Jak nakupovat TRON – Průvodce pro začátečníky 2021

Jak nakupovat TRON – Průvodce pro začátečníky

Kde koupit Tron & Najděte nejlepší sazbu

Fenomén kryptoměny zametá celou planetu a nejeví známky zpomalení. Nákup TRON (TRX) z pohodlí vašeho domova proto nikdy nebyl jednodušší.

Chcete se připojit k vzrušení z digitální měny a naučit se nakupovat TRON? Pokud ano, jste na správném místě.

V této příručce, ukážeme vám, jak koupit TRON. Kromě toho, že vás provedeme krok za krokem investičním procesem TRON, prozkoumáme také, co pro tuto digitální měnu přinese budoucnost.

Nejen to, ale také vás provedeme procesem hledání spolehlivého online makléře, kde si můžete koupit TRON bezpečným, pro začátečníky pohodlným a pohodlným způsobem.

Jak koupit TRON v 5 krocích

Chcete-li provést nákup právě teď, můžete postupovat podle následujících 5 kroků.

Krok 1. Prvním krokem je Přihlásit se s makléřem nabízejícím přístup k TRON

Krok 2. Financujte svůj účet

Krok 3. Zvolte TRON (TRX) ze seznamu platforem

Krok 4. Další, zadejte částku TRON, který chcete koupit

Krok 5. Potvrďte informace jste zadali – a vaše mince TRX se objeví ve vašem portfoliu eToro téměř okamžitě

Jak koupit TRON dnes

Jste připraveni koupit TRON právě teď s debetní / kreditní kartou nebo elektronickou peněženkou? Pokud ano, níže uvedené kroky vám ukážou, jak dokončit nákup bez provize u FCA brokera eToro!

pokud hledáte podrobný návod, podívejte se níže. Ukážeme vám, jak dnes koupit TRON bez provize eToro za méně než 10 minut!

Krok 1: Vyberte si online TRON Broker nebo Exchange

Jak je patrné z výše uvedeného 5krokového postupu – je vhodné koupit TRON prostřednictvím respektovaného online brokera.

Přihlášením k regulované krypto platformě, jako je eToro, budete moci nakupovat mince TRX přímým a bezpečným způsobem.

Oceněný makléř je stejně bezpečný, že se může pochlubit licencí od ne jednoho, ale 3 regulačních gigantů. Nejen to, ale pro klienty z USA je eToro registrováno u FINRA.

Zpět k tématu, jak koupit TRON, existují i ​​jiné způsoby.

Někteří lidé se rozhodnou koupit kryptoměny z online kryptoměny třetí strany. Na burze můžete směňovat digitální měny jako Ethereum a Litecoin za TRON.

Problém je v tom, že tyto prostory jsou obvykle neregulované, což znamená, že pokud jde o péči o zákazníky, nemusí vůbec dodržovat žádná pravidla..

eToro obsluhuje neuvěřitelných 13 milionů klientů a je regulováno společnostmi jako FCA, CySEC a ASIC – to jsou celosvětově velká jména, pokud jde o finanční regulaci. Obyvatelé USA mohou od FINRA očekávat úroveň ochrany a přísné standardy.

Rozhodující je, že na eToro můžete koupit TRON v bezpečí s vědomím, že vaše digitální měny jsou v bezpečí, a společnost provádí každodenní podnikání s integritou.

1. Nařízení

Bez regulace by byl prostor online brokera zdarma pro všechny. Umožnit anonymním podvodníkům a falešným makléřům, aby se rozběhli a využili výhod nevinných investorů.

Nejenže za postavami výměny musíte být opatrní, ale příběhy lidí, kteří úspěšně hackují a odstraňují neregulované výměny, jsou stále častější.

Další cestou je starat se a ukládat své vlastní digitální měny nákupem a následným výběrem mincí TRX do své kryptoměny.

Nevýhodou může být, že je to nejen riskantní, ale je to i trochu zdlouhavý proces ve světě, kde chceme, aby se věci děly rychle a pohodlně.

Dále máte na starosti ochranu své vlastní kryptoměny před hackery. Kromě zachování dlouhého „soukromého klíče“ v bezpečí. Pokud by váš klíč skončil ve špatných rukou, můžete přijít o všechno.

Výrazný kontrast mezi burzou a eToro spočívá v tom, že eToro uloží váš TRON. Platforma za tuto úschovu nic neúčtuje a jak jsme řekli, platforma podléhá přísným předpisům.

2. Způsoby platby

Když si chcete něco koupit, je jen přirozené zvážit, jak za to zaplatíte. Pokud jde o způsob nákupu TRON, neměli byste mít potíže s hledáním moderního makléře, který akceptuje váš výběr typu platby.

V dětství kryptoměn lidem často nezbývalo nic jiného, ​​než použít nejpomalejší metodu ze všech – bankovní převod.

U nováčků oblíbeného eToro si můžete koupit TRON pomocí různých kreditních / debetních karet, stejně jako ultrarychlé a pohodlné e-peněženky jako Klarna, PayPal, Skrill a Neteller..

3. Poplatky a provize

Než se ponoříte a zaregistrujete u online brokera, který vám koupí TRON, je důležité se poučit o potenciálních poplatcích, které se od vás očekávají.

Poskytovatelé kryptoměny musí dosáhnout zisku, aby mohli i nadále nabízet přístup na trhy a efektivně provozovat své podnikání. Tento zisk obvykle přichází ve formě provize.

Drtivá většina online brokerů si účtuje poplatky, i když se liší mezi platformami. Zjistili jsme, že poplatek má tendenci se měnit jako procento vaší pozice.

Pojďme se podívat na to, jak fungují poplatky a provize při nákupu TRON:

 • Krypto platforma Coinbase účtuje poplatek 1,49% za každý obchod – vstup a výstup
 • Pokud vstoupíte na trh za 1 500 $, zaplatíte Coinbase 22,35 $ (1,49% z 1 500 $)
 • Pokud byste zadali svoji pozici TRON na 10 000 $, odpovídali byste za 149,00 $

Nyní si ukážeme, jak by vás stejný poplatek mohl ovlivnit, když se rozhodnete koupit TRON:

 • Zadáte nákupní objednávku na TRON v hodnotě 1 000 $
 • Platíte provizi 1,49%, což odpovídá 14,90 $
 • Až přijde čas na prodej, vaše pozice TRON má hodnotu 1 500 $
 • Opět zaplatíte 1,49%, což odpovídá 22,35 $
 • Celkově jste pouze na poplatcích zaplatili 37,25 USD

Jak je zřejmé z výše uvedeného obrázku, ačkoli 1,49% zní nevýznamně, v průběhu času mohou tyto poplatky výrazně ovlivnit vaše zisky.

Na eToro byste ušetřili 37,25 $, protože online broker účtuje 0% provizi za nákup TRON – nebo jakéhokoli aktiva za to

Co se týká poplatků za vklad, to, co budete muset zaplatit, závisí na platformě. Například Coinbase účtuje poplatek 3,99%, pokud vkladáte prostřednictvím debetní karty.

Licencovaný makléř eToro účtuje 0,5% z vkladů, a to je účtováno, pokud neplatíte v amerických dolarech.

4. Další důležité faktory

Nyní, když jsme hovořili o regulaci, provizích a poplatcích za obchodování – měli bychom zmínit některé další klíčové metriky, které je třeba vzít v úvahu při hledání místa ke koupi TRONu.

 • Uživatelská přívětivost: To se týká toho, jak snadná je navigace online brokera. Máte pocit, že používáte platformu sebevědomě? Jako začátečník je zejména důležité, abyste hledali zadávání objednávek a orientaci v relativně jednoduchém procesu.
 • Minimální investice: Než se zaregistrujete na platformě pro nákup TRON, zkontrolujte podmínky a ujistěte se, že minimální částka investice je v mezích vašeho rozpočtu. Například pokud váš makléř chtěl za každý nákup minimálně 500 $, mohlo by vám to způsobit, že nebudete moci koupit TRON tak pravidelně, jak byste chtěli. Na eToro můžete investovat již od 25 $.
 • Úložný prostor: Klíčovým hlediskem při nákupu TRONu je způsob jeho uložení. Převzetí odpovědnosti za ukládání vlastních digitálních měn je pro nováčky skličující, a proto je nejlepší se jim vyhnout. Pokud navíc zakoupíte TRON na eToro, broker bezpečně uloží vaše krypto-aktiva, dokud nebudete chtít vyplatit své investice.

Krok 2: Vymyslete investiční plán

investování do TRONu

Když uvažujeme o tom, jak koupit TRON, doporučujeme vám začít s investičním plánem. Koneckonců, příprava je v každém novém podniku klíčová.

Trh s kryptoměnou může být velmi nestabilní, takže má smysl přemýšlet o svých cílech. Masterplan je skvělý nástroj pro kontrolu vašich investičních emocí.

Pojďme se podívat na některé snadno použitelné strategie, které použijeme při rozhodování o koupi TRONu.

1. Dlouhodobé nebo krátkodobé

Zvažte – myslíte si, že byste se při nákupu TRONu lépe hodili k dlouhodobému nebo krátkodobému investování?

Pokud máte pocit, že krátkodobé by pro vás mohlo být tou nejlepší volbou, pak budete jezdit na vlnách krátkodobých cenových posunů TRON v naději, že vyděláte.

Toho se obvykle dosáhne zadáním více příkazů k nákupu a prodeji na kryptoměny (v tomto případě TRON) a jejich prodejem během několika minut, hodin nebo dnů.

Pokud načasujete trh správně, prodáváte svůj TRON za vyšší hodnotu, než jste zaplatili – můžete sklízet zisky, které poskytují krátkodobé výkyvy cen.

Když už mluvíme o fluktuacích, je známo, že digitální měny rostou nebo klesají o dvouciferné procenta v jednom obchodním dni. Právě tady je velmi volatilita, která přitahuje mnoho investorů k tomuto typu finančních aktiv. Faktem je, že svět někdy odměňuje ty, kdo riskují.

Jinými slovy – čím více riskujete, tím více byste mohli být potenciálně odměněni.

Pokud máte pocit, že byste mohli upřednostnit dlouhodobou strategii nákupu TRONu, zadáte nákupní objednávku a poté budete držet své TRON coiny několik týdnů, měsíců nebo let. Tato strategie se ze zřejmých důvodů často označuje jako „koupit a držet“.

Přijetí strategie „buy and hold“ namísto krátkodobé eliminuje potřebu obávat se krátkodobých změn hodnoty TRONu.

2. Cílová cena TRON

Kromě využití investičního plánu můžete také zvážit zahrnutí „cílové ceny TRON“.

 • Řekněme, že vaším cílem je zdvojnásobit počáteční investici.
 • Pokud jste si koupili TRON za 0,0266 USD, vydělali byste peníze, pokud by dosáhl 0,0532 USD.
 • Pokud byste chtěli investici zvýšit pětinásobně, TRON by se musel vyšplhat z 0,0266 USD na 0,1330 USD.

Nyní, i když to zní velmi nepravděpodobně, zvažte to – v roce 2017 byly mince TRX oceněny na 0,001 USD.

Rychle vpřed do roku 2018 – cena TRONu byla 0,00 $. To odpovídá ziskům téměř 30 000%.

3. Zvažte pravidelné investice

Jak vidíte shora, ve světě kryptoměn se může stát cokoli.

Jak již bylo řečeno, stojí za to přemýšlet o pravidelných investicích do nákupu TRONu. Spíše než přijmout přístup „gung ho“ a nalít celé prostředky obchodního účtu do jediného nákupu.

Pravidelné investice vám umožňují neustále budovat váš koš kryptoměny, aniž byste riskovali všechno najednou. Pokud se chcete naučit nakupovat TRON, můžete do své strategie přidat týdenní nebo měsíční investici?

Broker vhodný pro začátečníky eToro vám umožní koupit TRON od pouhých 25 $ – což, jak vidíte, usnadňuje pravidelné investice vašemu průměrnému Joe Public.

Krok 3: Otevřete si účet brokera TRON

Pokud jste dříve obchodovali s jakýmkoli jiným finančním aktivem (přemýšlejte ve smyslu forexu nebo akcií), uvidíte, že postup je stejný pro nákup TRONu.

Když se rozhodnete pro makléře, můžete přejít na webovou stránku a zaregistrovat se. To je obvykle velmi viditelné na hlavní stránce většiny platforem.

Než si můžete koupit TRON – online broker bude potřebovat znát vaše jméno, adresu, e-mail, telefonní číslo a datum narození. Poté za účelem ověření, kdo jste, budete požádáni o průkaz totožnosti s fotografií ve tvaru pasu nebo řidičského průkazu.

Chcete-li prokázat svou adresu, nahrajte kopii oficiálního dopisu – například telefonního účtu / účtu za služby nebo výpisu z bankovního účtu.

Na eToro tento krok není nutné provádět, dokud nebudete chtít vybrat prostředky (nebo vložit více než 2225 $). Možná se vám ale bude chtít při registraci dostat z cesty.

Může to znít jako zdlouhavý proces, ale faktem je, že kryptoměny jsou často nebezpečné. Možná vás překvapí, že u regulovaného zprostředkování eToro tento proces trvá méně než 10 minut!

eToro poskytuje služby pro více než 13 milionů klientů po celém světě, je licencován, registrován a regulován některými z nejrespektovanějších finančních subjektů na světě.

Zmínili jsme se tam, že proces registrace trvá několik minut. Některé platformy mohou zpracování ID trvat několik dní. Naproti tomu eToro používá automatizovanou technologii ověřování ID pro rychlost a pohodlí.

Připraveno k nákupu TRON?

Krok 4: Vložte některé prostředky

Po provedení kroků 1 až 3 – a poté, co jste se již ujistili, že je váš typ platby přijat – můžete svůj účet financovat a koupit TRON.

Nejpopulárnějším, nemluvě o nejrychlejším, způsobu vkladu prostředků je použití kreditní nebo debetní karty. Nejen to, ale elektronické peněženky se rychle stávají běžným způsobem placení online.

eToro nemohlo tuto část procesu registrace usnadnit. Online broker přijímá karty Visa, Mastercard a Maestro – plus další. Pokud jde o elektronické peněženky, existuje působivý výběr, včetně PayPal, Klarna, Skrill, Rapid Transfer a Neteller.

Pokud je to možné, doporučujeme vyhnout se bankovnímu převodu – jedná se o nejpomalejší způsob platby.

Pokud jde o minimální vklady, je to obvykle mezi 0 a 1 000 USD – v některých případech i více. Na eToro si můžete koupit TRON s minimálním vkladem 200 $ a minimální investicí pouhých 25 $!

Krok 5: Nastavení obchodní objednávky

vyměnit tron

Nyní, když jste úspěšně financovali svůj nový účet eToro, můžete vytvořit objednávku a dát brokerovi vědět svou pozici ve společnosti TRON.

Sestavili jsme seznam oblíbených objednávek, které můžete sami použít, když uvažujete o tom, jak koupit TRON.

1. Koupit objednávku

Objednávka „koupit“ nebo „prodat“ je váš vstup na trh kryptoměn.

Než si budete moci koupit jakoukoli digitální měnu, musíte se nejprve rozhodnout, zda si myslíte, že cena poroste nebo poklesne.

Pokud si myslíte, že se cena TRONu zvýší – proveďte objednávku nákupu s krypto platformou.

Pokud online broker umožňuje klientům „zkrátit“, můžete jednoduše u svého brokera zadat prodejní objednávku, pokud si myslíte, že cena TRONu poklesne.

To vám umožní získávat zisky jak z růstu, tak z pádu TRONU.

2. Limit nebo tržní objednávka

Tím se dostáváme k „uvádění na trh“ a „omezování“ objednávek. Jak jsme řekli, pokud se stanete krátkodobým investorem, budete se snažit získat zisky z krátkodobých cenových špiček daného aktiva.

S ohledem na tuto skutečnost platí, že pokud při volbě nákupu TRONu máte uvedenou cenu 0,0264 USD a máte rádi tuto cenu – zadejte „tržní“ objednávku. Váš makléř provede tuto objednávku okamžitě, což znamená, že si mince zakoupíte za 0,0264 $ nebo co nejblíže.

Je důležité si uvědomit, že nabídka a poptávka ovlivní cenu, kterou získáte, ale obvykle to je malý rozdíl. Například pokud si vyberete tržní objednávku za 0,0264 $ – ale získáte 0,0262 $ – je to nevyhnutelné.

Limitní objednávky jsou zcela odlišné, protože vaše objednávka není provedena okamžitě. Místo toho můžete určit cenu, za kterou vstoupíte na trh TRON.

Chcete-li dále rozvinout, podívejte se na příklad, jak lze použít limitní příkaz:

 • Hodnota TRON je 0,0264 $ – nechcete, aby vaše nákupní objednávka byla aktivní, dokud nenarazí na 0,0274 $
 • S ohledem na to zadáte „limitovanou“ objednávku na 0,0274 $
 • Pokud nebo kdy TRON dosáhne tohoto cíle ve výši $ 0,0274, broker provede vaši objednávku nákupu limitu
 • Vaše pozice zůstává stejná, dokud nezrušíte objednávku nebo dokud TRON nedosáhne výše uvedeného cenového bodu.

Jak vidíte, tržní objednávky jsou prováděny okamžitě. Zatímco limitní objednávky zůstávají, dokud nebude dosaženo vašeho cíle nebo jej nezrušíte. Bez ohledu na to jsou oba velmi užiteční.

3. Vklad

Nyní, když máte základní objednávky dole, budete muset přemýšlet o tom, jak koupit TRON, pokud jde o sázku. Laicky řečeno – kolik TRONu byste chtěli koupit nebo prodat?

Dotkli jsme se skutečnosti, že pro začátečníky je rozumné investovat málo a často snížit riziko při každém nákupu.

Na eToro můžete rychle a pohodlně koupit od TRONu jen za 25 $, kdykoli budete chtít.

4. Potvrďte objednávku

Když jste prošli svými možnostmi, potvrďte své objednávky. eToro nyní provede vaši objednávku na nákup nebo prodej, tržní nebo limitní objednávku a vklad.

Pokud se podíváte na své portfolio eToro, uvidíte, že vaše nově zakoupené mince TRX jsou právě tam.

Krok 6: Uložení vašeho TRONu

Během tohoto průvodce pro začátečníky jsme úložiště zmínili více než jednou. Koneckonců, je to zásadní úvaha o tom, jak koupit TRON.

Fiat peníze, které každý den používáme k placení zboží, jsou uloženy ve velkých bankách. Digitální měny musí být uloženy v decentralizované účetní knize.

Jak jsme řekli, můžete ukládat své vlastní digitální měny a nakupovat TRON prostřednictvím směnárny, ale pravděpodobně to bude bez dohledu finančních orgánů. To také znamená, že se od vás očekává, že se postaráte o své vlastní mince TRX v soukromé krypto peněžence.

Spíše než vystavovat sebe a svá digitální aktiva na zranitelném místě, můžete svůj TRON jednoduše uložit na eToro bez dalších nákladů.

Zde jste chráněni nařízeními CySEC, ASIC a FCA. Nejen to, ale eToro je také registrováno u FINRA v USA.

Krok 7: Prodej vašeho TRONu

S rizikem, že to bude znít jako nefunkční deska, se celý bod učení, jak koupit TRON, stane, abyste mohli vydělat peníze prodejem později.

Ergo, v určitém okamžiku budete chtít vyplatit své investice. Nejjednodušší způsob, jak to udělat pro každého investora, je nepochybně prostřednictvím regulovaných online makléřů.

Pokud se rozhodnete koupit a prodat TRON na burze kryptoměn třetích stran, budete požádáni, abyste nejprve vyměnili TRON za digitální měnu, jako je Bitcoin – která je zpoplatněna. Dalším krokem je obvykle žádost o výběr a čekání na pokyny.

Pokud si koupíte TRON přes eToro, v pravý čas na výplatu – jednoduše stiskněte sell. Poté budou vaše peníze převedeny na původní platební metodu, jak požaduje KYC.

Připraveno k investování TRON?

Další způsoby, jak koupit TRON v roce 2021

Pokud si stále nejste jisti, jak chcete toto spekulativní aktivum koupit – podívejte se níže na některé alternativní způsoby, jak můžete nyní koupit TRON.

1. Kupte si debetní kartu TRON

Debetní karty používají miliony lidí k nakupování online každý den – tímto způsobem si můžete také koupit TRON.

Pokud vám tento způsob platby vyhovuje, stačí vyplnit údaje o kartě obvyklým způsobem a ‚potvrdit ‘.

Pokud chcete svou investici vyplatit, jednoduše klikněte na tlačítko prodeje a eToro odešle prostředky na vaši debetní kartu.

2. Kupte si kreditní kartu TRON

eToro přijímá kreditní karty také pro nákup TRON. Měli byste se však u svého poskytovatele kreditních karet zeptat, kolik účtuje za „poplatek v hotovosti“. Je to proto, že některé společnosti vydávající kreditní karty zvažují zprostředkovatelské vklady ve stejném světle jako výběry z bankomatů.

Tento poplatek se může pohybovat od 3% do 5% z vašeho nákupu, takže vždy zkontrolujte T&Cs před tím, než se zaváže koupit TRON kreditní kartou.

3. Kupte si TRON Paypal

PayPal je celosvětově známý tím, že nabízí rychlé a super bezpečné online nákupy. TRON lze zakoupit také prostřednictvím PayPal.

Ne všechny platformy jsou kompatibilní s touto elektronickou peněženkou, ale eToro přijímá PayPal, Skrill a řadu dalších poskytovatelů.

4. Bankomat TRON

Bankomaty TRON a tradiční bankomaty jsou zcela odlišné. Zatímco vybíráme peníze z tradičních bankomatů, vkládáme peníze do bankomatů TRON.

Po celém světě existují tisíce bankomatů s kryptoměnou.

Funguje to takto – zadejte fiat hotovost do bankomatu, na obrazovce se dozvíte, kolik TRONů dostanete, stiskněte potvrzení a získejte potvrzení.

Upozorňujeme, že poplatky na těchto strojích mohou být vyšší než 10%. Regulovaný makléř eToro je tedy nákladově efektivnější variantou s 0% provizí za nákup TRONu.

Jak koupit TRON 2021 – Verdikt

obchodování tron

V našem průvodci pro začátečníky, jak nakupovat TRON, jsme hovořili o všech aspektech nákupu tohoto vysoce spekulativního digitálního aktiva.

Podrobným pokrytím regulace, typů objednávek, poplatků a investičních plánů – měli byste se snad cítit připraveni zahájit svou cestu do světa TRONu.

Pokud jde o to, kde bezpečně koupit TRON, svítíme pro eToro. Zde vás bude chránit hrstka respektovaných regulačních orgánů po celém světě.

Broker je navíc přátelský pro začátečníky, zdarma uloží vaše TRON coiny a můžete se zaregistrovat za méně než 10 minut s dobrým výběrem typů plateb.

eToro – nejlepší platforma pro nákup TRON

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Jak snadné je koupit TRON?

Koupit TRON je velmi snadné. Rozhodněte se připojit k eToro, financovat svůj účet částkou 200 $ a více a zadat objednávku na nákup TRON od 25 $ výše.

Jaký je nejbezpečnější způsob nákupu TRONu??

Nejbezpečnějším způsobem, jak koupit TRON, je prostřednictvím licencované platformy, jako je eToro. Makléř je registrován u FINRA a je regulován FCA, CySEC a ASIC.

Mohu koupit TRON 100 $?

Ano, můžete si koupit TRON v hodnotě 100 $. Pokud jste začátečník, bude vám lépe investovat malé pravidelné investice. Na eToro si můžete koupit TRON od 25 $.

Můžete přijít o peníze na TRONu??

Ano. Stejně jako u jakéhokoli aktiva můžete způsobit ztrátu. Naučte se tedy trh a nikdy neinvestujte více, než vám umožňuje váš investiční plán.

Kolik TRON stálo za to?

Největší hodnota TRON, která kdy stála, byla v roce 2018 0,300 USD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me