Jak obchodovat s NEO: Podrobný průvodce

Jak obchodovat s NEO: Komplexní průvodce obchodováním s NEO v roce 2021

Obchodování NEO je docela jednoduché, jakmile se dostanete na kloub.

Obchodování s kryptoměnou explodovalo asi za poslední desetiletí. Po úspěchu bitcoinu jsme od té doby viděli na trhu vstoupit nesčetné množství altcoinů.

V popředí je NEO – což je nyní velmi populární digitální měna pro obchodování.

V mnoha ohledech je NEO považováno za čínské místo, které se stalo ethereem.

Kryptoměnu lze nakupovat nebo směňovat několika způsoby, mimo jiné prostřednictvím regulovaných makléřů.

V této příručce vás provedeme základními aspekty obchodování s NEO online.

Jak obchodovat NEO v 5 snadných krocích:

Chcete-li obchodovat s NEO, je prvním krokem otevřít účet s regulovanou burzou, odložit prostředky, vybrat NEO ze seznamu platforem a nakonec koupit (jít dlouho) nebo prodat (jít krátce).

Tato příručka, jak obchodovat NEO, rozdělí vše laicky, takže nebudete obchodovat naslepo. Pokud však nemáte dost času na to, abyste si to přečetli všemi způsoby, musíte to udělat, abyste to mohli nyní vyměnit.

Krok 1: Otevřete účet s regulovanou burzou

Krok 2: Financuje váš účet

Krok 3: Vyberte, kolik NEO chcete obchodovat

Krok 4: Kupte NEO (běžte dlouho) nebo prodávejte NEO (běžte krátce)

Krok 5: Potvrďte obchod

Obsah:

Co je obchodování NEO?

Jak funguje obchodování NEO?

Jak obchodovat NEO online – nastavení obchodu

Jak vydělat peníze obchodováním NEO

How to Trade NEO 2021 – A Step-by-Step Walkthrough

Jak obchodovat s NEO Guide – Verdikt

Časté dotazy

Co je obchodování NEO?

NEO je platforma založená na blockchainu, jejímž cílem je vybudovat inteligentní ekonomiku. NEO je oficiální měnou této sítě a lze s ní obchodovat buď proti jiným kryptoměnám, nebo s fiat měnou.

Díky rychlému rozvoji internetu se značná pozornost přesunula z tradičních finančních nástrojů na digitální aktiva, jako je NEO.

Funguje to stejným způsobem jako konvenční aktiva s podkladovou hodnotou, kterou mohou jednotlivci koupit, vlastnit a směnit.

Podobně jako u akcií a forexu lze finanční hodnotu NEO analyzovat a spekulovat na základě nabídky a poptávky na trhu.

Nárůst poptávky po NEO povede k tomu, že se jeho cena posune nahoru. A naopak, klesající poptávka se promítá do nižších cen.

Aby mohl obchodník vydělávat na NEO, měl by být schopen správně předpovědět postoj trhu.

Ukážeme vám, jak obchodovat s NEO na příkladu:

 • Řekněme v prosinci, cena NEO / USD je 10 USD
 • Domníváte se, že trh má vstoupit do krátkodobé býčí fáze, proto proveďte objednávku na nákup v hodnotě 1 000 $
 • O dva týdny později má NEO hodnotu 12 USD
 • To znamená nárůst o 20%
 • Přesvědčeni, že se trh brzy obrátí, zadáte příkaz k prodeji a zlikvidujete svá NEO aktiva.

Tento obchod NEO vám ponechává zisk 200 $ – protože váš vklad 1 000 $ vzrostl o 20%.

Jak je uvedeno, pokud jste schopni využít tržních variací ve správný čas, obchodování NEO vám může zanechat značné zisky. Na druhou stranu, pokud trh půjde proti vaší NEO predikci, skončíte se ztrátou.

Taková cesta ZDE je, že člověk musí být obeznámen s přílivy a odlivem obchodního trhu NEO, aby mohl správně spekulovat a tak – důsledně dosahovat finančních zisků.

Jak funguje obchodování NEO?

Kryptoměny, jako je NEO, jsou ve srovnání s konvenčními aktivy relativně širší obchodní sférou. Koncept obchodování s NEO zůstává víceméně totožný.

Ať už jste nováčkem v obchodování nebo jen s kryptoměnami, zde jsou body, které si musíte pamatovat při obchodování NEO.

NEO obchodování s cenovými pohyby

Stejně jako všechna finanční aktiva má NEO tendenci sledovat sentiment trhu.

Pokud trh s kryptoměnou klesá, mohou obchodníci zpanikařit a pokusit se odprodat svá aktiva, aby zmírnili své ztráty, což by vedlo ke snížení ceny hodnoty NEO.

Pokud je naopak tržní sentiment kryptoměn silný, cena NEO odpovídajícím způsobem vzroste.

NEO obchodování je zprostředkováno online prostřednictvím makléřů. Cena NEO se často bude u různých obchodních platforem lišit.

Například na jednom webu si můžete všimnout, že cena jednoho NEO je 14,96 $, zatímco jiný může nabídnout stejné digitální aktivum za 14,90 $. Toto je často nepatrný rozdíl, který obchodníkům nebude dělat velké starosti.

Obchodní páry NEO

cenový graf neo

Obchodování s kryptoměnou má jednu významnou výhodu. Můžete je obchodovat ve formě krypto-fiatových párů nebo prostřednictvím krypto-krypto párů.

Jinými slovy, můžete obchodovat NEO proti vládní měně, jako je USD nebo Euro, a také proti kryptoměnám, jako je Bitcoin nebo Ethereum Classic.

V kategorii kryptoměn je nejběžnějším párem, na který narazíte, NEO / USD. Mnoho makléřů však také nabízí alternativní páry, jako jsou NEO / EUR, NEO / GBP, NEO / JPY a další.

Když se rozhodnete pro krypto-krypto páry, obchodujete s hodnotou NEO proti jiné kryptoměně. Abyste mohli správně spekulovat, potřebujete nahlédnout do hodnoty a trhu obou kryptoměn.

Ve skutečnosti se to nijak neliší od obchodování s párem NEO-fiat. Obchodování NEO s nekrytou měnou vám však pravděpodobně zajistí přístup k vyšší likviditě, a tedy k lepším spready obchodů.

Navíc je snazší vypočítat zisky a rizika při obchodování s fiat měnou. To je možná důvod, proč se NEO-fiatové páry doporučují obchodovat nováčkům ve srovnání s NEO-krypto páry.

Dlouhodobé nebo krátkodobé obchodování

Stejně jako ostatní aktiva lze NEO obchodovat s ohledem na dlouhodobé nebo krátkodobé zisky. Typ strategie, kterou si vyberete, bude záviset na vašich finančních cílech.

U dlouhodobých strategií se na NEO v zásadě díváte jako na investici.

Řekněme, že očekáváte, že hodnota NEO se v příštích několika letech exponenciálně zvýší. Nakupujete NEO coiny a ukládáte je do své krypto peněženky. Kryptoměna slouží jako banka pro vaši NEO měnu.

Po měsících nebo letech, kdy je trh ve váš prospěch, se můžete rozhodnout prodat tyto NEO coiny a zisk na oplátku.

Tento přístup se ve světě kryptoměn často nazývá HODLing, což znamená, že budete "koupit a podržet" aktivum a čeká na ideální čas k maximalizaci svých zisků.

To je zvláště užitečné pro začátečníky, protože provádění technické analýzy a hledání krátkodobých cenových posunů není ve skutečnosti nutné.

Dlouhodobá strategie proto může eliminovat naléhavou potřebu předpovídat nejmenší změny na trhu a přitom stále profitovat z vašeho obchodu NEO.

Naopak krátkodobý přístup vám umožní dosáhnout menších zisků, ale častěji. Může se tak stát, že budete obchodovat v pravidelných intervalech, dokonce i několikrát denně, v závislosti na zvolené obchodní strategii.

Pokud jde o krátkodobé zisky, bude nejlepší zvolit páry, které nabízejí větší likviditu, například NEO / USD nebo NEO / BTC.

Obchod a vlastní NEO

U dlouhodobých strategií je nejlepší mít po svém boku licencovaného online brokera. Dlouhodobí obchodníci mají tendenci utrácet obrovské množství kapitálu za investice, takže důvěryhodná platforma vám tento proces usnadní.

Pokud hledáte online brokera kryptoměn, doporučujeme vám zvážit eToro.

Díky dlouhodobé reputaci v obchodním sektoru umožňuje eToro snadné obchodování kryptoměn s téměř 100 páry. Obchody se provádějí za nulovou provizi a své NEO coiny můžete držet v zabezpečené peněžence eToro.

EToro je navíc považován za jednoho z nejvíce online začátečníků, kteří jsou k dispozici. Dlouhodobé strategie nicméně upřednostňují také ostřílení obchodníci, kteří nemají dostatek času na to, aby si dávali pozor na každou krátkodobou fluktuaci trhu.

NEO obchodování

Když už mluvíme o výkyvech trhu, existuje několik obchodních strategií, kde můžete tuto volatilitu využít. Pokud se rozhodnete jít touto cestou, můžete zkusit „swingové obchodování“ nebo „denní obchodování“.

Jednou z takových možností je udělat to prostřednictvím CFD – což jsou deriváty, které odrážejí tržní hodnotu NEO.

CFD vám umožňují obchodovat NEO na dlouhou i krátkou dobu. Například pokud cena roste, můžete si koupit NEO a poté prodat.

Případně můžete zkrátit, pokud si myslíte, že cena NEO poklesne. V takovém případě nejprve CFD prodáte a zakoupíte za nižší cenu, čímž získáte zisk.

Je důležité si uvědomit, že CFD nejsou legální ve všech částech světa. V několika zemích, zejména v USA, je obchodování s CFD zcela zakázáno. Ve Velké Británii mohou obchodníci těžit z obchodování s CFD na většině finančních nástrojů, ale s výjimkou kryptoměn, jako je NEO.

Většina ostatních regionů povoluje CFD na kryptoměnu, i když zkontrolujte, zda je povolena vaše země pobytu.

Zde je však přehled toho, jak obchodovat s NEO prostřednictvím CFD:

 • CFD zrcadlí skutečnou cenu NEO. Pokud má tedy NEO hodnotu 10 USD, vaše CFD bude mít stejnou cenu. Pokud se zítra změní na 10,50 USD, změní se i vaše CFD.
 • Obchodování s CFD vám umožňuje využít pákový efekt na obchody.
 • CFD NEO lze často obchodovat za konkurenční poplatky s těsnými spready.
 • CFD umožňují dlouhé i krátké tréninkové strategie, což vám dává příležitost těžit z rostoucích i klesajících trhů.

Vzhledem k tomu, že CFD pákový efekt má šanci na obrovské výnosy, budete moci najít lákavé limity z kryptoburz bez ohledu na to, zda je ve vaší zemi legální nebo ne.

Pokud o tom uvažujete, je bezpodmínečně nutné se podívat na důsledky, protože budete riskovat svůj kapitál.

Koneckonců, tyto burzy třetích stran budou pravděpodobně neregulované a vyžadují, abyste místo skutečných amerických dolarů obchodovali NEO proti USDT. Pro ty, kteří nevědí, USDT je ​​digitální mince vydaná společností Tether, která je navázána na USD.

Kromě toho může uplatnění pákového efektu na CFD také vyvolat vysoké riziko ztráty peněz. Před obchodováním s NEO tímto způsobem je tedy zásadní zvážit vaše chápání toho, jak CFD fungují.

Zvažovali jste obchodování NEO?

Jak obchodovat NEO online – nastavení obchodu

Obchodování NEO se provádí příkazy, které určují, jak provádíte svou strategii. Ty zprostředkovávají vašemu makléři vaši pozici a jaký bude váš další tah.

Pokud jste již obeznámeni s obchodováním s jinými finančními aktivy, pak obchodování NEO se nijak neliší.

Zadáte objednávku na základě vaší tržní predikce a online broker za vás provede obchod. Zda to půjde dobře nebo ne, bude záležet na tom, zda se trh obrátí ve váš prospěch nebo proti vám.

Níže je uveden seznam základních objednávek, o kterých musíte vědět, když se naučíte obchodovat s NEO online.

Objednávka nákupu a prodeje

Objednávky na nákup a prodej jsou základem jakékoli obchodní strategie.

 • Objednávku na nákup zadáte, pokud chcete na NEO pokračovat dlouho, protože očekáváte, že jeho hodnota vzroste.
 • Pokud chcete zkrátit NEO, zadáte prodejní objednávku, protože očekáváte, že její hodnota poklesne.

Bez ohledu na to, zda jedete na dlouhou nebo krátkou dobu, budete muset provést jeden z těchto příkazů, abyste mohli vstoupit do svého obchodu.

Jinými slovy, objednávka „koupit“ nebo „prodat“ je způsob, jakým si otevřete pozici na trhu. Pokud vstoupíte s objednávkou na nákup, uzavřete svou pozici s objednávkou na prodej a naopak.

Vstupní cena

Na rychle se rozvíjejícím trhu se cena při provádění vaší vstupní objednávky může lišit od okamžiku zadání objednávky. Abyste získali větší kontrolu, můžete dále specifikovat svůj obchod se dvěma různými typy objednávek.

 • Tržní příkaz kupuje nebo prodává aktivum za stávající tržní cenu. Jinými slovy, pokud má NEO hodnotu 12,50 USD, vaše objednávka (nebo prodej) bude také provedena za stejnou cenu nebo velmi blízkou dostupnou cenu.
 • Limitní příkaz dává jasný údaj o tom, kdy by měl být obchod proveden. Například umístíte limit na objednávku 13,00 $ na NEO. To znamená, že makléř koupí (nebo prodá) vaše aktivum, až když cena NEO dosáhne 13,00 $.

Ukončete strategii

Jakmile vstoupíte na trh, je otázkou, jak ukončíte svůj obchod se ziskem v ruce, nebo spíše, jak omezíte své ztráty.

Přirozeně potřebujete strategii ukončení.

Tady jsou dva typy objednávek, které si musíte pamatovat, které zajistí, že odejdete ve správnou dobu.

 • Zisk: Tento typ objednávky definuje úroveň zisku, při které má být obchod ukončen. Například můžete nastavit objednávku zisku ve vašem NEO obchodu na 4% nad nebo pod aktuální cenou, v závislosti na tom, zda jste dlouhý nebo krátký. Makléř uzavře pozici, jakmile NEO dosáhne hranice 4%.
 • Stop-Loss: V případě, že chcete omezit své potenciální ztráty, měli byste také vytvořit příkaz stop-loss. Může to být například 1% pod nebo nad vaší vstupní cenou.

Ilustrujme to na příkladu.

 • Otevřeli jste nákupní objednávku na NEO / USD za 10,50 $.
 • Chcete se zaměřit na zisky ve výši 4%, tak zadáte objednávku na zisk na 10,92 $.
 • Pokud obchod NEO jde proti vaší predikci, chcete zastavit své ztráty na 1%, takže zadáte příkaz stop-loss na 10,39 $.

Pokud cena NEO dosáhne 10,92 $, vaše pozice se uzavře se ziskem 4%.

Pokud trh půjde proti vám, aktivuje se váš příkaz stop-loss, takže váš makléř uzavře vaši pozici na 10,39 $ a omezí vaše ztráty na pouhé 1%.

Bez ohledu na to, jakým směrem se aktivum bude ubírat, vaše zisky nebo ztráty jsou předem určeny. Tyto přidané pokyny vám ušetří čas, a co je nejdůležitější, ujistěte se, že máte při obchodování NEO online zaveden jasný plán vstupu a výstupu.

Jak vydělat peníze obchodováním NEO

Kromě typů pokynů a sentimentu na trhu existuje několik dalších faktorů, které určují úspěšnost vašich obchodů. Nejenže si musíte dělat starosti s výběrem správné třídy aktiv k obchodování, ale měli byste mít také kontrolu nad tím, kolik peněz investujete a jak je investujete.

Zde je několik úvah o obchodování s NEO.

1. Vklad

Každý obchod vyžaduje, abyste vložili vklad. Čím větší jste ochotni vsadit, tím vyšší budou vaše zisky. Ale stejně tak budou i vaše ztráty.

Předpokládejme, že vsadíte 100 $ na NEO a dosáhnete 2% zisku, což je 2 $. Pokud svůj vklad zvýšíte na 1 000 $, bude váš zisk také přímo úměrný a získáte zisk 20 $.

I když sázíte obrovské částky na více obchodů, je snadné ztratit přehled o tom, kolik svého kapitálu riskujete a kde čerpat limit. To je důvod, proč obchodníci často při obchodování volí „bankroll management“. Jedná se o postup řádné správy vašich peněz, aby bylo zajištěno, že budete financováni za obchody, které umístíte.

To je obzvláště významné, když obchodujete NEO s krátkodobými strategiemi. Nejlepší je omezit své sázky na určité procento svých obchodních fondů. Obchodníci se běžně drží 2% svého dostupného obchodního účtu. Řekněme například, že váš obchodní účet má v sobě 2 000 $, raději nevkládejte více než 40 $ na vaše NEO obchody.

Minimální částka požadovaná pro obchodování se bude u jednotlivých obchodníků lišit. Na platformě jako eToro vše, co potřebujete, je 25 $ pro zahájení obchodování na NEO. To znamená, že můžete začít testováním vod, než se ponořit do obchodů NEO s velkými částkami.

2. Páka obchodování NEO

Jak již bylo zmíněno, obchodníci NEO se často zabývají využitím pákového efektu na CFD. V této části se podrobněji seznámíme s tím, jak funguje pákový efekt.

Využití jednoduše znamená, že můžete vsadit více peněz, než kolik máte na svém obchodním účtu.

Abychom mlhu vyčistili, zvažte příklad.

 • Řekněme, že chcete zadat nákupní objednávku ve výši 1 000 USD na NEO / USD
 • Momentálně máte na účtu pouze 100 $
 • Rozhodli jste se použít pákový efekt 1:10
 • To znamená, že můžete dát 1 000 $, zbytek si v podstatě půjčíte od svého obchodníka
 • Spravujete zisk 10%.
 • S pákou 1:10 váš zisk dosáhne 100 $
 • Bez páky to bude jen 10 $.

Naopak, pokud by se jednalo o ztráty, na které jste narazili, bude vám chybět 100 $ místo 10 $.

Proto stojí za to poukázat na to, že využití také zvýší vaše ztráty.

Kolik páky nyní můžete použít, bude nyní záviset na vašem makléři. Některé platformy nabízejí kryptoměnu až 1: 100. Dávejte si pozor na takové extravagantní nabídky pákového efektu, protože existuje vysoká šance, že jsou neregulované, a existuje spousta místa, kde se můžete pokazit.

Poplatky za obchodování NEO online

Všechny typy obchodování NEO budou zahrnovat sadu poplatků účtovaných online makléři. Ve skutečnosti, pokud si nejste opatrní, mohou tyto poplatky pohltit slušné množství vašich zisků. Proto je zásadní, abyste si před registrací nejprve prohlédli podmínky a strukturu poplatků.

Čtěte dále a poznamenejte si různé typy poplatků, na které narazíte.

Obchodní komise NEO

Provize je variabilní poplatek, který je založen na hodnotě vašeho obchodu. V důsledku toho je účtována jako procento z vaší sázky. Někteří makléři vám účtují provizi za každý obchod, zatímco jiní si budou účtovat poplatky na obou koncích obchodu, tj. Provize za otevření pozice a opět za její uzavření.

To znamená, že existují i ​​makléři, se kterými můžete obchodovat bez provize. Jedním z takových zprostředkování je eToro, kde se obchodování NEO účtuje nulová provize.

NEO Spread

V obchodování s kryptoměnou je rozpětí rozdíl mezi poptávkovou cenou aktiva a nabídkovou cenou. Nebudete mít potíže s hledáním online brokerů, kteří nabízejí NEO obchodování za konkurenční spready.

Stručně řečeno, chcete-li dosáhnout maximálního zisku v ruce, chcete pevné rozpětí. Zjednodušeně řečeno, pokud najdete makléře, který nabízí 2% rozpětí ve vašem obchodu NEO, znamená to, že potřebujete pozici, aby alespoň 2% dosáhly zisku. Cokoli, co vyděláte přes 2%, půjde do zisku.

Další poplatky za NEO Classic Trading

Výše jsme diskutovali o nejběžnějších obchodních poplatcích. Protože však online obchodníci podnikají, účtují vám také další poplatky na různých účtech, například:

 • Poplatky za noc: Známý také jako „swapové poplatky“, jedná se o úrok účtovaný, pokud držíte pozici přes noc. Úrok se počítá denně a je založen na hodnotě vašeho vkladu. Někteří makléři vám také účtují přes noc vysoký poplatek za noc.
 • Poplatky za nečinnost: Pokud jste po určitou dobu na svém obchodním účtu nedosáhli minimální aktivity, možná budete muset zaplatit poplatek za nečinnost. Online makléři to obvykle účtují po šesti měsících nebo jednom roce nečinnosti. Pokud nezavřete svůj účet nebo nezačnete obchodovat znovu, možná budete platit měsíční poplatek.
 • Poplatky za vklad a výběr: Poplatky za vklad a výběr se vyskytují pokaždé, když provedete transakci na svém obchodním účtu. Zatímco většina online makléřů hradí poplatky z vkladů, možná budete muset z vašeho konce zaplatit malý poplatek za výběr. Na eToro vám bude účtován poplatek za výběr v rozumné výši 0,5%, a to pouze v případě, že nevkládáte prostředky v USD.

Připraveno k zahájení obchodování NEO?

How to Trade NEO 2021 – A Step-by-Step Walkthrough

Nyní, když jsme pokryli vše podstatné pro obchodování NEO, zbývá jen vybrat správného brokera. Stejně jako jakýkoli jiný podnik musíte mít jasný záměr toho, co hledáte u obchodníka.

Postupujte podle našeho průvodce a během chvilky budete na cestě stát se NEO obchodníkem.

Krok 1: Vyberte obchodní web NEO

V obchodování má každá vteřina, každý cent a každé rozhodnutí spoustu váh. Výběr vašeho online brokera je prvním krokem k tomu, aby vaše NEO obchodování bylo správné. S přebytkem možností není tento proces nic, pokud není ohromující a matoucí.

Abychom to zjednodušili, vytvořili jsme pro vás seznam, který vám umožní zkontrolovat kvalifikační faktory online brokerů.

 • Nařízení: Je online broker držitelem licencí od regulačních orgánů, jako jsou FCA, CySEC, ASIC nebo SEC?
 • Struktura poplatků: Co si broker vezme za provizi a spready při obchodování NEO? Jsou nějaké další poplatky, za které jste povinni?
 • platební metody: Jak můžete vložit a vybrat peníze na svůj obchodní účet?
 • Minimální vklad: Jaká je minimální částka požadovaná pro obchodování NEO?
 • NEO páry: Jaké obchodní páry jsou k dispozici proti NEO?
 • Peněženka na kryptoměnu: Jak můžete ukládat kryptoměny
 • Navigace na platformě: Jak snadné je používat web a přistupovat k jeho funkcím?
 • Mobilní aplikace: Má makléřská společnost mobilní aplikaci?

I když makléři zaškrtnou všechna tato políčka, musíte také důkladně zkontrolovat zpětnou vazbu jejich zákazníků. Jak jste si všimli, v tomto článku jsme jako příklad použili eToro. S 19 miliony klientů, eToro rozhodně působí jako silný kandidát na obchodování NEO.

Zde je několik funkcí, díky nimž je eToro jednou z nejspolehlivějších online obchodních platforem:

 • Platforma nabízí skvělé uživatelské prostředí a podpůrné funkce pro všechny obchodní úrovně, od úplných nováčků až po profesionály.
 • eToro je regulováno licencemi od FCA, ASIC a CySEC.
 • Obchodníci mohou při obchodování NEO využít nulové provize i konkurenční spready.
 • K dispozici je řada platebních možností, od bankovních karet, bankovních převodů a integrace s peněženkami třetích stran, jako jsou PayPal, Neteller a Skrill.
 • Mobilní aplikace eToro pro obchodování na cestách.

Celkově, eToro vyjde v popředí výběru pro obchodování NEO, mezi desítkami dalších aktiv.

Krok 2: Otevřete si obchodní účet NEO

Po dokončení online zprostředkovatele přejděte na jeho web a klikněte na tlačítko registrace.

Proces registrace bude vyžadovat, abyste uvedli své základní osobní údaje, včetně vašeho celého jména, adresy, kontaktních údajů a data narození. Kromě toho budete také povinni předložit platný státem vydaný průkaz totožnosti s fotografickým dokladem. Je na makléři, aby zaručil pravidla KYC, aby se zabránilo podvodu s identitou.

Po ověření účtu obdržíte potvrzovací e-mail a můžete začít obchodovat. Na eToro můžete obchodovat NEO před tímto ověřením id, ale pokud potřebujete vložit více než 2250 $, budete muset tento krok dokončit.

Krok 3: Přidejte prostředky

Chcete-li začít obchodovat, musíte nejprve přidat peníze na svůj obchodní účet. Můžete si vybrat jednu z platebních možností nabízených makléřem a zvolit bezpečnou metodu, která je pro vás nejvhodnější.

Krok 4: Vyberte NEO Trading Market

investování do NEO

Když máte vše nastaveno, stačí si jen vybrat svůj obchodní trh. Pokud víte, ve kterém páru NEO obchodujete, můžete tento pár jednoduše vyhledat a začít zadávat objednávku.

Krok 5: Umístěte NEO Trade

Pamatujete si, o čem jsme dříve hovořili o typech objednávek? Pokud víte, zda chcete NEO koupit nebo prodat, můžete podle toho zadat objednávku. Poté, co zadáte objednávky, můžete ‘otevřít obchod’ a voila – otevřeli jste svou pozici.

Jak obchodovat s NEO Guide – Verdikt

NEO je kryptoměna, která se rychle stává oblíbenou mezi obchodníky. To však nesnižuje žádná rizika spojená s obchodováním NEO. Musíte investovat čas do porozumění aktivu a najít efektivního regulovaného makléře, který vám umožní přístup na trh.

Nejlepší bude, když půjdete u regulovaného brokera, jako je eToro. Pokud jste začátečník, hladké rozhraní a konkurenční poplatky zajistí lepší zážitek z obchodování na platformě.

Mezitím se ujistěte, že se nadále vzděláváte v obchodních strategiích a získáváte zkušenosti s obchodováním NEO.

eToro – nejlepší zprostředkovatel obchodu NEO

makléř etoro

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Je bezpečné obchodovat NEO?

Ano, pokud obchodujete prostřednictvím regulovaného brokera, obchodování NEO je zcela bezpečné. Platformy jako eToro mají licenci k obchodování také ve Velké Británii, na Kypru, v Austrálii a USA.

Jak mohu obchodovat s Ethereum Classic?

NEO můžete obchodovat s jinou fiat měnou nebo kryptoměnou. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je obchodovat s NEO prostřednictvím online brokerů. Například obchodování NEO je možné na eToro s minimálním vkladem 200 $.

Jak můžete vydělat peníze obchodováním s Ethereum Classic?

Obchodníci NEO mohou zvolit dlouhodobou strategii nebo krátkodobou strategii založenou na pohybech trhu. Pokud je vaše prognóza správná, vyděláte zisk, a pokud ne, můžete dosáhnout ztráty. Nejlepší je zvážit svá rizika a vyhnout se ztrátám omezením svého vkladu.

Mohu obchodovat NEO v USA legálně?

Obchodování NEO je legalizováno v USA. Nemůžete však obchodovat s NEO CFD nebo použít pákový efekt.

Je možné obchodovat NEO s pákovým efektem?

Pákový efekt NEO je zakázán v několika zemích, včetně USA nebo Velké Británie. Jako takový nebudete moci obchodovat NEO s pákovým efektem prostřednictvím regulovaného makléře. Obchodování s neregulovanými platformami se nedoporučuje s ohledem na související riziko.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me