Investice do TRONu: Co povede k ceně TRX v roce 2021?

Analytický průvodce investováním do TRONu v roce 2021

Kam půjde cena TRX v roce 2021?

Co se stane s cenou Tron v roce 2021? Jelikož jsou kryptoměny decentralizované, tradiční investoři vždy přemýšleli: Co pohání cenu Tron?

Jedna z nejvýznamnějších rozvíjejících se kryptoměn: Tron založil své kořeny již v roce 2017 jako platná digitální mince k započtení obchodů, podnikání a dalších ekonomických záležitostí. Tron měl od svého vzniku strmější fluktuaci a vždy si zajistil svoji hodnotu v top 20 nejdůležitějších kryptoměnách té doby. Jeho název se točí kolem hlavních kryptoměn jako Bitcoin, Tether, Stellar a XRP.

Na samém začátku své cesty si Tron získal svoji pozici zajištěním hodnoty 2-4 centy a stále se točí kolem ní. To bylo relativně dobré, i když se jedná o rozvíjející se měnu s mladším generálním ředitelem.

Na oběd v roce 2019 Justin Sun, zakladatel platformy pro kryptoměny Tron, umístil na oběd neuvěřitelnou nabídku 4,6 milionu dolarů s Warrenem Buffettem, jedním z nejúspěšnějších investorů na světě. Tento extravagantní oběd dal společnosti Tron okamžité uznání a přiměl investory zvednout obočí, aby investovali do této skvělé příležitosti.

Tato okamžitá podpora se osvědčila jako velmi výhodná pro ty, kteří se těší na investice do kryptoměn. Ať už jste to vy, já nebo kdokoli jiný kolem nás, Tron má potenciál upoutat pozornost kohokoli.

Pokud jde o předpověď společnosti Tron po internetu, očekává se, že do roku 2021 dojde k masivnímu zvýšení na 10 centů.

Krátkým pohledem na výše uvedenou reputaci a statistiky na Tronu můžeme pravděpodobně dojít k závěru, že Tron je určitě kryptoměna, která si zaslouží vaši pozornost.

Proč TRON?

Kryptoměny si užívaly dostatek času ve světle reflektorů jako horkou novinku pro investory, ale od té doby kriticky zasáhly jejich hodnoty. Nejpopulárnější z této skupiny, bitcoin, klesl z neuvěřitelných 19 000 $ na skromných 7 000 $. Volatilita investic do kryptoměny není pro slabé povahy.

Platforma TRON byla vytvořena v roce 2017 v Singapuru a zaměřuje se na zábavní a obsahový prostor. S odvážným cílem decentralizace webu si klade za cíl odstranit prostředníky, což v konečném důsledku umožní tvůrcům obsahu účtovat nižší a přesto vyšší výdělky.

TRON je poháněn kryptoměnou TRX, která je připravena eliminovat potřebu zprostředkovatelů také ve finančním sektoru, což umožňuje transakce bez tření.

Tron je podle některých zdrojů rychle v plném proudu, aby se stal jednou z deseti nejvýkonnějších kryptoměn. V současné době je na šestnáctém místě s tržní kapitalizací 1,7 miliardy USD.

V současné době není kryptoměnou s nejlepším výkonem, tak proč získává popularitu tak exponenciálním tempem? Investoři projevují rostoucí zájem o Tron, protože je o něco jedinečnější než jiné známé kryptoměny, jako je bitcoin. Zatímco Bitcoin se rozhodl kompletně transformovat online platební systém, globálně se Tron pustil do transformace tvorby obsahu. Ekosystém společnosti Tron v současné době funguje jako platforma pro sdílení obsahu.

V ekosystému Tron jsou registrovaní uživatelé odměněni mincemi Tron, kdykoli vytvářejí obsah. Tento jedinečný systém zajišťuje transparentnost při zpeněžení, zejména ve vztahu k jiným populárním sítím sociálních médií.

Ekosystém Tron je na cestě posílit tvůrce obsahu odstraněním prostředníků, jako je Apple Play Store a Google Play Store. Ekosystém společnosti Tron podporuje decentralizované aplikace a vede na trhu.

Ekosystém také vládl tvůrcům obsahu na rozdíl od společností, jako je Google, které mají příliš mnoho moci a kontroly nad webem. Ekosystém Tron vytváří přímé spojení kupujících a dodavatelů tvůrců obsahu; to povede ke snížení nákladů v důsledku eliminace zprostředkovatelů.

Ekosystém TRON je navržen tak, aby skutečně podporoval vizi nadace TRON o decentralizovaném webu. Může zpracovat až 2000 transakcí za pouhou sekundu. Platforma společnosti TRON ze všeho nejvíce nabízí nulové transakční náklady. Tato úroveň rychlosti a prakticky žádné transakční náklady dává společnosti TRON výhodu.

Jedním z vrcholů kryptoměny je rozhodně její mladý a živý generální ředitel. Generální ředitel, Justin Sun, přijal různá úsilí a právě díky jeho úsilí je TRON již nějakou dobu v centru pozornosti, i když nemusí fungovat stejně dobře jako některé jiné kryptoměny.

cenový graf tron

Data s laskavým svolením Crypto.com

Fáze TRON

První fáze společnosti TRON, zvaná Exodus, je platforma pro sdílení obsahu, která přímo spojuje tvůrce obsahu s kupujícími. Platforma nevyužívá blockchainovou technologii. Tato technologie má být začleněna do další fáze, Odyssey. Převzetí Odyssey bylo plánováno na začátek roku 2019, ale do provozu vstoupilo v polovině roku 2018.

Software Odyssey od té doby prošel mnoha upgrady, od Odyssey přes Mainnet Odyssey 2.0 až po Odyssey 3.0. Odyssey nenabízí konvenční pohledy ani kliknutí na základě pobídek, ale systém je navržen tak, aby replikoval koncept „sklápění“.

The Great Voyage, nazývaný také TRON 4.0, byl spuštěn 7. července 2020. TRON 4.0 byl upgradován pomocí prvního protokolu ochrany osobních údajů smart contract, který je nepochybně nejbezpečnějším a nejbezpečnějším. Byly provedeny drobné upgrady TPOS, které dále snížily dobu potvrzení bloků a vyústily v zesílenou bezpečnost.

Jelikož vizí společnosti TRON není jen decentralizace webu, není to vše; Velká cesta má také něco pro finanční instituce a vývojáře podniků, což přispěje k posílení finanční infrastruktury. Jejich nabídka je blockchainové řešení, které lze přizpůsobit potřebám vývojářů podniků a finančních institucí.

Cesta společnosti TRON zde nekončí. Další fáze má být spuštěna někde v polovině roku 2021 a bude se jmenovat Apollo. Tvůrci obsahu budou moci budovat své značky a nabídnout svým divákům Initial Coin Offering, což je ekvivalent Initial Public Offering..

Kromě toho se očekává, že Star Trek (TRON 6.0) bude uveden na trh v roce 2023 a Eternity bude v roce 2025. & poslední fáze je zaměřena na dosažení vize decentralizace a posunutí herního průmyslu na další úroveň. Kromě toho, že budou moci vytvářet své vlastní herní platformy, budou mít tvůrci přístup k prediktivním tržním platformám a dokonce i příležitostem k získávání finančních prostředků.

Nadace již zmapovala celou cestu společnosti TRON a bez ohledu na to, jaká bude budoucnost kryptoměny, je zcela zřejmé, že některé z upgradů způsobí, že se průmysl otřásá jeho jádrem.

Zvažovali byste investování do TRON TRX?

Co vede k ceně společnosti TRON?

Cenový trend společnosti TRX vykazuje stabilní růst od svého vzniku, ale v roce 2019 se zrychlil a na jeho hodnotu ovlivnilo několik faktorů. Akvizice populární torrentové stránky BitTorrent pomohla umístit TRX na mapu a přispěla k plánům a projektům společnosti.

Mezi další faktory ovlivňující cenu TRX patří dobře umístěná partnerství, která rozšíří dosah společnosti TRON, spolu s PR zveřejněnými záhadným vedoucím společnosti Justinem Sunem. Téměř každý z jeho tweetů navazuje na nové partnerství nebo nový projekt vyvolává zvýšení cen pro TRX.

Například když společnost Sun věnovala miliony dolarů charitě vlastněné Warrenem Buffetem, cena TRX výrazně vzrostla, protože společnost TRON byla umístěna tak, aby měla významný sociální dopad. Podobně společnost TRX zaznamenala zvýšení cen, když byla společnost TRON propojena s Keystore, blockchainovým projektem společnosti Samsung.

Pochopit složitý trh obchodování s kryptoměnami není snadný úkol. Mnoho faktorů hraje současně, což nakonec rozhoduje o ceně kryptoměn.

Cena TRONu ovlivňuje mimo jiné 2 klíčové faktory:

 • Tržní síly
 • Realizovatelné investiční prostředí

Tady na Trading Education jsme analyzovali tyto dva a některé další faktory, které určují cenu TRONu. Níže jsme zpracovali, co jsme zjistili.

Faktor 1: Tržní síly

Podle Adama Smitha, otce ekonomie, "neviditelná ruka" hraje na trhu. Tato neviditelná ruka určuje ceny. Neviditelnou rukou jsou v podstatě tržní síly poptávky a nabídky. Nedostatek prvku zvyšuje jeho hodnotu. Čím vzácnější bude Tron, tím vyšší bude jeho cena.

Vzhledem k tomu, že je nabídka každé kryptoměny omezena, zvýšení poptávky tlačí ceny nahoru, aby se přizpůsobily omezené nabídce. Z ekonomického hlediska to, čemu říkáme poptávková inflace.

Ale když v důsledku faktorů poklesne poptávka, pak dojde k přebytku nabídky, což stáhne cenu dolů. V případě společnosti Tron, s tvorbou digitálního obsahu, která stále roste, se poptávka zvýší.

S těmito tržními silami lze manipulovat za účelem přizpůsobení tržních cen společnosti Tron pomocí různých opatření.

Faktor 2: Realizovatelné investiční prostředí

Nejen pro investice do kryptoměny, ale pro jakýkoli druh investice je nutné příznivé investiční prostředí. Vlády po celém světě mají za cíl podporovat prostředí, které povzbuzuje investory.

Podobně příznivé prostředí pro kryptoměny podpoří investice. V případě společnosti Tron, která se zaměřuje na odvětví digitální zábavy, se prostředí jeví jako příznivé.

Svět směřuje ke globalizaci a očekává se, že v blízké budoucnosti bude odvětví digitální zábavy exponenciálně růst. A s jedinečnou nabídkou společnosti Tron, která eliminuje zprostředkovatele & prostředník a dává větší kontrolu tvůrcům obsahu, Tron bezpochyby získá v blízké budoucnosti trakci.

Přesto COVID-19 přinesl mnoho nejistot a dokonce i ty nejpokročilejší ekonomiky světa strašně trpí. Prostředí tedy nemusí být právě v současné době laskavé k investorům.

Další faktory

Ve světě investic má slovo z úst větší důležitost, než by mělo. Do čeho investoři hotshot investují a co si ovlivňující lidé myslí o konkrétní kryptoměně šíří jako blesk.

Vyhrazené novinky nabízejí aktualizace a předpovědi cen kryptoměny. Mnoho investorů, zejména amatérů, propadá kontroverzním a nadměrně medializovaným zprávám z těchto zavedených prodejen. Investoři v kryptoměně jsou slepě sledováni nováčky a poptávka je poháněna nahoru.

Vzhledem k tomu, že není zavedeno mnoho kontrol a zůstatků, je velmi častým postupem také manipulace s obchodem. S cenami lze manipulovat také prostřednictvím čerpání a dumpingu. Někteří investoři se zavádějícími nebo přehnanými prohlášeními zvyšují ceny kryptoměn, aby mohli své mince prodávat za zvýšení cen. Což pak vede ke zhroucení trhu.

V době marketingu využil generální ředitel Justin Sun marketing velmi efektivně. Aktivně se podílí na propagaci Tronu a právě díky jeho úsilí si Tron získává popularitu.

Připraveni investovat TRON TRX?

Je TRON v síti Ethereum?

Tron je považován za velmi podobný Ethereum, a to natolik, že Tron byl poprvé spuštěn v síti Ethereum. Ale Ethereum je zde déle než Tron, a proto je populárnější. U komodit hrají v jejich poptávce zásadní roli náhražky. Cena a poptávka Etherea hrají pro Tron důležitou nepřímo úměrnou roli. Jak si Ethereum získává větší popularitu, Tron ztratí poptávku. Kromě Ethereum ovlivňují poptávku společnosti Tron i další konkurenční měny.

Proč byste měli investovat do TRONu?

Aktuální cena Tronu je 0,024168 $. Jelikož cena společnosti Tron je v desetinných číslech, bude mít i mírná změna ceny významné důsledky pro investice společnosti Tron. Předpovědi z DigitalCoinPrice ukazují, že cenu Tronu lze překonat na 0,09 $. Jejich odhady jsou velmi nadějné a za sedm let by Tron mohl dosáhnout ceny 1 $.

graf predikce cen tron

Data jsou s laskavým svolením DigitalCoinCena

Předpovědi webu WalletInvestor.com také ukazují, že cena může být omezena na přibližně 0,7 až 0,8 USD.

Výhody a nevýhody investování do TRONu

Jako každá jiná kryptoměna, která má klady a zápory investovat do ní, má TRON svoji vlastní. Níže vám je představujeme.

Pros investice do TRON:

✅ Tron se zaměřuje na pokrok zábavního obsahu. Tron má profesionální, specializovaný tým, jehož cílem je vytvořit decentralizovanou zábavní platformu. Tato platforma bude pokrývat oblasti, jako jsou platby, streamování, video hosting a herní portál. Budoucnost Tronu je proto velmi slibná.

✅ Tron je podporován vývojáři, kteří mají silné zázemí. Někteří z nich byli specialisté v laboratořích Ripple, než se připojili k Tronu.

✅ Tron má extrémně nízké transakční poplatky. Pokud provádíte transakci se společností Tron, musíte zaplatit 0,000005 USD, což je extrémně nízké.

✅ Tron dokáže zpracovat 2 000 transakcí za sekundu, což znamená, že její platforma dokáže zpracovat značný počet spuštěných aplikací.

✅ Vzhledem k tomu, že se odvětví zábavy stává digitálnějším, může se Tron stát prvním, kdo v tomto odvětví použije blockchainovou technologii. V důsledku toho může platforma mít v budoucnu větší pozornost a cena TRX se může zvýšit.

Nevýhody investování do TRON:

❌ Asi polovina tokenů TRX je uložena na malém počtu adres, díky čemuž byla platforma příliš centralizovaná. Vlastníci těchto adres by proto mohli ovlivnit cenový pohyb TRX.

❌ Platforma je stále v plenkách. Přestože síť již existuje a první část spuštění blockchainu již proběhla, platforma Tron je stále v raných fázích vývoje, není úplně připravena k použití a už je příliš mnoho humbuku ohledně mince.

❌ Maximální nabídka TRX je 101 miliard, což je považováno za vysoké a za nevýhodu, protože dosažení čísla bude chvíli trvat.

❌ Tron měl po celou dobu své existence nějaké skandály, které poškozovaly jeho pověst. Někteří programátoři si na bílé knize Trona všimli prvků plagiátorství, které popřel generální ředitel Justin Sun. Takové skandály Tronu nepomohly, takže investoři se zdráhají investovat do TRX.

Připraven skočit do TRON TRX investování?

Začněte investovat do TRONu s eToro

obchodování tron

eToro vyniká svou bezpečností a "Kopírování obchodování" funkce, která vám umožní kopírovat vašeho oblíbeného obchodníka. Jako nejlepší platforma pro sociální obchodování eToro vyniká také snadným používáním webových stránek, které začátečníkům umožňují snadné zahájení investic. Pokud chcete investovat do kryptoměn v eToro, můžete začít výběrem jakékoli z 90 kryptoměn, které platforma nabízí.

eToro – Kupte TRON s 0% provizí

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

 • Platforma TRON byla vytvořena v roce 2017 v Singapuru a zaměřuje se na zábavní a obsahový prostor.
 • TRON je poháněn kryptoměnou TRX, která je připravena eliminovat potřebu zprostředkovatelů také ve finančním sektoru, což umožňuje transakce bez tření.
 • Společnost TRON dokáže zpracovat až 2 000 transakcí za pouhou sekundu s nulovými transakčními náklady. Tato úroveň rychlosti a prakticky žádné transakční náklady dává společnosti TRON výhodu.
 • První fáze TRON, nazvaná Exodus, je platforma pro sdílení obsahu, která přímo spojuje tvůrce obsahu s kupujícími.
 • Software Odyssey je navržen tak, aby replikoval koncept „sklápění“.
 • The Great Voyage, nazývaný také TRON 4.0, nabízí blockchainové řešení, které je přizpůsobitelné podle potřeb vývojářů podniků a finančních institucí.
 • TRON zahájí další tři etapy: Apollo, Star Trek a Eternity.
 • Cena společnosti TRON je ovlivněna dvěma klíčovými faktory: tržními silami a proveditelným investičním prostředím.
 • Předpovědi z DigitalCoinPrice ukazují, že cenu TRONu lze překonat na 0,09 USD. Jejich odhady jsou velmi nadějné a za sedm let by mohla společnost TRON dosáhnout hodnoty 1 $.

Doufejme, že se po přečtení tohoto článku budete cítit poněkud motivováni k zahájení své investiční cesty. Pokud se vám to líbilo, dejte nám lajk a sdílejte je pro případ, že by z toho měl prospěch někdo jiný.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me