Jakých 10 nejlepších kryptoměn exploduje v roce 2021?

Contents

Top 10 kryptoměn v roce 2021

Plánujete nákup nebo investování do kryptoměn v roce 2021? S více než 7 000 kryptoměn není výběr nejlepších kryptoměn k investování do roku 2021 snadný. Nebojte se, my v Trading Education jsme sestavili seznam nejlepších kryptoměn, do kterých investujeme v roce 2021!

Podle různých odborníků jsou nejlepší kryptoměny, které lze v roce 2021 sledovat Bitcoin, Ethereum, Cardano, a Litecoin.

Pokud máte v letošním roce v plánu investovat na krypto trhu, máme pro vás dobrou zprávu! Podle mnoha nadšenců kryptoměn bude rok 2021 nejlepším rokem pro investice do kryptoměn.

Pokud jde o rozhodování, do jaké kryptoměny investovat, může být výběr poněkud ohromující, protože na trhu jsou k dispozici tisíce kryptoměn.

Je obtížné a časově náročné provést svůj výzkum a seřadit ty hodné od „neplodných“.

Proto jsme tu, abychom vám pomohli. Následuje seznam 10 nejlepších kryptoměn, u nichž se očekává, že explodují v roce 2021 a budou mít ještě větší dopad v následujících letech.

Nakonec neexistuje jediná kryptoměna, na kterou bychom mohli poukázat jako na nejlepší z nejlepších. Je jich prostě příliš mnoho na výběr a seznam stále roste.

Mnoho kryptoměn nabízí docela atraktivní investiční příležitosti v závislosti na tom, co hledáte a jaké jsou vaše investiční cíle.

Jedna další věc, kterou je třeba zvážit, je úroveň zkušeností, které máte.

Například některé kryptoměny mohou být dobrou investicí pro začátečníky, zatímco jiné jsou vhodné pro pokročilejší obchodníky s kryptoměnami.

Musíte na to také pamatovat nákup nejlepších kryptoměn nestačí k tomu, abyste byli úspěšným obchodníkem s kryptoměnami.

Podívejte se na tyto nejlepší kryptoměny, do kterých chcete letos investovat, a začněte rokem 2021 správnou nohou.

Top 10 kryptoměn k výbuchu v roce 2021:

1. Bitcoin

2. Litecoin

3. Ethereum

4. Token základní pozornosti

5. Cardano

6. Bitcoinová hotovost

7. Binance Coin

8. TRON

9. EOS

10. Vlnění

Stručné slovo o bezpečnosti!

Mnoho obchodníků bylo svědkem toho, že jejich kryptografická cesta skončila, protože nevěnovali dostatečnou pozornost bezpečnosti.

Pokud to s investováním do kryptoměn myslíte opravdu vážně, musíte se snažit chránit své investice posílením své bezpečnosti.

Mnoho chyb, které investoři kryptoměny dělají, souvisí s bezpečností. Například zapomenutí povolit 2FA (dvoufaktorové ověřování), ponechání mincí na burze, nevlastnění hardwarové peněženky nebo prostě padnutí za oběť podvodům.

Stručné slovo o altcoinech: co jsou to altcoiny?

Altcoiny lze velmi snadno vysvětlit. Jsou to jakékoli kryptoměny, které nejsou bitcoiny. Takže v zásadě jsou všechny kryptoměny, kromě bitcoinů, altcoiny.

Slovo „altcoin“ vzniklo spojením slov „alternativní“ a „mince“.

Dnes existují tisíce a tisíce altcoinů. Existují dokonce i obchodníci s altcoiny, kteří tyto mince pouze obchodují.

Obecně lze říci, že altcoiny jsou považovány za riskantnější než obchodování s bitcoiny, ale ne všechny altcoiny jsou stejné.

Relativně nové altcoiny představují mnohem větší riziko než ty, které se začaly prosazovat v posledních zhruba deseti letech.

To znamená, že altcoiny, které stojí za to obchodovat, se neustále mění. Trh s kryptoměnou nikdy nesedí.

Vraťme se ale k našemu tématu diskuse!

V tomto článku vám tedy dáme vše, co potřebujete vědět o nejlepších kryptoměnách, které si můžete koupit do roku 2021.

Na konci článku byste měli důkladně porozumět nejlepším kryptoměnám v roce 2021, jak do nich investovat a proč by měly být vašimi nejdůležitějšími hledisky při zahájení a některými z nejlepších kryptoměn, které vám pomohou začít na vaší cestě.

Pokud se chcete na kryptotrh ponořit rychle a snadno, s 0% provize, podívejte se Výměna eToro!

Jakých 10 nejlepších kryptoměn exploduje v roce 2021?

Tento seznam se bude vždy měnit, jak kryptoměny přicházejí a odcházejí. Ne všechna krypta obstojí ve zkoušce času, i když v roce 2021 určitě existují některé, které znáte.

Zde je pohled na 10 nejlepších kryptoměn, které je třeba sledovat v roce 2021:

1. Bitcoin (BTC) – 100 000 $ do konce roku 2021?

bitcoinové logo

Když mluvíme o top 10 kryptoměn, do kterých právě teď investujete, kryptoměny obecně nebo jen chytré investice do kryptoměny, všechny diskuse musí začínat bitcoinem.

Proč??

Je to proto, že bitcoin je dosud nejpoužívanější kryptoměnou, která se často označuje jako „král kryptoměn“.

Hlavním cílem bitcoinu je stát se globální, peer-to-peer, digitální hotovostí, která je oddělena od jakékoli formy regulace a tedy plně decentralizovaná. Nápad, který se téměř všechny ostatní kryptoměny pokusily replikovat.

Bitcoin byl také první kryptoměnou a stále existuje mnoho lidí, kteří věří, že nakonec bude poslední.

Kromě toho je důvod, proč byste měli bitcoiny držet na svém investičním radaru, je ten, který má nejvyšší likvidita v krypto prostoru, což z něj také dělá nejlepší kryptoměnu k nákupu, pokud jste začátečník.

Nakonec nebudete mít absolutně žádné potíže nákup nebo prodej bitcoinů. Lidé nakupují a prodávají bitcoiny nepřetržitě.

Na druhém konci bude vždy někdo, kdo bude připraven odpovídat vaší objednávce. Nejen to, ale je také známo, že bitcoin je jednou z nejstabilnějších kryptoměn, navzdory své volatilitě.

Očekává se, že vliv, poptávka a masové přijetí bitcoinů v nadcházejících letech vzroste (možná více než kterýkoli z jeho konkurentů).

Se zvyšující se poptávkou se očekává, že cena bitcoinu podstatně vzroste, protože mincí bude vždy jen 21 milionů.

Tesla investovala 1,5 miliardy USD do bitcoinů a v budoucnu může začít přijímat kryptoměnu jako platbu. Jak se objevily zprávy, cena bitcoinu okamžitě vzrostla o přibližně 14% na více než 44 000 $ za minci.

Tím to ale nekončilo! V únoru 2021 bitcoin poprvé překonal 50 000 $, protože hlavní společnosti skočily do kryptoměny a podařilo se jim dosáhnout 58 000 $.

Mnoho odborníků souhlasí s tím, že cena bitcoinu by mohla do konce roku 2021 překročit 100 000 USD, což odpovídá nedávným trendům; Zdá se, že bitcoiny jsou na správné cestě k naplnění nebo dokonce překonání těchto očekávání.

To vše nás vede k přesvědčení, že bitcoin je nejlepší kryptoměnou pro rok 2021.

Zvažovali jste nákup Bitcoin v roce 2021?

2. Litecoin (LTC) Návrat na 360 $ a více v roce 2021?

Jedním z hlavních důvodů, proč v letošním roce uvažovat o investování do litecoinu, je jeho vysoká likvidita a velká tržní kapitalizace.

Pokud se chcete vyhnout rizikům, držte se dál od mincí s menšími tržními limity a komunitami a používejte kryptoměny jako Litecoin.

Proč si myslíme, že Litecoin exploduje letos i v následujících letech?

K dispozici je omezená nabídka 84 milionů mincí (ve srovnání s 21 miliony bitcoinů) a bloková odměna 12,5 LTC, což je ve srovnání s jinými krypty velmi vysoká bloková odměna! (s takovou odměnou se horníci určitě budou držet.)

Taky, průměrná doba těžby bloku na litecoinu blockchain je přibližně dvě minuty, což je také rychlejší než u většiny ostatních dnešních krypt.

To spolu se skutečností, že litecoin je jednou z velkých čtyř Coinbase, mnoho odborníků si myslí, že ať se v budoucnu stane cokoli, litecoin jistě zůstane jedním z altcoinů, které si po celý rok 2021 zůstanou silné.

V roce 2021 se o litecoinu stále uvažuje jedna z nejlepších kryptoměn, i přes silnou konkurenci. I když to nemusí být technicky nejlepší, stále nabízí vynikající investiční příležitosti.

Cenové předpovědi pro litecoiny v roce 2021 vypadají dobře. Podle Delmy Wilsonové píše pro CoinPedia, „[Litecoin] by mohl do prosince 2021 dosáhnout vyšších úrovní 360 $“, úrovně, které jsme od roku 2017 neviděli.

Zvažovali jste investování do Litecoin v roce 2021?

3. Ethereum (ETH) Do konce roku 2021 dosáhneme výše 4569 USD?

logo ethereum

S Ethereem se nemůžete pokazit.

Ethereum je jednou z nejlepších kryptoměn, které lze investovat, a byl prvním velkým projektem, který byl představen chytré smlouvy, umožňující vývojářům spouštět desktopové a mobilní decentralizované aplikace (dApps) na zadní straně blockchainové technologie.

Od té doby zůstalo Ethereum jednou z deseti nejlepších kryptoměn až do roku 2021 a pravděpodobně to tak zůstane po celá desetiletí..

Nejen to, ale Ethereum je také druhou nejlikvidnější kryptoměnou, umístění hned pod bitcoinem. To znamená, že s nákupem nebo prodejem etherea nebudete mít žádné problémy.

Stejně jako bitcoin vždy na druhé straně vašeho obchodu čeká někdo, kdo koupí nebo prodá Ethereum.

Dalším důvodem, proč se domnívat, že Ethereum zůstane v příštích letech silnou investicí, je to, že má věrný tým a komunita.

Díky tomu má Ethereum větší šanci zůstat stabilní a v dlouhodobém horizontu se bude zvyšovat pouze jeho hodnota, dobře po roce 2021.

Ve srovnání s bitcoiny nebo litecoiny může také existovat mnohem více etheru (tokeny ethereum), což znamená, že je méně pravděpodobné, že narazí na problémy se škálováním, a že je méně pravděpodobné, že se stane „uzavřenou ekonomikou“, kde k tokenům bude mít přístup jen několik z nich..

Token Ether podporuje ekosystém dApp, což znamená, že jej budou potřebovat miliony vývojářů a společností, aby podpořili své chytré smlouvy a spouštěly aplikace..

A to ještě předtím, než vezmete v úvahu všechny ostatní různé tokeny, které Ethereum podporuje na svém blockchainu (například TRON začal jako token ERC-20)!

62% respondentů věří, že Ethereum, druhá největší kryptoměna podle tržního stropu po bitcoinu, dosáhne v roce 2021 minimálně 1 900 $, což z ní v roce 2021 dělá minci, kterou je třeba sledovat.

Agentura pro prognózy ekonomiky dává společnosti Ethereum cenovou predikci pro rok 2021 v rozmezí od 3 802 do 4 569 USD do prosince!

Po bitcoinu je Ethereum s největší pravděpodobností další kryptoměnou, která exploduje v roce 2021.

Zvažovali jste investování do Ethereum v roce 2021?

4. Token základní pozornosti (BAT) 30,99% nárůst do konce roku 2021?

Logo BAT

BAT je jednou z nejžhavějších a nejlepších kryptoměn v letech 2018, 2019, 2020 a vypadá to, že v tomto trendu bude pokračovat i do roku 2021.

Token základní pozornosti (BAT) je token obslužného programu, který využívá Statečný prohlížeč.

Token BAT se používá k vytváření tipů na tvůrce obsahu, stejně jako prakticky na kohokoli, kdo vám na internetu pomůže. Je to specializovaná oblast, která je zralá pro vychystávání.

Můžete si vybrat, jak je tipovat na jakékoli zasvěcené informace nebo obsah, který obdržíte. To má velký potenciál, protože průmysl webových prohlížečů je docela obrovský.

Nejen to, ale uživatelé, kteří sledují reklamy, mohou být také odměněni v BAT. Toto je oblast, kterou je ještě třeba prozkoumat a která by potenciálně mohla vést ke spoustě nových příležitostí jak pro koncového diváka, tak pro Brave Browser.

Týmem za tímto konceptem je Brendan Eich, který je spoluzakladatelem Mozilla Firefox a pomohl vytvořit JavaScript. S takovými pověřeními se můžete vsadit, že budoucnost BAT je jasná.

Když se zhroutilo tolik dalších mincí, zůstává BAT překvapivě konzistentní, což je dobrým znamením zdravé akumulace.

Očekává se, že poptávka po minci poroste, což by pravděpodobně vedlo ke zvýšení cenového ocenění tokenu v roce 2021.

Nakonec to ale opravdu záleží na tom, jak komunita roste kolem prohlížeče Brave a jestli lidé vidí v jejich nápadu hodnotu.

Digitalcoin předpovídá, že do prosince 2021 může mít BAT hodnotu až 0,77361743 USD za minci, což představuje nárůst o 30,99%!

Zvažovali jste nákup NETOPÝR?

obchodní bat

5. Cardano (ADA) – neuvěřitelných 10 $ do konce roku?

logo cardano

Cardano je silným hráčem od vstupu do hry v roce 2015 a 2021 vypadá, že to bude další silný rok pro tuto kryptoměnu.

Klíčovou věcí, která na Cardanu vyniká, je jeho Ouroboros blockchain, což jsou opravdu dva blockchainy, které fungují společně.

Jeden blockchain se zabývá obecnými, běžnými transakcemi, zatímco druhý zpracovává inteligentní smlouvy.

Myšlenka je, že jejich oddělením může Cardano zajistit škálovatelnost a rychlost, protože tyto dva typy transakcí se navzájem nezpomalí.

S Cardanem se ale děje také mnohem víc, než se na první pohled zdá.

Cardano je a kryptoměna třetí generace zdá se, že dělá hodně z toho, co již Ethereum dělá, ale již používá algoritmus Proof of Stake, tah, který Ethereum plánuje už dlouhou dobu.

Kromě toho Cardano také používá časové intervaly (označované jako „epocha“), kde je třeba v určitém časovém rámci vytvořit transakční bloky „vedoucími slotů“, za něž hlasují zúčastněné strany.

A tady je trochu zajímavý fakt o Cardanu: Až 95% lidí, kteří vlastní Cardano, sídlí v Japonsku a Cardano je někdy označováno jako „japonské ethereum“.

V únoru 2021 se Cardano blížilo k dosažení tržního stropu 30,7 miliard dolarů a jedna mince byla 1,07 $ (docela cenově dostupná!).

Někteří věří, že Cardano může nabídnout mnohem více. Dare Shonubi, psaní pro CoinPedia je přesvědčen, že by to mohlo do konce roku 2021 dosáhnout až 10 $, což by z něj, pokud by to bylo pravdivé, stalo jednou z nejlepších mincí pro investování zdaleka.

Zvažovali jste investování do Cardano v roce 2021?

6. Bitcoinová hotovost (BCH) Zdvojnásobení až 1 000 $ nebo ztrojnásobení na 1 500 $?

Bitcoin Cash je trnem v oku Bitcoinu ode dne, kdy byl v srpnu 2017 rozdvojen bitcoinový blockchain, a za své tři krátké roky si získal velkou pozornost od některých velkých jmen.

„Bitcoin Jesus“ – Roger Ver – je často považován za tvář Bitcoin Cash, dříve velmi neoblomně podporující bitcoin.

Stejně jako mnoho příznivců bitcoinové hotovosti věří, že původní bitcoin se příliš změnil oproti tomu, co měl být.

Příznivci bitcoinové hotovosti poukazují na to, jak bitcoiny přijaly věci jako Lightning Network a SegWit2x, o nichž se domnívají, že jsou zbytečné, a odkloňují se od původní vize Nakamota uvedené v jeho bílé knize.

Tým Bitcoin Cash však nyní pracuje na implementaci inteligentních kontraktů, o nichž mnozí věří, že jde o obrovskou kontrakci. Někteří se cítili tak silně, že znovu skočili na loď, tentokrát, aby vytvořili Bitcoin SV.

Další klíčová věc, kterou má bitcoinová hotovost nad bitcoinem, je mnohem levnější poplatky za transakce a také mnohem levnější investice.

Navzdory veškerému dramatu má Bitcoin Cash stále spoustu příležitostí investovat a vydělat hezký majetek.

V roce 2020 byl nejvyšší bod bitcoinové hotovosti v únoru, kdy dosáhl téměř 9 miliard dolarů tržní kapitalizace, která se blíží 500 $ za minci.

A pak o rok později, v únoru 2021, cena BCH dosáhne 695 $ za minci. Odborníci se shodli, že do samého konce roku 2021 by mohla být mince oceněna na 1 500 $.

Finanční analytik Crispus Nyaga, píše pro Investiční kostka, dal přesnější prognózu a věřil, že BCH letos dosáhne 1 000 $.

Zvažovali jste investování do Bitcoinová hotovost?

7. Binance Coin (BNB) Býci tvrdí, že do konce roku 2021 bychom mohli zasáhnout 505 $!

logo mince binance

Binance Coin je jednou z nejlepších kryptoměn, které si můžete koupit v roce 2021, pokud chcete diverzifikovat své portfolio a již vlastníte hlavní coiny jako BTC nebo ETH.

Společnost stojící za mincí, Binance, má za sebou hlavní obchodní historii a zkušený tým, který stojí za jejím hlavním konceptem, kterým má býtobslužný token„.

Hodnota Binance Coin vychází z toho, jak je užitečná, spolu s úrovní poptávky po její utilitě, která spočívá v poskytnutí slevy obchodníkům, kteří ji používají k nákupu dalších kryptoměn na burze Binance.

Úspěch burzy Binance je důkazem mnoha investorů, že mají dovednosti a zdroje, aby učinili tuto minci úspěšnou.

Binance Coin je také jednou z nejlikvidnějších kryptoměn právě teď, zařadil mezi 10 nejlepších na CoinMarketCap.

Jeho objem také ukazuje konzistentní růst. I přes volatilitu se cena Binance Coin v předchozím roce třikrát znásobila.

Burza Binance je také jednou z nejrychleji rostoucích burz s kryptoměnou na světě a je nesmírně populární.

Veškeré transakce na burze se provádějí pomocí Binance Coin, takže BNB jedna z nejrychleji rostoucích kryptoměn v tomto roce z hlediska objemu obchodování.

Binance Coin má úžasný výhled na rok 2021 s Agentura pro prognózy ekonomiky dávat docela býčí předpověď mezi 439 $ a 505 $ na prosinec absolutně masivní nárůst.

Investovali byste do Binance Coin v roce 2021?

8. TRON (TRX) – 185,89% nárůst za pět let?

logo tron

Důvodem, proč bychom rádi přidali TRON do seznamu, je ten, že před několika lety získal BitTorrent.

Z dlouhodobého hlediska by to mohlo pro společnost a její hodnotu znamenat velké věci, pokud se jí podaří vyvinout bezpečnější a decentralizovanější torrentové metody.

Někteří očekávají inovace, jako je distribuce částí souborů po síti a jejich rekombinace, aby si je uživatelé mohli stáhnout.

Nakonec je společnost TRON považována za ambiciózní iniciativu, jejíž řada bude v příštích letech seřazena.

Dalším důvodem, proč je TRON na našem seznamu, je to, že TRX nebo Tronix (název kryptoměny používané v síti Tron) je jeden z mála tokenů ERC-20, který se dostal do hlavní sítě. Jeho blockchain je funkční!

Společnost TRON má od roku 2021 také více než 4 miliony účtů (i když není jasné, kolik z nich je aktivních). Růst je docela působivý a ukazuje, jaký potenciál má TRON; ne mnoho dalších kryptoměn může tvrdit, že má tolik uživatelů.

V průběhu roku 2020 se společnost TRX podle CoinMarketCap umístila na 15. místě v seznamu největších kryptoměn podle tržní kapitalizace.

Tronix mohou spotřebitelé obsahu také použít k placení tvůrcům obsahu za přístup k původnímu materiálu, podobným způsobem jako BAT.

Mince by pak šly na účty producentů a mohly by být vyměněny za jiná krypta nebo použity k platbě za různé blockchainové služby.

Z těchto důvodů se odborníci domnívají, že TRX je altcoin s budoucností a investoři by měli zvážit provedení dalšího výzkumu, než do něj investovat v roce 2021.

Investor do peněženky předpovídá dosažení TRON 0,0716 $ za jeden rok a 0,152 $ za pět let! To je 185,89%!

Pokud byste investovali do TRON v roce 2021?

9. EOS (EOS) – šílený potenciál 22 $ za rok 2021?

logo eos

Mnoho lidí, kteří se zabývali nedostatky sítě Ethereum, již přesouvá své investice do EOS nebo jak to někteří nazývají „The Ethereum Killer“.

EOS již překonal některé bariéry Etherea, například požadavek vědět, jak kódovat v Solidity pro vývoj dApps, a známý pro poskytování služeb vývojářům, včetně služeb správy účtů a vytváření databází, které nevyžadují znalosti programování.

Investoři také oceňují mnoho technologických výhod EOS, včetně skutečnosti, že platforma funguje mnohem rychleji než Ethereum a Bitcoin a je škálovatelnější.

Uživatelé také nemusí za používání sítě platit poplatky za plyn, místo toho existuje centralizovaná skupina 21 vrátných, kteří schvalují transakce.

Dalším důvodem, proč vás EOS může letos přilákat, je obrovská a velmi nadšená komunita.

Kromě toho společnost EOS dokončila velmi úspěšný prodej tokenů a získala více než kapitál, který potřebuje k plnému využití svého potenciálu v roce 2021 a v nadcházejících letech.

PrimeXBT předpovídá, že EOS má potenciální minimum $ 1 a šílené potenciální maximum 22 $ pro rok 2021.

Investovali byste do EOS v roce 2021?

10. Zvlnění (XRP) – Může se v roce 2021 vrátit zpět na 1 $ za žeton?

Pokud jde o tržní kapitalizaci, Ripple přichází na sedmém místě, těsně za ním Polkadot a Cardano.

Koncept a cíle Ripple se trochu liší od ostatních kryptoměn na tomto seznamu, což je docela zvláštní

Ripple je start-up s podporou podnikání, který bankám nabízí služby finančního vypořádání, které jim umožňují provádět transakce přímo a okamžitě přes národní hranice.

Z tohoto důvodu je Ripple orientován spíše na velké instituce než na jednotlivé uživatele.

V průběhu let navázal partnerství s velkými bankami po celém světě, například s americká banka, a další finanční instituce se snaží přijmout protokol Ripple k urychlení svých transakcí.

Důvod, proč si odborníci myslí, že Ripple může explodovat v roce 2021 a v nadcházejících letech, je kvůli právní situace se SEC Nařízení (Komise pro cenné papíry a burzu), kteří se domnívají, že by Ripple měl být klasifikován jako cenný papír.

Ceny od té doby dramaticky poklesly, což vytvořilo úžasnou nákupní příležitost, protože mnozí věří, že Ripple tuto dočasnou krizi překoná.

Shine Li psaní pro Blockchain.news říká:

“Ripple má stále obrovskou šanci porazit oblek […] Pro začátek již byla Ripple formálně hodnocena sítí Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN) jako virtuální měna.”.

XRP jistě zůstane hybnou silou mezi komunitou kryptoměn a skutečně jednou z nejlepších kryptoměn, potřebuje jen trochu času, aby se postavila na nohy.

City Telegraph dal Ripple predikci ceny na rok 2021 z 1 $ za minci v roce 2021.

To vše by mohlo znamenat, že Ripple je jednou z nejlepších kryptoměn, do kterých lze investovat do roku 2021.

Zvažovali jste investování do Zvlnění v roce 2021?

Závěrečná slova o kryptoměně v roce 2021

Doufáme, že už máte dobrou představu o některých z top 10 kryptoměn, které explodují v roce 2021 a může vám nakonec přinést zisk, pokud uvažujete o investování do nich.

Mějte na paměti, že investování je vždy riskantní proces a není to něco, do čeho byste měli spěchat.

Investiční rozhodnutí byste měli dělat až poté, co budete věnovat značné množství času zkoumání investiční příležitosti.

V ideálním případě byste měli vědět co nejvíce o tom, jak funguje vybrané krypto, je to šance na úspěch a co je nejdůležitější, co ovlivňuje jeho cenu.

Čestná uznání: Další krypta, která je třeba sledovat do roku 2021

Hra s kryptoměnou se v roce 2020 dramaticky změnila a počátkem roku 2021 se na řadě objevilo několik nových coinů.

Ačkoli bychom tyto mince pro rok 2021 nemuseli nutně doporučovat, protože se ještě musí prokázat, měli byste je určitě sledovat také.

1. Polkadot (DOT)

Polkadot je na trhu super nováčkem, hned po spuštění v srpnu 2020 skočil přímo do top 10 na CoinMarketCap.

Polkadot se primárně zaměřuje na usnadnit „cross-chain“ převod, umožňující řadu různých aktiv (nejen kryptoměna) ke sdílení mezi různými blockchainy.

Je to velmi skvělý nápad a opravdu něco, co komunita kryptoměn potřebuje.

Nyní máme tolik různých kryptoměn a žádná z nich nemůže spolu komunikovat.

Polkadot je druh přijetí, že místo všech těchto kryptů bojujících o číslo jedna, by místo toho měli začít spolupracovat.

Je třeba zmínit, že tento nápad byl již několikrát navržen různými kryptoměnami, jen se zdá, že Polkadot to dělá správně.

Jedinou skutečnou věcí, která drží Polkadot zpět, je jeho relativní mládí. A proto je pravděpodobně prozatím nejlepší držet se stranou a zjistit, zda Polkadot může pokračovat nahoru a ukázat stabilitu.

Pokud bude Polkadot nadále vykazovat známky stabilního růstu, může to být další velká kryptoměna na našem radaru na konci roku 2021 nebo 2022.

2. Stellar (XLM)

Stellar v posledních letech upadla z milosti a její budoucnost začíná být nejasná.

To ale neznamená, že by to obchodníci s kryptoměnami měli prostě vyhodit.

Pamatuj si to lidé za Stellar pracovali pro Ripple a tyto dva projekty jsou možná nejpodobnější, pokud jde o to, čeho se snaží dosáhnout.

To by to mohlo znamenat Stellar by mohl udělat nejlepší zajištění proti Ripple, zejména za současné situace se SEC.

Pokud bude Ripple nadále bojovat s regulačními orgány, mohli bychom vidět, jak se obchodníci s kryptoměnami, kteří měli rádi Ripple, přestěhovali do Stellar.

Přečtěte si náš článek o Stellar zde.

3. Chainlink (LINK)

Po úžasném roce 2020 zaznamenal Chainlink výrazný vzestup a je také nejlepší mince DeFi také.

Pro ty, kteří to nevědí, Chainlink si klade za cíl použít „věštce“ k propojení blockchainu s vnějším světem.

Věštec je v podstatě zdrojem informací a tím, že umožňuje blockchainům je používat, chytré smlouvy mohou reagovat na události mimo blockchain.

To je rozhodně super, ale je tu jeden problém: jak může Chainlink ověřit informace, že věštci poskytují blockchain jako pravý?

Jak si můžeme být jisti, že tyto informace jsou zcela správné? Jaké mechanismy existují, aby se zabránilo falešným nebo zavádějícím zprávám ve spuštění inteligentní smlouvy?

To stranou, Digitalcoin dává Chainlink a predikce cen na rok 2021 48,49 $ což ukazuje pěkný růst.

Příští rok, v roce 2022, se můžeme dočkat, až Chainlink vytvoří náš seznam, pokud dokáže držet krok se zbytkem top 10.

Přečtěte si náš článek o Chainlink zde.

4. Dogecoin (DOGE)

Meme-coin, dogecoin, začínal jako čistý vtip a nikdy nebyl zamýšlen jako vážný.

Ve skutečnosti si mnozí z nás mysleli, že to už bude dávno pryč, ale bohužel to na krypto scéně zůstává.

Primární využití dogecoinu se stalo způsob, jak si lidé navzájem dávají tipy, když na internetu najdou nějaké užitečné informace nebo něco zábavného.

Skutečným důvodem, proč byste měli sledovat dogecoin, je drama, které následovalo poté Redditors na začátku roku 2021 napumpovali cenu do bláznivých výšin.

Udělali to proto, že věřili a oprávněně, že několik hedgeových fondů Wall Street plánovalo krátký prodej dogecoinů a chtěly tomu zabránit.

Nyní se ukazuje, že Redditors to většinou vzdali, ale jsou připraveni na možnost dalšího vzestupu později v roce 2021.

Přečtěte si náš článek o dogecoinech zde.

Neposuzujte kryptoměny pouze podle tržního stropu, ceny mince a volatility!

I když všichni vrhají peníze na těkavé vysoce rizikové kryptoměny a ztrácejí je, můžete neustále zbohatnout něčím stabilnějším.

Na konci se budete smát (obchodování je opravdu o tom být konzistentní, ne riskovat vše).

Když se rozhodnete investovat, připravte si plán a stanovte si rozumné cíle, o kterých víte, že jsou dosažitelné!

Například je dobře známo, že dostat se do altcoinu hned na začátku může být velmi ziskové.

Typicky začínají s téměř žádnou hodnotou a jakmile se jim začne věnovat malá pozornost, zvýší se jejich hodnota.

Nemůžete vinit lidi, že se chtějí zapojit do neznámých altcoinů, protože věděli, že je to možné.

Ale věc je, že to funguje oběma způsoby.

I když existuje šance, že nové altcoiny mohou raketově stoupat, existuje také možnost, že se úplně potopí a nikdy nezískají zpět získanou hodnotu, takže vám tam zůstanou mince, které jsou zcela zbytečné a pravděpodobně nikdy nezískají hodnotu.

Proto jsme v Trading Education navrhli podívat se na zavedenější coiny.

Do které kryptoměny investovat do roku 2021?

Všechny výše uvedené kryptoměny jsou mnoha odborníky a investory pro rok 2021 považovány za bezpečné investice.

Působí solidními týmy za sebou, silnými komunitami, ambicemi a osvědčenou historií. Některé z uvedených jsou skvělé i pro začátečníky.

Ať už se právě chystáte vstoupit do světa kryptoměn, nebo chcete v roce 2021 diverzifikovat své stávající portfolio o některé z nejlepších kryptoměn, mnoho odborníků na kryptoměny si myslí, že investice do kterékoli z těchto kryptoměn má potenciál proměnit se v příběh velkého úspěchu.

Pokud jde o neznámé kryptoměny, což znamená kryptoměny, které jsou velmi nové a málo se o nich ví, je třeba postupovat velmi opatrně.

To platí zejména pro neznámé kryptoměny, které vzrostly v hodnotě bez jasně identifikovatelného důvodu, a ještě více, když lidé výslovně tvrdí, že je třeba dosáhnout zisku.

V ideálním případě byste měli hledat kryptoměny, které mají dosavadní zkušenosti.

A proto není příliš překvapivé, že většina kryptoměn, pokud ne všechny, na tomto seznamu pro rok 2021 je vám dobře známa; jejich výkon nám dal důvěru.

Kromě toho je zde dobrý nápad, co byste pravděpodobně měli dělat v závislosti na vašich obchodních cílech v oblasti kryptoměny:

Pokud se chcete držet pevných kryptoměn, o kterých víme, že mohou dobře fungovat, bylo by nejlepší investovat do bitcoinů, litecoinů a etherea.

Pokud však hledáte něco dobrodružnějšího, můžete se podívat na tokeny Basic Attention Token, Cardano, TRON a EOS, které také budou skvělým živým plotem proti Ethereum..

Obchodníci s kryptoměnami, kteří hledají dobrou alternativu k bitcoinu, je bitcoin cash nejlepší sázka.

A obchodníci, kteří mají zájem o burzu Binance, by nepochybně měli hledat investice do Binance Coin.

A konečně, pro ty, kteří opravdu hledají „příběh smolařů“, je Ripple krémem, který právě teď nabízí úžasnou nákupní příležitost, pokud porazí SEC a odrazí se zpět.

eToro – nakupujte nejlepší kryptoměny bez provize

makléř etoro

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Proč byste si měli vybrat eToro

Nyní znáte 10 nejlepších kryptoměn, do kterých chcete investovat do roku 2021. Pokud se cítíte dostatečně inspirovaní k zahájení obchodování s krypty, nebo pokud tento článek poskytuje další informace o vašich stávajících obchodních znalostech, možná vás potěší, že eToro poskytuje schopnost obchodovat s kryptoměnami a CFD až na více než 90 kryptoměnách.

Obchodování s kryptoměnou pomocí eToro přináší určité výhody, například schopnost:

  • Obchodujte s dobře zavedenou a vysoce regulovanou společností. Regulováno v USA, britským finančním úřadem, australskou komisí pro cenné papíry a investice a kyperskou komisí pro cenné papíry.
  • Získejte přístup k širší paletě špičkových kryptoměn: Jako globální průkopník v obchodování kryptoměn platforma eToro již nabízí mnoho nejpopulárnějších digitálních měn na světě.
  • Nakupujte a prodávejte nebo kupujte dlouhé a krátké CFD kryptoměny. To znamená, že byste mohli potenciálně těžit z rostoucích i klesajících trhů.
  • Staňte se součástí větší krypto komunity: Zjistili jsme, že obchodníci s kryptoměnami eToro jsou inovativní, důvtipní a progresivní myslitelé, kteří jsou stejně nadšeni budoucností blockchainu jako my! eToro není jen platforma pro investování – je také ideálním místem pro vzájemné zapojení, propojení a sdílení znalostí.
  • Objevte nejchytřejší způsob, jak investovat do kryptoměn: Inovativní CryptoPortfolio ™ je první finanční nástroj svého druhu; diverzifikované a vyvážené portfolio nejvýkonnějších kryptoměn, profesionálně spravované investičními experty eToro pro optimální investování.
  • Nechte pro vás pracovat zkušené obchodníky s kryptoměnami: Exkluzivní technologie eToro CopyTrader ™ umožňuje klientům porovnávat výkonnost špičkových obchodníků a rozhodnout se replikovat jejich obchodní aktivity automaticky a v reálném čase.

Klíčové body

Pokud si pamatujete cokoli z toho, co v roce 2021 exploduje 10 nejlepších kryptoměn, udělejte z toho tyto klíčové body.

  • Před investováním do kryptoměny nikdy nepřehlédněte zabezpečení. Vaše investice musí být v bezpečí! Hackeři v roce 2021 budou jen chytřejší.
  • Bitcoin, Litecoin, Ethereum, BAT, bitcoinová hotovost, Binance Coin, Tron, EOS a Ripple; Toto je našich 10 nejlepších kryptoměn pro rok 2021.
  • Při pohledu na investice se držte zavedených kryptoměn. Vyhýbejte se neznámým kryptoměnám, zvláště když zaručují zisk.
  • eToro je v současnosti nejlepším makléřem, který právě teď investuje do kryptoměn. Mají nejlepší škálu kryptoměn, se kterými mohou obchodovat.

Top 10 kryptoměn, které explodují v roce 2021 (infografika)

top 10 kryptoměn k výbuchu v infografice 2021

Pokud vás bavilo číst Jakých 10 nejlepších kryptoměn exploduje v roce 2021, dejte mu lajk a sdílejte ho s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by mohl být zajímavý.

Další čtení:

Nejoblíbenější kryptoměny v USA

Nejlepší altcoiny k obchodování v roce 2021

Obchodování s kryptoměnou

Populární kryptoměny ve Velké Británii

Nejlepší kryptoměny, které je třeba zvážit v Austrálii

Průvodce pro začátečníky po stablecoinech

Zřeknutí se odpovědnosti: Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen

Analýza obchodování není spolehlivým ukazatelem žádného současného ani budoucího výkonu, protože okolnosti se mohou časem změnit. Před jakýmkoli investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu od nezávislých finančních poradců.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me