Jak obchodovat s EOS 2021: Podrobný průvodce

Zde jsme sestavili rozsáhlého průvodce Jak obchodovat s EOS v roce 2021.

Obchodování EOS je docela jednoduché, jakmile se dostanete na kloub.

Rok 2020 nebyl pro tradiční kapitálový sektor nic menšího než výzva. Kryptoměny, jako je EOS, se však ukázaly jako jedno z nejvýkonnějších aktiv na světě.

Se stále rostoucí rostoucí tržní kapitalizací může být EOS vítaným přírůstkem pro obchodníky k diverzifikaci jejich investičního portfolia.

Tato příručka vám pomůže se základy obchodování s EOS.

To zahrnuje mnoho obchodních strategií EOS, které nasazují ostřílení profesionálové k nalezení toho pravého brokera pro vaše potřeby online obchodování s kryptoměnou.

Jak obchodovat s EOS v 5 snadných krocích:

Chcete-li obchodovat s EOS, je prvním krokem otevřít účet s regulovanou burzou, deponovat prostředky, vybrat EOS ze seznamu platforem a nakonec koupit EOS (go Long) nebo prodat EOS (go short).

Tato příručka, jak obchodovat s EOS, rozdělí vše laicky, takže nebudete obchodovat naslepo. Pokud však nemáte dost času na to, abyste si to přečetli všemi způsoby, musíte to udělat, abyste to mohli nyní vyměnit.

Krok 1: Otevřete účet s regulovanou burzou

Krok 2: Vložte prostředky na svůj účet

Krok 3: Vyberte, kolik EOS chcete obchodovat

Krok 4: Koupit EOS (prodloužit) nebo prodat EOS (prodloužit)

Krok 5: Potvrďte obchod

Obsah

Co je EOS Trading?

Jak funguje obchodování EOS?

Jak obchodovat s EOS online – zahájení obchodu

Jak vydělat peníze obchodováním s EOS

Jak obchodovat s EOS 2021 – podrobný návod

Jak obchodovat s příručkou EOS – Verdikt

Časté dotazy

Co je EOS Trading?

EOS je blockchainová síť s nativním tokenem kryptoměny se stejným názvem. Jako digitální měna umožňuje EOS uživatelům usnadňovat transakce v síti a vytvářet, hostovat a propagovat provádění dApps.

Mimo tuto síť však EOS funguje jako jakákoli jiná kryptoměna s finanční hodnotou. Stejně jako všechna kryptoaktiva jeho hodnota kolísá s odlivy a toky širšího trhu.

Cena EOS je ovlivněna řadou faktorů, od obecných finančních trendů až po rozšíření blockchainové technologie.

Jednoduše řečeno, hodnota EOS reaguje na nabídku a poptávku tržního sentimentu. Pokud společnost EOS získá podporu od investorů, povede to ke zvýšení ceny. Na druhé straně se snižující se poptávka promítne do poklesu ceny.

Zjednodušeně řečeno, pro ty, kteří se zajímají, jak obchodovat s EOS, jde o správnou předpověď marketingového sentimentu. Pokud jste schopni předpovědět, zda cena EOS poroste nebo poklesne, můžete podle toho umístit svůj obchod a vydělat zisk.

Níže je uveden příklad, jak obchodovat s EOS online v roce 2021:

 • Řekněme, že současná tržní hodnota EOS je 2,60 USD za minci.
 • Najdete jej označený jako EOS / USD.
 • Vzhledem k tomu, že se cena EOS brzy zvýší, rozhodnete se zadat nákupní objednávku v hodnotě 1 000 $.
 • V příštích několika měsících vzroste hodnota EOS na 3,00 USD
 • To znamená zisk 15,38% – na základě ceny, kterou jste původně zaplatili.
 • Rozhodnete se zadat prodejní objednávku, která uzavře obchod a uzamkne váš zisk.

Závěrem se vám podařilo zajistit zisk 153,80 USD (15,38% z 1 000 USD) na původní sázce.

Jak naznačuje příklad, bude-li vaše tržní předpověď budoucí hodnoty EOS přesná, bude váš obchod ziskový. Naopak, pokud se trh obrátí proti vám, zůstane vám ztráta.

Proto se vždy doporučuje, abyste před obchodováním s EOS provedli průzkum, který zohlední nejnovější analýzu trhu a trendy.

Jak funguje obchodování EOS?

Proces obchodování zůstává téměř u všech finančních aktiv víceméně stejný, přičemž EOS se nijak neliší. Z tohoto důvodu, pokud již znáte způsob obchodování s akciemi nebo forexem, nebudete mít problém se naučit obchodovat s EOS.

Pro začátek je zde seznam základních aspektů obchodování s tímto velmi populárním digitálním aktivem.

EOS obchodování s cenovými pohyby

Trh s kryptoměnou je známý svou vysokou volatilitou. Od svého uvedení na trh v roce 2017 prošel EOS několika cenovými výkyvy i poklesy.

Dokonce si všimnete, že různé platformy pro obchodování s kryptoměnami mohou mít pro EOS mírně odlišné ceny. Zatímco na jednom webu může mít EOS hodnotu 2,66 USD, na jiném můžete najít cenu 2,65 USD.

Mějte však na paměti, že takový nepatrný rozdíl není důvodem k obavám a pouze přirozená odchylka, která se vyskytuje mezi konkurenčními burzami kryptoměny.

Místo toho musíte pochopit, co způsobuje cenový posun v hodnotě EOS, a nakonec to využít.

Pokud je většina obchodníků na EOS dlouho a tedy – rozhodne se jej koupit, hodnota digitální měny poroste. Když se drtivý počet obchodníků rozhodne své EOS mince zlikvidovat, jeho tržní hodnota následně poklesne.

Obchodní páry EOS

obchodování eos

Finanční hodnotu EOS lze posoudit dvěma způsoby.

 • EOS-fiat: Obchodování EOS s fiat měnou, jako je americký dolar nebo euro.
 • EOS-krypto: Obchodování EOS s jinou kryptoměnou, jako je bitcoin nebo ethereum.

Vzhledem k tomu, že americkými dolary je referenční měna pro obchodování na globálním trhu, najdete EOS / USD jako nejběžnější pár EOS.

To znamená, že můžete také najít EOS obchodované s jinými populárními fiat měnami, jako je euro (EOS / EUR), britská libra (EOS / GBP), japonský jen (EOS / JPY), australský dolar (EOS / AUD) a další.

Je také relativně snazší spekulovat o párech krypto-fiat, což z něj činí vhodnější volbu pro začínající obchodníky. Krypto-fiatové páry vám navíc přinesou lepší spready a vysokou úroveň likvidity na trhu.

Při obchodování EOS s jinými kryptoměnami porovnáváte hodnotu jednoho digitálního aktiva s druhým.

To vyžaduje, abyste důkladně porozuměli oběma kryptoměnám zapojeným do páru. Není to tak překvapivé, že to může být komplikovaný proces analýzy i pro zkušené obchodníky.

V důsledku toho mají noví obchodníci tendenci hledat obchodní pár EOS, jehož cena je vůči americkému dolaru.

To znamená, že záleží jen na vás, zda se rozhodnete obchodovat s EOS proti nekryté měně nebo jiné kryptoměně. Rozhodnutí bude záviset na vašem pochopení širšího trhu digitálních aktiv a na tom, zda jste schopni přesně předpovědět jeho budoucí cenovou akci.

Dlouhodobé nebo krátkodobé obchodování

Obchodníci mají přístup k systému EOS s ohledem na dlouhodobou nebo krátkodobou strategii. Dlouhodobé přístupy obvykle zahrnují nákup EOS mincí přímo z burzy nebo prostřednictvím online brokera.

Jakmile to uděláte, budete mince bezpečně ukládat do krypto peněženky, dokud nenastane čas na prodej. Když je čas, můžete prodat mince EOS a dosáhnout zisku.

V obchodním žargonu se tato metoda často označuje jako "HODLING" vaše kryptoměna.

Jednou z významných výhod těchto dlouhodobých investic je, že se nemusíte starat o krátkodobé volatility trhu. Začínající obchodníci to považují za atraktivnější, protože není nutné se zabývat technickou analýzou a vyhodnocováním grafů.

Kromě toho "koupit a podržet" Obchodní strategie EOS by se mohla více líbit těm, kteří nemají čas na každodenní analýzu trhu.

Na druhou stranu, krátkodobá strategie prospívá volatilitě trhu EOS. Budete se snažit těžit z nejmenších změn v ceně EOS umístěním několika obchodů najednou. To se neliší od tradičního denního obchodování.

Pokud zvolíte tuto cestu, je nejlepší obchodovat s vysoce likvidním párem, jako je EOS / USD nebo EOS / BTC.

Obchodujte a vlastníte EOS

Když plánujete dlouhodobou strategii, kupujete EOS přímo v naději, že se jeho cena zvýší, abyste jej mohli později prodat za více.

K tomu potřebujete důvěryhodnou burzu kryptoměn nebo online brokera, který transakci usnadní.

Vzhledem k procesu je zásadní, abyste našli platformu pro provádění obchodů za vás nákladově efektivním způsobem.

Potřebujete licencovaného makléře, který vám může nejen poskytnout přístup k likvidním párům EOS, ale také zabezpečenou peněženku pro bezpečné uchování vašich kryptoměn.

V tomto ohledu doporučujeme regulovaného brokera eToro. Díky téměř 100 párům kryptoměn, z nichž si můžete vybrat, vám platforma umožňuje obchodovat s EOS za nulovou provizi. Noví obchodníci najdou eToro jako snadný způsob, jak se spojit s 13 miliony obchodníků a poučit se ze svých obchodních strategií.

Ve stejnou dobu, eToro je také preferován ostřílenými obchodníky jak pro jejich dlouhodobé, tak pro krátkodobé investice do kryptoměny.

EOS Trading

Pro ty, kteří nejsou připraveni zavázat se k dlouhodobé investici, ale přesto chtějí těžit z volatility trhu, je nejlepší alternativou obchodovat EOS prostřednictvím CFD (Contracts for Difference).

Obchodováním s CFD budete spekulovat o pohybu cen EOS, aniž byste převzali vlastnictví mince. EOS CFD vám navíc dávají příležitost těžit z rostoucí i klesající cenové akce na trhu.

Zde je stručný přehled toho, co jsou EOS CFD:

 • CFD jsou deriváty, které sledují skutečnou hodnotu EOS.
 • Obchodování s CFD vítá konkurenční spready i pákový efekt.
 • Můžete buď nasadit dlouhou pozici – doufat, že se cena EOS zvýší.
 • Nebo krátká pozice – v naději, že cena klesne.

I když výhod je mnoho, stojí za zmínku, že obchodování s CFD je také považováno za extrémně riskantní. V důsledku toho je obchodování CFD s kryptoměnami zakázáno v USA a Velké Británii, mezi několika dalšími zeměmi.

Pokud se nacházíte v zemi, kde je obchodování s CFD na EOS nelegální, stále budete moci najít neregulované makléře nabízející pákový efekt.

Jak můžete uhodnout, důrazně se to nedoporučuje, protože s nelicencovanou a potenciálně stinnou platformou budete riskovat své peníze..

Navíc budete moci EOS obchodovat pouze s jinou kryptoměnou – protože neregulované burzy se jen zřídka dotýkají nekrytých peněz. To znamená, že budete muset obchodovat EOS proti USDT (Tether), pokud budete chtít replikovat lukrativní tržiště EOS / USD.

Zvažovali byste obchodování EOS?

Jak obchodovat s EOS online – zahájení obchodu

obchodování s EOS

Každý obchodník vytvoří plán, který nejlépe uspokojí současný trh. Tato obchodní strategie je definována výběrem vhodné sady pokynů.

Analyzujete trh a sdělíte online brokerovi, jaké je vaše postavení v systému EOS. To znamená – ať už chcete aktivum koupit nebo prodat. Zprostředkovatel zadá tyto objednávky vaším jménem. Pak sedíte a doufáte, že se trh pohne ve váš prospěch.

Pokud jste v obchodním sektoru EOS nováčkem, níže je uveden seznam nejběžnějších typů pokynů, které byste měli znát.

Koupit nebo prodat objednávku

Nákupní a prodejní objednávky jsou nejzákladnější ze všech obchodních objednávek.

 • Objednávka nákupu je zadána, když si myslíte, že se cena EOS zvýší.
 • Objednávka prodeje je zadána, když si myslíte, že hodnota EOS poklesne.

Každý obchod EOS bude vyžadovat, abyste nejprve určili, zda chcete aktivum koupit nebo prodat.

Pokud se chystáte vstoupit na trh prostřednictvím dlouhé pozice, zadáte nákupní objednávku a uzavřete ji prodejní objednávkou. Naopak, pokud chcete vstoupit na trh prostřednictvím krátké pozice, zadáte prodejní objednávku a uzavřete ji nákupní objednávkou.

Vstupní cena

Vzhledem k tomu, že trh s kryptoměnou se rychle pohybuje, může existovat malý cenový rozdíl mezi okamžikem zadání objednávky a tím, kdy ji váš broker provede.

Abychom vám poskytli větší kontrolu nad těmito mírnými cenovými rozdíly, můžete určit, jak chcete, aby byla vaše vstupní cena určena.

Existují dva typy objednávek, které vám to umožňují:

 • A Tržní objednávka zajistí, že objednávka bude provedena okamžitě nebo za další nejlepší cenu.

Například pokud má EOS hodnotu 2,60 USD a zadáte tržní objednávku ke koupi, makléř ji okamžitě provede. To znamená, že si EOS koupíte za 2,60 USD nebo za nejbližší dostupnou cenu.

 • A Omezit objednávku označuje makléři, že chcete vstoupit na trh za konkrétní cenu.

Řekněme, že současná hodnota EOS je na 2,60 $, ale chcete zadat objednávku pouze tehdy, když dosáhne 2,69 $. Zde můžete použít limitní objednávku. To znamená, že váš obchod nebude proveden, dokud EOS nedosáhne ceny 2,69 USD, nebo nezrušíte limitní objednávku.

Z těchto dvou typů příkazů přicházejí limitované příkazy s vyšší úrovní kontroly nad vaší pozicí na trhu.

Ukončete strategii

Podobně jako u vstupních cen můžete také určit, jak chcete opustit trh. Nejběžnějším způsobem, jak nasadit strategii ukončení, jsou příkazy „take-profit“ a „stop-loss“.

 • A Take-Profit objednávka sdělí vašemu makléři, kdy uzavřít obchod EOS, když dosáhne konkrétní úrovně zisku. Pro ilustraci můžete nastavit objednávku zisku ve výši 2% z vašeho obchodu EOS. To znamená, že vaše objednávka bude automaticky uzavřena, když váš obchod EOS získá 2% zisky.
 • A Stop-Loss pořadí je opačné, v takovém případě chcete omezit své ztráty, pokud se trh pohne proti vám. Pokud je vaše objednávka stop-loss nastavena na 2%, znamená to, že se chcete vyhnout ztrátě více než 2% ve svém obchodu EOS.

Ukážeme vám příklad:

 • Objednávku na EOS zadáte za 2,60 $.
 • Objednávku se ziskem zadáte na 2% nad 2,60 $.
 • Stejně tak chcete omezit své ztráty.
 • Proto zadáte stop-loss objednávku na 1% pod 2,60 $.

Tento obchod může probíhat dvěma způsoby.

 • Vaše předpověď je správná a cena EOS se zvyšuje o 2%. V takovém případě váš makléř provede objednávku zisku ve výši 2,65 USD se ziskem 2%.
 • Vaše předpověď je špatná a cena EOS se snížila o 1%. Broker nyní provede příkaz stop-loss na 2,57 $, čímž omezí vaše ztráty na pouhé 1%.

Bez ohledu na to, jakým směrem se trh bude ubírat, broker provede příkazy k zisku nebo stop-loss na základě vašich předem stanovených cenových úrovní.

Jak vydělat peníze obchodováním s EOS

obchodování s EOS

Zadávání správných objednávek eliminuje potřebu ručního prohlížení vašich vynikajících obchodů EOS. To znamená, že vaše objednávky nejsou jediným faktorem určujícím rizika vašich pozic EOS.

Klíčové je, že když se učíte, jak obchodovat s EOS, je třeba vzít v úvahu několik dalších aspektů.

1. Vklad

Váš vklad je jednoduše částka peněz, kterou riskujete při obchodování s EOS. Vyšší sázka se standardně promítá do vyšších zisků, ale také vyšších ztrát.

Představte si, že na obchodě EOS získáte 2% zisky. Z vkladu 50 $ bude váš zisk 1 $. Současně, pokud jste riskovali 1 000 $, váš zisk bude činit 20 $.

Není to však tak jednoduché, jako vsadit nejvyšší částku do obchodů EOS. Musíte také vypočítat riziko a podle toho zacházet se svými prostředky.

Většina obchodníků má zavedenou strategii správy bankrollu, která pomáhá spravovat jejich kapitál. Ve skutečnosti omezíte své obchody na určité procento prostředků dostupných na vašem obchodním účtu.

Mnoho obchodníků má tendenci omezovat své sázky na 2% za obchod. To znamená, že pokud máte na svém účtu 2 000 $, vložíte pouze 40 $ na jeden obchod EOS.

Populární krypto broker eToro vám umožňuje obchodovat s EOS již za 25 USD. Je to skvělý způsob, jak si udržovat přehled o svých obchodních fondech, zejména pokud provádíte krátkodobé strategie.

2. Páka obchodování s EOS

Dříve jsme hovořili o výhodách EOS CFD. Obchodník nejvíce oslovuje možnost využít pákový efekt.

To vám umožní získat větší expozici na trhu tím, že zaplatíte jen zlomek požadovaného vkladu a zbytek si půjčíte od makléře.

Například pokud uplatňujete pákový efekt 1:10 na vklad 100 $, vaše pozice má hodnotu 1 000 $.

Pákový efekt může výrazně zvýšit vaše zisky. Pokud se ale obchod pokazí, zesílí to také vaše ztráty.

Ukážeme vám, jak v praxi funguje pákový efekt na obchod EOS:

 • Zadáte prodejní objednávku v hodnotě 2 000 $ na EOS / USD
 • Použijete pákový efekt 1: 5
 • Zisk z tohoto obchodu je 5%.
 • Obvykle by váš zisk z tohoto obchodu byl 100 $.
 • S pákou 1: 5 se vaše zisky zesílí na 500 $.

Přestože obchodování CFD může být ve vaší zemi zakázáno, stále bude možné najít neregulované platformy nabízející pákový efekt. V takových případech můžete dokonce najít limity pákového efektu až 1: 100 nabízené na kryptoměnách.

Ale jak je zřejmé, obchodování s tak velkou pákou je velmi riskantní – zejména při použití nelicencované burzy. Místo toho je nejlepší zůstat u plně regulovaného zprostředkovatelského webu, jako je eToro.

Poplatky za obchodování s EOS online

Jak jsme zmínili v této příručce, je nejdůležitější, abyste si vybrali správného brokera pro vaše potřeby obchodování s EOS. Správný makléř pro vás není určen pouze podle jejich reputace, ale také podle toho, kolik účtuje na poplatcích. Koneckonců, makléřské platformy jsou skutečně obchod.

Struktura poplatků online makléřů EOS se bude lišit v závislosti na jejich individuálních zásadách.

Níže je uveden seznam nejběžnějších typů poplatků, na které narazíte.

EOS Trading Commission

Provize účtuje téměř každý zprostředkovatel a počítají se jako variabilní poplatek oproti hodnotě vaší objednávky.

Jako model aktuálních sazeb – broker kryptoměn Coinbase vám účtuje provizi 1,49% za každou obchodní objednávku. To znamená, že při vstupu na trh i při odchodu budete muset zaplatit 1,49%.

Pro srovnání vám eToro umožní obchodovat na základě nulové provize – nejen na EOS, ale také na 15 dalších kryptoměnách.

EOS Spread

Spready jsou nevyhnutelnou kategorií poplatků.

„Spread“ se vypočítá jako rozdíl mezi kupní cenou aktiva a prodejní cenou. Při obchodování s EOS chcete, aby rozpětí bylo co nejtěsnější, takže to neovlivní vaši schopnost dosahovat zisku.

Pro lepší představu:

 • Pokud je rozpětí u vybraného makléře u EOS 1,50%, znamená to, že musíte dosáhnout zisku přes 1,50%.
 • Cokoli pod tím a vy jste stále v červených číslech.
 • Jinými slovy, pokud se hodnota vašeho obchodu EOS zvýšila o 1%, stále jste o 0,5% nižší.

Další poplatky za obchodování s EOS

Online makléři vám také účtují řadu správních poplatků, které se mohou brzy zvýšit.

To zahrnuje:

 • Poplatky za vklad / výběr: Před zahájením obchodování s EOS musíte vložit finanční prostředky na svůj obchodní účet. Někteří makléři vám účtují poplatek pokaždé, když přidáte nebo vyberete peníze, nezapomeňte si to zkontrolovat.
 • Nečinnost: Tento poplatek je účtován, pokud je váš účet po určitou dobu neaktivní. Opět se nejedná o standardní poplatek a u jednotlivých makléřů se liší.
 • Jednodenní financování: Poplatky za financování přes noc, nazývané také swapové poplatky, se vztahují hlavně na ty, kteří obchodují s CFD. Tyto poplatky jsou účtovány, když své obchodní pozice necháváte otevřené přes noc. Někteří makléři CFD vám také účtují o něco vyšší poplatek přes víkend.

Abychom zdůraznili věc, poplatky mohou vždy určovat, jaký velký zisk nakonec ze svých obchodů vyděláte. Než si tedy vyberete obchodní stránku EOS, musíte pečlivě zvážit podmínky.

Připraveno k zahájení obchodování EOS?

Jak obchodovat s EOS 2021 – podrobný návod

Ano, nyní se věnujeme nejzajímavějšímu kroku této příručky, jak obchodovat EOS se svým makléřem.

Vytvořili jsme čtyři jednoduché kroky, kterými se musíte řídit.

Krok 1: Vyberte obchodní web EOS

Prvním krokem je najít si renomovanou online obchodní platformu. Rychlé vyhledávání na internetu odhalí stovky možností, ale může být obtížné najít legitimní web, který vyhovuje vašim potřebám.

Níže je uveden kontrolní seznam toho, co musíte hledat u online makléře EOS.

 • Nařízení: Je online broker držitelem jakýchkoli regulačních licencí – například licencí od FCA, ASIC nebo CySEC?
 • Struktura poplatků: Je broker transparentní ohledně poplatků? Pokud ano, za jaké poplatky jste odpovědní?
 • Platební metody: Které způsoby platby jsou k dispozici pro vklad a výběr finančních prostředků do az vašeho obchodního účtu?
 • Minimum účtu: Jaká je minimální požadovaná částka vkladu a minimální možný vklad při obchodování s EOS?
 • Páry EOS: Jaké obchodní páry jsou k dispozici pro EOS?
 • Navigace obchodní platformy: Jaký je uživatelský zážitek na obchodní platformě?
 • Mobilní aplikace: Existuje mobilní aplikace pro obchodní platformu?

Kromě toho se také doporučuje zkontrolovat uživatelské recenze online brokera, ke kterému se chystáte připojit. Tato zpětná vazba od zákazníků vám poskytne přehled o skutečném výkonu a důvěryhodnosti obchodního webu EOS.

Z našeho výzkumu jsme to zjistili eToro zaškrtne téměř všechna políčka z našeho seznamu.

Zde jsou některé z funkcí, díky nimž je eToro jedním z nejlepších makléřů EOS pro obchodování.

 • eToro je platforma pro sociální obchodování, která vám umožňuje spojit se a učit se od ostatních obchodníků.
 • The "Copy Trader" Tato funkce umožňuje kopírovat obchodní strategie zkušených obchodníků.
 • Všechny obchodní trhy EOS jsou bez provizí a přicházejí s konkurenčními spready.
 • K dispozici je sortiment platebních možností, včetně bankovních převodů, debetních / kreditních karet a digitálních peněženek, jako je PayPal
 • EOS můžete obchodovat proti fiatovým měnám i digitálním měnám.

Krok 2: Otevřete si obchodní účet EOS

Po výběru online brokera si nyní můžete otevřít účet. Budete muset poskytnout své osobní údaje, jako je jméno, adresa, datum narození a kontaktní údaje.

Pokud váš online makléř pracuje v souladu s předpisy KYC (která by měla), platforma si také vyžádá kopii vašeho pasu nebo řidičského průkazu.

Tento krok je nezbytný k dodržení zákonů proti praní peněz.

Krok 3: Vložte prostředky

Jakmile platforma ověří vaše ID, můžete vložit finanční prostředky na svůj obchodní účet.

Vyberte nejpreferovanější způsob platby a převeďte požadovanou částku.

Na eToro si můžete vybrat mezi kreditními / debetními kartami, bankovním převodem nebo elektronickou peněženkou, jako jsou PayPal, Skrill nebo Neteller.

Krok 4: Vyberte si EOS Trading Market

obchod eos

Vyberte, zda chcete obchodovat EOS s fiat měnou nebo jiným digitálním aktivem. EOS můžete jednoduše vyhledat na eToro a zjistit, jaké páry jsou k dispozici pro obchodování.

Krok 5: Umístěte EOS Trade

Nyní je čas otevřít svůj obchod EOS. Vše, co potřebujete, je zadat své vstupní a výstupní objednávky. Váš makléř poté provede obchod za vás.

Pokud potřebujete rychlé osvěžení typů objednávek, neváhejte posunout nahoru do naší sekce na "Nastavení obchodu EOS".

Jak obchodovat s příručkou EOS – Verdikt

Obchodování s kryptoměnami vyžaduje hodně výzkumu a přípravy. EOS se nijak neliší. Než se tedy pustíte do obchodního prostoru EOS, nezapomeňte se připravit přečtením průvodců, jako je ten náš.

Můžete začít tím, že zvážíte, zda chcete aktivum dlouhodobě držet, nebo jej vyměnit za krátkodobé zisky. Ještě důležitější je zajistit, abyste měli obchodní plán a správného online makléře, který to za vás provede.

Jak jsme již zmínili, eToro je vynikající volbou pro nové obchodníky s kryptoměnou. Můžete obchodovat s EOS proti fiat i jiným kryptoměnám – vše bez provize.

Především si můžete být jisti, že při výběru eToro pro online obchodování EOS používáte silně regulovaného makléře.

eToro – nejlepší zprostředkovatel obchodu s EOS

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Kde mohu bezpečně obchodovat s EOS?

EOS můžete obchodovat na stovkách online burz a makléřů. eToro je jedním z nejlepších online brokerů ve vesmíru – s regulačními licencemi z Velké Británie, Kypru a Austrálie.

Jak mohu obchodovat s EOS?

EOS můžete obchodovat s fiat měnou nebo kryptoměnou. Online makléři, jako je eToro, usnadňují obchodování s kryptoměnami s vkladem již od 25 USD.

Kolik peněz můžete při obchodování s EOS vydělat?

Vaše zisky při obchodování s EOS budou záviset na tom, jak dobře předpovídáte pohyby na trhu a také výši vkladu. Pokud jsou vaše spekulace správné, vyděláte. Pokud ne, způsobíte ztrátu. Bez ohledu na to potřebujete strategii správy bankrollu, abyste mohli správně spravovat své obchodní fondy EOS.

Je EOS obchodování legální v USA?

Obchodování EOS je v USA legální. Nemůžete se však zapojit do obchodování s CFD EOS jako Američan.

Jak můžete uplatnit pákový efekt na EOS CFD?

Při obchodování s EOS můžete použít pákový efekt pomocí CFD brokera. Obyvatelé USA a Velké Británie nemají přístup k CFD kryptoměny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me