Do kterých 10 nejlepších kryptoměn investovat v roce 2021?

Nejlepší kryptoměny k investování do roku 2021

Plánujete investovat do kryptoměn v roce 2021? Chcete si udržet náskok před kryptografickými trendy? Investice do roku 2021 jsme usnadnili pomocí našeho kompletního průvodce po 10 nejlepších kryptoměnách.

Začátečníci mají potíže s hledáním nejlepší kryptoměna pro investice do roku 2021. Všichni jsme byli v této situaci, takže se nebojte! chápeme, jak je to matoucí, když hledáme nové investice do kryptoměny. A proto zde pomáhá obchodování se vzděláváním.

Hledáte tedy také další kryptoměny, které budete investovat v roce 2021? Přemýšlíte, že vás zajímá „mám investovat do bitcoinů?“ nebo „mám investovat do Etherea?“

Pokud se chcete na kryptotrh ponořit rychle a snadno, s 0% poplatky, podívejte se Výměna eToro!

Nejlepší kryptoměny k investování v roce 2021:

1. Bitcoin

2. Ethereum

3. Litecoin

4. Bitcoinová hotovost

5. TRON

6. Vlnění

7. Cardano

8. Tezos

9. JOTA

10. Zcash

Mnoho investorů do kryptoměny se začíná těšit na rok 2021. Schopnost předpovídat nové trendy v kryptoměně je klíčovou dovedností každého obchodníka. Ale s více než 7 000 různými altcoiny na trhu, jak můžete zjistit, které z nich budou nejlepšími investicemi do kryptoměny v roce 2021?

Budoucnost kryptoměny není nikdy jistá, takže vytváření předpovědí kryptoměny může být obtížné – zejména proto, že období volatility v důsledku pandemie koronavirů. Dobrou zprávou však je, že někteří odborníci na kryptoměny uvedli, že rok 2021 by mohl být rokem kryptoměny, a to díky oživení trhu a vývoji, jako jsou dlouho očekávané upgrady Ethereum.

V tomto článku vysvětlíme, které kryptoměny byste měli zvážit přidání do svého portfolia v roce 2021. Ať už jste v oblasti investování do kryptoměny nováčkem nebo zkušeným investorem, čtěte dále a najděte top 10 kryptoměn, do kterých chcete investovat v roce 2021.

Na konci této příručky budete vědět, jak najít kryptoměny, do kterých chcete letos investovat. Také pokud hledáte to, co hledáte, je obchodování, eToro také vám může pomoci!

Jste připraveni se dozvědět o dalších kryptoměnách, které je třeba zvážit pro rok 2021? Začněme!

Jaké jsou nejlepší kryptoměny, do kterých se má investovat v roce 2021?

Níže najdete 10 nejlepších kryptoměn, do kterých budete investovat v roce 2021 a dále.

1. Bitcoin – BTC

bitcoinové logo

Ptáte se sami sebe, "mám investovat do bitcoinů? je hodnota bitcoinu již na svém vrcholu? nebo je bitcoin nejlepší kryptoměnou, do které se dá investovat v roce 2021 ?. No, přejeme si, pokud to víme! Následující informace by vám však měly pomoci rozhodnout, zda je pro vás investice do bitcoinové kryptoměny dobrý nápad.

Nemělo by být žádným překvapením, že bitcoin je na vrcholu našeho seznamu kryptoměn, do nichž se má investovat v roce 2021. Tento takzvaný „král kryptoměn“ dominuje na trhu od jeho uvedení na trh v roce 2009 – a nic nenasvědčuje tomu, že by se jeho stav změnil již brzy. Předpovědi kryptoměny ve skutečnosti naznačují, že bitcoin by mohl být nastaven na dosud nejsilnější rok.

Podle Ryana Selkise, generálního ředitele webu pro sledování kryptoměn Messari, si Bitcoin a Ethereum udrží své nejlepší pozice, pokud jde o tržní kapitalizace. To je v rozporu s řadou dalších aktiv, o nichž předpovídal, že v roce 2021 ztratí své umístění v top 10 kryptoměn.

Poté, co se jeho tržní hodnota v březnu 2020 propadla, Bitcoin dosáhla rychlého oživení a od té doby její cena i tržní strop prudce vzrostly. Z minim ve výši 4 721 USD koncem března, kdy do světa začala přicházet omezení koronaviru, dosáhla kryptoměna ceny přibližně 40 000 USD první slabou v lednu 2021. V době psaní zprávy v lednu 2021 je její cena nyní 41 299 USD.

Jedná se o zdravou míru zotavení s cenou více než 5krát za něco málo přes 8 měsíců. I když tato míra změny není neobvyklá pro kryptoměnu, která je proslulá svou volatilitou, měla by být povzbudivá pro všechny bitcoinové investory, kteří se obávali náhlého pádu v březnu.

Co bude dál? Někteří odborníci se domnívají, že toto oživení je pouze začátek. V červenci 2020 graf spojený s Citibank předpověděl, že cena bitcoinu může v roce 2021 vyletět na neuvěřitelných 120 000 $! To je šestinásobek jeho předchozí nejvyšší ceny, 20 000 $, které dosáhl v roce 2017.

V Janaury 2021 JPMorgan, banka, která kdysi označila bitcoin za podvod, nyní očekává, že BTC dosáhne 146 000 $.

Je tedy bitcoin vaší další kryptoměnou, do které budete investovat v roce 2021?

Mnoho odborníků si myslí, že bitcoin může být jednou z nejlepších kryptoměn, které lze v roce 2021 investovat.

2. Ethereum – ETH

logo ethereum

Pokud je bitcoin králem kryptoměny, pak by mohlo být dědicem i Ethereum! Tato blockchainová platforma je hlavní světovou kryptoměnou jinou než bitcoin a od svého vydání v roce 2015 si udržuje silnou tržní kapitalizaci. V době psaní tohoto článku je její tržní kapitalizace kolem 138 miliard $.

Navzdory nejistotám kolem pandemie koronavirů, která na konci března 2020 otřásla výkonem téměř každé kryptoměny, je Ethereum v průběhu roku 2020 silné. Pokud hledáte špičkové kryptoměny, do kterých byste investovali v roce 2021, měl by to být vážný uchazeč.

Ethereum vs. Bitcoin: Je ethereum lepší investicí než bitcoin?

Na konci prosince, cena Ethereum hit $ 1000 – nejvyšší cena roku 2020. Za tímto nárůstem hodnoty stojí dva klíčové faktory. Jedním z nich je růst decentralizované finance (jinak známý jako DeFi). Platforma Ethereum podporuje mnoho krypt, které řídí sektor DeFi, jako jsou Chainlink (LINK), Wrapped Bitcoin (WBTC) a Maker (MKR). Ve skutečnosti Ethereum pouze v roce 2020 zpracovalo decentralizované burzy v hodnotě 13,5 miliardy USD – z méně než 3 miliard USD v roce 2019!

Druhým faktorem, který zajišťuje místo Ethereum na našem seznamu nejlepších kryptoměn, které mají být investovány v roce 2021, je spuštění Ethereum 2.0. Tato netrpělivě očekávaná aktualizace má být dokončena do konce roku 2020 a bude mnohem efektivnější pro Ethereum. Jakmile bude schopna zpracovat více transakcí rychleji, mohli bychom vidět její cenu explodovat.

3. Litecoin – LTC

litecoin

S cenou pouhých 170,56 USD nemusí být Litecoin na tomto seznamu nejvíce býčí kryptoměnou. Ale s tržní kapitalizací 11 miliard dolarů a silným růstem na radaru stojí za zvážení, zda plánujete zahájit investování do kryptoměny v roce 2021.

Náš seznam toho, co je nejlepší kryptoměnou, do které se má investovat v roce 2021, nemůže být úplný Litecoin. V roce 2017 vykázal silný výkon s růstem více než 8000%.

Ačkoli někteří investoři vidí Litecoin vzhledem k tomu, že hubený cappuccino s plným obsahem tuku v bitcoinu (byl spuštěn v roce 2011 a je obecně považován za bitcoinový spinoff), je chybou toto kryptoměny úplně odmítnout. Nejen, že je mnohem rychlejší než bitcoin, ale zpracování bloku zabere jen 2 a půl minuty, na rozdíl od 10 minut – odhaluje také některé vzrušující události v průběhu roku 2020.

Zahájení hry na hrdiny (RPG) LiteBringer, který běží na litecoinovém blockchainu, způsobil prudký nárůst transakcí. Podle Litecoin Foundation LiteBringer způsobil ztrojnásobení počtu transakcí za týden, přičemž více než 75% z nich je nyní způsobeno hrou. Tento výkon je tak povzbudivý, že platforma CoinSwitch předpověděla, že cena Litecoinu by mohla v roce 2021 dosáhnout 600 $.

Poslední slovo, Vzhledem k úzkému propojení litecoinu s bitcoiny se investoři velmi zajímají o litcoin, a proto je litecoin uveden v našich deseti nejlepších kryptoměnách, které se mají investovat v roce 2021, a pro sledování další kryptoměny.

4. Bitcoinová hotovost – BCH

bitcoinová hotovost

Bitcoin Cash, který byl poprvé spuštěn v roce 2017, rychle zasáhl radar každého, kdo má zájem o investování do kryptoměny. Tento systém elektronických peněz typu peer-to-peer byl spuštěn jako škálovatelná větev původních bitcoinů poté, co obchodníci vyjádřili obavy ohledně škálovatelnosti bitcoinů. Nyní je šestou největší kryptoměnou podle tržního kapitalizace na 8,2 miliard $.

Přestože se předpovědi ceny Bitcoin Cash liší, platforma pro obchodování s kryptoměnami StormGain předpovídala, že během příštích 5 let vzroste na 500 USD. Pokud je to váš případ, pak by rok 2021 mohl být vynikajícím časem na přidání bitcoinové hotovosti do vašeho portfolia, pokud jde o nejlepší kryptoměnu, kterou chcete investovat!

5. TRON-TRX

tron

Společnost TRON byla založena v roce 2017, původně v síti Ethereum. Nyní je přepnuto na nezávislou blockchainovou platformu a používá a důkaz o sázce algoritmus pro zpracování transakcí. Se současným tržním stropem 3 miliardy USD a cenou 0,031 USD, proč by mohl být TRON jednou z nejlepších kryptoměn, které budou v roce 2021 investovat?

Jak více organizací začne přijímat blockchainovou platformu TRON, hodnota TRX se zvýší. V současné době hostí více decentralizované aplikace (dApps) než Ethereum, což vede mnoho investorů ke spekulacím, že TRON má světlou budoucnost v roce 2021. Obecná shoda je, že cena Tronu bude kolísat po celý příští rok, ale podle Coinpedie by mohla dosáhnout maxima 0,4 USD – což z něj činí silná potenciální investiční příležitost pro kryptoměnu v roce 2021.

Tron měl v posledních letech určité výrazné cenové výkyvy, ale v poslední době se stabilizoval. Pokud hledáte tuto minci jako nejlepší kryptoměnu k investování do roku 2021, proveďte průzkum a sledujte novinky.

6. Zvlnění – XRP

vlnění

Ripple XRP byla nejlepší kryptoměna, do které se v roce 2017 investovalo s růstem zhruba 36 000%

Ripple, jedna z nejzajímavějších kryptoměn, které se mají investovat v roce 2021, je univerzální název, který popisuje platformu Ripple (RippleNet) i její virtuální měnu (Ripple XRP). XRP je v současné době čtvrtou největší kryptoměnou na světě se skvěle nízkou cenou pouhých 0,32 USD. Pokud hledáte začít investovat do 10 nejlepších kryptoměn v roce 2021, aniž byste museli utrácet spoustu peněz, Ripple může být skvělou volbou pro opatrnější investory.

A pokud plánujete investovat, mohlo by být rozumné začít brzy. Přestože cena Ripple nedosáhne stratosférických cen bitcoinů, zdá se, že je nastavena na zvýšení cen v roce 2021. Podle některých předpovědí kryptoměny bude Ripple pravděpodobně po celý rok stabilně růst a dosáhne potenciálních maxim 2,94 $ do roku prosinec.

Ethereum VS. Zvlnění: Který by měl být ve vašem portfoliu?

Ceny nad 2 $ nemusí trvat dlouho. Stejné předpovědi stanovily cenu Ripple na 1,72 USD do konce roku 2022, takže jednou investiční strategií by mohl být nákup Ripple za účelem jeho prodeje, než cena poklesne ze svého historického maxima.

Poznámka: Rok 2021 může být dobrým rokem pro investování do XRP, protože jeho cena klesla o 72% níže, než je historické maximum 3,4 $ v lednu 2017. Takže Ripple může být stále dobrou volbou, kterou můžete považovat za svou další kryptoměnu investovat do roku 2021.

7. Cardano – ADA

cardano

Když Selkis zveřejnil své předpovědi o investování do kryptoměny v roce 2021, překvapil některé obchodníky tvrzením, že Cardano může poskočit z desátého na páté místo v seznamu největších kryptoměn na světě. Blockchainová platforma proof-of-stake, Cardano, má cenu 0,31 $, ale to by se muselo zvýšit na více než 0,45 $, aby si pomohlo zajistit si místo v top 5.

Je to možné? Podle mnoha předpovědí by to mohlo být. Tržní kapitalizace závisí na ceně a cena Cardana by mohla do konce roku 2021 potenciálně překročit 1,50 USD. To je obrovský nárůst oproti současné ceně pouhých 0,31 USD.

Jedním z klíčových faktorů růstu Cardano je uvolnění Hydra – řešení škálovatelnosti vrstvy 2, které slibuje, že síti Cardano dá sílu zpracovávat více než 1 milion transakcí každou sekundu. Schopnost zpracovávat platby a chytré smlouvy off-chain (není součástí blockchainu) pomůže Cardanu stát se jedním z nejrychlejších systémů na světě.

S tak velkým vývojem na obzoru je Cardano, stejně jako jakákoli jiná nejlepší kryptoměna venku, rozhodně jednou z nejlepších kryptoměn, které investují v roce 2021.

8. Tezos – XTZ

tezos

Tezos je v současné době v top 20 největších kryptoměn na světě – ale jeho výkon v roce 2021 by mohl potenciálně vést k tomu, že se bude v seznamu pohybovat dále. Podle TradingBeasts je blockchainová síť (která se otevřela prostřednictvím rekordního ICO v roce 2017) nastavena na období pomalého, ale stabilního růstu, který se zvýší z 2,15161 $ na konci listopadu 2020 na 2,21197 na konci dubna 2021.

Po letech trvající sérii ztráty hodnoty v roce 2019 i v první polovině roku 2020 je vyhlídka na růst (i když malá) povzbudivou vyhlídkou pro mnoho investorů společnosti Tezos. Tento růst je do značné míry způsoben skutečností, že společnost Tezos byla vybrána finanční skupinou Elevated Returns (ER), která hledala blockchainovou platformu, kde by mohla nabídnout tokenizované nabídky v hodnotě 1,6 miliardy USD investorům do nemovitostí.

Díky rostoucímu zájmu o svět DeFi je tato investice od ER vynikající zprávou pro kdysi stragging kryptoměnu. Token obslužného programu, který se bude jmenovat ERX, má být zahájen před koncem roku 2020.

9. IOTA – MIOTA

jota

S tržní kapitalizací 1,25 miliardy USD je otevřená účetní kniha a kryptoměna IOTA navržena ke zpracování transakcí mezi zařízeními v Síť internetu věcí (IoT). Má partnerství s organizacemi v automobilovém, výrobním a pojišťovacím průmyslu – což znamená, že má dobré předpoklady k tomu, aby využilo růst sektoru DeFi.

Přestože se směny kryptoměn liší v přesných číslech, zdá se, že průmysl souhlasí s tím, že v příštích několika letech se předpokládá výrazný růst IOTA. Kryptoměnový web Smartereum dokonce navrhl, že měna by mohla dosáhnout 38 $ někdy v roce 2025, což je obrovský skok oproti současné ceně 0,4532 $. I když je tato projekce optimistická, je nepravděpodobné, že by došlo k poklesu cen, přičemž bezpečný odhad by se mohl pohybovat kolem 4 $.

Protože se předpokládá, že IoT poroste také v roce 2021, je IOTA silným uchazečem o kohokoli, kdo chce v příštím roce začít investovat do top 10 kryptoměn.

10. Zcash – ZEC

zcash

Na základě bitcoinové kódové základny si kryptoměna Zcash (která byla spuštěna v roce 2016) klade za cíl zajistit, aby byly digitální platby soukromější. Zatímco blockchain bitcoinů je navržen tak, aby byl zcela transparentní a umožňoval každému uživateli sledovat minulé transakce, Zcash má politiku selektivní transparentnosti. To znamená, že platby lze chránit, aby byla zachována soukromí uživatelů.

V současné době je cena Zcash na 31. místě v seznamu největších světových kryptoměn 71,93 USD a tržní kapitalizace v době psaní tohoto článku činí 763 milionů USD. Podle dlouhých předpovědí se cena Zcash pravděpodobně v roce 2022 sníží – to by však mohlo následovat po některých náhlých výkyvech po celý rok 2021, možná během dubna, května a června.

Pokud s investováním do kryptoměny teprve začínáte, Zcash nemusí být tím správným doplňkem vašeho portfolia. Pokud jste však zkušeným investorem se silnou strategií řízení rizik, je možné tyto cenové špičky vydělat, pokud budete hrát správně. Investice do Zcash nyní, když je cena nízká, s úmyslem prodávat v obdobích vysokého růstu, by mohla být chytrá strategie. Nezapomeňte – pokud jde o úspěšné investování do kryptoměny, načasování je vše.

Chcete začít investovat do top 10 kryptoměn?

Nyní víte, jaké jsou nejlepší kryptoměny, které chcete investovat v roce 2021, a máte pevný základ pro zahájení investování do kryptoměny. Dalším krokem je nalezení renomovaného brokera kryptoměny

Na platformě s více aktivy eToro, můžete začít investovat do všech 10 nejlepších kryptoměn, které jsou uvedeny v tomto seznamu. Ať už jste s kryptoměnami obchodovali již dříve, nebo se do této formy investic právě chystáte, její uživatelsky přívětivá služba je skvělým způsobem, jak porovnat měny a začít obchodovat již dnes.

Pokud jste začátečníky v kryptoměně, kteří hledají nejlepší kryptoměnové burzy do roku 2021, inovativní eToro Funkce CopyTrader vám může poskytnout cenné informace o nejlepších strategiích obchodování s kryptoměnami. Tato funkce umožňuje sledovat akce zkušených investorů v reálném čase a poté automaticky kopírovat jejich rozhodnutí. Je to skvělý způsob, jak vyzkoušet různé strategie, než pro vás najdete vítězný vzorec.

eToro – Nakupujte nejlepší kryptoměny s 0% provizí

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Nezapomeňte však, že ani ty nejlepší kryptoměny vám nezaručují zisk. To znamená, že je důležité provést náležitou péči a najít robustní strategii řízení rizik, než začnete obchodovat na vybrané burze kryptoměn.

Jaké jsou nejlepší strategie obchodování s kryptoměnami 2021?

Pokud chcete objevit 10 nejlepších kryptoměn, které chcete investovat v roce 2021, nestačí jen prozkoumat „co je nejlepší kryptoměnou.“ Budete také muset najít tu nejlepší strategii obchodování s kryptoměnou.

Obchodování je jistě odpovědí, pokud jde o investování do kryptoměn, trh se rozrostl do pozice, kde obchodníkům nabízí nejlepší způsoby, jak vydělat, včetně obchodování s marží, zkratu a použití tradičních strategií.

Ačkoli neexistuje dokonalá obchodní strategie, pro různé lidi funguje odlišná taktika. Při výběru strategie kryptoměny je třeba vzít v úvahu několik klíčových věcí:

 • Do kterých kryptoměn plánujete investovat?
 • Způsobí, že vybrané kryptoměny budou v určitých časech kolísat?
 • Kolik času můžete věnovat sledování trhů s kryptoměnami?
 • Jaké jsou vaše hlavní cíle obchodování s kryptoměnou?

Jakmile získáte odpovědi na tyto otázky, budete v mnohem silnější pozici, abyste mohli najít tu nejlepší strategii obchodování s kryptoměnami. (Možná budete muset nejprve experimentovat s několika různými strategiemi).

Ať už se rozhodujete rychle nebo chcete hrát dlouhou hru, podívejme se na některé z nejpopulárnějších strategií obchodování s kryptoměnami pro rok 2021.

Dlouhodobé strategie investování do kryptoměny

Jak napovídá jeho název, dlouhodobé investiční strategie kryptoměny jsou ty, u kterých očekáváte, že se hodnota vašeho vybraného aktiva z dlouhodobého hlediska zlepší. Spíše než vyplacení náhlých cenových výkyvů během dne se dlouhodobé strategie spoléhají na pečlivé plánování a sebeovládání.

Dlouhodobá investice je obecně dána časovým rámcem od 1 roku do 2 let. Někteří obchodníci se však rozhodnou držet své investice déle než deset let. Můžete si vybrat, zda chcete na začátku tohoto období přislíbit plnou investici, nebo investovat různé částky po delší dobu.

Pokud vás zajímá, zda je pro vás dlouhodobá investiční strategie pro kryptoměnu, zde je několik faktorů, které vám mohou pomoci při rozhodování:

 • Jak očekáváte výkon vybrané kryptoměny v příštím roce??
 • Jaké neočekávané události vás mohou přimět k prodeji vašeho majetku? Jak pravděpodobné se tyto události stanou? (Možná budete chtít zvážit zavedení nových předpisů, potenciálních průlomových konkurentů a škálovatelnost jeho technologie).
 • Jste rádi, že držíte investici, aniž byste neustále sledovali trh?

Výběr dlouhodobé investiční strategie má mnoho výhod, ale není to správný plán pro každého. Často jsou nejvhodnější pro investory, kteří mají denní práci nebo jiné nároky na svůj čas, což znamená, že neplánují monitorovat trh minut po minutě.

Dlouhodobé investiční strategie mohou být také účinné, pokud investujete do kryptoměny, ve kterou opravdu věříte. Řekněme například, že si myslíte, že nejlepší kryptoměnou pro rok 2021 budou bitcoinové BTC. Provádíte svou náležitou péči a v průběhu procesu zjistíte, že společnost vyplňuje obrovskou mezeru na trhu, máte přesvědčivé plány do budoucna a nedávno jste investovali do některých nových schopností.

To znamená, že máte dobrý důvod tomu věřit Bitcoin z dlouhodobého hlediska bude cennější. Silné krypty budou schopny překonat krátkodobé výkyvy, aniž by opustily svou obecnou vzestupnou trajektorii. Pokud jste přesvědčeni, že aktivum bude v průběhu času lépe fungovat, nalezení dlouhodobé obchodní strategie by mohlo být chytrým krokem.

Krátkodobé investiční strategie v oblasti kryptoměn

A krátkodobá investiční strategie pro kryptoměny je ten, který vám teoreticky umožňuje rychle vyhrát. Definice krátkodobého může být široká – vše, co trvá od několika měsíců do několika sekund, je popsáno jako krátkodobé, s přesným časovým rámcem v závislosti na různých faktorech.

Tyto strategie jsou navrženy spíše na principu výplaty cenových výkyvů, než proto, že očekáváte, že kryptoměna bude v průběhu času růst. Většina kryptoměn je neuvěřitelně volatilní. Když například v únoru cena bitcoinu propadla za pouhou hodinu například za 1 000 $, byl to jen jeho pátý největší hodinový pokles ceny od jeho uvedení na trh v roce 2009 – jeho rekord byl ohromujících 20 000 $ v prosinci 2017!

Mohla by pro vás být krátkodobá investiční strategie v oblasti kryptoměn tím správným rozhodnutím? To jsou některé z klíčových faktorů, které je třeba zvážit, než se pustíme:

 • Ztráty jsou vždy pravděpodobností při investování do kryptoměny, i když si vyberete jednu z nejlepších kryptoměn k investování v roce 2021. Jak velkou ztrátu přijmete?
 • Máte dostatek času na velmi pravidelné sledování kryptotrhů a okamžitou reakci na cenové výkyvy?
 • Přinese krátkodobá strategie větší potenciální zisky než dlouhodobá strategie pro vámi vybraná aktiva?
 • Znáš to? technická analýza? (To je dobrý nápad, pokud plánujete začít používat krátkodobou strategii, měli byste se s ní seznámit, než začnete).
 • O kolik a jak často se cena Vámi zvoleného kryptoměny v minulosti pohybovala?

Krátkodobé investiční strategie v oblasti kryptoměny mohou být potenciálně plodnou strategií, pokud to vyhovuje vašemu životnímu stylu a vybraným aktivům. Jsou zvláště vhodné pro kryptoměny, které mají nízkou tržní kapitalizaci, ale vysoký objem obchodování. To znamená, že mnoho obchodníků v současné době nakupuje a prodává, což udrží cenu v pohybu.

Může to být také dobrá strategie, pokud se kryptoměna nedávno objevila ve zprávách – i když to není jedna z nejlepších kryptoměn, které by investovaly v roce 2021.

Když Úřad pro finanční chování (FCA) provedla studii, aby zjistila, kolik lidí ve Velké Británii slyšelo o různých kryptoměnách, výsledky byly výmluvné. Není překvapením, že bitcoin se dostal na vrchol, 78% respondentů uvedlo, že o kryptoměně slyšeli. Další nejuznávanější, o které slyšelo jen 22% respondentů, však byla Váhy Facebooku.

Tato kryptoměna ještě ani nezačala fungovat, takže její pozoruhodnost byla zcela výsledkem jejího mediálního pokrytí. To znamená, že u všech kryptoměn, které byly ve zprávách, je mnohem větší pravděpodobnost, že získají úrok od obchodníků, bez ohledu na to, zda jsou považovány za jednu z „nejlepších kryptoměn“ nebo ne.

Jiné kryptoměny, které jsou vhodné pro krátkodobé investiční strategie, jsou ty, které jsou k dispozici prostřednictvím počáteční nabídka mincí (ICO). Investoři mohou tato krypta obvykle zabezpečit za velmi nízkou cenu, což je téměř jisté, že kolísá, protože zájem o „další kryptoměnu na trhu“ začíná růst.

Investice do kryptoměny na začátku jejího spuštění nemusí být nutně dobrým nápadem pro dlouhodobou investiční strategii, pokud nejste zkušeným investorem, který skutečně věří, že kryptoměně bude dobře (a má diverzifikované investiční portfolio, které minimalizuje riziko). Pokud však chcete jednoduše využít fluktuace rychlého požáru, může to být chytrá krátkodobá investiční strategie.

Jak identifikovat podvody s kryptoměnou a ICO

Nové kryptoměny jako např NEO, Hvězdný, a JOTA (o kterých si můžete přečíst v našem seznamu 10 nejlepších kryptoměn, do nichž se bude investovat v roce 2021 výše) by všichni mohli být silnými kandidáty na tento druh investiční strategie. Důvodem je to, že ještě nejsou významnými jmény, ale přesto se umístily přiměřeně dobře, pokud jde o největší a nejlepší kryptoměny na světě.

Krátkodobé investiční strategie pro kryptoměny však samozřejmě mají určité nevýhody. Před zahájením krátkodobého obchodního plánu byste si měli být vědomi těchto skutečností:

 • Vyžadují, abyste mohli monitorovat trh každý okamžik. Díky tomu jsou nevhodné pro kohokoli, kdo se neplánuje stát investorem na plný úvazek.
 • Je to riskantnější strategie než dlouhodobé strategie investování do kryptoměny.
 • Může to být neuvěřitelně stresující! Rozhodování o investicích, když se cítíte emotivní, může vést k impulzivním činům, které potenciálně zničí jinak dobře promyšlenou strategii. Pokud se rozhodnete zvolit krátkodobou obchodní strategii, ujistěte se, že se vždy připravujete na to nejhorší a cítíte se sebejistě ovládající své emoce.

Další čtení:

Obchodování s kryptoměnou

Nejlepší kryptoměny a jejich výzvy

Jak obchodovat s kryptoměnou za 100 $

Jak najít nejlepší kryptoměny k jejich obchodování

Co bude dál na trhu kryptoměn 2021?

Když byl bitcoin spuštěn v roce 2009, svět kryptoměn byl odmítnut jako trochu výstřelek. Rychle vpřed do roku 2020 a nyní existuje více než 7 000 různých kryptoměn s kombinovaným tržním stropem přes 1 bilion $. Vzhledem k tomu, že 78% britských respondentů sdělilo FCA, že slyšeli o bitcoinech, je zřejmé, že kryptoměny rychle vstupují do hlavního proudu.

Ačkoli byste ještě neměli očekávat, že se kryptoměna stane světovou platební metodou volby (nezapomeňte, že kryptoměnu v současné době vlastní pouze 5% Američanů), je nepopiratelné, že se stále více rozšiřuje. Další online podniky začínají přijímat platby v některých z nejlepších kryptoměn a dokonce jsme zaznamenali zřízení kryptoměnových bankomatů v našich nákupních centrech a ulicích.

Přečtěte si více: Nejoblíbenější kryptoměny v USA

Jak roste poptávka po DeFi a dApps, je pochopitelné, že někteří odborníci předpovídají, že rok 2021 bude „rokem kryptoměny“. Pokud tomu tak je, bude mít tvrdou konkurenci. Rok 2017 je v současné době dosud nejpříznivějším rokem pro kryptoměny – došlo k zavedení tisíců nových měn po celém světě, což způsobilo výbuch celkového tržního stropu o 4000%!

Nejlepší kryptoměna pro investice v roce 2021 – Klíčové body

V roce 2021 existuje mnoho příležitostí investovat do kryptoměn, ale letos se ukázalo, že stojí za to hledat ty nejlepší možné projekty a coiny. Níže jsou uvedeny hlavní klíčové body pro investice do kryptoměn v roce 2021.

 • Rok 2021 je některými odborníky označován za „rok kryptoměny“
 • Bitcoin je nejlepší kryptoměnou, do které se má investovat v roce 2021, přičemž ceny mohou potenciálně dosáhnout 120 000 $
 • Růst decentralizovaného financování zvyšuje zájem o kryptoměny, jako je Ethereum a Tezos
 • Výběr nejlepších kryptoměn, které chcete investovat v roce 2021, bude záviset na vaší chuti k riziku, přičemž možnosti jako Zcash nabízejí potenciální výhody zkušeným investorům
 • Je důležité najít správnou obchodní strategii pro vás a váš plán
 • Načasování je všechno, pokud jde o úspěšné investování do kryptoměny
 • Dlouhodobé investiční strategie pro kryptoměny mohou být dobrou volbou pro krypta na vzestupu
 • Pokud jste přesvědčeni, že zvolená investice bude v průběhu času fungovat dobře, mohla by se vám hodit dlouhodobá strategie
 • Investiční strategie pro krátkodobé kryptoměny jsou navrženy tak, aby vydělaly na rychlých cenových výkyvech
 • Krátkodobé strategie mohou být riskantnější než dlouhodobé strategie a vyžadují, abyste neustále sledovali trh
 • Libra na Facebooku je druhou nejuznávanější kryptoměnou ve Velké Británii – navzdory skutečnosti, že ještě nebyla spuštěna
 • Pokud má být rok 2021 rokem kryptoměny, musí porazit rok 2020 (rekordní rok v oboru)

Investice do kterékoli z těchto špičkových kryptoměn v roce 2021 je nápad, který stojí za to řádně zvážit, prognóza je pro všechny v jiné míře slibná a investice je snadná jako nikdy předtím.

Doufáme, že náš seznam nejlepších kryptoměn, které budou v roce 2021 investovat, byl užitečný. Ať už je vaše investiční strategie jakákoli, sledování aktuálních trendů a předpovědí je nejlepší způsob, jak v roce 2021 vybudovat silné portfolio plné nejlepších kryptoměn.

Nejlepší kryptoměny v roce 2021 – nejčastější dotazy

Je kryptoměna dobrou investicí do roku 2021?

Je důležité vědět, že kryptoměna je vždy riskantní investicí bez záruky návratnosti. Je to proto, že většina kryptoměn je neuvěřitelně volatilní. Mnoho nadšenců kryptoměn však věří, že rok 2021 by mohl být dosud nejlepším rokem pro kryptoměnu. Pokud se rozhodnete investovat, vždy proveďte náležitou péči před investováním do nejlepších kryptoměn pro rok 2021.

Která směna kryptoměn je pro začátečníky nejlepší?

Věříme, že platforma pro zprostředkování více aktiv eToro je nejlepší burzou kryptoměn pro začátečníky. Jeho funkce CopyTrader vám umožňuje sledovat obchodní rozhodnutí zkušených investorů v reálném čase a automaticky kopírovat jejich akce. To poskytuje skvělý úvod do světa obchodování s kryptoměnami 2021.

Jak najít nejlepší kryptoměnu, do které chcete investovat?

Přestože předpovědi kryptoměny do roku 2021 by nikdy neměly být považovány za fakt, je zásadní zkoumat trendy v kryptoměně, aby bylo možné najít tu nejlepší kryptoměnu, do které chcete investovat. Udržení náskoku ve hře vám pomůže identifikovat únikové kryptoměny, zabezpečit je při nízké ceně a snad prodat je se ziskem.

Která kryptoměna roste nejrychleji?

Litecoin je v současné době jednou z nejrychleji rostoucích kryptoměn, částečně díky vydání LiteBringer. To je důvod, proč někteří obchodníci očekávají, že příští rok překoná rekordní úroveň růstu.

Co bude dál s bitcoiny? Ztratí se bitcoin znovu?

Pro každého, koho znepokojil mohutný pád bitcoinu v březnu, jsou dobré zprávy. Jelikož to bylo výsledkem nejistoty způsobené pandemií koronavirů, většina odborníků se domnívá, že je nepravděpodobné, že by došlo k opakování pádu v roce 2021. Pamatujte však, že bitcoin je velmi volatilní a je nemožné s jistotou předvídat jeho budoucnost.

Jaká je nejlepší kryptoměna?

Bitcoin důsledně převyšuje seznamy nejlepších a nejúspěšnějších kryptoměn. Má největší tržní kapitalizaci a nejvíce investorů po celém světě. Odpověď na tuto otázku však závisí na tom, jak definujete „nejlepší“. Někteří obchodníci se domnívají, že bitcoiny jsou neudržitelné a alternativy, jako je bitcoinová hotovost, přispějí k lepší dlouhodobé investici.

Jak funguje obchodování s kryptoměnou?

Obchodování s kryptoměnou je akt nákupu a prodeje vybrané kryptoměny se záměrem těžit z jejích cenových výkyvů. Chcete-li obchodovat s kryptoměnou, musíte nakupovat a prodávat na burze pomocí kryptoměny uložené ve vaší osobní digitální peněžence.

Nyní víte, jaké jsou nejlepší kryptoměny, do kterých chcete investovat v roce 2021. Pokud se cítíte inspirováni k zahájení obchodování s kryptoměnou, možná vás to potěší etoro poskytuje možnost nakupovat krypto aktiva až na 90+ kryptoměny. Obchodníci s kryptoměnami si mohou vybudovat diverzifikované portfolio s nejoblíbenějšími coiny.

Do které kryptoměny byste investovali do roku 2021?

Doufáme, že náš článek Do kterých 10 nejlepších kryptoměn investovat v roce 2021 byl užitečný tobě a ušetřil vám nějaký čas ve vašem výzkumu.

Zřeknutí se odpovědnosti: Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen a minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me