Crypto Market: Tyto kryptoměny jsou nejlepším aktivem k nákupu hned teď

Chcete přeskočit čtení a dostat se přímo k našim nejlepším tipům? Nejlepší kryptoměny, které nyní můžete koupit, jsou Bitcoin, Ethereum, a Cardano.

Nedávná rally na trhu kryptoměn posunula mnoho kryptoměn na vyšší cenové hladiny.

Kryptoměna zažila zajímavý rok 2020. Ve všem chaosu na světových trzích se kryptoměnám podařilo vydržet. Ve skutečnosti kryptoměny překonaly každé tradiční aktivum a investici o míli daleko.

Kryptotrh také prošel drsnou náplastí, ale většina se úžasně zotavila, vykompenzovala své ztráty a v některých případech dosáhla rekordních maxim. Jelikož však trh prochází mírným korekčním obdobím, nyní je na vstup do tohoto prostoru stejně dobrá doba jako kterákoli jiná.

Proto jsme sestavili seznam nejlepších kryptoměnových aktiv, která byste měli zvážit.

Takže bez dalších okolků,

Top 3 nejlepší kryptoměna aktiva, aby zvážila nákup:

1. Bitcoin

2. Ethereum

3. Cardano

Které kryptoměny jsou tedy v současné situaci na trhu nejlepší? Existují tři, které vám přijdou na mysl, a různé faktory jsou nejlepší krypto aktiva, které můžete dostat do rukou.

1. Bitcoin – BTC Nejlepší kryptoměna, kterou lze koupit právě teď

Žádný seznam kryptoměn není úplný bez bitcoinů. Bitcoin, nejlepší kryptoměna, kterou lze koupit, vydržel drsný začátek roku 2020 s poklesem ocenění. Bitcoin v letech 2013 a 2017 čelil významným poklesům, ale tento pokles byl jiný, protože byl výsledkem medvědího trhu.

Něco, s čím se bitcoiny nikdy předtím nesetkaly. Investoři prodali své akcie a přesunuli se do hotovosti. Odborníci a investoři sledovali, jak bude bitcoin reagovat. Bitcoin dosáhl svého nejnižšího bodu v březnu, kdy klesl na 4721 USD. Bitcoin vykázal ohromující oživení, díky němuž kryptoměna dosáhla v lednu 2021 svého dosud nejvyššího ocenění.

Mnoho odborníků předpovědělo býčí běh bitcoinů v roce 2021. Jaké jsou faktory? Podívejme se.

Roste institucionální zájem o bitcoiny, o čemž svědčí samotný březen. Mezi odborníky panuje přesvědčení, že institucionální zájem bude velkým faktorem ceny bitcoinů. Čísla také nelžou. Coinbase oznámila nárůst své institucionální základny aktiv ze 6 miliard dolarů na 20 miliard dolarů, což je právě v roce 2020.

Míra JPM společnosti JPMorgan Chase, která bude spuštěna, a společnost MassMutual oznamující nákup 100 milionů dolarů v bitcoinech je jen pár oznámení, která ukazují, jaký velký zájem bitcoin generuje. Bitcoin také vidí masové přijetí jako platební režim, a to díky platformám jako PayPal, které oznámily, že uživatelé platformy mohou nakupovat, prodávat a nakupovat pomocí bitcoinu. Tím se otevírá obrovský trh pro bitcoiny.

Někteří investoři a odborníci předpovídali, že bitcoin by se mohl do konce roku 2021 dotknout 100 000 $ a do konce roku 2022 by také mohl dosáhnout 300 000 $. Je to vynikající příležitost investovat do bitcoinů a sklízet rekordní zisky.

Přečtěte si více: Prognóza predikce ceny bitcoinů

2. Ethereum – ETH je nejlepší krypto kryptoměna ke koupi právě teď

Ethereum je králem DeFi. Je to druhá největší kryptoměna a jedno z nejlepších kryptoměn, které lze po bitcoinu zvážit, a také jeho nejbližší konkurent. Od svého vydání zaznamenalo Ethereum značný růst a na své platformě zaznamenalo příliv několika projektů DeFi nové generace. Několik společností a institucí učinilo z Ethereum svoji platformu volby pro své projekty DeFi.

Odborníci se domnívají, že tyto dva faktory budou pohánět hodnotu Etherea. Růst DeFi a Ethereum 2.0. Současná tržní kapitalizace společnosti Ethereum dosahuje téměř 138 miliard dolarů a Ethereum zažívá velmi silný rok. Ethereum je nedílnou součástí prostoru DeFi, přičemž platforma je platformou pro nové projekty DeFi.

V roce 2020 došlo k exponenciálnímu růstu DeFi, což vedlo k tomu, že mnoho odborníků jej označilo za rok DeFi. S růstem DeFi získává Ethereum nejvíce, což může a bude zvyšovat hodnotu Etherea. Druhým faktorem, který pozitivně ovlivní hodnotu Etheruem, je Ethereum 2.0

Ethereum 2.0 je považováno za změnu hry pro Ethereum. Slibuje řešení problémů, kterým Ethereum v současnosti čelí ohledně škálovatelnosti, což platformě umožňuje zpracovávat více transakcí za sekundu, než je v současné době schopna. Ethereum 2.0 také vidí přechod Ethereum z mechanismu konsensu Proof-of-Work na mechanismus konsensu Proof-of-Stake.

Ethereum 2.0 vytváří zvýšení poptávky po Ethereu díky rychlejším rychlostem zpracování, snížení nákladů a zvýšení celkové užitečnosti.

3. Cardano – ADA Je nejlepší kryptoměna Dark Horse, kterou si můžete koupit právě teď

Cardano je další aktivum v oblasti kryptoměny, na které by se investoři měli krátkodobě a dlouhodobě dívat.

Cardano, stejně jako Ethereum, je chytrá smluvní platforma. Často se popisuje jako kryptoměna třetí generace, která řeší problémy se škálovatelností, kterými trpí měny první a druhé generace, jako je bitcoin.

Cardano nabízí lepší škálovatelnost prostřednictvím své vrstvené architektury a je první peer-reviewed kryptoměnou. Cardano Foundation má protokoly přezkoumávané vědci a akademiky z univerzit, jako je University of Edinburgh a Tokijský technologický institut.

Cardano má hvězdný tým, který to podporuje. Platformu založil Charles Hoskinson, který také pracoval s Vitalikem Buterinem v Ethereu. Poté, co šli každý svou cestou, se Hoskinson spojil se spoluzakladatelem společnosti Ethereum Jeremem Woodem a založil společnost Input Output Hong Kong (IOHK), společnost stojící za společností Cardano.

Cardano používá Ouroboros, mechanismus konsensu Proof-of-Stake, který zaručuje integritu, výkon a dlouhověkost protokolu pomocí kombinatoriky, kryptografie a matematické teorie her. Tým a technologie stojící za Cardanem jsou pro investory dostatečně dobrým důvodem ke koupi Cardana.

Ale je toho víc. Po aktualizaci Shelly se tým v Cardanu pustil do práce na Goguenovi. Goguen odemkne funkčnost chytrých kontraktů a Cardano na to soustředilo veškerou energii od uvedení Shelly na trh. Goguen zpřístupní Cardano tím, že umožní jednotlivcům, kteří nemají žádné technické znalosti, uzavírat inteligentní smlouvy.

Platforma také uvidí vylepšení nabídky Cardano, jako je přidání knihy s více měnami. Kniha více měn umožní uživatelům vytvářet nativně podporované tokeny. Tyto rozsáhlé změny značně zlepší Cardano a ve výsledku zvýší jeho hodnotu, a proto je ten správný čas na nákup Cardano.

Závěrem lze říci, že existuje několik dalších kryptoměn, do kterých můžete investovat. Všechny kryptoměny prožívají býčí běh a očekává se, že budou pokračovat i v roce 2021. Tři výše diskutované kryptoměny však nabízejí dlouhodobý potenciál mezi kryptoměnami a by se měli investoři podívat, pokud chtějí vstoupit na trh.

Čtěte více: Prognóza predikce cen Cardano

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměnu

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me