Bitcoin vs Bitcoin Cash: Které kryptoměny byste si měli koupit v roce 2021

BTC vs BCH: Který z nich by měl být ve vašem portfoliu?

Tato příručka porovnává bitcoiny a bitcoiny v hotovosti, aby vysvětlila všechny způsoby, jakými jsou bitcoiny versus bitcoiny v hotovosti, a zdůrazňuje klíčové rozdíly, které je od sebe oddělují. Když budou na řádku uvedeny všechny klady a zápory pro obě mince, bude mnohem zřetelnější odpověď na to, jaké kryptoměny byste si měli koupit, bitcoin vs bitcoin cash.

Po bouřlivém roce 2020 se očekává, že se trh kryptoměn v nadcházejících měsících silně odrazí, přičemž většina odborníků předpovídá celkový růst. Ve skutečnosti, protože stále více podniků, investorů a institucí se připravuje na investice do kryptoměny v roce 2021, existuje dobrý důvod se domnívat, že v příštích 12 měsících by mohly být zaznamenány rekordní ceny hlavních tokenů.

Co přesně jsou nejlepší žetony? Většina lidí slyšela o bitcoinech. Byla to původní kryptoměna a je zdaleka největší z hlediska tržní kapitalizace. Ti, kteří znají trhy s kryptoměnami, možná také slyšeli o odnosu bitcoinu – Bitcoin Cash. Vzhledem k jejich podobnému jménu a sdílenému původu však mnoho lidí nemá jasno ve skutečných rozdílech mezi nimi.

Pokud hledáte investovat do bitcoinů nebo koupit bitcoinovou hotovost v roce 2021, je důležité pochopit, jak se liší a jaké výnosy můžete realisticky očekávat. Za tímto účelem jsme sestavili následující srovnání bitcoinů a bitcoinů v hotovosti, abychom vám pomohli rozhodnout, který ze dvou lépe vyhovuje vašim portfoliovým cílům.

K dispozici jsou také klíčové podrobnosti o prognózách cen jednotlivých mincí, pohled na minulou historii cen a informace o tom, jak investovat dvě kryptoměny.

Bitcoin nebo Bitcoin Cash, který z nich má lepší investice v roce 2021 a dále? Zjistit

Bitcoinová hotovost vs bitcoin – hlavní rozdíly

Než začneme, stojí za zmínku, že pokud chcete v roce 2021 investovat do kryptoměny, mohou být dobrou volbou jak bitcoin, tak bitcoinová hotovost. Zatímco BTC je nepochybně větší z těchto dvou, dalo by se říci, že BCH má větší prostor pro růst. Jako takový se můžete rozhodnout investovat do bitcoinové hotovosti jako vyšší riziko, možnost vyšší odměny a investovat do bitcoinu pro srovnávací stabilitu.

Pochopení rozdílů mezi bitcoiny a bitcoinovou hotovostí je však základním požadavkem investování na trhu kryptoměn. Pojďme se tedy podívat na některé klíčové vlastnosti Bitcoin Cash vs Bitcoin.

Pozadí

Bitcoin byl vytvořen v roce 2009, kdy tajemný Satoshi Nakamoto zveřejnil původní whitepaper a stanovil svou vizi nového druhu měny. Hlavní myšlenkou bylo, že pomocí technologie blockchain by kryptoměna mohla upustit od potřeby ústředního orgánu a poskytnout bezpečný a zabezpečený systém plateb peer-to-peer.

Jako hrstka progresivních technologických zasvěcených, kteří se rozhodli investovat do bitcoinů v raných dobách kryptoměny, si to během prvních 2 – 3 let jeho existence všimlo jen velmi málo hlavních investorů. Do roku 2013 však cena BTC začala prudce stoupat, přičemž raní investoři zaznamenali návratnost několika stovek procent.

Dnes má bitcoin ohromujících 46 000 $ a stačí říci, že nyní existuje spousta hlavních finančních odborníků, kteří chtějí koupit bitcoin v roce 2021.

Bitcoinová hotovost byla vytvořena, když původní bitcoiny zasáhly tvrdou vidličku v roce 2017. Když k vidlici došlo, byli všichni stávající držitelé bitcoinů oceněni ekvivalentním množstvím tokenů bitcoinové hotovosti. To vedlo ke spuštění BCH s neobvykle vysokou cenou kolem 600 $ za token na většině burz.

Každý, kdo chce koupit bitcoinové peníze v roce 2021, by měl pochopit, jak se liší od svého předchůdce. I když je nepochybně založen na stejném zdrojovém kódu a základních principech jako bitcoin, existují mezi nimi klíčové rozdíly. Jeden z nich zahrnuje zpracování transakcí, které podrobněji prozkoumáme níže.

Přirozeně existuje také spousta podobností při pohledu na bitcoin vs bitcoin cash. Oba používají mechanismus konsensu o práci a oba mají celkovou zásobu omezenou na 21 milionů tokenů. Ti, kteří chtějí investovat do Bitcoin Cash, by si však měli být vědomi toho, že je stále výrazně menší tržní kapitalizace než její předchůdce a nemá tak velkou podporu v celém finančním světě.

Transakce a rychlost

Každá kryptoměna přináší do tabulky něco jiného, ​​ale mezi klíčové atributy jakékoli digitální měny patří cena a rychlost transakcí. Samozřejmě existuje řada dalších technických podrobností, ale pro ty, kteří chtějí v roce 2021 investovat do kryptoměny, je pochopení klíčových zásad dobrým začátkem.

Pokud hledáte investovat do bitcoinů, možná už znáte myšlenku těžby bitcoinů. Toto je důležitá součást protokolu, protože to je způsob, jakým jsou ověřovány transakce a nové BTC jsou uvolňovány do oběhu. Stručně řečeno, těžba bitcoinů je proces, při kterém počítače na blockchainu účinně soutěží o řešení složitých rovnic k ověření transakcí.

Těžba bitcoinů využívá fenomenální množství výpočetního výkonu a zdrojů. Horníci v síti jsou proto odměněni za ověření datových řetězců – nebo bloků – pomocí bitcoinových tokenů. Tento systém zajišťuje, že je síť zabezpečená a že nedochází k „dvojnásobnému utrácení“ bitcoinů, tj. Stejný token použitý více než jednou. Další informace najdete v našem vysvětlení krypto těžby.

Mnoho kritiků bitcoinu uvedlo jako důvod své poměrně pomalé doby transakce těžařský systém „proof of work“. Vytvoření nového bloku bitcoinů může trvat až deset minut. Pro srovnání, blockchain Ethereum produkuje bloky za pouhých 10 – 15 sekund.

Transakční omezení bitcoinu jsou hlavním důvodem, proč Bitcoin Cash vůbec vznikl.

V době, kdy došlo k rozvětvení v původní kryptoměně, bitcoin čelil kritice za své pomalé a nákladné zpracování transakcí. Bitcoin Cash se snažil vylepšit původní protokol s větší blokovou velikostí – kolem 8 MB na 1 MB bitcoinu. Zvýšená velikost bloku nevyhnutelně umožňuje více transakcí, což znamená, že BCH je mnohem realističtější jako měna pro každodenní maloobchodní spotřebitele.

Ti, kdo se rozhodnou koupit bitcoinové peníze v roce 2021, tak činí s nadějí, že BCH bude v každodenním maloobchodu vnímán jako atraktivnější varianta než BTC. Ti, kdo chtějí investovat do Bitcoin Cash, by si však měli znovu uvědomit, že původní bitcoin má v době psaní tohoto článku stále širší podporu maloobchodu..

Nabídka a poptávka

Každý, kdo chce investovat do bitcoinu, by si měl být vědom, že cenové pohyby jakéhokoli aktiva jsou do značné míry ovlivňovány nabídkou a poptávkou. Kryptoměna se však liší od ostatních aktiv v tom, jak je udržována nabídka a poptávka.

Jak jsme již diskutovali, nové bitcoinové tokeny se generují, když bitcoinoví horníci vytvářejí nové bloky. Přirozeně z toho vyvstává otázka, pokud může být BTC jednoduše vytvořen z ničeho, jak může mít někdy nedostatek, a tedy jakoukoli skutečnou hodnotu? Odpověď na to je proces známý jako bitcoin na polovinu. Každých 210 000 bloků je odměna BTC pro horníky snížena na polovinu. V roce 2009 to začalo na 50. V roce 2013 to bylo sníženo na 25, v roce 2018 to bylo 12,5 a v květnu 2020 to bylo o polovinu na 6,25. Odhaduje se, že další polovina se uskuteční v roce 2024.

Do protokolu je také zapsán maximální počet BTC, což zajišťuje, že v oběhu nikdy nebude více než 21 milionů tokenů. Tento vestavěný deflační mechanismus je klíčovým faktorem za neustále se zvyšující hodnotou bitcoinu na token. Kdokoli, kdo chce koupit bitcoin v roce 2021, si však může být jistý – omezení bitcoinu se očekává až v roce 2140.

Stejně jako u bitcoinu může mít každý, kdo chce investovat do bitcoinové hotovosti, otázky ohledně modelu nabídky a poptávky tokenu. V tomto smyslu mají BCH i BTC velmi podobná pověření.

Bitcoinová hotovost se těží, stejně jako bitcoiny. Odměna BCH je také na polovinu, aby se vytvořil deflační efekt, stejně jako u jeho předchůdce. Navíc, jak jsme již zmínili, je celková nabídka BCH také omezena na 21 milionů. To znamená, že křivka nabídky Bitcoin Cash má velmi podobnou trajektorii jako nabídka původní kryptoměny.

Na straně poptávky se věci mohou trochu lišit. Bitcoin zaznamenal v posledních měsících nárůst poptávky ze strany institucionálních investorů, ale totéž nelze ve skutečnosti říci o Bitcoin Cash. Ten je však zahrnut v kryptoměnách, které budou podporovány na PayPalu, takže existuje každá možnost, že poptávka po BCH se brzy výrazně zvýší.

Bitcoinová hotovost vs bitcoin: Která z nich je lepší investicí?

Ať už se rozhodnete investovat do bitcoinů nebo si koupíte bitcoinovou hotovost v roce 2021, nikdy vás nebude bolet pochopit několik technických podrobností. Realisticky to však půjde jen tak daleko, protože vám pomůže předvídat budoucí cenové pohyby a rozhodnout se, která prokáže lepší investici.

Abychom získali úplnější obrázek, provedeme retrospektivu předchozích cenových pohybů každého tokenu, abychom získali představu o tom, jaké tržní síly dříve stimulovaly růst, a abychom zjistili, zda to v blízké budoucnosti mohou udělat znovu. To je zvláště důležité pro BTC a BCH, protože jejich ceny jsou vždy ovlivněny jejich respektovanými polovinami.

Kromě úvah o minulém výkonu se můžeme také podívat na to, která průmyslová čísla nebo investiční giganti se mohou snažit investovat do Bitcoin Cash nebo koupit bitcoin v roce 2021 – často stačí sám o sobě značný zájem hlavních hráčů, aby se cena tokenu zvýšila.

Bitcoinová hotovost vs bitcoin – klíčové rozdíly

Bitcoin vs Bitcoin Cash: Historie cen

Rozhodnutí investovat do kryptoměny v roce 2021 nepochybně zahrnuje značné riziko – stejně jako většina forem investic. Přestože nikdo nemůže poskytnout žádné záruky ohledně budoucích cenových pohybů, ohlédnutí se za historií kryptoměny může přinejmenším zlepšit naše šance na realističtější projekci.

BTC

Pokud plánujete koupit bitcoin v roce 2021, pravděpodobně už víte něco o jeho působivém pohybu cen. BTC se obchodovalo víceméně za haléře, dokud v roce 2011 nedosáhlo 1 $. Pak se věci opravdu začaly rozbíhat, protože více institucí se rozhodlo investovat do bitcoinů.

Do roku 2013 BTC dosáhl 1 242 $ a začal se prosazovat jako vážná investiční příležitost. Jeho cenová trajektorie zdaleka neměla přímý sklon, ale jak stále větší počet lidí začal investovat do bitcoinů, tokeny se staly stále cennějšími a nakonec vyvrcholily na 19 783,06 $ v roce 2017.

Poslední dobou, Bitcoin prudce vzrostl na nové historické maximum 48 364,06 USD v první polovině února a ceny v době psaní tohoto článku nevykazují žádné známky zpomalení. To přirozeně předpovídá každému, kdo chce koupit bitcoin v roce 2021, ačkoli je to drahá doba pro vstup na trh.

BCH

Bitcoin Cash měl mnohem vyšší debutovou cenu než většina kryptoměn, počínaje kolem 600 $. Bylo to spíš na tom, jak kryptoměna vznikla, než na počátečním spěchu investovat do Bitcoin Cash.

V prosinci 2017 dosáhla BCH již působivých 2400 $ a mnoho zasvěcených osob spekulovalo, že by mohla odrážet cenovou trajektorii bitcoinu. To však bylo brzy potlačeno, když se ceny pily na začátku roku 2018 snížily na 704 USD.

Věci pokračovaly v klesání pro BCH v letech 2018 a 2019, přičemž ceny klesly až na 107 $. Bitcoin Cash se však na počátku roku 2020 zotavil na 393 USD a prudce stoupal, než na začátku února dosáhl 12měsíčního maxima téměř 500 USD. Opět se spekulovalo, že by došlo k nárůstu lidí, kteří chtějí investovat do bitcoinové hotovosti. To se opět ukázalo jako nesprávné a BCH později v roce 2020 opět klesl na přibližně 149 $.

Do budoucna se věci pro BCH zlepšily v průběhu roku 2020 a kryptoměna zaznamenala poměrně stabilní a konzistentní růst cen, který rok zakončil na více než 340 $. V době psaní tohoto článku dosáhla bitcoinová hotovost působivých 660,90 USD.

Bitcoin vs bitcoin cash: budoucí předpovědi

Většina kryptoanalytiků používá k informování svých prognóz historický pohyb cen. Ať už máte v úmyslu investovat do bitcoinu v hotovosti nebo investovat do bitcoinu, technické analýzy předních analytických platforem jsou pravděpodobně nejlepším způsobem, jak získat přehled o tom, jak se mohou ceny pohybovat v blízké budoucnosti.

BTC

Ohledně potenciálu bitcoinů v nadcházejících měsících došlo k velkému vzrušení. Například DigitalCoinPrice předpovídá, že bitcoin má velmi reálnou šanci dosáhnout historického maxima 76 768 USD do června tohoto roku. Vzhledem k tomu, že BTC v době psaní tohoto článku dosáhl rekordních 51 914 $, je snadné pochopit, jak by tato předpověď mohla vyjít.

Další přední platforma TradingBeasts nedávno upravila své předpovědi s ohledem na nebývalý výkon BTC. Předtím navázal BTC na dosažení předpovědi v průměru 37 000 $ před koncem roku 2021, ale nyní předpovídá 43 788 $ do prosince 2021.

To samozřejmě naznačuje, že nedávný nárůst může být krátkodobý a ti, kteří se rozhodnou investovat do bitcoinů, mohou letos očekávat pokles cen.

graf prognózy ceny bitcoinů

WalletInvestor však nic takového předpovídá a jeho prognóza bude mít BTC v průběhu roku neustále stoupající a v příštích 10 měsících dosáhne průměru 55 390,70 USD.

Celkově lze říci, analytické předpovědi naznačují, že volba nákupu bitcoinů v roce 2021 by mohla být dobrým krokem – za předpokladu, že jejich prognózy vydrží.

Přečtěte si více: Predikce ceny bitcoinů pro rok 2021

BCH

Ti, kteří chtějí v roce 2021 koupit bitcoinovou hotovost, také naleznou spoustu pozitivních reakcí na budoucí cenové pohyby. Ve skutečnosti, jak to u kryptoměn často bývá, cenový nárůst zaznamenaný BTC vyústil ve vzestup trhu jako celku a BCH se v době psaní tohoto článku obchodoval za 724 $..

Společnost DigitalCoinPrice přehodnotila svoji prognózu pro BCH a předpovídá, že by mohla do konce února dosáhnout 949,45 USD. Trajektorie BCH však nemá úplně stejnou konzistenci jako trajektorie BTC a platforma předpovídá, že bitcoinová hotovost uvidí svoji hodnotovou špičku nad 1000 USD třikrát v létě, než do konce roku poklesne na 965,32 USD.

graf prognózy ceny bitcoinu v hotovosti

Mezitím, WalletInvestor má pro Bitcoin Cash tlumenější předpověď. Stále však předpovídá stálý růst cen po celý rok, přičemž BCH se bude měsíc po měsíci plazit, až do prosince 2021 dosáhne průměrné hodnoty 757 USD.

Navzdory tomu, že bitcoiny do jisté míry využíváme, může být investice do bitcoinové hotovosti dobrou volbou – zejména pro ty, kteří chtějí získat větší podíl s menší investicí.

Přečtěte si více: Bitcoinová analýza cen hotovosti pro rok 2021

Bitcoinová hotovost vs bitcoin: Co říkají odborníci

Názory odborníků mohou často sloužit jako indikátor průmyslového sentimentu vůči kryptoměně, ale co je důležitější, pokud pocházejí od vlivného investora nebo vůdce trhu, může stačit názor, který přímo ovlivní ceny.

Tento efekt se projevil nedávno, když cena bitcoinu prudce vzrostla po oznámení, že Tesla Elona Muska investovala do kryptoměny 1,5 miliardy dolarů. Tato zpráva poslala cenu BTC přes noc o 17%.

Při výběru, zda koupit bitcoin v roce 2021, či nikoli, by mělo být rozhodnutí založené na pečlivém výzkumu, ale nebylo by přehnané říci, že nejprominentnější hlasy odvětví jsou ohledně budoucnosti BTC optimistické. Mike Novogratz a Citibank Tom Fitzpatrick jsou mezi hlasy, které předpovídají výrazný růst, a dokonce i bývalí skeptici jako Inigo Fraser-Jenkins z Bernstein Research Otočte se a nyní klientům radíme, aby investovali do bitcoinů.

Kteří odborníci však doporučují lidem, aby si v roce 2021 koupili bitcoinovou hotovost? Názory nemusí být tak jednotné, jako ve prospěch bitcoinů, ale stále existuje spousta významných osobností v oboru, které jsou na BCH více než býčí.

Expert na kryptoměny Roger Ver – který již dříve prokázal talent pro přesné předpovědi – věří, že BCH je skutečnou realizací původní vize Satoshi Nakamota pro kryptoměnu a je přesvědčen, že bitcoinová hotovost v roce 2021 zdvojnásobí svou hodnotu.

Jinde se otevřený kryptoměnový investor Kim Dotcom také rozhodl investovat do bitcoinové hotovosti a předpovídal – možná poněkud optimisticky -, že BCH by mohla do konce roku 2021 vyletět na více než 3 000 $, což popisuje jako „konečnou platformu pro monetizaci obsahu“. Ti, kteří chtějí v roce 2021 koupit bitcoinovou hotovost, by však měli vzít bizarnější předpovědi se špetkou soli.

Je bitcoinová hotovost lepší než bitcoin?

Bitcoinová hotovost byla při uvedení na trh v roce 2017 nabízena jako vylepšený bitcoin. Dosud se jí však nepodařilo přesně svrhnout svého předchůdce. I když to nemusí být „lepší“, stále existuje spousta důvodů, proč investovat do bitcoinové hotovosti, a tato mince má velký potenciál jako měna pro každodenní maloobchodní transakce – pravděpodobně více než původní bitcoiny.

Konečné rozhodnutí nakonec přijde na vás. Což je v současné době nejvíce podceňovaná mince?

Když přijdete na odpověď na tuto otázku, určitě budete vědět, zda je bitcoinová hotovost lepší investicí než bitcoin!

Mám investovat do bitcoinu nebo bitcoinové hotovosti?

Bitcoin v posledních týdnech zřídka nebyl ve zprávách, několik velkých korporací signalizovalo svůj záměr investovat do bitcoinu. To nevyhnutelně vedlo k nárůstu příležitostných pozorovatelů, kteří uvažují o tom, zda koupit bitcoin v roce 2021. BTC může být opravdu velmi dobrá investice, ale není to bez rizika. Bitcoinová hotovost je však levná za každou minci, rychlejší a stále má velkou hodnotu. Nezáleží na tom, zda investujete do bitcoinu nebo bitcoinové hotovosti.

Oba mohou dobře spolupracovat ve stejném portfoliu. Investice do obou může být dobrý nápad, protože oba nabízejí hodnotu. Oba jsou také skvěle obchodovatelní a mohou být ještě výnosnější se správným řízením rizik a dovednostmi.

Jaký je hlavní rozdíl mezi bitcoinem a bitcoinovou hotovostí?

Když vezmeme v úvahu Bitcoin Cash vs Bitcoin, existuje několik klíčových rozdílů, ale hlavní pro investory, kteří si musí být vědomi, je, že BCH má mnohem rychlejší čas na vytvoření bloku a jako takový měl být užitečnější v každodenních maloobchodních transakcích.

Bitcoin Cash vs Bitcoin: Závěr

Může se jevit jako jasná volba investovat do bitcoinů spíše než nakupovat bitcoinovou hotovost v roce 2021 – ta první se jeví jako mnohem nižší riziko a více indikátorů naznačujících podstatné zvýšení cen. Navzdory pozadí každé mince však není důvod, abyste si mezi nimi skutečně museli vybrat.

Pokud jde o bitcoiny vs bitcoinové hotovosti, je těžké nazvat jasným vítězem, ai přes několik podobností se tyto dvě mince stále dobře doplňují.

Pokud se rozhodnete koupit bitcoin v roce 2021, pravděpodobně se vydáte na kryptotrh s nejnižším rizikem, avšak volba investice do bitcoinové hotovosti vám umožní získat mnohem větší podíl za stejné výdaje.

V roce 2021 může být méně hlasů, které doporučují lidem koupit Bitcoin Cash, ale je třeba si vždy pamatovat, že trh s kryptoměnami se rychle mění a sentiment se může měnit ze dne na den. Pokud se například BCH v následujících měsících osvědčí jako solidní alternativa pro každodenní transakce, pak se ti, kteří se rozhodli investovat do Bitcoin Cash dříve, ocitnou před balíčkem, pokud jde o výnosy.

Bitcoin je vynikajícím investičním aktivem díky tomu, jak silné jsou cenové výkyvy a dlouhodobé zhodnocení podle jeho cenových předpovědí. Bitcoinová hotovost také zní jako vzrušující díky současným 700 USD za minci a předpovědí 4 000 USD za minci, je mnohem snazší vlastnit desítky BTC místo BTC a míra návratnosti je stejně silná, ne-li lepší.

Ať už se rozhodnete investovat do bitcoinové hotovosti, nebo do jejího předchůdce, pamatujte, že je zde riziko – odborníci se mohou mýlit a cenové předpovědi nejsou v žádném případě zaručeny. Nejlepší investiční strategie jako vždy zahrnovaly diverzifikované portfolio ke zmírnění rizika.

Jak investovat do kryptoměny v roce 2021

Ať už hledáte investovat do bitcoinové hotovosti nebo koupit bitcoiny v roce 2021, budete muset najít renomovaného makléře, který vám usnadní transakce. Doporučujeme eToro jako špičková platforma pro většinu investorů, protože nabízí obchodování se všemi hlavními kryptoměnami a má velmi uživatelsky přívětivé rozhraní.

První věcí, kterou musíte udělat, je otevřít si účet, což zahrnuje zadání několika podrobností před nahráním kopie pasu nebo řidičského průkazu k ověření vaší identity. Celý proces lze dokončit během několika minut a po spuštění budete mít přístup k nejmodernějším obchodním a analytickým nástrojům.

Většina začínajících investorů by pravděpodobně měla začít s bitcoiny vs bitcoin cash, protože představuje stabilnější investici, ale se správnou strategií můžete rychle začít diverzifikovat své portfolio a těžit z cenového pohybu jiných kryptoměn.

Nyní znáte kritické rozdíly mezi BTC a BCH. Pokud se cítíte inspirováni k nákupu Bitcoin nebo Bitcoinová hotovost, nebo tento článek poskytl další pohled na vaše stávající investiční znalosti, možná vás potěší, že eToro poskytuje možnost nakupovat kryptoměnová aktiva a obchodovat CFD až na 90+ kryptoměny.

eToro – špičková platforma pro kryptoměnu

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

FAQ

Kde si mohu koupit bitcoinové peníze v roce 2021?

Pokud hledáte koupit bitcoinovou hotovost v roce 2021, budete muset najít makléře nebo burzu, která by transakci usnadnila. Obvykle doporučujeme eToro jako dobrá platforma pro ty nové na trhu, protože nabízí snadno použitelné rozhraní a spoustu vzdělávacích zdrojů.

Do kterého kryptoměny bych měl v roce 2021 investovat?

Pokud chcete v roce 2021 investovat do kryptoměny, budete muset pečlivě prozkoumat každý token a rozhodnout se, který z nich nejlépe vyhovuje vašim investičním cílům. Zjistíte, že mnoha začínajícím investorům se doporučuje koupit bitcoiny v roce 2021, ale na trhu existuje spousta dalších příležitostí. Uvědomte si, že čím temnější altcoiny nesou větší riziko než zavedenější tokeny.

Bitcoin vs. Ostatní kryptoměny

  • Bitcoin vs. ethereum
  • Bitcoin vs. Ripple
  • Bitcoin vs. Cardano
  • Bitcoin vs dogecoin
  • Bitcoin vs. Binance Coin
  • Top 10 nejdůležitějších kryptoměn jiných než bitcoin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me