How to Trade Ripple 2021: A Step-by-Step Guide

Jak obchodovat s Ripple: Komplexní průvodce obchodováním XRP v roce 2021

Online obchodování Ripple a dalších digitálních tokenů je nyní populárnější než kdy dříve.

Jak pravděpodobně víte, Ripple je název otevřené platební sítě i digitální měny XRP. Tato technologie zajišťuje okamžité a prakticky bezplatné transakce v globálním měřítku.

Od roku 2021 je XRP stále třetí největší kryptoměnou z hlediska tržní kapitalizace. To zdůrazňuje, že Ripple je atraktivní pro investory a obchodníky všech tvarů a velikostí.

Máte zájem naučit se obchodovat s Ripple, ale nejste si jisti, kde začít?

V této příručce Ripple Trading Guide pojednáme o všem, co potřebujete vědět.

To zahrnuje jednoduchý návod, jak obchodování XRP funguje, tipy na vydělávání peněz, potenciální rizika a užitečné strategie pro využití.

Proto Trading Education sestavil seznam 5 kroků k zahájení obchodování s XRP.

Takže bez dalších okolků…

Jak obchodovat s Ripple v 5 snadných krocích

Chcete-li obchodovat s XRP, je prvním krokem otevření účtu u regulovaného makléře nebo výměna, vložení prostředků, výběr Ripple XRP ze seznamu platforem a nakonec nákup XRP (Go Long) nebo prodej XRP (Go short) a kontrola obchodu objednat.

Krok 1: Otevřete účet s regulovanou burzou

Krok 2: Financuje váš účet

Krok 3: Vyberte, kolik XRP chcete obchodovat

Krok 4: Koupit XRP (prodloužit) nebo prodat XRP (prodloužit)

Krok 5: Potvrďte obchodní objednávku

Co je to Ripple Trading?

Laicky řečeno, pokud jde o obchodování Ripple – musíte se pokusit předpovědět, zda cena XRP půjde nahoru nebo dolů, než je nyní. Proces je stejný, ať už obchodujete s akciemi nebo cizími měnami.

Zní to dost jednoduše, že? Samozřejmě ze svého obchodu vyděláte, pouze pokud předpovídáte správně – pokud ne, ztratíte peníze.

Je samozřejmé, že čím více peněz riskujete, tím vyšší může být vaše odměna, pokud spekulujete správně.

Podívejme se na rychlý příklad toho, jak obchod Ripple funguje v praxi:

 • Chcete obchodovat s Ripple proti americkému dolaru
 • To představuje dvojice XRP / USD
 • Cena tohoto páru je v současné době 0,60 USD
 • Máte pocit, že tato cena poroste
 • S ohledem na to vytvoříte nákupní objednávku v hodnotě 1 000 $
 • O několik dní později má Ripple o 15% více za 0,69 $
 • Po uzavření obchodu XRP / USD jste dosáhli zisků 150 $

Jak ukazuje výše uvedený příklad, obchodování s XRP se neliší od nákupu a prodeje jakéhokoli jiného finančního aktiva. V našem hypotetickém obchodu jste byli schopni vydělat, protože jste správně předpovídali, že hodnota dvojice vzroste.

Ale samozřejmě, kdyby se cena Ripple pohybovala opačným směrem, uzavřeli byste obchod se ztrátou.

Jak funguje zvlnění obchodování?

Jak jsme zmínili, obchodování Ripple je vysoce srovnatelné s jakoukoli jinou třídou aktiv. Na druhou stranu je třeba mít na paměti, že ve srovnání s trhy, které existují již stovky let, je obchodování s kryptoměnami poměrně novým fenoménem.

Vzhledem k tomu, že samotný XRP existuje pouze od roku 2012, je důležité, abyste jasně porozuměli tomu, co děláte a jak trh funguje.

Níže uvádíme seznam důležitých metrik obchodování Ripple, na které si musíte být vědomi.

Ripple Trading cenové pohyby

Cena jakéhokoli finančního aktiva je nabídka a poptávka trhu. Když je pocit trhu pozitivní vůči XRP nebo jakémukoli aktivu – kupující převažují nad prodejci. To obvykle povede ke zvýšení ceny.

Totéž platí naopak. Faktem je, že nabídka a poptávka po tomto populárním digitálním aktivu mohou být ovlivněny různými faktory, jako jsou relevantní zprávy, hodnota bitcoinů, těžká aktivita velryb XRP a další..

S kryptoměnami, jako je Ripple, lze obchodovat 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Při tvorbě vlastních předpovědí mějte na paměti, že cena XRP bude během jednoho obchodního dne mnohokrát kolísat.

Jedná se pouze o povahu trhu, díky čemuž je ideální pro krátkodobé obchodování.

Přečtěte si více: Předpověď zvlnění ceny: Kolik to bude stát v roce 2021 a dále?

Zvlnění obchodních párů

Pokud jde o obchodní páry Ripple, můžete to porovnat s forexovým obchodováním. Je to proto, že zásadně obchodujete se dvěma různými měnami v páru – proti sobě.

Existují dva způsoby, jak můžete obchodovat s páry XRP.

Jedním ze způsobů je obchodování digitální měny s fiat měnou. Nejobchodovanější fiat měnou na celém světě je americký dolar, takže má smysl, že se většina lidí rozhodla obchodovat s Ripple proti ní.

Jak již bylo uvedeno výše, tento pár představuje XRP / USD.

Pokud máte chuť obchodovat s XRP proti britské libře, kanadskému dolaru nebo jiné fiat měně, ujistěte se, že vám váš vybraný makléř může tyto páry nabídnout.

Jak jsme řekli, většina lidí se drží XRP / USD, ale na některých obchodních platformách je k dispozici více možností. Důležité je, že byste očekávali, že na této trase uvidíte mnohem nižší likviditu a objemy obchodů.

Další možností je obchodovat Ripple s jiným kryptoaktivem, jako jsou bitcoiny (XRP / BTC), litecoiny (XRP / LTC) nebo ethereum (XRP / ETH). Toto se obecně nazývá kryptoměnové páry nebo kryptokřížové páry.

Oba způsoby obchodování Ripple vám mohou poskytnout dostatek ziskových příležitostí v závislosti na pocitu trhu.

Vlastnění Ripple nebo obchodování CFD

Když už mluvíme o ziskových příležitostech, možná budete chtít zvážit, zda chcete koupit XRP nebo s ním obchodovat. Nákup digitální měny by naznačoval, že si přejete obchodovat ve střednědobém a dlouhodobém horizontu, což nadějí na naději, že hodnota později stoupne.

Alternativně jste přemýšleli o obchodování s Ripple CFD? S CFD můžete obchodovat, aniž byste museli vlastnit podkladové aktivum, takže vše, co musíte udělat, je správně spekulovat o budoucím cenovém směru páru.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud jste občanem USA, regulované makléře vám nebudou nabízet Ripple CFD. CFTC v tomto ohledu zakázal všechny CFD a pákový efekt, který smlouvy pozývají.

Obchod a vlastní zvlnění

Pokud se rozhodnete, že byste raději chtěli vlastnit XRP, můžete to udělat prostřednictvím obchodní platformy, jako je eToro. Tímto způsobem vlastníte digitální tokeny, dokud se nerozhodnete je prodat.

Rozhodující je, že pokud jste úplným nováčkem a nemáte ponětí, jak obchodovat s Ripple, pak vám může připadat, že je jeho vlastnictví jednodušší možností.

Důvodem je to, že se nemusíte krátkodobě zabývat vysoce volatilním trhem, ani nemusíte trávit hodiny smyslem pro technickou analýzu..

Další cestou je vstoupit na trh prostřednictvím směnárny kryptoměn nabízející hromady párů. Pokud byste však chtěli obchodovat XRP proti americkému dolaru, ve skutečnosti by vám byla nabídnuta XRP / USDT. Jedná se o digitální měnu známou jako Tether, která je navázána na hodnotu amerického dolaru jako pro-jako.

Zvlnění obchodování prostřednictvím CFD

Dále na výše zmíněnou možnost Ripple CFD. Pro ty, kteří nevědí, vám smlouvy na rozdíly umožňují obchodovat s XRP, aniž byste je vlastnili nebo ukládali.

Zvlněné CFD místo toho monitorují cenové posuny digitální měny v reálném světě. Ještě lepší je, že CFD vám umožní využít výhod plynoucích z nedostatku.

Zjednodušeně řečeno, i když hodnota zvlnění klesne, stále můžete dosáhnout zisku. To samozřejmě je, pokud správně předpovídáte zmíněné snížení hodnoty.

Ripple CFD vám navíc umožňují obchodovat s využitím pákového efektu – což znamená, že můžete zvýšit svou kupní sílu.

 • Řekněme například, že jste v Austrálii a chcete vstoupit na trh s 1 000 AUD.
 • Prostřednictvím svého obchodního makléře Ripple můžete obchodovat až s 50% (nebo využít 1: 2)
 • To znamená, že byste museli pokrýt pouze 500 AUD sami, zatímco zůstatek hradí makléř.

Vezměte na vědomí, že nejen občanům USA je zakázáno obchodovat s CFD na kryptoměny, ale platí to i pro ty, kteří sídlí ve Velké Británii. Je to proto, že FCA zavedla zákaz, který nastartoval 1. ledna 2021!

Připraveni se ponořit Zvlnění XRP trh?

Jak obchodovat s Ripple online – nastavení obchodu

Než zahájíte hromadný obchod, musíte si vyhledat brokera a my máme pro tento proces několik tipů později.

Ale zatím projdeme procedurou XRP obchodní objednávky. To vám poskytne představu o základech a o tom, co můžete očekávat, když najdete skvělou obchodní platformu Ripple

Koupit nebo prodat objednávku

Vždy budete muset vytvořit online nákup nebo prodej objednávky Ripple. To řekne vybranému makléři, kterou cestou si myslíte, že trhy pravděpodobně půjdou.

Podívejme se na jednoduchý příklad.

 • Řekněme, že cena XRP / USD je 0,6068 USD
 • Pokud máte podezření, že cena poroste – zadejte objednávku na nákup prostřednictvím svého obchodního webu Ripple
 • Pokud si naopak myslíte, že cena klesne – zadejte prodejní objednávku

Jak je uvedeno výše, nákupní objednávka jednoduše ilustruje, že si myslíte, že se cena Ripple zvýší, zatímco prodejní objednávka znamená opak.

S tím je řečeno, každý obchod Ripple, který umístíte, bude vyžadovat objednávku nákupu i prodeje. Pokud jste například zadali prodejní objednávku, uzavřeli byste obchod nákupní objednávkou. Funguje to stejně, jako kdybyste zadali objednávku na nákup, ale uzavřeli byste objednávku na prodej!

Vstupní cena

V tomto okamžiku při nastavování obchodu Ripple budete muset své zvolené obchodní platformě naznačit, zda chcete zadat tržní příkaz nebo limitní příkaz.

Níže uvádíme rychlé vysvětlení obou.

 • Pokud vidíte hodnotu XRP a myslíte si, že je to dobrá cena – je pravděpodobné, že chcete, aby se váš obchod uskutečnil okamžitě. Zde vstupuje do hry tržní objednávka. Váš makléř Ripple okamžitě provede vaši pozici a zajistí, abyste ji dostali co nejblíže této ceně. S ohledem na kolísavý charakter digitálních měn bude malý rozdíl v ceně, za kterou je vaše objednávka provedena..
 • Naopak, u limitních objednávek – pokud se vám místo toho nelíbí nabídnutá cena, můžete určit cenu, za kterou bude váš obchod proveden. Například pokud vám bude na XRP nabídnuto 0,50 $, možná se nebudete chtít zapojit, dokud nedosáhne 0,65 $ – proto je to vaše limitní hodnota objednávky

To, jakou objednávku použijete, bude záviset na každém jednotlivém obchodu. Jak jsme si jisti, že si dokážete představit, oba mohou být velmi užiteční při přemýšlení o tom, jak obchodovat s vlněním.

Opravdu záleží na tom, zda chcete okamžitě provést obchod XRP za aktuální tržní cenu, nebo určit svůj vlastní. V případě limitních objednávek zůstane vaše pozice XRP nevyřízená, dokud nebude dosaženo ceny.

Pokud to tedy vypadá, že obchodní objednávka Ripple nebude spárována, budete ji muset zrušit ručně..

Ukončete strategii

Pokud jste nováček, mějte na paměti – příkazy stop-loss a take-profit jsou neocenitelné, pokud jde o trochu omezení škod a zachování určité kontroly nad vašimi obchody Ripple.

Jednoduše řečeno, když jste zadali objednávku na nákup nebo prodej a na tržní nebo limitní objednávku, můžete svůj obchod XRP uzavřít, kdykoli budete chtít.

Při využívání příkazů stop-loss a take-profit však říkáte svému makléři Ripple, aby automaticky uzavřel váš obchod, když nastane jedna ze dvou instancí.

Příkaz stop-loss, jak název napovídá – vám umožňuje omezit ztráty na vašem obchodu Ripple. Řekněme, že nechcete přijít o více než 2% svého vkladu – zadáte příkaz stop-loss v této konkrétní výši.

V případě objednávek se ziskem – možná budete chtít dosáhnout minimálně 5% zisku. V takovém případě nastavte hodnotu vaší objednávky zisku na 5% nad aktuální pozicí.

Abychom mlhu odstranili, podívejme se, jak by to mohlo vypadat při obchodování Ripple prostřednictvím online brokera.

 • V tomto příkladu je XRP / USD kótováno na 0,7010 USD
 • Chcete jít dlouho, vyberte si objednávku
 • Jak jsme řekli výše, chcete omezit ztrátu z tohoto obchodu na 2%
 • S ohledem na to musíte nastavit stop-loss na 0,6869 $ (0,7010 $ – 2%)
 • Zmínili jsme, že chcete zisk nejméně 5%
 • Proto bude nutné zadat objednávku na zisk za 0,7360 USD (0,7010 USD + 5%)

Ve výše uvedeném scénáři bude vaše objednávka 2% stop-loss provedena, pokud Ripple klesne na 0,6869 $. Pokud digitální měna vzroste na 0,7360 USD, váš makléř Ripple za vás provede objednávku na získání 5% zisku.

Zvažovali byste obchodování Zvlnění XRP?

Jak vydělat zvlnění obchodování s penězi

Jednou z prvních otázek, když lidé začnou obchodovat s digitálními měnami, je „Jak mohu vydělat peníze?“

Na tuto otázku neexistuje žádná definitivní odpověď – ale začít se učit vstupy a výstupy Ripple je dobré místo.

Koneckonců, peníze nerostou na stromech, takže je zásadní vstoupit na trh s otevřenýma očima. Totéž platí pro forex, akcie nebo jakékoli jiné obchodovatelné aktivum.

Pro začátečníky jsme uvedli několik běžných faktorů, které je třeba mít na paměti při online obchodování Ripple.

1. Vklad

Počínaje sázkou tato hodnota v podstatě říká vašemu makléři, kolik chcete riskovat na svém obchodu Ripple. Čím více vsadíte, tím vyšší může být zisk, pokud budete správně spekulovat o hodnotě XRP.

Na jakémkoli online obchodě Ripple bude stanoven minimální vklad a také minimální vklad. To se může u jednotlivých brokerů lišit, ale regulovaná platforma eToro vám umožní začít obchodovat s XRP již od 25 $!

Populární strategií mezi obchodníky Ripple je nikdy riskovat více než 1% zůstatku na vašem účtu. Pokud byste například měli na účtu 10 000 $, nevsadili byste více než 100 $ – a tak dále.

Jelikož se váš obchodní zůstatek pravděpodobně bude pravidelně měnit, je to snadný způsob, jak přepočítat vaši strategii maximálního vkladu.

2. Zisky v procentech

Váš zisk z obchodování Ripple není určen pouze tím, jak velkorysý je váš vklad. Svou roli samozřejmě hraje i konkrétní cenový posun digitální měny.

 • Řekněme například, že jste zadali objednávku na nákup 500 $ a hodnota XRP se zvýšila o 10%
 • Vaše zisky by byly 50 $ (500 $ + 10%)
 • Pokud jste na Ripple zadali prodejní objednávku 1 000 $ a její hodnota poklesla o 15%
 • Dosáhli byste zisku 150 $ (1 000 $ + 15%)

Pomocí výše uvedené kalkulačky můžete snadno vyčíslit své zisky a ztráty.

3. Pákový obchod s zvlněním

Tím se plynule dostáváme k pákovému efektu. Jak jsme se již dříve zmínili, pákový efekt umožňuje obchodníkům Ripple využívat „marži“. CFR XRP samozřejmě nejsou pro obyvatele USA na stole kvůli přísné regulaci.

Zmínili jsme také omezení kryptoměny na jiných místech – například v Evropské unii, která je omezena na 1: 2. Od dubna 2021 bude Australané také omezeno na 1: 2.

Pokud sídlíte jinde, existuje velká pravděpodobnost, že při obchodování Ripple na marži získáte mnohem vyšší limity.

Podívejte se však níže na příklad toho, jak může vypadat uplatnění pákového efektu na váš obchod Ripple.

 • Vytvoříte objednávku na prodej 500 $
 • Rozhodnete se použít pákový efekt 1: 2, který nabízí váš makléř Ripple
 • Hodnota XRP klesá o 15%
 • Normálně by to mělo za následek zisk 75 $ z vašeho vkladu 500 $
 • S pákou 1: 2 se však váš zisk zvýší na 150 $

Jak jsme řekli, je důležité si uvědomit, že zatímco pákový efekt může být skvělý způsob, jak zesílit vaše zisky – zvýší také vaše ztráty.

Fess to Trade Ripple online

Stejně jako u jiných finančních služeb budou za obchodování s Ripple platit poplatky. Tyto poplatky se budou u jednotlivých brokerů lišit. Jak již bylo řečeno, existuje seznam běžně viděných poplatků, které byste měli znát.

Ripple Trading Commission

Počínaje obchodní provizí Ripple, i když to ne všichni makléři účtují, ti, kteří tak činí, obvykle tak činí prostřednictvím procenta z vašeho vkladu.

Například obchodní platforma třetí strany Coinbase účtuje 1,49% za každý a každý obchod kryptoměna. Pokud byste zadali XRP / USD s 1 000 $, zaplatili byste 14,90 $. Po uzavření této pozice by vám bylo účtováno dalších 1,49% z jakékoli hodnoty v dané době.

Existují renomované platformy – například eToro, které vám umožňují obchodovat s Ripple s provizí 0%. V takovém případě si pamatujte rozpětí nabídky brokera, protože to bude pravděpodobně místo, kde platforma vydělává peníze.

eToro – Trade Ripple XRP s 0% provizí

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Zvlnění

Spread je rozdíl mezi kupní cenou a prodejní cenou Ripple. Při obchodování na forexu se šíření zobrazuje v pipech, takže 0,6010 nákupní cena a 0,6005 prodejní cena by znamenaly spread 5 pipů.

Při obchodování s kryptoměnami, jako je Ripple, je snazší vypočítat rozpětí v procentech. Například kupní cena 0,5929 a prodejní cena 0,6183 představují rozpětí 4,28%.

Rozpětí je srovnatelné s nepřímým poplatkem. Pokud je rozpětí 4,28% jako náš příklad výše, začínáte XRP obchodovat 4,28% červeně.

Pokud na svém obchodu vyděláte 4,8%, zlomíte se. – takže cokoli nad touto hodnotou by bylo ziskem. Dobrou zprávou je, že někteří makléři Ripple nabízejí velmi těsné spready. Například eToro v průměru 0,75% u hlavních párů, jako je XRP / USD.

Další poplatky za obchodování s zvlněním

Ačkoli provize a spready jsou hlavní poplatky, na které si musíte dávat pozor při výběru dobrého obchodního makléře Ripple – existují i ​​jiné.

Níže uvádíme další poplatky, na které je třeba pamatovat:

 • Transakční poplatky: Někteří makléři účtují klientům poplatky za vklady a výběry. To může záviset na způsobu platby a někdy na požadované částce.
 • Poplatky za CFD: Pokud máte v úmyslu obchodovat s CFD Ripple, musíte si být vědomi poplatků za noc, které vyzývají. Swapové poplatky, jak se jim někdy říká, budou účtovány za každý den, kdy necháte pozici XRP otevřenou přes noc.

Poplatky se liší v závislosti na vašem makléři, proto si před přihlášením k nové online platformě Ripple vždy zkontrolujte cenovou tabulku.

Jak obchodovat s Ripple 2021 – podrobný návod

V tomto okamžiku byste se měli cítit dost sebevědomí, abyste se dostali ven a začali obchodovat s touto populární kryptoměnou.

Pokryli jsme vše od kategorií párů XRP a typů objednávek – po strategie a zvládání výpočtu rizik a odměn.

Pokud to zní jako něco, s čím byste chtěli začít hned – podívejte se na náš jednoduchý návod Jak obchodovat Ripple krok za krokem níže!

Krok 1: Vyberte si Ripple Trading Site

Chcete-li začít obchodovat s XRP na cestách nebo doma, budete potřebovat dobrou obchodní platformu Ripple, která tyto příkazy provede za vás. V online prostoru jsou opravdu dobří makléři, ale také hromady žraloků.

S ohledem na tuto skutečnost je důležité, abyste kromě příruček ke čtení, jako je ten náš, provedli také vlastní průzkum. Udělejte to před registrací a předáním bankovních údajů.

Aby vám proces třídění pšenice od plev byl trochu jednodušší – při hledání obchodního makléře Ripple najdete níže některé klíčové aspekty..

 • Nařízení: Je Ripple broker regulován a licencován?
 • Poplatky: Kolik si obchodní platforma účtuje v provizích a dalších poplatcích?
 • Platby: Jaké platební metody jsou přijímány?
 • Minimum účtu: Jaká je minimální sázka a požadovaná výše vkladu?
 • Zvlněné páry: K jakým párům Ripple budete mít přístup prostřednictvím tohoto online brokera?
 • Obchodní platforma: Je web brokera snadno použitelný?
 • mobilní, pohybliví: Je k dispozici mobilní aplikace, takže můžete obchodovat s Ripple na cestách?

Jak vidíte, nalezení dobrého makléře nebude procházkou v parku – a je na co myslet. Pokud jste úplným nováčkem v obchodování s XRP, doporučujeme eToro.

Makléř obsluhuje více než 13 milionů klientů a je silně regulován několika jurisdikcemi včetně FCA, CySEC, ASIC a dalších. Zahrnuty jsou také obchodníci z USA, protože platforma je registrována u FINRA.

Nejen to, ale jak jsme již zmínili – obchodování Ripple je zde zcela bez provize.

Můžete se také rozhodnout pasivně obchodovat s páry XRP výběrem použití funkce eToro Copy Trader. To vám umožní investovat minimálně 200 $ do profesionálního obchodníka a jakékoli pozice, které umístí, se automaticky projeví ve vašem portfoliu.

Krok 2: Otevřete si Ripple obchodní účet

Jakmile najdete brokera Ripple, jehož vzhled se vám líbí, budete se muset zaregistrovat. Tento proces je obvykle opravdu snadný a může trvat několik minut.

Obvykle začnete tím, že budete požádáni o vyplnění jednoduchého registračního formuláře. To obecně zahrnuje základy, jako je vaše jméno a adresa, datum narození, telefonní číslo, e-mailová adresa.

Pokud je obchodní platforma Ripple regulována, budete pravděpodobně muset poskytnout kopii svého státem vydaného průkazu totožnosti s fotografií.

I když v případě eToro to nemusí být provedeno okamžitě – pokud nevložíte 2 250 $ nebo více. Než však budete moci požádat o výběr, budete muset poskytnout požadované dokumenty.

Krok 3: Vložte prostředky

Jakmile je váš nový obchodní účet Ripple potvrzen (což obvykle trvá méně než 10 minut), můžete pokračovat a financovat svůj účet.

Pokud obchodujete spíše prostřednictvím zprostředkování než na burze, měli byste mít možnost vkladu pomocí své vlastní měny.

Před registrací si zkontrolujte přijaté platební metody na libovolném webu brokera Ripple – zejména pokud máte na mysli něco konkrétního.

Krok 4: Vyberte Ripple Trading Market

Dále se musíte rozhodnout pro trh obchodování Ripple. Na eToro máte přístup k různým párům krypto-fiat, jako například:

 • XRP / USD
 • XRP / EUR
 • XRP / CAD
 • XRP / CHF
 • XRP / GBP
 • XRP / AUD

Pokud jste chtěli obchodovat s páry krypto-krypto, existuje také výběr z nich. Pokud se chcete podívat, přejděte do sekce „Trade Markets“ na eToro a na kartě „Crypto“ uvidíte celou řadu párů.

Krok 5: Umístěte Ripple Trade

Nyní jste se rozhodli pro trh – musíte vytvořit objednávku. Pokud potřebujete rekapitulaci, jak zadat objednávku nebo které byste měli využít, přejděte do naší sekce „Nastavení obchodu“.

Pokud jste se svou obchodní objednávkou Ripple spokojeni, potvrďte ji. Přitom zbytek udělá váš online makléř XRP!

Připraveno k obchodování Zvlnění XRP?

Jak obchodovat s Ripple Guide – Verdikt

Osvojení umění obchodování s Ripple nebo jakýmkoli jiným aktivem může trvat dlouho. Vytrváním a prohlubováním znalostí o digitální měně však můžete sklízet plody tohoto někdy nestálého prostoru.

Ripple strávil většinu své existence jako třetí největší kryptoměna z hlediska tržního ocenění. I přes jeho popularitu je stále důležité vybrat si respektovaného a licencovaného brokera, který za vás bude obchodovat.

eToro je vynikajícím příkladem důvěryhodného makléře. Stránka je bez provize a má v nabídce hromadu párů XRP. Nejen to, ale platformu pro sociální obchodování regulují různé orgány, jako jsou ASIC, FCA a CySEC.

Časté dotazy

Je obchodování s Ripple bezpečné?

Ano, obchodní zvlnění je bezpečné. Obchodování Ripple prostřednictvím neregulovaných makléřů by se však mělo za každou cenu vyhnout. Držte se regulovaných makléřů Ripple, jako je eToro, takže jste krytí těmi jako FCA, ASIC a CySEC.

Jak mohu obchodovat s Ripple?

Obchodování Ripple nikdy nebylo jednodušší. Zaregistrujte se u vhodného makléře online, vložte nějaké prostředky a rozhodněte se, zda digitální měna zvýší nebo sníží hodnotu. Dále jednoduše rozhodněte, kolik chcete vsadit, a zadejte objednávku nákupu nebo prodeje.

Můžete zbohatnout obchodováním Ripple?

Neexistuje žádná kouzelná kulka. Někteří obchodníci XRP mají slušné zisky, jiní ztráty. Nejlepší způsob, jak vydělat peníze, je naučit se obchodovat s Ripple a naučit se provádět technickou analýzu.

Je obchodování Ripple legální v USA?

Ripple je v USA legální. Měli byste si však uvědomit, že pokud jste občanem USA, nemáte povoleno obchodovat s CFD Ripple. Můžete však investovat do Ripple zakoupením XRP na eToro – bez provize!

Můžete obchodovat s Ripple pomocí pákového efektu?

Ano, můžete Ripple obchodovat s pákovým efektem. Ti se sídlem v USA a Velké Británii však nemohou. Občané EU a Austrálie jsou omezeni na 1: 2. Jiné národnosti by mohly získat ještě vyšší limity – v závislosti na lokalitě a dotyčném makléři.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me