Co je to Binance Coin a je Binance Coin dobrá investice?

Stojí za to investovat do Binance Coin (BNB) v roce 2021?

Co je to Binance Coin & Je Binance Coin dobrá investice? | Intro

Co je to Binance Coin?

Jak funguje Binance Coin?

Stojí za to investovat do BNB v roce 2021?

Jak dobře fungoval Binance Coin?

Binance Coin má stále velký potenciál k růstu

Mám investovat do BNB?

Jak mohu investovat do BNB?

Kde mohu obchodovat s mincemi Binance?

Co je to Binance Coin & Je Binance Coin dobrá investice? | Klíčové body

Časté dotazy

Co je to Binance Coin & Je Binance Coin dobrá investice? | Intro

Binance Coin (BNB) vás zaujal? Chcete vědět, co je Binance Coin? Zajímá vás, zda je Binance Coin dobrá investice? Bez obav! My ve společnosti Trading Education jsme zde, abychom vás provedli na vaší cestě k úspěchu obchodování s kryptoměnami.

V tomto článku se podíváme na to, co vlastně Binance Coin je, přínosy a investice Binance Coin, jak funguje BNB a také jak můžete potenciálně dosáhnout zisku z obchodování nebo používání BNB.

Pokud chcete investovat do BNB rychle a snadno, podívejte se Výměna eToro!

Co je to Binance Coin?

Binance Coin (BNB) je velmi populární kryptoměna vytvořeno známou burzou Binance. Tokeny BNB lze použít k placení poplatků na burze a také k obchodování kryptoměn.

Nezapomeňme, že Binance je tím zdaleka největší burza kryptoměn na světě, vytvořil Changpeng Zhao. Nabízejí také nejvíce kryptoměnových párů a mají denní objem obchodování 1,5 miliardy USD.

Historie BNB je více než kuriózní. Binance Coin byl zpřístupněn veřejnosti poprvé 25. července 2017 a má Symbol tickeru BNB. Zajímavé je, že BNB byla spuštěna na blockchainu Ethereum jako token ERC-20.

V rámci první Initial Coin Offering (ICO) společnosti Binance Coin se během tří týdnů podařilo získat 15 milionů. Od té doby se BNB přesunula z blockchainu Ethereum do vlastního blockchainu Binance.

Měli bychom také poznamenat, že Binance Coin má limit 200 milionů. To znamená, že Binance Coin nakonec objemově překoná bitcoiny, což usnadní obchodování.

V době psaní tohoto článku existuje oběžná zásoba 144 406 561 a tržní kapitalizace 51,08 miliardy USD, podle CoinMarketCap – což z ní činí 9. největší kryptoměnu.

Proč cena BNB vzrostla v roce 2021 o 300%?

Proč však BNB získal tak velkou hodnotu v prvních dvou měsících roku 2021? Jednoduše proto, že Binance je jednou z nejpopulárnějších kryptoměn na světě. Jak se objem obchodování s kryptoměnami celkově zvýšil, Binance se podařilo vydělat peníze. hodně peněz z této akce.

Experti na kryptoměny si myslí, že Binance Coin může i nadále stoupat na hodnotě, což může předčit cenu bitcoinu. Binance Coin však nejde nahradit Bitcoin jako vůdce světové digitální měny. BNB bude pravděpodobně jedním z velkých vítězů v roce 2021, zvláště pokud bude kryptoměnový trh nadále růst.

Přečtěte si více: Kolik stojí BNB v roce 2021 a dále?

Binance Coin: Top Utility Token roku 2021?

Ačkoli mnozí věří, že Binance Coin je dobrá investice a jedna z nejbezpečnějších kryptoměn, které existují (hlavně kvůli její relativní stabilitě), nikdo to nemůže s jistotou říci. Je tedy na vás, abyste se rozhodli, zda se investice do BNB v roce 2021 vyplatí.

Jak již bylo řečeno, BNB je jedním z nejlepších tokenů utilit roku 2021. Primárně se používá k placení poplatků na burze kryptoměn Binance, s poplatky placenými v Binance Coin na burze, které dostávají slevu.

Zajímavé je, že různé typy směnných poplatků, které lze platit pomocí BNB, zahrnují transakční poplatky, poplatky za hlasování za nové tokeny, provize a také poplatky za spuštění nových nástrojů.

Snad nejatraktivnějším aspektem investování do BNB je skutečnost, že obchodníci, kteří provádějí transakce s Binance Coin na burze Binance, sleva 25%. V roce 2017 byla tato sleva ještě větší, 50%.

Musíme souhlasit, že tento přístup je velmi chytrý způsob, jak udržet obchodníky vracející se na platformu a v jistém smyslu, Binance Coin je jako slevový kupón.

Stojí za to se divit, jak dlouho bude tato sleva nadále nabízena. V budoucnu se může nadále snižovat nebo dokonce zastavit.

Ve skutečnosti podle jejich bílý papír, v roce 2019 Binance měl tuto slevu opět snížit na polovinu na 12,5%, ale zatím se to nestalo.

Předpokládá se, že Binance nesnížila 25% slevu, protože chce zůstat populární a v dobré víře se svými obchodníky. Prozatím je však na co si v budoucnu dávat pozor.

Za zmínku stojí také to, že jejich bílá kniha také zdůrazňuje, že ve 4. ročníku, což by byl rok 2021, sleva se dále sníží na 6,75%.

Pokud k tomu dojde, může se zájem o Binance Coin zastavit – pokud vývojáři za Binance nenabídnou jiný důvod k obchodování nebo držení BNB.

Má Binance Coin nejlepší případ použití?

Když už mluvíme o BNB jako o nástrojovém tokenu, měli bychom také poukázat na to, že někteří odborníci komentovali, jak má Binance Coin možná jeden z nejlepších případů uživatelů ve světě kryptoměny.

Ve srovnání s jinými mincemi existuje skutečný důvod používat BNB; může také podporovat komunitu kolem ní. Nezapomeňme na to Hodnota Binance Coin je podpořena burzou, která má veřejnou adresu.

Mnoho kryptoměn to postrádá. Ve skutečnosti mnozí slibují, že budou dělat věci v průběhu času nebo že lidé budou moci využívat chytré smlouvy. Zřídka nabízejí hmatatelné funkce, které dnes mohou používat. Z tohoto důvodu se užitkové mince mohou stát opravdu populární.

Jak je zmíněno výše, BNB má několik případů použití, včetně usnadnění transakcí, platby za transakční poplatky na burze, provádění plateb, platby za pohostinské služby atd..

Jak funguje Binance Coin?

binance coin před notebookem s grafem

Z technického hlediska není na Binance Coinu nic zvláštního. To znamená, že o Binance Coin je třeba vědět několik důležitých věcí.

Jak již bylo řečeno, BNB byl vytvořen na blockchainu Ethereum, ale přesunul se do vlastního blockchainového Binance Chain.

Zajímavé je, že tento blockchain používá mechanismus konsensu tolerantní vůči byzantským chybám a má tři různé typy uzlů:

  1. Uzly validátoru, které ověřují transakce
  2. Svědkové uzly, které jsou svědky procesu a vysílají transakce
  3. Uzly akcelerátoru vlastněné organizacemi, což urychluje proces

Upozorňujeme, že poplatky jsou rozděleny mezi všechny ověřovatele.

Jako BNB postaveno na blockchainu Ethereum, lze předpokládat, že velká část technologie je velmi podobná. Poté, co Binance přešel na svůj vlastní blockchain, mohou existovat výraznější rozdíly.

Jedním z klíčových rozdílů oproti Etheru je to Binance Coin nemůže podporovat chytré smlouvy, ačkoli BNB lze použít jako „plyn“ na blockchainu Binance, což je podobnost.

Je třeba také zmínit, že Síť Binance Coin je centralizovaná, což bude vždy pro některé nadšence kryptoměny nepředstavitelné. Jednoduše proto, že decentralizace je jednou z hlavních výhod kryptoměn před fiat penězi!

To znamená, že ve srovnání s jinými centralizovanými mincemi má Binance Coin mnohem lepší obraz. Burza má mnoho finančních prostředků, což může zlepšit využití BNB.

Mezi výhody BNB patří rychlé transakce, bezproblémové prostředí a vysoká bezpečnost.

Když mluvíme o bezpečnosti, měli bychom si uvědomit, že protože BNB se používá většinou v celém ekosystému Binance, bude třeba ověřený účet. Proto BNB – ve srovnání s anonymními mincemi, jako je Monero – omezuje anonymitu a zanechává digitální stopu.

Zvažovali jste nákup BNB?

Pálení mincí

Když už mluvíme o technických záležitostech, je spalování mincí nejpozoruhodnějším aspektem Binance Coin.

Kvůli umělému nedostatku kryptoměn našli prodejci BNB způsob, jak zajistit, aby hodnota aktiva neustále rostla: Tokeny BNB jsou odstraněny procesem zvaným vypalování.

Jinými slovy, Binance ničí mince tím, čemu se říká „vypálit“. To je uvedeno v bílé knize Binance.

Pálení je opakem ražby. Každé čtvrtletí (3 měsíce) plánuje Binance zničit Binance Coin v souladu s objemem obchodování na obchodní platformě Binance.

Všechny transakce budou zaznamenány do blockchainu Binance. Binance provádí toto vypalování pomocí chytré smlouvy. Jakmile jsou mince zničeny, je nemožné je vrátit.

Plánují nakonec zničit 100 milionů mincí, což ponechá 100 milionů v existenci když je dosaženo limitu 200 milionů. Jakmile zůstane 100 milionů, zastaví se.

Aby Binance provedl vypalování, musí použít 20% svých zisků na zpětný odkup BNB.

Tým za sebou Binance vlastní přibližně 40% z celkové nabídky, a popáleninou je odměnit tým Binance za jejich práci.

Zajímavé je, že přibližně 9 z 10 zaměstnanců ve společnosti Binance dostává část svého platu v BNB.

Z toho vyplývá, že nabídka nafukuje místo nafukuje. Posun křivky nabídky a poptávky může v průběhu času zvýšit cenu mince.

Je to podobné jako s akciemi, když společnosti odkupují své akcie od počátečních investorů. Je to ekvivalent rozdání dividendy.

Můžete se dozvědět více o procesu vypalování Binance a o tom, kdy k tomuto popálení došlo Web společnosti Binance.

Tím, že jsme věděli, kdy dojde ke spalování mincí, obchodníci mohou potenciálně vědět, kdy mají mince prodat, protože snížení počtu mincí zvýší hodnotu BNB, dávat jim zisk.

Stojí za to investovat do BNB v roce 2021?

S tržním stropem přes 51,08 miliardy USD a různými výhodami se investice do BNB v roce 2021 rozhodně vyplatí.

Nezapomínejme, že BNB je jedním z nejlepších tokenů nástrojů a má oproti jiným digitálním mincím celou řadu výhod.

Zároveň si to pamatujte BNB je aktivum s vysokým rizikem a poměrem investic s vysokou odměnou.

Pokud se tedy rozhodnete investovat do BNB, vždy proveďte svůj průzkum a postupujte obezřetně.

Binance Coin není příliš těkavý

Pokud se rozhodnete riskovat a investovat do BNB, nezapomeňte na to, jak již bylo zmíněno dříve, Binance Coin je relativně bezpečná mince. Nemá volatilitu, jakou mají jiné kryptoměny.

nicméně, Binance Coin není technicky stabilnícoin, i když je poměrně stabilní. Binance Coin lze přesněji nazvat a obslužný token.

Z tohoto důvodu může být těžší najít klíčové vstupní a výstupní body a profitovat z volatility.

Stále to však může být užitečné držet BNB jako obchodníka jako někde, kde můžete dát svou hodnotu, když krypto trh klesá.

Stojí za zmínku, že obchodníci často ze své kryptoměny vydělávají, když dokončí obchodování nebo když je trh příliš nestabilní. Problém s výplatou v případě fiat je však v tom, že to může být nákladné a časově náročné. Pomocí Binance Coin mohou obchodníci dočasně ukládat své finanční prostředky, dokud nebude bezpečné znovu obchodovat.

Pokud si přejete provést dlouhý obchod s Binance Coin, burza Binance musí prosperovat, abyste dosáhli zisku. Pokud tomu tak není, může to negativně ovlivnit měnu.

V ideálním případě chcete, aby BNB zůstal stabilní a příliš se nepohyboval, pokud jej chcete použít jako slevu na burze Binance nebo jako stabilní místo pro uložení kryptoměny během nestálých časů.

Jak dobře fungoval Binance Coin?

graf mincí binance

Binance Coin si od svého otevření vedl velmi dobře: pro začátek většinou pomalý, ale později v letech 2019–2020 stoupá o hodně.

Po neuspokojivém konci roku 2018, Cena společnosti Binance Coin na konci února stoupla o 15% 2020.

v Únor 2020, cena Binance Coin stoupla o 57% a dál stoupal v březnu, kde se zvýšila o 55%. To jsou jistě velmi velké pohyby!

Do druhého čtvrtletí roku 2020 byly ceny statičtější, s poklesy cen i s obrovským růstem.

V dubnu se Binance Coin pohybovala po určité období, ale do 17. dne cena znovu vystoupala a pokračovala v trendech nahoru a zakončil měsíc o 25% vyšší.

Ve Febraury 2021 se cena BNB zvýšila o 200% a dosáhla rekordního maxima 336 $ za minci.

Zatím se zdá, že Binance Coin může v tomto uptrendu pokračovat. Samozřejmě to však nikdo nemůže zaručit a někteří věří může dojít k zásadní korekci ceny.

Události, které ovlivnily cenu společnosti Binance Coin

“Co tedy ovlivnilo ceny BNB?”, Můžete se zeptat. Obecně řečeno, když většina kryptoměn klesá, Binance Coin jde nahoru, ačkoli toto je prostě zevšeobecnění a ne vždy se to stane.

Připomeňme si, že v květnu 2019 Výměna Binance se stala obětí rozsáhlého narušení bezpečnosti a prohrála 40 milionů $ v bitcoinech.

Je přirozené předpokládat, že hack měl negativní dopad na Binance Coin, ale ve skutečnosti měl malý účinek.

Binance tvrdí, že budou vráceny prostředky všech uživatelů; to však zpochybňuje; jak bezpečná je burza Binance a jak bezpečná je Binance Coin proti krádeži?

Zdá se, že výkon burzy Binance je prostě příliš dobrý na to, aby byl ovlivněn negativním tiskem, jako je hack.

Ve skutečnosti, v červnu 2020 dosáhla společnost Binance objemu obchodování více než 60 miliard dolarů.

Ne všechny novinky kolem Binance Coinu však nejsou růžové. V dílech je vývoj, který pravděpodobně negativně ovlivní minci.

Jako příklad uvedeme, že více než 15% provozu webu pochází z USA, mnohem víc než kterýkoli jiný národ. Provoz v USA je čtyřikrát vyšší než na druhém místě v Indii.

To znamená, že Binance údajně vytváří novou americkou regulační platformu pro americké obchodníky. V tuto chvíli však nikdo neví, jak to bude vypadat a zda to bude zahrnovat Binance Coin nebo ne.

Je docela možné, že kvůli americkým zákonům bude spuštěna nová americká verze burzy Binance, BNB nemusí být k dispozici k obchodování, protože se na něj bude dívat jako na cenný papír.

Kromě toho, pokud existují novinky týkající se výměny Binance nebo Changpeng Zhao, může to ovlivnit hodnotu Binance Coin.

Všimněte si, že je známo, že Changpeng Zhao má ve světě kryptoměn velký vliv. Před Binance také pracoval na Zhao OKCoin. Po ICO Binance se však vzdal kontroly nad mincí novému generálnímu řediteli.

Binance Coin má stále velký potenciál k růstu

Vzhledem k tomu, že se trh s kryptoměnami nadále rozvíjí, mají potenciál růst přední kryptoměnové burzy, jako je Binance. Pokud, jak bylo oznámeno, vstoupí institucionální investoři a velké banky na trh kryptoměn v příštích letech, tento vstup by způsobil zvýšenou poptávku na nákupní straně Binance Coin.

Dalším faktorem je, že Binance slíbil použít asi 20% zisku na zpětný odkup Binance Coin asi 50% jednotek. To by mělo také v budoucnu výrazně posílit ceny, pokud Binance splní svůj slib!

Na závěr nezapomínejme, že digitální měny mají tendenci sledovat cykly býků a medvědů, takže je třeba vždy sledovat technické ukazatele, základy, kryptoměny a sentiment na trhu.

Kolik stojí BNB?

I když nikdo nedokáže přesně předpovědět cenu, možná budete chtít vědět, kolik bude BNB v roce 2021 stát.

Díky silné komunitě příznivců a pozitivnímu obrazu na trhu může BNB zvýšit hodnotu.

Například Wallet Investor tvrdí, že BNB poroste v roce 2021 o 77,31%.

Gov Capital udává předpokládanou cenu na konci roku 2021 na 727,53 USD, což znamená, že pokud nyní někdo investuje 100 $, v prosinci 2021 získá 141,34 $.

Digital Coin Price také předpovídá, že BNB dosáhne v roce 2022 nových maxim a dosáhne přes 600 $ za coinu.

Mám investovat do BNB?

Vzhledem ke své pozitivní budoucnosti a výhodám oproti jiným kryptoměnám nabízí BNB investorům několik skvělých příležitostí.

Ale jen proto, že můžete, to neznamená, že byste měli investovat do Binance Coin. Pamatujte, že neexistují žádné 100% ziskové investice.

Než si otevřete účet a investujete do jakéhokoli aktiva, měli byste zvážit jeho kompromis rizika a návratnosti a rozhodnout se pro úspěšnou strategii řízení rizik.

Jak mohu investovat do BNB?

Pokud se rozhodnete investovat do BNB, je snadné najít místo pro nákup Binance Coin.

Existují různé způsoby, jak investovat do BNB v krátkodobém nebo dlouhodobém horizontu, s platformami pro výměnu kryptoměn jako eToro být nejbezpečnějším místem k investování do kryptoměny.

Obchodníci s Binance Coin přirozeně koupí BNB jako investiční možnost, pokud si myslí, že cena pravděpodobně vzroste ze současného směnného kurzu.

Kde mohu obchodovat s mincemi Binance?

Nyní víte více o Binance Coin a všech aspektech investice Binance Coin. Pokud tedy uvažujete o obchodování s Binance Coin, doporučujeme v Trading Education používat regulované burzy, jako např eToro.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu Binance Coin BNB

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Naučte se obchodovat s mincemi Binance pomocí eToro

Chcete se rozdělit hlouběji do světa Binance Coin a naučit se obchodovat s kryptoměnami? Pak se zaregistrujte pomocí eToro.

Ať už jste zkušeným investorem do kryptoměny, nebo podnikáte první kroky v tomto sektoru, Binance Coin je potenciálně silným uchazečem o vaše investiční portfolio. Investoři BNB mohou také vybudovat diverzifikované portfolio s nejoblíbenějšími coiny.

Doufáme, že vám tento průvodce pomohl demystifikovat tuto hlavní kryptoměnu. Pokud se cítíte inspirováni, abyste začali investovat BNB, nebo tento článek poskytl další pohled na vaše stávající investiční znalosti, můžete být rádi, že to víte eToro poskytuje možnost investovat do kryptoměn a CFD až 90+ kryptoměny.

Co je to Binance Coin & Je Binance Coin dobrá investice | Klíčové body

  • Binance Coin je jedním z nejlepších tokenů nástrojů vytvořených známou burzou Binance.
  • Binance Coin byl původně vytvořen na blockchainu Ethereum, ale později se přesunul do vlastního blockchainu, Binance Chain.
  • BNB Coin je symbol tickeru Binance Coin.
  • Žetony BNB jsou pravidelně ničeny nebo vypalovány, aby bylo zajištěno, že hodnota BNB bude trvale stoupat.
  • BNB byla svědkem působivého růstu a podle některých cenových předpovědí má pozoruhodný budoucí potenciál.
  • Pokud se rozhodnete investovat do BNB, můžeme vás v Trading Education vést na vaší cestě a pomoci vám zaregistrovat se u renomovaného brokera, jako je eToro.

Investovali byste do BNB v roce 2021?

Pokud vás bavilo číst "Co je to Binance Coin a je Binance Coin dobrá investice? Stojí za to investovat do Binance Coin (BNB) v roce 2021?" prosím, sdílejte to s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by to mohlo také zajímat.

Časté dotazy

Je Binance uznávaný?

Ano, Binance je jednou z nejuznávanějších a rychle rostoucích kryptoměn. Společnost Binance, která byla vytvořena v roce 2017, se rozrostla na kryptobra, který nabízí více než stovku kryptoměn k nákupu a obchodování.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me