Jakých 8 nejlepších turistických nabídek si můžete koupit v roce 2021?

Nejlepší akcie cestovního ruchu, které je třeba zvážit v roce 2021

Hledáte investovat do akcií cestovního ruchu, které jsou na pokraji opětovného záblesku, jak budeme postupovat dále do roku 2021?

Podívejte se, protože jsme vybrali 8 výjimečných turistických zásob, které vám mají velký potenciál nabídnout, jak se přibližujeme, abychom mohli znovu cestovat po světě.

Prvních 8 zásob cestovního ruchu, které můžete v roce 2021 zvážit:

Pojďme se tedy podívat na 8 nejlepších akcií cestovního ruchu na různých trzích, abychom se mohli stát součástí v roce 2021.

1. EasyJet

2. Walt Disney

3. Airbnb Inc.

4. Rezervační podíly

5. Royal Caribbean Cruises

6. InterContinental Hotels Group

7. Uber Technologies

8. Expedia Group

Všechny tyto špičkové akcie a mnoho dalších můžete koupit na eToro a zaplatit 0% poplatky!

Turistické zásoby na rok 2021

Odvětví cestovního ruchu se stalo výpraskem, přinejmenším v roce 2020.

Po celém světě se hotely, tematické parky, Airbnb, rekreační střediska, letecký průmysl a mnoho dalších většinou zastavily, protože infekce koronaviry převzala a stále dominuje.

Protože Spojené království je v současné době ve svém třetím národním období uzamčení, spolu s dalšími zeměmi, které zavedly zákaz vycházení a omezené cestovní omezení. To má obrovský dopad na globální průmysl v hodnotě 9 bilionů dolarů.

Abychom vám ukázali, jak velký je tento průmysl ve Velké Británii, bylo předpovězeno, že turistický průmysl v Británii bude do roku 2025 nastaven na 257 miliard GBP, což vytvoří přibližně 3,8 milionu pracovních míst, což tvoří přibližně 11% z celkového počtu pracovních míst ve Velké Británii.

Je úžasné, jak velký je odvětví cestovního ruchu a kolik globálně se všichni spoléháme na tuto mocnou sílu odvětví, když nám je odebrána.

Vzhledem k probíhajícímu hlavnímu celosvětovému očkovacímu procesu to přináší pozitivní naděje pro mnoho průmyslových odvětví a odvětví cestovního ruchu je jedním velkým průmyslovým odvětvím spolu s leteckým a pohostinským odvětvím. Všichni, kteří byli pravděpodobně nejvíce postiženým průmyslovým odvětvím po celém světě.

V posledních dnech došlo v turistických akcích na různých trzích k prudkému nárůstu cen jejich akcií. Čím více se přiblížíme zrušení měření omezení po celém světě, lidé nebudou ztrácet čas vůbec, aby mohli vyrazit na oblohu a rezervovat si dovolenou nebo krátké pobyty v polovině roku 2021.

Stejně jako u online cestovní agentury Booking.com můžete hledat a zabezpečovat nabídky bez nutnosti platby předem a se zásadami bezplatného zrušení.

To umožňuje jednotlivcům rezervovat si předem s nadějí, že si zarezervují pouze lety na poslední chvíli, jakmile jim bude poskytnuto vše-jasné cestování.

Přestože návrat k novému normálu, kterému jde pomaleji, než se očekávalo, vyžaduje čas, pozitivní naděje a čas opouštějí investory, aby se podívali nebo skočili do těchto akcií. Pokud jde o to, kdy přijde den, kdy svět bude fungovat normálněji, uvidíme, jak se znovu zvednou.

Navíc tyto akcie sdílejí ceny za relativně dobré ceny, což je obrovská výhoda pro investory, protože s největší pravděpodobností uvidí výkon a růst těchto akcií v roce a následujících letech.

Nejlepší 8 akcií cestovního ruchu, které je třeba zvážit v roce 2021!

Zde je náš seznam 8 nejlepších podílů v oblasti cestovního ruchu v různých průmyslových odvětvích a zemích:

1. EasyJet plc (EZJ)

První jméno, které se objeví na seznamu nejlepších turistických nabídek, je britská letecká společnost EasyJet.

Tato akcie byla v posledních týdnech svědkem zvýšení ceny akcií, protože investoři jsou optimističtí, že jakmile registrace očkování dále pokročí, uvidí otevřené cestovní koridory a letecký a cestovní ruch se začne zvedat ze země.

Nejen, že cena jeho akcií stoupla vzhůru, v nedávném prohlášení generální ředitel Johan Lundgren vyjádřil důvěru v odvětví, jakmile budou zrušena současná omezení.

Bylo potvrzeno, že easyJet zaznamenal obrovský nárůst letních rezervací již ve srovnání s rokem 2020, když vzrostl o obrovské množství 250%, přičemž květen je nejoblíbenějším měsícem cestujících, kteří chtějí vzlétnout.

Prázdniny EasyJet jsou pro značku relativně novým odvětvím, které vstoupilo do hry na konci roku 2019, a od té doby doposud neměla jasnou příležitost vyniknout, protože rok 2020 převzala společnost Covid-19.

Toto číslo je obrovským ukazatelem toho, jak je v současnosti poptávaný cestovní ruch a jak čas plyne, jsme si jisti, že se bude dále zvyšovat.

Strategické plány společnosti směřující vpřed jsou pevně nastaveny na poskytování toho nejlepšího pro spotřebitele spolu se zaměřením na rozvahu společnosti, zlepšením jejich nákladové pozice a maximalizací jejich příjmů díky jejich silné síti.

Analytici dávají britské letecké společnosti prognózu růstu zisku 77,76% ročně, jak postupujeme vpřed.

Se současným konsenzuálním hodnocením „Hold“ na základě 10 předpovědí analytiků, kteří se společnosti zabývají.

Cena akcií společnosti, jak již bylo uvedeno, v posledních týdnech vzrostla a jak stojí, psaní této zprávy se pohybuje na hodnotě 846,80p a pokračuje ve svém vzestupu.

Společnost má v současné době 52týdenní rozmezí 470,70 na nejnižší a 1552,00 na nejvyšší.

2. Walt Disney Co (DIS)

Walt Disney Co je značka, kterou pravděpodobně každý na této planetě velmi dobře zná. Nejen pro své zábavní parky, ale také se jeho nohy zpevňují při provozování výletních lodí, samozřejmě spolu s dalšími cestami.

Všechny parky Disney po celém světě každoročně čerpají působivé výsledky příjmů, přičemž Florida je největším výdělkem, protože je největší ze všech šesti parků Disneyland..

Před pandemií koronavirů v roce 2020 přinesla tato turistická třída úžasné výsledky, dokud se to všechno nezřítilo, protože značka musela zastavit výletní lodě, aby se zastavila a uzavřely všechny parky Disneylandu po celém světě.

Od dnešního dne bylo Disneylandu v Paříži uloženo odložení opětovného otevření o další dva měsíce, které se nyní má znovuotevřít ve druhém únorovém týdnu.

Zatímco ostatní střediska Disneylandu jsou otevřená, ale po bezpečnostních opatřeních Covid-19 byla nastavena na udržení šíření viru na uzdě a která stále přinášejí určité příjmy a požitky jednotlivcům.

Výletní lodě společnosti Disney jsou až do odvolání stále pozastaveny.

Ve výsledcích společnosti za 4. čtvrtletí poklesly tržby společnosti Disney Parks, Experiences and Products celkem o 61% na 2,6 miliardy USD, spolu s poklesem provozních výsledků segmentu z 2,5 miliardy USD na ztrátu 1,1 milionu USD. Tyto výsledky byly pevným a přímým výsledkem toho, co pandemie koronavirů přinesla společnosti.

I když může chvíli trvat, než se parky Disney vrátí zpět na plnou kapacitu a že jejich provoz plaveb dosáhne svých výšek a bude schopen plně fungovat, bude se Disney možná muset nadále spoléhat na své další cesty. Včetně jedné působivé avenue, Disney+.

Disney +, která měla na konci roku 2020 tržby 1,94 miliardy USD a na konci čtvrtého čtvrtletí měla více než 73 milionů předplatitelů, je připravena potenciálně archivovat 4 miliardy USD pouze v USA do roku 2022.

Disney má dnes akciovou cenu 172,54p s 52týdenní 82,72 na nejnižší a 182,38.

Předpokládané příjmy rostou o 45,81% ročně.

Přestože má Walt Disney konsensuální hodnocení Zacks Rank # 4 „Prodat“, věříme, že nyní může být skutečně vhodný čas na zvážení držení nebo pohledu na tuto nabídku cestovního ruchu, protože je jen otázkou času, než doufáme, že přijdeme zpět k normálu.

3. Airbnb Inc (ABNB)

Airbnb je pravděpodobně jednou z nejvíce mluvených a nejatraktivnějších akcií cestovního ruchu na současném trhu.

Jelikož se zdá, že budeme moci v krátké době znovu vyrazit po celém světě, ABNB dokázala, že je ve skutečnosti populárnější než hotelové řetězce po celém světě.

Americká rekreační společnost nabízí snadnost, jednoduchost a hlavně cenovou dostupnost ubytování po celém světě, aby si jednotlivci mohli užít a užít si.

Tato jedinečná služba, kterou ABNB nabízí, je mimořádně populární, a to i mezi pandemií Covid-19, což lidem umožňuje mít krátkodobé pronájmy za relativně přijatelnější cenu na rozdíl od pobytu v hotelu, zatímco museli vidět delší pobyty v důsledku opatření blokování.

Protože tato akcie dokázala během pandemie fungovat v nějaké formě, ve zprávě Q3 o aktualizaci obchodování společnosti ABNB stále generovala zisk 219 milionů USD. Ačkoli jeho tržby poklesly o 19%, dalo se to vzhledem k světovým událostem očekávat.

Jak se díváme do budoucnosti, Airbnb bude populární a nelze jej popírat a v žádném okamžiku, kdy očekáváme, vytáhne skvělé výsledky příjmů.

Co se týče ceny akcií společnosti, někteří mohou říci, že tato akcie má vysokou cenu. Pokud jde o budoucí růstový potenciál této společnosti, nemusí to ve skutečnosti vypadat tak vysoko, jak se na první pohled domnívají.

Cena akcií společnosti je 168,83 procenta s 52týdenním rozsahem 121,50 na nejnižší a 187,42 na nejvyšší.

V současné podobě to ještě nebude ziskové, ale věříme, že to bude jen dočasná pozice, protože svět bude postupovat v návaznosti na celosvětový zápis očkování.

Společnost má prognózu růstu výnosů o 24,71% ročně.

S hodnocením Zacks Rank # 3 „Hold“ pro akcie se skóre B pro růstový potenciál.

4. Bookings Holdings Inc (BKNG)

Pravděpodobně jedna z nejpopulárnějších online cestovních kanceláří na dnešním trhu, Booking.com je turistická populace, která by mohla být dodána v roce 2021 a v příštích letech.

Budoucnost pro tuto akci vypadá silně, protože i nadále nabízí mnoho výhod při plánování dokonalého útěku. Ať už je to víkend delšího období z celého světa, rezervace.com může vyhovět vašim potřebám.

Provedení rezervace na webu nebo v aplikaci Booking.com má jedinečnou výhodu v tom, že nabízí zásady bezplatného zrušení, přičemž některé zásady platí ve stejný den, kdy máte dorazit.

Tato výjimečná funkce je jednou z velkých funkcí, která přitahuje zákazníky k provozování prostřednictvím této přední značky.

Spolu s rezervacemi hotelů, bytů a domů nabízí booking.com také mnohem více, včetně provozování půjčoven aut přes Rentalcars.com.

Není divu s tak silnými cestami, zpochybněte pandemii Covid-19, akcie získala 5,4%.

Cena akcií společnosti dnes činí 2 131,87 s 52týdenním rozpětím mezi 1 107,29 nejnižší a 2 290,04 nejvyšší.

Analytici udělili konsensuální hodnocení „Hold“ u akcií od 37 analytiků, kteří tuto akcii kryjí.

Vzhledem k tomu, že se dělají kroky blížící se k hraně blíže k normálnosti, lidé jsou již o krok napřed, protože i nadále využívají jedinečnou funkci zrušení rezervace.com k předávání letních prázdnin.

Akcie na Booking.com by mohly v nadcházejících letech růst, což bude dobrá dlouhodobá investice do vaší sbírky akcií.

5. Royal Caribbean Cruise Ltd (RCL)

Výletní lodě Royal Caribbean jsou zásoby, které je třeba sledovat, jak vést do roku, protože realisticky můžeme v roce 2022 častěji vidět výletní lodě plující po mořích.

Plavby jsou velmi populární a zdá se, že jsou ještě populárnější mezi starší generací, ale vzhledem k tomu, že stále více a více mladé generace, kteří hledají výlet, který zahrnuje trochu všeho, skočí na tuto cestu.

Kvůli pandemii koronavirů se RCL na začátku roku stala velkým hitem, který na konci roku skončil ztrátou 44%.

Budoucí výhled však vypadá pro tento plachetní trh velmi optimisticky, protože se uvádí, že zisky společnosti by mohly dosáhnout zhruba 1,5 miliardy USD ročně, za předpokladu, že se svět vrátí do normálu nebo „nového normálu“ po Covid-19.

V posledních zprávách je Royal Caribbean nastaven na svůj plán prodeje linky Azamara Line za 201 milionů dolarů, což pak společnosti přinese další hotovost, protože nadále čeká na její návrat.

Vzhledem k potenciálu této akcie je aktuální cena akcie na 74,29 bodu s 52týdenním rozsahem 19,25 na nejnižší a 133,35 na nejvyšší.

Vzhledem k tomu, že se předpokládalo, že její příjmy porostou o neuvěřitelných 85,05% ročně.

Akcie společnosti Royal Caribbean jsou v roce 2021 bezpochyby populací cestovního ruchu.

6. InterContinental Hotels Group Plc (IHG)

InterContinental Hotels Group plc je britská nadnárodní pohostinská společnost, která spravuje, vlastní, pronajímá a franšízuje hotely po celém světě.

IHG vlastní některé z nejznámějších hotelových značek včetně Holiday Inn Express, InterContinental, Kimpton Hotels and Resorts, Crowne Plaza a dalších.

Britská společnost však nejen provozuje hotely, ale také střediska, restaurace a mnoho dalšího.

Společnost ohlásila přirozeně klesající výsledky, ve zprávách společností za třetí čtvrtletí, protože opatření na blokování měla výrazný dopad na celém světě. Tržby skupiny poklesly o 52,3%, ostatní cesty se však nadále dařilo, včetně otevření 82 hotelů. Pokud jde o peněžní tok společnosti, byl to pozitivní, protože se zvýšil na 2,1 miliardy USD.

Doufejme, že se tolik lidí připravuje na zaslouženou dovolenou, letos tato značka vypadá, že je připravena získat dobrou dynamiku a růst, jak se díváme z dlouhodobého hlediska.

Podle prognózy IHG dojde do roku 2026 spolu s dalšími hotelovými řetězci k „obrovskému růstu“, uvedl Market Insight.

Spolu s předpovídanou prognózou Market Insights další analytici také dali značce prognózu růstu výnosů ve výši 87,54% ročně, protože vidí, že tato značka vyniká, a současná omezení společně vypadají, že se zvednou.

Cena akcií společnosti dnes činí 4 858,00, což je o něco více než den předchozí, s 52týdenním rozpětím mezi 2 385,50 a 5 121,00 nejvyšší.

Skupina InterContinental Hotels Group věnuje v posledních měsících velkou pozornost a odborníci na akcie si myslí, že tato turistická populace je jednou z oblastí, na které je třeba dávat pozor na rok 2021, protože svět se pomalu otevírá.

7. Uber Technologies Inc (UBER)

Americká společnost Ridesharing, která je také mnohem více, je na dobrém začátku do roku 2021.

Akcie společnosti vzrostly již zhruba o 16%, když sedíme ve třetím lednovém týdnu, protože investoři, kteří nebyli součástí této akcie, se výrazně staly součástí rostoucí populace. Zatímco její současní akcionáři mají v akciích pozitivní pozici.

Tato společnost má obrovský prospěch z cestovního ruchu, protože bez ohledu na to, kam se ve světě vydáte, provoz Uber nepochybně poběží. Toto je snadná cesta, protože můžete zůstat ve své aktuální aplikaci, zatímco aktualizuje vaše nastavení polohy.

Spolu s cestovním ruchem místní obyvatelé, kteří jsou pravidelnými uživateli firmy Uber, za poslední rok tuto společnost příliš nepoužívali k cestování. Může to být z různých důvodů, včetně toho, že se bojí, nebo jednoduše proto, že nemají kam jít, protože svět sedí s přísnějšími omezeními.

Společnost Uber se stravuje, aby pomohla v tomto náročném období, protože automobilová stránka obchodu narazí na potíže, služby dodávek potravin zrychlily v průběhu let.

Tato populace je velmi oblíbená u mladší generace, protože nabízí snadnost spolu s časovou efektivitou v obou odděleních.

Není divu a není pochyb o tom, proč investoři v poslední době více skákají na tuto akci a jak budeme pokračovat dále do roku 2021.

Cena akcií společnosti je dnes 55,69 a drží 52týdenní rozmezí mezi 13,71 na nejnižší a 59,08 na nejvyšší.

Jaká bude budoucnost této akcie??

Jak jsme vysvětlili, tato zásoba brzy nikam nepůjde, pokud věříme, že bude pokračovat nebo se stane ještě populárnější, jak se roky budou vyvíjet.

Vzhledem k tomu, že se cílová cena akcií společnosti Uber zvýšila na 70,00 USD, třicet sedm analytiků také udělilo akcii konsenzuální hodnocení „Koupit“, aby potvrdilo, jakým způsobem vidí, že se tato akcie pohybuje ve všech oblastech vpřed.

Předpokládá se, že tržby společnosti Uber Technology porostou o 22,26% ročně.

8. Expedia Group Inc (EXPE)

Posledním turistickým počinem, který bude na seznamu uveden jako jeden, který se bude v roce 2021 sledovat, je Expedia Group Inc.

Americká online cestovní společnost je oblíbená mezi spotřebiteli i investory, i když ji analytici v posledních dnech dokonce považovali za nadhodnocenou. Vedle toho dostal akcie zvýšený cenový cíl, který analytikům vzrostl na 175,00 $.

Společnost Expedia Group, která byla považována za jednu z nejlepších obnovitelných akcií v druhé polovině roku 2020, měla své výzvy, protože byla na začátku roku tvrdě zasažena pandemií Covid-19.

Ale operace snižování nákladů a regenerace zásob byla na seznamu společností, které je třeba provést. Pohled na návrat do původního stavu je obrovským důvodem pro rostoucí poptávku po této akci za posledních pár měsíců, protože se zdá, že se cestovní ruch v příštích měsících vrátí a vše bude v pořádku.

Abychom vám poskytli představu o budoucích plánech společnosti, jejichž cílem je využít výkon společnosti v roce 2019 k tomu, abychom se dívali dopředu, pokud to tak bude, uvidíme, že provozní výnosy společnosti vzrostou na novou úroveň, protože provozní výnosy společnosti v roce 2019 dosáhly 903 milionů $.

Cena akcií společnosti je dnes 107,22 s 52týdenním rozpětím mezi 40,76 na nejnižší a 147,55 na nejvyšší.

Pro společnost byla stanovena prognóza zisku, která má růst o 68,95% ročně.

Mohla by se tato akcie podívat na to, jak se stát nejlepší online cestovní společností na světě? Pouze čas ukáže.

souhrn

Těchto 8 nejlepších akcií cestovního ruchu vypadá jako dobrý přírůstek, jak se díváme do budoucnosti.

Tyto akcie nabízejí fantastický růstový potenciál spolu s dobrými dlouhodobými investicemi, které mají dobrou hodnotu vedoucí do roku 2021 a realistické nastavení pěkně pro rok 2022 a dále.

Ačkoli tyto akcie představují své vlastní rizikové prvky, doporučuje se před investováním provést další průzkum.

Takže nyní možná nastal čas podívat se na průzkum turistických populací, když se znovu chystají vyplávat.

Jak investovat do nejlepších akcií cestovního ruchu?

Nyní jsme objevili 8 z nejlepších potenciálních akcií cestovního ruchu, které mají pozitivní výhled, jakmile bude svět schopen normálně fungovat, nyní je čas se naučit, jak do nich investovat.

Investice do jakýchkoli akcií na různých trzích nikdy nebyla tak rychlá a snadná.

Moudře se doporučuje dodržovat správné pokyny a nedržet se po cestě jakýchkoli „tipů“..

Prvním krokem, který budete muset udělat, je hledat makléře nebo nejlepší online obchodní platformu, která vyhovuje a splňuje všechny vaše investiční potřeby.

Na trhu je dnes mnoho online obchodních platforem a makléřů, ale při výběru je moudré se ujistit, že váš zvolený makléř nebo platforma má licenci k obchodování.

Na webových stránkách obchodujících společností uvidíte, zda má regulované licence, které potřebuje k provozu, protože se zobrazí na domovské stránce společností spolu s důvěryhodným makléřem, jehož licence nemusí být online viditelná, pokud ne, můžete před výběrem potvrdit.

Jakmile máte na mysli brokera nebo obchodní účet, jste připraveni začít a začít svou cestu k obchodování s akciemi.

Pokud chcete investovat také do mezinárodních akcií, je to další důležitý bod, kde se hodí výzkum, a ujistěte se, že váš makléř má licenci k činnosti na mezinárodních trzích.

Tento zásadní bod nás přivádí k tomu, abychom vám představili přední online obchodní platformu – eToro.

S dnešním více než 17 miliony klientů na přední platformě, s přístupem na více než 16 mezinárodních trhů, což vám umožňuje investovat do některých z nejlepších akcií, které všichni známe a milujeme, spolu s těmito 8 nejlepšími akcemi cestovního ruchu, což je přátelské k obchodním makléřům připraveni vyniknout na vaší obchodní cestě spolu s obrovskou další výhodou nabídky nulových provizí.

Otevření obchodního účtu dne eToro provedením přímých kroků na webových stránkách společnosti je rychlé, snadné a jednoduché. Během několika minut budete mít aktivní účet spolu s důvěryhodným makléřem a přístup na všech 16 mezinárodních trhů na dosah ruky.

Jakmile si otevřete účet, získáte také úžasnou výhodu, že budete moci vyleštit a získat další znalosti o fungování obchodování s akciemi spolu s osvojením klíčových strategií.

eToro – Top Stock Broker, nakupujte akcie s 0% provizí

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Klíčové jídlo

  • Turistický průmysl je obrovský sektor a doposud má hodnotu zhruba 9 bilionů dolarů.
  • 8 nejlepších akcií cestovního ruchu je nastaveno tak, aby fungovaly stejně jako letošní rok a 2022 nás s nadějí vidí v novém normálu.
  • Turistický průmysl je v běžných dobách rozhodně průmyslem v poptávce.
  • Některé z těchto cen akcií v oblasti cestovního ruchu jsou již na vzestupu a jiné se drží pěkně a relativně levně vzhledem k jejich potenciálu růstu v následujících letech a mnoha dalších letech.
  • Podle odborníků na akcie jsou akcie cestovního ruchu dobrou dlouhodobou investicí.
  • Než se podíváte na investici, doporučujeme vám provést další průzkum vámi vybraných akcií cestovního ruchu.
  • Investovat rozumně a chytře se vždy doporučuje, stejně jako investovat v rámci svých finančních možností.

Pokud jste si rádi přečetli, jaké jsou 8 nejlepších akcií cestovního ruchu, které si můžete koupit v roce 2021?, Podělte se s někým jiným, o kterém si myslíte, že by ho zajímalo.

Poznámka: Minulý výkon není ukazatelem budoucího výkonu. Hodnota investic může klesat i stoupat. Veškeré názory, zprávy, průzkumy, analýzy, ceny nebo jiné informace obsažené na tomto webu jsou poskytovány jako obecný tržní komentář a nepředstavují investiční radu. Trading Education nenese odpovědnost za žádné ztráty vyplývající z jakékoli investice na základě doporučení, předpovědi nebo jiných poskytnutých informací.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me