Cenové předpovědi ETH – může Ethereum dosáhnout 50 000 $?

Digitální měna přinesla růstovým investorům obrovské zisky, ale může Ethereum dosáhnout 50 000 $? Pojďme se podívat na cenové předpovědi odborníků.

Ethereum (ETH) dosáhlo nových maxim ve třetím únorovém týdnu 2021, ale v posledním týdnu téhož měsíce si nedokázalo udržet vzestupnou dynamiku. Díky obrovskému výprodeji investorů a poklesu v podobě mateřské kryptoměny, bitcoinu, který ovlivnil celou krypto stratosféru, cena Ethereum poklesla a jeho obchodování za současnou cenu $ 1,558 se za posledních 24 hodin zvýšilo o 23,43%.

Poté, co bitcoiny v únoru poprvé překročily 50 000 dolarů, se mnozí investoři a odborníci domnívají, že ETH musí dosáhnout stejné výšky. S dalšími altcoiny, jako je Binance Coin (BNB), které silně soutěží v Decentralized Finance Space, bude Ethereum druhým krypto, které dosáhne 50 000 $?

„Ethereum si upevní své místo jako budoucí substrát globální digitální ekonomiky upisováním světových kontraktů v roce 2021“, zněla slova kryptoanalytika Andrewa Keysa z prosince 2020. Analytik považuje Bitcoin (BTC) za digitální zlato a Ethereum ( ETH) jako digitální olej. Zdá se, že jeho předpovědi byly na místě, protože BTC překročil 50 000 $ a Ethereum překročilo 2 000 $ v únoru 2021 se světlou budoucností v důsledku svého tržního potenciálu.

Ethereum čelí obtížnému týdnu, ale takový scénář se očekával poté, co kryptoměna vyletěla na nové cenové milníky. Digitální měna přinesla obrovské zisky růstovým investorům a zkušeným obchodníkům i začínajícím investorům, kteří si koupili ETH před několika měsíci či lety v rámci pokusu o obchodování s kryptoměnou s cílem, aby se kryptoměna někdy rozrostla na stovky dolarů.

Každý investor má svůj cenový cíl, na který je ochoten investici pustit. Naštěstí pro tyto investory, prudký nárůst ceny bitcoinů (BTC) spojený s nenasytným zájmem obchodníků s ohledem na decentralizované finance (DeFi), cena jejich ETH překročila 2 000 $.

Mnoho z nich použilo zlato jako šablonu dezinvestice, protože kov také překročil 2 000 $ a 7. srpna 2020 se usadil za historicky vysokou cenu 2 067,15 $ a od té doby se obchoduje pod cenovým milníkem. Jakmile byl dosažen tento cenový cíl (2 000 $), bylo nejlepší pustit aktivum, když jeho poptávka nebo úrok široko daleko převýšil potřebu jej stále držet v nepředvídané budoucnosti kvůli trendům volatility celého kryptoprostor.

Pokles Etherea ve své vzestupné podobě byl přičítán obrovskému výprodeji na trhu. V rozhovoru pro Bloomberg Television, výkonný ředitel burzy kryptoměn, Kraken, Jesse Powell, evidentně poukázal na to, že „pokles ceny Etheru o více než 50 procent nebyl způsoben selháním obchodního enginu, ale extrémním prodejem“. Dodal, že existuje obrovská šance, že několikanásobný držitel Etheru, který nemohl uvěřit obrovskému neočekávanému příchodu etherea, se ho rozhodl prodat, převést na fiatovou měnu a pokračovat ve svém životě. “.

Prodej nové mince Vitalika Buterina, která se používá při transakcích na platformě Ethereum, uzavírá mysl obchodníků tím, že později odřízne obchodní emoce nebo pocity FOMO (Strach z chybějícího). Prodejce se zbavil následného poklesu cen, který by mohl vést k otázce, proč jsem to nenechal jít hned, jak to bude nejvhodnější?

“Bez ohledu na to, co poslední tři obchodní dny obchodování udělaly s kryptoprostorem, pokud jde o vymazání obrovských zisků, to investory ani trochu neodradilo,” říká Lynn Thomasson z Bloomberg. Proč se lidé budou bát strachu, když v posledních několika měsících masivně profitovali z prudkého růstu cen kryptoměny? Její komentáře potvrdil pan Powell z kryptoměnové burzy Kraken, který zaznamenává pětinásobný nárůst počtu nových klientů, kteří začali sponzorovat digitální aktiva na své platformě.

Celkově jako investor musíte důkladně provést vlastní průzkum a pochopit, jaké technologie blockchain a jeho protokoly jsou, než se rozhodnete investovat obrovskou částku svých peněz, abyste neutrpěli obrovské ztráty. Ačkoli se trh v posledním únorovém týdnu po tak silném začátku měsíce trochu dívá dolů, o tom je kryptoobchod.

Jakýkoli investor, který je šokován účastí událostí (dnešní zisky a poté další ztráty), již dlouho nesledoval vzor investic do digitálních aktiv. Crypto se obchoduje ve spekulacích a „správné načasování“ je vše, co potřebujete vědět jako investor.

Předpokládejme, že v posledních únorových dnech oznámí obrovská korporace, stejně jako Elon Musk a Tesla s investicí 1,5 miliardy USD do bitcoinů (BTC), což je aktivum, které přijaly jako další možnost platby za své produkty. shromáždit, a to se rozšíří do celého finančního sektoru.

Takové rozpětí prokazuje úroveň důvěry obchodníků v digitální mince. Pokud více organizací, které získaly obchodní základnu, hodí do mince obrovské sumy peněz, znamená to, že v této kryptoměně existuje potenciál, s nímž (jako drobní obchodníci) experimentují. Tím se změní cenové vzorce aktiva a ztráty budou okamžitě vymazány.

V současné době „prodejci mají kontrolu nad trhem, protože jsou ochotni nechat aktiva jít za cenu, která uspokojí jejich finanční cíle“, uvádí Nick Cawley z Daily FX. Toto se řídí zákony poptávky a nabídky, přičemž čím větší je nabídka produktu (ETH), tím menší je po něm poptávka (při této obchodní ceně 2 000 USD nebo více), což má za následek pokles jeho ceny (obchodování mezi 1 400 USD a 1 600 $). Hlavní mince ztratily více než 20% své hodnoty kvůli medvědímu výhledu kryptotrhu.

Vzhledem k tomu, že takový trend vypadá u amatérských investorů negativně, je pro zkušené obchodníky mimořádně pozitivní. Jak ceny klesají na korekční body, digitální aktiva budou relativně levnější na nákup. Poptávka po ETH jako součást 210 protokolů DeFi běžících na jeho blockchainu spolu s poplatky za plyn za transakce etheru, která dosáhla nového maxima 39 $, bude dlouhodobě zaznamenávat další zisky. To nastaví blockchain s nejvyšším počtem protokolů DeFi na cestě k dosažení různých milníků s 50 000 USD jako hlavním cílem.

https://trading-education.com/is-ethereum-a-good-investment-this-year

Co určuje cenu Etherea?

Ethereum, na rozdíl od bitcoinových BTC, které obvykle vidí, že ceny jsou určovány silami poptávky a nabídky (bez ohledu na cenu, kterou jsou lidé ochotni zaplatit), síť inteligentních smluv do značné míry závisí na několika faktorech, jako je obchodování s jejím novým tokenovým „etherem“, což je slouží k úhradě poplatků za plyn potřebných pro zpracování transakcí.

Ethereum navíc v rámci Decentralized Finance (DeFi) ovládá 94,6% celého prostoru a v jeho síti běží 210 projektů. Populární mezi nimi jsou decentralizované finanční burzy (Uniswap a SushiSwap), decentralizovaná pojistná platforma (Nexus Mutual), decentralizované půjčky (sloučenina), agregátor výnosů (roční finance) a poskytovatel platebních služeb a služeb (Celer Network).

V době psaní tohoto článku byl podle údajů získaných z Etherscanu počet transakcí úspěšně zpracovaných v síti za posledních 24 hodin 1,303 mil. Hodnota více než 37 miliard $ byla uzamčena v aplikacích Decentralized Finance (DeFi) a celé digitální ekonomice Ethereum podle údajů pocházejících z analytického protokolu DeFi „DeFi Pulse“.

Ethereum se spoléhá na diverzifikaci svých protokolů, která má „vysoký zájem uživatelů“ na základě objemu obchodu. Pokles ceny jednoho aktiva neznamená, že celá síť Etherea se chystá přejít do režimu vyhynutí.

Evidentně za posledních 24 hodin Index Coop. který má v uzamčených fondech více než 116,1 mil. USD, se obchodoval za 23,31 USD a za posledních 24 hodin ztratil 4% své cenové hodnoty.

Ostatní aktiva nezažila osud společnosti Index Coop a za posledních 24 hodin se Aave obchoduje o 13% na 387,65 USD, společnost Compound se obchoduje na 443,73 USD o 19%, Maker se zvyšuje o 17% a obchoduje se na 2 355,45 USD, Nexus Mutual (NXM) se zvýšil o 7,5% a obchodoval se na 62,62 USD, Yearn Finance se zvýšil o 6,47% z 29 882,97 USD na 35 133,22 USD. Decentralizované burzy SushiSwap vzrostly o 6,94% a obchodovaly se za 14,75 USD, zatímco Uniswap vzrostl o 7% poté, co dosáhl minima 24 hodin, a aktuálně se obchoduje za 26,31 USD.

Vzhledem k tomu, že planeta Země běží na kontraktech a Ethereum prostřednictvím své blockchainové sítě umožňuje, aby smlouvy byly digitální, brzy bude digitalizováno každé vlákno globální ekonomiky. Ethereum má v tomto scénáři velkou příležitost v ne tak vzdálené budoucnosti upgradovat celou ekonomiku světa a ne jen jednu sadu aktiv.

Spuštění Ethereum 2.0 poskytuje více funkcí, pokud jde o škálovatelnost (prostřednictvím point-of-stake), která zpracovává více transakcí během několika sekund, složitost (což zvyšuje bezpečnost) a interoperabilitu ze strany inteligentních smluv.

Jsme na pokraji vidění exploze řešení vrstvy 2, která přenese celý blockchainový prostor do jiné hry ve finančním světě. Naštěstí jako obchodník s ETH bude vaše aktivum hrát nedílnou roli v celém procesu.

Spojivem na světě jsou smlouvy a pokud lékařské recepty, přijetí na vysokou školu, pojistné smlouvy, kupní smlouvy, nabídky zaměstnání a smlouvy o mlčenlivosti fungují na blockchainové technologii, pak bude Ethereum znamenat revoluci nejen v telekomunikacích, právních, sociálních médiích, zdravotnictví, odvětví vzdělávání a elektronického obchodování, ale celá ekonomika transakcí. To staví ETH na cestu, kde kryptoměna překoná BTC, aby se stala digitálním olejem a zlatem digitálních financí a překonala cenový milník 50 000 $, který drží mateřská kryptoměna, bitcoin.

Přečtěte si více: Co povede k ceně etherea v roce 2021?

Cenové předpovědi: Může Ethereum dosáhnout 50 000 $?

Ethereum je připraveno dosáhnout mnoha cenových milníků. David Grider, stratég pro společnost Fundstrat Global Advisors LLC, uvedl, že „Ethereum je nejlepší investicí rizik / výnosů do kryptoměny“. Jeho názory vycházejí z mnoha funkcí, které Ethereum vykonává tam, kde se při určování celé ceny digitálního aktiva nemusí spoléhat na svůj nový token „ether“ nebo jediný protokol. Mr. Grider předpovídá, že se Ethereum vyšplhá více než sedmkrát na 10 500 $ poté, co dosáhne rekordních maxim ve třetím únorovém týdnu 2021.

Simon Dedic, který je spoluzakladatelem Blockfyre a Managing Partner ve společnosti Moonrock Capital, odhaduje, že „v nepříliš vzdálené budoucnosti bude mít Ethereum hodnotu více než 9 000 $“.

V článku zveřejněném v Times of India, který byl horlivě sledován Trading Education, výkonným ředitelem (CEO) ZebPay, Rahul Pagidipati uvedl, že „za normálních okolností má Ethereum tendenci následovat bitcoiny“. Při interpretaci svého prohlášení pan Pagidipati vidí, že cena ETH roste do výšek BTC, protože ostatní altcoiny sledují stejný směr jako jeho starší krypto sourozenec v býčích bězích a medvědí poklesy. Dodal, že „Téměř 3 miliony ETH, které jsou zastoupeny v nekryté měně, protože 3,8 miliardy USD byly uzamčeny pro dlouhodobé sázení, čímž byly odstraněny z prodejní nabídky“.

Sázení je proces, při kterém se držitelé mincí (v tomto případě ETH) aktivně účastní procesu zvaného ověření transakce což je podobné těžbě na blockchainu proof-of-kůlu. V rámci takového blockchainu jsou vybráni držitelé mincí, které splňují minimální požadavky konkrétní kryptoměny, a mají právo ověřovat transakce.

Možná jste měli jinou definici sázení (sázení, hazardní hry nebo sázení), ale byli jste značně vzdělaní v „sázení“ jako termínu pod záštitou kryptoměnového obchodování a investování. Odstranění nakupovatelné nabídky přichází s vyššími cenami, protože poptávka převyšuje nabídku.

Ethereum dosáhne určitých cenových milníků, než dosáhne 50 000 $. James Todaro z Blocktown Capital je toho názoru, že „jednoho dne hodnota Etherea překročí 9 000 $“. Analýza pana Todara je primárně zaměřena na základy, díky nimž by se blockchain inteligentních kontraktů stal druhou kryptoměnou, která překoná značku tržní kapitalizace 1 bilion dolarů tím, že těží ze svého trendu decentralizovaného financování prostřednictvím svých protokolů, které mají obrovskou uživatelskou základnu.

Shivam Thakral, generální ředitel BuyUcoinu, je toho názoru, že „bitcoiny se konsolidují a to je hlavní důvod, proč se Ether dotýká rekordního ocenění. Investoři se domnívají, že ETH je druhým nejoblíbenějším a podle tržního stropu, který v dlouhodobém horizontu přináší velkou návratnost jejich investic. “.

Brian Schuster je zakladatelem společnosti Ark Capital a je přesvědčen, že „Ethereum v důsledku své kontroly nad světem DeFi a potenciálem revoluce v digitálním světě zasáhne do roku 2024 100 000 USD.

Obraz: Prime XBT

Člen Crypto Valley, Prime XBT oznámil, že v příštích několika letech dojde k obrovským ziskům a medvědí sezóna, jako je to, co se stalo s BTC, také přijde cestou ETH a uvidí raketový vzestup na úrovně, které obchodníci nikdy nepovažovali za možné.

Podle obchodní společnosti by mohla cena Etherea na konci roku 2021 činit 25 000 USD, v roce 2022 vzrůst na 27 000 USD, projít medvědím obdobím a v roce 2023 klesnout na 52týdenní minima 7 200 USD. S poklesem ceny ETH poklesne do cenové hladiny několika investorů a větší poptávka po nejdominantnějším blockchainu v prostoru DeFi vyletí raketově nahoru a v roce 2025 dosáhne nového milníku 100 000 USD.

V tomto procesu se stane první kryptoměnou, která dosáhne tohoto výkonu a stane se největší kryptoměnou podle tržní kapitalizace díky své omezené nabídce, která je více než pětinásobkem maximální nabídky bitcoinů.

Nenechte si ujít: Predikce cen etherea

Nyní je vhodná doba na nákup etherea?

Není lepší čas. Existuje mnoho obchodníků, kteří se dívají na aktuální cenu BTC a zakrývají si tvář ve svých rukou. Jak je to možné? Proč jsem se odhlásil, když se v březnu 2020 obchodovalo kolem 3 800 $? Jsou tu nováčci, poloprofesionálové, profesionálové, třídní obchodníci a starší (zkušení) obchodníci a někteří z nich, i když měli ze svých investic obrovský zisk, sem tam slzy.

Ethereum je králem decentralizovaného financování (DeFi) a jelikož v blízké budoucnosti bude na jeho platformu přidáno více protokolů, které mají silnou uživatelskou základnu, která se odrazí v obrovských počtech objemů obchodů, cena kryptoměny v tomto procesu ohromně vzroste..

Po celá léta existuje řada blockchainů vrstvy 1 (1), které byly vyvinuty a bohužel pro ty amatérské vývojáře se uváděly na trh jako „Ethereum Killers“. Mnoho z těchto blockchainů slibovalo rychlejší a sofistikovanější platformu inteligentních kontraktů, ale zmizelo ve větru, protože koncepce a realizace nápadů nejsou stejné.

Do budoucna existuje řada vývojářů a investorů, kteří se rádi zapojí do procesu a využijí řadu příležitostí, které nabízí Decentralized Finance (DeFi). To přirozeně způsobí, že Ethereum přijde o malé procento připravovaných projektů. Jak říká Andrew Keys z CoinDesk: „I když se kolem těchto dalších protokolů objeví nové ekosystémy s otevřeným zdrojovým kódem, všechny cesty povedou zpět do Ethereum jako základní vrstvy osídlení.“.

S úspěšným spuštěním společnosti Ethereum Futures v roce 2021 na největší burze derivátů na světě (Chicago Mercantile Exchange) se digitální aktivum stává teprve druhou krypto komoditou registrovanou v Commodity Futures Trading Commission, což v nepříliš vzdálené budoucnosti vymaže cesta pro fond obchodovaný na burze Ethereum.

To je ten správný čas na nákup Ethereum, protože se obchoduje na cenové úrovni, díky níž je cenově dostupný. Podle Briana Schustera ze společnosti Ark Capital, digitální aktivum v důsledku jeho kontroly nad světem DeFi a potenciálu revoluce v digitálním světě dosáhne do roku 2024 100 000 dolarů.

eToro – nejlepší platforma pro nákup etherea

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Kde mohu investovat do etherea?

Bill Gates kdysi řekl: „Pokud vaše firma není online, bude vaše firma brzy ukončena.“ Navzdory četným otázkám, které si lidé kladli v souvislosti s provozováním podniků online, jeden z nejbohatších mužů věděl brzy, že budoucnost světa směřuje online díky síle digitalizace.

Existuje mnoho jedinců, kteří jsou příliš konvenční na to, aby přijali změnu a cítili, že investování do kryptoměny lze zobrazit pouze v režimu inkognito nebo na adrese internetového protokolu, kterou nelze dohledat. Toto prohlášení bohužel neobstojí, protože s kryptoměnou lze obchodovat v několika online makléřských společnostech, které obdržely obchodní certifikáty a provozní licence od vlád ve Spojených státech, mimo jiné ve Velké Británii.

Jedním z takových zprostředkování, které vám v Trading Education doporučíme, je eToro. Platforma poskytuje finanční a kopírovací obchodní služby od roku 2006 a má téměř 1 000 zaměstnanců. eToro má pobočky v Austrálii, Velké Británii a Spojených státech.

Vytvoření účtu a první nákup Ethereum na eToro je ve srovnání s jinými platformami relativně jednodušší proces.

V první řadě, “PŘIHLÁŠENÍ”Je termín používaný online při vytváření profilu.

Dalším krokem je poskytnout vaše celé jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo, které jsou POŽADOVANÉ PODROBNOSTI k nastavení účtu. Ujistěte se, že vámi poskytnuté informace potvrzují vaši identitu, protože několik anonymních osob se pokouší kompromitovat vysokofrekvenční obchodní platformy ve formě hackingu. Budete důkladně ověřeni.

V rámci zásad společnosti budete po poskytnutí příslušných podrobností přesměrováni na nahrání dokumentace, která prokazuje informace, které zadáváte do systému společnosti. Tento proces se nazývá „Knowing Your Customer“ (KYC) a na tomto procesu spoléhají všechna zprostředkovatelská i sázková místa. Tím je zajištěno, že nedojde k žádným podvodům s kreditními kartami ani ke kompromitaci účtů zákazníků, kteří k nahrávání finančních prostředků používali online platební systémy jako PayPal, Skrill, Neteller a Rapid Transfer..

Po úspěšné fázi ověřování je dalším krokem VLOŽIT PENÍZE (fiat měna) na váš účet. Preferovanými způsoby platby jsou kreditní / debetní karty, PayPal, Neteller, Skrill, Rapid Transfer, iDeal, Klarna / Sofort Banking, bankovní převod a místní online bankovnictví.

Jakmile bude vklad úspěšně dokončen, jednoduše přejděte na Stránka společnosti Ethereum a VYDĚLÁVEJTE SVŮJ PRVNÍ ETH NÁKUP které budou zpracovány a uloženy na váš účet.

Připraveno k investování Ethereum ETH?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me