Chcete si zajistit bohatou budoucnost? Zde jsou 3 nejlepší kryptoměny, které si nyní můžete koupit

V této zprávě jsme vybrali tři krypta – Bitcoin, Ethereum, a Cardano – a podívejme se, proč si myslíme, že jsou to nejlepší kryptoměny, které nyní musíme vzít v úvahu.

Kryptotrh znovu kouří a investoři jsou ve spěchu, aby věděli, které kryptoměny jsou právě teď k nákupu nejlepší. Digitální měny označily svou přítomnost na trhu pokrokem v technologii.

Dnes je na trhu několik kryptoměn a směnárenských platforem, což investory zmátlo. Rozhodování o tom, do které kryptoměny investovat, není snadná procházka. Místo toho potřebuje hodně rozjímání a úvah.

Nejlepší kryptoměny k nákupu právě teď jako budoucí investice

Sestavili jsme seznam 3 nejlepších kryptoměn, které mají potenciál zajistit vám bohatou budoucnost. Tyto tři mince si zajistily své místo v seznamu nejlepších kryptoměn, které si nyní můžete koupit se svými aktuálními trendy a cenou.

Nejlepší kryptoměna k nákupu právě teď # 1: bitcoin (BTC)

Bitcoin nikdy není mimo hru. Bitcoin již několik let zaujímá první místo v seznamu nejlepších kryptoměn, které lze koupit, a může být nejlepší v příštích desetiletích. S tržním stropem kolem 1 615 878 298 457 USD, který k 21. únoru 2021 dosáhl historického maxima 58 330,57 USD, se bitcoiny opět dostávají na oblíbený seznam investorů. Bitcoin má cirkulující zásobu 18 635 656 BTC mincí a maximální zásobu celkem 21 000 000 BTC mincí celkem.

Bitcoin poskytuje vysokou likviditu mezi menšími altcoiny, což je další přírůstek do jeho seznamu výhod. Na základě tržní kapitalizace a množství dat uložených v jeho blockchainu je bitcoin největší kryptoměnou na současném trhu. Trh s bitcoiny má stálý růst, protože těžba bitcoinů každých 10 minut těží nové mince. To pomáhá ekosystému BTC udržovat jeho síť přidáváním nových transakčních dat do blockchainu.

Důvod popularity bitcoinu závisí také na změnách v bitcoinovém ekosystému. Umožňuje implementaci v decentralizovaných aplikacích a různých platformách elektronického obchodování využitím Lighting Network. Bitcoin je nejlepší kryptoměna, která se dá koupit právě teď, protože má dnes vysokou úroveň korporátního zájmu. Kromě investic od společnosti MicroStrategy investovala automobilka Tesla do bitcoinů 1,5 miliardy dolarů, což z ní činí proveditelnou volbu pro investory.

# 2: Ethereum (ETH)

Přestože po bitcoinu přišlo Ethereum, ETH je známé svou plodnou kombinací širokého využití, technologické nadřazenosti a bezpečnosti. Ethereum není jen digitální měna, ale také platforma pro různé jiné burzy kryptoměn. Díky své pokročilé technologii a schopnosti vytvářet inteligentní kontrakty je ETH jednou z nejlepších kryptoměn, které lze koupit právě teď, s dobrým budoucím potenciálem. Aktuální tržní limit ETH je kolem 1 555 715 617 835 USD. Ethereum také 20. února 2021 dosáhlo historického maxima ve výši 2 036,29 USD.

Systém ETH blockchain může schvalovat nebo dokonce odkládat transakce na základě skutečných událostí, což je dnes mezi investory populární. Kromě toho je transakce s Etherem, kryptoměnou blockchainu Ethereum, rychlejší než bitcoin a její vymazání trvá jen 15 sekund. Cílem společnosti Ethereum je být globální platformou pro decentralizované aplikace. To dále umožní uživatelům na celém světě psát a spouštět software, který je odolný vůči podvodům, prostojům a cenzuře.

Rychlost a technologie blockchainu společnosti Ethereum ji činí užitečnou pro použití v reálném čase a nezůstávají pouhým uchovávačem hodnoty. Dnes je většina decentralizovaných aplikací založena na ethereu, což představuje nejvyšší procento z celkových prostředků vložených do projektů DeFi. Dalším největším pokrokem, na který se investoři těší, je jeho přechod k Proof-of-Stake z konsensuálního algoritmu Proof-of-Work, díky kterému budou transakce rychlejší a bezpečnější.

Podívejte se: Proč by mohlo být Ethereum dobrou investicí v roce 2021?

# 3: Cardano (ADA)

Cardano, propagované adeptským týmem akademiků a inženýrů, je největší kryptoměnou třetí generace v současnosti. Cardano, navržené s jedinečným přístupem, zejména v měřítku a zabezpečení blockchain technologie, vylepšuje své předchůdce. Již má mechanismus Proof-of-Stake a je to pokročilá platforma, jako je Ethereum. Díky své škálovatelnosti je také ADA rychlejší než bitcoin.

Cardano má v nadcházejících letech dostatek prostoru pro růst a vysoký potenciál, což z něj činí jednu z nejlepších kryptoměn, které lze právě koupit. Údajným cílem společnosti Cardano je stát se v budoucnu finančním operačním systémem světa. Toho dosáhne zavedením decentralizovaných finančních produktů a poskytováním kvalitních řešení pro podvody voličů, interoperabilitu řetězců a sledování zákonných smluv.

Cardano za poslední tři měsíce zaznamenal nárůst o 766% a je hmatatelným důvodem tohoto růstu. Důvodem není nic jiného než tři hlavní projekty společnosti Cardano. První a nejdůležitější je uvedení Shelley. Bylo zamýšleno zvýšit počet uzlů, které účastníci sítě provozují. Druhý přichází aktualizace Goguen, která by měla oslovit širší publikum uživatelů. To mohou dokonce využít lidé, kteří znají blockchainovou technologii výrazně méně. Poslední v neposlední řadě je očekávaný nárůst od společností spravujících digitální důvěru. Například Greyscale nedávno přidal Trust Cardano. To vše přispívá k popularitě společnosti Cardano mezi investory a k tomu, proč se jedná o nejlepší nákup dnes.

Nejlepší kryptoměna k nákupu právě teď: Sečteno a podtrženo

Kryptotrh je plný příležitostí pro investory, aby si zajistili bohatou budoucnost. Investoři by si však měli být vědomi své nestálé povahy. Pokud jste horlivým obchodníkem nebo investorem, je vždy nejlepší sledovat všechny tržní limity, změny, trendy a aktualizace týkající se kryptoměn a poté se rozhodnout, kam investovat. Děje se to v plnosti času a ne ve spěchu. S podrobným výzkumem a porovnáním dalších faktorů jsou následující zmíněné kryptoměny nejlepšími kryptoměnami, které si můžete koupit právě teď pro světlou budoucnost.

eToro – nejlepší platforma pro nákup kryptoměn

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Přečtěte si více:

Top 7 altcoinů ke koupi v roce 2021

Crypto Predictions for 2021: Where to Invest

Mohl by být bitcoin milionářem?

Top 15 kryptoměn, které je třeba znát a sledovat v roce 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me