Jaká je nejlepší kryptoměna k investování v roce 2021?

Chcete přeskočit čtení a dostat se přímo k našim nejlepším tipům? Nejlepší kryptoměna, do které se bude investovat v roce 2021, je Bitcoin nebo Ethereum.

Kryptoměna vzbudila větší zájem investorů než snad jakékoli jiné finanční aktivum v historii. Když byl bitcoin poprvé spuštěn v roce 2009, rodící se digitální měna byla vnímána jako potenciální měnič her ve světě financí a její základní blockchainová technologie slibovala revoluci ve způsobu zpracování transakcí.

Zatímco digitální nemusí nahradit tradiční fiat měnu, jak předpovídali někteří zasvěcenci z oboru, jeho popularita jako aktiva pro obchodování v letech od svého vzniku exponenciálně vzrostla. Ukázalo se, že bitcoin je jen špičkou ledovce a do roku 2021 existují doslova tisíce kryptoměn – stále více se objevují a každá slibuje, že posune schopnost blockchainu na další úroveň.

Příběhy obrovských zisků vytvářených přes noc mohou být přehnané, ale se správnými vzdělávacími zdroji a rozumnými investicemi by se přidání kryptoměny do vašeho obchodního portfolia pro rok 2021 mohlo ukázat jako velmi lukrativní.

Možná jste už nějakou dobu uvažovali o investování do kryptoměny, ale nebyli jste si zcela jisti, kdy je nejlepší čas vstoupit na trh nebo který token je nejlepší koupit.

The následující průvodce vám dá několik návrhů na nejlepší kryptoměnu, do které chcete investovat v roce 2021, a také několik tipů, jak maximalizovat své šance na úspěch.

Níže se podíváme na sedm nejlepších krypt, které v roce 2021 nabízejí dobré příležitosti.

 1. Bitcoin
 2. Ethereum
 3. Vlnění
 4. Bitcoinová hotovost
 5. Cardano
 6. Litecoin
 7. EOS

Abychom tento proces urychlili, zkontrolovali jsme 7 nejlepších kryptoměn na trhu a sestavili komplexní seznam toho, co hledat při konečném rozhodování.

Do jaké kryptoměny je nejlepší investovat v roce 2021? Kam investovat

Pokud přemýšlíte o tom, kam investovat v roce 2021, digitální mince mohou být pro vás tou nejlepší a nejziskovější možností. Trh má ve skutečnosti více než 5 000 různých druhů kryptoměny a pro začátečníky by mohlo být ohromující, kdyby se rozhodli.

Podívejte se na tyto nejlepší kryptoměny, do kterých chcete letos investovat, a začněte rokem 2021 na správné cestě.

1. Bitcoin – BTC

Bitcoin je token, který to všechno zahájil. Daleko široce známá kryptoměna, která existuje, je také největší z hlediska tržní kapitalizace, objemu obchodování a hodnoty. V roce 2009, kdy na scénu prorazil, představil bitcoin svět blockchainové technologii. Tato proslulá historie je samozřejmě velmi působivá – ale jak se řadí mezi kryptoměny, aby investovala v roce 2021?

Mnoho investorů, kteří se často nazývají „digitální zlato“, věří, že bitcoiny během deseti let skutečně předběhnou zlato, pokud jde o tržní kapitalizaci. Od svého vzniku skutečně zaznamenal meteorický vzestup hodnoty, ale v poslední době většina zisků z bitcoinů vychází z jeho volatility na rozdíl od konzistentního růstu. Navzdory poklesu hodnoty v březnu 2020 se však bitcoiny od té doby působivě zotavily a v době psaní tohoto článku se jeho hodnota pohybuje kolem 44 000 USD. Při pohledu do budoucna jsou odborníci v předpovědi budoucího růstu víceméně jednomyslní.

Vzhledem k jeho odolnosti a trvalému statusu kryptoměny číslo jedna na trhu odborníci předpovídají pro bitcoiny velké věci – mnozí nadále předpovídají, že token v příštích deseti letech zasáhne 1 milion dolarů. Samozřejmě ke každé divoké spekulaci je třeba přistupovat opatrně, ale kdokoli se zeptáte, rok 2021 vypadá jako dobrý rok pro původní kryptoměnu.

Predikce ceny bitcoinů

2. Ethereum – ETH

Vznik ethereum v roce 2015 znovu podnítil trend v kryptoměně a byl obrovským skokem vpřed v předvádění téměř až neomezeného potenciálu blockchainové technologie. Tržní kapitalizace Etherum, která byla v době psaní tohoto článku často považována za druhou generaci kryptoměny, se v době psaní tohoto článku blížila k impozantním 128 miliardám dolarů, přičemž na začátku roku 2021 byl nativní token Etheru v hodnotě 1145 USD.

Někteří obchodníci uváděli Ether jako „další“ bitcoin, ale je třeba si uvědomit, že BTC je stále mnohem, mnohem větší než Ethereum. Jeho potenciální růst pro rok 2021 je tažen dvěma hlavními faktory. Za prvé, sentiment na trhu kryptoměny bude obecně přímo nebo nepřímo spojen s bitcoinem, protože původní kryptoměna je považována za indikátor širšího odvětví..

Druhý faktor se týká blockchainu Ethereum – který byl nedávno upgradován vydáním Ethereum 2.0. Tento vícestupňový vývoj usiluje o vyřešení problémů se škálovatelností a zabezpečením sítě a mohl by potenciálně přinést obrovské zisky pro Ethereum.

Etheruem by proto neměl být považován za investiční alternativu k bitcoinu, ale spíše za doplněk diverzifikovaného krypto portfolia. Ethereum také zaznamenává větší volatilitu než BTC, takže je oblíbenou měnou denních obchodníků. V každém případě, se spuštěním Etherea 2.0, vypadá budoucnost kryptoměny Ether jasně a měla by určitě být uchazečem o nejlepší kryptoměnu, která bude v roce 2021 investovat.

Predikce cen etherea

3. Zvlnění – XRP

Ripple je další významná kryptoměna, která představuje odklon od zaměření na decentralizaci jako klíčový prodejní bod, jak je vidět u bitcoinů a etherea. Ripple ve skutečnosti označuje společnost, která stojí za touto technologií, kterou tvoří platební síť – Ripplenet – a její vlastní token kryptoměny, známý jako XRP. Na první pohled se to může zdát v rozporu s největší výhodou blockchainu – je to bezpečná, decentralizovaná povaha – ale mnoho investorů to vidí jako klíč k úspěchu Ripple a v době psaní XRP byla čtvrtá největší kryptoměna z hlediska tržní kapitalizace , blížící se 13 miliardám dolarů.

Společnost Ripple se zaměřila na usnadnění rychlých a nízkonákladových transakcí s cílem oslovit banky a finanční instituce, které chtějí provádět mezibankovní a přeshraniční převody. Platební systém si již získal podporu některých velkých bank, včetně španělského nadnárodního Santanderu, což jistě propůjčuje důvěryhodnost budoucímu potenciálu technologie jako hlavní finanční platformy.

Je ale pravděpodobné, že bude Ripple špičkovou kryptoměnou směřující do roku 2021? Jedním z největších prodejních míst XRP je poměrně nízká cena tokenu – kolem 0,30 $ na začátku roku 2021. To z něj činí skvělou investici pro ty, kteří chtějí vstoupit na kryptotrh, aniž by se zavázali velkým množstvím kapitálu. Potenciál další podpory ze strany největších světových finančních institucí navíc znamená, že společnost Ripple má potenciální hnací sílu pro dlouhodobý růst, který ostatním kryptám může chybět.

Předpověď zvlnění ceny

4. Bitcoinová hotovost – BCH

Bitcoinová hotovost vznikla v srpnu 2017 v důsledku tvrdé vidlice v bitcoinovém blockchainu. Byl efektivně vytvořen k řešení problémů se škálovatelností s původní kryptoměnou a rychle získal podporu několika významných osobností a burz kryptoměny. Výsledkem je, že se za svou relativně krátkou existenci již dokázal etablovat jako jedna z největších kryptoměn na trhu – důsledně v první desítce podle tržní kapitalizace, která v době psaní činila přibližně 9 miliard USD.

Faktory, které určují hodnotu bitcoinové hotovosti, jsou podobné jako u většiny ostatních altcoinů: povědomí o finančních institucích, poptávka a samozřejmě korelace s bitcoiny. Bitcoin Cash má však oproti svému předchůdci určité výhody – je schopen zpracovávat transakce mnohem rychleji a za nižší cenu.

Někteří investoři vyjádřili obavy, že rychlost vytváření bloků Bitcoin Cash je v rozporu s méně bezpečným systémem, ale obecná shoda je, že výhody v tomto ohledu převažují nad nevýhodami..

Hodnota Bitcoin Cash klesla od začátku roku 2020, kdy dosáhla tržního stropu ve výši 9 miliard USD a cena tokenu byla kolem 500 USD. Tento pokles však znamená, že rok 2021 by mohl být vhodný čas na zvážení bitcoinové hotovosti.

Uvidíme, zda se bitcoinová hotovost v roce 2021 objeví mezi nejlepšími kryptoměnami, které je třeba zvážit, ale určitě je třeba dávat pozor.

Bitcoinová předpověď hotovosti

5. Cardano – ADA

Cardano je na kryptografické scéně relativně nový, který byl vyvinut v roce 2017. Ale i přes to, že je relativní pozdní příchod, tento altcoin přináší do světa blockchainu něco zcela nového a dokonce mu byla dána kryptoměna třetí generace..

Cardano je výjimečné tím, že se jedná o první recenzovaný blockchain na světě – který během své vývojové fáze nechal zkontrolovat své protokoly předními akademickými mysliteli z různých institucí po celém světě. Cardano má také jedinečnou dvouvrstvou architekturu, která v budoucnu usnadní potenciální hard forky a zlepší jejich dlouhodobou škálovatelnost ve srovnání s kryptoměnami druhé generace..

Cardano a jeho nativní token ADA vytvořil bývalý spoluzakladatel společnosti Ethereum Charles Hoskinson – což kryptoměně dává od začátku určitý rodokmen. Existují také některá prominentní průmyslová jména, která dělají pro Cardano velké předpovědi. Co tedy můžeme očekávat od Cardana v roce 2021?

Hodnota Cardana zůstává překvapivě nízká, v době psaní tohoto článku pouze 0,16 USD – což je nárůst oproti 0,02 USD v říjnu 2017, ale zdaleka nedosahuje historického maxima 1,33 USD stanoveného v lednu 2018.

Odborníci z CoinSwitch, DigitalCoinPrice a CoinFan předpovídají růst pro Cardano – liší se však v časovém horizontu a rychlosti růstu. Cordano proto stojí za to přistupovat opatrně. Může se to ukázat jako nejlepší kryptoměna pro investice v roce 2021, ale investoři by si měli být vědomi toho, že jakékoli podstatné zvýšení cen se může projevit o něco déle.

Cardano predikce ceny

6. Litecoin – LTC

Litecoin byl skvěle nazván stříbrem jako zlato bitcoinu. Byl vytvořen v roce 2011 a byl vlastně modelován podle stávajícího bitcoinového blockchainu s vylepšením původního kódu, aby se zlepšila škálovatelnost a zkrátila doba vytváření bloků. Zjednodušeně řečeno, Litecoin byl vytvořen jako mince, která by se více hodila pro každodenní digitální transakce než její předchůdce.

Vzorec jistě ukázal slib – Litecoin byl trvale mezi první desítkou kryptoměn, pokud jde o tržní kapitalizaci, a od uvedení na trh vykázal působivý růst. Hodnota Litecoinu na začátku roku 2021, která se na začátku roku 2021 pohybuje kolem 150 USD, stále výrazně zaostává za tokenovou hodnotou bitcoinu, ale škálovatelnost a vynikající rychlost zpracování této bitcoiny jí dodávají obrovský potenciál, protože svět nadále přijímá myšlenku digitálních transakcí.

Pokud jde o to, že Litecoin je nejlepší kryptoměnou pro rok 2021, většina odborníků by souhlasila s tím, že altcoin je určitě ten, který je třeba sledovat. CoinSwitch ve skutečnosti předpověděl, že cena litecoinu by mohla stoupat na 600 $ – růst, který by z něj mohl udělat investiční minci v příštím roce.

Predikce ceny litecoinu

7. EOS

EOS je dalším významným altcoinem, který efektivně převzal vedení od společnosti Ethereum, se zaměřením na rychlý blockchain, který může podporovat vývoj decentralizovaných aplikací. Vývojáři EOS tvrdí, že jejich platforma nabízí kombinaci nejlepších funkcí bitcoinů a etherea – vzduchotěsné zabezpečení a všestrannost programování. EOS navíc slibuje, že bude jednou z nejškálovatelnějších kryptoměn na trhu.

To vše zní velmi působivě, ale potenciál společnosti EOS přirozeně spočívá na podobných faktorech jako všechny kryptoměny – včetně sentimentu trhu vůči bitcoinu a zavádění technologie blockchain do hlavního proudu. Naprostá všestrannost systému EOS však znamená, že vždy existuje zájem a možnost, že by jeho hodnota mohla prudce stoupat. EOS má tržní kapitalizaci kolem 2,6 miliardy USD a trvale patří mezi nejvýkonnější kryptoměny. xxx

EOS zažil neklidných prvních pár let, ale v roce 2020 došlo k výraznému oživení, kdy ceny kolísaly mezi minimem 2,43 USD za token a maximem 5,47 USD. A co víc, přes vratký začátek poskytla společnost EOS časným investorům 240% návratnost investic – což ukazuje, že má jako investiční možnost velmi vážný potenciál. Jako takový by EOS měl být na vašem radaru jako špičková kryptoměna, kterou budete sledovat v roce 2021.

Predikce cen EOS

investovat do eos

Další body, které je třeba vzít v úvahu při výběru kryptoměny, které chcete investovat v roce 2021

Kryptoměna je notoricky rychlá a ovlivněna nesčetnými faktory, což znamená, že ke změnám dochází rychle a často. Pokud to s výběrem nejlepší kryptoměny k investování do roku 2021 myslíte vážně, pak se samozřejmě musíte seznámit s hlavními uchazeči. Při plánování investic je však třeba vzít v úvahu ještě několik obecnějších věcí.

1. Podívejte se na trh

Díky volatilitě trhu s kryptoměnami je to tak dobrá příležitost pro obchodníky a investory, ale volatilita s sebou nese také inherentní míru rizika. Před hodnocením potenciálu jednotlivých žetonů byste měli vždy zvážit trh dané mince.

Jak jsme již zmínili, bitcoin je obecně klíčovým indikátorem tržního sentimentu obecně a často může být dobrým začátkem. Musíte se však také podívat na to, jak se cena mince v posledních měsících pohybuje, a získat spolehlivou technickou analýzu, abyste zjistili, jak se předpokládá její pohyb v budoucnosti.

Pohled na trh je samozřejmě jen jedním aspektem – může vám říct jen tolik a každý důvtipný investor by měl porovnat svá zjištění s jinými informačními toky, aby určil nejlepší kryptoměny, do kterých bude v roce 2021 investovat.

2. Co projekt nabízí?

Jak budete z tohoto článku dovodit, každá kryptoměna nabízí přinést na trh něco jiného. Kdykoli do prostoru kryptoměny přijde nový projekt, je nevyhnutelně velký humbuk – to samo o sobě může samozřejmě vést k investičním příležitostem, ale je důležité určit, který z těchto projektů může nabídnout udržitelné zisky.

Kryptoměny, které se mají investovat, jsou ty, které mají prokazatelné výsledky, vykazují dobrý pohyb cen po dobu nejméně 2 let a v ideálním případě mají partnerství nebo schválení od dobře zavedených, ne krypto institucí.

3. Zvažte zdroj svých informací

Když hledáte kryptoměny, do kterých chcete investovat v roce 2021 – nebo jakékoli finanční aktivum – pak jsou informace vaším největším spojencem.

Každý, kdo je obeznámen s kryptoměnou a blockchainem, bude vědět, že kolem této technologie panuje velký humbuk a spekulace – přičemž vývojáři o svých systémech tvrdí docela ambiciózní tvrzení. I když to může být důležitým hlediskem při pohledu na potenciál tokenu pro růst, je důležité diverzifikovat vaše výzkumné materiály, abyste měli jistotu, že máte nejnovější, nezaujaté informace.

4. Pohled do budoucna

Existuje několik kryptoměn, které by mohly být připraveny na velké věci, pokud budou i nadále pronikat do hlavního proudu – zejména těch, které podporují zavedené banky a finanční instituce.

Potenciální aplikace blockchainu dělají z kryptoměny vzrušující investiční příležitost, takže je důležité vždy uvažovat o dlouhodobé strategii. Jak se nové generace kryptoměn snaží vyřešit nedostatky technologie, zvyšuje se šance, že budou použity jako skutečná alternativa pro každodenní transakce. Špičkovou kryptoměnou vždy bude ta, která může na určité úrovni oslovit hlavní průmyslová odvětví.

Jak investovat do kryptoměny v roce 2021

Dnes existuje více příležitostí k obchodování a investování do finančních aktiv než kdykoli předtím a kryptoměna prokázala obrovskou přitažlivost pro zkušené i začínající investory. Pokud to s hledáním kryptoměn k investování do roku 2021 myslíte vážně, budete muset najít platformu, která vám umožní přístup na trhy.

Naštěstí neexistuje nedostatek renomovaných obchodních platforem, které vám umožní nakupovat a prodávat kryptoměny pouhým stisknutím tlačítka. Dostupnost populárních maloobchodních zprostředkovatelských služeb, jako je eToro, znamená, že nikdy nebylo jednodušší začít investovat do kryptoměny.

Jakmile zjistíte své tipy na nejlepší kryptoměny, do kterých chcete investovat v roce 2021, budete si muset otevřít jeden takový obchodní účet. Ve většině případů to zabere několik okamžiků a budete připraveni obchodovat téměř hned. Kromě nabídky kryptoobchodů bude většina špičkových makléřských platforem nabízet také spoustu analytických a tržních informací, takže použijte všechny nástroje, které máte k dispozici.

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměny jak pro obchodníky, tak pro investory

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Tipy pro úspěšné investování

Investice do kryptoměny má nakonec mnoho podobností s jakýmkoli jiným finančním aktivem, ať už jde o forex, akcie nebo indexy. Bude proto malým překvapením, že mnoho nástrojů, které tradiční investoři používají k maximalizaci výnosů, je použitelné i pro kohokoli, kdo hledá obchodování s kryptoměnami.

Jedním z nejpoužívanějších nástrojů je obchodování s marží. Jedná se skutečně o půjčování finančních prostředků od makléřské společnosti za účelem vstupu do obchodní pozice, přičemž finanční prostředky, které jsou již na vašem účtu zprostředkování, jsou použity jako zástava. Obchodování s marží nejen umožňuje investorům profitovat z toho, zda trh stoupá nebo klesá, ale také umožňuje obchodníkovi získat mnohem větší tržní expozici a zesílit potenciální výnosy. Většina makléřů nabídne maržové účty, ale multiplikátor marží se může lišit v závislosti na typu účtu, který si otevřete.

Začínající obchodníci by si však měli být vědomi, že využití pákového efektu na maržovém účtu může také zesílit potenciální ztráty. Pokud se váš obchod začne vyvíjet špatně, může margin call vyžadovat, aby váš broker uzavřel pozici bez předchozího souhlasu.

Závěr

Investice do kterékoli z těchto kryptoměn v roce 2021 je nápad, který stojí za zvážení, potenciál je pro všechny v různé míře slibný.

Kryptoměny zůstávají významnou příležitostí pro angažované investory a přístup k trhu s otevřenou, analytickou myslí není důvodem, proč špičkové výběry kryptoměn nemohou v příštím roce přinést fantastické výnosy.

Abychom to shrnuli, je zde několik bodů, které si musíte pamatovat při výběru nejlepších kryptoměn v roce 2021:

 • Rok 2021 představuje velké příležitosti k investování do kryptoměn v roce 2021
 • Bitcoiny zůstávají mezi nejlepšími kryptoměnami, které se mají investovat v roce 2021, přičemž některé předpovídají, že ceny dosáhnou 120 000 USD
 • Růst decentralizovaného financování zvyšuje zájem o kryptoměny, jako je Ethereum a Ripple
 • Stojí za to investovat čas do rozvoje strategie založené na vašich cílech
 • Zkušení obchodníci by měli považovat obchodování s pákovým efektem za způsob, jak maximalizovat výnosy
 • Některé tokeny jsou vhodnější pro dlouhodobé investiční strategie
 • Dávejte pozor na potenciální partnerství mezi kryptoměnami a zavedenými finančními hráči
 • Krátkodobé strategie kryptoměny se točí kolem rychlejších obchodů a těží z rychlých cenových výkyvů

FAQ

Je dobrý nápad investovat do kryptoměny v roce 2021?

Mnoho průmyslových čísel očekává silný rok pro kryptoměny v roce 2021 – někteří se domnívají, že by to mohl být dosud nejlepší rok. Povaha aktiva však znamená, že s investováním je vždy spojeno riziko a zisk není v žádném případě zaručen. Můžete však zlepšit své šance pečlivým zkoumáním nejlepších kryptoměn, které chcete investovat v roce 2021.

Jak najít nejlepší kryptoměny, do kterých investujete?

Při hledání nejlepších kryptoměn k investování do informací je králem. Čím více analýz a údajů o trhu najdete, tím lépe. Kryptoměna představuje vzrušující investiční příležitost, ale je zásadní provést náležitou péči u všech kryptoměn, které vás zajímají.

Je bitcoin stále nejlepší kryptoměnou, do které se bude investovat v roce 2021?

Bitcoin má tolik proslulosti hlavního proudu, že toto slovo je často považováno za synonymum pro kryptoměnu. Navzdory tomu, že je to zdaleka největší token na trhu, mnoho odborníků předpovídá velký růst před původní kryptoměnou. Předpovědi se samozřejmě liší v rozsahu, ale někteří spekulovali, že cena bitcoinu by mohla v roce 2021 dosáhnout 120 000 $. Jako takový je stále špičkovou kryptoměnou pro jakékoli portfolio.

Kde mohu obchodovat s kryptoměnami?

Pokud jste v obchodování s kryptoměnou noví, budete si muset najít makléře nebo burzu, která vám umožní vstoupit na trhy. Doporučujeme eToro pro začínající investory, protože nabízí spoustu výukových nástrojů a funkci CopyTrader, která vám umožní sledovat investory profesionálních obchodníků a automaticky kopírovat jejich strategie.

Jaká je nejlepší kryptoměna, do které se má investovat v roce 2021?

Existuje několik mincí, které soupeří o titul nejlepší kryptoměny, do které se bude investovat v roce 2021. Například bitcoiny, zvlnění, litecoiny a etheruem jsou připraveny na potenciální růst. Klíčem k úspěšnému portfoliu je však diverzifikace – takže je lepší najít ty nejlepší kryptoměny, do kterých chcete investovat, místo toho, abyste své naděje vázali na jediný token.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me