Jak nakupovat NEO – Průvodce pro začátečníky 2021

Chcete skočit rovnou k odpovědi? NEO si můžete koupit na eToro.

Chcete se podílet na tomto fenoménu digitální měny a naučit se nakupovat NEO? Pokud ano, přistáli jste na správné stránce.

V této příručce, ukážeme vám, jak nakupovat NEO online. Provedeme vás kroky výběru makléře, porozumění potenciálním rizikům a odměnám a dokončení vaší NEO investice nejbezpečnějším možným způsobem.

Dále vás provedeme možnostmi ukládání NEO coinů a tím, jak najít autentického poskytovatele NEO pro bezpečný nákup kryptoaktiv.

Jak koupit NEO v 5 krocích

Níže najdete 5krokový návod, který vám ukáže, jak si právě teď NEO koupit!

Krok 1: Připojte se k regulovanému a licencovanému online makléři poskytujícímu přístup k NEO

Krok 2: Financujte svůj nový účet

Krok 3: Koupit NEO

Krok 4: Zadejte částku NEO, kterou chcete koupit

Krok 5: Zkontrolujte, zda jsou zadané informace správné

Jak koupit NEO dnes

pokud hledáte podrobný návod, podívejte se níže. Ukážeme vám, jak dnes koupit NEO s provizí eToro za méně než 10 minut!

Krok 1: Vyberte si online NEO Broker nebo Exchange

Jak je zřejmé z výše uvedených 5 kroků, doporučuje se ke koupi NEO použít online brokera.

Pokud se rozhodnete zaregistrovat na populární krypto platformě eToro, můžete kupovat NEO coiny přímo a bezpečně.

Není pochyb o tom, jak bezpečný je tento online broker, protože platforma je regulována v několika jurisdikcích. Krátce se budeme podrobněji zabývat významem regulace.

Při nákupu NEO však nejste vázáni pouze na jednu metodu – své digitální mince si můžete zakoupit také prostřednictvím burzy kryptoměn. Zde můžete vyměnit jiné kryptoměny, jako je Litecoin nebo Bitcoin Cash, výměnou za NEO.

V každém případě je pravděpodobné, že výše zmíněná kryptoburza bude bez dohledu regulačních orgánů. To je špatná zpráva, svěříte své peníze platformě, která nikomu neodpovídá.

Oblíbený nováček eToro svítí jasně, pokud jde o bezpečnost. Online broker je schválen několika dobře respektovanými finančními úřady, včetně FINRA v USA. Je také držitelem licencí od FCA, ASIC a CySEC.

Tato bezpečnostní síť je pro investory NEO neocenitelná, protože tyto regulační orgány drží makléře přísnými pravidly, pokud jde o péči o zákazníky, segregaci klientských fondů a KYC.

1. Nařízení

Když uvažujete o tom, jak nakupovat NEO online – regulace by měla být na prvním místě.

Jak jsme řekli, regulace nabízí bezpečný a důvěryhodný prostor pro nákup NEO – v jinak pochybné rozloze nevysvětlitelných krypto platforem.

I když to není samozřejmost, je vysoce nepravděpodobné, že bude kryptoměnová burza třetích stran regulována. Díky tomu budete zranitelní vůči hackerům, protože meziročně vychází více příběhů o kryptoměnových burzách vypleněných zločinci.

Abychom tomu čelili, existuje také možnost uložení vlastních NEO mincí po jejich zakoupení. To s sebou nese výběr NEO z burzy a do vaší vlastní kryptoměny. I když to pravděpodobně zní dostatečně jednoduše, lze to také považovat za nevýhodu.

Nejen, že to znamená, že musíte po dlouhém soukromém klíči – ale jste také zodpovědní za ochranu vašich kryptoaktiv před hackery. To není snadný výkon – jako byste zapomněli svůj soukromý klíč nebo se dostali do špatných rukou – jste bohužel bezmocní.

Výrazný rozdíl mezi burzou a zprostředkovatelem, jako je eToro, spočívá v tom, že ten uloží vaše NEO a udrží je v bezpečí. Toto úložiště je bez dalších poplatků a s různými formami zabezpečení zapůjčenými z regulace – můžete si odpočinout a vědět, že vaše krypto-aktiva jsou zabezpečená.

2. Způsoby platby

Zvažování toho, jaké typy plateb budou k dispozici, když přemýšlíte o tom, jak koupit NEO, není žádný nápad. I když je třeba říci, u moderních online krypto makléřů obvykle existuje velké množství platebních možností.

V době, která nebyla tak dávno, je téměř jisté, že byste neměli jinou možnost než platit bankovním převodem. I dnes je to jedna z nejpomalejších platebních metod pro zpracování platforem.

Na eToro je přijata celá řada typů plateb. To zahrnuje kreditní a debetní karty jako Mastercard, Maestro a Visa / Visa Electron.

Kromě toho si můžete NEO coiny koupit také pomocí Neteller, PayPal, Klarna, Skrill a dalších.

3. Poplatky a provize

U každého nového podniku zahrnujícího finance je důležité, abyste se informovali o případných poplatcích.

Pro online makléře je zásadní účtovat tyto poplatky, aby byli schopni udržet míč v pohybu a nadále poskytovat úložiště i přístup na trhy s kryptoměnou. Pokud tedy načasujete trhy správně, je to výhoda pro všechny.

Při zkoumání způsobu nákupu NEO si bezpochyby uvědomíte, že drtivá většina poskytovatelů kryptoměn si účtuje provizi. Zjistili jsme, že to má tendenci být variabilní sazbou vzhledem k velikosti vaší pozice.

Jako každá firma zjistíte, že online makléři se od sebe navzájem liší, zejména pokud jde o poplatky a provize.

Pro ilustraci, jak to funguje při výběru NEO, viz níže:

 • Například populární poskytovatel kryptoměny Coinbase účtuje klientům poplatek 1,49% při vstupu a výstupu z trhu
 • Pokud tedy zadáte svou pozici NEO na 1 000 $ – Coinbase vyžaduje 14,90 $ na poplatcích
 • Ergo, pokud vstoupíte na trh za 500 $, musíte zaplatit 7,45 $ – a tak dále

V zájmu jasnosti se podívejme na příklad toho, jak může tento poplatek ovlivnit vaše potenciální zisky NEO:

 • Na NEO vytvoříte objednávku nákupu 2 000 $
 • Musíte zaplatit provizi 29,80 $ (1,49% z 2 000 $)
 • V době výplaty je vaše pozice oceněna na 2 800 $
 • Opět máte odpovědnost za provizi 1,49%, což je 41,72 USD
 • Pouze v Coinbase jste zaplatili celkem 71,52 $ jako provizi

Jak jasně vidíte, 1,49% nezní moc. Zaplacením tohoto poplatku za každý obchod si však brzy všimnete, že vaše zisky jsou okamžitě sežrány.

Pokud byste se rozhodli koupit NEO prostřednictvím regulované platformy eToro, ušetřili byste 71,52 $. Proč? Protože tento online broker je bez provize!

Pokud jde o poplatky za vklad, mezi krypto platformami existuje značný rozsah. Například v Coinbase platí klienti 3,99% za každou transakci debetní kartou. To znamená, že v našem výše uvedeném příkladu byste zaplatili 79,80 $ za vstup do své pozice NEO – kdybyste použili debetní kartu. Když byste poté opustili svou pozici, nastartovala by standardní provize 1,49%.

Na eToro můžete vkládat pomocí různých typů plateb a pokud nebudete platit v USD, bude vám účtován poplatek 0,5%..

4. Další důležité faktory

V tomto bodě jsme pokryli holé kosti, jak nakupovat NEO – včetně regulace, platebních metod a poplatků.

Než přejdeme k dalšímu kroku našeho průvodce pro začátečníky, seznámíme vás s několika dalšími důležitými faktory.

 • Uživatelská přívětivost: Je důležité se v prostoru, ze kterého kryptoměny nakupujete, cítit pohodlně, což znamená, že vám web vyhovuje. Díky tomu bude zadávání objednávek NEO nekomplikovanou záležitostí bez stresu.
 • Minimální investice: Než se rozhodnete pro online brokera, je zásadní zkontrolovat, jaké jsou minimální investice pro nákup NEO. Důvodem je, že pokud platforma vyžaduje velké minimum při každém nákupu, pravděpodobně to pro vás nebude životaschopný projekt. Na eToro si můžete koupit NEO coiny již od 25 $!
 • Úložný prostor: Dotkli jsme se úložiště a toho, jak je důvěra neregulované burzy nebo makléře s vašimi NEO coiny riskantní. Pokud se rozhodnete koupit NEO na eToro, můžete své nákupy ukládat na platformě pod přísnou regulací od vysoce respektovaných finančních orgánů.

Krok 2: Vymyslete investiční plán

investovat do neo

Při zvažování, jak koupit NEO, je dobré přijít s investičním plánem. Jen pomyslete na 6 P – „Správné plánování a praxe brání špatnému výkonu“.

Při nákupu digitálních měn v tak nestabilním prostředí to dává o to větší smysl. Jako takoví investoři všech úrovní dovedností vytvářejí investiční plán, aby se pokusili zůstat na přímé a úzké úrovni a udržovali obchodní emoce na uzdě.

Pokud nevíte, kde začít, podívejte se na seznam účelných strategií níže:

1. Dlouhodobé nebo krátkodobé

Když uvažujete o tom, jak koupit NEO – vidíte, že investujete v dlouhodobém nebo krátkodobém horizontu?

Ti, kteří se zabývají krátkodobými investicemi, se snaží využít krátkodobé výkyvy v ceně kryptoaktiv.

Skromných, ale pravidelných zisků je dosaženo nákupem NEO a následným vyplacením během několika minut, dnů nebo týdnů – v závislosti na sentimentu trhu a zvolené strategii.

Kryptoměny jsou dobře známé tím, že kolísají až o dvě číslice za jediný den. Právě tato volatilita přitahuje mnoho investorů k NEO coinům. Jinými slovy, princip „kompromisu rizika a návratu“ je v této hře silný.

Stručně řečeno – čím vyšší riziko – tím vyšší je potenciální odměna.

Naopak, dlouhodobá strategie „buy and hold“ – jak naznačuje její jmenovec – znamená držet se NEO.

V závislosti na obecném pocitu trhu – budete držet své kryptoměny měsíce nebo roky. Tím odpadá potřeba sledovat krátkodobé cenové výkyvy na vysoce volatilním trhu – tvorba je ideální pro začátečníky.

2. Cílová cena NEO

Mluvili jsme o tom, že investiční plán je moudrý nápad, takže dává smysl, že přidání cílové ceny NEO je rozumná strategie.

Chcete-li dále vysvětlit, pokud jste koupili NEO za 15,15 USD s vizí dvojnásobného zvýšení vaší investice, digitální měna by musela vzrůst na hodnotě 30,30 USD. Pokud byste tedy chtěli stejnou investici zčtyřnásobit, NEO by muselo stoupnout na cenu 60,60 USD.

I když to může znít trochu nepravděpodobně – hodnota této konkrétní digitální měny se změnila z hodnoty 0,18 USD v roce 2016 na historické maximum 191,00 USD v roce 2018. To ukazuje, že čtyřnásobná investice je koneckonců zcela možná.

3. Zvažte pravidelné investice

Jak je nyní křišťálově čisté, kryptoměny se mohou cenově posunout o obrovské částky.

S ohledem na tuto skutečnost byste měli uvažovat o zahrnutí pravidelných investic do svého plánu při zvažování, jak koupit NEO.

Místo toho, abyste své celoživotní úspory zabrali do nákupu kryptoměn – doporučujeme pravidelně investovat malé částky. Takto budujte své portfolio rizikově averzním způsobem.

Někteří lidé se rozhodnou koupit NEO měsíčně nebo týdně, což vám umožní růst vaší sbírky kryptoměn, aniž byste pokaždé riskovali příliš mnoho peněz.

Jak jsme se zmínili, eToro vám poskytuje pohodlí nákupu NEO a jakékoli jiné digitální měny již od 25 USD. Díky tomu je přidávání pravidelných částek do vašeho investičního plánu snadné.

Krok 3: Otevřete si účet NEO Broker

Ti z vás, kteří obchodovali s komoditami, akciemi nebo forexem, si všimnou, že otevření účtu brokera NEO je stejná rutina. Přejděte na web poskytovatele kryptoměn podle vašeho výběru a vyhledejte tlačítko „zaregistrovat se“ nebo „připojit se nyní“.

Nyní samozřejmě musíte online brokerovi sdělit, kdo jste. Do příslušných polí zadejte požadované údaje. Obvykle to bude vaše celé jméno, adresa, telefonní číslo, e-mail a datum narození.

Dále budete požádáni o poskytnutí dokladu o tom, kdo jste, takže jednoduše nahrajte jasnou kopii svého pasu nebo řidičského průkazu. Budete také požádáni o zaslání dokladu o vaší adrese, kterým může obvykle být oficiální vládní dopis, výpis z bankovního účtu nebo faktura za služby z posledních 3 měsíců.

Všechno výše uvedené je standardem u každého regulovaného kryptografického brokera podle pravidel KYC (s cílem zabránit finanční kriminalitě).

S rizikem opakování doporučujeme spíše než kdykoli se zaregistrovat u licencovaného makléře, než riskovat svůj kapitál na neregulované burze. Je to proto, že stovky podvodných online poskytovatelů čekají na podvodné nic netušící investory.

Pokud si stále nejste jisti, jak bezpečně nakupovat NEO – není to snadné prostřednictvím e-mailu eToro. Online broker je regulován a obsluhuje více než 13 milionů klientů.

Nejen to, ale i tam, kde zpracování některých dokladů u některých platforem trvá dny – eToro využívá moderní automatizovanou technologii, což znamená, že NEO si můžete obvykle koupit během několika minut od uložení.

Krok 4: Vložte některé prostředky

Poté, co jste se již ujistili, že váš způsob platby je kompatibilní s krypto platformou, kterou jste si vybrali – je dobré jít.

Svou cestu můžete zahájit vložením peněz na svůj účet a nákupem NEO. Nejpohodlnějším a nejrychlejším způsobem, jak toho dosáhnout, je nepochybně kreditní / debetní karta nebo elektronická peněženka.

Vložení vkladu je procházka v parku na eToro., Na této platformě si můžete NEO koupit pomocí různých metod, jako jsou Mastercard, Visa, Paypal, Neteller, Skrill a další..

eToro také přijímá bankovní převody, ale pokud vás zajímá, jak si okamžitě koupit NEO – není to způsob, jak to udělat. Koneckonců, bankovní dráty se vyčistí několik dní.

Téměř všichni online makléři stanoví minimální částku vkladu. Tato příručka Jak nakupovat NEO zjistila, že minimální vklad požadovaný od makléřů se může pohybovat od ničeho do stovek dolarů.

Regulovaný makléř eToro opět požaduje pouze minimální vklad 200 $ a NEO si můžete koupit od 25 $ výše!

Krok 5: Nastavení obchodní objednávky

Nyní, když jste dokončili kroky 1 až 4, můžete pokračovat a nastavit obchodní objednávku na nákup NEO.

Tato objednávka informuje poskytovatele kryptoměn o tom, kde stojíte s NEO a jak by měl makléř postupovat.

Podívejte se na seznam nejčastěji používaných příkazů při nákupu digitálních měn.

1. Koupit objednávku

Počínaje objednávkou „koupit“ – toto bude objednávka, kterou nejvíce používáte při zvažování, jak koupit NEO.

Pokud máte pocit, že cena NEO coinů poroste – to představuje nákupní objednávka.

Pokud platforma nabízí možnost „zkrácení“, můžete zisky ze ztráty NEO získat pouhým vytvořením prodejní objednávky.

2. Limit nebo tržní objednávka

Jak víte, mnoho investorů využívá krátkodobých cenových posunů kryptoměn. Podívejme se tedy na „limitované“ a „tržní“ objednávky.

Pokud jste spokojeni s cenou nabízenou pro NEO – proveďte „tržní objednávku“ u svého online makléře. Platforma provede tuto objednávku okamžitě, což znamená, že si můžete NEO koupit za tuto cenu.

Vzhledem k povaze nabídky a poptávky bude téměř vždy rozdíl mezi cenou, která se zobrazí při zadání objednávky, a cenou, kterou získáte. To je obvykle nedůležité, jako je posun z 15,00 $ na 14,99 $ nebo 15,01 $.

Pokud jde o objednávku „limitu“, můžete být konkrétnější s cenou, za kterou chcete vstoupit na trh NEO.

Níže uvádíme příklad, jak můžete použít limitní objednávku:

 • Cena NEO je 15,50 $ – ale nezajímá vás to, dokud nedosáhne 16,00 $
 • Zadáte tedy limit 16,00 $
 • Pokud NEO stoupne na 16,00 $ – online broker provede vaši objednávku
 • Pokud to neuděláte, vaše pozice zůstane nevyřízená, dokud buď a) ji nezrušíte, nebo b) nedosáhnete svého cenového cíle

Jak je jasné, tržní objednávka je rychlá objednávka bez ozdůbek, takže pro nováčky je jednoduchá. Omezené objednávky vám umožňují koupit NEO za vámi vybranou cenu.

3. Vklad

Pokaždé, když zadáte objednávku na nákup NEO, bude váš makléř potřebovat vědět, kolik chcete vsadit, než bude možné provést objednávku. Jinými slovy, kolik NEO byste chtěli koupit / prodat?

Jak jsme již zmínili, investování málo a často je rozumnou volbou pro začátečníky a skvělý způsob, jak budovat své portfolio kryptoměn.

Na eToro nemusíte při nákupu NEO házet hromádky peněz, protože můžete pokaždé investovat pouze od 25 $. Díky tomu je strategie pravidelných investic dosažitelná, zatímco se člověk učí provazům.

4. Potvrďte objednávku

Pokud jste rádi, že informace zadané v předchozích krocích jsou správné, můžete svou volbu potvrdit pomocí platformy.

Broker nyní provede vaše objednávky, jako je nákup / prodej, limit / trh – samozřejmě na vámi vybranou částku sázky.

Jakmile je vaše objednávka provedena, vaše nově zakoupené NEO coiny budou přidány do vašeho portfolia eToro.

Krok 6: Uložení vašeho NEO

Na této stránce jsme se několikrát dotkli úložiště, hlavně proto, že je důležitým faktorem při přemýšlení o tom, jak koupit NEO.

Na rozdíl od fiat měn, kterými platíme účty, jsou digitální měny vedeny v decentralizované účetní knize. Jak jsme řekli, pokud jde o online ukládání vašich NEO coinů, můžete tak učinit prostřednictvím směnárny kryptoměn nebo brokera.

Znovu opakuji, i když tomu tak není vždy – většina prostorů pro kryptoměnu není pod pravidlem žádného regulačního orgánu.

To znamená nejen to, že své peníze předáváte potenciálně temné společnosti, ale také to znamená, že budete pravděpodobně nuceni ukládat své vlastní digitální mince do osobní krypto peněženky.

To může ponechat investory poměrně zranitelnými vůči krádeži. Alternativně eToro ráda uloží vaše NEO coiny bezpečně a bez dalších poplatků.

Populární online broker je regulován ASIC (Austrálie), FCA (UK) a CySEC (Kypr). Nejen to, ale eToro je také registrováno u FINRA (USA).

Krok 7: Prodej vašeho NEO

Zjevným cílem při rozhodování o koupi NEO je to, že jej později prodáte za více, než jste původně zaplatili – čímž získáte zisk.

Zmínili jsme, že je mnohem pohodlnější nakupovat NEO prostřednictvím regulovaného makléře, ale je to také nejjednodušší a nejbezpečnější cesta, když hledáte prodej svých digitálních měn.

Koneckonců, klienti často musí přeskočit několik obručí, aby prodali kryptoměny prostřednictvím burz. Pravděpodobně by se od vás požadovalo, abyste vyměnili své NEO za kryptoaktivum, jako je bitcoin, za poplatek za tuto službu. Dále budete muset podat žádost o výběr a odtud postupovat podle pokynů.

Když je čas vydělat peníze na eToro, jednoduše se musíte přihlásit a rozhodnout se prodat své NEO coiny. Hotovost bude zaslána na váš původní způsob platby podle KYC.

Další způsoby nákupu NEO v roce 2021

Níže naleznete seznam alternativních způsobů nákupu NEO.

1. Kupte si debetní kartu NEO

Debetní karty jsou dobře známé tím, že jsou rychlé a bezpečné a často se používají k online nakupování. NEO si můžete koupit také pomocí debetní karty.

Musíte pouze zadat údaje o své debetní kartě u svého online brokera s množstvím NEO coinů, které chcete koupit. Pokud chcete na eToro inkasovat, stiskněte prodej a výtěžek lze poslat zpět na stejnou debetní kartu.

2. Kupte si kreditní kartu NEO

Tak jako eToro, NEO si můžete koupit také prostřednictvím kreditní karty, pokud si přejete.

Je důležité si uvědomit, že mnoho poskytovatelů kreditních karet účtuje při použití vaší karty na online makléřské platformě „poplatek za hotovostní zálohu“. To je také případ, kdy používáte kreditní kartu k výběru hotovosti z bankomatu nebo na hazardních stránkách.

Zjistili jsme, že tento poplatek je obvykle mezi 3% a 5%, proto se vždy informujte před provedením nákupu.

3. Kupte si NEO Paypal

I když vám mnoho online makléřů neumožňuje nakupovat NEO přes Paypal, eToro to umožňuje. Nejen to, ale platforma přijímá různé další elektronické peněženky jako Neteller a Skrill.

PayPal je po celém světě známý svou rychlostí a pohodlím, nemluvě o bezpečnosti.

4. NEO bankomat

Po celém světě jsou roztroušeny bankomaty s kryptoměnou, které vám umožňují zadávat do stroje fiat hotovost výměnou za digitální měny.

Náš průvodce zjistil, že NEO v krypto bankomatech ještě není k dispozici. Tyto stroje však mohou v některých případech účtovat více než 20% – takže zjistíme, že eToro vyhrává pokaždé kvůli pohodlí a nákladům.

Jak koupit NEO 2021 – Verdikt

investování do NEO

V této příručce pro začátečníky, jak nakupovat NEO, jsme se zabývali podrobnostmi toho, co potřebujete vědět. Od holých základů po poplatky, strategie a jak najít důvěryhodného makléře.

Myslíme si, že ať už jste zkušený nebo úplný nováček ve světě digitálních měn – dodržování regulovaného poskytovatele je prvořadé.

eToro nabízí ochranu regulace, snadno se orientuje na webových stránkách a NEO si můžete koupit bez provize. Přijímá se působivé množství platebních metod a můžete se zaregistrovat, vložit prostředky a koupit NEO za méně než 10 minut.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu NEO

makléř etoro

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Jak snadné je koupit NEO?

Super snadné. Zaregistrujte se u makléře, jako je eToro. Vložte 200 $, proveďte objednávku a nakupujte NEO od minimálně 25 $ výše.

Jaký je nejbezpečnější způsob nákupu NEO??

Nejbezpečnějším způsobem, jak koupit NEO, je prostřednictvím regulovaného brokera, jako je eToro. Platformu regulují respektované organizace, jako jsou FCA, ASIC a CySEC. Je také registrována u FINRA v USA.

Mohu koupit 100 $ NEO?

Ano můžeš. Pokud jste začátečník, doporučujeme investovat malé částky. Na eToro můžete začít od 25 $

Můžete přijít o peníze na NEO??

Ano, jak můžete s jakýmkoli finančním aktivem. Pokud správně předpovídáte budoucí cenu NEO, dosáhnete zisku. Pokud tak neučiníte, přijdete o peníze. Nikdy nevsazujte více, než si můžete reálně dovolit.

Co NEO nejvíce stálo za to?

Největší NEO, jaké kdy stálo, je 191 $, které zasáhlo v lednu 2018.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me