Co bude pohánět hvězdnou cenu v roce 2021?

Analytický průvodce Stellar v roce 2021

Kam půjde cena XLM v roce 2021?

Co se stane s cenou Stellar (XLM) v roce 2021? Kryptoměnoví investoři vždy přemýšleli: Co řídí cenu XLM?

Stellar odstartoval v roce 2014 jako duch Jed Jedla McCaleba. McCaleb je také jedním ze zakladatelů Ripple a stále probíhá debata o tom, zda je Stellar vidličkou Ripple. Sám zakladatel však tuto debatu vyvrátil tím, že to uvedl mince jsou velmi odlišné. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma kryptoměnami spočívá v tom, že zatímco se Ripple zaměřuje hlavně na finanční instituce, Stellar se více zaměřuje na obyčejné lidi a zaměřuje se na finanční začlenění.

Stellar se rozhodl vyplnit trhliny mezi kryptoměnou a finančními vesmíry. Od té chvíle Stellar začal série spolupráce s několika velkými jmény ve světě FinTech. Organizace zahrnují společnosti IBM, Stripe a Deloitte a některé další významné instituce napříč kontinenty.

hvězdný cenový graf

Hvězdné pohyby cen za celou dobu. Zdroj: Coinmarketcap

Stellar se rychle stal jedním z hlavních hráčů na trhu kryptoměn. Je přirozené, že investoři, stávající i noví, mají zájem o nalezení odpovědi na to, co řídí ceny Stellar? Protože právě tato odpověď drží tajemství dobrých investičních postupů společnosti Stellar.

Faktory, které určují ceny Stellar, jsou:

 • Sociální dopad
 • Konkurenční mince
 • Přijetí

Ale nejdříve to, co vyvolalo zájem o Stellar. Proč Stellar?

Proč Stellar (XLM)?

Stellar lze považovat za rychlejšího a všestrannějšího bratrance bitcoinu, který nepotřebuje těžbu. Žetony lze vyměňovat kdekoli na planetě tři až pět sekund. Díky tomu je altcoin ideální pro zámořské transakce. Po celém světě mohou být skromné ​​a rychlé transakce prostřednictvím mobilních telefonů obzvláště cenné v případě, že se někdo nachází v odlehlé oblasti bez přístupu k bankám. A i když jsou banky přístupné, zámořské transakce mohou stát ruku a nohu, ale u Stellar to bude stát jen v haléřích, přesně jeden cent. Cena zámořské transakce je asi 0,00001 lumen který má cenu jen jeden cent. To také vedlo ke spekulacím, že v příštích dnech může Stellar velmi dobře vytlačit Western Union a lidi z podnikání.

Stellar má integrovanou směnárnu, kde lze obchodovat s hlavními altcoiny, jako je Ethereum, a platforma je obzvláště výhodná pro směnu lumenů do měn pro další transakce.

Do hvězdné sítě byl začleněn jedinečný inflační mechanismus. Prostřednictvím tohoto mechanismu by zásoba hvězdného lumenu rostla každý rok tempem 1% s původní dodávkou na sto miliard altcoinů. Bylo však přehlasováno a nyní má altcoin pevnou zásobu padesáti miliard mincí. Z celkové nabídky je dvacet miliard nakoupeno, vyměněno a využito na celém trhu, zatímco zbytek držela nadace pro rozvoj a rozvoj sítě.

Jed McCaleb je jedním ze zakladatelů Ripple i Mt. Gox. McCaleb byl citován za to, že byl vyhozen z rady Ripple kvůli ne tak hvězdné pověsti po Mt. Gox hack. Přestože Jed McCaleb neměl v tomto oboru dobrou pověst, brzy poté, co opustil Ripple Labs, získal McCaleb investici ve výši 3 milionů od irské firmy pro Stellar. Stellar je dnes zařadil na 11. největší kryptoměna.

Zvažovali byste investování do Stellar XLM?

Co odlišuje Stellar (XLM) Apart?

Zatímco zpracování jedné transakce bitcoinu trvá 8 až 10 minut, Stellar to může zpracovat 1000 transakce za pouhou jednu sekundu a to také za nominální cenu. Nominální poplatek je obecně za účelem zabránění tomu, aby se platforma setkala s útoky.

Protokol pro zpracování transakcí je charakteristickým znakem společnosti Stellar. Na rozdíl od hlavních kryptoměn má Stellar jedinečný protokol zvaný Stellar Consensus Protocol (SCP) namísto obvyklého dokladu o práci nebo dokladu o podílu. SCP nevyžaduje těžaře a transakce lze rychle zpracovat & bezpečně. Nevýhodou protokolu však je, že bez těžařů je považován za částečně decentralizovaný. Žetony je třeba zakoupit na burze.

Partnerství s IBM postavilo Stellar na řadu rad investorů, protože jak IBM, tak Stellar usilují o ambiciózní cíle. Stellar společně s IBM se snaží přinést finanční začlenění do některých velmi vzdálených oblastí po celém světě. Kromě toho budují finanční infrastrukturu a skutečně se pustily do poslání finančního začlenění pro všechny. V současné době se Stellar a IBM zaměřují na jižní mírumilovný region, který sahá od hlavních ekonomik, jako je Austrálie, po vzdálené oblasti, jako je Vanuatu.

Největší obavy, které mají investoři ohledně Stellar, je tým. Tým, i když zahrnuje různé vůdce a odborníky, přesto je malý. Spoluzakladatel, reputace Jed McCaleba, je také velkým problémem. Přistál v různých soudní spory po celou dobu své cesty a samozřejmě dohlížel na jeden z největších hacků výměny. Na svou obranu má Jed McCaleb za sebou několik úspěchů, ale kritici mají tendenci dohlížet na tyto úspěchy.

Ze světlé stránky Stellar funguje dobře a zdá se, že každým dnem získává větší trakci.

Obavy z týmu se nerovnají obavám o samotný altcoin. Stellar má zatím dobrou pověst. Altcoin ani platforma dosud nebyly hacknuty. I když tam byl relativně malý hack, kde Lumeny stojí za to 400 000 $ byly odcizeny, hack byl možný kvůli nedostatkům v peněžence, ne kvůli Stellar Lumen. Pokud jde o bezpečnost Stellar, měli byste mít na paměti, že Stellar je dostatečně bezpečný, aby mohl být využíván hned teď. Stellar je dostatečně bezpečný, aby mohl být součástí celosvětové blockchainové aktivity IBM, a investoři se tak nemusí bát. Samotná tato realita by měla trochu promluvit o jejím stupni zabezpečení, protože IBM by se nikdy nespojila s nejistým altcoinem.

Jaká je cena ovladače Stellar (XLM)??

3 faktory, které ovlivňují cenu XLM:

Faktor 1: Sociální dopad

Stellar organizace je nezisková, což je trochu neobvyklé. Organizace nepracuje pro peněžní odměny; místo toho některé z cílů organizací zahrnují vymýcení chudoby a finanční začlenění jednotlivců bez bank. Sociální dopad proto hraje obrovskou roli v hodnotě kryptoměny. Poměrně málo lidí investuje do Stellar Lumens kvůli jejich společenskému poslání a kvůli dopadu se domnívají, že to organizace dělá. Stellar spolu s IBM zahájily v jižním Pacifiku projekt poskytování finančních služeb, zejména na vzdálených ostrovech. Projekty, jako jsou tyto, kterých se Stellar organizace aktivně účastní, přinesly kryptoměnu do centra pozornosti a od hvězdných cen lze v budoucnu očekávat dobré věci.

Faktor 2: Konkurenční mince

Král kryptoměn, bitcoin, je lídrem na trhu. Altcoiny se pokusily sesadit krále z trůnu, ale selhaly. Bitcoin má obrovský dopad na trh kryptoměn a většina hlavních kryptoměn má pozitivní korelaci s bitcoiny. Jakékoli změny v bitcoinu určitě ovlivní trh, a tedy Stellar.

Hvězdná korelace s bitcoinovým grafem

Hvězdná korelace s bitcoiny. Zdroj: Coinpredictor.

Navíc s pokračující debatou o tom, že Stellar je pevnou vidličkou Ripple, je Stellar do jisté míry podobný Ripple a altcoiny jsou považovány za silné konkurenty. Z tohoto důvodu mohou změny hodnoty Zvlnění u Stellaru vést zájem nahoru nebo dolů.

Faktor 3: Přijetí

Stellar funguje velmi podobně jako platformy jako Paypal. Díky vlastnostem Stellar je ideální pro mikroplatby, směnárny a zahraniční transakce. Cílem organizace Stellar je stát se mainstreamovou platformou pro digitální platby a směnárny. Jak se přijetí altcoinu zvyšuje, jeho hodnota také stoupne. Zvýšená poptávka po Stellar by zvýšila ceny. Ze současných projekcí se zdá, že Stellar dláždí cestu k přechodu na platformu digitálních plateb a její přijetí se v blízké budoucnosti exponenciálně zvýší..

Stellar (XLM) predikce cen

Cena hvězdných lumenů je v současné době 0,1667 USD. Po celý rok cena společnosti Stellars oscilovala někde kolem 0,9 USD, ale v současné době lze pozorovat určité fluktuace směrem nahoru. Tyto projekce naznačují, že Stellar zahájí nový rok pozitivně a může se vyšplhat ještě výše. Podle eToro je roční návratnost na 292%.

I když je hodnota jednoho tokenu poměrně nízká, celková tržní kapitalizace Stellar je velmi vysoká a tržní sentiment je býčí, což dále naznačuje pozitivní začátek nového roku.

Stellar price prediction 2021 chart

Stellar price prediction chart 2021. Zdroj: Digitalcoin

Skromné ​​předpovědi ukazují, že Stellar Lumens by se v novém roce mohly stabilizovat kolem 0,6 $, zatímco další odborníci předpovídají, že Stellar Lumens může dosáhnout hranice 1 $. Krátkodobé předpovědi většinou naznačují medvědí trhy, zatímco z dlouhodobého hlediska lze očekávat dobré ziskové marže.

Po inverzní formaci hlavy a ramen do roku 2021 se očekává, že Stellar raketově vzroste a dosáhne nového historického maxima v letech 2023 až 2025.

Hvězdná předpověď dlouhodobé cenové predikce

Hvězdná předpověď dlouhodobé cenové predikce. Zdroj: Primexbt.

Přečtěte si více: Stellar Price Prediction – Kolik to bude stát v roce 2021 a dále?

Je Stellar (XLM) dobrá investice?

Síť Stellar blockchain je open-source cirkulující splátková nadace, která podporuje transakce. Prostředí Stellar očekává, že výměny mezi zdroji a mezi okraji budou jednodušší, rychlejší a praktičtější. Decentralizované aplikace (nebo dApps) založené na Stellar provádějí transakce, aniž by hotovost procházela cizími látkami (a tím snižovala různé náklady a poplatky).

Na rozdíl od jiných hlavních kryptoměn je Stellar organizace nezisková, takže zisk není postranním motivem; místo toho má Stellar vizi finančního začlenění. Stellar také zajišťuje, aby byl altcoin v souladu s předpisy ICO, protože jeho cílem je stát se největší platební platformou na světě.

Stellar platforma může zpracovávat také řetězové transakce. To znamená, že pokud měna, kterou si chcete vyměnit, není k dispozici, platforma nejprve vymění vaše peníze za zprostředkující měnu, která má možnost požadované měny, a nakonec budou vyměněny za požadovanou měnu. Stellar má také vestavěnou směnárnu, která pojme všechny převody bez vnější entity.

Kromě špatné pověsti, kterou si Stellar v průběhu let získal, si Stellar vede dobře. Je to jedna z největších kryptoměn a jedna z nejlevnějších a vysoce škálovatelných. Stellar má velký potenciál a může to být dobrá investice.

Jsme připraveni začít investovat Stellar XLM?

Klady a zápory investování do Stellar (XLM)

Pros investic do Stellar:

✅ Stellar je bleskově rychlý, bezpečný a vysoce škálovatelný.

✅ Zpracování až 1000 transakcí v síti trvá jen sekundu.

Protocol Protokol pro zpracování transakcí nabízí spolehlivé transakce, které jsou také rychlé.

✅ Jed McCaleb je osobnost celebrity, protože také založil Ripple a Mt. Gox.

✅ Cena transakce je nominální. Stellar je ideální pro zámořské transakce.

✅ Stellar je podporován některými významnými finančními korporacemi.

Nevýhody investování do Stellar:

❌ Stellar Consensus Protocol nevyžaduje těžbu pro zpracování transakcí, takže nedostatek horníků vedl k částečné decentralizaci Stellar.

❌ Zakladatel, Jed McCaleb, má v tomto odvětví špatnou pověst a byl zapojen do několika soudních sporů.

❌ Stellar čelí vysoké konkurenci, zejména ze strany Ripple, což ztěžuje popularitu mince, což zdůrazňuje její výhody.

Investujte do Stellar (XLM) s eToro

Pokud se chystáte investovat do hvězdných lumenů, pak už nehledejte! Investujte s eToro dnes. Díky eToro bylo investování do kryptoměn jednoduché a snadné. Neexistují žádné komplikace a účet si můžete nastavit v několika krocích.

Platforma eToro je přístupná a snadno použitelná. eToro také nabízí některé z nejlevnějších sazeb na trhu. eToro nabízí svou charakteristickou funkci sociálního obchodování, která je ideální pro amatéry, kteří s investováním do kryptoměny začínají. Kromě sociálního obchodování má eToro také funkce vhodné pro zkušené obchodníky.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu Stellar XLM

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

 • Stellar byl spuštěn v roce 2014 a dostal se do první desítky kryptoměn.
 • Nabídka je pevně omezena na 50 miliard tokenů.
 • Je spoluzaložen zakladatelem společností Ripple a Mt. Gox.
 • Zakladatel měl v minulosti špatnou publicitu a dopad stékal až k Stellar.
 • Steller používá jedinečný Stellar Consensus Protocol, který nevyžaduje těžbu a zajišťuje bezpečné transakce. SCP však také vyvolává shodu ohledně decentralizace altcoinu.
 • Hvězdné transakce stojí zlomek penny a síť dokáže zpracovat až 1 000 transakcí za sekundu.
 • Stellar navázala partnerství s IBM, Deloitte a Stripe a některými dalšími významnými jmény v oboru FinTech.
 • Stellar se společně s IBM zaměřuje na finanční začlenění regionu jižního Pacifiku, kde se zaměřují na nejvzdálenější ostrovy světa.
 • Altcoin je považován za velmi bezpečný.
 • Hnacím motorem ceny Stellar jsou konkurenční mince, zejména bitcoin a zvlnění, jeho sociální dopad a přijetí v hlavním proudu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me