broker, nakupujte akcie za 0% provize

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Klíčové možnosti:

  • Sedm nejlepších akcí pro rok 2021 jsou také akcie, které si udržíte dlouhodobě.
  • Vybraných nejvýkonnějších 7 akcií stále přichází s vlastními rizikovými prvky, což je rozumné provést další průzkum při pohledu na vámi vybrané akcie.
  • Pokud jste začátečník, při vytváření portfolia se doporučuje mít dobrou rozmanitost akcií.
  • Vyberte si svého makléře moudře, když se chystáte zahájit obchodní cestu, protože by to mohlo být nákladné.
  • Vždy mějte jemnou připomínku, že při investování není nic zaručeno, proto je rozumné si vždy před vložením peněz uvědomit, do čeho jdeš.

Doufáme, že náš seznam nejlepších nabídek akcií, které mají být investovány do roku 2021, byl užitečný. Ať už je vaše investiční strategie jakákoli, sledování aktuálních trendů a předpovědí je nejlepší způsob, jak vybudovat silné portfolio plné nejlepších akcií.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me