Nejlepší 15 akcií se střední tržní kapitalizací k nákupu v roce 2021

Nejlepší akcie se střední tržní kapitalizací k investování v roce 2021

Hledáte akcie, které mohou nabídnout to nejlepší z obou světů? To vám dá rovnováhu a jistotu s potenciálem finančního růstu? Pak tyto nejlepší akcie se střední tržní kapitalizací můžete zvážit v roce 2021.

S blížícím se koncem roku 2020 lze s jistotou říci, že pro podniky po celém světě je výzvou jen jedno slovo v popisu letošního roku, a to kvůli dopadu koronaviru nejen na osobní život lidí, ale také na dopad viru má také z obchodního hlediska.

Tento rok ukázal více než jakýkoli jiný rok, že bez ohledu na velikost společnosti, velké, střední nebo malé, všechny mají stejně pozitivní a škodlivé účinky jako každý jiný.

COVID-19 tvrdě zasáhl společnosti z různých průmyslových odvětví po celém světě. Ukládání zákazů cestování na mezinárodní a vnitrostátní cestování, které zanechalo na leteckém trhu velkou díru kvůli letům uzemněným na týdny až několik měsíců, a nyní s nedostatkem poptávky ze strany spotřebitelů kvůli trvalému šíření koronaviru, který zanechává váhání mysli spotřebitelů.

K uzavírání a podání návrhů na bankrot zavedených firem, jako je americká potravinářská společnost Friendly’s, v rámci restaurací FIC, která byla založena v roce 1935, podala návrh na bankrot 1. listopadu, ale naštěstí pro ně to byl dobrovolný bankrot a je nastaven na zůstaňte otevřeni, na rozdíl od tisíců velkých i malých organizací po celém světě.

Vzhledem k tomu, že se ekonomika v roce 2021 usiluje pevně vrátit na nohy, je vidět, že investoři z celého světa investují do středu, do akcií se střední tržní kapitalizací, které určují cestu vpřed vedoucí do roku 2021 po poklesu roku 2020, s naděje na potenciální růst a výnosy, které akcie se střední tržní kapitalizací jsou ideální pro získání růstu a finanční stability.

“Co jsou akcie se střední tržní kapitalizací?” Jak mohu investovat do akcií se střední tržní kapitalizací do roku 2021? Jsou akcie se střední tržní kapitalizací rizikové? Které společnosti jsou nejlepší akcie se střední tržní kapitalizací, které lze koupit v roce 2021? “

Máme všechny vaše odpovědi na vaše otázky a další, protože se podíváme a ponoříme se do 15 nejlepších akcií se střední tržní kapitalizací, abychom investovali do roku 2021.

Top 15 akcií se střední kapitalizací, které lze koupit v roce 2021

 1. Skechers (SKX)
 2. Deckers (DECK)
 3. Peloton Interactive (PTON)
 4. Tuňák obecný (RDFN)
 5. Aecom (ACM)
 6. Games Workshop (GAW)
 7. Helen of Troy (HELE)
 8. FreshPet (FRPT)
 9. Coty
 10. Hill-Rom (HRC)
 11. LendingTree Inc. (STROM)
 12. Energie Diamondback (FANG)
 13. Nordstrom (JWN)
 14. Napájení ze zásuvky (PLUG)
 15. Five Below (PĚT)

Nejste si jisti, co jsou akcie se střední tržní kapitalizací? Pojďme to vysvětlit.

Co jsou akcie se střední tržní kapitalizací?

Akcie se střední tržní kapitalizací, nebo jinak známá jako střední kapitalizace, je definice společností s tržní hodnotou (tržní kapitalizace) mezi 2 a 10 miliardami dolarů.

Ano, jak jste si možná mysleli, existují také velké a malé společnosti, které v závislosti na hodnotě současné společnosti spadají do jejich klasifikovaného limitu. Hodnota společnosti jako cokoli jiného se však může v průběhu času změnit, protože většina společností je na obzoru, aby rostla.

Akcie se střední tržní kapitalizací jsou pro investory mimořádně atraktivní, zejména v současné době, kdy je ekonomika pod takovou nejistotou, a to i při potvrzení vakcíny, která by zabránila smrtící chorobě koronavirů. Akcie se střední tržní kapitalizací vám jako investorovi umožní to nejlepší z obou světů, což vám poskytne svobodu potenciálního růstu, ale s pevnou stabilitou..

Vezměte však na vědomí, že investice do akcií se střední kapitalizací představují určitá rizika, protože akcie mohou být volatilní.

Z hlediska investorů to zní trochu příliš dobře, než aby to byla pravda, že? To je ve skutečnosti důvod, proč jsou akcie se střední tržní kapitalizací populární nakupovat a ještě atraktivnější od roku 2021. Akcie s malou tržní kapitalizací vám nemusí poskytnout finanční jistotu, jakou může poskytnout společnost se střední tržní kapitalizací akcie s velkou tržní kapitalizací vám poskytnou o něco menší růst ve srovnání s akciemi se střední tržní kapitalizací.

Důvodem toho prozkoumáme podrobněji.

Rozdíly mezi Akcie s malou, střední a velkou kapitalizací.

Pokud jste začátečník v investování a zejména s akciemi, možná si plně neuvědomujete rozdíly mezi třemi tržními kapitalizacemi, proto jsme to stáhli zpět na začátek, abychom vysvětlili.

Společnost začíná mít zavedeny všechny své hlavní priority a poté přijde ta nejdůležitější část provozu. Jakmile společnost zahájí provozní proces, jde především o růst. Jak populární a poptávaná společnost se stává u spotřebitelů a investorů, pokrytí, které získává ústním podáním, přítomností v médiích, recenzemi a celosvětovým uznáním, přirozeně pak nastaví společnost do určité kategorie s prostorem pro další růst.

Většinou ale většina společností začíná v rozsahu malých společností a roste dále po žebříčku.

Small-Cap – tržní kapitalizace za méně než 2 miliardy $

Small-cap je místo, kde všechny nové společnosti primárně začínají a postupně a doufejme rostou odtud, ale pro začátek mají tržní strop nižší než 2 miliardy dolarů, a proto začínají v malých společnostech.

Fakt: Amazon (AMZN) a Tesla (TSLA) začaly jako akcie s malou tržní kapitalizací.

Ale jako každý nový podnik, který začíná, ano, je to riziko, pokud jde o investování, protože nevíte, jak dobře se podnikání bude dařit, to je neznámo. To je důvod, proč small-cap může a je považován za volatilní a nenabízí vám finanční zabezpečení stejně jako střední nebo velký cap.

V roce 2020 si společnosti s malou tržní kapitalizací u většiny vedly dobře, protože jejich výnosy byly silné díky odchodu z dna medvědího trhu. To vedlo k tomu, že investoři chtěli být součástí menších společností, které povedou do roku 2021, ale je třeba mít na paměti, že menší společnosti mají větší finanční ztráty než akcie se střední tržní kapitalizací.

Ale pro dlouhodobou investici s finančními riziky jsou vaším cílem malé akcie.

Definice medvědího trhu

Medvědí trh je situace, kdy trh zažívá pokles ceny po delší dobu a obvykle když investice klesnou alespoň o 20%.

Akcie se střední tržní kapitalizací – tržní kapitalizace začínající na 2 až 10 miliardách dolarů

Jak již bylo uvedeno výše, akcie se střední tržní kapitalizací jsou mocné společnosti, kterým se v podnikání daří velmi dobře, s tržní kapitalizací mezi 2 až 10 miliardami dolarů, nicméně zde ještě nejsou, aby mohly být zařazeny do kategorie velkých společností.

Společnosti se střední tržní kapitalizací si vedou mimořádně dobře, což vám jako investorovi nyní nabízí spoustu pozitiv a posunů vpřed a také nabízí velkou rovnováhu mezi rizikem a odměnou. Jsou již zavedeny, ale je pravděpodobné, že se budou archivovat a usilovat o větší velikost, což přináší další výhodu finančního zabezpečení a prosazování většího růstu, a pokud budete mít štěstí, budou a budou moci nejen akcie se střední tržní kapitalizací být dlouhodobou investicí, ale také vám poskytnou to nejlepší ze všeho.

Fakt: Domino’s Pizza a americká společnost Bed, Bath and Beyond jsou ukázkovými příklady společností se střední tržní kapitalizací.

Large-cap – tržní kapitalizace od 10 miliard $ a více

Nakonec přejdeme k velkým hráčům v průmyslových odvětvích, společnosti, o které většina lidí uslyší, protože se tyto společnosti ukázaly jako velmi úspěšné v rámci svého odvětví nebo se některé společnosti šíří napříč různými průmyslovými odvětvími.

Tyto společnosti nemají žádná omezení, pokud jde o větší velikost, rostly, rostly ještě více a ve svém růstu se vyvíjejí dále, jak jen mohou. Což jako investora, pokud jste byli šťastlivci, který upoutal pozornost společnosti, když to byla menší společnost, děláte extrémně dobře, že jste nyní na vrcholu.

Společnosti jako Apple, Microsoft a Amazon, které byly zmíněny dříve, začaly působit na trhu s malou tržní kapitalizací a všechny to prosadily a překonaly a stále se snaží dosáhnout velikosti.

Ale u společností s velkou kapitalizací, protože již dosáhly skvělých věcí, lze ve skutečnosti překročit větší růst u společností s malou nebo střední kapitalizací, protože tito velcí hráči jsou již na nejvyšší úrovni. Finanční zisk je samozřejmě jasný a růst také je, nicméně je vidět, že menší a střední společnosti přicházejí s dalším růstem.

Abychom shrnuli akcie s velkou kapitalizací, považují se za nejbezpečnější sázku, protože jsou to přirozeně dobře zavedené společnosti s menším rizikem selhání na rozdíl od společností se střední a malou kapitalizací. Je však více než pravděpodobné, že nedosáhnete vysokých finančních výnosů ve srovnání s jinými společnostmi s nižšími stropy.

S jasným rozpisem toho, co jsou akcie se střední tržní kapitalizací, je nyní čas podívat se na to, jaké jsou nejlepší akcie se střední tržní kapitalizací pro nákup do roku 2021. S každou z těchto dobře zavedených společností jsme poskytli přehled o tom, co tyto společnosti kromě těch, které se pohybují vpřed do roku 2021, spolu s některými fakty a výhodami, které každá společnost nabízí, díky nimž jsou těmi, které kupují v roce 2021.

Seznam 15 nejlepších akcií se střední tržní kapitalizací, které lze koupit v roce 2021

1. Skechers (SKX)

logo skechers

První na seznamu je Skechers. Světově uznávaná značka obuvi, kterou v roce 1992 založil Michael Greenberg, je nyní zavedenou společností, která obchoduje z celého světa a je velmi úspěšná jak u mladší, tak u starší generace díky své fantastické, pohodlné a cenově dostupné obuvi.

Ať už jste nebo nejste osobním fanouškem značky, nelze popřít, že společnost letos absolvovala jízdu na horské dráze, stejně jako kterákoli jiná společnost, ale mezinárodní expanze je hlavním zdrojem letošních příjmů. bylo oznámeno, že společnost poklesla pouze o 16% z prodeje během prvních 9 měsíců, přičemž hlavní zdroj příjmů pochází z mezinárodního prodeje.

Vzhledem k dopadu koronaviru na planetu se to nezdá být tak špatné. Ve skutečnosti byla e-commerce stránka podnikání údajně až o 172% meziročně vyšší v růstu z online příjmů.

Dva hlavní faktory, které tato společnost vyčnívá v roce 2021, jsou:

Značka Skechers je mezinárodním trhem a zároveň respektovanou společností v USA, ale mezinárodní trh je pro značku silným, jako by to nebylo pro mezinárodní expanzi, společnost by nebyla tam, kde sedí nyní do roku 2020, což je dobré místo od roku 2021 k archivaci dalšího růstu.

Zadruhé, finanční ředitel společnosti John Vandemore potvrdil, že Skechers bude dále investovat. V nadcházejícím roce, který povede k potenciálním pár let, se společnost chystá ještě více spojit své zákazníky s opětovným spuštěním svých online webových stránek, nové čerstvé mobilní aplikace a údajně zavedením věrnostního programu pro svou věrnou zákaznickou základnu.

S ohledem na dva klíčové faktory ukazuje, že známá značka připravuje své plány na vytvoření dobrého růstu v roce 2021 a dále, protože svět se pomalu začíná otevírat, což obchodům umožní více záběrů skrz dveře i pokračuje v jejich dominujícím online prodeji a přítomnosti, není divu, že Vandemore vypadá optimisticky do budoucna, jak byl citován.

Vzhledem k tomu, že akcie této značky jsou v současné době od začátku roku pod 20%, je tato společnost nakoupena.

Nenechte si ujít tento, Skechers je společnost se střední tržní kapitalizací, která poroste v roce 2021.

2. Deckers Outdoor Corp (DECK)

palubní akciový graf

Společnost Deckers Outdoor, která se drží módního / obuvnického maloobchodu, je jednou ze společností, které je třeba pojmenovat a zahrnout do seznamu 15 akcií se střední tržní kapitalizací, které je třeba koupit v roce 2021..

Obuv Deckers poskytuje stylovou, pohodlnou a je celosvětově uznávaná svými značkami obuvi, včetně bot uggs, Teva a Hoka One One. Všechny značky jsou pod jednou střechou a za relativně dobré a dostupné ceny, o čemž svědčí letošní i celosvětový růst prodeje.

Pro relativně dobrý velký podnik, který v žádném případě není největším maloobchodním prodejcem módy, ale z čeho těží, je jeho obrovský nárůst ceny akcií nad 20% za posledních pár měsíců na NYSE (New York Stock Exchange) a za posledních pět let vydělalo působivé procento 315%, což dokazuje, že tato značka je připravena na nový rok a je v něm i na dlouhou trať.

Tato společnost, pokud jste začátečník s akciemi se střední tržní kapitalizací nebo s akciemi obecně, je velkým přínosem pro vaše portfolio. Očekává se a očekává se, že obuv Deckers Outdoor v nadcházejících letech údajně poroste o 38% nebo více a s vykázaným vyšším peněžním tokem přináší na stůl dva velké prvky, finanční růst a stabilitu, spolu s dalšími velkými klíčové faktory včetně dlouhodobých investic.

Nyní je skvělý čas dostat se na palubu a koupit Decker pro rok 2021, protože Decker prokázal, že vzhledem k těžkostem, které mezi námi vyvrcholily v roce 2020, značka jasně nastavuje cestu jako skvělý příklad akcií se střední kapitalizací, která je uděláme dojem.

Mějte však na paměti, vždy proveďte závěrečné další výzkumné studie, než začnete investovat, abyste měli jasno v tom, do čeho investujete a do kterého kupujete.

3. Peloton Interactive (PTON)

Fantastickou a rychle rostoucí společností, která je na seznamu dalších, je Peloton Interactive.

Pro ty, kteří možná o této rostoucí fitness platformě neslyšeli, o ní brzy uslyšíte, protože společnost je připravena na úžasný růst v příštích letech. Platforma pro fitness má doposud komunitu s více než 2,6 miliony členů a je na vzestupu, protože spojuje členy s vedením jejich online kurzů fitness, streamování špičkových butiků a kurzů vedených instruktory kdykoli a kdekoli na světě prostřednictvím jejich online platforma. Nemluvě o tom, že Peloton také vytvořil cvičební kola a běžecké pásy připojené k internetu, což je to, s čím mnoho lidí spojuje společnost.

Jelikož je prosinec nyní mezi námi, předpovídá se, že Peloton se dočká ještě většího nárůstu a nárůstu prodeje, protože spotřebitelé budou nakupovat online, stejně jako nová cesta online interaktivních fitness sezení před slavnostními dny tohoto měsíce.

Když společnost Peloton přišla na burzu Nasdaq, značce se dařilo velmi dobře, zejména s ohledem na krizi COVID-19, která způsobila blízkost tělocvičen po celém světě, což způsobilo, že jednotlivci začali pracovat doma prostřednictvím online platforem, jako je Peloton.

Jak prošla zářijová čtvrtletní zpráva, vykázala neuvěřitelný 172% růst společnosti a předala veškerá očekávání analytiků ohledně potenciálního růstu společnosti. A působivý meziroční nárůst o 66% na 524,6 milionů USD oproti předchozímu roku, který činil 316,7 milionů USD.

Když se podíváme na celkový obraz závěrečné zprávy o roce 2020, uvádí se, že Peloton se snaží dosáhnout zhruba 1,74 miliardy USD, což je obrovský nárůst o 89% za rok, a také přepíše předpovědi analytiků o 19 milionů USD, protože předpovídaly 1,55 miliardy USD.

Abychom to shrnuli, přední fitness platforma se ukazuje být pouze velkým finančním úspěchem a má růstový potenciál, ale je to také „Vedení dráhy fitness přes další generaci“.

Toto je dobrá populace se střední kapitalizací, kterou lze sledovat v roce 2021.

4. Ryba obecná (RDFN)

Vzhledem k tomu, že v roce 2020 se společnosti díky událostem roku dostaly na vrchol, se Redfin ve světě nemovitostí chlubil.

Americká realitní společnost, stejně jako britské realitní společnosti, letos zaznamenala vysokou poptávku, což bylo fantastické a poněkud překvapivé vzhledem k událostem, které letos ovládly svět..

Ale protože sazby hypoték byly konkurenceschopné a s dobrou hodnotou nakupovaly ceny domů, včetně faktoru, který lidé tráví více času v jejich domovech, přineslo jim rozhodnutí v debatě o potenciálním kroku, což je velký důvod, proč náhlý nárůst propukl v realitním průmyslu.

U společnosti Redfin jsou akcie této společnosti v současné době nižší o zhruba 20%, protože byly zveřejněny zprávy za poslední čtvrtletí. Vzhledem k nedávným událostem se společnost v roce 2020 téměř zdvojnásobila, protože pandemie ovládla svět, přivedla společnost k prosazování technologií a kombinace těchto dvou, technologie a nemovitostí, pro hladší a rychlejší transakci, což z ní dělá extra třída.

V současné době má společnost Reffin tržní kapitalizaci ve výši 4,7 miliardy dolarů, což ukazuje, že mají mnohem více prostoru a prostoru pro další růst a ve světle převzetí virtuální reality to ukazuje, že vedou tento způsob většího růstu do roku 2021, protože ukázal 31% nárůst tržeb z nového virtuálního záběru.

Vzhledem k tomu, že se na konci čtvrtletí zvýšil peněžní tok společnosti, který údajně vydělal 575 milionů dolarů, ale samozřejmě měl být vyplacen vyrovnávací dluh, ale to ukazuje od května, kdy to bylo 453 milionů dolarů, že se společnost pohybuje jedním směrem, se pohybují vpřed.

Pokud se nacházíte v USA nebo chcete nakupovat v amerických společnostech, jedná se o malou nadcházející akci se střední tržní kapitalizací, kterou můžete přidat do svého portfolia v oblasti nemovitostí..

5. Aecom (ACM)

akciový graf společnosti aecom

Nyní hledáme krok do světa strojírenství s firmou Aecom.

Aecom je americká nadnárodní firma, která se původně jmenovala AECOM Technology Corporation, ale dnes je jednoduše známá jako AECOM. Je uveden na čísle 157 v seznamu America’s Fortune ze seznamu 500, ukazuje rozsah, ve kterém je společnost, a plánuje jít dále.

Údaje, které společnost doposud viděla, ukazují tržby ve výši 13,2 miliard USD s čistými tržbami ze služeb ve výši 6,2 miliardy USD, přičemž meziroční statistiky ukazují pokles o 2%.

Společnost však v posledních zprávách prokázala a uvedla, že s provozním výnosem vzrostla o 25% a další výhody, které vedly k peněžnímu toku, vzrostly o 28% a čistý příjem také vzrostl těsně pod 30%.

Výkonný ředitel AECOM, Troy Rudd, vystoupil ve svém prohlášení o výzvách, kterým tým čelil a o tom, jak dobře zvládly probíhající pandemii koronavirů.

“Jsem neuvěřitelně hrdý na to, jak naše týmy reagovaly na bezprecedentní výzvy z minulého roku, aby přinesly našim klientům a komunitám a umístili podnikání tak, aby pokračovalo v úspěchu v roce 2021 a dále.” Jsem vděčný našim odborníkům za jejich zaměření na zdravotní bezpečnost jejich rodin a klientů a na zdraví našeho podnikání. Zavázali jsme se stanovit nový standard excelence v odvětví profesionálních služeb. “

S přidáním závazku ke statistikám je AECOM jasná, organizovaná a společnost, která se zaměřuje na skvělý nadcházející rok, což z této společnosti se střední tržní kapitalizací udělá jednu v roce 2021.

6. Workshop her (GAW)

gaw burzovní graf

Pro obchod se sídlem v Nottinghamu Games Workshop dokazuje, že se v brzké době nezpomaluje a v rámci FTSE 350 se ukázal jako malá zastávka show..

Games Workshop byl za posledních pět let prokazatelně nejvýkonnějším v rámci FTSE 350, o kterém se uvádí, že s návratností a zahrnuje také reinvestované dividendy ve výši 1 600%. Což, když si myslíte, je obrovský růst k dosažení takové návratnosti.

Unikátní podnik, který má velké zisky z franšízy „Warhammer“, prokázal, že je všeho dosažitelného, ​​protože si stále klade za cíl vytvořit další růst a skvělé finanční výnosy. Z finančního hlediska Games Workshop společně vydělal příjem 70 milionů GBP, což je velký skok z 12,3 milionů GBP v roce 2015.

Jako fanatici Warhammeru se nejen ve Velké Británii, ale i na mezinárodní úrovni mohou společně setkávat v online komunitě, která v roce 2016 zaznamenala v prvních dvou letech 5 milionů uživatelů a 70 milionů zobrazení stránky. Čísla z února 2020 ukazují, že každý rok bylo nahráno více než 500 videí, které se s příchodem nové zprávy v příštím roce s letošními čísly více než pravděpodobně zvýší.

Takže pro britskou společnost je tato společnost se střední tržní kapitalizací, která má sledovat a potenciálně investovat do začátku roku 2021.

Poznámka: Údaje u této společnosti jsou v GBP.

7. Helen of Troy (HELE)

Helen of Troy Limited je americký spotřebitelský podnik se sídlem v El Paso v Texasu a Hamiltonu na Bermudách.

Pokud jste o společnosti ještě neslyšeli, HELE je domovem nejuznávanějších značek v kosmetickém, zdravotnickém a domácím průmyslu, včetně známých značek jako REVLON (kosmetická značka), VICKS a Honeywell, abychom jmenovali alespoň některé pod podnikání.

U této akcie se střední tržní kapitalizací došlo na začátku roku k nárůstu ceny akcií o více než 20% a navzdory nedávným událostem je stále dobré se připravit na cestu do roku 2021. Analytici očekávali, že společnost bude růst v příštích několika letech přibližně o 28%, přičemž na obzoru bude považován i vyšší peněžní tok, což nevyhnutelně změní ceny akcií.

Velké značky pod opaskem společností jsou pravděpodobně síly, s nimiž se nemusí počítat, což je velký faktor spolu s dalším kopáním k nalezení reality toho, jak dobře je Helen of Troy ve skutečnosti nastavena na spravedlivý a dlouhodobě růst..

Pro růstovou investici je Helen of Troy skvělou příležitostí, která vede na cestě do roku 2021, a je také zařazena Zack Seznam č. 1 jako jedna z nejlepších společností se střední tržní kapitalizací, kde si mohou investoři koupit, a to nejen kvůli růstu výnosů, ale i pro dlouhodobý posun vpřed do příštích příštích let.

8. FreshPet (FRPT)

freshpet burzovní graf

Tento rok byl skvělým rokem pro domácí mazlíčky po celém světě, protože tisíce psů a koček po celém světě vstupují do nových domácností kvůli účinkům pandemie, které vedou domácnosti k tomu, aby trávily více času doma, se spoustou času na svých rukou, došlo k obrovskému nárůstu domácích mazlíčků, kteří byli uváděni a znovu uváděni.

Takže přirozeným přínosem je krmivo pro zvířata v zájmovém chovu, které si spotřebitelé musí koupit, a to je místo, kde přišel Freshpet a ukradl světlo pozornosti nad svými konkurenty, čímž vytvořil tuto jedinečnou značku.

Co je Freshpet?

Lidé chtějí jíst zdravě, proč by se měl váš mazlíček lišit?

Jednoduše a jednoduše, Freshpet je americký výrobce, který vytváří zdravé, čerstvé a výživné krmivo pro domácí mazlíčky bohaté na vitamíny pro psy i kočky pouze za použití přírodních ingrediencí. To, co odlišuje toto jedinečné podnikání se zvířaty od ostatních, je jednoduše jeho lidský přístup od výrobního procesu, který se provádí a připravuje v kuchyni, když připravujeme jídlo na dobrotu toho, co každé lahodné jídlo zvyšuje, to je skutečně jedinečná značka, kterou v průběhu let prokázala svým růstem.

Spolu s dodáváním výživných dobrot pro domácí mazlíčky dodává Freshpet také chladničky do obchodních domů maloobchodů, aby jim nabídly své výrobky, které značce přinesly báječný příjem..

Společnost Freshpet byla založena v roce 2006 a od té doby neustále roste. Zprávy ve 3. čtvrtletí byly stabilní, výsledky ukázaly, že společnost vzrostla v růstu spotřeby o 31% a v roce 2020 bylo navíc přidáno 251 čistých nových obchodů.

Čísla ukazují dobře, avšak mírně pozadu, kde analytici očekávali, že budou, a letos se potenciálně mohou stydět s výnosy 322 milionů dolarů, ale společnost vykazuje dobrý potenciál do roku 2021, kdy akcie vzrostou o 2,36% od pondělí 30. Listopad zvyšuje tržní kapitalizaci Freshpet na 5,56 miliardy $.

Se společností poháněnou a převyšující tržby as rostoucím tržním stropem je tato společnost jednou z akcií se střední tržní kapitalizací, do které se může dostat do roku 2021.

Poznámka: Pokud cena akcií není zcela v pořádku, možná budete chtít zvážit nákup, protože tato společnost má velký růstový úspěch.

9. Coty

Coty burzovní graf

Společnost Coty, kosmetická společnost, která si ve své době prošla všemi, zdobí svou přítomnost v seznamu 15 nejlepších společností jako jedna ze středních akciových společností, které mají být součástí v roce 2021.

Společnost Coty, která je domovem některých z nejluxusnějších kosmetických značek na světě, není na trhu žádným nováčkem. Společnost pre-coronavirus však zaznamenala mnoho vzestupů a pádů, což ve skutečnosti způsobilo pokles akcií v průběhu let o 80%, ale faktory přispívající k tomuto množství byly těžké faktory, které se nyní vyrovnaly a umožnily společnosti tisknout vpřed.

Společnost Coty čeká na oficiální potvrzení a brzy oznámí své prodejní údaje, které podle zpráv Zackse za třetí čtvrtletí vyjdou na 1,40 miliardy dolarů. Když nyní porovnáte tento údaj s meziročním objemem 2,35 miliardy dolarů, ukazuje se, jaký dopad měla pandemie koronavirů spolu se změnami ve společnosti.

Když jsme však zmínili výše uvedené, pokud jde o celoroční zprávu o prodeji, letos ji analytici očekávali v rozmezí od 4,38 miliardy do 5,17 USD, ale pro příští rok se předpokládá s odhady v rozmezí od 4,44 do 5,59 miliardy USD, což naznačuje stálý růst.

Pokud má značka krásy dosáhnout předpokládaných celoročních tržeb, vypadá nepravděpodobně se svými čísly a bude více než pravděpodobné, že bude plachá, protože z listopadových zpráv byla společnost ve všech oblastech dolů, jak ukázala meziroční zpráva jeho tržby klesly o 13%.

Přesto tato značka, i když neměla nejlepší letošní rok, postupuje do roku 2021. V listopadu akcie vzrostly o 12% v jediné relaci s cenovým cílem 10 $ a v úterý 24. listopadu ředitel Robert S. Singer koupil 5 000 akcií akcií Coty s dalšími velkými jmény.

Jak se kosmetická společnost pohybuje vpřed, viděla Coty snížit své náklady a velikost svého portfolia, když se snaží renovovat společnost, a s přidáním další kosmetiky Kylie pod značku také, je nastavena na doufejme, že spirálový prodej bude do roku 2021 a dalších let.

Kosmetická společnost Coty je akcie se střední tržní kapitalizací, které lze koupit v roce 2021.

10. Hill-Rom Holdings (HRC)

hill-rom burzovní graf

Pokud nejste v oboru zdravotnických profesí, je pravděpodobné, že jste o této zdravotnické společnosti dříve neslyšeli. Hill-Rom Holdings je poskytovatelem zdravotnických technologií, který je v čele svých výtvorů. Od postelí a povrchů po péči, komunikaci, zdravotnický nábytek a mnoho dalšího – společnost nenechává kámen na kameni.

Pro společnost, která byla založena v roce 1915, udělala mimořádně dobře, že přišla tak daleko a stále se snaží vyvíjet. Společnost letos vykázala nízký výplatní poměr, což vede k přesvědčení, že společnost dělá nějaké dobré reinvestice do podnikání, což je dobrý základ pro další růst.

Po celém světě se letos zdravotnická profese natolik rozšířila až na hranici svých možností a s oznámením vakcíny, která přichází dříve, než jsme si možná mysleli, tato novinka umožňuje nejen jednotlivcům vrátit se k novému normálu, ale i Hill -Rom otevírá nové cesty pro další prodej díky své technologii a lůžkovým jednotkám. S jednou oblastí, která byla uvedena na světlo již v poptávce, je provozní osvětlení.

Hill-Rom má vysoké předpovědi pro své aktuální čtvrtletí, přičemž předpovědi se pohybují od 650,00 milionů do 657,40 milionů dolarů analytiky. Společnost, která v loňském roce vykázala tržby ve výši 685,00 milionů USD, má být snížena kvůli dopadu pandemie koronavirů, která měla na zdravotnický průmysl náročný dopad.

Celkově se má celoroční zpráva pohybovat v odhadech kolem 2,77 miliardy USD a s prognózou společnosti v příštím finančním roce analytici předpokládali tržby mezi 2,94 miliardami až 2,89 miliardami dolarů.

Zaokrouhleno – Ačkoli se HRC v průběhu roku 2020 pohybovala nahoru a dolů a údajně meziročně poklesla o 20%, známky a události pro zdravotní společnost stále existují, a pokud společnost zasáhne správnou notu na skladě, tato společnost je dobrá akciová společnost se střední tržní kapitalizací, která umožňuje nákup a udržení portfolia do roku 2021 a dále.

11. LendingTree Inc. (STROM)

akciový graf půjčování stromů

LendingTree (TREE) je online tržiště pro půjčování, které umožňuje potenciálním investorům komunikovat a spojit se s jedním nebo více provozovateli půjček, kteří hledají nejlepší půjčky, kreditní karty, vklady a mnoho dalšího.

Americká společnost se sídlem v Charlotte v Severní Karolíně zaznamenala v letošních čtvrtletních zprávách smíšené výsledky, společnost je však určitě jednou.

Platforma vám umožňuje snadno a umožňuje nakupovat a zkoumat, jakýkoli výsledek si přejete, ať už jde o hypotéku, studentskou půjčku nebo kreditní kartu, a nejlepší část, můžete porovnat ceny a prozkoumat všechny nejnovější nabídky.

Zní to téměř příliš přímočaře, než aby to byla pravda.

V letošním roce, více než kterýkoli předchozí rok, smutně zanechal tisíce, ne-li miliony, starosti o svou finanční situaci. A s vysokou mírou nezaměstnanosti na historicky nejvyšší úrovni po celém světě to věřitelům znesnadnilo a znesnadnilo půjčování v takových nejistých dobách, což mělo přirozený dopad na akcie LendingTree.

Statistiky růstu společnosti zapůsobily za posledních 5 let a ukazují roční zisk kolem 129,7%, ale s rokem 2020 pokles o -65,3%.

Ale kromě toho je zřejmé, že s rostoucím růstem ekonomiky se zvýší i schopnost půjčovat, a proto se podle odborníků z Wall Street v příštím roce předpokládá růst výnosů o 20%.

Koneckonců, peníze způsobují, že svět obíhá.

LendingTree je dobrá populace se střední tržní kapitalizací pro rok 2021.

12. Diamondback Energy (TESÁK)

akciový graf energie Diamondback

Společnost Diamondback Energy (FANG) byla jmenována jako jedna z nejlépe hodnocených akcií se střední tržní kapitalizací, do níž je možné se zapojit právě teď a která povede do roku 2021.

Jelikož v tomto roce došlo k dramatickému snížení emisí uhlíkových paliv do životního prostředí, díky opatřením blokování s implicitními pokyny „zůstat doma, pracovat z domu“ se energie Diamondback stala stále tak populární. Nemluvě o tom, že když je ropa nižší než 40 $ za barel, může energie z diamantu skutečně vydělat.

Společnost Diamondback Energy za posledních 10 let údajně vzrostla o neuvěřitelných 148%, a vzhledem k nedávným aktivitám týkajícím se této společnosti zanechala odborníci z Wall Street obrovskou přízeň značky, protože energetická společnost je stále silnější. Spotřebitelé navíc vidí a uvědomují si pohyby společnosti, včetně snižování nákladů a splácení dluhů, což jsou další faktory, které spotřebitelům pomáhají pevně stát se značkou vedle odborníků.

Stejně jako většina společností není ani diamondback výjimkou, a přestože společnost letos zaznamenala plošný pokles o více než 25%, stále si vede velmi dobře, což vede do budoucnosti a stejně jako u všech společností bude i nadále mít jejich výzvy k překonání.

S hotovostním tokem přesahujícím 1,7 miliardy USD od září, který ještě zbývá přidat zbývající 3 měsíce, ukazuje podobný obraz jako v roce 2019, kdy tento údaj činil 1,8 miliardy USD, což činí stabilní ziskovost energetické společnosti a včetně toho, že akcie činily 80 % v listopadu, vypadá to dobře pro tuto energetickou společnost.

Na závěr:

Všechny investice přicházejí s riziky, dokonce i akcie se střední tržní kapitalizací, protože nic není zaručeno, ale pokud jde o energetickou divizi, společnost Diamondback je na dobré cestě stát se nejlepší energetickou společností se střední tržní kapitalizací, jejíž součástí bude v roce 2021.

13. Nordstrom (JWN)

burzovní graf nordstrom

Nordstrom, Inc je americký obchodní dům, který má více než 100 obchodů po celé USA a ve třech provinciích v Kanadě.

Za prvé, tato společnost letos po obrovském poklesu na začátku pandemie koronavirů v březnu vykázala obrovský návrat, k novějším údajům se uvádí, že společnost má v listopadu odhadovaný provozní peněžní tok 150 milionů USD a vidí fantastickou nárůst prodejních údajů s jejich stránkou elektronického obchodování, zejména když přecházíme do jedné z ročních období svátků roku.

Tato společnost bezpochyby dosáhne dalších skvělých prodejů během příštích 4 týdnů.

Přestože zásoby Nordstromu klesly v roce 2020 k dnešnímu dni o více než polovinu, stejně jako u většiny maloobchodníků s novými způsoby vedoucími vpřed v odvětví elektronického obchodování as potvrzením vakcíny, poskytla společnosti dostatek prostoru pro růst do budoucna.

Pokud jde o celkový obraz, analytici předpovídali letos potenciální pokles o 15% na přibližně 3,12 miliardy USD a ve čtvrtletí zaznamenají ztrátu na akcii mezi 0,09 až 0,10 USD, ale vzhledem k katastrofickým událostem z letošního roku se značka silně vrací.

Abychom to shrnuli, i když byl maloobchodní průmysl letos extrémně zasažen, Nordstrom se vrací dobře a je dobrým nákupem do roku 2021, protože svět se začíná pomalu přizpůsobovat novým normálním a maloobchodní značky se snaží posílit.

14. Zástrčka (PLUG)

No, dobře, dobře, Plug Power již na trhu slyší svůj hlas, správně?

Plug Power Inc.. je americká společnost na výrobu elektrických zařízení, která se soustřeďuje na systémy vodíkových palivových článků, které nahrazují baterie v zařízeních, a také na vozidla poháněná elektřinou. Přestože společnost má sídlo v New Yorku, má také kanceláře se sídlem ve Washingtonu a další kancelář v NYC.

Podle zpráv je elektrická výrobní společnost meziročně o 106% vyšší, což způsobuje, že Wall Street má přirozený rozruch kolem této energické společnosti a společnost má něco, co se může ve Wall Street chlubit „statusem celebrity“. trhu v současnosti.

Ale i když dobrá zpráva, která společnost obklopuje, stále ještě není zisková a vykázala ztrátu na akcii ve výši 0,11 USD oproti předpokládané hodnotě 0,07 USD. Ale z širšího pohledu to pro společnost samozřejmě není skvělá zpráva, ale není to znepokojující, protože plány stanovené pro tuto společnost vyrábějící elektrickou energii již probíhají.

U akcií, které se jistě mohou pohybovat z jedné cesty na druhou, zaznamenaly 52týdenní nejvyšší známku 19,02 USD a stoupání přes 700% v roce 2020. Součástí tohoto stoupání byl pětiletý plán společnosti, který byl oznámen v loňském roce. Společnost má do konce roku 2024 potenciálně vytvořit 1 miliardu USD v hrubých fakturách a 170 milionů USD v provozním zisku.

S tímto plánem v pohybu a s předpovídanými nedávnými čísly a prognózami přitahuje pozornost mnoho investorů, z nichž někteří nemuseli mít společnost dříve na paměti, kteří se s tímto nákupem dostanou na palubu.

S tržním stropem společnosti ve výši 5,6 miliard USD a cílem společnosti zaměřit se na příjmy ve výši 1 miliardy USD, spolu s novou budoucností elektrických automobilů, která je v čele, je toto jedno z „špičkových řešení hydročlánků“, které si v roce 2021 nesmíte nechat ujít.

15. Five Below (PĚT)

pět pod akciovým grafem

Jako poslední položka v seznamu si místo vezme Five Below.

Americké diskontní obchody jsou oblíbené zejména u mladší generace, kde si mohou zakoupit zboží na vyžádání, ale za zlevněné ceny. S více než 900 obchody rozmístěnými po USA a obchody, které nabízejí vše od sladkostí po oblečení a mnoho dalšího, je to jedna maloobchodní značka, které se daří dobře, vzhledem k tomu, že jde do posledního měsíce roku.

Avšak poté, co jsme načrtli pozitiva Five Below, není rychlost, pokud jde o stránku elektronického obchodování, u které se ukázalo, že pro značku téměř neexistuje, protože je pozoruhodné, že z online prodeje těžko vydělali. . Ale s ohledem na to jsou na trhu online nakupování novinkou a může chvíli trvat, než tato cesta začne přinášet dobré příjmy.

Jelikož je sváteční sezóna mezi námi, společnost Five Below byla svědkem nedávného poklesu prodejů v důsledku znovu zavedených opatření blokování v USA, která zkrátila nákupní sezónu pro společnost. Ale na druhou stranu, analytici předpovídali, že Five Below uvidí nejsilnější růst ve čtvrtletí, ve kterém Wall Street předpověděl potenciální 18% nárůst čistého prodeje.

Obchod má ve srovnání s ostatními maloobchodníky jednu dobrou výhodu, protože společnost běží v souladu vzhledem k dopadu ekonomiky v současné době. Umožnění spotřebitelům nakupovat produkty, které se finančně hodí do jejich aktuálního rozsahu výdajů, což jistě zvýší čistý prodej podniků.

Jak se svět pomalu plíží vpřed, Five Below pracuje se spotřebiteli tak, aby vyhovovaly jejich potřebám. A pro společnost, která má tržní kapitalizaci 8,83 miliard dolarů, je prokázáno, co dělá nejlépe, protože se chystá růst do roku 2021.

Fakt: Klíč je v názvu, vše v maloobchodě je 5 $ nebo méně. Společnost však právě zavedla novou řadu kupců v hodnotě 10 dolarů, aby vytvořila novou cestu ve značce.

Závěrečná slova o nejlepších akcích se střední tržní kapitalizací k investování v roce 2021

A tady to máte, 15 nejlepších a neměli byste si nechat ujít akcie se střední tržní kapitalizací, které vedou do roku 2021.

Mějte na paměti, že spolu s výše zmíněnými 15 akcemi se střední kapitalizací existuje také mnohem více akcií, které se chystají dosáhnout velkého růstu v roce 2021, což je vždy moudré provést co nejvíce výzkumu, než budete moci, než si vyberete, které akcie koupit.

Jsou pro vás akcie se střední tržní kapitalizací?

Ze všeho výše uvedeného je zřejmé, že akcie se střední tržní kapitalizací nemusí být pro každého. Pokud jste však investor, který si rád drží dlouhodobé investice (pět a více let), hledá rovnováhu mezi vyšším růstem a nižší volatilitou, ale příležitostně sem a tam (jako nic v investování nebo v životě zaručeno), pak jsou akcie se střední tržní kapitalizací navrženy perfektně pro vás a pro budování vašeho portfolia.

Poslední poznámka, vždy proveďte potřebný průzkum, který si myslíte, že musíte provést, dokud se nebudete cítit pohodlně a nebudete dobře rozumět tomu, do čeho jde, což platí pro všechny investice, které umístíte.

Chcete začít investovat do 15 akcií se střední tržní kapitalizací pro rok 2021?

Máte všechny potřebné informace připravené a čerstvé ve své mysli a po ruce, jste připraveni nakupovat v nejlepších akcích se střední tržní kapitalizací do roku 2021? Nyní musíte najít nejvhodnějšího makléře, který vám umožní zahájit cestu do akcií se střední tržní kapitalizací do roku 2021.

Existuje řada předních obchodních platforem, které vám mohou kdykoli nabídnout vše, co potřebujete, ale jedna platforma, která se rychle stává světově uznávanou obchodní platformou, je eToro.

Platforma pro více aktiv vám umožňuje mít přístup ke všem, ne-li k drtivé většině akcií se střední tržní kapitalizací a akciím jiných kategorií ve vašem volném čase. Můžete si koupit libovolný počet akcií, s malým vkladem pouhých 200 $ a díky tomu je ještě sladší, jeho 0% provize.

eToro – top broker, nakupujte akcie za 0% provize

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Ať už jste začátečník s akciemi nebo začátečník s investováním, můžete se naučit všechny obchodní triky prostřednictvím této jednoduché, přímočaré moderní platformy.

Nebo pokud máte pocit, že ještě nejste úplně připraveni, nemusíte vyvíjet tlak, můžete jednoduše udělat krok zpět, naučit se a provést tolik výzkumu, kolik jen můžete, a dokonce sledovat zásoby, o kterých si myslíte, že možná zajímá vás, takže před investováním můžete vidět, jak se drží ceny akcií, a tím si dáte lepší výhodu, než začnete investovat svůj kapitál, protože budete mít hlubší pochopení toho, jak funguje investování na akciovém trhu.

Další skvělé informace o nejlepších akciích, které lze investovat do roku 2021, najdete v následujících dvou článcích, které vám pomohou rozšířit znalosti a poskytnout další pohled na další společnosti, které stojí za to sledovat vstup do roku 2021:

Top 10 růstových akcií ke koupi v roce 2021

Jakých 15 nejlepších akcií má explodovat v roce 2021?

Klíčové body:

 • Akcie se střední tržní kapitalizací je termín pro společnosti s hodnotou tržní kapitalizace (tržní kapitalizace) mezi 2 miliardami a 10 miliardami dolarů.
 • Významné klíčové vlastnosti, které akcie se střední tržní kapitalizací přitahují investory, jsou růst jako investice a zvýšení finančních zisků, podílu na trhu a v neposlední řadě na dlouhou vzdálenost.
 • Akcie se střední tržní kapitalizací nejsou tak rizikové jako akcie s malou tržní kapitalizací, jsou považovány za stabilizované.
 • Finanční poradci doporučili, že klíčem k minimalizaci rizika je mít pod opaskem rozmanité portfolio.
 • Akcie se střední tržní kapitalizací nesou rizika stejně jako všechny investice, ale v menším měřítku ve srovnání s akciemi s malou tržní kapitalizací.
 • Nakonec se prosím ujistěte, že se s vaší zvolenou investicí cítíte 100% pohodlně, proveďte tolik času a výzkumu, kolik potřebujete k zahájení nebo pokračování vaší investiční cesty.

Veškeré obchodování s sebou nese riziko. Minulá výkonnost není zárukou budoucích výsledků.

Názory vyjádřené na tomto webu nepředstavují investiční poradenství a v případě potřeby je třeba vyhledat nezávislé finanční poradenství.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me