Dosáhne Ripple 1 $?

Svět byl svědkem nárůstu zájmu o kryptoměny, jako je Ripple. Od té doby, co v posledním desetiletí vzrostl počet bitcoinů, zažil krypto svět vzestup zájmu o kohokoli technologicky zdatného. Nyní se nediskutujme o potenciálu, který tato strana hry v budoucnu spatří. Uprostřed toho všeho stojí Ripple jako nastavení plateb pro různé banky a platební sítě.

Ripple, který je často označován jako kryptoměna „XRP“, stojí za ním. Kde tedy dnes Ripple stojí? Se současnou cenou na trhu 0,51 $ má Ripple neoblomný potenciál dosáhnout 1 $.

Ripple tedy dosáhne 1 $? Analytici kryptoměny s výše uvedeným tvrzením souhlasí Chris Kline, spoluzakladatel Bitcoin IRA, který to navrhuje "token XRP dosáhne 1 $ do konce roku 2021 “.

Coinswitch také předpovídá, že do konce roku 2021 Ripple dosáhne 1 $ a ve skutečnosti ji překročí tím, že půjde až na 2 $.

Walletinvestor si myslí, že Ripple by mohl v lednu 2022 dosáhnout 1 $.

Digitalcoin také předpovídá, že Ripple dosáhne 1 $ v červnu 2022. Dále známý pro svůj konzervativní přístup při předpovídání.

Trading Beasts věřte, že Ripple se může přiblížit 1 $, když v roce 2024 dosáhne 0,94 $.

Jak vidíme, předpovědi kryptoměn mají pozitivní předpovědi, protože věří, že XRP může dosáhnout ceny 1 $ a dokonce ji překročit, protože Ripple se stává stále důležitějším faktorem platebního řešení. Jelikož však společnost Ripple čelí poplatkům z americké burzy cenných papírů (S.E.C), může pravděpodobně trvat déle, než se společnost Ripple bude pohybovat směrem k hranici 1 $.

Will Ripple Recover?

Ripple, konkrétněji XRP, byl v období posledních dvou měsíců svědkem cenového propadu, a to o více než 65%. To bylo způsobeno americkou komisí pro cenné papíry (SEC), když podala určitou žalobu proti Ripple. Jejich argument stál, že Ripple získal nepravidelnými prostředky poměrně vysokou částku peněz, konkrétně 1,3 miliardy dolarů. Tyto nepravidelné prostředky zahrnovaly neregistrované nabídky bezpečnostních digitálních aktiv.

Stephanie Avakian, známá také jako ředitelka divize prosazování SEC, uvedla: „Tvrdíme, že společnosti Ripple, Larsen a Garlinghouse nezaregistrovaly svoji probíhající nabídku a prodej miliard XRP drobným investorům.“ To vedlo k tomu, že investice XRP byly zaplaveny negativním způsobem neustálého pádu. Mnoho burz s kryptoměnou navíc zasáhlo XRP, když se rozhodlo pracovat s obchodní aktivitou, konkrétněji omezující obchodní chování XRP. To v listopadu 2020 cenu skutečně posunulo na nízké rozmezí 0,17 USD.

Ripple je nejpopulárnější díky své inovaci RippleNet, což je nástroj přesunu mezi bankami, kde lze rychle provádět křížové pohyby a ve srovnání s předchozím rokem jim bylo věnováno neuvěřitelné množství pozornosti. To je samozřejmě pozitivní znamení pro budoucnost Ripple. Navíc, pokud Ripple vyhraje případ s S.E.C. jeho cena by mohla stoupat vysoko.

Zvlnění nakonec dosáhne $ 5?

Předpovědi jsou hlavně pozitivní a mnoho prediktorů se skutečně domnívá, že cena Ripple by mohla v blízké budoucnosti dosáhnout 5 $, což by byl pro Ripple a investory obrovský úspěch.

Společnost Ripple spolupracuje s mnoha známými finančními společnostmi po celém světě a očekává se pouze její růst a důležitý faktor ve finančním sektoru. Ačkoli obvinění S.E.C. způsobily ztráty společnosti Ripple, analytici se domnívají, že XRP může dosáhnout 5 $. Ripple Coin News předpovídá, že by ve skutečnosti mohl překročit hodnotu 5 USD, když dosáhne 8 až 10 USD

Co bude zvlnění v roce 2025?

Zvlnění se pravidelně blíží dalším slavným digitálním formám mincí, jako jsou bitcoiny a ethereum. S očekávaným poklesem fiatových měnových standardů se očekává, že digitální měny, které jsou tvrdě kryté a deflační, se budou vyvíjet rychleji než kdy dříve a budou vykazovat svůj skutečný vliv.

Odborníci tvrdí, že v příštím desetiletí se cena Ripple může horlivě měnit a cena postupně stoupat. Většina z nich souhlasila, že do roku 2025 lze dosáhnout poměrně vysoké ceny.

V následujících 5 letech může XRP postupovat a dosáhnout rozmezí 4–8 $. Bez ohledu na to je nejfunkčnější myšlenkou předvídat střed. Jak se bude vyvíjet výběr, investoři budou skutečně chtít koupit Ripple nejrozumnějším a nejvýhodnějším způsobem. Do roku 2025 se očekává, že cena XRP může dosáhnout až 6 $.

Půjde XRP nahoru nebo se zhroutí? Přečtěte si naši cenovou predikci Ripple XRP na roky 2021 – 2025

Ripple dosáhne 1000 $?

S tímto nepředvídatelným trhem je předvídání nákladů na digitální měny velmi problematické. Abychom se dozvěděli o předpovědi hodnoty zvlnění, měli bychom přemýšlet o části nevyhnutelných distribucí a znaků a jejich tvrzeních s ohledem na různá očekávání hodnoty zvlnění.

Jak uvádí Capital.com, XRP se spoléhá na výměnu za běžných 0,30 $ před koncem roku 2021.

Dosáhne XRP 1 000 $? Podle odborníků Ripple těžko dosáhl takového čísla. Toto tvrzení stojí kvůli mnoha faktorům, hlavním je však nastavení vznešenosti, které by tržní kapitalizace Ripple musela dosáhnout 100 bilionů dolarů.

Většina predikcí cen Ripple uvádí, že se očekává, že kryptoměna dosáhne 1 $ do konce roku 2021

Ripple je v tuto chvíli rozumně bezpečná investice a investoři mohou nakupovat a potenciálně vydělat na svých investicích.

eToro – Nejlepší platforma ke koupi Vlnění

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

  • Svět kryptoměn je na historickém maximu a znovu zdůrazňuje význam digitálního světa.
  • Se současnou cenou na trhu 0,51 $ má Ripple neoblomný potenciál dosáhnout 1 $.
  • V prosinci se do sítě Ripple denně připojilo přibližně 2 050 nových adres.
  • Cena XRP šla v listopadu 2020 na nízké rozmezí 0,17 $ kvůli S.E.C. obvinění.
  • Různé webové stránky mají v plánu předpověď, která znamená, že cena Ripple v blízké budoucnosti dosáhne 5 $.
  • Ripple sotva dosáhne 1 000 dolarů kvůli mnoha faktorům, hlavním je však nastavení vznešenosti, ve kterém by tržní kapitalizace Ripple již musela být, konkrétně kolem 100 bilionů dolarů.

Co bude pohánět cenu Ripple XRP v roce 2021?

Analýza zvlnění ceny pro rok 2021

Jak nakupovat Ripple – Průvodce pro začátečníky

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me