Investice do kryptoměny – podrobný průvodce investováním do kryptoměn v roce 2021

Investice do kryptoměny v roce 2021 mohou být vzhledem k volatilní a dynamické povaze kryptotrhu docela komplikované. Vzhledem k nedávné revoluci v digitální měně a potřebě digitálních finančních platforem splnit současné směnné požadavky je investice do kryptoměny jedním z nejziskovějších způsobů výdělku.

Zde je podrobný průvodce krok za krokem k investování do kryptoměn v roce 2021. Tento průvodce vám pomůže při investování do kryptoměny jako začátečník.

Začněte výzkumem

Prvním krokem je provedení domácích úkolů. Před investováním na kryptotrhu musíte začít studovat. Pokud jste amatér, který vstoupil do zóny poprvé, musíte se na cvičení dobře připravit. Měli byste vědět, do čeho se chystáte, takže začněte základním výzkumem. Můžete to udělat tak, že si budete pomáhat se základy z internetu, nebo si můžete usnadnit práci s nějakými průvodci nebo kurzy dostupnými online nebo offline.

Několik platforem může být užitečné pro základní pochopení kryptoměny. eToro je jednou z takových platforem, která vám může pomoci s investováním do kryptoměny a poskytnout vám podrobného průvodce investováním do kryptoměn v roce 2021. Investice do kryptoměny může být velmi snadná, pokud se dobře seznámíte se základními znalostmi o kryptoměnách. Proto se ujistěte, že jste provedli počáteční průzkum, abyste pochopili, jak investovat do kryptoměny.

Předběžné tipy

Než začnete investovat do kryptoměny, měli byste zvážit následující kroky:

1. Investujte podle své cenové dostupnosti.

2. Vyvarujte se přijímání půjček na své investice.

3. Ujistěte se, že jste své investice investovali důkladně.

4. Pouze realisticky

5. Vezměte vypočítaná rizika

Tyto konkrétní nápady vám pomohou stanovit silné základy pro váš podnik v oblasti investic do kryptoměn.

Kolik investovat?

První otázka, která vás napadne, jakmile se rozhodnete, že začnete investovat do kryptoměny, je, kolik by měl člověk investovat jako začátečník? Podle knih neexistuje pravidlo o výši investice.

Vždy se doporučuje začít s malými kroky a dělat kroky dítěte krok za krokem. Vzhledem k tomu, že bitcoiny jsou dělitelné až na osm desetinných míst, měli byste se nejprve podívat na nákup malého zlomku.

Nákup kryptoměny dle vašeho výběru

Trh každým dnem vzkvétá s digitálními měnami; měli byste prozkoumat kryptografy a vybrat si kryptoměnu, do které chcete investovat. S více než 8 000 kryptoměn na trhu s volatilními a dynamickými hodnotami existuje možnost kryptoměny "kryptoměna" v roce 2021. T

kryptografy zjistily, že ceny kryptoměn pro rok 2019-20 dynamicky kolísaly. Různé měny každou sekundu vykreslují různé grafy pro své tržní hodnoty. Tyto grafy si musíte prostudovat, abyste se mohli rozhodnout o výběru kryptoměny.

Jako začátečník byste měli zkontrolovat různé platformy, které zpravidla zaznamenávají hodnoty kryptoměn. Tyto platformy vám pomohou vytvořit jasný náčrt trvalých hodnot definitivních kryptoměn a jejich tržních soutěží. eToro může být jednou takovou platformou, která vám pomůže prověřit hodnoty kryptoměn. Po rozumném porozumění se můžete rozhodnout, do které měny budete investovat.

Hledáte vhodnou platformu pro výměnu

Dalším krokem je výběr nejvhodnější výměnné platformy. Měli byste si vybrat platformu pro výměnu, která lépe odpovídá rozsahu vaší investice, typu vaší kryptoměny a usnadňuje vás ve vašem regionu. Měli byste se pokusit najít burzovní platformu s největšími obchodními hodnotami pro kryptoměnu, kterou jste vybrali. Měli byste zvážit zdroj svých finančních prostředků, protože všechny výměnné platformy vám nedovolí provádět vklady peněz prostřednictvím fiat. Většina platforem vás omezuje pouze na vklad ve formě bitcoinu.

V tomto ohledu byste měli provést značný průzkum a hledat platformu, která usnadní nákup prostřednictvím fiat; jak již bylo zmíněno dříve, každá platforma má své klady a zápory. Měli byste si vybrat platformu pro výměnu podle vašich přizpůsobených potřeb.

Mezi významné platformy patří eToro, Binance, Kraken, Changelly. Zkuste se podívat na burzovní platformu, která vám umožní investovat do několika kryptoměn a altcoinů a poskytne vám širší rozsah. To vám pomůže diverzifikovat vaše portfolio a mít na kryptotrhu větší expozici. eToro může být docela užitečné pro investice do kryptoměny jako začátečník.

Výběr správné peněženky

Po investování do kryptoměny je dalším krokem získání digitální peněženky nebo krypto peněženky. Peněženka je jako online bankovnictví; pomáhá vám udržovat vaše kryptoměny, vyměňovat je a poskytovat vám platformu pro jejich organizaci na jednom místě.

Druhy peněženek

Existují různé typy krypto peněženek v závislosti na způsobu jejich fungování. Obvyklé typy jsou:

1. Žhavé peněženky

Jedná se o mobilní nebo stolní peněženky, které usnadňují každodenní transakce kryptoměn. Hot peněženky mohou být užitečné pro uložení malého počtu hodnot pouze proto, že pomáhají při každodenních směnách. Hot peněženky jsou zcela bezpečné pouze pro krátkodobé investice.

2. Studené peněženky

Studené peněženky se používají k dlouhodobé investici. Pořiďte si studenou peněženku, když plánujete investovat ve větším období ve větším měřítku. Studené peněženky nejsou proaktivně připojeny k internetu. Studené peněženky mohou být další papírové peněženky nebo tvrdé peněženky.

 • Hardware peněženky – Hardwarová peněženka; jak název napovídá, je zařízení, které prakticky ukládá vaši kryptoměnu do hardwaru. Na trhu je několik tvrdých peněženek, například Ledger Nano a Trezor. Peněženky lze připojit k internetu. Považuje se to za nejbezpečnější způsob, jak zachránit vaši kryptoměnu.
 • Papírové peněženky – Papírové peněženky jsou papírové účtenky s vaším přístupovým klíčem a kódy. I když jsou papírové peněženky považovány za bezpečné, jsou citlivé na opotřebení nebo roztržení.

Základy investování do kryptoměny jako začátečník

Existuje několik základních taktik, které mohou být velmi užitečné, když začnete amatérsky investovat do kryptoměny. Toto jsou základní způsoby, jak vydělat rozumné výnosy z investic do vaší kryptoměny.

1. Krypto CFD

Smlouva o rozdílu nebo CFD je nástroj pro obchodování s investicemi, které spadají do marže T + 0. To pomáhá při riskantních investicích prokazujících vysokou páku s nízkým vkladem. Pomáhá také při prověřování kryptoměn, aniž byste je kupovali.

Denní obchodování

Tento typ obchodní strategie vyžaduje, aby se kryptoměny uskutečňovaly několikrát denně. Kvůli volatilní povaze kryptoměn vám tento typ kryptoměn může pomoci začít hned na začátku.

Denní obchodování vám může vytvořit cvičení, abyste mohli důsledně kontrolovat kryptotrhy a poskytli vám komplexní pochopení kryptotrhů jako začátečník. Při každodenním obchodování vám mohou pomoci různé platformy, jako je eToro a Coincap.

2. Těžba bitcoinů

Další velmi chytrou investicí může být těžba bitcoinů. Těžba je jiná forma investice. Zpočátku by pro vás mohlo být obtížné vydělat zisky těžbou bitcoinů, ale je to výnosnější z hlediska výnosů.

3. Arbitráž

V této formě investice investor koupí kryptoměnu z jedné burzy a prodá ji jiné. Je to docela okamžité, ale ve srovnání s jinými způsoby investování do kryptoměn to není velký zisk.

4. Krypto faucety

Další velmi efektivní metodou investování do kryptoměn jsou krypto faucety pro případ, že se snažíte vytěžit zisky z drobných investic. Kryptoměnové faucety lze definovat jako kapající faucety některých webů, které během určitého časového období realizují omezené množství kryptoměn.

Několik platforem vám může usnadnit procvičování těchto metod investování do kryptoměny. Můžete si vybrat ten svůj podle svých potřeb a rozsahu investic.

Vytváření investiční směsi

Pro obchodování s kryptoměnami musíte vytvořit svoji směs. Rozhodující je posunutí strategií investování do kryptoměny podle vašich investic a současného rozsahu tržních posunů.

Nejlepší věcí v tomto ohledu je velmi pečlivě studovat vzorce kryptotrhů. Čím více porozumíte kryptotrhu, tím vyšší budou vaše zisky. Při vytváření krypto mixu je možné vzít v úvahu několik faktorů:

1. Volba kryptoměn

Vybírejte své kryptoměny moudře. Vyberte si kryptoměny, které jsou volatilní a mají tendenci vytvářet důsledně zisky. Rozhodněte se podle své cenové dostupnosti a hranice rizika.

Výměny a požadavky

Neustále hledejte na trzích požadavky různých kryptoměn. Prostudujte si grafy poptávky a nabídky pro definitivní kryptoměnu. Než začnete investovat do kryptoměny, měli byste si prostudovat konkurenční trend kryptotrhu. To vám pomůže při inteligentnějším rozhodování o investování do kryptoměny.

2. Trvání obchodu & Kategorizace fondů

Měli byste zvolit určitou dobu trvání pro různé typy investic do kryptoměn.

Dlouhodobý

Investice mohou být dlouhodobé po delší dobu. To lze provést pro méně volatilní kryptoměny, které mají méně strmé grafy.

Krátkodobý

Krátkodobé investice bývají volatilní a provádějí se pro kryptoměny vykazující dynamické hodnoty.

Střednědobé

Dalším přístupem může být střední investice. Tyto typy investic mohou být přínosné pro podstupování vypočítaného rizika při amatérských investicích do měny.

Specialisté navrhují investovat do kryptoměny perspektivně podle požadavků trhu.

3. Základní investiční strategie

Může existovat několik investičních strategií, které vám mohou původně pomoci při investování do kryptoměny.

Dlouhý / Krátký kapitál

V tomto typu by měl donor hledat, zda je kryptoměna podhodnocena nebo nadhodnocena, a následně ji umístit do dlouhodobých nebo krátkodobých investičních stupňů. Správné úvahy vedou k následným ziskům a ztrátám.

Neutrální trh

U tržně neutrálních investic vložíte polovinu svých investic do dlouhodobých aktiv a druhou polovinu do krátkodobých. Cílem je dosáhnout vypočítaného tržně neutrálního zisku dosaženého z celkových zisků vašich investic.

Globální makro

Tato technika klade důraz na sledování tržních trendů. Jedná se spíše o krátkodobé investice.

4. Řízení rizik

Při investování do kryptoměny je nejdůležitějším atributem, který je třeba zvážit, řízení rizik. Měli byste důkladně vyhledat faktory, které ovlivňují rizikové grafy vaší investice. Ujistěte se, že jste si vědomi rizikových limitů, které si můžete dovolit. Použití nástroje pro řízení rizik pro tento účel může být také chytrým přístupem.

Připraveno k investování do kryptoměny?

Paretův princip

Paretův princip pravidla 80/20 je použitelný také na krypto trzích. Když investujete do kryptoměny, měli byste vědět, že nejvyšší investice tvoří nejvyšší podíl na vašich příjmech.

Navazujte na kryptoměnové trhy

Jakmile dokončíte všechny výše uvedené kroky, měli byste nyní ostře sledovat trhy s kryptoměnou. Ujistěte se, že jste neustále informováni o nejnovějším tržním trendu. Podívejte se na různá hlavní města každé kryptoměny. Každá kryptoměna bude mít svůj nízký, vysoký nebo střední tržní kapitál.

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměnu

eToro je chytrá platforma, která usnadňuje proces investování do kryptoměn. Platforma poskytuje širokou škálu kryptoměn, což uživateli poskytuje elegantní a uživatelsky přívětivé rozhraní

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

 • Před investováním je velmi důležité studovat a porozumět kryptoměnám.
 • Ujistěte se, že jste si vědomi bezprostředních rizik na trhu kryptoměn a že dobře rozumíte tomu, do čeho se dostáváte.
 • Rozhodnutí, kolik budete investovat, by mělo být založeno na rozsahu investic, které jste ochotni dát.
 • Předběžné kroky investování do kryptoměny zahrnují výběr kryptoměny, získání platformy pro obchodování a získání krypto peněženky.
 • K uložení vašich mincí existují čtyři typy peněženek: teplé peněženky, studené peněženky, hardwarové peněženky a papírové peněženky.
 • Můžete si vybrat různé strategie pro investování do kryptoměny podle poptávky kryptotrhu.
 • Existuje pět hlavních forem investování do kryptoměny: kryptoměna CFD, denní obchodování, těžba bitcoinů, arbitráž a krypto faucety.
 • Při investování si vyberte kryptoměny, které jsou volatilní a mají tendenci vytvářet důsledně zisky.
 • Paretův princip pravidla 80/20 v kryptoměně znamená, že když investujete do kryptoměny, měli byste vědět, že nejvyšší investice tvoří nejvyšší podíly vašich výnosů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me