Investujte do etherea: Co povede k ceně etherea v roce 2021?

Analytický průvodce investováním do Etherea v roce 2021

Kam půjde cena Ethereum ETH v roce 2021?

Co se stane s cenou Etherea v roce 2021? Pro tradiční investory bylo trochu náročné pochopit, co řídí ceny kryptoměny.

Když mluvíme o tradičních aktivech, jako jsou akcie nebo dluhopisy, již víme, že jejich cena je tažena ekonomickými faktory, jako je například inflace nebo vládní regulace..

Ale pokud jde o kryptoměny, věci jsou trochu jiné. Co řídí jejich cenu? Je o nich známo, že mají nestálou povahu, což znamená, že jejich cena často stoupá a klesá. Ale co způsobuje, že se to stalo?

Pokud chcete koupit Ethereum rychle a snadno, s 0% provize, podívejte se Výměna eToro!

Ale co skutečně řídí cenu etherea?

Cena Ethereum má největší vliv na tři hlavní faktory:

1. Decentralizované financování

2. Spuštění Ethereum 2.0 – „Serenity“

3. Korelace s bitcoiny

Tady na Trading Education jsme analyzovali tyto faktory a níže jsme zpracovali, co jsme zjistili.

Pokud si chcete přečíst podrobnou predikci cen etherea, podívejte se na tento článek.

Proč Ethereum?

Proč by investoři měli uvažovat o investování do Etherea? Co dělá Ethereum tak jedinečným? Ethereum je po bitcoinu druhou největší kryptoměnou a je určeno pro decentralizované aplikace nebo takzvané DApps. Ethereum obsahuje inteligentní smlouvy a je to nejpoužívanější blockchain na světě.

Bylo zjištěno 30. července 2015 výzkumníkem a programátorem kryptoměny Vitalikem Buterinem.

cenový graf eth

Pohyby cen Ethereum za celou dobu. Zdroj: Coinmarketcap.

V průběhu let si Ethereum vybudovalo svou pověst stabilní a bezpečné kryptoměny a ukázalo se, že je volatilní s drastickým zvyšováním a snižováním cen. Ethereum tak dalo investorům šanci vydělat si na zisku. V poslední době zaznamenává Ethereum kolosální růst, který přitahuje více investorů a získává větší slávu.

Zvažovali byste investování do Ethereum ETH?

Co vede k ceně Etherea?

Dokončení bloku Etherea trvá přibližně 15 sekund, zatímco dokončení bitcoinu trvá 10 minut. Je tedy zřejmé, že ethereum roste mnohem rychleji než bitcoiny.

Právě teď koluje 112 503 417,62 etheru a na rozdíl od bitcoinu, který dosahuje 21 milionů BTC, není celková nabídka Ethereum pevně stanovena, což znamená, že nikdo přesně neví, kolik etheru tam bude maximálně.

Jaké jsou však faktory, které ovlivňují cenu etherea?

Cena etherea bude v roce 2021 ovlivněna 3 faktory

Faktor 1: Decentralizované financování

Decentralizované financování zní jako budoucnost financí. Ethereum je synonymem pro Defi, protože pohání mnoho kryptoměn v decentralizovaném finančním sektoru. Ethereum hostí více než 200 000 tokenů ERC, z nichž některé jsou součástí top 100 největších kryptoměn. Mnoho z těchto kryptoměn je aktivních v prostoru Defi. Vzhledem k tomu, že Defi roste, čím větší je po něm poptávka, tím cennější je a tím více se zvýší cena etherea.

celková hodnota defi

Celková hodnota uzamčená v decentralizovaném financování od srpna 2020 drasticky vzrostla. Zdroj: Defipulse.

Decentralizované financování vypadá, že bude skutečným konkurentem s tradičním způsobem centralizovaného financování, a Ethereum v tom hraje klíčovou roli, čímž přitahuje investory a způsobí zvýšení ceny.

Faktor 2: Zahájení Ethereum 2.0 – „Serenity“

Za současného stavu utrácí Ethereum 22,65 kWh elektřiny za transakci, což je hodně, když se to započítá do roku jako celku. Důvodem je, že Ethereum v současné době používá algoritmus proof-of-work (PoW), ve kterém těžaři musí používat sofistikované počítačové systémy k ověřování transakcí a jejich integraci do blockchainu.

Tato metoda vyžaduje spoustu energie, jak již bylo zmíněno dříve. Proto bylo rozhodnuto o vytvoření Etherea 2.0, jehož spuštění se očekává 1. prosince 2020.

Justin Drake, výzkumník Ethereum 2.0, oznamuje spuštění Ethereum 2.0 dne Cvrlikání.

Ethereum 2.0 nebo jinak nazývané jako Eth2 nebo "Klid" použije systém algoritmu proof-of-stake (PoS), pomocí kterého mohou uživatelé "kůl" kryptoměnový kolaterál za účelem ověření jejich transakcí. Jedná se o mnohem efektivnější a rychlejší způsob než algoritmus proof-of-work (PoW), který aktuálně používá Ethereum.

Ethereum 2.0 bude tedy okamžitým upgradem Ethereum, jehož cílem bude zvýšit rychlost, produktivitu a škálovatelnost sítě Ethereum.

Jak ale Ethereum 2.0 ovlivní cenu Etherea?

Mnoho nadšenců kryptoměny věří, že jakmile bude spuštěno Ethereum 2.0, cena Ethereum vzroste.

“Střelná zbraň zhasne,” řekl Jamie Anson, zakladatel Nifty Orchard a organizátor Ethereum London. Dešifrovat na otázku o dopadu spuštění Etherea 2.0 v kryptoměně.

„Jakmile bude mít Ethereum škálovatelnost pomocí technologie vrstvy 2 nebo ETH 2.0, budou všechny otázky zodpovězeny,“ dodal dále.

S Ethereum 2.0 bude věnována větší pozornost a škálovatelnost, což podle Ansona přinese větší využití.

“V době, kdy budou ETH 2.0 a kumulativní spolupráce spolupracovat, bude kapacita 100 000 transakcí za sekundu.” To bude znamenat zcela bezproblémový zážitek pro další miliardu lidí, “řekl Anson.

U některých dalších bude mít spuštění Etherea 2.0 přímý dopad na cenu Etherea.

“To bude mít dlouhodobý býčí dopad na cenu ETH – bez ohledu na krátkodobou volatilitu, která je nedílnou součástí ocenění kryptoměn,” řekl Matt Cutler, generální ředitel společnosti Blocknative, když mluvil za Decrypt.

Připraveni investovat Ethereum ETH?

Faktor 3: Korelace s bitcoiny

Ethereum bylo historicky spojeno s bitcoiny. Pokud jsou dvě aktiva vzájemně korelována, znamená to, že se jejich cena pohybuje podobným způsobem. Takže ve chvílích, kdy cena bitcoinu stoupne, se zvýší i cena etherea. Totéž se stane, když se cena bitcoinu posune dolů, následuje Ethereum.

Podle údajů z Cryptowatch je korelace ethereum s bitcoinem v tuto chvíli na 78, což je nejvyšší mezi ostatními altcoiny.

korelace ethereum

Ethereum je nejlépe korelovaný altcoin s bitcoinem. Zdroj: Kryptoměny.

Korelace Ethereum s bitcoiny byla v červenci 2020 0,95. Ačkoli, jak vidíme, došlo k náhlému krátkodobému poklesu na 78, přesto je Ethereum nadále vysoce korelované s bitcoinem a nadále těží z této korelace.

Jak investovat do etherea pro rok 2021

Tři základní faktory společnosti Ethereum očekávají pro rok 2021 jednu věc: Cena Ethereum bude záviset na úspěchu Defi a spuštění Ethereum 2.0.

10. ledna 2018 dosáhlo Ethereum svého historického maxima 1412 USD. Poté se její cena snížila, pak to bylo až v roce 2020, kdy mince začala drasticky růst.

Rok 2020 byl pro Ethereum dosud skvělým rokem. Mince vstoupila do roku trochu pomalu s hodnotou 127,41 USD a v únoru dosáhla 279 USD. Když Vitalik Buterin oznámil, že bude spuštěno Ethereum 2.0, cena začala růst a zlomila odpor 500 $. V tuto chvíli je cena Etherea 506,78 $.

Jakou cestou se bude ubírat Ethereum? Kolik může cena etherea jít v roce 2021?

„ETH se během několika málo týdnů zvýší na 1 000 $ a poté 5 000 $“, krypto expert Ivan On Tech tweetoval 22. listopadu 2020.

Jak pravděpodobné je, že Ethereum dosáhne v roce 2021 ceny 5000 $?

Zvětšuje Ivan na Tech věci, nebo je možné, že Ethereum skutečně jde na 5000?

Abychom situaci lépe pochopili, musíme ji porovnat s rokem 2017, kdy došlo k kryptoměnovému boomu. V té době polovina bitcoinů podpořila kryptoměny v roce 2017, protože ke snížení na polovinu došlo v roce 2016, tj. V předchozím roce, a jeho dopad byl okamžitě zaznamenán v následujícím roce.

Vzhledem k tomu, jak Ethereum reagovalo během kryptoměnového boomu v roce 2017, dramaticky rostlo a v lednu 2018 dosáhlo svého historického maxima, v roce 2021 se může něco podobného opakovat, protože podle odborníků jsme v současné době v podobné pozici jako v roce 2017.

Nyní k bitcoinovému rozpuštění došlo 11. května 2020 a skutečný dopad na cenu kryptoměn si již začal všimnout, ale podle odborníků bude největší dopad zaznamenán v roce 2021.

Vzhledem k tomu, že Ethereum a Bitcoin jsou ve vzájemném vztahu, mohl by mít Ivan na Tech pravdu, a my jsme mohli být svědky toho, že Ethereum dosáhne v roce 2021 hodnoty 5000 $! Ethereum a bitcoin pravděpodobně v roce 2021 společně drasticky porostou.

To je ve skutečnosti možné, protože nesmíme zapomenout, že Ethereum ví, jak překvapit. V minulosti Ethereum vzrostlo z 0,25 $ za minci na historické maximum přes 1400 $ za minci za pouhé tři roky.

Když k tomu přidáme skutečnost, že je spuštěno Ethereum 2.0, a očekávání zvýšené poptávky Defi, pak Ethereum nemá důvod zdržovat se!

Cena etherea nad 2021

S největší pravděpodobností bude cena Etherea pravděpodobně ovlivněna množstvím poptávky po Defi. Jak moc může Defi růst a získat podporu?

Pokud existuje podpora, pak se Ethereum zvětší. Dopad bude mít také spuštění Ethereum 2.0. Pokud Ethereum 2.0 uspěje a upgraduje aktuální Ethereum úspěšně a podle tvrzení, pak cena Etherea nemá důvod nezvyšovat se.

„Až bude trojité dno dokončeno a Ethereum vytáhne své dřívější historické maximum, mohlo by do konce roku 2025 dosáhnout cen přes 35 000 USD za ETH,“ tvrdí Primexbt.

Je právě teď Ethereum dobrá investice?

Ano! Z výše uvedených skutečností je budoucnost Etherea velmi jasná. Ethereum je primárně vynikající aktivum pro investory, kteří mohou využít cenových výkyvů s dlouhou nebo krátkou pozicí.

Ethereum poskytlo investorům příležitost investovat, když v minulosti mělo nízké ceny. To je nejlépe rozpracováno v tabulce níže.

Ethereum roční minima zobrazená v celé jeho historii: Zdroj: Capital.com.

Po těchto cenách je známo, že se Ethereum zvýší až na 1 000%, což investorům poskytuje skvělé příležitosti pro zisk.

S vědomím, že Defi má velký potenciál, a s ohledem na odborné předpovědi a historii Ethereum, můžeme dojít k závěru, že Ethereum je dobrá investice. Ethereum navíc získává velkou podporu a lásku od komunity kryptoměn.

I když může být investice do etherea nebo jakéhokoli aktiva velmi riskantní pokud nevíte, co děláte, a to hlavně v nejistých dobách. I když žádná investice není bez rizika, investice do Etherea by mohla v následujících letech přinést dobrou návratnost. Ať už jste v investování do Etherea noví, nebo jste jen zvědaví, jak co nejlépe využít své investice, porozumění tomu, co je třeba vědět před investováním do ethereum, je kritický.

Naučte se investovat do etherea

Investování nebo obchodování se může zdát jako něco složitého a obtížně naučitelného, ​​ale ve skutečnosti se je lze naučit velmi snadno. To je přesně náš cíl v Trading Education. Snažíme se vám obchodování zjednodušit a připravit vás s nejlepšími znalostmi a dovednostmi, abyste v obchodování uspěli.

Trading Education je akademie obchodování a investování, která připravuje své studenty s plnou vášní pro kryptoobchod, forex obchodování a obchodování s akciemi.

Abyste lépe pochopili, jak vážná je naše práce, podívejte se na bohatý sektor článků, včetně průvodců, analýz a cenových předpovědí od předních autorů v oblasti obchodování a investorů s mnohaletými zkušenostmi.

Nejúspěšnější investoři jsou ti, kteří jsou nejlépe připraveni. Pokud se připojíte k Trading Education, stanete se součástí velké obchodní komunity. Podívejte se na naše kurzy a připojte se k široké komunitě obchodování a investování, zde na Trading Education.

Proč byste měli investovat do etherea s eToro?

Obchodování je ještě snazší, když používáte platformu jako eToro.

Na eToro mohou uživatelé kopírovat nejlepší obchodníky s ethereem a profesionální investory pomocí CopyTrader ™ funkce. Výkon každého uživatele se zobrazuje transparentně, včetně skóre rizika a mnohem více. Někteří špičkoví obchodníci s kryptoměnou eToro vykazují konzistentní výnosy a opakovaně překonávají srovnávací indexy.

Nyní víte, jaké faktory mohou pohánět cenu Etherea v roce 2021. Pokud se cítíte inspirováni k zahájení obchodování s Ethereem, nebo tento článek poskytuje další pohled na vaše stávající obchodní znalosti, možná vás potěší, že etoro poskytuje schopnost obchodujte s krypto aktivy a CFD až do Více než 90 kryptoměn.

eToro – nakupujte ethereum s 0% provizí

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Klíčové body

  • Ethereum je po bitcoinu druhou největší kryptoměnou a je určeno pro decentralizované aplikace nebo takzvané dAaps.
  • Cena etherea nejvíce ovlivňují tři hlavní faktory; decentralizované finance, spuštění Ethereum 2.0 – „Serenity“ a korelace s bitcoinem.
  • Ethereum hostí více než 200 000 tokenů ERC, z nichž některé jsou součástí top 100 největších kryptoměn.
  • Vzhledem k tomu, že decentralizované financování roste, čím větší je poptávka po Defi, tím cennější je, a v důsledku toho se zvýší cena Etherea.
  • Ethereum 2.0 bude okamžitým upgradem Ethereum, jehož cílem bude zvýšit rychlost, produktivitu a škálovatelnost sítě Ethereum.
  • S Ethereum 2.0 bude větší pozornost a škálovatelnost, což přinese větší využití, což následně způsobí zvýšení ceny Etherea.
  • Ethereum nadále vysoce koreluje s bitcoiny a těží z této korelace.
  • Ethereum by za pár krátkých týdnů mohlo jít na 1000 $ a poté 5000 $ podle experta na kryptoměny Ivana na Tech.
  • Ethereum by podle Primexbt mohlo do konce roku 2025 dosáhnout cen přes 35 000 USD za ETH.
  • Vzhledem k poptávce po Defi, spuštění Ethereum 2.0 a předpovědi růstu cen odborníky je Ethereum v tuto chvíli považováno za dobrou investici.

Doufáme, že vám tento článek přinesl znalosti a odvahu zahájit kariéru obchodování s kryptoměnami, ať už chcete začít s Ethereem nebo jinými kryptoměnami.

Nebo pokud jste obchodník, který již má zkušenosti, doufáme, že tento článek přidal další do vašeho rozsahu znalostí o kryptoobchodě.

Zřeknutí se odpovědnosti: Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me