Investujte do těchto 5 nejlepších kryptoměn, které vám mohou v roce 2021 udělat štěstí

Chcete si vydělat jmění v roce 2021? Pak investujte do těchto 5 nejlepších kryptoměn

Zajímá vás, jaký je nejlepší způsob, jak dnes dosáhnout pasivního příjmu? Bez přemýšlení jde o investice do kryptoměny. S vývojem v technologii blockchain je dnes kryptoměna trhem páry, jehož cena stoupá k historickým maximům i občas nízkým cenám. Investice do kryptoměn je dobrá volba, pokud víte, které kryptoměny je nejlepší koupit nyní pro zajištění bohaté budoucnosti.

Nejlepší 5 kryptoměn, které si můžete koupit, abyste vydělali štěstí v roce 2021

Mlha zmatku, která dnes obklopuje investory, je místo, kde investovat a která je nejlepší kryptoměnou s dlouhodobým provozem na trhu. Chcete-li to vyjasnit, je zde 5 nejlepších kryptoměn, které vám pomohou zajistit bohatý majetek v roce 2021.

# 1: Bitcoin (BTC)

Bitcoin, který v únoru 2021 dosáhl historického maxima, letos stoupá na oblíbený seznam investorů. Tato kryptoměna těží ze svých investic z velkých zbraní na trhu, jako je Square a PayPal, investováním a prodejem bitcoinů svým uživatelům. V nadcházejících letech bude více společností zabývajících se finančními technologiemi uznávat důležitost tohoto prostoru a investovat do něj, což z něj nakonec udělá jednu z nejlepších kryptoměn, které si nyní mohou koupit investoři.

Jedinečnost bitcoinu nepochází pouze ze skutečnosti, že se jedná o vůbec první kryptoměnu, která se objevila na trhu. Spíše se jí podařilo vytvořit globální komunitu a zahájit zcela nový průmysl krypto nadšenců, kteří vytvářejí, investují, používají a obchodují s kryptoměnami.

Bitcoin je zabezpečen algoritmem SHA-256, díky němuž jsou jeho transakce bezpečné a zabezpečené.

Díky využití své Lightning Network umožňuje bitcoin jeho implementaci do decentralizovaných aplikací a různých platforem elektronického obchodování, což z něj činí proveditelnou volbu pro investory. Díky investicím od společnosti Micro Strategy a investici Tesly ve výši 1,5 miliardy dolarů má Bitcoin před sebou zářící příležitost.

Přečtěte si více: Proč v roce 2021 vybuchnou bitcoiny

# 2: Ethereum (ETH)

Ethereum se díky svým funkcím stalo jedním z nejpopulárnějších a nejlépe kupovaných kryptoměn na trhu. Kromě toho, že je kryptoměnou, je Ethereum také platformou pro mnoho dalších kryptoměn. Jedná se o platformu pro provádění decentralizovaných inteligentních smluv. Tím, že 18. února 2021 dosáhl historického maxima 1926,30 USD, je Ethereum jednou z nejlepších kryptoměn, které jste si mohli letos koupit.

Údajným cílem Etherea je vytvořit jeden počítač pro celý svět. “ Jejím cílem je být globální platformou pro decentralizované aplikace, která uživatelům na celém světě umožňuje psát a spouštět software odolný vůči prostojům, cenzuře a podvodům.

Krok společnosti Ethereum ke změně konsenzuálního algoritmu z Proof-of-Work na Proof-of-Stake zvýší jeho poptávku v krypto světě. Tím se sníží transakční náklady, zatímco na druhé straně se zvýší rychlost transakce. Díky vylepšeným rychlostem transakcí a zvýšení hodnoty Etheru si Ethereum již zajistilo své místo v seznamu oblíbených investorů.

Čtěte více: Je Ethereum dobrá investice a můžete v roce 2021 profitovat z ETH??

# 3: Litecoin (LTC)

Litecoin, který byl spuštěn v roce 2011, je po bitcoinech druhou nejpopulárnější čistou kryptoměnou. Po stopách bitcoinu byl označován jako „stříbro za bitcoinové zlato“. Využitím všech skvělých funkcí bitcoinu se Litecoin stal efektivnějším pro rychlejší, bezpečnější a levnější platby. Pokud jde o použitý hashovací algoritmus, pevný limit, časy transakcí blokování a některé další faktory, LTC se liší od BTC. Generování bloků litecoinů je ve srovnání s bitcoiny mnohem rychlejší, což z něj činí jednu z nejlepších kryptoměn, které lze nyní koupit.

Litecoin dosáhl historického maxima 375,29 USD 19. prosince 2017. Byla to první kryptoměna, která v květnu 2017 provedla transakci Lightning Network a získala si významnou popularitu. Úspěch LTC lze připsat jeho jednoduchosti a jasným užitným výhodám. Litecoin, na rozdíl od jiných kryptoměn, používá jako důkaz práce „Scrypt“ a je založen na globální platební síti s otevřeným zdrojem. Žádný ústřední orgán nekontroluje tuto síť.

Litecoiny nyní přijímá více než 2 000 obchodníků a obchodů po celém světě a od ledna 2021 je to jedna z nejuznávanějších kryptoměn. V zemích, kde je rozhodování o nejlepší kryptoměně založeno na transakčním poplatku, je Litecoin dobrou alternativou k bitcoinu. Protože transakční poplatky jsou zanedbatelné a potvrzení transakcí je jen otázkou minut, Litecoiny jsou skutečně dobrou volbou pro vaše investiční portfolio.

Čtěte více: Co je to litecoin? Průvodce pro začátečníky po litecoinech a tipy pro investování do LTC

# 4: Zvlnění (XRP)

XRP je kryptoměna, která má v budoucnu obrovský potenciál. Populárně známý jako „král bankovní infrastruktury“, Ripple si klade za cíl snížit vysoké náklady mezibankovních převodů. Těží ho, spravuje a spravuje Ripple Labs, jeho zakladatel a nikoli široká komunita. Byl vytvořen jako škálovatelnější, rychlejší a méně nákladná kryptoměna, což z něj činí jedno z nejlepších kryptoměn k nákupu.

Několik finančních institucí používá tuto digitální měnu jako alternativu k síti SWIFT, která poskytuje XRP aplikaci v reálném světě. Zvlnění není pouze digitální měna, ale také efektivní platební systém. Díky technologii blockchain umožňuje XRP rychlejší a bezpečnější mezinárodní platby, což z něj dělá lákavý cíl mezi obchodníky.

Skutečnost, že je spravována a spravována společností Ripple Labs spíše než jakákoli jiná širší komunita, dává XRP svobodu vyjednávat s velkými bankami, schopnost rychle provádět obchody a kontrolovat zásady. Kromě toho má XRP výhodně nízkou cenu za minci, což z něj činí nevyhnutelnou volbu pro odborníky a investory.

Přečtěte si více: Předpověď zvlnění ceny

# 5: Cardano (ADA)

Na rozdíl od jiných kryptoměn dostupných na trhu je Cardano svým způsobem jedinečný. Počínaje protokolem Proof-of-Stake známým jako Ouroboros. To bylo provedeno jedinečnou kombinací matematicky ověřeného mechanismu a inteligentní technologie s nádechem psychologie chování a ekonomické filozofie v dostatečné míře. Cardano je skutečně jedním z nejlepších krypt, které lze koupit, protože má prostor pro nové vynálezy, nápady a růst k dosažení udržitelného a etického růstu.

S maximální dodávkou 45 000 000 000 mincí ADA a cirkulační dodávkou 31 112 484 646 mincí ADA stoupá k novým maximům. Několik zemědělských společností také používá Cardano ke sledování čerstvých produktů z pole na vidličku. ADA byla vytvořena s vizí hrát roli při vytváření bezpečnější, transparentnější a spravedlivější společnosti. Mechanismus Ouroboros zajišťuje, že ADA je čtyřikrát energeticky účinnější než bitcoin a používá relativně méně energie.

Zavedením decentralizovaných finančních produktů a poskytováním řešení pro podvody voličů, interoperabilitu řetězců a sledování zákonných smluv chce Cardano v budoucnu být finančním operačním systémem na světě..

Přečtěte si více: Proč v roce 2021 exploduje Cardano

Nejlepší kryptoměny ke koupi: Závěrem

Kryptotrh je rychle se rozvíjející, nestálý prostor, kde můžete sklízet miliony dolarů i čelit několika překážkám. Je však nedílnou součástí hry a je nepochybně jedním z nejlepších zdrojů k zajištění bohaté budoucnosti. Investoři, kteří si přejí hrát v bezpečí, by měli být vždy ostražití ohledně měnících se trendů a sazeb. Těchto pět zmíněných kryptoměn jsou nejlepší kryptoměny, které si můžete koupit, abyste podpořili svůj sen o bohaté budoucnosti.

eToro – nejlepší platforma pro nákup kryptoměn

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Přečtěte si více:

Top 15 kryptoměn, které je třeba znát a sledovat v roce 2021

Crypto Predictions for 2021: Where to Invest

Jaká je budoucnost technologie blockchain?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me