Jaké jsou nejlepší kryptoměny k obchodování v roce 2021?

Nejlepší kryptoměny k obchodování v roce 2021

Chcete přeskočit čtení a dostat se přímo k našim nejlepším tipům? Nejlepší kryptoměna k obchodování je Bitcoin nebo Ethereum.

Plánujete obchod s kryptoměnami v roce 2021? S více než 6 000 kryptoměnovými aktivy není výběr nejlepších kryptoměn k obchodování v roce 2021 snadný úkol. Nebojte se, my v Trading Education jsme sestavili seznam nejlepších 10 kryptoměn k obchodování v roce 2021

Pokud máte v plánu zahájit obchodování na krypto trhu v roce 2021, máme pro vás dobrou zprávu! Podle mnoha kryptoanalytiků bude rok 2021 nejlepším rokem pro obchodování s kryptoměnami.

Trh s kryptoměnami je již nějakou dobu předmětem zájmu díky rychlému vývoji digitálních platforem. Obchodování s kryptoměnami bylo zajímavě plodné ve srovnání s obchodováním s tradičními aktivy, jako jsou komodity a akcie.

Proto jsme pro vás sestavili seznam nejlepších kryptoměn k obchodování roku 2021.

Takže bez dalších okolků…

Top 10 nejlepších kryptoměn k obchodování v roce 2021:

1. Bitcoin

2. Ethereum

3. Vlnění

4. Litecoin

5. JOTA

6. Pomlčka

7. Cardano

8. Ethereum Classic

9. Hvězdný

10. Neo

Jaké jsou nejlepší kryptoměny k obchodování v roce 2021?

V případě, že někdo plánuje obchodovat, kryptoměny jsou rozhodně nejlepší vejce v košíku. Vzhledem k tomu, že trh má velký počet přibližně 1 000 různých druhů mincí, může se amatérům zdát trochu matoucí zvolit správnou měnu, aby utratili své hodnoty.

Zde je pohled na 10 nejlepších kryptoměn, které je třeba zvážit v roce 2021:

1. Bitcoin (BTC)

Bitcoin byl označen jako zlato kryptoměn, ačkoli v březnu 2020 prošel velkým úskalím kvůli vypuknutí pandemie, která vedla ke ztrátě 4000 $ za minci. Bitcoin jako obvykle vykázal rychlou míru zotavení a cena mince byla až 16 000 USD a tržní kapitalizace byla označena jako 199,62 miliardy $, které podle odhadů také porostou.

Předpovědi prudkého nárůstu na trzích s bitcoiny předpovídají, že převrat v cenách může vystřelit až na 100,00 USD, když skončí rok 2021. Citibank naznačila, že tržní hodnoty mohou grafy zvýšit až na 300 000 USD, což je 15krát více než aktuální hodnoty.

Co řídí cenu bitcoinu?

Faktor 1: Nabídka a poptávka

Faktor 2: Konkurence na trhu

Faktor 3: Regulace a přijetí bitcoinů

Přečtěte si více: Co povede k ceně bitcoinů v roce 2021?

2. Ethereum (ETH)

Ethereum je na druhém místě v seznamu kryptoměn s pevnými tržními důvody. V poslední době cena etherea kolísala a cena by měla být 579 $ s ohledem na poslední čtvrtletí roku 2020.

Upgradace na Ethereum 2.0 s decentralizovanějšími rámci je nejpřesvědčivějším důvodem pro obchodování s Etherem. Mezi klíčové výhody obchodování s Etherem patří druhá nejchudší a nejdynamičtější měna, podpora důvtipné a chytré smlouvy a zohlednění decentralizovaných přenosných aplikací, dApps.

Co řídí cenu Etherea?

Faktor 1: Požadavky vývojářů

Faktor 2: Trojúhelníková arbitráž Ethereum, Bitcoin a Ethereum Classic

Faktor 3: Ziskovost těžby

Přečtěte si více: Co povede k ceně etherea v roce 2021?

3. Zvlnění (XRP)

Mezi významné výhody této mince patří neuvěřitelně nízká stupnice převodu a okamžitý systém upozornění na vaše burzy kvůli procesu ověřování, který obchází národní banku. Podobně společnost Ripple využívá své správy k pomoci bankám a jiným peněžním nadacím, což následně zvyšuje její spolehlivost.

Nejlepší a ideální příležitost ke koupi Ripple je v současné době, zatímco cena je stále velmi nízká a přiměřená, zejména v kontrastu s dnes dostupnými různými mincemi: 0,637 $. V případě, že vezmete v úvahu nákup na základně a prodáváte na nejvyšší úrovni, v tom okamžiku je výběr velmi přímočarý.

Co řídí cenu zvlnění?

Faktor 1: Technologie

Faktor 2: Hyper drift

Faktor 3: Držitelé zvlnění

Přečtěte si více: Co povede k ceně Ripple XRP v roce 2021?

4. Litecoin (LTC)

Došlo ke zvýšení ceny litecoinů a v poslední době se ukázalo slibné zlepšení. Celková horní část litecoinu na trhu se zvýšila na 8 710 194 389 $ s 66 245 618 LTC. Vývoj probíhající za posledních 24 hodin ukazuje, že došlo k výměně LTC v hodnotě 17 177 612 073 USD. Náklady na LTC se potenciálně zvyšovaly a odhaduje se, že do konce roku dosáhnou 230 USD.

Od Litecoinu se očekává tolik, že je to nyní sedmý největší digitální peníze na světě. To se děje z důvodu, že změnili svou technologii.

Litecoin získal vlastní uznání z důvodu, že informuje o důvěrných transakcích s opotřebením problému zastupitelnosti. To byl obrovský skok v tom, aby Litecoin měl svou vlastní osobnost. Tento typ důvěrné transakce vyřeší problém toho, co skvělý produkt nebo produkt byl použit, který je charakteristický pro otevřené blockchainy.

Ve svém prohlášení Oracletime, výhoda litecoinu ve srovnání s bitcoiny upoutá pozornost mnoha diváků. Jejich předpověď pro Litecoin do konce roku 2021 je 1 000 $, ale může dosáhnout až 2 000 $.

Investingpr má další projekci, že více obchodníků by mohlo obchodovat s litecoinem jen proto, že chtějí prozkoumat jiné možnosti než bitcoiny, aby mohli snížit riziko.

Co řídí cenu litecoinů?

Faktor 1: Konkurenční mince

Faktor 2: Nárůst adopce

Faktor 3: Post Covid – krize 19

Faktor 4: Chuť k riziku

Přečtěte si více: Co povede k ceně litecoinu v roce 2021?

5. IOTA (MIOTA)

Když vezmeme v úvahu minulost tržní kapitalizace IOTA, její tržní hodnota do roku 2020 vždy klesala; tato kryptoměna začala zlepšovat a zvyšovat své bohatství koncem roku 2020. IOTA vstoupila do roku 2020 s tržním stropem ve výši 446 milionů USD a na konci roku 2020 tato mince k 19. prosinci 2020 již překročila 900 milionů USD, čímž získala více než 100%, ačkoli silnice byl skalnatý a plný obtíží.

Důvodem, proč se tato mince liší od ostatních, je jejich technologie využívající IoT. IOTA, stejně jako všechny ostatní kryptoměny, mohla právě teď usilovat o vytvoření masivní hlavy & Rameno trojité dno, s pravým ramenem rozdávání vše pro další dva roky. Tato mince by mohla znovu vzrůst a získat tržní kapitalizaci, ale prozatím by cena IOTA mohla zůstat pod 37 centů, ale po potvrzení jejího vzoru by se mohla vrátit, jako tomu bylo v kryptoměně v roce 2017.

V roce 2017 v té době IOTA ze všech altcoinů nashromáždila obrovské množství tržní kapitalizace a objemu, které pomohly minci zvýšit její trh a vyletět z její hodnoty na historické maximum přesahující 5 $ za token MIOTA.

Co řídí cenu IOTA?

Faktor 1: Pozornost médií

Faktor 2: Korporátní partnerství

Přečtěte si více: Co povede k ceně IOTA v roce 2021?

6. Pomlčka (DASH)

Vysvětlení, proč mnoho milovníků technologií vkládá prostředky do mince, je to, že odlišuje jejich portfolia a může být považováno za podpůrné zařízení proti bitcoinu, zakládajícímu krypto.

Rok 2021 může být pro obchodníky společnosti Dash velmi produktivním rokem, protože investoři navazují posílená partnerství s poskytovateli platebních systémů. Dash je proveditelnější a praktičtější měna, nabízí více funkcí, a proto je snadné jej utratit.

Mezi funkce, díky nimž je pomlčka výjimečná, patří

 • Spork
 • Zámek řetězu
 • Protokol PrivateSend
 • Protokol InstSend

Tyto nejdůležitější body mohou pomoci vyškrábané minci získat mnohem vyšší cenu 2 000 $ za minci. V případě, že úsilí o praktické kryptoměny bude pokračovat do roku 2021, náklady mohou dokonce vidět ilustrativní krok.

Co řídí cenu Dash?

Faktor 1: Konkurenční výhoda

Faktor 2: Míra přijetí

Přečtěte si více: Co povede k ceně DASH v roce 2021?

7. Cardano (ADA)

Mince Cardano ADA má řadu atributů, díky nimž se z ní v příštích letech může stát velká obchodní horečka. Kryptoměna má zřetelný přehled funkcí, jako jsou způsoby plateb a hlasovací nástroje pro držitele ADA. Cardano umožňuje svým uživatelům udržovat bezpečnost vytvořením ověření transakce na blockchainu. Cardano lze ukládat a vyměňovat na řadě peněžních peněženek a má poměrně decentralizovaný přístup. Cardano má nativní peněženku nazvanou Daedalus, která pomáhá uživatelům držet investice a slouží jako nástroj pro obchodování. Pro své uživatele také přináší výhody, protože jim poskytuje odměny a jejich držitelé mohou vydělávat mince.

Klíčové vlastnosti, díky nimž Cardano vyniká v lize kryptoměn, jsou:

 • Progresivní tým pro vývoj a upgrady
 • Potenciál poskytnout neomezenou škálovatelnost
 • Rychlé a levné transakční systémy
 • Decentralizované aplikace

Co řídí cenu Cardano?

Faktor: 1 Decentralizace

Faktor: 2 Počet DApps

Přečtěte si více: Co povede k ceně Cardano v roce 2021?

8. Ethereum Classic (ETC)

Obchodování s Ethereum Classic může být docela nepochopitelné, protože je pojmenována online předpovědní služba "Dlouhá předpověď “předpovídá, že Ethereum Classic může v roce 2020 nadále čelit problémům a je považována za cenu 8,44 USD.

To by bylo o 30% vyšší než u předchozích cenových hodnot. Odhady však říkají, že hodnota konečné ceny ETC by se mohla pohybovat kolem 5,62 USD.

Co pohání cenu Ethereum Classic

Faktor 1: Přijetí Ethereum Classic

Faktor 2: Útok na sítě

Přečtěte si více: Co bude pohánět klasickou cenu Etherea v roce 2021?

9. Stellar (XLM)

Díky spojení Stellar s IBM a jeho širokému použití v jižním Pacifiku, kde nyní odpovídá za 60% příčných splátek v maloobchodu, XLM stojí za to. V kratším časovém období se Stellar Lumens pohyboval v sestupné hodnotě křivky v pondělí 27. října o 2,28 procenta. XLM klesl pod primární významnou úroveň opozice na 0,0815 USD na vnitrodenní minimum 0,0798 USD. Poté se Stellar právě teď dostal zpět přes $ 0,0815 až na $ 0,8226. Následující významná úroveň překážky ke sledování je 0,083 $.

Co pohání hvězdnou cenu?

Faktor 1: Dopad společnosti

Faktor 2: Konkurence na trhu

Faktor 3: Míra přijetí

Přečtěte si více: Co povede ke hvězdné ceně v roce 2021?

10. Neo (NEO)

Kapacity NEO jsou docela působivé, protože díky jeho charakteristickým vlastnostem vyniká na trhu ve srovnání s jinými kryptoměnami. Platforma umožňuje svým uživatelům zaznamenávat, spotřebovávat, prodávat, přenášet a vyměňovat řadu kryptoaktiv. Výhradně NEO dělá to, že umožňuje svým uživatelům propojit jejich fyzické prostředky s digitálními avatary v síti. Hodnotové hledisko pro NEO je však poněkud sporné.

Prozatím byste měli doufat, že budete uvažovat o nepředvídatelnosti, protože zranitelnost zahrnující budoucnost kryptoměny. Ve střednědobém až dlouhodobém horizontu může být situace spíše ortodoxní, protože čínská vláda zahájí úplný zákrok proti digitálním formám peněz. V takovém případě byste měli doufat, že hodnota NEO projde velkou krizí..

Co pohání NEO cenu?

Faktor 1: Konkurenti

Faktor 2: Pozornost médií

Přečtěte si více: Co povede k ceně NEO v roce 2021?

Začněte obchodovat s top 10 kryptoměnami

eToro nabízí k obchodování směs kryptoměn. Obchodníci mohou vytvořit diverzifikované portfolio se 14 nejoblíbenějšími mincemi. Některé z nich jsou Bitcoin, Ripple a Ethereum, ale navíc EOS, Iota, Tron a Tezos. Web eToro a všestranná aplikace jsou téměř nerozeznatelné, lákavě rozšířené a snadno prozkoumatelné. Obchodníci mohou vnímat, co dělají ostatní na pódiu, a řídit se návrhy konkrétních osob, které vám umožňují duplikovat jejich výměny.

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměnu

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

 • Základní kryptoměny, s nimiž se bude obchodovat v roce 2021, v současné době vzkvétají.
 • Nejlepší kryptoměny k obchodování v roce 2021 jsou Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, IOTA, DASH, Cardano, Ethereum Classic, Stellar a NEO.
 • Bitcoin na trhu vyniká jako hlavní kryptoměna.
 • Ethereum vytváří pevné rámce pro obchodování.
 • Ideální příležitost k nákupu a obchodování je Ripple XRP.
 • Litecoin je zpět ve zdravé konkurenci s bitcoiny.
 • IOTA také připravuje technologický pokrok.
 • Díky exkluzivním funkcím DASH je to dobrá volba.
 • Cardano ADA je také osvědčeným produktivním obchodním aktivem.
 • Ethereum Classic je i nadále životaschopnou možností obchodování.
 • Stellar si také drží svou pozici jako životaschopná obchodní opce.
 • NEO je další současná kryptoměna pro obchodování.

Mezi všemi měnami, s nimiž se obchoduje, bitcoin samozřejmě evidentně vládl na trzích jako význačná mince, rozhodně to není jediná měna s efektivními návratovými sazbami. Bylo to hlášeno v předpovědích cenových předpovědí XRP pro rok 2021, kryptoměny se stávají živým objektem zájmu obchodníků, a proto se v důsledku těchto zajímavých investic vykreslují záměrné nové grafy..

Mezi další přední kryptoměny, které se budou v roce 2021 obchodovat, patří Ripple, Ethereum, Litecoin a IOTA.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me