3 potenciálně výbušné kryptoměny ke sledování tento měsíc

Zajímá vás, jaké kryptoměny tento měsíc sledovat? V tomto příspěvku budeme zkoumat trendy v kryptoměně, abychom vám pro tento měsíc přinesli tři potenciálně výbušné kryptoměny.

Spekulativní investování není váš styl? Pokud jste sledovali předpovědi kryptoměny do roku 2021, tento článek je pro vás. Svět kryptoměny se může pohybovat rychle – ale sledováním trendů můžete činit informovaná rozhodnutí, pokud jde o vaše portfolio.

→ Kliknutím sem prozkoumáte nejlepší kryptoměny tento měsíc

Od velkých jmen po altcoiny na vzestupu jsme vytvořili seznam nejzajímavějších kryptoměn na trhu. Jedná se o tři potenciálně výbušné kryptoměny, které je třeba sledovat na březen 2021.

3 potenciálně výbušné kryptoměny ke sledování tento měsíc

1. Ethereum (ETH)

Pokud hledáte jiné významné kryptoměny než bitcoin, Ethereum určitě bude na vašem radaru. Ethereum je blockchainová platforma, která k provádění digitálních transakcí využívá „chytré smlouvy“. V současné době je to druhá největší kryptoměna podle tržního stropu s kapitalizací 82 443 650 059 USD. (Bitcoin je první, s 511 735 326 591 USD).

Díky výkonu společnosti Ethereum v roce 2020 je hoden seznamu sledovaných investorů. Pojďme se podívat na některé z klíčových faktorů, díky nimž je tato kryptoměna potenciálně výbušná.

Přečtěte si více: Je Ethereum dobrá investice? a Ethereum vs. Bitcoin

Růst decentralizovaného financování

Díky rostoucímu zájmu o Decentralizované finance (jinak známá jako DeFi), platforma Ethereum – která podporuje mnoho krypt v sektoru DeFi – zaznamenala obrovský nárůst objemu obchodování. Během celého roku 2020 Ethereum zpracovávalo decentralizované burzy v hodnotě 13,5 miliard dolarů. To je nárůst z méně než 3 miliard $ v roce 2019!

Vzhledem k tomu, že poptávka po decentralizovaných službách, jako je pojištění, spoření a půjčky, stále roste, někteří obchodníci předpovídali, že Ethereum v blízké budoucnosti dokonce překoná bitcoiny.

Spuštění Ethereum 2.0

Ethereum 2.0, nebo Eth2, je dlouho očekávaný upgrade na původní blockchainovou platformu Ethereum. Aktualizace, která má být dokončena do roku 2021, byla rozdělena do různých fází, přičemž fáze 0 je naplánována na nějakou dobu ve 4. čtvrtletí 2020.

Nová platforma Eth2 nejenže dokáže zpracovat více transakcí než její předchůdce, ale je také navržena tak, aby byla mnohem energeticky efektivnější. V současné době vyžaduje jediná transakce Etherea neuvěřitelných 22,65 kWh energie. V průběhu roku to znamená, že spotřeba energie Etherea je srovnatelná se spotřebou Kostariky!

V rámci upgradu bude Ethereum přecházet z a důkaz o práci algoritmus (PoW) na a důkaz o sázce algoritmus (PoS). V systému PoW musí těžaři kryptoměn řešit matematické rovnice pomocí svého počítačového hardwaru, aby mohli do blockchainu přidávat nové transakce. Tento proces je neuvěřitelně energeticky náročný. V systému PoS však lidé mohou jednoduše „vsadit“ svou kryptoměnu jako kolaterál za účelem ověření transakcí.

Příbuzný: Jaký je rozdíl mezi Proof of Work a Proof of Stake?

Vzhledem k tomu, že investoři očekávají postupné spuštění Eth2 – a výhody, které má přinést – mnoho obchodníků si myslí, že cena Etheru (nativní kryptoměna Ehtereum) by mohla v následujících měsících vyletět.

2. Token základní pozornosti (BAT)

Pokud podnikáte první kroky v sektoru kryptoměn, možná jste o tom možná neslyšeli Token základní pozornosti. Ale tento altcoin – token ERC20, který využívá technologii blockchainu Ethereum – se rychle stává jedním ze sledujících tohoto pochodu.

Základní tokeny pozornosti jsou podporovány Statečný, webový prohlížeč s otevřeným zdrojovým kódem, který byl založen tvůrcem JavaScriptu v roce 2015. Brave je navržen tak, aby byl proces online reklamy spravedlivější, a to jak pro tvůrce obsahu, tak pro koncové uživatele.

Uživatelé se mohou rozhodnout, zda uvidí reklamy, nebo ne, a budou odměněni mikroplatbami tokenů základní pozornosti za všechny, které se rozhodnou zobrazit. Tokeny pomocí inteligentních smluv měří, jak dlouho si každá reklama udrží pozornost uživatele. Inzerenti jsou také placeni v BAT na základě úspěšnosti jejich reklam.

Přestože tým Brave tvrdí, že BAT je jednoduše „nástrojový token“, je možné obchodovat s měnou nezávisle na kryptoburzách. Jeho tržní kapitalizace je v současné době 297 716 512 USD.

Proč tedy trendy v kryptoměně naznačují, že BAT je jedním z nejvíce potenciálně výbušných altcoinů, které je třeba sledovat v březnu 2021?

Přečtěte si více: Top 7 největších altcoinů podle Market Cap

Prohlížeč Rise of Brave

Od svého uvedení na trh v roce 2019 byl Brave Browser stažen více než 30 milionůkrát na Android (je k dispozici také na iOS). Jen v srpnu 2019 byly dva miliony těchto stažení!

Popularita platformy rychle vedla k přijetí BAT. Počet uživatelů BAT vzrostl z 98 000 v dubnu 2019 na více než 200 000 v listopadu 2019 – a toto číslo se v průběhu roku 2020 nadále zvyšovalo, přičemž tvůrci obsahu již sklízeli plody BAT na platformách jako YouTube, Twitch, Reddit a Twitter.

V únoru 2020 dospěla Škola výpočetní techniky a statistiky na Trinity College v Dublinu k závěru, že Brave byl nejvíce soukromým prohlížečem před Chrome, Firefox a Safari. Vzhledem k tomu, že obavy o soukromí na internetu jsou stále naléhavější, mohlo by to být hlavním faktorem pro přilákání nových uživatelů do prohlížeče – a následně do světa BAT.

→ Kliknutím sem zahájíte obchodování s BAT

3. Enjin Coin (ENJ)

Enjin Coin je kryptoměna, která se používá v Enjinu, největší komunitě online her na světě. Stejně jako tokeny základní pozornosti je i ENJ token ERC20, což znamená, že je poháněn blokovým řetězcem Ethereum.

Enjin Coin byl navržen tak, aby byl nejvhodnější digitální měnou pro použití v herní průmysl. Decentralizovaná platební brána znamená, že uživatelé mohou při online nakupování virtuálního zboží obejít vysoké transakční poplatky, které často tvoří kameny úrazu. (Etherereum účtuje velmi nízké poplatky).

Nyní by mohl být čas začít sledovat Enjin Coin? Pokračujte ve čtení a zjistěte to.

Online hraní je více populární než kdy jindy – a roste

Pamatujete si na zahájení Fortnite World Cup v loňském roce? Z odvětví videoher se stal velký byznys, jehož hodnota se do konce roku 2020 odhaduje na neuvěřitelných 159,3 miliard dolarů. Podle některých zdrojů je to více než jen hudební a filmový průmysl dohromady!

Vzhledem k tomu, že odvětví elektronických her roste a stále více uživatelů se připojuje ke komunitě Enjin (která má již více než 20 milionů uživatelů po celém světě), pravděpodobně uvidíme pozitivní vliv na cenu Enjin Coin. Díky tomu je důležité sledovat kryptoměnu na pochod.

Vysokoprofilová partnerství

Společnost Enjin Coin dosáhla na titulní stránky v roce 2019, kdy bylo oznámeno, že společnost uzavřela partnerství s technologickým gigantem Samsung. Ještě předtím, než byly potvrzeny podrobnosti partnerství, cena kryptoměny prudce vzrostla a za 24 hodin po oznámení vzrostla o více než 75%!

A tím to nekončí. V posledních několika letech Enjin také uzavřel partnerství se společnostmi Microsoft, Ubisoft, PC Gamer a Integrated Engineering Blockchain Consortium (mimo jiné). Tato vysoce profilovaná partnerství nebyla jen dobrou zprávou pro hráče – vynesla také raketu Enjin Coin na radar investorů do kryptoměny.

S plným dopadem těchto partnerství, který bude teprve objeven, se brzy můžeme setkat s výbušnější akcí od Enjin Coin.

→ Kliknutím sem zahájíte obchodování s ENJ

Klíčové body

  • Bitcoin může být největším jménem na trhu, ale sledováním trendů v kryptoměně můžete objevit potenciálně výbušné altcoiny.
  • 3 potenciálně výbušné kryptoměny, které se tento měsíc budou sledovat, jsou Ethereum (Ether), token základní pozornosti a mince Enjin.
  • Všechny tři potenciálně výbušné kryptoměny používají Ethereum blockchain.
  • Cena těchto kryptoměn by mohla být ovlivněna faktory, jako jsou trendy v oboru, upgrady společnosti a nová partnerství.
  • Rostoucí poptávka po službách DeFi by mohla vyvolat výbuch kryptoměn v tomto odvětví.
  • Neustále sledujte předpovědi kryptoměny do roku 2020, abyste zůstali informováni.

I když se ve světě kryptoměn věci mohou rychle změnit, tyto potenciálně výbušné kryptoměny jsou rozhodně těmi, které je třeba sledovat v březnu 2021. Ať už hledáte novou investiční příležitost nebo chcete jednoduše zůstat informovaní, usnadňujeme vám držet krok s nejnovějšími trendy v kryptoměně.

→ Kliknutím sem prozkoumáte nejlepší kryptoměny tento měsíc

Další čtení

Top 10 kryptoměn, které se mají investovat v roce 2021

Obchodování s kryptoměnou ve Velké Británii

Nejoblíbenější kryptoměny v USA

Nejlepší kryptoměny k investování v Austrálii

My v Trading Education vám můžeme pomoci zvládnout umění krypto obchodování. Jednoduše se přihlaste na jeden z našich kurzů obchodování s kryptoměnami a staňte se profesionálem ve světě obchodování s kryptoměnami.

Nyní znáte ty nejlepší výbušné kryptoměny, které budete tento měsíc sledovat. Pokud se cítíte inspirováni k zahájení obchodování s kryptoměnou, možná vás to potěší etoro poskytuje možnost nakupovat krypto aktiva až na 90+ kryptoměny. Obchodníci s kryptoměnami si mohou vybudovat diverzifikované portfolio s nejoblíbenějšími coiny.

3 potenciálně výbušné kryptoměny ke sledování tento měsíc: infografika

infografika výbušných kryptoměn

Kterou kryptoměnu byste sledovali tento měsíc?

Doufáme, že náš článek 3 potenciálně výbušné kryptoměny ke sledování tento měsíc byl užitečné tobě a ušetřil vám nějaký čas ve vašem výzkumu.

Zřeknutí se odpovědnosti: Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen a minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me