2000 $ investovat? 5 růstových kryptoměn ke koupi a držení v roce 2021

Chcete přeskočit čtení a dostat se přímo k našim nejlepším tipům? Mezi nejvýznamnější růstové kryptoměny, které se v roce 2021 budou kupovat a držet, patří bitcoiny, ethereum a zvlnění.

Rok 2021 se má stát jedním z největších let pro kryptoměny. Rok 2020 byl jedním z nejnáročnějších let, kterým jsme kdy čelili. Nejen, že pandemie COVID-19 zničila několik rodin, ale také zpustošila globální ekonomiku. Na konci roku 2019 však měli investoři tendenci používat kryptoměny jako zajištění proti významným ekonomickým rizikům.

Co to znamená pro kryptoměny v roce 2021?

To má v roce 2021 pro digitální aktiva dva hlavní důsledky:

  • Za prvé, s tím, že se kryptoměny na konci roku 2020 osvědčí jako vhodné pro investory, lze očekávat větší příliv. Mnoho finančních institucí začalo rozpoznávat potenciál kryptoměny, který mění hru, zatímco některé, jako MicroStrategy, začaly investovat obrovské částky. To má pozitivní dopad na celkový růst sítě.
  • Zadruhé, když se digitální platby stanou novým normálem, mohlo by to mít obrovské důsledky pro masové přijetí. Spolu s tím, jak se DeFi stane velkým, to může mít ještě pozitivnější dlouhodobé důsledky.

Jak tedy můžete získat svůj kousek kryptoměny? Předpokládejme, že máte 2 000 $, tady je to, co musíte udělat.

Hledáme rostoucí kryptoměny v roce 2021?

Top 5 růstových kryptoměn, které je třeba zvážit v roce 2021

1. Bitcoin

2. Ethereum

3. Vlnění

4. Litecoin

5. Tezos

V roce 2021 jsme sestavili seznam nejlépe rostoucích kryptoměn.

Takže bez dalších okolků…

1. Bitcoin – nikam nevede a bude dále růst

Za tento rok vzrostl bitcoin o 158% a v současné době se obchoduje za 18 400 $. Mnoho lidí může považovat BTC za příliš předražené. Mnoho analytiků se však domnívá, že jsme na pokraji významného běhu býků.

Zaprvé, jak jsme již zmínili, roste institucionální zájem. MicroStrategy již koupil něco přes 40 000 BTC. Zadruhé, několik cenových modelů předpovídá, že BTC bude mít obrovský rok 2021.

Plan B, tvůrce kontroverzního cenového modelu bitcoinového toku akcií (S2F), předpovídá, že BTC dosáhne 100 000 $ do srpna 2021. Mějte však na paměti, že model předpověděl, že do konce roku 2020 cena dosáhne 30 000 $, což vypadá docela daleko – načteno.

Predikce cen bitcoinů PlanB

2. Ethereum – ETH bude nadále vládnout DeFi

Inteligentní giganti kontraktů zaznamenali od roku severně od 350% ~ 125 $. To by však mohl být jen začátek. Rok 2021 bude pro Ethereum obrovským rokem, protože konsoliduje svůj upgrade Ethereum 2.0 a pracuje na tom, aby se stal čistým protokolem proof-of-stake (PoS). Kromě technických změn však bude největším faktorem, který stojí za oceněním Ethereum, vzkvétající sektor DeFi.

Celková hodnota uzamčená (TVL) v DeFi se v roce 2019 pohybovala kolem 3 miliard USD. V letošním roce však tato částka překročila 13 miliard USD. Míra, s jakou TVL v DeFi roste, daleko převyšuje rychlost, s jakou roste kryptoměnová tržní kapitalizace. DeFi je nejpraktičtější případ použití technologie blockchain a něco, co může pomoci uvést spoustu nových investorů do ekosystému Ethereum.

3. Vlnění – XRP pro získání lásky od institucionálních investorů

Jak již bylo zmíněno dříve, společnost Ripple je připravena k institucionálnímu přijetí v roce 2021, přičemž společnost FRMO Corp ji označila za jednu z nejzajímavějších kryptoměn roku 2020. Společnost Ripple se rozšířila na více než 300 poskytovatelů ve 40 zemích, včetně Banco Santander (SAN) a American Express (AXP), JP Morgan (JPM), HSBC Holdings (HSBA), HDFC Bank Limited (HDB) a Bank of America (BAC) /

Podle OMFIF (oficiální fórum měnových a finančních institucí) by se společnost Ripple mohla „postavit jako alternativa k SWIFT“ a vyřešit pět hlavních problémů přeshraničního financování – bezpečnost, rychlost, sledovatelnost, náklady, transparentnost a řízení rizik.

S rostoucím přijetím by se společnost Ripple mohla potenciálně vidět v roce 2021 vládnout hřadům.

4. Litecoin – Rychlejší než bitcoin

Velikost litecoinu se během roku 2021 téměř zdvojnásobila a vzrostla ze 40 na 76 dolarů. I když růst LTC po půlení nemusí být tak velký, jak se očekávalo, stále má určitý růstový potenciál. Faktem zůstává, že litecoin nikdy neopustil své místo v top 10 a nevypadá to, že by klesl i v roce 2021.

Spuštění LiteBringer – RPG fantasy hry založené na litecoinech, kde každý pohyb je transakcí – přineslo do protokolu mnoho užitečnosti. Hned po spuštění hry raketově vzrostly transakce s litecoiny, které přesáhly 130 000.

Podle Cryptoground.com se Litecoin bude obchodovat za 88 $ za jeden rok a poté se do konce roku 2024 po dalším půlení vyšplhá až na 347 $.

5. Tezos – XTZ poskytnout alternativu DeFi

Od začátku roku 2020 se Tezos vyšplhal z 1,34 $ na 2,13 $. Tezos je chytrá smluvní platforma, jako je Ethereum, ale využívá delegovaný algoritmus proof-of-stake (DPoS), který mu umožňuje být mnohem škálovatelnější a flexibilnější. To také znamená, že představuje životaschopnou alternativu platformy DeFi pro vývojáře, kteří nemusí být s Ethereum spokojeni.

Spolu s rychlostí je Tezos výrazně levnější než Ethereum. V tomto listopadovém upgradu Delphi se společnosti Tezos podařilo snížit poplatky za inteligentní smluvní plyn o 75%, aby přilákaly vývojáře. Upgrade je „zásadní pro povolení nových aplikací na Tezosu, které cílí na oblasti jako DeFi, sběratelské předměty a hry.“

Po správné implementaci může Tezos využít DeFi k významnému zvýšení jeho ocenění.

Věříme, že těchto pět mincí má pro rok 2021 obrovský vzestup. Než se vrhnete a investujete, požádáme vás, abyste provedli vlastní průzkum.

Jaká je nejlepší kryptoměna k investování v roce 2021?

Co je 10 nejpopulárnějších kryptoměn ve Velké Británii?

Co je 5 nejoblíbenějších kryptoměn v USA?

5 levných kryptoměn k nákupu právě teď

Jakých 10 nejlepších kryptoměn exploduje v roce 2021?

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměny jak pro obchodníky, tak pro investory

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me