5 levných kryptoměn k nákupu právě teď – XRP, XLM, DASH, BNB a XTZ

Levné kryptoměny koupit hned

Za poslední dva roky se trh dokázal vzpamatovat z medvědího trhu 2018. S přílivem institucionálních investorů a vstupem dalších trhů na trh může rok 2021 přinést do kryptoměny bezprecedentní cenovou akci. Dnes se zaměříme na pět kryptoměn, které podle nás explodují v roce 2021 – XRP, XLM, DASH, BNB a XTZ.

V roce 2021 jsme sestavili seznam nejlevnějších kryptoměn, na které se můžeme podívat.

Takže bez dalších okolků…

5 Levných kryptoměn, které je třeba zvážit

  1. Zvlnění XRP
  2. Stellar XLM
  3. Tezos XTZ
  4. Pomlčka
  5. Binance Coin BNB

1. Vlnění – XRP přitahující institucionální zájem?

cenový graf xrp

Společnost Ripple se zdá být připravena na institucionální přijetí v roce 2021. Firma pro řízení finančních rizik, společnost FRMO Corp, označila XRP jako „jednu z nejzajímavějších kryptoměn“ ve svém akcionáři do roku 2020. Podle FRMO:

“Pokud by rychlost transakce XRP značně vzrostla, počet měnových jednotek by výrazně poklesl, což by vytvořilo podstatnou návratnost, i když samotná mince nezažila zvýšení tržní kapitalizace.” Zažilo by to však zvýšení hodnoty na jednotku. “

Jednoduše řečeno, ocenění tokenů Ripple se může zvyšovat s rostoucí užitečností, protože se bude rovnat významnému nárůstu celkové částky vybrané jako poplatky. Protože Ripple spaluje vybrané poplatky, bude to mít za následek postupný pokles cirkulující nabídky. Pokud poptávka převyšuje dostupnou nabídku, bude to mít za následek zvýšené ocenění tokenu.

2. Hvězdný – XLM se těší na hvězdný rok 2021

Cenový graf XLM

Ripple a Stellar se mohou chovat jako úhlavní nepřátelé, ale XLM také slibuje, že bude mít fantastický rok 2021. Jedna z nejstarších německých bank Bankhaus von der Heydt (BVDH) oznámila, že na Stellar blockchain vydá stabilnícoin podporovaný eurem. Zdá se, že podpora zavedené banky v jedné z největších evropských ekonomik mění hráče. Lukas Weniger – vedoucí obchodního rozvoje BVDH, řekl:

Stabilnícoin je velmi citlivý produkt a na konci dne vyžaduje od uživatelů velkou důvěru. Podíváme-li se tedy na jiné projekty, například na Tether, existuje určitý druh problému důvěry. Týká se to skutečnosti, že Tether nezveřejňuje své zprávy o auditu a podobné věci.

Od začátku roku XLM vyskočil z 0,045 USD na 0,158 USD. S větším využitím a zvýšenou užitečností by však XLM mohlo překonat hranici 0,50 $ a pokusit se překonat své historické nejvyšší úrovně 0,94 $.

3. Tezos – XTZ k jízdě vlakem DeFi

Cenový graf XTZ

Zatímco DeFi explodovalo v roce 2020, očekáváme, že bude pokračovat v růstu a v roce 2021 dosáhne nových výšek, protože zůstává nejpraktičtějším případem technologie blockchain. Zatímco Ethereum zůstává lídrem platformy, má několik nedostatků, které brání DeFi v dosažení skutečné škálovatelnosti. Tezos je platforma inteligentního kontraktu, která využívá delegovaný algoritmus proof-of-stake (DPoS). Může představovat schůdnou alternativu pro vývojáře, kteří mohou chtít vytvářet své aplikace.

V současné době musí vývojáři DeFi platit společnosti Ethereum obrovskou částku poplatků za plyn. Z tohoto důvodu je velikost a složitost inteligentních kontraktů z důvodu těchto plynových omezení výrazně omezena. Aby čelil tomuto problému, společnost Tezos dokončila v listopadu upgrade Delphi, aby snížila poplatky za inteligentní smluvní plyn o 75% a přilákala vývojáře. Podle vývojářů Delphi je upgrade „zásadní pro umožnění nových aplikací na Tezosu, které cílí na oblasti jako DeFi, sběratelské předměty a hry.“

V dubnu 2020 vydala společnost Bitcoin Association Switzerland, Tezos Foundation a několik partnerů první tokenizovanou verzi bitcoinů na blockchainu Tezos, tzBTC. Toto účinně nastartovalo DeFi na Tezosu. S upgradem Delphi můžeme očekávat více aktivity DeFi, což by mělo zvýšit celkové využití a ocenění blockchainu.

4. Pomlčka – Využijte různé faktory

pomlčkový cenový graf

S cenou 89,50 USD není Dash přesně „levnou mincí“. Věříme však, že mnoho lidí v současné době spí na minci ochrany osobních údajů. Dash může mít velký rok 2021 z následujících důvodů:

  • Díky spolupráci se StakeHound budou mít držitelé Dash nyní prostředky pro přístup ke službám DeFi.
  • Hyperinflace v latinskoamerických zemích, jako je Venezuela, donutila své občany, aby ztratili víru ve svou měnu a začali používat kryptoměny. Dvě mince, na které se většinou obrátily, jsou Bitcoin a Dash.

Přes silně medvědí prosinec Dash od začátku roku více než zdvojnásobil svoji hodnotu, a to ze 40,75 USD na 88,50 USD.

5. Binance Coin – BNB bude v průběhu roku 2021 neustále růst

bnb cenový graf

Binance Coin těží ze tří hlavních faktorů:

  • Jeho spojení s Binance, pravděpodobně nejoblíbenější trenažér v krypto prostoru. Tokeny BNB se používají k nákupu aktiv a placení směnných poplatků.
  • Je to nativní mince Binance Chain.
  • Čtvrtletní proces vypalování tokenů, kterým prochází, který rutinně zmenšuje jeho cirkulující zásobu.

I když to není tak drahé jako Dash, BNB je stále mnohem dražší než ostatní, obchoduje se za 27 dolarů v době tisku. Binance však denně obchoduje v objemu 16 miliard dolarů, což z BNB dělá jeden z rušnějších tokenů v celém krypto ekosystému. Se zvýšeným využitím a díky tomu, že Binance Chain přitahuje některé z nejzajímavějších projektů, by BNB mohla být na cestě mít monstrózní rok 2021.

Binance Coin se od začátku roku téměř zdvojnásobil, a to z 13,60 USD na 27 USD.

Přečtěte si více:

Co je 10 nejpopulárnějších kryptoměn ve Velké Británii?

Nejlepší altcoiny k obchodování v roce 2021

Co je 5 nejoblíbenějších kryptoměn v USA?

Jak vydělat peníze pomocí kryptoměny – definitivní průvodce

Jaká je nejlepší kryptoměna k investování v roce 2021?

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměny jak pro obchodníky, tak pro investory

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me