Jak nakupovat ZCASH – Průvodce pro začátečníky 2021

Kde koupit ZCASH & Najděte nejlepší sazbu

Společnost ZCASH, založená v roce 2016 a založená na kódové základně bitcoinů, je projekt kryptoměny a blockchainu s tržní kapitalizací přesahující 6 miliard dolarů.

Pokud se chcete dozvědět více informací o tom, jak koupit ZCASH, pak jste přistáli na správné stránce.

V této příručce pro začátečníky podrobně popisujeme všechny základní aspekty nákupu této digitální měny. To zahrnuje vše od potenciálních poplatků a skladování až po investiční plány a regulaci.

Dále vysvětlíme, jak vytvářet objednávky při nákupu ZCASH a jaké kroky je třeba podniknout při hledání důvěryhodného krypto brokera.

Jak dnes koupit ZCASH v 5 snadných krocích

Pokud nemáte čas na úplné přečtení této příručky – níže naleznete 5krokový postup, jak si ZCASH koupit.

1. Zaregistrujte se pomocí důvěryhodné krypto platformy nabízející ZCASH

2. Vložte prostředky na svůj účet

3. Z rozevíracího seznamu digitálních měn vyberte ZCASH (ZEC)

4. Zadejte částku ZCASH, kterou chcete koupit

5. Zkontrolujte, zda jsou všechny zadané podrobnosti správné

Jste připraveni koupit Zcash právě teď s debetní / kreditní kartou nebo elektronickou peněženkou? Pokud ano,

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu ZCASH

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo jako důvěryhodné

Jak koupit ZCASH dnes – průvodce krok za krokem

pokud hledáte podrobný návod, podívejte se níže. Ukážeme vám, jak dnes koupit ZCASH s nejlepší kryptoburzou!

Krok 1: Vyberte si online ZCASH Broker nebo Exchange

Jak je zřejmé z výše uvedeného 5stupňového shrnutí, doporučuje se koupit ZCASH prostřednictvím regulovaného online zprostředkování.

Pokud se zaregistrujete na eToro, budete si moci nejen koupit přímo ZCASH. Ale za bezpečných podmínek, které může poskytnout pouze regulovaný makléř. Důvodem je, že vysoce ceněná platforma je regulována ne jednou, ale více jurisdikcemi.

Toto není jediná cesta, protože si můžete koupit ZCASH na krypto burze, pokud si přejete. Problém je v tom, že tyto burzy třetích stran jsou obvykle neregulované, a proto na ně nedohlíží žádný orgán.

Výrazný rozdíl mezi burzou a eToro spočívá v tom, že tento broker je registrován u přísného finančního úřadu FINRA v USA.

eToro je také regulováno renomovanými subjekty, jako jsou FCA, ASIC a CySEC. Nakonec to zajistí, že kupujete ZCASH od makléře s integritou.

1. Nařízení

Při zkoumání, jak koupit ZCASH, si všimnete, že v tomto prostoru působí stovky online makléřů. A měli byste lépe uvěřit, že mnoho z nich je nečestných.

Regulační orgány – jako jsou výše zmíněné, pomáhají udržovat sektor kryptoměny bez pochybných operátorů. ZCASH si tedy můžete s důvěrou koupit na eToro.

Jak jsme se již dříve zmínili, pokud uvažujete o nákupu digitálních mincí z burzy, je pravděpodobné, že nebudete mít takový luxus.

Drsnou realitou je, že neregulované burzy jsou každý rok hackovány stále více. Ve skutečnosti bylo před pár lety uneseno více než 500 000 přihlašovacích údajů krypto peněženky za jediný rok, což vedlo ke krádeži téměř 300 milionů dolarů.

Můžete se také rozhodnout koupit ZCASH z burzy a okamžitě je vybrat do soukromé krypto peněženky. To znamená, že máte za úkol zajistit bezpečnost svých vlastních kryptoměn, nemluvě o ochraně svého dlouhého víceznakového „soukromého klíče“.

Pokud se rozhodnete koupit ZCASH na eToro, můžete své digitální měny ukládat prostřednictvím bezpečnostní sítě této regulované platformy.

2. Způsoby platby

Pokud jde o přijaté platební metody, neměli byste mít problémy s nákupem ZCASH online.

Nákup kryptoměn v raných dobách obvykle znamenal, že je musíte provést bankovním převodem. Ačkoli se tato metoda používá dodnes, jedná se o jeden z nejpomalejších typů plateb, které je třeba zpracovat. To znamená, že to pravděpodobně zpozdí vaši schopnost koupit ZCASH až o týden.

eToro přijímá řadu pohodlných platebních metod. Pokud jde o debetní / kreditní karty, existuje možnost karet Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro a dalších. Makléř vám také umožňuje koupit ZCASH s elektronickými peněženkami, jako jsou PayPal, Skrill, Klarna a Neteller.

3. Poplatky a provize

Stejně jako u každé nové cesty zahrnující finanční investice je důležité mít na paměti veškeré poplatky a provize, které se od vás mohou očekávat.

Poskytovatelé kryptoměny musí vydělávat peníze, aby udrželi kola v pohybu. Koneckonců, podnik není schopen fungovat bez dosažení zisku.

Toho je často dosaženo prostřednictvím obchodních poplatků a provizí. Podívejme se na to, bez tohoto přístupu na trh byste sami nebyli schopni vydělat – a to je celé.

Náš průvodce Jak nakupovat ZCASH zjistil, že lví podíl online brokerů vám bude účtovat variabilní poplatek. Toto je zpracováno proti hodnotě vaší objednávky.

Pro objasnění níže naleznete stručné vysvětlení variabilní provize ZCASH:

 • Krypto platforma Coinbase účtuje poplatek 1,49% za každý obchod – za vstup a výstup z trhu
 • Pokud byste si tedy na Coinbase koupili ZCASH v hodnotě 2 000 $, museli byste zaplatit 29,80 $
 • Pokud by pozice byla 500 $, poplatek by byl 7,45 $ atd.

Nyní se podívejte, jak by tento poplatek mohl ovlivnit vaše potenciální zisky při nákupu ZCASH:

 • Zadáte nákupní objednávku v hodnotě 1 000 $ na ZCASH u Coinbase
 • Musíte zaplatit 1,49% poplatek, což je 14,90 $
 • Když je čas na výplatu, vaše mince ZCASH mají hodnotu 2 000 $
 • Z tohoto důvodu znovu platíte 1,49% poplatek, který je tentokrát 29,80 $
 • Celkově jste za tuto investici ZCASH zaplatili společnosti Coinbase 44,70 $

Jak jasně vidíte, 1,49% se jeví jako rozumné. Pokud však vezmete v úvahu, kolik byste mohli platit v průběhu roku, není to nákladově efektivní způsob nákupu ZCASH.

Pokud byste se místo toho přihlásili ke koupi ZCASH prostřednictvím online brokera eToro, ušetřili byste 44,70 $. Důvodem je, že platforma je 100% bez provize.

Pokud jde o „poplatky za vklad“, Coinbase si za použití debetní karty účtuje 3,99%. Výše uvedená objednávka na nákup by proto vedla k poplatku ve výši 39,90 USD.

Zatímco eToro účtuje poplatek za vklad, činí pouze 0,5%. Jedná se o směnný poplatek, který vznikne pouze v případě, že používáte jinou měnu než americké dolary.

4. Další důležité faktory

Zatímco jsme diskutovali o mnoha tématech, pokud jde o hledání dobrého brokera pro nákup ZCASH, je třeba mít na paměti další důležité faktory.

Jako:

 • Uživatelská přívětivost: Když se lidé rozhodnou koupit ZCASH, uživatelsky přívětivý web je často přehlížen. Čím jednodušší je platforma pro navigaci, tím lepší bude vaše zkušenost s zadáváním objednávek a výběrem vašich digitálních mincí.
 • Minimální investice: Dalším důležitým faktorem při zvažování, jak koupit ZCASH, je – jaká je minimální výše investice? Přemýšlejte o tom takto, pokud platforma trvá na investicích ve výši 500 USD a více, mohlo by to pro začátečníky vést k tomu, že pravidelné investice nebudou vhodné.
 • Úložný prostor: Když se rozhodnete koupit ZCASH, je klíčové zvážit, jak jej budete ukládat. Pro nováčky je nejlepší dát neregulovaným platformám a výměnám široké možnosti. Nabízejí malou nebo žádnou ochranu. Doporučujeme eToro, protože své mince můžete ukládat na bezpečném a regulovaném místě bez dalších nákladů.

Krok 2: Vymyslete investiční plán

Když uvažujete o tom, jak koupit ZCASH, je dobré přijít s investičním plánem. Jedná se o strategii využívanou investory na všech úrovních odbornosti.

Pohyb vpřed s plánem není v takové nestabilní aréně, jako je trh s kryptoměnami, žádným nápadem.

Pokud nemáte ponětí, kde s takovým plánem začít, podívejte se níže na seznam běžně přijímaných strategií.

1. Dlouhodobé nebo krátkodobé

Při zvažování, jak koupit ZCASH – považujete se za krátkodobého nebo dlouhodobého investora?

Jak název napovídá, krátkodobí investoři mají tendenci nakupovat a prodávat digitální měny v kratším časovém rámci.

To znamená, že si můžete koupit ZCASH a poté jej prodat během několika minut, hodin nebo dnů. Vše s ohledem na výnosy z cenových výkyvů na trhu, kterých je mnoho.

Toto vysoce spekulativní aktivum se může změnit v ceně pětinásobku ceny fiat měn nebo zlata. Pokud tedy spekulujete a načasujete to správně, můžete vydržet slušné zisky z počátečního nákupu.

Na rozdíl od výše uvedeného vstupují na trh dlouhodobí investoři s cílem koupit ZCASH a držet nákup několik týdnů, měsíců nebo někdy let.

Obvykle se tomu říká strategie „koupit a podržet“. Začátečníci často používají dlouhodobou strategii kvůli absenci obav o dočasné cenové výkyvy.

2. Cílová cena ZCASH

cenový graf zcash

Dalším prvkem, který je třeba zvážit, je stanovení „cílové ceny ZCASH“.

Abychom objasnili, co to znamená – pokud byste si měli koupit ZCASH za 60,00 $ a chtěli byste svou investici zvýšit trojnásobně, digitální mince by se musely zvýšit na hodnotu 180 $.

Pokud byste chtěli investovat stejnou investici 5krát, digitální měna by musela vzrůst na 300 $ – a tak dále.

Je pravda, že to zní nepravděpodobně.

V listopadu 2016 měl ZCASH cenu 65 $ za minci. Rychle vpřed do ledna 2018 a stejná digitální měna měla hodnotu přes 900 USD. To představuje nárůst o 1 200 $ za něco málo přes dva roky obchodování.

3. Zvažte pravidelné investice

Jak je zřejmé z výše uvedeného, ​​digitální měny dramaticky kolísají. To se děje sekundu po sekundě a závisí to na nabídce a poptávce trhu.

Když se učíte, jak nakupovat ZCASH, stojí za to přemýšlet o nízkých, ale pravidelných investicích.

Jedná se o velmi oblíbenou strategii mezi investory všech tvarů a velikostí, která se zvlášť dobře hodí pro investiční plán nováčka.

To vám umožní metodicky budovat své portfolio kryptoměn. Nejlepší ze všeho je, že nejste v riskantní pozici, kdy do jednoho nákupu vložíte celý svůj rozpočet.

Díky eToro je tato konkrétní metoda investování snadná – umožňuje vám koupit ZCASH od 25 $!

Zvažovali byste investování do Zcash?

Krok 3: Otevřete si účet brokera ZCASH

Pokud jste již dříve obchodovali s akciemi nebo forexem, otevření účtu brokera ZCASH bude okamžitě rozpoznatelné.

Vše, co musíte udělat, je přejít ke kryptografickému makléři podle vašeho výběru a vyplnit online formulář žádosti.

V tomto kroku budete muset zadat své celé jméno, adresu, e-mail, telefonní číslo a datum narození. K prokázání výše uvedených informací budete muset nahrát fotografii státního dokladu, jako je váš pas nebo řidičský průkaz.

Dále budete muset platformě poskytnout kopii oficiálního dopisu k ověření vaší adresy. Většina lidí používá výpis z účtu nebo z bankovního účtu.

To se musí shodovat s dříve zadanými údaji a musí obsahovat vaše celé jméno, adresu a datum vydání. To se může zdát invazivní, ale je důležitou součástí KYC a jde ruku v ruce s regulací a bezpečností, kterou nabízí.

Jak jsme již řekli, můžete se samozřejmě podívat na nákup ZCASH na neregulované burze. Pamatujte, že bez regulace je váš kapitál a kryptoměny v ohrožení. Nejen to, ale společnost nemusí dodržovat žádné standardy ani pravidla.

Platforma přátelská k začátečníkům eToro udržuje vysoký standard zákaznických služeb a skákání přes obruče, aby uspokojilo více regulačních organizací.

Zprostředkovatel používá k ověření ID klienta automatizovanou technologii – to znamená, že účet si obvykle otevřete za méně než 10 minut!

Krok 4: Vložte některé prostředky

Nyní můžete vložit nějaké prostředky na svůj nový účet eToro. To vám umožní koupit ZCASH. Nejrychlejšími způsoby platby jsou vždy debetní / kreditní karty a elektronické peněženky.

Jak jsme již zmínili, na eToro si můžete ZCASH koupit pomocí Skrill, PayPal, Neteller a dalších.

Pokud dáváte přednost bankovnímu převodu, můžete si ZCASH koupit tímto způsobem na eToro – nezapomeňte však, že váš nákup se o několik dní zdrží.

Pokud jde o financování vašeho účtu, je klíčové, abyste věděli o minimální částce vkladu očekávané na platformě. Náš průvodce zjistil, že zatímco někteří online makléři mají přiměřený minimální vklad, někteří vyžadují více než 1 000 USD.

Zpět na eToro, minimální vklad je 200 $, ale stačí si koupit ZCASH od 25 $ výše!

Krok 5: Nastavení obchodní objednávky

obchodování zcash

Po dokončení kroků 1 až 4 můžete zadat objednávku a informovat svého makléře o tom, kde stojíte.

Pro začátečníky nebo investory do kryptoměny, kteří potřebují udržovací kurz, uvidíte níže uvedený seznam objednávek.

Všechny objednávky lze snadno využít při potížích s nákupem ZCASH.

Koupit objednávku

Často zadáte nákupní objednávku, abyste vstoupili na trh a zakoupili ZCASH.

Laicky řečeno, pokud předpovídáte, že cena ZCASH poroste – vytvořte objednávku nákupu u svého online brokera.

Můžete si všimnout, že někteří poskytovatelé kryptoměn nabízejí také něco známého jako „krátký prodej“. Pro ty, kteří to nevědí, to znamená, že pokud si myslíte, že hodnota ZCASH poklesne, můžete zadat prodejní objednávku. Pokud tedy máte pravdu, sklízejte plody.

Limit nebo tržní objednávka

Jak jsme se zmínili dříve v této příručce, hromady investorů využívají vysoce volatilního prostředí kryptoměn.

S hodnotou digitálních mincí kolísající do takové míry to může být živná půda pro působivé zisky.

Počínaje jednoduchou „tržní objednávkou“;

 • Pokud jste za ZCASH nabídnuti 60,07 $ a jste s touto cenou spokojeni – objednejte si u svého makléře tržní objednávku.
 • V tomto scénáři broker provede vaši objednávku okamžitě.

Nezapomeňte na výše uvedené kolísání cen digitálních měn, protože to ovlivní, kolik skutečně zaplatíte.

Například jste mohli potvrdit svou tržní objednávku na 60,07 $, ale částka, kterou získáte, je něco jako 60,05 $. Tento rozdíl je nevyhnutelný, ale nepatrný.

Pokud byste chtěli být při vstupu na trh ZCASH trochu konkrétnější, má „limitovaná objednávka“ své využití.

Níže uvidíte praktický příklad toho, jak můžete použít limitní objednávku při pohledu na nákup ZCASH:

 • Použitím výše uvedené ceny pro kontinuitu je ZCASH oceněn na 60,07 USD
 • Nechcete vstoupit na trh, dokud kryptoměna nedosáhne 64,00 $
 • Jako takový vytvoříte limitní objednávku 64,00 $
 • Pokud cena ZCASH dosáhne 64,00 $ – makléř provede vaši objednávku
 • Tuto objednávku změní pouze dva možné scénáře – buď ZCASH zasáhne tento cenový bod, nebo objednávku zrušíte ručně

Jak je zcela jasné, tržní objednávka je rychlý a jednoduchý způsob, jak získat aktuální tržní hodnotu ZCASH. Zatímco limitovaná objednávka vám umožňuje vstoupit na trh za cenu, o kterou usilujete.

Kůl

Nyní, když máte dobrý přehled o zadávání objednávek na nákup ZCASH, můžete zvážit, jaký bude váš vklad.

Pokaždé, když vyplníte objednávku na nákup jakéhokoli finančního aktiva, budete požádáni o peněžní hodnotu.

Jednoduše řečeno, kolik ZCASH byste chtěli koupit? Samozřejmě můžete na digitální měny vsadit, kolik chcete.

Jak jsme však radili, metodickým způsobem, jak vytvořit své mince ZCASH, je investovat pravidelně malé částky. Tímto způsobem nebudete riskovat příliš mnoho najednou.

Potvrďte objednávku

V tomto okamžiku můžete znovu zkontrolovat všechny údaje, které jste zadali – tj. Hodnotu nákupu / prodeje, trhu / limitu a hodnoty vkladu.

Pokud rádi pokračujete – potvrďte svou objednávku. Online broker nyní provede vaše objednávky.

Zadaná částka vkladu bude převzata z vašeho účtu. Poté uvidíte, že mince ZCASH z vašeho nákupu byly přidány do vašeho portfolia eToro.

Připraveno k investování Zcash?

Krok 6: Uložení vašeho ZCASH

Zatímco fiat měny, jako jsou americké dolary a podobné, jsou vedeny na bankovních účtech, ukládání vašeho ZCASH je zcela odlišné.

Krátce jsme pokryli úložiště dále v tomto How to Buy ZCASH Guide. Ale pro vyjasnění existuje několik možností.

Ačkoli je vaší volbou koupit ZCASH na kryptoburze, zopakujte, že se tomu nejlépe vyhnout. Pokud jste nováčkem v obchodování s kryptoměnami, ukládání vašich vlastních může být minové pole tak, jak je. Nemluvě o prostředí bez regulace.

Na eToro se nemusíte starat o ukládání vlastních ZCASH coinů ani o bezpečnost vašich hesel do kryptoměny.

Důvodem je, že populární krypto broker vám umožní koupit ZCASH a poté jej snadno a transparentně uložit pro vás.

eToro pracuje s velkou profesionalitou pod bedlivým dohledem FCA, CySEC a ASIC. Společnost je také registrována u FINRA, což je základní požadavek na přijetí amerických investorů.

Jak jsme řekli, tato úroveň regulace znamená, že jste schopni koupit ZCASH v prostředí přátelském k nováčkům a bezpečném prostředí.

Krok 7: Prodej vašeho ZCASH

Když jste se v tomto průvodci pro začátečníky dostali až do tohoto bodu, budete si až příliš dobře vědomi toho, že cílem nákupu ZCASH je prodat jej za více, než za kolik jste jej původně koupili.

Tyto zisky samozřejmě přijdou později. I když do několika minut, dnů nebo měsíců od nákupu.

S rizikem upoutání pozornosti na zřejmé – to by mělo být provedeno, když máte pocit, že při vyplacení své investice vyděláte nejvíce peněz.

Pokud se rozhodnete jít cestou kryptoměny proti všem radám, uvědomte si, že to může být pro začátečníky těžkopádný proces. Pravděpodobně budete muset převést ZCASH coiny ze své krypto peněženky a při výměně je vložit do neregulované peněženky.

Dále budete muset vyměnit ZCASH za jiné kryptoměny, jako je bitcoin. Nebuďte překvapeni, pokud to bude stát za cenu. Posledním krokem prodeje vašich digitálních mincí je žádost o výběr bankovním převodem (pokud je vůbec podporována).

Ve srovnání s eToro je proces vyplacení procházkou v parku. Vše, co musíte udělat, je přihlásit se ke svému účtu, přejít do svého portfolia a kliknout na prodej vedle ZCASH (ZEC).

Hotovost bude zaslána stejným způsobem platby, jaký jste použili při prvotním nákupu ZCASH.

Další způsoby nákupu ZCASH v roce 2021

Níže uvádíme několik dalších možností, když uvažujete o tom, jak koupit ZCASH.

1. Kupte si debetní kartu ZCASH

Debetní karta je bezpečný a rychlý způsob, jak nakupovat online. Naštěstí si můžete ZCASH koupit pomocí debetní karty na eToro.

Při provádění vkladu na eToro jednoduše vyplňte údaje o své debetní kartě, zadejte částku ZCASH, kterou chcete koupit, a potvrďte.

2. Kupte si kreditní kartu ZCASH

ZCASH si můžete koupit také pomocí kreditní karty na eToro. Před potvrzením transakce zadejte informace o své kreditní kartě a peněžní hodnotu.

Než se rozhodnete koupit krypto-aktiva touto metodou, je důležité ověřit si u poskytovatele kreditní karty, zda je pravděpodobné, že vstoupí do hry „poplatek za hotovostní zálohy“. Zjistili jsme, že některé společnosti účtují až 3–5%.

3. Kupte si ZCASH Paypal

PayPal je velmi pohodlný a populární způsob platby za zboží online.

Je zajímavé, že příliš mnoho platforem nepřijímá vklady PayPal. Na eToro si však nejen můžete koupit ZCASH přes Paypal – ale i další elektronické peněženky jako Neteller, Skrill a Klarna.

4. ZCASH ATM

Na rozdíl od běžných bankomatů vám bankomaty ZCASH umožňují vkládat vytištěné fiat peníze výměnou za digitální mince. Pokud jste žádné neviděli, je to proto, že ve vaší oblasti ještě nemusí být.

Rozhodující je, že tyto stroje i tak často účtují vysoké poplatky přesahující 10% za každou transakci. Z tohoto důvodu je rozumné držet se regulovaného brokera, jako je eToro, kde budete platit 0% provizi za nákup ZCASH – vše z pohodlí vašeho domova.

Jak koupit ZCASH 2021 – Verdikt

Doufejme, že v tomto okamžiku v našem průvodci Jak nakupovat ZCASH se cítíte dostatečně sebejistě s procesem nákupu kryptoměn od začátku do konce.

Je důležité vyhnout se neregulovaným prostorům, proto důvěřujte svým penězům pouze u makléře za přísné regulace. Bez této bezpečnostní sítě jste zodpovědní za bezpečnost svých vlastních ZCASH mincí.

Na eToro můžete nakupovat ZCASH ve velmi uživatelsky přívětivém prostoru, s vědomím, že makléř je regulován ASIC, FCA a CySEC. Platforma je také schválena společností FINRA v USA.

Registrace trvá méně než 10 minut a je přijata celá řada typů plateb.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu Zcash

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Jak snadné je koupit ZCASH?

Nákup ZCASH je super snadný. Vzdělávejte se na trhu, zaregistrujte se u regulovaného makléře, financujte svůj účet a proveďte objednávku.

Jaký je nejbezpečnější způsob nákupu ZCASH?

Nejbezpečnějším způsobem, jak koupit ZCASH, je platforma s licencí od regulačního orgánu. eToro je regulováno FCA, CySEC a ASIC. Klientům z USA nabízí vysoký standard stanovený společností FINRA

Mohu koupit 100 $ za ZCASH?

Můžete si koupit ZCASH v hodnotě 100 $. Pokud jste však ve vesmíru nováčkem, možná budete chtít ulehčit a využít menší, pravidelné investice. Na eToro si můžete koupit ZCASH od 25 $ výše.

Můžete přijít o peníze na ZCASH?

Ano, při investování do jakéhokoli finančního aktiva můžete přijít o peníze. Načasujte trh správně a dosáhnete zisku. Pokud ale hodnota ZCASH klesne a vy prodáte coiny – uděláte ztrátu.

Je regulován ZCASH?

Ne, ZCASH je decentralizovaná kryptoměna – není tedy regulovaná.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me