Cena bitcoinu exploduje nad 100 000 $, říká metrický řetězec v řetězci

Bitcoin pravděpodobně zasáhne hranici 100 000 USD, pokud se historie bude opakovat s poměrem tržní kapitalizace k termokapu.

Tento týden bitcoin narazil na zem za 50 000 $, ale najednou se zastavil na 48 000 $. Po vzestupu nakonec následoval obrat s potvrzením nové podpory na 44 000 $. Ačkoli si vlajková loď kryptoměny vyměňuje ruce na 47 640 $, rezistence, která činí 48 000 $, je stále na místě a nevykazuje žádné známky změny. Unikátní metrika v řetězci uvádí, že uptrend BTC je stále neporušený a může dosáhnout maxima nad 100 000 $.

Shromáždění nad 100 000 $, předpovídá poměr bitcoinu na trhu Cap-to-Thermocap.

Tato metrika je popsána jako tržní limit dělený Thermocapem a Glassnode. V případech, kdy si bitcoiny vyměňují ruce za prémii s celkovými výdaji bezpečnostních horníků, metrika to zcela odhalí. Rovněž je třeba konkrétně poznamenat, že výsledný poměr je upraven tak, aby odpovídal nárůstu oběhové nabídky v čase.

Zejména kryptoměna bellwether vzrostla zhruba za 135% za méně než 30 let. Významný analytik Rafael Schultze zmínil, že v předchozím býčím běhu si BTC vyměnil ruce na 8 500 $, zatímco jeho poměr tržní kapitalizace k termokapu byl stále na převládajících úrovních. Tato rychlá rally významnou kryptoměnou také naznačuje, jak dynamický je kryptotrh a nepřeberné množství možností, jak se věci rychle přesunout přes noc. Bitcoin by se mohl skutečně zvýšit na maxima nad 100 000 $, pokud by se shromáždil o stejných 135%.

bitcoinový trhový graf

Santimentův model NVT Token Circulation také posiluje tento vzestupný příběh, protože to, čeho se tato metrika týká, je změna vzestupu tržní kapitalizace na vyměněné ruce tokenů v síti. Kromě semi-býčího výhledu na pět měsíců je v současné době model NVT bitcoinu pozoruhodně býčí.

Model NVT bitcoinu:

bitcoinový model NVV

První bitcoinový ETF – schválen kanadským regulátorem cenných papírů

Podepsáním návrhu v rámci pasového systému Multilateral Instrument v různých kanadských jurisdikcích Ontario Securities Commission (OSC) úspěšně schválila první bitcoinový fond obchodovaný na burze (ETF) v Severní Americe. Zdvojení cenové akce BTC bude provedeno bez zahrnutí poplatků fondu a několika souvisejících výdajů, jak uvádí přehled údajů sdílený společností Purpose Investment. Navíc tento bitcoinový ETF nebude spleten ve spekulacích s krátkodobými cenovými změnami.

Ve Spojených státech existuje šance zvažovat podobný produkt, protože Kanada úspěšně schválila první bitcoinový ETF v Severní Americe. Rok 2019 a počátky roku 2020 skutečně byly svědky odmítnutí různých návrhů Komisí pro cenné papíry (SEC). Mezitím se komisař SEC Hester Peirce domnívá, že trh je připraven na bitcoinový ETF.

"Pokud jim (investorům) nedáme přirozenou cestu, kterou považuji za ETP, budou hledat jiné (méně optimální) způsoby, jak to udělat."

Analýza cen bitcoinů

Od 28. ledna se cena bitcoinů zvýšila z 30 300 na 48 500 USD, což v celkovém zhodnocení vyneslo přibližně 18 200 USD. Za současného stavu je aktivum stále předražené, jak je patrné z indexu relativní síly (RSI).

denní graf BTC / USD 021621

Obrázek: BTC / USD denně

Jak nám však říká IOMAP, cena bitcoinu se pohybuje nad silnými úrovněmi podpory. Tyto úrovně jsou dostatečně robustní, aby absorbovaly obrovské množství prodejního tlaku. Nejbližší silná zeď podpory je na úrovni 48 000 $, kde 590 000 adres dříve zakoupilo 222 000 BTC tokenů.

Obrázek: IntoTheBlock

Na druhé straně plotu:

Co se stane, když bitcoin nedokáže překonat odpor na 48 000 $, je náhlé zvýšení prodejního tlaku, protože býci se nakonec vyčerpají. Tato průkopnická kryptoměna bude zastavena z dalšího postupu s podporou na 44 000 $. Pokud bude znovu otestováno, šance na oslabení je velmi vysoká, což by mohlo zastavit postup směrem k 40 000 $.

Indie bude pokračovat v zákazu investic do kryptoměny

Navrhovaný úplný zákaz kryptoměny v Indii bude pokračovat podle plánu. Indie je ve svém rozhodnutí o tom, že nechá své občany zapojit se do aktivit souvisejících s krypto, velmi neoblomná. Vláda je nicméně připravena poskytnout investorům v Indii přechodné období v délce tří až šesti měsíců. Podle agentury Bloomberg Quint bude mít indický zákon opravdu několik výjimek:

"Návrh zákona se rovněž snaží zakázat všechny soukromé kryptoměny v Indii; Umožňuje však určité výjimky k podpoře základní technologie kryptoměny a jejích použití."

Indický parlament je připraven zavést zákaz a zákaz jakékoli spolupráce s kryptoměnami. Do tohoto zákazu budou zahrnuty také transakce s devizami.

Indie je jednou z nejlidnatějších zemí světa a má poměrně mnoho lidí, kteří se zabývají obchodováním s kryptoměnami a dalšími podniky. Bitcoiny mohou brzy trpět pod velkým prodejním tlakem, a to vše bude záviset na tom, jak brzy se úplný zákaz dostane na zákon. Přestože existuje přechodné období, poskytne lidem pouze omezený čas na prodej svých digitálních aktiv, což negativně ovlivní bitcoiny a znemožní projekci na 100 000 $.

eToro – nejlepší makléř pro nákup bitcoinů

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Přečtěte si více:

5 důvodů, proč investovat do bitcoinů v roce 2021

10 odvážných předpovědí cen bitcoinů pro rok 2021

5 nejlepších kryptoměn, které by vás mohly stát milionářem

Co je to bitcoin? Průvodce pro začátečníky

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me