Jaké jsou výhody obchodování Ripple?

Obchodování Ripple umožňuje obchodníkům spekulovat o tom, zda cena Ripple poroste nebo poklesne, aniž by bylo nutné převzít vlastnictví XRP.

Ripple je digitální měna (Ripple XRP), která je také známá jako platforma používaná k přenosu kryptoměn způsobem peer-to-peer (RippleNet). Jedná se o platformu s otevřeným zdrojovým kódem, přičemž hlavní důraz na její design je primárně zaměřen na spolehlivou, levnou a rychlou metodu transakce.

Platforma může zpracovávat a směňovat jakýkoli typ měny, ať už jde o fiatovou měnu, nebo jakoukoli jinou kryptoměnu. Níže jsme shrnuli některé výhody obchodování Ripple.

Proč Trade Ripple?

Software Ripple často používají banky a obchodníci pro proces výměny aktiv. V tomto konkrétním okamžiku je to možné díky použití systému zvaného Swift, který funguje tak, že se spoléhá na bankovní účty, které jsou v zemích, ve kterých banka působí, zcela oddělené. Obchodování Ripple XRP zahrnuje spekulace o jeho ceně bez převzetí vlastnictví XRP.

Abyste si byli jisti, že váš zájem bude splňovat nejlepší možné informace, podrobně vám vysvětlíme výhody obchodování s Ripple.

Mezi výhody obchodování Ripple patří:

1. Schopnost zkratovat

2. Efektivní využití kapitálu

3. Žádný směnný účet nebo peněženku

4. Obchodujte se zavedeným poskytovatelem

5. Skutečné aplikace

6. 24hodinové obchodování na trhu

1. Schopnost zkrátit (prodat)

Obchodování s CFD a sázení na rozpětí jsou dva běžné prvky, které umožňují obchodovat na rostoucích i klesajících cenách, což je funkce zaměřená pouze na profesionální obchodníky. Abychom mohli kryptoměnu prodat (zkrátit), není potřeba ji vlastnit, což umožňuje větší svobodu, protože je to stále funkce, která na kryptoburzách není možná.

2. Efektivní využití kapitálu

Pákové obchodování, jednoduché vysvětlení znamená, že abyste mohli otevřít pozici, je od vás požadováno pouze složení procenta z plné hodnoty konkrétního obchodu. To není možné u kryptoměnových burz, protože jste stále povinni vložit plnou hodnotu obchodu. Nezapomeňte, že si pamatujete, že váš pákový poměr zvětšuje jak zisky, tak ztráty, a můžete nakonec přijít o více než částku, kterou vložíte za otevření pozice.

3. Není potřeba žádný směnný účet ani peněženka

Při obchodování na Ripple CFD nebudete muset jednat přímo s burzou kryptoměn. Místo toho jsou ceny získávány z různých burz vaším jménem a poté vám jsou nabízeny s nejlepší dostupnou cenou.

To v konečném důsledku znamená, že nebudete čekat na žádný souhlas s výměnou, bezpečnost vaší peněženky vám nebude dělat starosti a nebudete muset platit žádné poplatky, pokud budete později vybírat prostředky. Jinými slovy, pokud si chcete koupit XRP a dlouhodobě jej vlastnit, budete potřebovat směnný účet.

4. Obchodujte se zavedeným poskytovatelem

Ripple vám umožňuje obchodovat s regulovanými poskytovateli. Tito poskytovatelé tvrdě pracují a jsou odhodláni nabízet svým klientům oceňovaný zákaznický servis a podporu, kdykoli je budou potřebovat v době, kdy je trh otevřený.. eToro, například je jednou z nejvýznamnějších platforem, kde můžete obchodovat s Ripple.

5. Real-World aplikace

Platební systém Ripple je podporován bankami a organizacemi jako virtuální měna. Ripple umožňuje snadné usnadnění přeshraničních plateb, protože se jedná o konsorcium více než 200 finančních institucí se sídlem ve více než 40 zemích. Ripple je v tomto případě před mnoha konkurenty, protože zaznamenal obrovský růst mezi finančními institucemi. To by mohl být pouze pozitivní faktor, pokud jde o obchodování s Ripple, protože má důvěryhodnější autoritu.

6. 24hodinové obchodování na trhu

Kryptotrh, včetně Ripple XRP, je otevřený 24 hodin. Proto můžete obchodovat kdykoli během dne nebo o víkendech. Můžete obchodovat na plný úvazek nebo na částečný úvazek, pokud máte jinou práci na plný úvazek. Měli bychom považovat za štěstí, že jsme schopni využít všech příležitostí, které se vyskytnou na trhu, který se nikdy nezavře.

Mám si koupit nebo obchodovat s Ripple?

Při zvažování nákupu nebo obchodování Ripple existuje řada výhod, které byste měli zvážit, a zejména vaše individuální situační potřeba může určit, zda potřebujete obchodovat nebo prodat. Pokud se chcete o Ripple dozvědět více, podívejte se na tohoto průvodce pro Ripple pro začátečníky.

Mohla by vás zajímat koupě Ripple, pokud…

 • Chcete převzít plné vlastnictví kupní částky Ripple.
 • Nevadí vám zaplatit celou hodnotu aktiva předem.
 • Nevadí vám čekat na výměnný účet, než budete moci nakupovat nebo prodávat.
 • Chcete být zvlněným HODLerem.
 • Ze všech zisků rádi zaplatíte daň z kapitálových výnosů.

Mohlo by vás zajímat obchodování s Ripple, pokud…

 • Hledáte vklad procenta z plné hodnoty obchodu za účelem otevření pozice.
 • Chcete spekulovat o ceně XRP, aniž byste vlastnili digitální aktivum.
 • Chcete začít okamžitě obchodovat s XRP.
 • Chcete nízké poplatky, protože Ripple neúčtuje žádné poplatky, pokud si chcete vybrat prostředky později.
 • Chcete využít daňových výhod sázení na rozpětí nebo obchodování CFD.

Začněte obchodovat s Ripple pomocí eToro

eToro je jednou z nejvýznamnějších obchodních platforem na světě. Jako platforma pro sociální obchodování se pyšní svou bezpečností, kterou nabízí. Svou cestu obchodování s kryptoměnami můžete začít na eToro, protože podporuje kryptoměny s výjimkou jiných tradičních aktiv.

eToro – Nejlepší platforma pro obchodování s kryptoměnou Zvlnění XRP

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

 • Ripple je digitální měna (Ripple XRP), která je také známá jako platforma používaná k přenosu kryptoměn způsobem peer-to-peer (RippleNet).
 • Ripple je platforma open-source, přičemž hlavní důraz na její design je primárně zaměřen na spolehlivou, levnou a rychlou transakční metodu.
 • Ripple může zpracovávat a směňovat jakýkoli typ měny, ať už jde o fiatovou měnu (šterlinků atd.) Nebo jakoukoli kryptoměnu.
 • Zvlnění má oproti tradičním finančním aktivům několik výhod.
 • Obchodování s CFD a sázení na rozpětí jsou dva běžné prvky, které umožňují obchodovat na rostoucích i klesajících cenách, což je funkce zaměřená pouze na profesionální klienty.
 • Pákové obchodování znamená, že k tomu, abyste mohli otevřít pozici, je od vás požadováno pouze složení procenta z plné hodnoty konkrétního obchodu.
 • Při obchodování na Ripple CFD nebudete muset jednat přímo s burzou kryptoměn. Místo toho jsou ceny získávány z různých burz vaším jménem a poté vám jsou nabízeny s nejlepší dostupnou cenou.
 • Ripple vám umožňuje obchodovat s regulovanými poskytovateli. Tito poskytovatelé jsou odhodláni nabízet svým klientům oceňovaný zákaznický servis a podporu.
 • Jelikož většina lidí má stále poměrně vágní znalosti o kryptoměnách a jejich volatilitě, je třeba podniknout další kroky, aby se ujistil, že jsou řádně informováni před provedením jakékoli vážné investice.
 • Software Ripple často používají banky a obchodníci pro proces výměny aktiv.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me