3 růstová krypta umístěná na býčí běh v roce 2021

Kryptoměny procházejí opravdu speciální fází, protože se již těší pozornosti velkých investorů. Začali 2021 silně, s výrazným růstem. Býčí běh v kryptoměnách stále získává na síle a přitahuje nové institucionální investory, zejména pokud jde o bitcoiny.

Mezi fámami, že bitcoin v letošním roce může dosáhnout ceny 100 000 $ a dalšími, kteří věří, že rok 2021 bude altcoinovou sezónou, jsme se zde v Trading Education rozhodli vybrat 3 nejlepší růstové kryptoměny, které jsou v letošním roce určeny pro býčí běh.

Jaké jsou 3 růstové kryptoměny umístěné pro býčí běh v roce 2021?

1. Bitcoin (BTC)

Ve větší části ledna 2021 se bitcoiny otočily mezi 30 000 a 40 000 USD. Průkopnická kryptoměna nakonec dosáhla malé úlevy nad 43 000 $.

Velký nárůst jsme navíc viděli 14. února 2021, kdy BTC dosáhlo svého nového historického maxima poté, co bylo navýšeno po velkém oznámení, že Tesla získala BTC v hodnotě přibližně 1,5 miliardy USD a dosáhla až 49 487 USD.

Býčí bitcoiny se také pravděpodobně zrychlí, protože zájem Tesly o BTC a další těžké váhy, které ji obklopují, podpoří firemní poptávku.

Když mluvíme o podnikové poptávce, mnoho veřejně kótovaných společností přijalo v posledních měsících bitcoin jako finanční nástroj, konkrétně MicroStrategy. Schopnost společnosti Tesla přeměnit část svých hotovostních rezerv na BTC je však zásadní změnou, protože je pravděpodobné, že ke vstupu povede více předních světových lídrů.

Pro rok 2021 existují různé předpovědi cen BTC. Někteří pozorovatelé předpokládají, že do konce února by cena bitcoinu již mohla dosáhnout 50 000 USD. Pro rok 2021 existují ještě některé nadějnější předpovědi. Podle generálního ředitele společnosti Galaxy Digital Michaela Novogratze se bitcoiny mohou zdvojnásobit a do konce roku dosáhnout 100 000 dolarů.

V souvislosti s nejnovějším odhalením Tesly Novogratz uvedl, že prostě uvidíme, aby každá americká společnost začala dělat totéž. “Vidíte tady stádo a blíží se to,” řekl Novogratz.

2. Ethereum (ETH)

Jak roste poptávka od institucionálních investorů, cena etherea se kolísá poblíž svého historického vrcholu. Zatímco průmysl Decentralized Finance (DeFi) začíná být svědkem významného přílivu, ceny ETH také rostou. Jelikož je aktuálně uveden na 1795 $, což je těsně pod jeho 1871 $ historickým maximem, prémiový altcoin již podporuje býčí běh, což naznačuje, že by mohl zasáhnout 2000 $ dříve, než se očekávalo v roce 2021.

V posledních měsících byl ETH na vzestupné trajektorii, zejména kvůli současnému období nadměrného nadšení. Tržní limit měny byl tímto vzorem zvýšen na více než 200 miliard dolarů. Odborníci předpovídají, že mnoho institucí by jej koupilo, aby rozšířilo své investice BTC jako druhou největší kryptoměnu.

Ethereum bylo uvedeno na přední linii nárůstu DeFi spuštěním Beacon Chain. Vedoucí trhů s digitálními aktivy v Morgan Stanley, Andrew Peel, předpovídá, že poptávka po DeFi bude i nadále stoupat až do konce roku 2021. Stejně jako u bitcoinů je ETH na vzestupné trajektorii uprostřed volatility trhu a doposud se držel vysoko nad hranicí 1000 USD.

3. Cardano (ADA)

Na druhé straně Cardano v poslední době zaznamenalo cenový výkyv a díky optimistickým prognózám analytiků bude ještě vyšší. V roce 2021 bylo Cardano jednou z nejvýkonnějších mincí s 300% růstem. Cena ADA zaznamenala mezi březnem a červencem 2020 nárůst tržní hodnoty o 600 procent. Poté, co rok skončil, se mince zvýšila o dalších 130%.

Cardano je založeno spoluzakladatelem společnosti Ethereum Charlesem Hoskinsonem a je považováno za „japonské ethereum“, protože velká základna příznivců pochází z Japonska.

Podle většiny předpovědí by ADA mohla stoupat nahoru až do roku 2021. V průběhu celého roku mohla ADA rozpoznat dosud nejsilnější cenovou hodnotu a do konce roku může vykázat nové historické maximum 10 USD. Existuje však také konzervativnější přístup, který předpovídá, že Cardano v roce 2021 dosáhne pouze 2 $.

Pro mnoho faktorů je predikce cen společnosti Cardano na rok 2021 býčí. Za prvé, z mnoha se aktualizace Cardano Shelley změnila ve hře pro ADA, protože umožnila 100% decentralizaci pro síť Cardano. Krypto analytici se navíc domnívají, že Cardano by mohlo být proti Ethereu jako možná nejsilnějšímu decentralizovanému systému na světě.

Cena tokenu ADA vyskočila o více než 10 procent vůči USD, když tým stojící za Cardanem odhalil revidovaný plán Shelley.

Závěr

Běh krypto býků v roce 2020 byl velmi odlišný od roku 2017. Ačkoli jednotliví investoři do značné míry poháněli dřívější boom, vrchol roku 2020 byl přičítán rostoucí institucionální aktivitě v digitálních měnách. To nám poskytuje trochu naděje a optimismu, že veřejné uznání, které tak dlouho sledují, skutečně získají kryptoměny, což by zase mohlo urychlit globální přijetí.

Závěrem lze říci, že 3 růstová krypta, která jsou umístěna pro býčí běh v roce 2021, jsou Bitcoin, Ethereum a Cardano.

eToro – nejlepší platforma pro nákup kryptoměn

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

  • Bitcoin dosáhl svého historického maxima 48 487 USD po investici BTC v hodnotě 1,5 miliardy USD.
  • Mnoho veřejně kótovaných společností přijalo bitcoin jako finanční nástroj v posledních měsících, zejména MicroStrategy.
  • Ethereum dosáhlo poprvé v historii 1871 $ a předpovědi představují nárůst až 2 000 $ u předního altcoinu dříve, než se očekávalo v roce 2021.
  • V roce 2021 bylo Cardano jednou z nejvýkonnějších mincí s 300% růstem.
  • 3 růstová krypta, která jsou umístěna pro býčí běh v roce 2021, jsou Bitcoin, Ethereum a Cardano.
  • Upgrade Cardano Shelley se stal změnou hry pro ADA, protože umožnil 100% decentralizaci pro síť Cardano.

Přečtěte si více:

Crypto Predictions for 2021: Where to Invest

Top 15 kryptoměn, které je třeba znát a sledovat v roce 2021

Top 7 altcoinů ke koupi v roce 2021

Jaká je budoucnost kryptoměn – pokud byste měli investovat do kryptoměn?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me