5 kryptoměn na nákup a držení v roce 2021 – IOT, XLM, BNB, ZEC a BTC

Zde je pět kryptoměn, o nichž se domníváme, že by v roce 2021 mohly investorům generovat masivní návratnost investic – Iota, Stellar, Binance Coin, Zcash a Bitcoin. Tyto mince jsou podloženy solidními základy a v roce 2021 mohou růst mnohem více.

5 kryptoměn ke koupi a držení v roce 2021

1. Jota

2. Hvězdný

3. Binance Coin

4. Zcash

5. Bitcoin

Nejlepší 5 kryptoměn ke koupi a držení v roce 2021

1. Jota – Smolař, který by mohl dominovat v roce 2021

Iota (IOT) během letošního roku vzrostla z 0,166 na 0,30 USD. I když se to nemusí zdát tak působivé jako u některých jeho kolegů, věříme, že jeho základy jsou vynikající. Nedávno tým IOTA oznámil úspěšné zavedení testnetu Chrysalis Phase 2. Toto je zásadní krok před uvedením velmi očekávané IOTA 2.0.

Nejnovější testnet je dodáván s několika komponentami:

  • Nová peněženka rozhraní příkazového řádku (CLI)
  • Nový faucet pro vyžádání testovacích žetonů
  • Experimentální knihovna JS, která je dodávána s Chrysalis API
  • Nová knihovna wallet.rs založená na Rust s vazbami JS přes Neon
  • Zájemci o nastavení svých uzlů tak mohou učinit prostřednictvím pobočky chrysalis-pt2, která je k dispozici v oficiálním repozitáři Hornet.

V roce 2021 lze očekávat, že IOT nasaje páru, když zamíří do upgradu IOTA 2.0, čímž přiláká mnoho vývojářů a uživatelů.

Přečtěte si více: Co povede k ceně IOTA v roce 2021?

2. Hvězdný – Podhodnocené monstrum?

Stellar od začátku roku do konce listopadu vzrostl z 0,045 USD na 0,203 USD. Vypadá to však, že rok končí kyselou notou. Jak už možná víte, americká Komise pro cenné papíry (SEC) bude žalovat společnost Ripple za prodej tokenů XRP jako neregistrovaných cenných papírů.

Vypadá to, že společnost XLM v přímé souvislosti s tímto soudním sporem upoutává investory na negativní a negativní sentiment. Tuto středu cena klesla z 0,164 USD na 0,126 USD a poté se tento čtvrtek zotavila na 0,158 USD.

Bez ohledu na to je XLM v tuto chvíli rozhodně podhodnocený a mohl by představovat velmi lákavou investiční příležitost. Stellar uzavřela v roce 2020 několik cenných partnerství – mezi nimi je především Bankhaus von der Heydt (BVDH), jedna z nejstarších německých bank. BVDH oznámila, že na Stellar blockchain vydá stabilnícoin podporovaný eurem.

3. Binance Coin – Token poháněný burzou Superstar

Od začátku roku 2021 se Binance Coin více než zdvojnásobil, a to z 13,60 na 32,75 USD. BNB má tři hlavní funkce, které byste si měli pamatovat:

  • Používá se k nákupu aktiv a placení směnných poplatků v Binance. Binance obchoduje denně ~ 16 miliard dolarů, což činí BNB jedním z nejrušnějších tokenů v celém krypto ekosystému
  • Je to nativní mince Binance Chain.
  • Jeho cirkulující nabídka se rutinně zmenšuje procesem čtvrtletního vypalování tokenů.

Spolu s tímto rostoucím užitkem a krizí dodávek se zdá, že i Binance Chain se chystá vydělat na revoluci DeFi. Se zvýšeným využitím a díky tomu, že Binance Chain přitahuje některé z nejzajímavějších projektů, by BNB mohla být na cestě mít monstrózní rok 2021.

Přečtěte si více: Kolik BNB bude platit v roce 2021 a dále?

4. Zcash – Jedna z největších mincí na ochranu soukromí na světě

Zcash se do roku 2020 více než zdvojnásobil, a to z 27,24 USD na 63 USD. CoinSwitch očekává, že ZEC v roce 2021 dosáhne 200 USD a do roku 2025 bude nadále růst na ~ 1 250 USD. S tak masivními předpovědi lze očekávat, že ZEC bude mezi investory v roce 2021 docela populární.

V průběhu roku 2020 použil Zcash metodu „wrapping“ k vytvoření syntetické verze mince na ochranu soukromí na blockchainu Ethereum. Tento zabalený ZEC je nyní kompatibilní se všemi významnými peněženkami a aplikacemi. Tato jednoduchá inovace zpřístupní ZEC desítkám nových investorů.

Chris Burniske, partner ve společnosti Venture Capital Placeholder VC, to shrnuje nejlépe:

“Zcash je nejlepší krypto peníze ve své třídě s týmem institucionálního stupně … Když si myslíte o takových kryptoměnách s logaritmickou křivkou nabídky konvergující na 21 milionů jednotek, víme, jaké zásoby budou u konce čas. Proměnná je přesně to, čím bude poptávka. Zabalení Zcash tímto způsobem otevírá lidem další možnosti, jak je používat a požadovat. Očekáváme, že Zcash bude základním úložištěm hodnoty soukromí. “

5. Bitcoin – Vedoucí trhu pochoduje dál a dál

Bitcoin posílil svoji pozici lídra na trhu s kryptoměnami a poskočil o 300%, aby se v roce 2020 dostal z 7 130 $ na 29 000 $. V současné době je srovnávací kryptoměna v nezmapovaných vodách. Mnoho vědců věří, že BTC dosáhne v roce 2021 minimálně 50 000 USD. Hlavním důvodem pro růst tohoto vzestupu je institucionální investice. Grayscale Investments a MicroStrategy jsou dvě společnosti, které za posledních několik let uskutečnily významné bitcoinové investice.

  • Trust Bitcoin Trust ve stupních šedi má BTC v hodnotě 14,1 miliard dolarů.
  • MicroStrategy udělala v roce 2021 značný rozruch a koupila přední kryptoměnu v hodnotě přibližně 1,1 miliardy dolarů.

S institucemi, které nakupují obrovské množství bitcoinů, a s pevně stanovenou horní hranicí 21 milionů můžeme očekávat, že klesající nabídka a rostoucí poptávka potenciálně vystřelí cenu BTC skrz střechu.

Zajímavější článek ke kontrole:

Co je 10 nejpopulárnějších kryptoměn ve Velké Británii?

Jaká je nejlepší kryptoměna k investování v roce 2021?

Jak vydělat peníze pomocí kryptoměny – definitivní průvodce

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměny jak pro obchodníky, tak pro investory

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me