Nejlepší akcie ke koupi HNED – březen 2021

Nejlepší akcie ke koupi tento měsíc – březen 2021

V tomto vydání naší měsíční analýzy akciového trhu se podíváme na nejlepší akcie ke koupi v březnu 2021.

Obecný zájem na akciových trzích nikdy nebyl silnější. Ve skutečnosti zaznamenaly online makléřské společnosti obrovský nárůst registrací účtů uprostřed uzamčení – což bylo pro mnohé překvapením.

Pokud jste však úplným nováčkem na akciových trzích a hledáte trochu inspirace o tom, které akcie nyní koupit – jste na správném místě.

Zde diskutujeme o nejlepších akciích ke koupi v březnu 2021. Tuto stránku aktualizujeme každý měsíc, abychom zajistili, že vaše portfolio akciových trhů bude nabité pouze nejlépe hodnocenými akciemi!

Top 5 akcií ke koupi právě teď

Než se blíže podíváme na nejlepší akcie března, je zde našich 5 nejlepších tipů na akcie:

1. Tesla

2. AG Barr

3. Amazon

4. PayPoint

5. SalesForce

Všechny tyto špičkové akcie a mnoho dalších můžete koupit na eToro a zaplatit 0% poplatky!

Nejlepší akcie ke koupi HNED – březen 2021

Oživí akcie konečně v roce 2021? Pokud ano, tyto nejlepší tipy by mohly být jedny z nejlepších investičních možností pro tento měsíc.

1. Tesla – YTD vrací téměř 400%

tesla, nejlepší akcie ke koupi

Kdo by si to pomyslel? Zatímco většina trhů se ještě nedostane zpět na předpandemickou úroveň, akcionáři Tesly sledují zisk od začátku roku téměř 400%. Tato čísla jsou jednoduše mimořádná.

Akcie začaly rok na něco málo přes 86 $ a v březnu se mírně zhoršily, pokud jde o masový výprodej související s COV-19. Přestože byl hlavní závod společnosti Tesla v Kalifornii nucen během uzavírání několik měsíců zavírat, akcie byly od té doby vzhůru, vzhůru a pryč.

Od té doby Tesla dokonce zahájila své vůbec první rozdělení akcií – investoři měli prospěch z nabídky 5 za 1. Výše uvedená čísla tedy vycházejí z upravených cen podle rozdělení.

Na jedné straně byste se zdráhali kupovat akcie společnosti Tesla, protože jste minuli loď na jejím třímístném nárůstu. Na druhou stranu by mnozí tvrdili, že Tesla je jen o tom, jak začít. Akcie Tesla jako takové pravděpodobně zůstanou v našem portfoliu několik desítek let.

Chcete koupit? Akcie Tesla?

2. A.G. Barr – obchodování s akciemi s 15% slevou z úrovní před COVID

ag barr, nejlepší akcie ke koupi

V dobách ekonomické nejistoty jsme velkými fanoušky obranných akcií. Jedním z takových příkladů je britský výrobce nápojů AG Barr. Mezi nejznámější značky nápojů patří Irn Bru, KA, Barr Cola, Bundaberg, Burdock a Dandelion a Rockstar Energy.

Klíčovým bodem u defenzivních akcií, jako je AG Barr, je to, že teoreticky – jejich produkty se budou prodávat bez ohledu na výkon ekonomiky. Díky tomu se nám také líbí AG Barr pro jeho krátkodobý potenciál.

To znamená, že akcie se stále obchodují na 15% pod úrovněmi před COVID. Akcie můžete koupit za rozumnou slevu. AG Barr má zejména robustní rozvahu, díky které se firma snadno orientovala v pandemii. V popředí toho je obrovský nárůst volných čistých peněžních toků.

Vedení společnosti AG Barr navíc učinilo rozumné rozhodnutí dočasně pozastavit vyplácení dividend během blokování, což opět uvolnilo ještě potřebnější kapitál. Vezměte na vědomí, že s tímto budete možná muset být rychlí – protože za čtyři týdny před napsáním tohoto článku jsou akcie až 9,1%.

Měli byste kupovat Akcie A.G. Barra?

3. Amazon – YTD vrací 68%

Amazon, nejlepší akcie ke koupi

Není nic originálního na přidání Amazonu do našeho seznamu nejlepších akcií ke koupi právě teď. Více se však zajímáme o dlouhodobý růst než o originalitu – a proto tato online síla dělá škrt.

Je samozřejmé, že Amazon z pandemie těžil. Koneckonců, protože většina vlád na celém světě implementovala blokování jakéhokoli druhu, to přinutilo tradiční přední obchod zavřít své dveře – často na celé měsíce. Spotřebitelé se zase ve svých vlnách obrátili na Amazon.

S tím, co bylo řečeno, je důležité si uvědomit, že Amazon není tam, kde je právě kvůli své divizi online maloobchodu. Naopak gigant NASDAQ stojí za množstvím dceřiných podniků – většina z nich si vede velmi dobře. Jednou z našich oblíbených divizí Amazonu je tržní model založený na předplatném.

Patří sem jeho neustále se rozšiřující nabídka Amazon Prime – spolu se službou streamování obsahu. Kromě toho Amazon dělá vlny také prostřednictvím své cloudové výpočetní služby AWS (Amazon Web Services). Ve skutečnosti jde o přední místo v tomto odvětví s největším podílem na trhu.

Pokud jde o akci na akcii, akcie Amazonu vzrostly od začátku roku o 68%. To se promítá do tržní kapitalizace v současné době přes 1,6 bilionu GBP. Neexistuje žádný důvod se domnívat, že se Amazon nepřipojí ke klubu za 2 biliony dolarů po boku technologického giganta Apple. Jakmile se toho podaří dosáhnout, možná se setkáme s trochou odporu trhu, i když je pravděpodobné, že to bude krátkodobé.

Chcete koupit? Akcie společnosti Amazon?

4. PayPoint – získejte obrovskou 50% slevu na tyto britské technologické akcie

výplatní bod, nejlepší akcie ke koupi

Nedělejte si s tím chybu – britská technologická akcie PayPoint byla uprostřed pandemie zasažena extrémně tvrdě. Ve skutečnosti, zatímco akcie byly v únoru oceněny na 1100 p, dosáhly 52týdenních minim 389p jen o několik týdnů později. To znamená úplný kolaps o více než 64%.

Díky tomu by chytrí investoři nepochybně vstoupili na trh, když akcie porušily hodnotu pod 400p. Koneckonců, s akciemi od obnovení na 514p to představuje nárůst o 32%. Pokud máte pocit, že jste s tímto člunem zmeškali – neměli byste.

Nakonec se akcie PayPointu stále obchodují o necelých 50% méně než v lednu. Tvrdili bychom, že tyto akcie jsou silně podhodnoceny. Hlavním důvodem je to, že PayPoint stojí za platební technologií ve více než 27 000 maloobchodních prodejnách ve Velké Británii.

To zahrnuje vše od pošt, supermarketů, čerpacích stanic a místních samoobsluh. Zatímco mnoho z jejích partnerských podniků bylo během uzamčení uzavřeno (a stále je), PayPoint velmi utrpěl.

Věci se však nakonec vrátí tam, kde jsme byli před pandemií, což znamená, že PayPoint opět uvidí, že její výnosy splní očekávání trhu. Celkově vzato, pokud se akcie PayPoint nakonec vrátí na 1100 p, představovalo by to růst přes 114% – na základě jeho aktuální ceny 514p.

Chcete koupit? Sdílené položky PayPoint?

5. SalesForce – 50% YTD se vrací u této nově přidané akcie Dow Jones

saleforce, nejlepší akcie ke koupi

V srpnu 2020 – ti, kteří stáli za výběrovým procesem Dow Jones, šokovali trhy, když oznámili, že vyřadí Exxon Mobil z Indexu a nahradí ropného giganta SalesForce.

Mnoho lidí by tvrdilo, že tento swap byl vysoce oprávněný – zvláště když vezmete v úvahu výkonnost firmy od jejího uvedení v roce 2004. V té době by vám stačilo vyčlenit asi 4 $ (upraveno o rozdělení akcií) pro jednu akcii. Na dnešním trhu vás bude stejný podíl stát koncem října 2020 250 USD.

Podíváme-li se na letošní výkonnost firmy, akcie se otevřely v roce 2020 na 166 USD, což znamená, že akcie vzrostly od začátku roku o 50%. Jelikož SalesForce není společnost vyplácející dividendy, dává akcionářům dostatek prostoru pro další růst. SalesForce jako takový zůstává silným nákupem.

Měli byste kupovat Akcie SalesForce?

Akcie ke sledování v březnu 2021

Zatímco výše uvedených pět akcií je naším nejlépe hodnoceným výběrem pro březen 2021, existuje několik dalších, které sledujeme.

To zahrnuje:

Inovio – NASDAQ: INO

inovio, nejlepší akcie ke koupi

Inovio je americká farmaceutická společnost. Specializuje se na biotechnologie a je jednou z mnoha společností, které v současné době pracují na vakcíně pro COVID-19. Tato populace uvedená na seznamu NASDAQ ve skutečnosti získala náskok v závodě s vakcínami a nyní je ve fázi 2/3 svých klinických studií. To se pevně odráží v letošním růstu podílu.

S tím bylo řečeno, že americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) dočasně pozastavil klinické studie společnosti Inovio před několika týdny, protože potřebuje další informace o používané patentované technologii.

Od té doby akcie Inovio mírně zasáhly. To však nabízí novou příležitost vstoupit na trh za příznivější cenu.

Virgin Galactic Holdings – NYSE: SPCE

panenská galaktická, nejlepší akcie ke koupi

Tento konkrétní podíl ke sledování je poněkud vysoce rizikový a vysoce výnosný výběr. Z tohoto důvodu se Virgin Galactic angažuje v novém, špičkovém a zcela neprokázaném odvětví. Na jedné straně jeho projekt vesmírné turistiky již přilákal 600 platících zákazníků – což odráží příjem přes 150 milionů GBP.

Rovněž se věří, že první galaktický let by mohl vzlétnout příští rok. Na druhou stranu Virgin Galactic je ve vesmírném závodě se dvěma dalšími klíčovými hráči. To zahrnuje SpaceX (Elon Musk) a Blue Origin (Jeff Bezos). Obě výše zmíněné firmy mají za sebou obrovské válečné truhly za několik miliard dolarů – takže konkurence bude extrémně tvrdá.

S tím, co bylo řečeno, existují všechny důvody domnívat se, že akcie Virgin Galactic by mohly být v současné době silně podhodnoceny. Koneckonců, se současným tržním oceněním pouze 4,2 miliardy USD může být růstový potenciál obrovský.

Walmart – NYSE: WMT

Walmart, nejlepší akcie ke koupi

Americký gigant supermarketů Walmart má za sebou skvělý rok. Počínaje rokem 2020 za něco málo přes 118 $ mají akcie nyní hodnotu NYSE 142 $. To představuje růst o 20% za pouhých 10 měsíců obchodování.

Walmart vykázala lepší než očekávané výdělky ve třetím čtvrtletí. Walmart opět překonává očekávání trhu, mohli bychom vidět, že hybná síla vzhůru bude nějakou dobu pokračovat.

Jak najít nejlepší akcie k nákupu nyní

S některými online platformami pro obchodování s akciemi, které vám nyní umožňují přístup k tisícům a tisícům akcií na hromadě mezinárodních burz – vědět, do kterých společností investovat, může být složité.

Koneckonců, ti, kdo dosahují stálých zisků, to obvykle dělají proto, že mají pevné znalosti o tom, jak najít podhodnocené akcie prostřednictvím hloubkového výzkumu a analýzy.

Dobrou zprávou je, že existuje několik způsobů, jak vyhledat nejlepší akcie ke koupi, a to i bez velkých zkušeností.

Podívejte se na níže uvedené tipy.

Tip 1: Posouďte současné ekonomické klima

V první řadě je rozumné udělat krok zpět a posoudit, v jakém ekonomickém klimatu se aktuálně nacházíme. Například rok 2020 byl rokem, v němž dominovala pandemie koronavirů. Výsledkem je několik vítězů, ale mnoho, mnoho poražených.

Pokud jde o druhou možnost, je samozřejmé, že zásoby v odvětví pohostinství, leteckých společností a maloobchodu byly tvrdě zasaženy domácími i světovými omezeními. Na druhou stranu byl technický prostor jasným vítězem. Například jako Amazon, Tesla, Jablko, Náměstí, a Facebook také sledují dvojité (a v některých případech trojité) číselné zisky.

V dobách ekonomické nejistoty jsou klíčovými sektory, které je třeba zkoumat, ty, které se zabývají „základními“ produkty a službami. To znamená, že poptávka zůstává silná bez ohledu na výkon ekonomiky. Mezi příklady patří zásoby z farmaceutického, tabákového a potravinářského sektoru.

Tip 2: Chyťte krátkodobé propady

Tento tip je něco, čeho mohou dosáhnout investoři všech tvarů, velikostí a dovedností. Jednoduše řečeno, všechny akcie procházejí „propady“. To znamená, že cena akcií se otočí špatným směrem. To však může trvat jen dny nebo týdny, než se vzestupný trend obnoví.

Během propadu to představuje vynikající příležitost ke koupi příslušných akcií se slevou.

Skvělým příkladem je Tesla. Například 31. srpna 2020 dosáhly akcie Tesly historicky maxima 502 USD. Avšak jen o 9 dní později akcie dosáhly minima 330 USD – což představuje ohromující pokles o více než 34%.

Byl úpadek této povahy oprávněný? Rozhodně ne.

Rychle vpřed do 27. října a stejné akcie Tesly mají cenu 424 USD. Pokud byste „chytili propad“ na 330 $, nyní byste se dívali na zisky 28% za méně než 2 měsíce obchodování.

Některé poklesy akciových trhů samozřejmě nejsou krátkodobými propady – ale spíše známkou toho, že akcie procházejí medvědím trhem.

Jako takový – neměli byste používat pouze tuto strategii, protože očekáváte, že se akcie nakonec zotaví. Naopak je třeba jej použít u společností, které mají silný výhled a v konečném důsledku – v případech, kdy si myslíte, že pokles ceny akcií není oprávněný.

Tip 3: Kombinujte průměrování a vážení dolarových nákladů

Ve všech případech, s výjimkou několika specializovaných případů, by nákup akcií a akcií měl být považován za dlouhodobou investici. Pokud chcete v průběhu času budovat své bohatství, proč nezvažovat průměrování nákladů na dolar?

Tím se nyní sníží tlak na výběr nejlepších akcií. Pro ty, kteří nevědí, je průměrování nákladů v dolarech proces investování menších, ale pravidelných částek na akciové trhy. Můžete například investovat 200 USD na konci každého měsíce do výběru akcií.

Klíčové je, že průměrná strategie dolarových nákladů vám umožní vymanit se z tržních vln po mnoho let. Kromě toho, když vybrané akcie procházejí propady trhu, můžete akcie koupit levněji. To následně vede k tomu, že průměrná cena nákladů na akcie bude stále příznivější.

Kromě toho navrhujeme také vytvoření vlastního „váhového“ systému, který odráží váš postoj k riziku. Můžete například investovat 70% svých peněz do silných a stabilních firem (například Amazon, IBM, Disney, Ford atd.), 20% do růstových akcií (například Tesla, Virgin Galactic, Square atd.) A 10 % u akcií s malou kapitalizací – možná ty, které jsou uvedeny na Russell 2000 nebo AIM.

Připraveni se ponořit do obchodování s akciemi?

Nyní je ten pravý čas na nákup akcií?

Jednoduše řečeno, neexistuje nic jako „správný čas“ pro investování na akciových trzích. Nakonec investujete do společností z dlouhodobého hlediska, takže krátkodobá volatilita a tržní korekce by měly být na vašem seznamu priorit..

Díky tomu může být načasování trhu vysoce výnosným cvičením, pokud víte, co děláte. Jak jsme si poznamenali výše, zahrnuje to nákup vysoce kvalitních akcií, když procházejí dočasným propadem trhu. Kdybyste to udělali s technologickými akciemi v březnu 2020, kdy trhy propadly během několika týdnů, nyní byste hledali bezprecedentní zisky.

Nakonec, zatímco se ostřílení obchodníci ponoří na trhy a odjedou z nich ve snaze sledovat širší trendy, není nic špatného na tom, držet se v průběhu času jednoduché průměrné strategie dolarových nákladů – což znamená, že můžete začít, kdykoli budete chtít.

Jak nakupovat nejlepší akcie z března 2021

Pokud máte zájem o koupi jedné z nejlepších akcií uvedených na této stránce – doporučujeme odhlásit se eToro. Tento online makléř vám poskytuje přístup k více než 1700 akciím (včetně 5 tipů uvedených na této stránce) – všechny lze zakoupit bez provize, akcie můžete nakupovat od 50 USD (40 GBP) za obchod,

Zatímco eToro je velmi populární ve Velké Británii, Austrálii a velké části kontinentální Evropy, makléř také zažívá nárůst počtu registrací účtů z USA.

Pokud jste však nikdy předtím nekoupili akcie online, je zde rychlý rozpis toho, co musíte udělat.

Zde je třeba udělat, abyste mohli nakupovat akcie eToro:

Krok 1: Zaregistrujte si účet

Chcete-li nakupovat akcie online, musíte si otevřít účet u důvěryhodného makléře. Pokud používáte eToro, proces registrace trvá několik minut. Jednoduše musíte uvést nějaké osobní údaje a nahrát kopii svého ID.

Krok 2: Vložte prostředky

Chystáte se nakupovat vybrané akcie za skutečné peníze – takže budete muset vložit nějaké prostředky na svůj účet eToro. Přichází minimálně 200 $ a na výběr máte několik platebních metod. Chcete-li okamžitě koupit akcie – je nejlepší použít debetní / kreditní kartu nebo elektronickou peněženku, jako je Paypal.

Krok 3: Vyhledejte akcie

hledat akcie

Jakmile bude váš účet eToro financován, budete muset vyhledat společnost, do které chcete investovat. Poté budete muset kliknout na tlačítko „Obchodovat“ a přejít přímo na investiční stránku vámi vybrané akcie..

Krok 4: Zadejte objednávku bez provize

amazonské akcie, nejlepší akcie ke koupi

Nakonec budete muset zadat objednávku nákupu k dokončení procesu nákupu akcií. To je snadné – protože vše, co musíte na eToro udělat, je uvést částku, kterou chcete investovat.

Nezáleží na tom, jestli kupujete akcie ve společnosti, jako je Amazonka který má cenu akcií v řádu tisíců dolarů – protože eToro vám umožňuje investovat již od 50 $. Toto se nazývá „částečné investování“, protože kupujete „zlomek“ akcie.

Jakmile potvrdíte objednávku nákupu, akcie se přidají do vašeho portfolia eToro. Pokud dotyčné akcie vyplácejí dividendy, projeví se to na vašem účtu eToro, jakmile budou vyplaceny. Své akcie můžete prodat kdykoli – pokud jsou trhy otevřené.

Pokud chcete investovat na akciovém trhu a zvážit nejlepší akcie ke koupi dnes, není lepší místo než eToro. Jednoduše klikněte na odkaz níže a zaregistrujte se ještě dnes!

eToro – Kupte nejlepší akcie bez provize

makléř etoro

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

75% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem.

Nejlepší akcie ke koupi hned teď: Verdikt?

Nejlepší akcie ke koupi popsané v tomto článku jsou jako vždy názory autora. Proto je bezpodmínečně nutné provést před provedením investice vlastní průzkum.

V současné době však na trzích existuje spousta příležitostí k vytváření zisků – a to i v bouřlivých dobách, ve kterých v současné době žijeme. Zejména u mnoha společností, které stále hledí na cenu akcií, která je nižší než předpandemická úroveň, existuje je spousta vyjednávání.

Nalaďte se na příští měsíc – kde pokryjeme nejlepší akcie ke koupi v březnu 2021!

Další čtení:

Nejlepší trhy k obchodování v roce 2021: Vše, co potřebujete vědět!

Kompletní průvodce online obchodováním ve Velké Británii

Eseje Warrena Buffetta: Jediná kniha, kterou potřebujete k investování

Jak investovat jako odborník

Investujte jako Peter Lynch – expert na výběr akcií

Varování: Veškeré obchodování s sebou nese riziko. Názory vyjádřené na tomto webu nepředstavují investiční poradenství a v případě potřeby je třeba vyhledat nezávislé finanční poradenství. Minulá výkonnost není zárukou budoucích výsledků.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me