Crypto Predictions for 2021: Where to Invest

Kryptoměny existují již několik let a stávají se jednou z nejlukrativnějších a nejvýnosnějších investičních příležitostí. Aktiva v kryptoměně trvale překonala tradiční investiční aktiva, jako jsou akcie a komodity, jako je zlato a ropa.

Pokud se díváte na investiční příležitosti, pak jsou kryptoměny vaším nejlepším řešením, nicméně může být skličující úkol vybrat, do jaké kryptoměny byste měli investovat, a proto jsme pro rok 2021 vytvořili určité kryptoměnové předpovědi, které by vám měly pomoci zjistit, kam investovat.

Jako investor se můžete podívat na několik možností. Bitcoin je nejzřejmější volbou, ale existují i ​​jiné kryptoměny nad rámec bitcoinu. XRP získává mezi investory trakci podle predikce cen XRP, což jim dává hvězdnou návratnost jejich investic. Mezi další investiční možnosti mezi kryptoměnami patří Ethereum, Litecoin, BAT a Cardano. Pokud máte zájem jít trochu podrobněji, podívejte se na náš seznam kryptoměnových předpovědí, které vám pomohou rozhodnout, kam chcete v roce 2021 investovat.

Nejlepší kryptoaktiva pro rok 2021:

Podívejte se na tyto špičkové kryptoměny, které chcete investovat v roce 2021, a začněte svou investicí správnou nohou.

Zvlnění (XRP)

Ripple je vynikající investiční volbou pro jednotlivce, kteří chtějí investovat do kryptoměn, aniž by utráceli příliš mnoho peněz. Aktuální obchodní cena společnosti Ripple je 0,42 USD, což z ní činí atraktivní nabídku pro investory. Kryptoměna je čtvrtou největší měnou na světě a je vynikající volbou pro investory, kteří mají tendenci být trochu opatrní. Ripple, vytvořený jako alternativa k tradičním platebním systémům, si klade za cíl transformovat přeshraniční platby a nabídnout nízké směnné kurzy a okamžité potvrzení převodů.

Očekává se, že cena Ripple vzroste v roce 2021, přičemž odborníci předpovídají, že by kryptoměna mohla do konce roku dosáhnout 3 $.

Partnerství společnosti Ripple s globálními finančními institucemi ve více než 40 zemích vidělo pozici společnosti Ripple jako alternativu k platebnímu systému SWIFT. Kryptoměna řeší hlavní problémy, jako je rychlost, zabezpečení, škálovatelnost a transparentnost.

S rostoucí podporou kryptoměn, jako je Ripple, se rok 2021 jeví jako vhodná doba na investování do Ripple a značný zisk.

Cardano (ADA)

Cardano je vynikající investiční možností pro krátkodobé i dlouhodobé. Cardano je popisováno jako kryptoměna třetí generace, která řeší problémy jako rychlost a škálovatelnost, které trápí kryptoměny první generace a druhé generace. Cardano je první recenzovanou kryptoměnou, která nabízí lepší škálovatelnost prostřednictvím své vrstvené architektury.

Cardano založil Charles Hoskinson, který předtím pracoval s Vitalikem Buterinem v Ethereu. Hoskinson se spojil se spoluzakladatelem Ethereum a založil společnost Input Output Hong Kong (IOHK), společnost stojící za společností Cardano. Cardano používá Ouroboros, mechanismus konsensu Proof-of-Stake, který zaručuje integritu, výkon a životnost protokolu pomocí matematické teorie her, kryptografie a kombinatoriky.

V současné době se Cardano obchoduje za 0,67 USD a má tržní kapitalizaci kolem 21,5 miliard USD. To se má v roce 2021 zvýšit, přičemž většina odborníků na vesmírné kryptoměny souhlasí s tím, že Cardano uvidí stálé zhodnocování ceny, v průměru 20,70 $ v roce 2021 a do roku 2023 by mohlo vzrůst na 1,50 $.

Litecoin (LTC)

Litecoin je jednou z nejlepších kryptoměn, do kterých můžete investovat, vynikající volba pro začátečníky i zkušené investory. Tržní kapitalizace litecoinu v současné době činí kolem 9,8 miliard $ a očekává se další růst.

Litecoin sdílí s bitcoinem mnoho podobností, ale Litecoin řeší některé kritické problémy, které trápí bitcoiny. Vyžaduje méně výpočetního výkonu než bitcoiny, dokonce i běžné notebooky a stolní počítače jej dokážou vytěžit.

Litecoin je také mnohem rychlejší než bitcoin a zpracování jednoho bloku trvá jen dvě a půl minuty. Bitcoinu trvá zpracování bloku deset minut.

Litecoin se aktuálně obchoduje za 152 $, přičemž jeho cena se má zvýšit v roce 2021 a dále. Kryptoměna zaznamenala v roce 2020 významný vývoj, jehož vrcholem byl Litebringer, RPG běžící na blockchainu litecoinů. Litebringer ztrojnásobil transakce na platformě Litecoin, což představuje více než 70% všech transakcí, což vedlo ke zvýšení ceny měny.

Podobnosti litecoinu s bitcoiny z něj také činí vynikající investiční aktivum.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin je největší a nejoblíbenější kryptoměna na světě a bez ní není úplný seznam. Ačkoli kryptoměna vydržela drsný start do roku 2020 s výrazným poklesem cen, po pádu na nejnižší bod v březnu se pozoruhodně shromáždila. Bitcoin dosáhl nejvyšší zaznamenané ceny v lednu 2021, kdy cena kryptoměny vzrostla na 40 519 USD.

Bitcoin je připraven na býčí běh v roce 2021 na základě zvýšeného institucionálního zájmu, o kterém se odborníci domnívají, že bude významným faktorem v ceně bitcoinu.

Významný nedávný vývoj, jako je automobilka Elona Muska Tesla, uvedla, že v lednu koupila zhruba 1,5 miliardy $ (1,1 miliardy £) kryptoměny Bitcoin a očekává, že ji začne přijímat jako platbu v budoucnu, a mince JPM Morgan Chase bude fungovat a MassMutual oznámí nákup 100 milionů $ v bitcoinech ukazuje výši úroků, které bitcoin generuje.

Odborníci předpovídají, že bitcoin uvidí masové přijetí jako způsob platby v roce 2021, a to díky oznámení PayPal, že uživatelé platformy mohou nakupovat a prodávat bitcoiny a nakupovat pomocí bitcoinů. Očekává se, že toto oznámení otevře obrovský trh bitcoinů.

Obecná shoda v odvětví kryptoměn spočívá v tom, že bitcoiny by mohly do konce roku překročit 100 000 USD a do konce roku 2022 možná překročit 300 000 USD. S takovými předpovědi je to skvělá doba na investování do bitcoinů.

Ethereum (ETH)

Ethereum je po bitcoinu druhou největší kryptoměnou v tržní kapitalizaci. Často se nazývá "King of DeFi," Ethereum zaznamenalo příliv několika projektů DeFi nové generace, přičemž několik institucí učinilo z Ethereum svou platformu volby pro své produkty DeFi. Odborníci se domnívají, že Ethereum 2.0 a růst DeFi. Platforma se stala nedílnou součástí v prostoru DeFi.

DeFi zaznamenala v roce 2020 neuvěřitelný růst a platformou, která z toho získala nejvíce, byla platforma Ethereum. Očekává se, že rok 2021 bude pro Ethereum víceméně stejný a jeho cena se má ještě zvýšit.

S tím, že se do hry dostane také Ethereum 2.0, se předpokládá, že rok 2021 bude pro kryptoměnu velmi býčím rokem. Ethereum 2.0 slibuje lepší rychlost a škálovatelnost s přechodem z konsensuálního mechanismu Proof-of-Work (PoS) na konsensuální mechanismus Proof-of-Stake (PoS).

Aktuální cena Etherea je kolem 1630 $, což by se mohlo dále zvýšit díky DeFi a Ethereum 2.0, které mají pozitivní vliv na cenu Etherea.

Token základní pozornosti (BAT)

Token základní pozornosti vyvinul jeden ze spoluzakladatelů Mozilla Firefox.

BAT je populární mezi IT profesionály, webovými vývojáři, obchodníky a autory. BAT je známá kryptoměna v prostoru kryptoměn a od svého vzniku stabilně roste.

Byl vytvořen za účelem zvýšení bezpečnosti a spravedlnosti digitální reklamy. Token BAT je postaven na platformě Ethereum a je nativním tokenem prohlížeče Brave. Token BAT se v současné době obchoduje za 0,41 USD a přestože se stále vyvíjí, očekává se stabilní růst v roce 2021. BAT poskytuje investorům investiční příležitost s relativně nízkým rizikem.

Závěr: Nejlepší kryptoaktiva pro rok 2021

Přesné předpovídání ceny kryptoměn je složitá záležitost, protože na cenu má vliv několik faktorů. Tržní nálady se mohou kdykoli změnit, což má negativní dopad na cenu digitálních měn.

Ceny kryptoměny závisí také na výkonu jiných kryptoměn a výkon jiných měn by mohl mít pozitivní nebo negativní vliv na vaše investice. Před investováním je nezbytné důkladně se věnovat výzkumu.

Jak již bylo řečeno, předpokládá se, že u většiny kryptoměn dojde v roce 2021 a dále k výraznému růstu. Investujte chytře, mějte na paměti své investiční cíle a uvidíte významnou návratnost svých investic.

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměnu

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Přečtěte si více:

7 předpovědí kryptoměny na rok 2021, s nimiž by všichni souhlasili

Nejlepší kryptoměna ke koupi

Jaká je budoucnost kryptoměn – pokud byste měli investovat do kryptoměn?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me