Jaké jsou nejlepší 15 nejlepší kryptoměny ke koupi v březnu 2021?

Contents

Nejlepší kryptoměny k nákupu tento měsíc: březen 2021

Jaká je nejlepší kryptoměna koupit tento měsíc? Hledáte 15 nejlepších kryptoměn ke koupi v březnu 2021? Máme vás kryté!

Trh s mladými kryptoměnami se mění velmi rychle. O několik týdnů nebo dokonce dní později se hodnota kryptoměny mohla dramaticky změnit.

Dobré kryptoměny, které lze koupit za jeden měsíc, by se v příštím měsíci mohly propadnout, a je také možný opak. Mince, kterou všichni hypovali, se může přes noc stát irelevantní a odsunutá do pozadí našich vzpomínek.

Jaká je nejlepší kryptoměna, která se má koupit v březnu 2021? Sestavili jsme seznam 15 možností, které byste měli zvážit a vysvětlete, proč jsou to nejlepší, co vám může pomoci.

Pokud se chcete rychle a snadno vrhnout na trh kryptoměn, podívejte se Výměna eToro!

Vždy musíte být neustále v dohledu na další připravovanou kryptoměnu.

Top 15 nejlepších kryptoměn ke koupi v březnu 2021:

 1. Ethereum (ETH)
 2. Bitcoin (BTC)
 3. Binance Coin (BNB)
 4. Dash (DASH)
 5. Zcash (ZEC)
 6. Tezos (XTZ)
 7. Zvlnění (XRP)
 8. Cardano (ADA)
 9. Litecoin (LTC)
 10. Bitcoinová hotovost (BCH)
 11. Stellar (XLM)
 12. Neo (NEO)
 13. EOS (EOS)
 14. TRON (TRX)
 15. IOTA (MIOTA)

S více než 7 000 kryptoměn již na trhu, výběr nejlepších kryptoměn k nákupu není snadná věc.

Nebojte se, my v Trading Education jsme uvedli seznam nejlepších kryptoměn, které si tento měsíc můžete koupit.

Každý měsíc vám poskytneme informace o nejlepších kryptoměnách, které si můžete koupit. Nezapomeňte si tedy tuto stránku přidat do záložek! Nejlepší kryptoměny ke koupi najdete vždy tady!

Pamatovat si! I když by to mohly být nejlepší digitální mince, které je třeba zvážit při nákupu v březnu 2021, kryptoměny jsou stále vysoce volatilní aktiva a nejsou vhodné pro všechny investory!

Ujistěte se, že rozumíte souvisejícím rizikům!

(Navíc máme na konci pár kryptoměn navíc, abyste měli oči stále na očích!)

Nejlepší kryptoměny ke koupi v březnu 2021:

1. Ethereum (ETH) – Na cestě k březnu 2 754,80 USD za minci?

Ethereum krade špičkové místo odborníků na nejlepší kryptoměnu pro březen 2021! Ethereum zaznamenalo některé z nejsilnějších zisků (kromě bitcoinů, ke kterým se za chvíli dostaneme!), A je to je vysoce pravděpodobné, že ethereum nedosáhlo svého plného potenciálu dosud.

Vskutku, Ethereum může být dokonce velmi podhodnocené, čím dál tím zřetelnější, tím více se díváte na to, co čeká na rok 2021.

Nejprve je Ethereum stále králem inteligentních kontraktů, decentralizovaných aplikací a Žetony ERC-20, z nichž je vyrobeno mnoho dalších populárních kryptoměn (jsou hostovány na blockchainu Ethereum). Díky tomu je Ethereum jednou z nejlepších kryptoměn ke koupi.

Což nás vede k boomu DeFi. DeFi je zkratka pro „decentralizované finance“ a je to způsob, jak propojit obchodníky přímo bez použití třetí strany, například makléře. Síť Ethereum je místem, kde je postavena většina aplikací DeFi.

Celá tato aktivita probíhající v síti Ethereum ukazuje, jak je to užitečné pro širší komunitu kryptoměn, a jak bude DeFi růst, bude to mít rozhodující dopad na Ethereum.

A za druhé, a možná ještě důležitější, je Ethereum 2.0, dlouho očekávaný krok k prokázání sázky. Nyní je třeba zmínit, že to proběhne v několika fázích, přičemž proces bude zahájen v prosinci 2020.

Pravděpodobně tedy letos v březnu pravděpodobně neuvidíme nic významného, ​​ale mohl by být dobrý nápad koupit a držet Ethereum, dokud to neuděláme.

V neposlední řadě na to nezapomeňme Dramatické zvýšení ceny bitcoinů nejvíce ovlivní Ethereum. Vidíte, mnoho obchodníků s kryptoměnami začíná s bitcoiny a Ethereum je obvykle to, co kupují dále.

A to to pravděpodobně znamená, že se vším tím vzrušením kolem bitcoinu dojde k přílivu nových obchodníků, kteří ho začnou kupovat, a jakmile budou mít chuť na kryptoměnu, s největší pravděpodobností pohltí Ethereum.

Pokud máte pocit, že Ethereum je stále králem inteligentních kontraktů a decentralizovaných aplikací, pak by Ethereum mohlo být nejlepší kryptoměnou, kterou si nyní můžete koupit.

Předpovědi cen etherea pro rok 2021 vypadají dobře. Agentura pro prognózy ekonomiky předpovídá, že by se Ethereum mohlo dostat maxima až 2 277 $ za minci nebo minima na 1 313 $ v březnu 2021.

Dále také předpovídají, že do prosince 2021, Ethereum by mohlo dosáhnout minima 1 850 $ a maxima 4 500 $. Zajímavé je, že i nejnižší z těchto dvou možností je nárůst oproti současné ceně Ethereum.

předchozí bitcoiny je pro březen mnohem optimističtější, když to předpovídáme Ethereum dosáhne až 2 754,80 USD za minci!

Přečtěte si náš článek o Ethereu zde.

Zvažovali jste nákup Ethereum (ETH)?

2. Bitcoin (BTC) – Na cestě k dosažení 100 000 $ do konce roku?

Pokud vás překvapilo, že bitcoiny nezískaly naše první místo v březnu 2021, tak nebuďte! Nezapomeňte, že se díváme na nejlepší kryptoměny ke koupi, nikoli na nejdražší kryptoměny!

A podle našeho názoru je Ethereum tento měsíc o něco lepší nákup. Podíváme se konkrétně na to, co je v nabídce na březen.

Jen proto, že kryptoměna je nejcennější a nejznámější, ještě neznamená, že vám přinese největší zisk.

To, co opravdu chcete hledat, jsou kryptoměny, které poskytují nejvíce příležitostí a které mají dostatečnou volatilitu, aniž by byly příliš riskantní.

Nyní po úžasném lednu a únoru, Zdá se, že bitcoin našel nové body podpory a odporu – 40 000 $ a 50 000 $. A ještě nezjistíme, zda bitcoiny dokážou toto překonat a dostat nás do toho zlatého bodu, o kterém všichni sníme.

Není překvapením, že předpovědi bitcoinů pro rok 2021 mohou být někdy trochu šílené. V březnu 2020 Anthony Pompliano, zakladatel a partner společnosti Morgan Creek Digital, předpovídal to do prosince 2021 bude mít bitcoin hodnotu 100 000 USD!

Vládní kapitál učinil realističtější předpověď a věřil tomu „nejlepší možné predikce ceny bitcoinu do konce roku 2021 je 67 947 USD, což je stále bezbožný nárůst.

The Cena BTC se začalo bláznit v únoru 2021, kdy Tesla koupila 1,5 miliardy dolarů v bitcoinech a začal přijímat BTC jako platbu za své produkty. Cena bitcoinů se po novinkách zvýšila na 56 000 $ za minci.

Začalo to vypadat, že Pomplianovy předpovědi bitcoinu dosahujícího 100 000 $ se naplňují!

I když se mnozí domnívají, že bitcoin je jednoznačný nákup, musíte si to pamatovat vždy existuje možnost, že by cena mohla znovu spadnout. Buďte tedy připraveni na tuto možnost!

Hlavní věc, kterou by kryptoměnoví obchodníci měli právě teď hledat, je, jestli mohou bitcoiny znovu dosáhnout tohoto $ 50k bodu a pohybovat se kolem něj. Pokud k tomu dojde, bude to pro mnoho obchodníků jednoznačný nákup, ale nikdo opravdu nemůže říct, kde se cena po tomto bodě pravděpodobně zastaví.

Snad nejlepším obchodním nápadem pro bitcoiny je v tuto chvíli nákup kolem 40 000 $ a prodej kolem 50 000 $. Nezapomeňte však být připraveni na možnost pádu ceny bitcoinu!

Přečtěte si náš článek o bitcoinech zde.

Zvažovali jste nákup Bitcoin (BTC)?

3. Binance Coin (BNB) – Dosud největší zisky v roce 2021?

Dokonalá bouře se chystá vařit přímo před Binance Coin v roce 2021 a březen vypadá, že je možná nejlepší čas dostat se na palubu této lodi, když se plaví po neplněných vodách.

Proč?

Pokud tedy bitcoiny v roce 2021 skutečně zvýší svou hodnotu, získá si Binance Exchange – největší burza kryptoměn na světě, se značnou rezervou – velkou pozornost a pro obchodníky s kryptoměnami bude velmi užitečné leželi nějaké mince Binance.

I když na této minci opravdu není nic technicky zajímavého, jako třeba Tether, je to užitková mince. Jeho účelem je poskytnout vám sleva, pokud použijete minci na burze Binance k zaplacení poplatků.

Dokud bude Binance Coin aktivně používán na burze Binance, bude mít vždy dobrý objem. A právě tento objem obchodování dává společnosti Binance obrovskou podporu v hodnotě.

Pokud se podíváte na jakékoli grafy, korelace je docela jasná; velký objem obchodování má za následek ještě větší zvýšení ceny BNB, a únor 2021 nebyl výjimkou.

Ve skutečnosti, během jednoho únorového týdne se hodnota Binance Coin zvýšila až o 102% a vzrostla a stala se dočasně třetí největší kryptoměnou podle tržního stropu (nahrazeno Cardanem těsně na konci měsíce).

Jediné, na co je třeba dávat pozor, je, zda burza Binance někdy plánuje snížit slevu nabízenou mincí. Ale od roku 2019 to vypadá, že to nemají v úmyslu udělat.

Agentura pro prognózy ekonomiky předpovídá, že by Binance Coin mohl dosáhnout minima 217 $ až maxima 335 $ za minci v březnu 2021.

Mezitím Vládní kapitál předpovídá, že BNB dosáhne 347,42 USD do konce roku 2021 a 504,99 USD za pět let.

Pokud hledáte kryptoměnu, která zlevní používání burzy Binance nebo jednoduše profitujete ze všeho obchodování s chaosem v Binance, pak je Binance Coin nejlepší kryptoměnou, kterou můžete koupit v březnu 2021. Mince Binance může být jednou z nejlepších kryptoměny koupit hned.

Přečtěte si náš článek o Binance Coin zde.

Zvažovali jste nákup Binance (BNB)?

4. Pomlčka (DASH) – Mohly by aktualizace vést tuto kryptoměnu na 489 $?

Zatímco všichni mluvili o Ethereu 2.0, netušili, že by je Dash mohl jen vylepšit.

Dash je většinou známý pro svéSoukromé odesláníFunkce, která může odesílat transakce anonymně, ale v poslední době se připravuje na vydání nové verze Dash, Dash Platform, což vývojářům umožní vytvářet decentralizované aplikace nad sítí Dash, velmi podobným způsobem jako Ethereum.

Ale to není vše. Aby bylo zajištěno, že všechny tyto DApps nebudou zasahovat do každodenního odesílání transakcí, přidají druhou vrstvu pro DApps. (Nezní to trochu jako Cardano, že?)

Aktualizace také údajně bude zlepšit rychlost a bezpečnost také, včetně aplikace DashPay.

Neměli bychom také zapomínat, že Dash byl vytvořen rozdvojením litecoinu, který je technicky vzato pokročilejší než bitcoin v několika ohledech.

Je to, jako by se Dash jen rozhlédl po tom, co všichni ostatní dělají v krypto komunitě, a ukradl všechny jejich nejlepší nápady! (Nic špatného, ​​pokud to všechno funguje!)

Kromě toho je Dash jednou z mála kryptoměn, která skutečně prolomila třetí svět a dosáhla nebankovního trhu, což si mnoho kryptoměn přálo.

V současné podobě, Dash je obzvláště populární v Latinské Americe, přičemž Venezuela je jedním z jejích hlavních horkých míst.

To vše by mohlo znamenat, že Dash je do značné míry připraven skočit na příruční panel na cestě do vesmíru, a proto březen 2021 vypadá jako nejlepší okamžik k předčasnému nákupu.

Únor 2020 byl tím nejšikovnějším, co jsme od roku 2017 viděli, jak Dash získal, získal velkou hodnotu a poté o něj docela ztratil. V době psaní tohoto článku je Dash podle CoinMarketCap 24. největší tržní kapitalizací.

Pro březen 2021, Trading Beasts předpovídá to maximální cena Dash bude 235,40 $ a minimální bude 160,07 $.

Jelikož se Dash již obchoduje nad maximem předpovězeným Trading Beasts, může být tato předpověď příliš konzervativní.

Agentura pro prognózy ekonomiky vidí v březnu mnohem větší potenciál a předpovídá, že Dash dosáhne 489 $ nejvyšší a 180 $ nejnižší.

Pokud Dash vydá novou aktualizaci v březnu, bude tato předpověď pravděpodobně více odpovídat realitě.

Pro obchodníky s kryptoměnami, kteří se ptají, do jaké nejlepší kryptoměny všude kolem investovat, Pomlčka může být docela dobrá volba více způsoby.

Přečtěte si náš článek o predikcích cen Dash zde.

Zvažovali jste nákup Dash (DASH)?

5. Zcash (ZEC) – Halvening před několika měsíci by mohl vést tuto kryptoměnu k vystřelení na Měsíc!

Stejně jako Dash je Zcash další mincí se zaměřením na soukromí a anonymitu, které stojí za zvážení.

To, co Zcash vyniká jako skvělý nákup za březen 2021, především na mincích na ochranu soukromí, je, že právě prošly a v listopadu 2020 o polovinu, a tak byla bloková odměna za těžený blok snížena o polovinu.

A tak je jen otázkou času, než z toho uvidíme nějakou akci, stejně jako předtím u bitcoinů.

Všimněte si však, pokud uvidíme nějaký druh exploze od Zcash, bude to pravděpodobně mnohem později v tomto roce, takže nákup v březnu perfektní načasování. (V současné době je to pouze číslo 51 na CoinMarketCap, což usnadňuje vychystávání.)

Pro ty, kteří se zajímají, jak Zcash funguje, používá technologii zk-SNARK zero-knowledge proof, což je metoda pro ověřování transakcí bez odhalení jakýchkoli citlivých informací.

„Nulová znalost“ znamená, že o schválení transakce nemusí o vás nic vědět, což zabrání úniku informací.

Další super věcí, kterou potřebujete o Zcash vědět, díky čemuž je zralá k explozi, je jejich stíněný transakční protokol, který zlepší komunikaci na platformě.

Jediným velkým problémem kolem Zcash je, že několik burz kryptoměn začíná vyřazovat mince z ochrany soukromí, nejznámější bytost Bittrex (Dash a Monero byly také ovlivněny), takže buďte opatrní, kde plánujete koupit Zcash.

Pokud tedy máte pocit, že soukromí a bezpečnost by měly být primárními faktory kryptoměny, pak by Zcash mohla být vaší nejlepší kryptoměnou, kterou můžete v březnu 2021 koupit.

Agentura pro prognózy ekonomiky předpovídá, že v březnu 2021 dosáhne Zcash mezi nejnižšími 93 USD a nejvyššími 204 USD za minci.

Trading Beasts není tak optimistický, dává předpověď Nejvyšší 138,79 $ a nejnižší 94,37 $.

To se zcela očekává, protože zvýšení cen Zcash z jejich halveningu je pravděpodobné jen za pár měsíců, takže jejich nízké ceny jsou docela lákavé.

Přečtěte si náš článek o Zcash zde.

Zvažovali jste nákup Zcash (ZEC)?

6. Tezos (XTZ) – Zvýšení o 40,19% v letošním březnu?

Skvělá nákupní příležitost právě tady! Na konci února začal Tezos ztrácet velkou hodnotu, zatímco ostatní altcoiny byly vzhůru. Ve skutečnosti, podle Benson Toti, psaní pro Coinjournal, Tezos ztratil za jeden den až 30% své hodnoty.

Tezos je ovládán některými z nejchytřejších lidí v kryptoměně – manželem Arthurem a Kathleen Breitmanovou – a má mnoho příslibů.

Ti, kteří vědí o společnosti Tezos, vědí, že měl jeden z největších ICO vůbec, což v bitcoinech a éteru přineslo 232 milionů dolarů. Ale Hlavním prodejním bodem společnosti Tezos je, že je navržen tak, aby byl extrémně flexibilní v tom, jak je vyvíjen.

Tezos se zaměřuje na „správu věcí veřejných“. V zásadě to znamená, že věří, že díky silnému decentralizovanému rozhodovacímu procesu se mohou objevit silnější než všechny ostatní kryptoměny.

Teoreticky se budou moci přizpůsobit jakýmkoli změnám a začlenit nebo zrušit to, co funguje a nefunguje. Je nesmírně důležité si uvědomit, že to, co dnes považujeme za inovativní, nemusí být zítra a kryptoměna vůči tomu není imunní..

I přes těžký únor jsou výhledy společnosti Tezos stále velmi dobré, přičemž mnoho z nich stále předpovídá další růst v tomto roce.

A ohlédnutí se za nedávnou historií, Rok 2020 byl pro Tezos také dobrým rokem. Poptávka po Tezosu vzrostla, což způsobilo zvýšení ceny XTZ, dokonce dosáhlo svého historické maximum 4,44 USD v srpnu 2020.

Pokud dojde k uskutečnění vizí, že bitcoiny vyskočí v hodnotě a skutečně zvýší hodnotu altcoinů, mohl by Tezos zaznamenat velký nárůst a investice v březnu by mohl být skvělý nápad.

Podle Investor do peněženky, cena Tezos by za jeden rok mohl dosáhnout 5,96 USD a za pět let až 11,55 USD.

Mezitím, Digitalcoin předpovídá, že do března 2021, Tezos dosáhne průměrné ceny 4,60 USD, což je nárůst o 40,19%.

Pokud si myslíte, že kryptoměna, která se zaměřuje na decentralizované rozhodování, je správná cesta, může být Tezos jednou z nejlepších kryptoměn, které si můžete koupit v březnu 2021.

Přečtěte si náš článek o Tezos zde.

Zvažovali jste nákup Tezos (XTZ)?

investujte do tezos

7. Zvlnění (XRP) – Stále na vzestupu navzdory soudnímu sporu SEC!

24. prosince 2020 vytvořila SEC (Americká komise pro cenné papíry a burzy) nejlepší šanci na otevření pozice u Ripple za dlouhou, dlouhou dobu.

V podstatě, SEC podá Ripple k soudu, protože věří, že XRP je ve skutečnosti bezpečnost, nikoli kryptoměna, proto jsou všechny peníze, které dosud získali od maloobchodníků, nelegální (protože nebyly registrovány).

Před tímto debaklem se zdálo, že má Ripple s SEC celkem dobrý vztah, marně k jiným kryptoměnám, kterým se nelíbilo, jak se dostávají tak blízko k regulačním orgánům, nebo to považovalo za inspirativní, že se s nimi snaží pracovat.

Ale bohužel, navzdory implikované blízkosti jejich vztahu, SEC stále šla po Ripple, což muselo zmást mnoho lidí v horní části Ripple Labs.

I když navenek vypadá tato situace docela znepokojivě (mnoho burz dočasně přestalo nabízet XRP v USA), mnozí věří, že SEC překročila a je na tom dost špatně, protože ve prospěch Ripple je spousta důkazů. (Více o regulaci kryptoměn na konci tohoto článku!)

Takže nakonec, je docela pravděpodobné, že Ripple tento případ vyhraje, což pravděpodobně zlepší ceny. Samozřejmě to však nikdo nemůže zaručit. Vždy existuje možnost, aby americký právní systém hrál špinavě a chtěl udělat příklad Ripple.

Na konci února to vypadá, že se Ripple zotavuje, dokonce vůči dolaru vypadá silněji, než tomu bylo před špatnými zprávami. Prozatím by pro ty, kteří již Ripple drží, bylo moudré vydržet to o něco déle.

Pro ty, kteří toho o Ripple moc nevědí, je to mnohem víc než jen kryptoměna, je to výměna který vám umožní převádět všechny druhy fondů rychleji a přes hranice mnohem rychleji než tradiční banky a instituce.

Díky tomu je tak jedinečný, že můžete někomu poslat platbu například v britských librách, kterou Ripple převede na XRP, a když se dostane k příjemci, může být v jeho měně, řekněme v eurech.

Agentura pro prognózy ekonomiky předpovídá to XRP dosáhne minima 0,27 $ a maxima 0,50 $, což je ve skutečnosti nárůst z doby před několika měsíci, kdy do nich SEC zabořila zuby, a brzy bychom mohli vidět vznikající trend.

City Telegraph věří tomu velmi odlišný obraz Ripple začne v březnu 2021 na 0,98 USD a mohl by dosáhnout maxim 1,22 USD. Takové výšky budou možné, pouze pokud dojde k silnému vzestupnému trendu.

Pokud máte pocit, že jediný způsob, jak může kryptoměna uspět, je podpora bank, pak bude Ripple pravděpodobně nejlepší kryptoměnou, kterou si můžete koupit v březnu 2021. Navzdory veškerému dramatu zůstává Ripple jednou z nejlepších kryptoměn k nákupu.

Přečtěte si náš článek o predikci cen Ripple zde.

Zvažovali jste nákup Zvlnění (XRP)?

8. Cardano (ADA) – Býci si myslí, že tento měsíc je možné 4,22 $!

Cardano tajně vstoupil do Třetí místo v nejlepší kryptoměně podle tržní kapitalizace na konci února 2021. Někteří řeknou, že je konečně čas, aby byli uznáni.

Ve srovnání s jinými mincemi jsou jedny z mála, které vykazují v druhé polovině měsíce pěknou stabilitu a růst a nakonec poprvé od roku 2017 prorazil bariéru 1 $, a ještě to nevypadá, že jsou hotové.

Cardano vyniká svým blockchainem ouroboros. Stručně řečeno, Cardano technicky má dva blockchainy, jeden pro zpracování základních transakcí a druhý pro zpracování chytrých kontraktů.

Tento důmyslný nápad brání přetížení sítě Cardano příliš mnoha transakcemi, což by ji teoreticky mělo zrychlit a zabránit problémům se škálovatelností..

Podle Capital.com, po stagnaci v lednu, Cardano vzrostlo až o 329%. Celkově pro rok 2020 Cardano vzrostlo o 200%!

Agentura pro prognózy ekonomiky předpovídá, že v březnu 2021, Cardano dosáhne minima 0,92 USD a maxima 2,36 USD (docela velká mezera, což naznačuje určitou volatilitu).

Zatímco předchozí bitcoiny je ještě více býčí, věří tomu ADA může dosáhnout až 4,22 $ za minci. Mějte na paměti, že Cardano je v současné době kolem 1 $, takže 4 $ je obrovský nárůst!

Pokud si myslíte, že Cardano je nejlepší kryptoměna pro řešení problémů kryptoměny s rychlostí a škálovatelností, pak by to mohla být jedna z nejlepších kryptoměn k nákupu.

Přečtěte si náš článek o Cardanu zde.

Zvažovali jste nákup Cardano (ADA)?

9. Litecoin (LTC) – 360 $ do prosince 2021 vypadá jako možnost!

Kdysi byl litecoin velkou novinkou a byl jednou z nejlepších kryptoměn ke koupi, ale jak na scénu vtrhlo více kryptoměn, pomalu začaly mizet v pozadí, ale to neznamená, že už se neoplatí kupovat!

Stále existuje spousta příležitostí profitovat z litecoinu. Stále je to jméno domácnosti a jedna z předních kryptoměn, které je dnes možné koupit.

Nemluvě o tom je 8. největší kryptoměna podle tržní kapitalizace a má historii delší než většina ostatních kryptoměn, takže je důvěryhodnější a spolehlivější. Je to možná jeden z nejbezpečnějších altcoinů k obchodování.

Litecoin může být ve skutečnosti nejlepším zajištěním proti bitcoinům, nabízí hodně stejné funkce, ale s mírně lepšími funkcemi, včetně nižších poplatků, lepšího zabezpečení, rychlejších transakčních rychlostí a limitu 84 milionů mincí, které lze kdy vytvořit (čtyřikrát vyšší než u bitcoinů).

Podle Connora Sephtona z Currency.com, Stejně jako mnoho jiných kryptoměn ztratil litecoin kolem března 2020 velkou hodnotu, ale poté vzrostl 57,2%.

V prosinci 2020 jsme začali zaznamenávat skutečný pohyb od Litecoinu V únoru 2021 začala dosahovat úrovně, která nebyla zaznamenána od března 2018. Takže můžeme být na vrcholu uptrendu.

Trading Beasts„Předpovědi cen litecoinů na březen 2021 vyprávějí dobrý příběh. Předpovídají, že litecoin dosáhne a maximální cena 187,26 USD a minimální cena 127,33 USD v březnu 2021. A Coinpedia předpovídá ten litecoin může dosáhnout 360 $ do prosince 2021.

Pokud jste stále fanouškem staré školy, altcoinů typu first-on-the-block, pak by mohl být litecoin tou nejlepší kryptoměnou, kterou si můžete v březnu 2021 koupit.

Přečtěte si náš článek o litecoinech zde.

Zvažovali jste nákup Litecoin (LTC)?

10. Bitcoinová hotovost (BCH) – Aktualizace Scalenet povede do července k ceně 952 USD?

Za relativně krátkou dobu se bitcoinová hotovost posunula z 5. na 12. místo z hlediska tržní kapitalizace. To však může hrát výhodu pro obchodníky s kryptoměnami!

Stejně jako Dash, Bitcoin Cash má několik nových aktualizací, které přicházejí buď letos, nebo v roce 2022, což může zvýšit jeho hodnotu, což znamená, že nákup nyní může být dobrý nápad.

Podle GlobeNewswire, primární aktualizace, o které víme, je zavedení „Scalenet“, který údajně může vyrábět bloky o velikosti 256 MB. Teoreticky by to mělo dramaticky zrychlit dobu transakce.

A další skvělou aktualizací je zavedení „dvojitých výdajů“, což je funkce, která se přidává do uzlů i peněženek. Jejich účelem je zvýšit zabezpečení nulové důvěryhodnosti v síti Bitcoin Cash.

Bitcoinová hotovost možná je nejlepší alternativa pro ty, kteří si nejsou jisti bitcoinem; lidé, kteří by se raději vrátili k tomu, jak byly bitcoiny, ale nejsou tak extrémní jako příznivci bitcoinů SV (mezi těmito skupinami je spousta nepřátelství!).

Podle Agentura pro prognózy ekonomiky, Bitcoinová hotovost by na konci roku 2021 mohla mít hodnotu až 760 USD za minci. Konkrétně pro březen předpovídají minima 299 $ až maxima 581 $.

Je zajímavé, že při pohledu na předpovědi poskytnuté agenturou The Economy Forecast Agency se zdá, že věří, že cena bude nejvyšší kolem poloviny roku 2021 s maximem 952 $ do července, ke konci roku opět začal klesat.

To by mohlo naznačovat, že by nyní stálo za to koupit Bitcoin Cash s cílem prodat v létě.

Trading Beasts předpovídají, že v březnu 2021 očekávají maximální cena 530,655 $ a minimální cena $ 360,846.

Pokud hledáte vhodnou alternativu k bitcoinu, Bitcoin Cash může být jednou z nejlepších kryptoměn, které lze v roce 2021 koupit.

Přečtěte si náš článek o bitcoinové hotovosti zde.

Zvažovali jste nákup Bitcoinová hotovost (BCH)?

11. Stellar (XLM) – Vytvoření kryptoměny pro Ukrajinu by nás mohlo dostat na 0,55 USD!

Stellarův osud se zdá být spojen s Ripple. Stellar se objevil, když spoluzakladatel Ripple Jed McCaleb (také zakladatel Mt. Gox) založil Stellar s Joyce Kim po nesouhlasu se směrem, kterým se Ripple ubíral a odcházel.

Ti dva byli od té doby soupeři.

Technicky vzato jsou si velmi podobné a obě mají za cíl poskytovat přeshraniční převody, které jsou usnadněny tokenem (Lumens nebo XLM, v případě Stellar). Tam ale podobnosti většinou končí.

Stellar také poskytuje decentralizovanou výměnu kde lze obchodovat s různými aktivy, platební aplikace, které používají tokeny kryté měnou a které také vytvořily služba pro mikroplatby které by mohly být použity k tipování lidí online.

I když je to všechno dobré a dobré, skutečným důvodem, proč jsme nadšení ze Stellar, je to V lednu 2021 bylo oznámeno, že Ukrajina plánuje využít technologii blockchainu Stellar vyvinout digitální měnu centrální banky (CBDC).

Vzhledem k tomu, že mnoho zemí zkoumá možnost vytvoření takové digitální měny (Čína již má v této hře náskok), pokud to jde dobře s Ukrajinou, mohli jsme vidět, že Stellar je více využíván jinými centrálními bankami k vytváření dalších CBDC. Prozatím si nejsme zcela jisti, kdy tento projekt začne.

Když se vrátíme ke Stellarinu vztahu s Ripple, Stellar může být tím nejlepším zajišťovacím prostředkem pro ty, kteří hledají alternativu, zvláště znepokojení obchodníci z USA.

Obchodníci, kteří si již vybudovali pozici u XRP, by měli zvážit také investice do některých Stellarů. Situace se SEC bude pravděpodobně chvíli trvat, dokud neuvidíme nějaké řešení.

To by mohlo negativně ovlivnit Zvlnění během tohoto období, nebo by se to mohlo dlouhodobě pohybovat s malou aktivitou. Stellar je jednoznačně nejlepší možnou alternativou. I když se cena ještě nezvýší, může být vhodná doba se zapojit.

předchozí bitcoiny předpovídá pěkný pohyb nahoru 0,55 $ za minci v březnu 2021 Agentura pro prognózy ekonomiky odhady mezi 0,24 USD na nejnižší a 0,44 USD na nejvyšší.

Přečtěte si náš článek o Stellar zde.

Zvažovali jste nákup Stellar (XLM)?

12. Neo (NEO) – Aktualizace Preview5 by nás mohla dostat na 63,25 $?

Mnoho lidí zapomnělo na sílu, kterou kdysi ovládal Neo. V roce 2017, během posledního boomu kryptoměny, se Neo změnilo z nízkých 0,14 USD na téměř 200 USD za minci!

Dokážete si představit, že byste se do toho dostali brzy? Mohlo by to být možné, pokud se historie bude opakovat. Protože se možná právě chystáme vstoupit do dalšího kryptoměnového boomu, Neo možná udělá nový rekord.

Navrženo pro regulaci, Neo lze použít k tokenizaci různých druhů aktiv. Nabízejí také centralizovanější přístup, odlišný od ostatních krypt, které se tomu snaží vyhnout.

Mnoho lidí věřilo, že poté, co Čína ohlásila přísnější regulaci kryptoměny a vyvinula vlastní digitální měnu (DCEP), budou krypty vyrobené v Číně buď zastaveny, nebo budou muset odejít (například TRON se přestěhoval do San Franciska).

Tato zpráva způsobila, že mnoho obchodníků s kryptoměnami bylo skeptických k tomu, aby se zapojili do Neo, jen pro případ, že by byl ukončen. Ale neudělali to. Ale ve skutečnosti tomu tak nebylo, Zachránilo je Neovo zaměření na regulaci.

Je také docela pravděpodobné, že čínská vláda viděla, že Neo se nepokouší nahradit renminbi (čínská měna) a skutečnost, že byli centralizovaní na rozdíl od decentralizovaných jako většina ostatních krypt, byla pravděpodobně také přitažlivá protože by to mohlo být vnímáno jako stabilnější.

Neo se účtuje jako rostoucí ekosystém, jehož cílem je nejen stát se lídrem v oblasti vývoje inteligentních smluv, ale základem pro další generaci internetu a interoperability napříč řetězci. Jeho cíle nejsou stejné jako cíle bitcoinu, být čistě digitální hotovostí.

A Neova schopnost úzce spolupracovat s čínskou vládou vypadá, že to pravděpodobně bude znamenat budou mít monopol na DApps a inteligentní smlouvy v zemi, zatímco větší ryby jako Ethereum mohou bojovat s regulací.

Největším důvodem k nadšení pro Neo v březnu 2021 je vydání Náhled5, což poprvé umožňuje použití Oracle na blockchainu. Bude to obrovská podpora jejich inteligentních smluvních schopností.

Liteforex předpovídá, že Neo dosáhne minima 15 $ a maxima 19 $ za minci v březnu 2021, ale je docela pravděpodobné, že obě předpovědi jsou příliš nízké.

Mezitím, Agentura pro prognózy ekonomiky předpovídá minima 25,16 $ a maxima 63,25 $, což by mohlo být rozumnější.

Pokud si myslíte, že Neo má potenciál transformovat budoucnost investování do kryptoměny, pak to může být kryptoměna pro vás.

Přečtěte si náš článek o predikcích cen Neo zde.

Zvažovali jste nákup Neo (NEO)?

13. EOS (EOS) – Prolomení symetrického trojúhelníku by mohlo vést ke zvýšení o 480%!

„Ethereum Killer“ je zpět s pomstou! Rok 2020 byl pro EOS opravdu dobrým rokem a březen 2021 pokračuje v tomto pozitivním trendu, který navazuje na skok v ceně na konci února.

EOS je skutečným uchazečem, který srazí Ethereum z trůnu jako král inteligentních kontraktů a decentralizovaných aplikací. Obchodníci s kryptoměnami samozřejmě musí uznat, že jde o docela konkurenční odvětví.

Tvrdí, že do značné míry dosahuje stejných věcí jako Ethereum, ale lepším, efektivnějším a uživatelsky přívětivějším způsobem.

PrimeXBT dává kryptoobchodníkům velmi zajímavý důvod, proč chtějí obchodovat s EOS v březnu 2021. Poukazují na to po většinu své existence formoval EOS obrovský symetrický trojúhelník.

Typicky, když se takové vzory objeví na grafech a výšky a minimy se začínají přibližovat a přibližovat k sobě, znamená to, že na obzoru může být velký průlom.

PrimeXBT věří, že pokud se EOS může z tohoto trojúhelníku vymanit, očekávají, že vzroste až na 480%! Mohlo by to dokonce znamenat maxima 160 $ ​​za žeton.

Ale všimněte si, že k takovému průlomu nemusí letos dojít, a navíc, takové vzory mohou mít také opačný účinek, kdy cena dramaticky klesá.

Ostatní cenové předpovědi jsou také docela pozitivní i pro EOS. 3Commas dává EOS vysoký odhad 6,05 USD a nízký odhad 5,56 USD za březen 2021, oba jsou vyšší než aktuální cena.

Pokud hledáte alternativu k Ethereum, EOS by mohl být jednou z nejlepších kryptoměn, které je možné zvážit v březnu 2021.

Přečtěte si náš článek o EOS zde.

Zvažovali jste nákup EOS (EOS)?

14. TRON (TRX) – Přechod na DeFi může znamenat velké změny!

Společnost TRON zaujala obchodníky s kryptoměnami v únoru 2021, když oznámila, že bude držet a hackathon událost v San Francisku oslavit pátý rok s názvem „Great Voyage: TRON 2021 Global DeFi Hackathon“.

Tato událost je velmi zajímavá pro vývojáře, kteří mohou chtít stavět na vrcholu TRONu (který používá programovací jazyk Ethereum Solidity)., Tato akce má především zvýšit zájem o možnosti DeFi společnosti TRON a rozšiřovat jejich ekosystém.

Doposud to byl trh, kterému do značné míry dominuje Ethereum a TRON by mohl být jen nejlepším možným protivníkem, který by tuto nadvládu zpochybnil.

Zatímco proces registrace začal v únoru, v březnu proběhne předběžný screening a vzrušující nové projekty mohou vnést trochu energie do TRONu, který je v současné době na 24. místě, pokud jde o tržní kapitalizaci.

Pro ty, kteří příliš dobře neznají TRON, jejich primárním cílem je decentralizovat web a dát moc tvůrcům obsahu zpět od vydavatelů a platforem, jako je Facebook, a zajistit rovnoměrnější rozdělení zisků. Počínaje Ethereem, přechod na mainnet před několika lety.

Pro březen 2021, Trading Beasts předpovídat, že TRON bude mít maximální cena 0,07 $ a minimální cena 0,05 $.

Agentura pro prognózy ekonomiky Zdá se, že naznačuje větší volatilitu, což dává větší vzdálenost mezi možnými maximy a minimy. Odhadují Nejnižší 0,32 USD a nejvyšší 0,62 USD.

A nakonec, předchozí bitcoiny očekává minimálně 0,07 $ na březen 2021.

Přečtěte si náš článek o Tron zde.

Zvažovali jste nákup TRON (TRX)?

15. IOTA (MIOTA) – Aktualizace Chrysalis nás může tento měsíc přivést na 1,67 USD?

IOTA je smíšený pytel ořechů, někteří ho milují, jiní nenávidí. Myšlenka za tím je docela dobrá; využívat internet věcí k vytvoření ekosystému, kde stroje mohou provádět mikroplatby za služby. Génius!

K internetu jsou připojeny miliardy zařízení a služeb, což znamená, že potenciál IOTA je více než působivý.

Ale IOTA je struktura přímého acyklického grafu (DAG), nazývaná Tangle, je pro některé problematické. DAG jsou ve skutečnosti už nějakou dobu a mnozí v krypto komunitě nemají pocit, že jsou tak efektivní jako blockchainová technologie. Pro ně to připadá jako krok zpět.

Kromě této debaty existuje zásadní důvod, proč nás letos v březnu zajímá IOTA a jmenuje se Kukla, „Největší upgrade v historii sítě IOTA“.

Zatímco část 1 této aktualizace proběhla v červnu 2020, očekává se, že část 2 bude dokončena letos a bude vyžadovat, aby uživatelé IOTA migrovali své tokeny z jedné sítě do druhé.

Aktualizace je považována za obrovskou a údajně zlepší výkon, stabilitu, spolehlivost a zabezpečení.

Kromě toho se také snaží „nahradit exotické aspekty protokolu zavedenými standardy“, což vývojářům pomůže efektivněji využívat IOTA.

Pokud tedy vše vyjde, můžeme vidět určité zlepšení hodnoty IOTA.

Agentura pro prognózy ekonomiky předpovídá, že v březnu 2021, IOTA dosáhne minima 0,83 USD a maxima 1,86 USD. Zatímco Digitalcoin předpovídá, že IOTA dosáhne 1,67 $ za březen 2021.

Pokud si také myslíte, že MIOTA nabízí mnohem více než ostatní lídři na trhu, jako jsou bitcoiny a ethereum, pak je MIOTA tím pravým aktivem pro vaše portfolio.

Přečtěte si náš článek o IOTA zde.

Zvažovali jste nákup IOTA (MIOTA)?

Další krypta na našem radaru pro březen 2021

Na Trading Education rádi dáváme pozor na nadcházející kryptoměny, které většina lidí ještě pravděpodobně nezaznamenala.

Obvykle doporučujeme držet se od neslýchaných krypt, dokud neukáží nějaký slib vyhnout se podvodům nebo nešťastným situacím (například když je kryptoměna příliš nestálá nebo nevykazuje žádné skutečné známky toho, že dokáže vydělat – „zombie coin“).

Ale určitě byste měli sledovat následující krypta, jak se prosazují. Mohou to být dokonce nejlepší kryptoměny, které si v příštích měsících můžete koupit na našem dalším seznamu!

Nebo, pokud se jim nepodaří uspět, zjistíme proč a naučíme se podobným kryptám vyhýbat (jakkoli to zní kýčovitě, učení je vždy ta nejdůležitější věc!).

Tento měsíc se zaměřujeme především na DeFi mince kteří se opravdu osvědčili v roce 2020, ale možná ještě potřebují trochu více času, než se dostanou do hlavního proudu. V současné době patří mezi nejlevnější kryptoměny, které lze koupit.

Aave

Tato mince DeFi umožňuje lidem půjčovat a půjčovat si kryptoměny od sebe s lehkostí.

S není zahrnuto hodnocení bohatství ani kreditní skóre, dává kontrolu dlužníkovi i věřiteli způsobem, který by typické půjčky, které by společnosti nikdy nenabídly. U Aave existuje pouze věřitel a dlužník.

Díky tomu je možné těžit z půjčování vaší kryptoměny, zatímco ji držíte, abyste měli malý zájem na straně.

Jednou z nejlepších vlastností Aave (což ve finštině znamená „duch“) je možnost „flash půjček“, které jsou rychlé půjčky, které je třeba splácet ve stejné transakci, úspora času a peněz na poplatcích.

Kromě toho věřitelé mohou vyberte si, jaký úrok chtějí použít na půjčku, což jim dává ještě větší kontrolu. Aby se uživatelé vyhnuli volatilitě, mohou také aktivum, které si vypůjčili, přesunout do stablecoinu.

Aave také nedávno prošel aktualizací a stále více umožňuje uživatelům účastnit se správy, což je vynikající způsob, jak udržet platformu decentralizovanou.

Uniswap

Zde je příklad toho, čemu mnozí věří, že bude budoucností financí. Uniswap je a „Decentralizovaná burza“ (nebo DEX) který funguje na blockchainu Ethereum.

Stejně jako cokoli decentralizovaného není Uniswap vlastněn ani kontrolován jediným orgánem a používá ke zpracování transakcí také dvouvrstvý blockchain.

Na Uniswap, můžete vypsat tokeny zdarma a uživatelé nemusí předávat své kryptoměny platformě, aby s nimi mohli obchodovat, což jim umožňuje zůstat pod kontrolou.

Od svého spuštění v roce 2018 je nyní Uniswap jedna z největších mincí DeFi a jedna z největších burz. V roce 2020, Platformou prošlo 58 miliard dolarů v obchodování.

Celsia

Celsius je fintech platforma pro půjčování, ukládání a platby se zaměřením na komunitu uživatelů, ne zprostředkovatelé, pobídky k tomu, aby komunita platformu nadále využívala.

Funguje to primárně prostřednictvím mobilní aplikace, kde uživatelé mohou získávat odměny za mince, které drží, půjčit si hotovost při zachování svých aktiv, nebo jednoduše zaplatit a převést peníze.

Vyvažovač

Podobně jako Uniswap je Balancer další decentralizovaná burza, která na blockchainu Ethereum působí bez prostředníka.

Balancer umožňuje uživatelům vytvářet vlastní vlastní fondy, což umožňuje mnoha dalším kryptům mnohem jednodušší zakládat své vlastní projekty a můžeme se setkat s přívalem této mince, jak se začnou objevovat další nové projekty.

Závěr: Které kryptoměny si mám koupit na březen 2021?

Celkově vzato vypadá březen 2021 jako skvělý čas na chytré investice do kryptoměny. Z různých důvodů, mohli bychom vidět, jak některá krypta dosáhnou nových výšin.

To, co vidíme, jsou dvě největší mince, Bitcoin i Ethereum vypadají, jako by se nacházely v místech, kde se chystají explodovat.

Peníze se hrnou do bitcoinů, které se pravděpodobně promítnou do altcoinů a Ethereum má nejlepší pozici, aby z tohoto přílivu těžilo.

Podobně, Binance Coin vypadá, že by z této stékající investice mohla také těžit, umožňující nákup a prodej většiny těchto mincí.

A pak máme velké množství mincí, které vydávají nové aktualizace, včetně IOTA, Dash, Neo a Bitcoin Cash.

Samozřejmě si budeme muset počkat a uvidíme, jestli tyto aktualizace přinesou uživatelům skutečnou hodnotu, ale samotný fakt, že existují aktualizace, by mohl zlepšit ceny.

Mezi další skvělé zprávy patří Zcashova halvening, která by z ní mohla udělat nejcennější soukromou minci, a pak máme Ripple a Tezos, které by teoreticky měly být mnohem lepší než oni.

A pak máme krypta, která se rozšiřují zcela novými způsoby, jako je Stellar ve spolupráci s Ukrajinou na vytvoření nové digitální měny a TRON se více pohybuje v DeFi.

Na co se tedy můžeme dívat v březnu 2021, je bohatství mincí, které by ve skutečnosti měly mít mnohem větší cenu, než jsou, a je jen otázkou času, než jim lidé začnou správně přiřadit hodnotu a začnou raketově stoupat.

Mějte však na paměti, že ne každá mince na našem seznamu nejlepších kryptoměn, které si můžete koupit právě teď, vystřelí! Kdo ví, co se stane v následujících týdnech a měsících.

A samozřejmě nezapomeňte sledujte také rostoucí komunitu DeFi!

Měl bych si dělat starosti s SEC?

Asi ne. Samozřejmě by bylo pochopitelné mít trochu obavy, pokud jste investovali do Ripple, ale případ proti Ripple je docela slabý.

Skutečnou obavou je, že SEC a další regulační orgány z celého světa by se mohly i nadále snažit bránit rozvoji jiných kryptoměn tím, že se budou snažit přimět je, aby zapadly do jejich představy o tom, čím by měly být, místo aby uznaly, že kryptoměna je nový trh.

Ale možná to zůstane jen mrzutostí. Síla SEC nakonec s Ripple nic nezměnila.

Kromě vytváření nákupní příležitosti (o něco více než menší promáčknutí, pokud se podíváte na grafy), zobrazili, jak daleko jsou ve skutečnosti od pochopení kryptoměny.

Tento nedostatek porozumění je bohužel stále hluboce zakořeněn v tom, kolik si myslí nejvyšší politické osobnosti, a dává mnoha v krypto komunitě migrénu.

Americký ministr financí, Janet Yellen, ztělesňuje tuto problematiku a věří, že bitcoiny jsou „neefektivní“, s odvoláním na množství energie potřebné k provozu sítě (a dále se nebude rozšiřovat na toto téma).

Rovněž se „obává“, že bitcoin se primárně používá k „nelegálnímu financování“, což je fráze tak nadužívaná, až se vám oči valí. Jak vám řekne mnoho nadšenců kryptoměn, u fyzických peněz se děje mnohem více nelegálních plateb než u bitcoinů, které lze vysledovat.

V roce 2021 tedy stále jednáme s lidmi, kteří nerozumí tomu, co krypto ve skutečnosti je, a zdá se, že mají víceméně stejné myšlení jako politici před 10 lety.

Jakkoli to zní divně, právě proto bychom si s nimi neměli dělat starosti, protože v historických knihách to budou ti, kdo vypadají pošetile.

Kryptoměnová komunita musí pokračovat vpřed a trávit méně času staráním se o prázdné komentáře, o nichž vědí, že jsou špatné.

Je dobrý nápad investovat do stablecoinů?

Sem-tam dostáváme spoustu otázek ohledně stablecoinů a rozhodli jsme se, že tento měsíc jim načrtneme naši pozici.

Na našich seznamech je nikdy neuvidíte a je k tomu konkrétní důvod – nejsou navrženy tak, aby byly ziskové.

Počkejte, co jsou stablecoiny?

Stablecoiny jsou kryptoměny, které jsou navrženy ne být nestálý. Obvykle jsou vázány na hodnotu něčeho jiného, ​​co je podstatně méně volatilní.

Mnoho obchodníků používá stablecoiny, zejména ty, které jsou vázány na americký dolar Tether a USD mince, uložit hodnotu do něčeho stabilnějšího, když přestanou obchodovat.

Například obchodník s kryptoměnami může obchodovat s bitcoiny den, a když den skončí, použijte kryptoburzu, aby vložil své zisky do stabilního kryptoměny pro případ, že by hodnota bitcoinových tanků během noci, kdy se nedívají.

Pokud jde o investování do stablecoinů, pravděpodobně vám nepřinese žádné skutečné zisky, protože jsou navrženy tak, aby nebyly volatilní. Není mnoho poklesů, které je třeba koupit, a není příliš mnoho na prodej. Můžete také obchodovat na forexu.

Nejznámějším stablecoinem je Tether (USDT), který je vázán na americký dolar. Bylo to docela úspěšné a po dlouhou dobu to byla třetí největší kryptoměna podle tržního stropu na CoinMarketCap.

Přes tento úspěch, při obchodování s Tetherem se doporučuje postupovat opatrně. Důvodem jsou skandály, které se v souvislosti s ní propukly, a burza kryptoměn Bitfinex (oba mají stejnou mateřskou společnost).

Dlouhý příběh krátce, Společnosti Tether a Bitfinex byly zasaženy několika soudními spory které je obviňují z pokusu manipulovat s cenou bitcoinu.

Předpokládá se, že to všechno začalo, když Burza Bitfinex byla hacknuta a poté si půjčila peníze od Tetheru (přibližně 900 milionů USD), která má podporovat každý USDT jedním USD.

Půjčováním svých USD již nebyli solventní, což by mohlo zničit Tether a přijít o miliony obchodníků.

Skandály jsou tak velké, že někteří věří, že Tether mohl mít dokonce něco společného s prudkým nárůstem ceny bitcoinů v roce 2017, protože se věří, že Tether byl použit k umělému čerpání ceny bitcoinů ve snaze získat zpět ztráty.

Pokud chcete použít stablecoin, je pravděpodobně nejlepší Dai (DAI), vykazující nejmenší volatilitu.

A pokud místo směnárny kryptoměn použijete CFD brokera, nebudete se o to muset starat.

Klíčové body

Pokud si pamatujete cokoli z nejlepších kryptoměn, které byste měli zvážit v březnu 2021, udělejte z toho tyto klíčové body.

 • Ethereum je možná jednou z nejlepších kryptoměn právě teď. Odborníci navrhli, že do samého konce roku 2021 může dosáhnout maxima 3 850 $.
 • Bitcoin, Ethereum a Binance Coin zaujímají první tři místa. Vyřazení těchto gigantů bude hodně trvat!
 • Dávejte pozor na DeFi coiny Aave, Uniswap, Celsius a Balancer. V blízké budoucnosti mohou být vážnými herci.
 • Mnoho z nejlepších 15 nejlepších kryptoměny ke koupi v březnu 2021 jsou v procesu změn. Nové aktualizace a funkce mohou výrazně zlepšit hodnotu kryptoměny… pokud fungují!

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměnu

Nyní znáte 15 nejlepších kryptoměn, které si můžete koupit v březnu 2021!

Pokud vás inspiruje začít nakupovat kryptoměny, možná vás potěší, že eToro poskytuje možnost nakupovat kryptoměny a CFD až na 90+ kryptoměna páry. Obchodníci s kryptoměnami si mohou vybudovat diverzifikované portfolio s nejoblíbenějšími coiny.

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Nejlepší kryptoměny v březnu 2021 – infografika

nejlepší kryptoměny k nákupu infografiky

Pokud vás bavilo číst Co je to? top 15 nejlepších kryptoměn v březnu 2021, prosím, sdílejte to s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by to mohlo také zajímat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me