Jak nakupovat Tezos – Průvodce pro začátečníky

Jak koupit Tezos v roce 2021: Podrobný průvodce

Chcete skočit rovnou k odpovědi? Tezos si můžete koupit na eToro.

Slyšte o Tezosu a přemýšlejte, jak si můžete Tezos koupit? Přečtěte si průvodce pro začátečníky, jak si jej dnes koupit!

Tezos je decentralizovaná síť, stejně jako ostatní blockchainové platformy. Tato digitální měna má hromadu potenciálního potenciálu, přičemž v současné době má projekt tržní kapitalizaci pouze 2 miliardy USD.

Na rozdíl od některých digitálních měn je tato schopna se „samy měnit“. Tím se snižuje potřeba rozvětvení do dvou samostatných blockchainů.

Jako takový, tento průvodce Jak nakupovat Tezos vám řekne vše, co potřebujete vědět. Budeme diskutovat o tom, kterého makléře byste měli zvážit, abyste si koupili Tezos, a kroky potřebné k zahájení nákupu ještě dnes.

Rádi byste se vzdělávali v tom, jak si sami koupit Tezos? Číst dál.

investujte do tezos

Jak koupit Tezos v 5 krocích

Níže naleznete 5krokový postup nákupu Tezos:

1. Zaregistrujte se u online brokera, který nabízí trh na Tezosu

2. Vložte prostředky na svůj nový účet

3. V rozevíracím seznamu dostupných mincí vyberte Tezos (XTZ)

4. Zadejte množství Tezos, které chcete koupit

5. Potvrďte, že zadané informace jsou správné – mince Tezos budou přidány do vašeho portfolia.

V této příručce pro začátečníky podrobně popisujeme základy nákupu Tezosu z pohodlí vašeho domova. To zahrnuje proces, jak si vybrat online krypto brokera, a potenciální poplatky a provize, které je třeba zvážit.

Pokryjeme také populární investiční plány a jak podat objednávku na nákup Tezosu s rizikem averze.

Krok 1: Vyberte si online brokera nebo burzu Tezos

Jak je patrné z naší pětikrokové demonstrace – je vhodné pustit se do dobrodružství kryptoměny prostřednictvím makléřské stránky.

Připojením k platformě, jako je eToro Chcete-li koupit Tezos, budete moci přímo nakupovat digitální mince.

Nejen to, ale můžete si být jisti, že investujete do kryptoměny v zabezpečeném prostředí. Je to proto, že eToro je regulováno několika regulačními orgány.

Je důležité si uvědomit, že i když se můžete rozhodnout koupit Tezos na krypto burze – nejlépe se tomu vyhněte, zejména pro začátečníky.

Výměny třetích stran častěji podléhají žádným regulačním pravidlům. To znamená, že neexistuje žádný orgán, který by sledoval, jak se zachází s klienty.

Zmínili jsme, že eToro je regulováno několika subjekty. Patří mezi ně FCA (Velká Británie), CySEC (Kypr), ASIC (Austrálie). Makléř byl také schválen FINRA, regulačním orgánem finančních služeb v USA.

Důležité faktory, které je třeba zvážit před výběrem bitcoinové burzy nebo brokera:

1. Nařízení

Existují stovky burz a makléřů třetích stran, kde si můžete koupit Tezos. Je rozumné držet se těch, kteří jsou držiteli licence. Regulace ochrany a bezpečnosti nabízená obchodníkům a investorům je neocenitelná.

Byly vytvořeny regulační orgány, které udržují online makléře v souladu a zajišťují, aby kryptoměnové platformy prováděly své podnikání profesionálním způsobem. Nemluvě o stanovení všeobecně uznávaných standardů v oblasti péče o zákazníky a transparentnosti.

Neregulované burzy jsou náchylné k hackerům ze strany počítačových zločinců, přičemž někdy přicházejí o miliony.

Na druhou stranu si můžete koupit Tezos z burzy a mince si sami uložit do soukromé kryptoměny. Ale péče o vaše vlastní mince Tezos může znít dostatečně jednoduše, ale přichází s velkou odpovědností.

Pokud se rozhodnete starat se o svá vlastní kryptoměna, budete se muset starat o svůj dlouhý soukromý klíč a záložní fráze. Kvůli rozšířeným hackerům v kryptoměnách se mnoho lidí rozhodlo pro pojištěné peněženky. Ne všichni však mají nárok a pokrytí je omezeno.

Na eToro si můžete koupit Tezos bez provize – navíc to pro vás uloží broker vhodný pro začátečníky. Nejlepší ze všeho – v bezpečném a regulovaném prostoru – zdarma.

2. Způsoby platby

Když uvažujete o tom, jak koupit Tezos, neměli byste mít problémy s platebními metodami.

Pokud jste se v prvních letech zajímali o kryptoměny, byl bankovní převod obvykle jedinou dostupnou možností. Jak pravděpodobně víte, tato možnost je vždy jednou z nejpomalejších platebních metod, které makléři zpracovávají.

Na eToro můžete koupit Tezos různými rychlými a uživatelsky přívětivými způsoby platby. To zahrnuje debetní a kreditní karty jako Maestro, Visa / Visa Electron a Mastercard.

Pokud jde o elektronické peněženky, platforma přijímá Skrill, Klarna, PayPal, Skrill a Neteller. Všechny jsou bezpečné a rychlé.

Tezos můžete také zakoupit na eToro pomocí výše uvedeného bankovního převodu, pokud vám nevadí dny čekání na nákup.

3. Poplatky a provize

Než si online koupíte Tezos, doporučujeme si plně uvědomit veškeré potenciální provize a poplatky, které se od vás mohou očekávat.

Vzhledem k tomu, že makléř je obchod jako každý jiný, musí společnost vydělat peníze, aby vám poskytla přístup na trhy s digitální měnou. To se obvykle získává účtováním poplatků, které, pokud nejsou drahé – vyhovuje všem.

Nakonec potřebujete makléře pro přístup na trh Tezos a makléř potřebuje vaši firmu, aby udržel kola v pohybu.

Drtivá většina poskytovatelů kryptoměn online účtuje klientům procento z jakékoli velikosti pozice sázky, zatímco někteří účtují fixní poplatek.

Nabízíme příklad variabilního procentního poplatku za odstranění mlhy.

 • Krypto platforma Coinbase účtuje poplatek 1,49% – při vstupu a výstupu
 • Pokud si tedy koupíte digitální mince v hodnotě 500 $, budete muset zaplatit 7,45 $
 • Pokud by vaše pozice byla 1 000 $ – poplatek Coinbase by byl 14,90 $ – a tak dále

Chcete-li vyčistit mlhu, uvidíte níže jednoduchý příklad toho, jak by tento poplatek mohl ovlivnit váš nákup Tezosu.

 • Zadáte objednávku na nákup Tezos ve výši 1 000 $
 • Musíte zaplatit Coinbase 1,49%, což odpovídá 14,90 $
 • Když je čas na výplatu, vaše XTS coiny mají hodnotu 2 000 $
 • Proto musíte zaplatit dalších 1,49%, což odpovídá 29,80 $
 • Za nákup a prodej Tezosu v Coinbase jste zaplatili provizi 44,70 $

Jak je zcela zřejmé z našeho výše uvedeného příkladu, zatímco 1,49% zní nevýznamně – poplatky jako toto brzy okusují vaše zisky.

Pokud byste se místo toho přihlásili na eToro v tomto scénáři, ušetřili byste 44,70 $ na poplatcích. Důvodem je, že tento populární makléř nabízí 100% provizní způsob nákupu Tezosu.

Některé platformy účtují klientům poplatek za každý vklad. Například na Coinbase je to 3,99%, pokud financujete svůj účet prostřednictvím debetní karty. V našem výše uvedeném příkladu by vás vstup na trh stál 39,90 USD.

U eToro je poplatek 0,5% za vklady, které lze účtovat, pouze pokud platíte v jiné měně než v amerických dolarech..

4. Další důležité faktory

Provedli jsme vás základními principy nákupu Tezosu, jako jsou regulace, poplatky a způsoby vkladu.

Přesto se domníváme, že před registrací u makléře stojí za zvážení několik dalších faktorů.

Pojďme se podívat na několik dalších klíčových metrik, na které je třeba myslet, když uvažujeme o tom, jak nakupovat Tezos online.

 • Uživatelská přívětivost: Mělo by být považováno za prioritu zaregistrovat se k online brokerovi, jehož webové stránky jsou snadno ovladatelné. Pokud je platforma přátelská k nováčkům, zkušenosti s výběrem nákupu Tezosu budou bezproblémové a bez stresu. eToro je známé tím, že je snadno použitelné pro nezkušené investory.
 • Minimální investice: Když přemýšlíte o tom, jak koupit Tezos, měli byste myslet na minimální investici požadovanou online brokerem. Například pokud jste ve světě těkavých kryptoměn nováčkem, je nepravděpodobné, že by minimálně 500 $ byla realistická volba. Na eToro si můžete koupit Tezos od pouhých 25 $!
 • Úložný prostor: Když přemýšlíte o tom, jak koupit Tezos, je zásadní zvážit úložiště. Jak jsme již zmínili, pokud jste ve hře noví – neregulovaným prostorům je nejlépe dát široké kotviště. Skvělým bezpečným místem pro začátečníky je regulovaný broker eToro. Zde můžete své mince jak nakupovat, tak ukládat v bezpečném prostoru pod pravidlem regulace.

Krok 2: Vymyslete investiční plán

Drtivá většina investorů, kteří chtějí koupit Tezos rozhodnout se přijít s investičním plánem. Když si uvědomíte, jak nestabilní může být tento konkrétní trh, je plán rozumný nápad.

I když investiční plán není začátečníkem, může být užitečný i pro zkušené investory. Koneckonců, plánování je nepostradatelné.

Pokud se vám líbí zvuk vytváření investičního plánu na nákup Tezosu, podívejte se níže na pohled na běžně přijímané strategie.

1. Dlouhodobé nebo krátkodobé

Když uvažujete o tom, jak koupit Tezos – myslíte si, že se pravděpodobně stanete dlouhodobým nebo krátkodobým investorem?

Pro ty, kteří nevědí, investoři krátkodobé kryptoměny kupují Tezos a poté prodávají své mince během několika minut, hodin nebo dnů. Cílem je využít krátkodobých cenových výkyvů a vyplatit je, když uvidí příležitost vydělat peníze.

Tento konkrétní trh je vysoce volatilní, nemluvě o spekulativních. Ve skutečnosti se některé digitální mince za jediný týden posunuly v hodnotě až 5krát.

Stručně řečeno, krátkodobí investoři se snaží dosáhnout malých, ale častých zisků ze vstupu na trh a opuštění trhu ve správný čas. Pokud tedy dokážete správně spekulovat o směru hodnoty Tezosu, můžete udělat čistý zisk.

Můžete se však také rozhodnout pro dlouhodobý investiční styl pro nákup Tezosu. Známá jako strategie „koupit a podržet“ – uvidíte, jak nakupujete a držíte aktivum.

Dlouhodobí investoři mají tendenci držet se svých digitálních měn týdny, měsíce nebo roky. To může být pohodlnější volba pro začátečníky, kteří dosud plně nerozumí technické a základní analýze.

Důvodem je to, že se již nemusíte starat o krátkodobé cenové výkyvy, když kupujete Tezos online.

2. Cílová cena Tezos

Další strategií, kterou můžete do svého investičního plánu přidat, je „cílová cena Tezos“. Pokud jste kryptoměny nikdy nezakoupili, možná nevíte, co to znamená.

Pro další vysvětlení – Představte si, že jste koupili Tezos za 2,50 $ a chtěli jste zdvojnásobit svoji investici. Aby k tomu došlo, musely by mince zvýšit cenu na 5 $.

Pokud byste naopak chtěli investici zčtyřnásobit, hodnota Tezosu by měla vzrůst na 10 $.

I když to zní nepravděpodobně, vezměte v úvahu, že Tezos v prosinci 2018 zaznamenal historické minimum 0,3504 USD. Následně, jen o 2 roky později, zaznamenala digitální měna historické maximum 4,44 USD. To je nárůst ceny o více než tisíc procent.

3. Zvažte pravidelné investice

Velmi populární strategií pro lidi všech úrovní zkušeností s kryptoměnou jsou pravidelné investice.

Jak je křišťálově čisté, kryptoměny se dramaticky posouvají v hodnotě o sekundu. To vše kvůli nabídce a poptávce na trhu.

Když se dozvíte, jak nakupovat Tezos, přidáním pravidelných investic do vašeho plánu vám pomůže udržet vás na správné cestě.

To vyžaduje časté investice. Můžete se například rozhodnout investovat každou sobotu nebo na konci každého měsíce. To vám umožní budovat portfolio digitálních měn pomalu a s rizikem averze.

Jako zvuk přijetí pomalého a stabilního přístupu k nákupu Tezosu? Pak si pamatujte, že v regulovaném zprostředkování eToro si můžete koupit Tezos od 25 $ výše!

Díky takové malé minimální investici lze pravidelné investice dosáhnout u většiny rozpočtů.

Zvažovali byste investování do Tezos XTZ?

investujte do tezos

Krok 3: Otevřete si účet makléře Tezos

Pokud jste již dříve investovali do komodit nebo forexu, bude otevření účtu okamžitě známé.

Pro ty, kteří ve svém životě neobchodovali ani jeden den – přejděte na oficiální web brokera a rozhodněte se zaregistrovat.

Protože je eToro regulováno, budete muset zadat některé základní informace o tom, kdo jste. Toto je součástí procesu KYC (Know Your Customer) a pomáhá bojovat proti finanční kriminalitě.

Budete požádáni o zadání celého jména, adresy, telefonního čísla, e-mailové adresy a data narození. Dále budete muset nahrát jasnou kopii státem vydaného průkazu totožnosti s fotografií, například pasu. To je opět všechno průmyslový standard v regulovaném finančním prostoru.

Chcete-li ověřit svou domovskou adresu, budete muset poskytnout kopii nedávného bankovního výpisu nebo faktury za služby. Dopis / směnka musí být od oficiální společnosti a musí obsahovat vaše jméno, adresu a datum vystavení dopisu.

U neregulovaného makléře nebo burzy budete moci koupit Tezos anonymně. Jak jsme již řekli, zůstává to ve velmi zranitelném postavení.

Nejen, že vám hrozí hackerství, ale nedostatek regulace znamená, že společnost nemá žádné standardy, které by měla dodržovat. Pravděpodobnost je, že bez licence byste nevěděli, zda byl makléř legitimní – dokud nebylo příliš pozdě.

Jak jsme již řekli, pokud hledáte bezpečnostní síť regulace, eToro dostane hvězdu A. Platforma je regulovaná ve více jurisdikcích a bere tyto standardy vážně.

Na eToro navíc získáte registraci a možnost koupit Tezos za méně než 10 minut. To je díky použití moderního automatizovaného fintech používaného k ověření vašich identifikačních údajů.

Krok 4: Vložte některé prostředky

Když jste si dosud přečetli, jak si koupit průvodce pro začátečníky Tezos – nepochybně jste se ujistili, že je broker kompatibilní s vaším oblíbeným typem platby.

Nyní můžete pokračovat a vložit nějaké prostředky na svůj nový účet a koupit Tezos. Tento proces je relativně přímočarý.

Nejrychlejším způsobem platby jsou nepochybně kreditní / debetní karty a elektronické peněženky, jako je PayPal.

Na eToro si můžete koupit Tezos s velkým množstvím typů plateb, jak již bylo zmíněno. Pokud jde o digitální elektronické peněženky, můžete si vybrat ze Skrill, Rapid Transfer, Neteller, PayPal, Sofort Banking a dalších.

Digitální měny můžete nakupovat také tradičním bankovním převodem, mějte však na paměti, že doba zpracování je pomalá. Proto nebudete moci Tezos koupit okamžitě.

Důležité je, že musíte zkontrolovat, jaký je minimální požadavek na vklad na platformě, kterou jste si vybrali. To se může pohybovat od ničeho až po stovky dolarů.

Krok 5: Nastavení obchodní objednávky

Doufejme, že nyní máte základní přehled o tom, jak nakupovat Tezos online. Po úspěšném financování nového účtu budete muset zadat objednávku.

Pokud jste úplným nováčkem, měli byste vědět, že bez zadání objednávky váš makléř nebude vědět, jaký je váš postoj ke kryptoměně.

Proto se při výběru nákupu Tezosu bude neocenitelné vzdělávat se při vytváření objednávek.

Koupit objednávku

První na řadě je nákupní objednávka, která má tendenci být způsobem, jakým vstoupíte na trh.

V podstatě, pokud si myslíte, že cena Tezosu poroste – vytvořte objednávku nákupu u online brokera.

Můžete si všimnout, že někteří poskytovatelé kryptoměn nabízejí možnost „krátkého prodeje“. To znamená, že pokud si myslíte, že cena Tezosu poklesne, můžete u svého makléře zadat prodejní objednávku.

Pokud jsou tedy vaše spekulace správné, vyděláte na snížení hodnoty.

Limit nebo tržní objednávka

V tomto nestabilním prostředí je možné využít i další objednávky, kterými jsou „limitované objednávky“ a „tržní objednávky“. Jak jsme již zmínili, krátkodobí investoři usilují o malý pravidelný zisk z této velmi volatility.

Nejjednodušší ze dvou objednávek je „tržní objednávka“. To platformě říká, že jste ochotni přijmout aktuální nabízenou tržní cenu.

Jinými slovy to znamená, že chcete, aby byl příkaz Tezos proveden okamžitě.

Kvůli téměř stálým cenovým posunům uvidíte, že cena, kterou získáte, se bude mírně lišit od ceny, kterou vidíte na objednávkovém formuláři.

Můžete například dosáhnout „tržní objednávky“ na 2,45 $, ale dostanete 2,44 $. Jak vidíte, je to nevyhnutelné a obvykle se nemusíte bát.

Dále „limitovaná objednávka“. Tuto objednávku je třeba zvolit, pokud si chcete vybrat svůj vlastní konkrétní cenový bod, ve kterém vstoupíte na trh Tezos.

Níže uvidíte praktický příklad fungování limitní objednávky při nákupu Tezosu:

 • Hodnota Tezosu je 2,45 USD, ale chcete vstoupit na trh za 2,55 USD
 • S ohledem na to zadáte u svého makléře limitní objednávku ve výši 2,55 USD
 • Pokud by hodnota Tezos vzrostla na hodnotu 2,55 USD – vaše objednávka bude vyřízena vaším jménem
 • Rozhodující je, že tato pozice zůstane, dokud nezrušíte svou limitní objednávku nebo dokud mince nevystoupí na 2,55 $

Jak vidíte, tržní objednávky se vytvářejí okamžitě a snadno. Omezené objednávky vám umožňují koupit Tezos za určitou cenu.

Kůl

Každá objednávka, kterou vytvoříte, bude muset mít stanovenou sázku. Jinými slovy, kolik Tezos chcete koupit (nebo prodat)?

Je důležité znovu zdůraznit, že nejlepší volbou pro nováčky je „malý a často“ přístup – což znamená pravidelné investice do společnosti Tezos.

S makléři, jako je eToro, vám umožňují nakupovat Tezos od 25 $ výše, nemusíte se dostat do zranitelné situace tím, že vrhnete vše, co máte, na jednu objednávku nákupu.

Potvrďte objednávku

Jakmile zkontrolujete zadané informace a budete spokojeni s nákupem / prodejem, trhem / limitem a vkladem – potvrďte objednávku.

Pokud přejdete na svůj účet, uvidíte, že vaše mince Tezos byly přidány do vašeho portfolia eToro – bez provize!

Krok 6: Uložení vašich Tezos

V ostrém kontrastu s fiat měnami, jako jsou americké dolary, které jsou hmotné a uložené v bankách = kryptoměny jsou zabezpečeny kryptografií a drženy v decentralizovaných knihách.

Jak jsme již zmínili, pokud si chcete koupit Tezos prostřednictvím burzy, můžete – ale udělejte to na své vlastní riziko.

Odpovědnost za péči o vaši vlastní kryptoměnu znamená ochranu soukromých klíčů a záložních frází před kyberzločinci. To se nedoporučuje pro amatéry, protože je častá krádež směny.

Pokud dokončíte investiční proces s eToro, můžete si koupit Tezos bez provize a poté ukládat mince na platformě.

Toto nařízení pochází od uznávaných organizací v tomto odvětví, včetně FCA, CySEC a ASIC. Populární makléř je také registrován u FINRA v USA.

Jak jsme řekli, regulace omezuje potřebu obávat se žraloků ve vesmíru!

Krok 7: Prodej vašich Tezos

Jak si nyní budete plně vědomi – smyslem nákupu Tezosu je prodat mince později za více, než jste původně zaplatili.

Jednoduše řečeno, pokud načasujete trh a vyděláte ve správný okamžik – můžete z vaší investice vydělat.

Pokud jste se rozhodli koupit Tezos prostřednictvím kryptoburzy, pravděpodobně byste byli povinni to poslat do neregulované peněženky na platformě. Dále byste pravděpodobně museli změnit své XTZ coiny na něco jako bitcoin – následovaný požadavkem na výběr.

Zpět na eToro, tento zprostředkovatel dělá z komplexního zážitku z nákupu Tezosu jednoduchý a bezpečný proces. Důvodem je, že se jednoduše musíte přihlásit ke svému účtu a stisknout „prodat“ vedle Tezos (XTZ) ve vašem portfoliu.

Podle pravidel KYC vám broker pošle peníze na vaši původní platební metodu – jakmile požádáte o výběr.

Připraveno k investování Tezos XTZ?

investujte do tezos

Další způsoby, jak koupit Tezos v roce 2021

To je téměř vše v tomto, jak koupit průvodce pro začátečníky Tezos. Existují však i jiné způsoby nákupu tohoto spekulativního aktiva – které uvádíme níže.

1. Kupte si debetní kartu Tezos

Většina z nás používá k placení věcí debetní kartu, takže má smysl, že si můžete také koupit Tezos tímto způsobem.

eToro přijímá debetní karty k nákupu kryptoměn a usnadňuje tento proces. Jednoduše zadejte údaje o své kartě a kolik Tezos chcete koupit – klikněte na potvrzení a je to.

2. Kupte si kreditní kartu Tezos

Pokud byste raději provedli nákup prostřednictvím kreditní karty, lze toho dosáhnout také. Jednoduše přejděte na eToro a vyplňte údaje o své kreditní kartě s tím, kolik Tezos chcete koupit.

Uvědomte si, že někteří poskytovatelé účtují při použití vaší kreditní karty na obchodním místě takzvaný „poplatek za hotovostní zálohu“. Toto poznáte z výběrů z bankomatů z kreditní karty. Některé společnosti účtují až 5%.

3. Kupte si Tezos Paypal

PayPal je populární a pohodlná volba, když se snažíte koupit Tezos. I když ne všechny platformy jsou kompatibilní s touto platební metodou, eToro ano. Jako takový si můžete koupit Tezos s Paypal provizí zdarma!

Jak koupit Tezos 2021 – Verdikt

investovat do tezos

Pokud si přečtete tento návod, jak zakoupit průvodce pro začátečníky Tezos, máte nepochybně jistotu, že vstoupíte na trh.

To znamená, že to doporučujeme prostřednictvím respektovaného a regulovaného makléře. Pokud si nejste jisti, kam se obrátit, eToro obsluhuje více než 18 milionů klientů a můžete si koupit Tezos na 100% bez provize.

Poskytovatel kryptoměny je navíc silně regulován CySEC, FCA a ASIC a registrován u FINRA.

Registrace trvá méně než 10 minut a web je neuvěřitelně uživatelsky přívětivý, takže je ideální pro nováčky.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu Tezos XTZ

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Jak snadné je koupit Tezos?

Nákup Tezosu je super snadný. Udělejte si domácí úkol, zaregistrujte se u regulovaného makléře a proveďte objednávku.

Jaký je nejbezpečnější způsob nákupu Tezosu??

Nejbezpečnějším způsobem, jak koupit Tezos, je regulovaný prostor. eToro je vysoce respektováno a regulováno FCA, CySEC, ASIC. Populární makléř je také registrován u FINRA v USA.

Mohu koupit Tezos za 100 $?

Ano. Můžete si koupit Tezos za 100 $. Doporučujeme však do své obchodní strategie zahrnout pravidelné investice. Na eToro si můžete koupit Tezos od 25 $

Můžete přijít o peníze na Tezosu??

Ano. Pokud vyplatíte peníze ve špatnou dobu a nesprávně předpovídáte trh – přijdete o peníze. Pokud načasujete trh správně, vyděláte peníze.

Jaká hodnota Tezosu nejvíce stála?

Největší hodnota, kterou Tezos kdy měl, byla 4,44 $, které dosáhla v srpnu 2020.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me