Jak nezískat kryptoměnu Rekt Trading

Jak nezískat kryptoměnu Rekt Trading

Jedna věc je jistá při obchodování s kryptoměnou; nechcete dostávat rekt!

Stručně řečeno, získání rektu je místo, kde ztratíte všechno jedno rychlé a brutální tržní hnutí. Pro mnoho začínajících obchodníků je to konec.

Z tak hrozné události se už nevrátí a mnozí nakonec úplně přestanou obchodovat s kryptoměnou.

V tomto článku se podíváme na to, co ve světě kryptoměn znamená získání „rektu“ a jak se můžete vyhnout tomu, aby se vám to stalo.

Chcete se naučit obchodovat s kryptoměnami jako profesionál? Vezměte si naše kurz kryptoměny!

Co znamená „Rekt“?

Rekt je kryptoměna slang pro ‚zničil ‘. Pochází z her, ale od té doby se stala populární v kryptoměně.

Předpokládá se, že tento termín pochází z britské angličtiny. V podstatě to znamená, že jste ztratili všechno.

Získání rektu se může stát, když obchodník ve velkém prohraje z obchodu.

Obvykle se to stane, když obchodník nakoupí do ICO nebo kryptoměna, která později selže nebo se ukáže jako podvod.

Ve většině případů jsou výsledky okamžité; jeden velký a fatální krok, při kterém jsou prostředky obchodníka vymazány, což končí vážná ztráta, ze které se možná nikdy nezotaví.

Můžete také vidět výraz rekt používaný k popisu trhu, když se kryptoměna dramaticky ponoří do ceny.

Další výraz, který můžete také slyšet, je „držák na zavazadla“. To se týká někoho, kdo nechal kryptoměnu, která nemá téměř žádnou hodnotu.

Po získání rektu byste mohli být také nazýváni „držitelem zavazadel“, pokud jste ztratili všechno investováním velkého množství peněz do ICO, které později selhalo.

Jak nezískat Rekt Trading Cryptocurrency

Nejlepší způsob, jak zabránit získání rektu, je vyhněte se velkým obchodům, prostým a jednoduchým!

Při obchodování nemusíte vždy zaujímat tak obrovskou pozici, ve skutečnosti byste to měli dělat jen zřídka. Nejúspěšnější obchodníci zbohatnou po dlouhé sérii obchodů po letech.

Je velmi vzácné, aby obchodník nashromáždil své jmění na jednom obchodu. To znamená, že není příliš vzácné, aby nezkušený obchodník přišel o všechno na jednom špatném obchodu!

Důvod je jednoduchý; většina obchodníků s kryptoměnami vlastně o kryptoměně příliš neví, proto nakonec dostanou rekt.

Mnoho z nich nakoupilo humbuk, protože viděli, kolik peněz je třeba vydělat, nevěděli, že by měli mít zkušenosti s obchodováním.

Faktem je, že opravdu víte, jak vydělat spoustu peněz na obchodování s kryptoměnou, ve skutečnosti potřebujete vědět, jak hodně o tom, jak obchodovat, dovednost, kterou mnoho začínajících obchodníků s kryptoměnami zanedbává.

A proto mohou nakonec přijít o všechno.

Dále k tomu, nezkušení obchodníci s kryptoměnou se častěji stanou oběťmi svých emocí. Ve většině případů jejich hněv a vzrušení, které je mohou vést k tomu, aby obchodovali více, než by měli.

Řízení rizik by mělo být vždy na prvním místě!

řízení rizik, obchodování kryptoměn

Než začnete přemýšlet o tom, jak vydělat všechny ty peníze, které byste mohli vydělat, musíte přemýšlet o tom, jak můžete chránit to, co již máte.

Měli byste hodně přemýšlet o svých obchodech a o tom, kolik jste ochotni riskovat.

Pravda je taková nejlepší obchodníci obchodují méně, ne více! Jsou velmi opatrní a obchodují pouze s kryptoměnami, o kterých si jsou 100% jistí, v situacích, o kterých si jsou 100% jistí.

Mnoho z nich to dělá podle pravidla 1% rizika. Při jakémkoli obchodování riskujte pouze 1% svého obchodního účtu.

Tímto způsobem neztratíte vše najednou v jednom obchodu a budete mít více příležitostí zbohatnout.

Další zásadní věc, kterou byste měli dělat, je diverzifikace vašeho obchodního portfolia.

Ve zkratce, nedávejte všechna vejce do jednoho košíku. Obchodujte s více kryptoměnami a možná se podívejte také na akcie a forex.

Doporučuje se to udělat, protože pokud jedna kryptoměna poklesne na ceně, můžete obchodovat s jinou. A pokud je celý trh s kryptoměnou nefunkční, můžete obchodovat s jiným aktivem.

Tímto způsobem můžete i nadále zůstat ziskoví a snižovat své ztráty.

Pokud se chystáte uskutečnit obchod pouze při pomyšlení na zisk, který byste mohli vydělat, zastavte se a posuďte riziko a pak si pomyslete, jestli je to dobrý nápad nebo ne.

Naučte se správně vyšetřovat kryptoměny

jak kryptoměny fungují

Znalosti jsou klíčem k tomu, abyste nedostali rekt jako obchodník s kryptoměnou.

Skutečně být skutečným obchodníkem s kryptoměnou, měli byste mít spoustu znalostí o tom, jak kryptoměna funguje. Koneckonců, jak můžete obchodovat s něčím, čemu opravdu nerozumíte?

A měli byste mít obzvláště ohromné ​​znalosti o všech kryptoměnách, s nimiž obchodujete. Nemělo by se stát nic, co byste nepředvídali.

V návaznosti na výše uvedené byste měli držet krok s tím, jak se mění kryptoměny. Nezapomeňte, že toto odvětví je stále velmi mladé a kryptoměny se stále hodně vyvíjejí.

O žádné kryptoměně nelze říci, že je úplně úplná. I kryptoměny, které plánují minimální vývoj, mají stále problémy, které se snaží překonat, a proto se mění.

Další klíčovou radou je neobchodovat s kryptoměnami jen proto, že vás k tomu někdo nabádá.

Nikdy se neřiďte podle rad ostatních; sledujte svůj vlastní výzkum a to, co vidíte, že je to pravda. Fakta vždy přicházejí před fámami nebo sny.

Jděte s tokem trhu

Jak pravděpodobně víte, trh s kryptoměnami je vysoce volatilní. Je super snadné sehnat sekt jediným pohybem dolů.

Mnoho začínajících obchodníků s kryptoměnami si neuvědomuje, že trh funguje v cyklech. Trh nikdy nepřestane jen stoupat nebo navždy viset na dně.

Dosahuje vysokých bodů, klesá, dosahuje nízkých bodů a poté se zvyšuje. To se děje na každém trhu, dokonce i kryptoměně.

Pamatujte, že věci nebudou vždy takové, jaké jsou, a měli byste se na to připravit. Věci teď mohou být dobré, ale to nebude trvat věčně a měli byste zůstat flexibilní.

Měli byste také drž se dál od nadhodnocených kryptoměn. To jsou kryptoměny, které již mají vysokou cenu a neustále stoupají.

Nakonec poklesnou na ceně a vy byste dostali rekt, protože jste nakoupili za vysokou cenu a šlo to jen dolů.

Hledejte kryptoměny, které mají rozumnou cenu a vypadají, že směřují nahoru.

To znamená provádět hodně výzkumu o kryptoměně, nejen o tom, jak funguje, ale také jak si historicky vedl a co pravděpodobně ovlivní jeho cenu.

Pochopení historických pohybů kryptoměny vám může pomoci při obchodování dosáhnout realističtějších cílů.

Bohužel to může být někdy trochu obtížné, protože mnoho kryptoměn se pohybuje jen několik let, což znamená, že je třeba se omezeně dívat na data.

Klíčové věci, na které se dívat, jsou nejen nejvyšší a nejnižší cena, jaké kdy dosáhla, ale také podobné věci objem obchodování, což ukazuje, kolik lidí obchoduje s aktivem.

Rozvíjejte šestý smysl pro scamcoiny a nekvalitní altcoiny

kryptoměnové podvody

Naučte se odhalovat podvody typu pumpy a výpisy, které jsou velmi běžným způsobem, jak získat rekt v obchodování s kryptoměnou. Většina z nich jsou ICO.

Podvody typu Pump and Dump jsou místa, kde tvůrce kryptoměny povzbuzuje lidi, aby investovali do své kryptoměny, aby uměle načerpali cenu a poté vše prodali.

V takových situacích obvykle tvůrci vlastní velkou část kryptoměny a jakmile je tato kryptoměna prodána, hodnota kryptoměny okamžitě klesá.

Oběti takových podvodů jsou určitě rektální a dalo by se jim také říkat „držitelé pytlů“, jak jsme zmínili výše.

Dva klíčové příklady podvodů s kryptoměnou, na které se můžeme podívat, jsou BitConnect a OneCoin. Je však také třeba zmínit, že výměny a další podniky nabízející služby související s kryptoměnou mohou být také podvody.

Dobrá rada je drž se dál od neznámé mince, v mnoha případech prostě nestojí za obchodování, i když nejde o podvody. Jako obchodník byste měli udržujte se v top 10.

A pokud nemůžete zjistit, v čem se kryptoměna liší od zbytku trhu, pravděpodobně se neoplatí obchodovat.

Tezos je skvělým příkladem dobrého ICO, do kterého se můžete zapojit. Tak dobré, ve skutečnosti získali 232 milionů dolarů.

Jasně vysvětlili, co chtějí dělat, a jejich cíle jsou jasně dosažitelné. Kromě toho bylo k dispozici mnoho informací o tvůrcích, které obchodníkům poskytly důvěru.

Může být moudré držet se dál od ICO, dokud nebudete mít spoustu zkušeností s kryptoměnou.

Až konečně začnete obchodovat s ICO, nedůvěřujte projekcím ceny. Ocenění, které umístíte na kryptoměnu, by mělo být založeno na tom, co dělají a jak se to snaží dosáhnout.

Klíčové body

Pokud si z tohoto článku něco pamatujete, udělejte z toho tyto klíčové body.

  • Rekt je kryptoměna slang pro ztrátu hodně (nebo všech) vašich peněz na špatném obchodu s kryptoměnou. Obvykle velmi náhle.
  • Mnoho obchodníků dostává rekt, protože nerozumí tomu, jak kryptoměna funguje. Nebo obchodování na to přijde!
  • Zlepšete své znalosti o kryptoměně a obchodování, pokud chcete přežít. Je to nejlepší způsob, jak se vyhnout nákupu.
  • Naučte se odhalovat podvody a kryptoměny nízké kvality. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je držet se dobře známých kryptoměn a pečlivě vybírat ICO.

Naučte se obchodovat s kryptoměnami pomocí našeho kurzu obchodování s kryptoměnami

Chcete se dozvědět více o dalších kryptoměnách a jak s nimi obchodovat? Poté se přihlaste na náš kurz obchodování s kryptoměnami!

Obchodujte kryptoměny s

Obchodujte s důvěrou na přední světové platformě sociálního obchodování

Připojte se k milionům, kteří již objevili chytřejší investice automatickým kopírováním předních obchodníků v etoro komunitě, nebo se nechte zkopírovat sami, abyste získali druhý příjem. Otevřete si živý účet dnes a začněte obchodovat během několika minut.

Pokud vás bavilo číst "Jak nezískat kryptoměnu Rekt Trading" prosím dejte mu lajk a sdílejte ho s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by to mohlo také zajímat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me