Investice do kryptoměny v Austrálii – Jak ve skutečnosti začít investovat na trhu s kryptoměnami v Austrálii

Vše, co potřebujete vědět o investování na trhu kryptoměn v Austrálii

Pokud jste z Austrálie, určitě jste sem nepřišli náhodou, ale chcete se naučit investovat do kryptoměny v Austrálii. V tomto článku se naučíte, jak investovat do kryptoměn v AU.

Co je obchodování s kryptoměnou?

Je kryptoměna legální v Austrálii?

Jsou kryptoměny zdaněny v Austrálii?

Jak obchodovat s kryptoměnami v Austrálii?

Vyberte si směnárnu kryptoměn

Vyberte si svou obchodní strategii

Jaké jsou dvě nejoblíbenější kryptoměny v Austrálii?

Proč jsou bitcoiny a etherea v Austrálii tak populární??

Proč byste nyní měli začít investovat do kryptoměn v Austrálii?

Začněte investovat do kryptoměny v Austrálii

Nejlepší makléř kryptoměny v Austrálii

Klíčové body

První kryptoměnou, která byla vydána, byly bitcoiny v roce 2009 od Satoshi Nakamota, u nichž není známo, zda jde o jednotlivce nebo skupinu lidí, kteří s touto myšlenkou přišli. Od té doby kryptoměny drasticky vzrostly. Nyní, podle Coinmarketcap, existuje více než 7000 kryptoměn.

Pokud jste nyní obeznámeni s kryptoměnami a víte něco o jejich historii, určitě jste již litovali, že jste neinvestovali zpět, když bitcoin zahájil svoji cestu. Pokud jste tehdy koupili jeden bitcoin, který by vás stál pár dolarů, nyní by vaše mince měla hodnotu 16 299 $ (v době psaní tohoto článku). Představte si, kdybyste si koupili 100 bitcoinů nebo 1000. Nyní byste byli milionářem!

Nikdy však není pozdě investovat do kryptoměn. A pokud jste zde, určitě vás to zajímá. Různé země mají různé předpisy, pokud jde o kryptoměny. V tomto článku jsme dali dohromady základy investování a obchodování s kryptoměnami v Austrálii, stejně jako regulace kryptoměn v Austrálii a dva nejpopulárnější krypty v Austrálii.

Co je obchodování s kryptoměnou?

Obchodování s kryptoměnou znamená nákup a prodej kryptoměn za účelem zisku. Nákup a prodej kryptoměn vyžaduje spekulace o cenových pohybech na trhu. Zpočátku to může znít komplikovaně, ale obchodování s kryptoměnami nebylo nikdy dostupnější.

Kdokoli může nyní nakupovat a prodávat kryptoměny prostřednictvím burzy kryptoměn. Vše, co musíte udělat, je vybrat si spolehlivou směnárnu kryptoměn, vytvořit si tam účet a poté budete moci nakupovat a prodávat kryptoměny.

Je kryptoměna legální v Austrálii?

regulace kryptoměny v Austrálii

Regulace kryptoměny je jedním z nejdiskutovanějších témat v krypto sféře. Ať už by kryptoměny měly být regulovány nebo ne, existují různé názory. Říkají, že Australané jsou bezstarostní, ale pokud jde o regulaci kryptoměny, nezdržovali se. Austrálie patří mezi země, které dávají pozor a v této věci mají aktuální informace.

Jsou kryptoměny zdaněny v Austrálii?

Australská vláda v roce 2017 oznámila, že kryptoměny jsou legální. V jejich oznámení, řekli to "kryptoměna se rychle vyvíjí" a že kdokoli, kdo se podílí na získávání nebo nakládání s kryptoměnami, si musí být vědom daňových důsledků.

Jak jsou v Austrálii regulovány burzy kryptoměn?

V roce 2018 Australian Transaction Reports and Analysis Center (AUSTRAC) implementoval nový zákon pro digitální směnárny. Tento zákon je přísnější, protože ukládá burzám kryptoměn registraci u AUSTRAC, ověřování a identifikaci uživatelů, vedení záznamů a dodržování vládních zpravodajských povinností..

Jak obchodovat s kryptoměnami v Austrálii?

Jak bylo řečeno výše, obchodování s kryptoměnami zní komplikovaně. Samotný termín „kryptoměna“ se mnoha lidem zdá neznámý a matoucí, protože všechno se děje prakticky. Obchodování s kryptoměnami je však nyní zjednodušené a s trochou úsilí se kdokoli může naučit, jak na to.

Vyberte si směnárnu kryptoměn

Chcete-li zahájit svou investici do kryptoměn v Austrálii, vyberte jednu z autorizovaných burz kryptoměn. Pak můžete obchodovat v podstatě s jakoukoli kryptoměnou, kterou chcete. Musíte si jen koupit kryptoměnu, kterou chcete, a uložit ji do své oblíbené peněženky. Některé z autorizovaných kryptoburz v Austrálii jsou CoinSpot, CoinJar a eToro.

Vyberte si svou obchodní strategii

obchodní strategie, kryptoměna v Austrálii

Kryptoměny jsou od přírody volatilní, proto je při obchodování vysoká šance na zisk. Preferovanou kryptoměnou pro Australany je bitcoin, protože je vysoce volatilní. Přesto jsou kryptoměny navzájem „propojeny“, nebo lépe řečeno, jsou korelovány. Když cena bitcoinu roste, většinou roste například cena etherea nebo litecoinu.

Je zřejmé, že při investování do digitálních aktiv existuje riziko. Pro správné investování do kryptoměn v AU je zásadní předpovídat cenové pohyby. Ať už obchodujete ručně nebo používáte automatizovaný obchodní software, vždy je potřeba obchodní strategie. Můžete si vybrat pouze jednu minci, do které chcete investovat, a můžete investovat do několika mincí podle vašeho výběru.

V Austrálii existují hlavně tři strategie obchodování s kryptoměnami: hodling, denní obchodování a obchodování CFD.

HODLING

Pojem „Hodling“ kryptoměny v zásadě znamená držet je po delší dobu. Dlouhodobí hodláři jsou většinou nováčkoví obchodníci, kteří právě zahájili svoji cestu v krypto světě. Mince obvykle kupují za nižší cenu, drží ji a čekají, až se cena zvýší, a poté ji prodají.

Ale tady je věc s hodlingem; trpělivost je nutná. Mnoho hodlerů nemá trpělivost, a proto prodávají své mince za konkrétně zvýšenou cenu v domnění, že to už nebude růst. Poté to později litují, když cena předčí jejich očekávání. Není stanoven čas, jak dlouho by měl člověk držet své mince. Někteří je drží několik dní, týdnů, měsíců, dokonce let.

Denní obchodování

Při denním obchodování se obchodníci snaží držet své investice méně než jeden den. Není snadné zvládnout denní obchodování, protože to vyžaduje odhodlání a spoustu tréninku času na obrazovce. Ti, kdo ovládají denní obchodování, mají tu výhodu, že vydělávají peníze, protože kryptoměny jsou volatilní a existují příležitosti každý den chytit ziskové obchody.

Tady na Trading Education učíme nejlepší obchodní strategie, včetně Hodlinga a Day obchodování. Pokud se chcete stát mistrem v obchodování kryptoměn, podívejte se na naše kurzy zde.

Obchodování CFD

CFD je zkratka pro Contract For Difference. Tato kryptoobchodní metoda je o něco složitější, zejména pro začátečníky. CFD je dohoda založená na podkladovém aktivu. V obchodování CFD vlastně nikdy kryptoměnu nevlastníte. Místo toho, pokud otevřete obchod, spekulujete, zda se hodnota podkladového aktiva zvýší nebo sníží.

Obchodování s CFD je v mnoha zemích přísně regulováno a nyní to vůbec umožňují. Naštěstí v Austrálii ASIC (Australian Securities and Investment Commission) povolila obchodování CFD.

eToro nabízí obchodování s CFD v Austrálii. eToro AUS Capital Pty Ltd. je držitelem australské licence pro finanční služby (AFSL) 491139 vydané australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC) a regulované podle zákona o korporacích (Commonwealth).

Stojí za zmínku, že Australané znali obchodování s CFD dlouho před vydáním kryptoměn. CFD využili k obchodování s komoditami, futures, forexem, indexy na akciových trzích a jednotlivými akciemi.

Kryptoměna obchodování na burze vs kryptoměna CFD? Který je lepší?

Jaké jsou dvě nejoblíbenější kryptoměny v Austrálii?

Dvě nejpopulárnější kryptoměny v Austrálii jsou bitcoin a ethereum.

Bitcoin

Pokud jde o tržní strop, bitcoin (BTC) byl vždy nejoblíbenější kryptoměnou v Austrálii a na globálním trhu. Jeho tržní limit tento měsíc je v současné době 302 165 391 228 $. Pomocí výše uvedené částky to lze vypočítat vynásobením počtu bitcoinových tokenů v oběhu (18 538 368 BTC) cenou (16 299 USD).

Ethereum

Na druhém místě je Ethereum, blockchainová platforma, která k provádění digitálních transakcí využívá „chytré smlouvy“. Jeho rodná měna je známá jako Ether (ETH) a její současná tržní kapitalizace je 51 507 291 691 USD.

To lze vypočítat vynásobením počtu etherových tokenů (113 448 141 ETH) cenou (454 $).

Proč jsou bitcoiny a etherea v Austrálii tak populární??

Stručně řečeno, bitcoiny a ethereum jsou v Austrálii populární z různých důvodů. Samotný bitcoin má digitální nedostatek (protože existuje omezený počet bitcoinů), takže si díky této hodnotě nedostatku zachovává velký tržní strop.

Ethereum má také užitnou hodnotu, protože zatímco omezený počet mincí může být vyroben pouze někdy, ale jeho síť může být využita pro hostování ERC 20 tokenů (mimo jiné)

Jako nejstarší a největší kryptoměna měly Bitcoin a Ethereum nejvíce času na zrání na trhu. Jednoduše řečeno, bitcoin je lídrem na trhu, protože to byla první kryptoměna, která vykonávala požadovanou funkci.

Pokud však jde o tržní kapitalizaci na trhu s mincemi, má Ethereum jedinečnou výhodu ve zvyšování objemu svého tržního stropu díky hodnotě své inteligentní kontraktní platformy. Zatímco tržní kapitalizace Etherea v současné době činí kolem 26 miliard USD (k červenci), celková tržní kapitalizace tokenů ERC-20 je nyní 29 miliard USD. Bod, kdy byla hodnota tržního stropu Ethereum zastíněna tokeny ERC-20 na jeho platformě, byla dříve známá jako „Flippening“, tj. Přičemž celkový tržní strop dané obchodovatelné kryptoměny předstihuje tržní strop jiného (v té době) populárnější) kryptoměna nebo akcie.

Skutečná otázka zní, pokud jde o kryptoměnu, na čem tolik záleží?

Když dojde k převrácení bitcoin vs ethereum, všechny kryptoměny budou indexovány proti němu

V současné době mnoho obchodníků často používá bitcoin jako nástroj určující trend pro obecnou výkonnost trhu.

Pokud dojde k převrácení bitcoin vs ethereum, mohlo by to způsobit, že trh bude volatilnější, protože samotné ethereum je oceňováno jak sebou, tak svými tokeny ERC-20.

Zatímco kryptoměny jsou obecně volatilní, bitcoin má schopnost vyhladit věci tím, že zajistí, že jeho hodnota nebude vázána na užitečnost jeho sítě k jinému účelu, než je hostování knihy bitcoinů. Síť Etherea je obecně volatilnější než bitcoin, protože jeho hlavní kniha se používá k jiným účelům než k hostování sítě Etherea.

Síť Ethereum je hostitelem mnoha dalších případů použití, a často nejen transakcí tokenů ERC-20. Někdy může být síť Ethereum ucpaná, což vede k významným špičkám nebo poklesům hodnoty tokenu. To se stalo dříve u webu Cryptokitties, kdy v roce 2017 vedlo výrazné ucpání sítě k náhlému nárůstu a poklesu ceny Etherea.

Proč byste měli začít investovat do kryptoměny v Austrálii?

Existují dva hlavní důvody, proč byste se měli naučit obchodovat a začít investovat do kryptoměny v Austrálii.

Nejprve, 11. května 2020, proběhlo půlení bitcoinů potřetí v historii bitcoinů. A naposledy, když se v roce 2016 stalo polovinu, byl příští rok 2017 rokem, kdy bitcoin dosáhl svého historického maxima 20 000 $. Podobná věc by se tedy mohla stát v roce 2021.

Rok 2020 byl pro obchodníky s kryptoměnami doposud vzrušujícím rokem. Kryptoměny jsou volatilní a rok 2020 to dokázal. Kvůli pandemii koronavirů klesla hodnota bitcoinu téměř na pouhých 3000 $, ale pak se rychle vyšplhala zpět nahoru a podle Coinmarketcap v době psaní tohoto článku je cena bitcoinu 16 299 $.

Zadruhé, odborníci na kryptoměny se domnívají, že nyní je ideální čas investovat do kryptoměn, protože podle nich procházíme jedinečným obdobím, protože existuje šance, že se rok 2017 bude opakovat.

Podle odborníka na kryptoměny Ivana On Techa při vývoji trhu existují náznaky, že rok 2021 bude u kryptoměn rokem podobným roku 2017. Svou předpověď předpověděl na Twitteru Bitcoin dosáhne 40 000 $ do prosince 2021 a do té doby Ethereum dosáhne 6000 $. Opravdu to vypadá jako zvláštní doba, kterou prožíváme. Je to jako na začátku, ti, kteří neinvestovali, loď minuli.

Pokud se vrátíme zpět, když byly v roce 2009 vydány bitcoiny, v kryptoměnách panovala velká skepsa, ale nyní se rozrostly natolik, že mají dopad na tradiční finanční svět..

Klíčové body

  • Nikdy není pozdě investovat do kryptoměn.
  • Obchodování s kryptoměnou znamená nákup a prodej kryptoměn za účelem zisku.
  • V Austrálii můžete investovat a obchodovat s jakoukoli kryptoměnou, ale nejoblíbenějšími mincemi jsou bitcoiny a ethereum.
  • Austrálie je jednou ze zemí, které zůstaly aktuální a nezanedbaly regulaci kryptoměny.
  • Burzy kryptoměn v Austrálii musí splňovat pravidla stanovená AUSTRAC.
  • V Austrálii existují hlavně tři strategie obchodování s kryptoměnami: hodling, denní obchodování a obchodování CFD.
  • Nyní je ideální čas začít investovat na trhu kryptoměn v Austrálii, protože podle odborníků se očekává, že v nadcházejících letech významně poroste hodnota.

Začněte investovat do kryptoměny v Austrálii

Investice do kryptoměn se může zdát riskantní a před prvním krokem můžete váhat. Doufáme, že vám tento článek poskytne nějaké informace o tom, jak začít investovat na trhu kryptoměn v Austrálii.

Kromě toho je obchodování kryptoměn něco, co byste se měli naučit, zejména vzhledem k tomu, že kryptoměny mají velký potenciál a v budoucnu mohou ve finančním světě převzít vedoucí úlohu. Je zřejmé, že pochopení trhu s kryptoměnami vyžaduje spoustu času a odhodlání, ale jako vždy je první krok největším a nejdůležitějším. Udělejte to tedy dnes, vyberte si špičkovou burzu kryptoměn a začněte investovat na trhu kryptoměn v Austrálii.

Nejlepší makléř kryptoměny v Austrálii

Nyní víte více o tom, jak skutečně začít investovat na trhu s kryptoměnami v Austrálii, můžete být připraveni posunout svůj zájem na další úroveň.

Pochopení trhu s kryptoměnami může trvat roky studia. Tím, že si dnes přečtete tento článek, jste však podnikli první kroky k tomu, abyste se stali lepším investorem do kryptoměn. dalším krokem je výběr nejlepšího krypto brokera v Austrálii.

Obchodník s účtem eToro může obchodovat s CFD na podkladových finančních aktivech, jako jsou Zásoby, Komodity, a Kryptoměny. S úzkými spready jsou přední světovou značkou. V AU zvolen nejlepším makléřem.

Obchodujte s krypty s nejlépe hodnoceným makléřem eToro, který byl vybrán na základě vysokého hodnocení a vaší polohy.

eToro je vynikající makléřská společnost, která má také svoji kryptoměnovou burzu. Má uživatelsky přívětivou platformu a skvělou aplikaci, která je snadno dostupná. Výjimečná kryptoměnová burza eToro, eToroX, nabízí revizionistické obchodování s kryptovými aktivy pro obchodníky s algem, investory na institucionální úrovni a zkušené obchodníky s kryptoměnami.

Vynikající věcí na eToro je, že můžete kopírovat obchodníka, aby se všechny otevřené obchody automaticky otevřely na vašem účtu s poměrným procentem vašich určených prostředků.

Na eToro mohou obchodníci vybudovat diverzifikované portfolio se 14 nejoblíbenějšími mincemi v Austrálii, včetně Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ATD), Pomlčka, XRP, Litecoin (LTC), Bitcoinová hotovost (BCH), Hvězdné lumeny (XLM), NEO (NEO), EOS (EOS), Cardano (ADA), JOTA, TRON, ZCash, Tezos.

pokud se vám náš článek líbil Investice do kryptoměny v Austrálii – Jak ve skutečnosti začít investovat na trhu s kryptoměnami v Austrálii, dejte nám lajk a sdílejte ho s kýmkoli, kdo by mohl mít zájem o obchodování na forexu.

eToro je platforma pro více aktiv, která nabízí jak investice do akcií a kryptoasetů, tak obchodování CFD. 75% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me