15 z nejlepších kryptoměn ke koupi v roce 2021 (včetně 2 kryptoměn, které by měl vlastnit každý investor)

Top 15 kryptoměn ke koupi v roce 2021

Výběr nejlepších kryptoměn ke koupi dnes závisí tolik na vaší individuální finanční situaci.

Ještě než začneme vypisovat 15 nejlepších kryptoměn pro rok 2021, pojďme odstranit jednu věc. Před nákupem mincí si musíte udělat vlastní průzkum. Představte si to jako jeden z mnoha článků, které byste si měli při výzkumu přečíst.

Pojďme tedy začít. Mezi 15 nejvýznamnějších kryptoměn, které jsme v roce 2021 zakoupili, jsme identifikovali:

 1. Bitcoin (BTC)
 2. Zvlnění (XRP)
 3. Dash (DASH)
 4. Litecoin (LTC)
 5. Bitcoinová hotovost (BCH)
 6. Ethereum (ETH)
 7. Tezos (XTZ)
 8. Cardano (ADA)
 9. Ethereum Classic (ETC)
 10. Eos (EOS)
 11. Binance Coin (BNB)
 12. Neo (NEO)
 13. Tron (TRX)
 14. Zcash (ZEC)
 15. Stellar (XLM)

Top 5 kryptoměn pro začátečníky

Začněme s pěti coiny, o nichž si myslíme, že jsou neuvěřitelně vhodné pro začátečníky a mají potenciál v roce 2021 zažít pozitivní cenovou akci.

První dvě kryptoměny – bitcoin a zvlnění – jsou dvě z nejznámějších v tomto prostoru. Bitcoin během celého období vzrostl o více než 230% a jeho cena se v současné době blíží 23 500 USD. Několik investorů očekává, že se BTC do roku 2021 zdvojnásobí a dokonce ztrojnásobí kvůli zvýšeným institucionálním investicím. Navíc bitcoin bude i nadále přinášet plody toho, že bude srovnávacím projektem prostoru kryptoměny.

Několik analytiků předpovídalo pro Ripple býčí rok 2021, který vzrostl o 200%. Mnoho z nich ztrojnásobilo ocenění a dosáhlo 0,57 USD, a proto očekává, že se XRP dotkne 1 $ v roce 2021. Ripple je token přeshraničního převodu, jehož cílem je narušit mezinárodní převody úzkou spoluprací s bankami a finančními institucemi. Ripple již má působivý seznam partnerů a vypadá to, že v roce 2021 přidají další.

Stejně jako Ripple se DASH také podařilo téměř ztrojnásobit své ocenění, a to ze 40,75 na 112 dolarů. Zatímco DASH není přesně a "levná mince," mohlo by to být připraveno na ohromný rok 2021. Dash má v latinskoamerických zemích obrovskou uživatelskou základnu. Ve skutečnosti bylo vidět, že země jako Venezuela, které procházejí těžkou hyperinflací, se rozhodly zvolit Dash a Bitcoin nad svou fiat měnou.

Litecoin má za sebou týden příšer, který za posledních 7 dní vzrostl o téměř 45%. Od roku 2020 se LTC vyšplhala ze 40 na 120 USD a dokázala vyvolat značný rozruch. Také LTC má obvykle tendenci sledovat BTC, pokud jde o cenovou akci. Jelikož máme optimistický výhled na bitcoiny, musíme mít stejné i pro LTC.

Konečně máme Bitcoin Cash, který může být pro rok 2021 temným koněm. Crypto Ground, nezávislé vydavatelství, které poskytuje kryptoměnu & Blockchain Technology News věří, že BCH dosáhne v časovém rámci pěti let 3 067 $.

6 z nejlepších platforem DeFi pro rok 2021

DeFi je zkratka pro decentralizované finance. Pro lepší i horší je DeFi největší a nejrozšířenější případ použití technologie blockchain. V roce 2020 došlo ke značnému přílivu projektů DeFi, z nichž vzrostla celková uzamčená hodnota <1 miliarda dolarů na téměř 15 miliard dolarů. Vypadá to, že rok 2021 bude pro DeFi nadále obrovským rokem.

Pojďme si tedy projít pět tokenů platformy DeFi, do kterých musíte investovat:

Ethereum (ETH) vzrostlo do roku 2020 o 350% a v současné době se pohybuje poblíž psychologické hranice 650 $. Od této chvíle se zdá, že DeFi dominuje všem aspektům Etherea. Nedávná studie to zjistila DeFi dominuje nad 90% transakcí v ETH. S vývojáři, kteří se zaměřují na vytváření sofistikovanějších aplikací DeFi, by to mohlo prosadit nástroj Ethereum a jeho cenu přes střechu.

Samotné Ethereum však nemusí stačit na zvládnutí této zátěže. Proto je zásadní hledat alternativní platformy.

Cardano (ADA) má v současné době hodnotu 0,162 USD a je 8. největší mincí podle tržního stropu. Věříme však, že do konce roku 2021 by mohla ADA překročit alespoň 1 $. Cardano je v prostoru kryptoměn dobře známé tím, že ho podporuje neuvěřitelně talentovaný tým, který upřednostňuje vědecký výzkum. Cardano projde několika technickými upgrady, když vstoupí do etap Goguen a Voltaire v roce 2021 a dále.

Tezos (XTZ) je další vzrušující platforma, která je jedinečná, protože využívá flexibilní algoritmus delegovaného proof-of-stake (DPoS). Aby přilákal více vývojářů, prošel Tezos upgradem Delphi, který snížil poplatky za inteligentní smluvní plyn o 75%. Bude zajímavé sledovat, jak tento krok zvýší aktivitu DeFi na Tezosu.

Ethereum Classic (ETC) byl původní protokol Etherea, který nový řetězec ETH tvrdě sledoval, aby sledoval hack DAO. Uživatelé ETC mají nyní možnost podílet se na DeFi po vytvoření zabaleného tokenu ETC. Zabalený token umožní uživatelům ETC účastnit se DeFi na blockchainu Ethereum.

EOS měl dosud lhostejný rok 2020, který se zvýšil z 2,55 na 3,10 USD. Vývojáři však již začali pracovat na řadě aplikací EOS DeFi. Existují decentralizované burzy, decentralizované půjčky, stablecoiny, mimo jiné se v současné době staví na vrcholu EOS. Proto počítejte EOS na vlastní nebezpečí.

Konečně máme Binance Coin (BNB). Binance Coin se od začátku roku více než zdvojnásobil, a to z 13,60 USD na 34 USD. V září 2020 generální ředitel společnosti Binance, Changpeng „CZ“ Zhao oznámil, že společnost Binance Chain si klade za cíl vydělat na revoluci DeFi replikací několika funkcí blockchainu Ethereum. S rostoucí účastí DeFi a užitečností by mohla konzervativně tlačit BNB nad 50 $ a do zóny 75 $.

4 žetony tmavého koně, na které si dávejte pozor

Dobře, zkontrolovali jsme 5 nejlepších mincí vhodných pro začátečníky a 6 platforem DeFi. Existují však některé mince, které mohou jít pod radar a nakonec nás všechny překvapí v roce 2021. Identifikovali jsme 4 mince, které se hodí do této kategorie:

Neo se v roce 2020 téměř zdvojnásobil, když se zvýšil z 8,60 USD na 17 USD. Walletinvestor.com, známý svými konzervativními předpovědi, věří, že Neo dosáhne v roce 2021 pouze 18,50 USD. Avšak vzhledem k tomu, že se každý pilně zaměřuje na DeFi, je těžké vidět, že Neo v této oblasti zaostává. Můžeme tedy očekávat, že Neo udělá mnohem víc, než předpovídá WalletInvestor.

Tron by mohl být dalším překvapivým kandidátem na rok 2021. TRX v letošním roce vzrostl z 0,0133 USD na 0,031 USD. DigitalCoinPrice věří, že TRX zdvojnásobí své ocenění v roce 2021 a do konce roku těsně nad 0,06 USD. Rovněž si myslí, že TRX v dubnu 2021 dosáhne vrcholu 0,07303966 USD.

Zcash do roku 2020 téměř ztrojnásobil ocenění, a to z 27,24 USD na 72,20 USD. Vypadá to, že mince na ochranu soukromí je připravena na monstrózní rok 2021. CoinSwitch očekává, že ZEC v roce 2021 dosáhne 200 $ a do roku 2025 bude nadále růst na ~ 1 250 $. Zdá se, že více lidí musí začít mluvit o Zcash jako o vážném vstupu do jakéhokoli robustního kryptoměny portfolio.

Stellar je další vzrušující kryptoměna, kterou si můžete vyzkoušet. Společnost XLM, kterou vytvořil tvůrce Ripple Jed McCaleb, také slibuje, že bude mít fantastický rok 2021. Jedna z nejstarších německých bank, Bankhaus von der Heydt (BVDH), oznámila, že vydá stabilnícoincoin podporovaný eurem na Stellar blockchain. S rostoucím institucionálním přijetím lze očekávat, že XLM bude mít skutečně hvězdný rok 2021.

BTC a ETH – 2 mince, které by každý měl vlastnit

Při pohledu na celkový trh s kryptoměnami je zjevné, že dvě kryptoměny, do kterých by měl každý investovat, jsou BTC a ETH. Zatímco bitcoin zůstává přední kryptoměnou, Ethereum se umístilo jako lídr na trhu DeFi.

Jaká je nejlepší kryptoměna k investování v roce 2021?

5 růstových kryptoměn ke koupi a držení v roce 2021

Jak vydělat peníze pomocí kryptoměny – definitivní průvodce

Co je 10 nejpopulárnějších kryptoměn ve Velké Británii?

Co je 5 nejoblíbenějších kryptoměn v USA?

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměny jak pro obchodníky, tak pro investory

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me