Co je bitcoinová hotovost a oplatí se investovat do BCH v roce 2021?

Je bitcoinová hotovost kryptoměnou, kterou je třeba zvážit v roce 2021?

Průvodce investováním BCH 2021

Co je bitcoinová hotovost? Jaký je rozdíl mezi bitcoinem (BTC) a bitcoinovou hotovostí (BCH)? Oplatí se investovat do BCH v roce 2021? Pokud máte na mysli některé z investičních otázek, pak je to pro vás to pravé místo.

S řadou vzdělávacích materiálů, krypto zpráv a interaktivních kurzů jsme zde v Trading Education, abychom vám pomohli získat přístup k relevantním a podrobným finančním informacím a sami se rozhodnout, zda je investování do kryptoměny pro vás.

Pokračujte ve čtení a dozvíte se více o jednom z hlavních hráčů v krypto sektoru: Bitcoinová hotovost.

Co je bitcoinová hotovost?

Bitcoin Cash je oblíbená měna digitálních plateb typu peer-to-peer, která usnadňuje přeshraniční transakce za nízké náklady. Jeden z hlavních výhody investování BCH je skutečnost, že transakce probíhají bez jakékoli účasti centrálních bank a zprostředkovatelů.

Ve skutečnosti celosvětově roste popularita decentralizovaného financování, přičemž blockchainová technologie nabízí působivou alternativu k tradičnímu bankovnictví.

Na druhou stranu je možná jedním z nejatraktivnějších aspektů BCH skutečnost, že Bitcoin Cash byl vytvořen v roce 2017 jako vidlice bitcoinu – dlouhodobý lídr v krypto sektoru, pokud jde o tržní kapitalizaci, přijetí a sentiment.

Přesněji řečeno, Bitcoin Cash byl vytvořen s cílem zlepšit škálovatelnost bitcoinů a umožnit zpracování více transakcí do jednoho bloku. Upozorňujeme, že bitcoinová hotovost byla vytvořena s bloky o velikosti 8 MB, které byly dále zvýšeny na 32 MB.

Zde bychom měli zmínit, že problémy se škálovatelností bitcoinů byly vyvolány jeho vlastní popularitou: čím více lidí je používá, tím déle a dražší je zpracování transakce.

Nicméně, Bitcoinová hotovost a bitcoiny sdílejí některé podobnosti: oba používají těžební algoritmy a jsou omezeny na 21 milionů mincí.

Než se ponoříme do specifik bitcoinové hotovosti, měli bychom říci pár slov o rozdávání peněz. Blockchainy lze obvykle upgradovat pomocí tvrdé nebo měkké vidlice. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že měkká vidlice je zpětně kompatibilní, zatímco tvrdá vidlice je technika, která není zpětně kompatibilní.

Nebo jak vysvětlují nadšenci blockchainu: „Think PlayStation 3 and PlayStation 4: In a hard fork, you cannot play PS3 games on PS4 and you can’t play PS4 games on PS3. Pokud by došlo k soft forku, držet se analogie PlayStation, mohli byste hrát hry PS3 na PS4 (ale ne hry PS4 na PS3). “

Vidlice je také snadný způsob, jak vytvořit nové kryptoměny a síť uživatelů; může také těžit z rozvoje kryptoměn v místech, kde jsou Initial Coin Offerings (ICO) nelegální.

Historie bitcoinové hotovosti

Historie bitcoinových hotovostí je zahalena kontroverzí. Uprostřed mnoha diskusí a krypto projektů k vyřešení problému škálovatelnosti bitcoinů byla navržena dvě hlavní řešení: oddělit adresy od podpisů pro každou transakci nebo zvýšit maximální velikost bloku, kterou navrhl tým, který stojí za Bitcoin Cash.

Příklad z reálného života: pokud zaznamenáme každou bitcoinu transakci na list papíru o délce 10 mm, společnost Bitcoin Cash chtěla zvětšit její velikost dvakrát (na délku 20 mm), s potenciálem ji dále zvýšit o 8 -32krát (v našem případě MB).

Vývojáři, kteří chtěli zvětšit velikost bloku, spustili BCH v roce 2017. Mince debutovala s vysokou cenou až 900 $ na hlavních burzách. Je zajímavé, že v prosinci 2017 – na vrcholu kryptoměn – Bitcoin Cash dosáhl 4091 $.

Samotný vývoj Bitcoin Cash však vyvolal řadu debat, protože v roce 2018 se Bitcoin Cash rozdělil na Bitcoin Cash ABC a Bitcoin SV.

Všimněte si, že Bitcoin Cash ABC používá původního klienta Bitcoin Cash a obsahuje změny, jako je trasa Canonical Transaction Ordering Route, zatímco Bitcoin SV je veden Craigem Wrightem, který odmítl používání inteligentních smluv. Bitcoin Cash ABC se dnes označuje jako Bitcoin Cash.

V poslední době se bitcoinová hotovost opět rozdělila na bitcoinové hotovosti ABC a bitcoinové hotovostní uzly – což je podle něj vidlice CoinDesk, se může stát dominantním softwarem.

Jak funguje bitcoinová hotovost?

Bitcoin Cash používá k podpoře decentralizované povahy systému síť počítačů typu peer-to-peer.

Měli bychom znovu poznamenat, že velikost bloku Bitcoin Cash byla zvýšena na 32 MB, což usnadňuje transakce, doby zpracování a poplatky.

To je správně! Díky svým větším blokům je Bitcoin Cash schopen nabídnout nízké transakční poplatky a rychlejší časy zpracování. Navíc, jak uvedl Roger Ver – jeden z hlavních zastánců Bitcoin Cash – Bitcoin Cash je blíže původní vizi Satoshi jako hotovosti pro svět.

Jednoduše proto, že větší velikosti bloků umožní použití Bitcoin Cash jako média pro každodenní platby a pomůže mu konkurovat Visa a dalším přeshraničním platebním systémům!

To znamená, že podobně jako u bitcoinů používá bitcoin cash Mechanismus konsensu o Proof of Work (PoW) k těžbě nových coinů a také využívá služeb Bitmainu, jednoho z předních těžařů kryptoměn.

Pokud jste v sektoru kryptoměn nováčkem, měli bychom zmínit, že těžba je proces, při kterém jsou transakce ověřovány a přidávány do veřejné knihy. Těžba je také proces, při kterém se zavádějí nové mince do stávající nabídky bez nutnosti centrálních bank nebo finančních úřadů.

Stojí za zmínku, že bitcoinová hotovost je omezena na 21 milionů mincí.

Na rozdíl od fiat měn není bitcoinová hotovost vytištěna vládami, což snižuje riziko inflace a devalvace. Tento nedostatek je zároveň dlouhodobě atraktivní investicí.

Zvažovali byste investování do Bitcoinová hotovost?

Co je BCH?

BCH je symbol tickeru bitcoinové hotovosti. Jak je uvedeno výše, existuje limit 21 milionů mincí, přičemž v současné době je v oběhu 18 600 863 mincí CoinMarketCap.

BCH nabízí jako aktivum docela všestrannost: je přijímán na více než 5 000 fyzických místech a adoptován širokou škálou online služeb. Odborníci tvrdí, že také přináší podporu pro různé platební platformy a nabízí řešení Point of Sale (PoS) pro obchodní podniky.

To znamená, že i když se Bitcoin Cash usiluje stát se médiem pro každodenní transakce, pravdou je, že na rozdíl od konkurenčních bitcoinů a altcoinů, jako je Litecoin, Bitcoin Cash stále chybí masové přijetí mimo krypto komunitu.

Kromě toho byla čtyřletá historie BCH ovlivněna mnoha událostmi a vidličkami, které významně ovlivnily její cenu, aniž by jí umožnily přizpůsobit se přirozenému toku růstu.

Po jeho nedávném rozdvojení stále očekáváme, zda BCH získá více investorů.

Stojí za to investovat do bitcoinové hotovosti v roce 2021?

S tržním stropem ve výši 5 473 421 549 USD a různými výhodami se investice do bitcoinové hotovosti v roce 2021 rozhodně vyplatí.

graf ceny hotovosti bitcoinů

Nezapomeňte, že bitcoinová hotovost má oproti jiným digitálním mincím celou řadu výhod. BCH nabízí téměř žádné transakční poplatky, decentralizované finanční transakce, relativní stabilitu ve srovnání s jinými kryptoměnami, rychlé a bezpečné transakce a robustní infrastrukturu.

Zároveň si to pamatujte Bitcoinová hotovost je investice s vysokým rizikem a vysokou odměnou.

Kryptoměny jsou vysoce volatilní a obchodní kryptoměny mohou vymazat vaše úspory. Proto nikdy neinvestujte peníze, které si nemůžete dovolit prohrát. Nezapomeňte na jedno z hlavních pravidel ve finančním sektoru: nikdy neinvestujte více než 1% svého účtu do jednoho obchodu.

Pokud se navíc bitcoinu podaří zlepšit jeho škálovatelnost, bitcoinová hotovost může ztratit význam.

Pokud se tedy rozhodnete investovat do BCH, vždy proveďte svůj průzkum a postupujte obezřetně.

Kolik stojí bitcoinová hotovost?

I když nikdo nedokáže přesně předpovědět cenu, možná budete chtít vědět, kolik bude mít bitcoinová hotovost v roce 2021.

Podíváme-li se na minulou výkonnost a analyzujeme různé technické ukazatele, můžeme říci, že hodnota Bitcoin Cash může v blízké budoucnosti vzrůst.

Nezapomeňme, že když byl Bitcoin Cash spuštěn, měl působivou otevírací hodnotu a na konci roku 2017, jak je uvedeno výše, Bitcoin Cash vyskočil na více než 4 000 $.

Upozorňujeme, že k 1. lednu 2020 byl BCH o 204,62 USD nebo 24,12% vyšší než na začátku roku 2019; a 15. února dosáhla bitcoinová hotovost 491,16 USD.

Od té doby je bitcoinová hotovost relativně stabilní a dokázala si udržet svoji stabilitu i během medvědího trhu spouštěného koronaviry. Přesněji řečeno, cena bitcoinové hotovosti (BCH) zůstala stabilní mezi únorem a listopadem 2020 a pohybovala se mezi 230 a 270 USD.

Cena BCH / USD také zaznamenala určité oživení.

Někteří odborníci tvrdí, že bitcoinová hotovost se může v roce 2021 zdvojnásobit. Podle údajů předložených společností Digital Coin Price, Bitcoinová hotovost může do konce roku 2021 dosáhnout 700 $, v rozmezí od 500 $ (max.) Do 60 $ (min.).

Díky silnému plánu a nápadům, co by bitcoin měl být, se budoucnost bitcoinové hotovosti zdá být docela jasná.

Připraveni investovat Bitcoinová hotovost?

Mám investovat do bitcoinové hotovosti?

Vzhledem ke své pozitivní budoucnosti a výhodám oproti jiným kryptoměnám nabízí Bitcoin Cash investorům několik skvělých příležitostí.

Ale jen proto, že můžete, to neznamená, že byste měli. Před investováním do jakéhokoli aktiva byste měli zvážit jeho kompromis rizika a návratnosti a rozhodnout se pro strategii, ať už krátkodobou nebo dlouhodobou.

Protože žádná vysoce zisková investice není stoprocentně bezpečná! Řízení rizik je zásadní pro stanovení příkazů stop-limit a stop-loss a pro snížení rizik.

Pokud jde o potenciální rizika, měli bychom si uvědomit, že na životnost kryptoměny obvykle mají vliv tři faktory: adopce, komunita příznivců a silný vývojový tým. Budoucnost BCH závisí také na tom, jak vydrží konkurenci.

Dobrou zprávou je, že právě teď všechny tyto faktory naznačují, že to vypadá, že BCH může uspět.

Bylo řečeno, i když jsou tyto ukazatele pro BCH na dobré úrovni, vždy postupujte opatrně.

Jak mohu Investovat v BCH?

Pokud se rozhodnete investovat do bitcoinové hotovosti, je snadné najít místo pro nákup a prodej BCH. Existují různé způsoby, jak investovat do BCH v krátkodobém nebo dlouhodobém horizontu, s platformami pro směnu kryptoměn, jako je eToro, je nejbezpečnějším místem pro investice do kryptoměny.

Všimněte si, že s naším partnerem eToro, lze koupit BCH a obchodovat CFD až 90+ krypto párů. Vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se, otevřít a financovat svůj účet a začít obchodovat.

Tady můžete si přečíst více o tom, jak nakupovat bitcoinové peníze.

Klíčové body

  • Bitcoin Cash je jednou z nejpopulárnějších kryptoměn, která je v současné době na 6. místě podle CoinMarketCap.
  • Bitcoin Cash byl vytvořen v roce 2017 jako vidlice bitcoinu.
  • Jedním z hlavních rozdílů mezi bitcoinovými hotovostmi a bitcoiny je to, že BCH zvýšil velikost bloků o 32 MB.
  • Podobně jako bitcoin používá Bitcoin Cash Proof of Work a je omezen na 21 milionů mincí.
  • BCH je symbol tickeru bitcoinové hotovosti.
  • BCH vyvolala polemiku v kryptokomunitě a ve výsledku, jen den po jejím objevení, její tržní kapitalizace překročila 7 miliard dolarů.
  • Bitcoin Cash má dobrou šanci zůstat v krypto světě jako alternativa k bitcoinu; ve skutečnosti se BCH podařilo zůstat stabilní navzdory pokračující pandemii koronavirů.
  • Někteří odborníci se domnívají, že se jeho hodnota do konce roku 2021 zdvojnásobí.

Pokud se rozhodnete investovat do BCH, my v Trading Education vám pomůžeme pochopit složitost obchodování s kryptoměnou a kryptoměn a zavést ziskovou strategii řízení rizik.

S eToro lze snadno nakupovat a prodávat kryptoměny a další aktiva a obchodovat CFD až 90+ párů.

eToro – Nejlepší broker pro nákup bitcoinů v hotovosti BCH

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Myslíte si, že trh s kryptoměnami se vzpamatuje z probíhající pandemie? Myslíte si, že nákup BCH stojí za to v roce 2021?

Pokud vás bavilo číst náš článek o obchodování s kryptoměnami Co je bitcoinová hotovost a zda se vyplatí investovat do bitcoinové hotovosti v roce 2021?, prosím, sdílejte to s každým, kdo by mohl mít také zájem.

FAQ

Je BCH lepší než BTC?

Z technického hlediska má Bitcoin Cash (BCH) větší bloky a dokáže zpracovat více transakcí za nižší poplatky než bitcoin (BTC), což z BCH dělá lepší investici, zejména pro uživatele, kteří mají zájem o každodenní platby a online nákupy. Bitcoin – první a nejpopulárnější kryptoměna mimo krypto komunitu – je stále kryptoměnou č. 1, pokud jde o tržní kapitalizaci a sentiment, přičemž odborníci tvrdí, že BTC by mohl do konce roku 2021 zasáhnout 50 000 USD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me