5 nejlepších kryptoměn, které by vás mohly stát milionářem

Investujte do těchto 5 kryptoměn, které by vás mohly stát milionářem

Kryptoměny zaznamenaly značný růst, který nelze v posledních několika desetiletích ignorovat. Potenciální vývoj technologie blockchain a více platforem pro výměnu kryptoměn zahájil vlnu četných kryptoměn vytvořených na decentralizovaných platformách peer-to-peer.

Tato rychle rostoucí legie učinila z kryptoměn ziskový digitální přínos pro investice. Jeho nekontrolovatelný růst přesvědčil více investorů, aby investovali do kryptoměn, a skutečně z toho získali docela slušný zisk.

Faktory, které je třeba zvážit, než plánujete investovat do kryptoměny

Stejně jako ostatní investice, i krypta přicházejí s mnoha rizikovými faktory a obrovskými potenciálními odměnami. Cryptos je skutečně výnosný způsob, jak ušetřit svůj příjem nebo vydělat více výnosů, pokud do něj investujete pečlivě, s přihlédnutím ke všem rizikovým faktorům. Zaměřit se pouze na aktuální kurz není dobrý index, protože by se mohlo během několika týdnů ukázat drastická změna. Před investováním do kryptoměn je třeba zvážit několik faktorů a indikátorů.

Volatilní povaha kryptoměny

Cryptos jsou velmi volatilní a procházejí mnoha vzestupy a pády najednou. Je důležité si uvědomit jeho volatilitu a mít plán řízení rizik, abyste zabránili zbytečné ztrátě svých těžce vydělaných peněz.

Úroveň likvidity

Kryptoměny by měly mít vyšší úroveň likvidity, aby měly rychlejší tržní prodejní cenu. Většina kryptoměn, jako je bitcoin, má vysokou míru likvidity, což z nich dělá oblíbeného obchodníka všech dob.

Obchodní aktivita

Než investujete do kryptoměny, nezapomeňte sledovat její obchodní aktivitu na více burzách. Ukazuje počet transakcí konkrétních kryptoměn provedených za určité období, což je dobrý indikátor, který ukazuje skutečnou poptávku konkrétní kryptoměny mezi obchodníky.

Nejlepší 5 kryptoměn Mohl by z tebe udělat milionáře

Díky oceánu kryptoměn, které jsou dnes k dispozici na trhu, jsou obchodníci a investoři ve stavu úplného zmatku při rozhodování, do které kryptoměny investovat. Abychom tuto mlhu zmatku vyčistili, je zde 5 nejlepších kryptoměn na trhu, do kterých dnes investujeme, a v dohledné budoucnosti.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin je nejstarší a stále jednou z nejpopulárnějších kryptoměn na trhu se 40% podílem na celkové tržní kapitalizaci kryptoměny. Ačkoli bitcoiny dominovaly na trhu od roku 2009, cesta bitcoinů nebyla tak plynulá, plná vzestupů a pádů. V prosinci 2017 dosáhla vysokého zásahu přes 20 000 USD, do prosince 2018 klesla na 3 234 USD. V lednu 2021 se jí podařilo dosáhnout comebacku, přičemž ceny se vyšplhaly na více než 40 000 USD při tržní kapitalizaci přes 1 bilion $. To znamená, že bitcoiny představovaly téměř více než 69% celého trhu s kryptoměnami.

Kromě toho bitcoin s největší pravděpodobností přinese index dominance na 65-70% ve srovnání s jinými altcoiny.

Pokud máte v plánu investovat do kryptoměny, je vždy nejlepší zvážit tu s největší tržní kapitalizací v krypto světě. Změny v ekosystému BTC díky aktivnímu využívání Lightning Network umožňují bezproblémově implementaci bitcoinů v decentralizovaných aplikacích, platformách elektronického obchodování a mikroplatbách.

Ethereum (ETH)

Pokud plánujete investovat do kryptoměny, pak je ethereum, alternativa bitcoinu, skutečně jedním z nejlepších a bezpečných kryptoměn, které je třeba zvážit.

Na rozdíl od bitcoinu není ethereum pouze digitální měnou, ale pokročilejším blockchainovým projektem. Jedná se o decentralizovanou softwarovou platformu založenou na praktických inteligentních kontraktech a Decentralizovaných aplikacích (DApps), kterou mnoho projektů využívá k digitalizaci transakcí.

Očekává se, že hodnota měny Ethereum vzroste kvůli jeho rostoucí poptávce po jeho blockchainu a funkcích. V roce 2021 se také očekává, že Ethereum změní svůj konsenzuální algoritmus z proof-of-work na proof-of-stake, což umožní rychlejší transakční rychlost a nulové rozdvojení. S tržním stropem přes 139 miliard USD investoři předpovídají milionářskou budoucnost investováním do Ethereum.

Přečtěte si více: Měli byste investovat do etherea v roce 2021?

Zvlnění (XRP)

Společnost Ripple, známá jako „král bankovní infrastruktury“, dosáhla svého průlomu v krypto průmyslu díky úspěšnému partnerství ekosystému Ripple s několika významnými finančními hráči na trhu. Důvodem popularity Ripple je, že nejde pouze o digitální měnu, ale také o efektivní platební systém. Díky své blockchainové technologii umožňuje rychlejší a bezpečnější mezinárodní platby a je populární mezi obchodníky.

V prosinci 2017 vzrostl na rozmezí téměř 2,4 USD, což byl pozoruhodný růst počínaje téměř 0 USD. Být třetí největší kryptoměnou podle tržní kapitalizace a se stabilním růstem, je Ripple opravdu dobrá volba, kterou můžete považovat za svou kryptoměnu do roku 2021, do které chcete investovat do budoucna.

Litecoin (LTC)

Litecoin byl spuštěn v roce 2011 přijetím několika vynikajících funkcí bitcoinu. To je jeden z hlavních důvodů jeho popularity mezi investory a je to také dobrý důvod považovat jej za jednu z nejlepších kryptoměn. Díky rychlejší transakční rychlosti a nižším systémovým požadavkům má Litecoin na trhu značné rychle rostoucí zboží. Dokončuje transakci čtyřikrát rychleji než bitcoin, což je pozoruhodné.

V květnu 2017 to byla první kryptoměna, která provedla transakci Lightning Network, a poté si získala velkou popularitu. S tržním stropem ve výši 10,1 miliardy USD od roku 2021, spolu se smrtící kombinací rychlejších a snadnějších transakcí, je Litecoin nevyhnutelnou investiční příležitostí k přidání do vašeho seznamu kryptoměn, do kterých chcete investovat, abyste zajistili budoucnost milionáře.

Přečtěte si více: Predikce ceny litecoinu na období 2021–2025

Cardano (ADA)

Skupina inženýrů, matematiků a odborníků na kryptografii vytvořila Cardano, an "Ouroboros proof-of-stake" kryptoměna po podrobném přístupu založeném na výzkumu. Podobně jako Ethereum si Cardano klade za cíl být finančním operačním systémem na světě. Toho dosahuje zavedením decentralizovaných finančních produktů a poskytováním řešení pro interoperabilitu řetězců, podvody s voliči atd.

Ačkoli je Cardano stále v raných fázích, podařilo se mu v krypto světě zajistit ziskové jméno jako „zabiják ethereum“, protože má poměrně více možností a příležitostí.

Jedna ADA se obchoduje za 0,31 USD a od ledna 2021 má tržní kapitalizaci 9,8 miliard USD. To je skutečně významná sazba a je to výhodná půda pro investory, kteří plánují dlouhodobě investovat do kryptoměny..

Sečteno a podtrženo: Nejlepší kryptoměny, které by vás mohly stát milionářem

Pokud hledáte dlouhodobý investiční plán, pak jednou z nejlepších a nejjednodušších možností je investovat do kryptoměn. S rostoucím trhem s kryptoměnami a výměnnými platformami je snadné ztratit přehled, což by mohlo vést k velké ztrátě vašich těžce získaných úspor. Pokud máte silnou vůli a dobré rozhodovací schopnosti, jedná se o top 5 kryptoměn, do kterých můžete investovat, abyste zajistili milionářskou budoucnost na dlouhou trať.

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměnu

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Přečtěte si více:

Top 10 kryptoměn, do kterých se má investovat v roce 2021

Jak investovat do kryptoměny v roce 2021

Mohl by bitcoin v roce 2021 dosáhnout ceny 100 000 $

Jakých 10 nejlepších digitálních mincí má explodovat v roce 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me