Jak obchodovat s Ethereum Classic: Podrobný průvodce

Scéna obchodování s kryptoměnou je na celosvětových titulcích, protože si stále získává na popularitě.

Můžeš vyměňte Ethereum Classic proti ostatním kryptoměnám jako bitcoin a litecoin. Alternativně můžete digitální měnu obchodovat s fiat měnou, jako jsou americké dolary.

Chcete toto vysoce spekulativní aktivum obchodovat sami? Pokud ano, zůstaňte naladěni.

V této příručce hovoříme o tom, jak obchodovat s Ethereum Classic online.

To zahrnuje základy holé kosti jak obchodovat s Ethereum Classic, projít celou cestu až po typy objednávek, očekávané poplatky a jak najít slušného makléře.

Jak obchodovat s Ethereum Classic v 5 snadných krocích:

Chcete-li obchodovat s ETC, je prvním krokem otevřít účet s regulovanou burzou, deponovat prostředky, vybrat Ethereum Classic ze seznamu platforem a nakonec koupit ETC (jít dlouho) nebo prodat ETC (jít krátce).

Tato příručka, jak obchodovat s ETC, rozdělí vše laicky, takže nebudete obchodovat naslepo. Pokud však nemáte dost času na to, abyste si to přečetli všemi způsoby, musíte nyní obchodovat s Ethereum Classic.

Krok 1: Otevřete si účet u regulovaného makléře

Krok 2: Financuje váš účet

Krok 3: Vyberte, kolik Ethereum Classic chcete obchodovat

Krok 4: Koupit ETC (prodloužit) nebo prodat ETC (prodloužit)

Krok 5: Potvrďte obchod

Obsah

Co je to Ethereum Classic Trading?

Jak funguje Ethereum Classic Trading?

Jak obchodovat s Ethereum Classic online – nastavení obchodu

Jak vydělat peníze klasickým obchodováním s etherem

Jak obchodovat s Ethereum Classic 2021 – podrobný návod

Časté dotazy

Co je to Ethereum Classic Trading?

Ačkoli Ethereum Classic je digitální měna – odlišná od vládních měn vydávaných „fiat“, které všichni používáme k placení daní – kryptoměny si stále drží finanční hodnotu.

Finanční hodnota digitálních měn, jako je Ethereum Classic, se mění každou sekundu během jediného obchodního dne. To závisí na nabídce a poptávce na trhu, který jako každé obchodovatelné aktivum přirozeně kolísá.

Při zvažování, jak obchodovat s Ethereum Classic, je třeba si nejprve uvědomit, že vaším konečným cílem bude správně předpovědět růst nebo pokles ceny mincí ETC.

Pokud poptávka po Ethereum Classic stoupá, cena digitální mince se zvýší. Pokud se stane opak, cena se sníží.

Schopnost předvídat tento sentiment na trhu je způsob, jakým obchodníci s kryptoměnami dosahují zisku.

Níže uvidíte jednoduchý příklad, jak obchodovat s Ethereum Classic:

 • Řekněme v říjnu, cena Ethereum Classic je 4,00 $
 • To je ilustrováno jako ETC / USD
 • Věřit, že Ethereum Classic je podhodnocen, zadáte objednávku v hodnotě 1 000 $
 • Do prosince má digitální aktivum hodnotu 6,50 USD
 • To ukazuje nárůst hodnoty v celkové výši 62%
 • Prosím, se svými zisky se rozhodnete uzavřít svůj obchod vytvořením prodejní objednávky

Jak vidíte, v našem příkladu se Ethereum Classic za dva měsíce zvýšil z 4,00 na 6,50 USD, což vedlo k 62% zisku. Z objednávky nákupu 1 000 $ jste získali zisky 620 $!

Tento příklad ukazuje, že když jste schopni správně předpovědět trhy a včas – můžete dosáhnout zisku při obchodování s Ethereum Classic. Pokud byste však předpověděli nesprávně, zůstala by vám finanční ztráta.

V důsledku toho byste neměli ani uvažovat o tom, jak obchodovat s Ethereum Classic, aniž byste se nejprve naučili důkazy o tom, jak trh funguje.

Jak funguje Ethereum Classic Trading?

Pokud jste již dříve obchodovali v jakékoli kapacitě – obchodování s Ethereum Classic bude pro vás druhou přirozeností.

Na rozdíl od akcií a komodit – které jsou aktivní po staletí, však kryptoměny existují jen něco málo přes 11 let.

Pro ty, kteří nemají zkušenosti nebo potřebují rekapitulaci, pojďme se podívat na některé základy Ethereum Classic.

Pohyby cenového obchodování při klasickém obchodování s Etherem

Pokud budete mít pevné pochopení toho, co pohání náklady na Ethereum Classic, může vám to pomoci, pouze pokud jde o pokus o předvídání posunů hodnoty.

Pokud se sentiment trhu vůči Ethereum Classic naklání směrem k obchodníkům, kteří jdou dlouho, zobrazí se to v ceně. Pokud obchodníci budou houfně klesat, ovlivní to také vnímanou hodnotu digitální měny.

U online brokerů si navíc všimnete, že ceny uvedené v ETC se budou lišit. Například jedna obchodní platforma vám může na Ethereum Classic nabídnout 6,0950 $, zatímco jiná 6,0947 $. Ať tak či onak, cenový rozdíl má tendenci být nepatrný a bez obav.

Klasické obchodní páry Ethereum

obchodování ethereum classic

Jak jsme se již dříve zmínili, můžete obchodovat buď proti fiat měnám, jako je euro nebo americký dolar, nebo proti jiným kryptoměnám, jako je bitcoin.

Počínaje „krypto-fiatem“ – to znamená, že budete obchodovat s Ethereum Classic proti vládní měně, jako jsou americké dolary. Například když uvidíte pár ETC / USD – ETC je „krypto“ měna a USD je „fiat“ měna.

Zatímco většina lidí dává přednost obchodování Ethereum Classic se super silným USD, některé obchodní platformy nabízejí alternativy. Může to například zahrnovat euro (ETC / EUR), britskou libru (ETC / GBP), japonský jen (ETC / JPY) nebo australský dolar (ETC / AUD).

Je třeba říci, že obchodováním Ethereum Classic s měnou, jako je USD, je vysoce pravděpodobné, že zažijete lepší spready – díky takové vysoké likviditě.

Proto vás nepřekvapí, že páry krypto-fiat jsou mnohem vhodnější pro začátečníky. Nejen, že je snazší vyčíslit vaše zisky a ztráty z obchodování Ethereum Classic proti fiat měně, ale je také mnohem snazší spekulovat o jeho budoucí hodnotě.

Abychom shrnuli naši sekci o párech – ať už se rozhodnete obchodovat Ethereum Classic proti fiat měně nebo jiné kryptoměně – musíte předpovědět růst nebo pokles hodnoty příslušného směnného kurzu.

Dlouhodobé nebo krátkodobé obchodování

Když uvažujete o tom, jak obchodovat s Ethereum Classic, je důležité zvážit, který finanční nástroj je nejvhodnější pro vaše obchodní cíle.

Například pokud chcete obchodovat s Ethereum Classic, protože si myslíte, že hodnota aktiva bude po delší dobu růst na hodnotě – zvažte nákup ETC coinů přímo.

Tímto způsobem je uložíte do kryptoměny a budete držet digitální měnu týdny nebo měsíce, dokonce roky najednou. Na oplátku budete vydělávat, když máte pocit, že je správný čas na dosažení největších zisků.

Pokud jste nováček, pravděpodobně vám bude stránka čtení grafů a technická analýza věcí připadat trochu složitější. To vám zase může velmi ztěžovat rozhodování potřebná k dosažení zisku.

S ohledem na tuto skutečnost můžete považovat za vhodnější strategii „koupit a podržet“. Důvodem je to, že držením kryptoměny se již nemusíte starat o krátkodobou volatilitu Ethereum Classic.

Pokud jde o krátkodobý způsob obchodování Ethereum Classic, vaším cílem je pravidelně dosahovat menších zisků. Možná zjistíte, že zadáváte mnoho nákupních a prodejních objednávek po celý den – zvláště pokud se vám líbí obchodník s denem kryptoměny.

Pokud zvolíte tuto cestu, doporučujeme držet se obchodování ultrakvapalných párů, jako jsou ETC / BTC a ETC / USD.

Obchodujte a vlastněte klasický ethereum

Pokud se rozhodnete využít výše zmíněnou strategii „nákupu a podržení“, doporučujeme vám to prostřednictvím dobře respektovaného a regulovaného online brokera, namísto kryptoměny.

Pokud ještě nemáte prozkoumat stovky makléřů v online prostoru – můžeme doporučit eToro. Platforma pro sociální obchodování se stará o více než 13 milionů klientů. Nejen, že můžete své Ethereum Classic bezpečně uložit bez dalších poplatků, ale broker nabízí obchodování s kryptoměnou bez provize..

Strategie nákupu a pozdržení tedy není vyhrazena pouze pro začátečníky – je vhodná pro lidi, kteří mají jakoukoli obchodní zkušenost. Jak jsme řekli, dlouhodobá strategie omezuje potřebu sledovat krátkodobé cenové výkyvy.

Ethereum Classic Trading

Pokud dáváte přednost myšlence oblíbených krátkodobých obchodních strategií, jako je „denní obchodování“ nebo „swingové obchodování“ – můžete se rozhodnout pro „Ethereum Classic CFD (Contract for Difference)“.

V tomto bodě bychom měli zmínit, že pokud žijete v USA, jsou CFD přísně zakázány, podle amerického zákona o cenných papírech. Pokud žijete ve Velké Británii, můžete získat CFD pro většinu aktiv – kromě digitálních měn, jako je Ethereum Classic.

Zde je stručný návod, o čem jsou CFD:

 • CFD sledují skutečnou cenu daného finančního aktiva – tentokrát Ethereum Classic
 • CFD Ethereum Classic zvou konkurenční poplatky a pákový efekt na obchody
 • Na kryptoměnách můžete jít „krátce“ nebo „dlouho“ – to znamená, že můžete získat zisky na medvědích a býčích trzích

Pokud máte přístup k CFD, kde žijete, můžete obchodovat s Ethereum Classic proti fiatům i kryptoměnám.

Pokud máte v úmyslu využít pákový efekt bez ohledu na to, zda je to ve vaší zemi legální – vždy bude existovat kryptoburza třetí strany ochotná vám ji nabídnout.

Je však nejdůležitější, abyste věděli, že se jedná častěji o neregulované prostory – a proto je váš kapitál ohrožen. Je také nepravděpodobné, že budete moci vložit prostředky na svůj účet pomocí fiat měny, jako jsou americké dolary.

Pokud navíc chcete obchodovat s Ethereum Classic proti americkým dolarům, budete se pravděpodobně muset vypořádat s ETC / USDT místo s ETC / USD. Pro ty, kteří to nevědí, USDT je ​​digitální měna zvaná Tether, navázaná na USD.

Zvažovali byste obchodování Ethereum Classic ETC?

Jak obchodovat s Ethereum Classic online – nastavení obchodu

jak obchodovat ethereum classic

Abyste se naučili, jak efektivně obchodovat s Ethereum Classic, musíte mít pevné pochopení obchodních objednávek. Nakonec bez zadání objednávky váš online makléř nebude vědět, jaká je vaše pozice ve vašem obchodu Ethereum Classic!

Pokud jste náhodou obchodovali na forexu a podobně, postup již znáte. Pro ty, kteří tak neučinili – zadáte objednávku v závislosti na vaší predikci a obchodní platforma provede tuto objednávku za vás. Pak se posadíte a doufáte v to nejlepší.

Níže procházíme seznam snadno použitelných objednávek při online obchodování Ethereum Classic.

Koupit nebo prodat objednávku

Počínaje nejzákladnějšími objednávkami jsou „koupit“ a „prodat“ povinné.

V podstatě:

 • Pokud si myslíte, že hodnota Ethereum Classic zvýší hodnotu, proveďte objednávku
 • Pokud si myslíte, že hodnota Ethereum Classic poklesne na hodnotě, proveďte prodejní objednávku

Jak vidíte, objednávky na nákup / prodej jsou velmi jednoduché. Každá jednotlivá objednávka, kterou zadáte k obchodování s Ethereum Classic, bude vyžadovat objednávku na nákup a prodej.

Stručně řečeno, pokud vstoupíte na trh s objednávkou na nákup – objednávka na prodej uzavře váš obchod. Pokud zadáte s prodejní objednávkou – nákupní objednávka uzavře váš obchod.

Vstupní cena

Nyní, když znáte základy obchodování s Ethereum Classic, vás provedeme několika dalšími užitečnými objednávkami.

Online obchodní platforma se vás vždy zeptá, zda chcete „limitní objednávku“ nebo „tržní objednávku“ – což naznačuje vaši „strategii ukončení“ brokerovi.

Níže naleznete jednoduché vysvětlení jednotlivých příkazů k odstranění mlhy:

 • Tržní objednávka: Ethereum Classic má hodnotu 6,5020 $. Těší vás cenová nabídka, kterou zadáte u svého makléře na tržní objednávku. Váš makléř provede tuto objednávku okamžitě za tuto nebo nejbližší dostupnou cenu. Kvůli nabídce a poptávce se cena, kterou získáte, může mírně lišit.
 • Omezit objednávku: Ethereum Classic má hodnotu 6,5020 USD, ale nechcete vstoupit na trh, dokud cena nedosáhne 6,6970 USD. S ohledem na to zadáte „limitní objednávku“ ve výši 6 69970 USD. Tato pozice zůstane nevyřízená, dokud mince ETC nedosáhnou tohoto cenového cíle, nebo se nerozhodnete ručně zrušit svou limitní objednávku.

Mezní objednávky jsou mezi obchodníky s jakýmkoli aktivem nesmírně populární kvůli úrovni kontroly nad pozicí.

Ukončete strategii

Po objasnění toho, jak vstoupit na trh, je jen přirozené, že přejdeme k strategiím ukončení. Zde se používají objednávky „take-profit“ a „stop-loss“.

Níže naleznete jednoduché vysvětlení jednotlivých příkazů k odstranění mlhy:

 • Zisk: Pokud chcete uzamknout svůj zisk, řekněme 3% z vašeho obchodu Ethereum Classic – nastavte si objednávku zisku o 3% nad nebo pod aktuální cenu. Pokud nebo kdy ETC coiny dosáhnou tohoto cenového bodu – váš makléř uzavře váš obchod za vás.
 • Stop-ztráta: Pokud se chcete vyhnout ztrátě více než 1% na vašem obchodu Ethereum Classic – nastavte svůj příkaz stop-loss na 1% nad nebo snížit jeho aktuální hodnotu. Pokud nebo kdy ETC coiny dosáhnou této ceny – váš makléř uzavře váš obchod za vás.

Chcete-li dále vysvětlit, podívejte se níže na příklad, jak lze oba použít ve stejném obchodě:

 • Obchodujete ETC / USD za 6,5020 USD
 • Věříte, že cena poroste, zadáte objednávku
 • Nechcete-li ztratit více než 1%, zadáte objednávku na ztrátu ve výši 6,4369 $
 • Pokud vaše pozice dosáhne zisku 3%, hledáte peníze
 • Zadáte tedy objednávku na zisk ve výši 6 69970 USD

Jak je zřejmé z našeho příkladu, je možné použít příkazy take-profit a stop-loss na obou stranách ceny Ethereum Classic. Bez ohledu na to, jakým směrem se bude cena digitální měny ubírat, broker uzavře obchod automaticky – za podmínek, které jste dříve určili.

Možné výsledky jsou pouze dva a jsou následující:

 • Pokud se ETC / USD zvýší na 6 69970 USD – broker automaticky provede vaši objednávku zisku. Tím se uzamkne váš 3% zisk a následně bude váš obchod uzavřen.
 • Pokud ETC / USD poklesne na 6,4369 $ – broker provede vaši stop-loss objednávku automaticky. Tím se zastaví vaše ztráta na 1% a následně bude váš obchod uzavřen.

Připraveni se ponořit Ethereum Classic ETC trh?

Jak vydělat peníze obchodování Ethereum Classic

Jak je zřejmé z výše uvedených příkladů, existují objednávky, které snižují potřebu ručně uzavřít váš obchod ve správný čas. To však neznamená, že je snadné vydělat peníze obchodováním s Ethereum Classic.

Naopak, existuje mnoho dalších aspektů, než se dozvíte, jaké jsou obchodní transakce s digitálními měnami – viz níže.

1. Vklad

Získali jste kontrolu nad objednávkami a jste připraveni obchodovat s Ethereum Classic právě teď? Nejprve musíte vybrat svůj vklad. Je třeba mít na paměti, že čím vyšší je váš vklad, tím větší může být váš zisk nebo ztráta.

Například pokud vsadíte 50 $ na Ethereum Classic a získáte 3% zisky – je to ekvivalent 1,50 $. Na druhou stranu, pokud vsadíte na svůj obchod vyšší sázku, řekněme 1 000 $ – zisk 30 $ by byl realizován.

To je důvod, proč mnoho obchodníků zahrnuje strategii správy bankrollu do svých obchodních snah.

Když uvažujete o tom, jak obchodovat s Ethereum Classic, mějte na paměti, že zůstatek na vašem účtu se bude týden co týden měnit, zejména pokud použijete krátkodobou strategii.

S ohledem na to je rozumné použít jako vodítko určité procento. Populární strategií správy bankrollu je nikdy nevkládat více než 2% dostupného obchodního účtu.

Například pokud máte na svém účtu 1 500 $, nevkládejte do obchodu Ethereum Classic více než 30 $. Pokud byste měli 10 000 $, byl by maximální vklad 200 $ – a tak dále.

Dobrou zprávou je, že obrovsky zprostředkovatelská platforma eToro vám umožní obchodovat s Ethereum Classic od 25 USD – takže je tato strategie snadno dosažitelná.

2. Pákový efekt klasického obchodování s Etherem

Již jsme zmínili, že někteří lidé nemají přístup k CFD Ethereum Classic. Pokud do této kategorie nespadáte – máte přístup k pákovým efektům, které CFD zvou. Ačkoli pákový efekt zní skvěle, je důležité si na něj dávat pozor.

Pokud obchodujete s Ethereum Classic a uskutečňujete správné volání se svým makléřem (což má za následek zisk) – výše uvedená páka může výrazně zvýšit vaše zisky.

Pokud tedy použijete pákový efekt, ale obchod jde špatně (výsledkem je ztráta) – pákový efekt vaše ztráty zvětší.

Pro přehlednost viz níže příklad obchodování Ethereum Classic s pákovým efektem:

 • Vytvoříte prodejní objednávku 1 000 $ na ETC / USD
 • Na svůj obchod uplatňujete pákový efekt 1: 2
 • Váš zisk je 10%
 • Bez páky jsou vaše zisky 100 $
 • Při uplatnění páky 1: 2 jsou vaše zisky 200 $

Jak vidíte výše, pokud se vám podaří získat pákový efekt, můžete svůj zisk zvětšit. Zjistíte, že některé obchodní platformy nabízejí klientům pákový efekt až 1: 100. Doporučujeme vyhýbat se těmto makléřům, protože jsou pravděpodobně neregulovaní.

Fess to Trade Ethereum Classic online

Možná jste se již rozhodli, jak obchodovat s Ethereum Classic – ať už proti nekryté měně nebo kryptoměně, v dlouhodobém nebo krátkodobém horizontu. Ať tak či onak, měli byste si být vědomi možných poplatků.

Obchodní platforma je koneckonců podnikání. Poplatky účtované takovými makléři se mohou a budou značně lišit. Z tohoto důvodu je důležité zkontrolovat poplatky každého jednotlivého makléře.

Níže naleznete seznam běžně používaných poplatků, které vám poskytnou představu o tom, na co si dát pozor.

Ethereum Classic Trading Commission

Většina online makléřů si bude účtovat provizi, která vám umožní obchodovat s Ethereum Classic. Obvykle jde o variabilní poplatek oproti hodnotě vaší objednávky.

Pro představu, co můžete očekávat – broker kryptoměn Coinbase účtuje klientům 1,49% za každou jednotlivou obchodní akci. To je 1,49% při vstupu na trh a 1,49% při opuštění trhu.

V ostrém kontrastu – na eToro můžete očekávat, že zaplatíte 0% provizi, když se rozhodnete obchodovat s Ethereum Classic. K dispozici je také 15 dalších digitálních měn!

Ethereum Classic Spread

Rozpětí účtované online makléři je srovnatelné s nepřímým poplatkem. Jednoduše řečeno, rozpětí je rozdíl mezi kupní cenou a prodejní cenou aktiva – v tomto případě Ethereum Classic.

Čím větší je cenový rozdíl, tím větší je „poplatek“. Na druhou stranu, pokud zjistíte, že broker nabízí „těsné rozpětí“ – je to pro vaši peněženku lepší. Chcete-li na to uvést jemnější bod – pokud je rozpětí 1,90% u vašeho obchodu Ethereum Classic, začínáte svůj obchod na 1,90% v červené barvě.

To znamená, že pokud vaše pozice činí 1,90%, je to ve skutečnosti zlomové – zatímco cokoli nad 1,90% je považováno za zisk.

Další poplatky za obchodování s Ethereum Classic

Nyní, když jsme vás informovali o nejčastěji viděných poplatcích, je důležité vědět, že za účelem obchodování s Ethereum Classic mohou vstoupit do hry další poplatky.

Níže uvádíme několik dalších, na které si dávejte pozor.

 • Vklad / výběry: Někteří online makléři standardně účtují poplatky za vklad / výběr. Například krypto platforma Binance účtuje 2% za každou transakci debetní kartou, zatímco u Coinbase je to 3,99%. Naproti tomu pro obchodování Ethereum Classic na eToro je jediný poplatek za financování 0,5%, účtovatelný klientům, pokud nevložíte americké dolary.
 • Nečinnost: Poplatky za nečinnost jsou u online brokerů běžné. Tento poplatek je obvykle účtován měsíčně – po 12 měsících aktivního obchodování. Některé obchodní platformy se začínají nabíjet již po 3 měsících. Měsíční poplatek bude účtován, dokud nebude váš účet zúčtován nebo než uzavřete obchod.
 • Jednodenní financování: Pokud nejste z USA nebo Velké Británie a máte přístup k CFD, kde žijete – budete povinni platit poplatky za financování přes noc. Tento poplatek se účtuje za každý obchod ponechaný otevřený přes noc, o víkendu se účtuje vyšší poplatek. Toto se také označuje jako „poplatek za výměnu“.

Před registrací si vždy zkontrolujte cenovou tabulku jakékoli obchodní platformy, protože poplatky mohou brzy pohltit vaše zisky.

Na davu potěšujícího eToro můžete obchodovat bez provize Ethereum Classic. Nejen to, ale regulovaný makléř nabízí konkurenční spready a pouhý 0,5% poplatek za vklady mimo USD.

Jak obchodovat s Ethereum Classic 2021 – podrobný návod

Nyní už bezpochyby trochu přecházíte, abyste mohli začít obchodovat s Ethereum Classic.

Abychom dokončili vaši cestu v učení, jak obchodovat s Ethereum Classic, připravili jsme pro vás podrobný návod, který vás provede.

Krok 1: Vyberte si klasický obchodní web Ethereum

První zastávkou při výběru obchodního webu Ethereum Classic je nalezení slušné obchodní platformy. Existují stovky online platforem, které vás mohou zaregistrovat – proto vybírejte moudře.

To je důvod, proč si myslíme, že je nejdůležitější zkontrolovat náš seznam důležitých faktorů, na které je třeba dávat pozor při hledání online krypto brokera.

 • Nařízení: Je obchodní platforma licencována a regulována organizacemi jako CySEC, FCA nebo ASIC?
 • Poplatky: Za jaké poplatky brokera jste při obchodování Ethereum Classic odpovědní?
 • Platby: Jaké typy plateb krypto platforma přijímá?
 • Minimum účtu: Jaký je minimální vklad a vklad požadovaný na obchodním místě?
 • Ethereum Classic Pair: S jakými kryptoměnami a fiat měnami lze obchodovat proti ETC?
 • Obchodní platforma: Je obchodní platforma Ethereum Classic snadno použitelná a přátelská k nováčkům?
 • Mobilní, pohybliví: Nabízí online broker mobilní aplikaci pro obchodování na cestách?

Jak vidíte, je třeba hodně přemýšlet, takže by to nemělo být falešné rozhodnutí. Obchodní platforma není odpovědná pouze za provádění vašich objednávek Ethereum Classic. Pravděpodobně ale bude vaše digitální měna ukládat i pro vás.

eToro září různými způsoby, jak by souhlasilo mnoho z jeho 19 milionů klientů. Níže uvádíme nejlepší aspekty obchodování Ethereum Classic na eToro.

 • Platforma pro sociální obchodování je silně regulována v různých jurisdikcích, včetně licencí s ASIC, FCA a CySEC. Pro obyvatele USA, eToro je registrován u FINRA
 • Klienti těží z obchodování bez provize Ethereum Classic s úzkými spready
 • eToro zpracovává vklady okamžitě a přijímá kreditní / debetní karty a elektronické peněženky jako PayPal, Skrill a Neteller
 • Makléř nabízí pro obchodování s Ethereum Classic různé fiatové měny i digitální měny
 • Minimální vklad k obchodování ETC je pouhých 25 $

Krok 2: Otevřete si klasický obchodní účet Ethereum

Přejděte na obchodní platformu podle vašeho výběru a vyhledejte tlačítko „Připojit se nyní“ nebo „Zaregistrovat se“. V eToro, tento proces trvá v průměru méně než 10 minut.

Budete požádáni o vyplnění některých základních údajů, jako je vaše jméno, adresa, e-mail, telefonní číslo a datum narození. Budete také povinni nahrát kopii svého průkazu totožnosti s fotografií, například cestovního pasu. Online broker musí zjistit, kdo jste, podle pravidel KYC.

eToro používá k ověření údajů o klientovi automatizovanou technologii ID – to znamená, že budete obchodovat s Ethereum Classic prakticky v žádném okamžiku.

Ethereum Classic můžete obchodovat před nahráním svého průkazu totožnosti s fotografií, ale tento krok budete muset provést, pokud požádáte o výběr nebo vklad více než 2250 $.

Krok 3: Vložte prostředky

V tomto okamžiku můžete svůj nový obchodní účet financovat a obchodovat s Ethereum Classic z pohodlí svého domova.

Jak jsme již zmínili, eToro je kompatibilní s řadou platebních metod. To zahrnuje kreditní / debetní kartu, Skrill, Neteller a PayPal. Financování vašeho účtu je super rychlé, bezpečné a pohodlné.

Krok 4: Vyberte si klasický obchodní trh Ethereum

investice do ceny ethereum classic atd

Jakmile dokončíte krok 3, můžete si na platformě vybrat trh. Jednoduše přejděte do kategorie s názvem „Obchodní trhy“ a procházejte dostupné nabídky.

Pokud na druhou stranu již víte, s jakým párem Ethereum Classic chcete obchodovat, můžete použít vyhledávací zařízení. Můžete hledat například ETC / USD nebo ETC / LTC.

Krok 5: Umístěte Ethereum Classic Trade

Nyní je čas umístit svůj obchod Ethereum Classic. Tady přicházejí objednávky, které jsme pokryli dříve. Pokud potřebujete opakovací kurz, neváhejte posunout zpět nahoru do části „Nastavení obchodu“ našeho průvodce.

V závislosti na tom, jakým způsobem vidíte cenu Ethereum Classic, můžete pokračovat a zadat objednávku nákupu / prodeje. Dále stiskněte „otevřený obchod“ – vaše objednávka se provede.

Jak obchodovat s klasickým průvodcem Ethereum – verdikt

Obchodovat s Ethereum Classic bezpečným a efektivním způsobem – nejlépe vám doporučujeme držet se regulovaného brokera, který nabízí dobré poplatky a hromadu trhů.

Z tohoto důvodu máme rádi eToro. Makléř je přátelský k začátečníkům, nastavování objednávek je snadné a můžete obchodovat s finančními aktivy, jako je Ethereum Classic, s 0% provizí.

Platforma pro sociální obchodování vám umožňuje obchodovat s Ethereum Classic proti jiným kryptoaktivům, jako jsou bitcoiny a litecoiny, a také proti fiat měnám, jako je americký dolar, euro a britská libra.

Pravděpodobně nejdůležitější ze všeho je, že makléř je regulován v různých jurisdikcích. Celkově vzato, tím, že se budete držet slušného a důvěryhodného makléře, a zkoumáte průvodce, jako je ten náš – můžete snadno obchodovat s Ethereum Classic bezpečně.

eToro – nejlepší makléř pro obchodování s Ethereum Classic ETC

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Obchoduje Ethereum Classic bezpečně?

Ano. Obchodování s Ethereum Classic je bezpečné – za předpokladu, že tak učiníte prostřednictvím licencovaného a regulovaného brokera, jako je eToro. Obchodní platforma je registrována v USA a regulována v Austrálii, Velké Británii a na Kypru.

Jak mohu obchodovat v Ethereum Classic?

Nejpohodlnější způsob obchodování Ethereum Classic je prostřednictvím online brokera, jako je eToro. Financujte svůj účet minimálně 200 USD a proveďte objednávku za pouhých 25 USD.

Můžete zbohatnout obchodováním s Ethereum Classic?

Pokud správně předpovídáte krátkodobé cenové pohyby Ethereum Classic – dosáhnete zisku. Pokud předpovídáte nesprávně, způsobíte ztrátu. Nikdy nevsazujte více, než vám rozpočet umožňuje, a zvažte strategii správy bankrollu.

Je obchodování Ethereum Classic legální v USA?

Obchodování Ethereum Classic je v USA legální. Nebudete však mít přístup k CFD využívajícím pákový efekt.

Můžete obchodovat s Ethereum Classic pomocí Leverage?

Pokud žijete v USA nebo ve Velké Británii, nemáte přístup k pákovému efektu Ethereum Classic prostřednictvím regulovaného makléře. Neregulované obchodní platformy nabídnou pákový efekt – tomu se však nejlépe vyhnout.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me