Jakých 10 nejlepších kryptoměn tento rok exploduje?

Nejlepší kryptoměny k investování v tomto roce

Plánujete letos koupit nebo investovat do kryptoměn? S více než 7 000 kryptoměn není výběr nejlepších kryptoměn, do kterých chcete investovat do roku 2021, snadný. Nebojte se, my v Trading Education jsme dali seznam nejlepších kryptoměn, které letos vybuchnou.

Pokud máte v letošním roce v plánu investovat na krypto trhu, máme pro vás dobrou zprávu! Podle mnoha nadšenců pro kryptoměny bude rok 2021 nejlepším rokem pro investice do kryptoměn a není těžké pochopit, proč.

Chcete se ponořit na kryptotrh rychle a snadno, s 0% komise? Podívejte se na Výměna eToro!

Pokud jde o rozhodování, do jaké kryptoměny investovat, může být výběr poněkud ohromující, protože na trhu jsou k dispozici tisíce kryptoměn..

Je obtížné a časově náročné provést svůj výzkum a seřadit ty hodné od „neplodných“.

Proto jsme tu, abychom vám pomohli. Následuje seznam 10 nejlepších kryptoměn, u nichž se očekává, že explodují v roce 2021 a budou mít ještě větší dopad v následujících letech.

Takže bez dalších okolků…

Top 10 kryptoměn, které letos explodují:

 1. Bitcoin (BTC)
 2. Litecoin (LTC)
 3. Ethereum (ETH)
 4. Token základní pozornosti (BAT)
 5. Binance Coin (BNB)
 6. Zvlnění (XRP)
 7. Chainlink (LINK)
 8. Stellar (XLM)
 9. Polkadot (DOT)
 10. Dogecoin (DOGE)

Nakonec neexistuje jediná kryptoměna, na kterou bychom mohli poukázat jako na nejlepší z nejlepších. Není to tak jednoduché.

Mnoho kryptoměn nabízí docela atraktivní investiční příležitosti v závislosti na tom, co hledáte a jaké jsou vaše investiční cíle.

A další věc, kterou je třeba vzít v úvahu, je úroveň zkušeností, které máte.

Například některé kryptoměny mohou být dobrou investicí pro začátečníky (kteří mají základní znalosti o tom, co je to kryptoměna a jak vydělat peníze z obchodování), zatímco jiné jsou vhodné pro pokročilejší obchodníky s kryptoměnami (znají technickou stránku krypto a přesně vědět, kdy se dostat dovnitř a ven!).

Musíte také mít na paměti, že nákup nejlepších kryptoměn nestačí k tomu, abyste byli úspěšným obchodníkem s kryptoměnami.

Mnoho obchodníků bylo svědkem toho, že jejich kryptografická cesta skončila, protože nevěnovali dostatečnou pozornost bezpečnosti. Pokud to s investováním do kryptoměn myslíte opravdu vážně, musíte se snažit chránit své investice posílením své bezpečnosti.

Mnoho chyb, které investoři kryptoměny dělají, souvisí s bezpečností. Například zapomenutí povolit 2FA (dvoufaktorové ověřování), ponechání mincí na burze nebo nevlastnění hardwarové peněženky.

Vraťme se ale k našemu tématu diskuse!

V tomto článku vám tedy dáme vše, co potřebujete vědět o nejlepších kryptoměnách, které mají letos explodovat.

Na konci článku byste měli důkladně porozumět nejlepším kryptoměnám, jak do nich investovat a proč byste měli zvážit a proč byste měli zvážit jejich nákup.

Zde je náš seznam nejlepších kryptoměn, které dnes explodují:

1. Bitcoin (BTC) – Je nezastavitelný goliáš na své cestě k 146 000 $?!

Když mluvíme o top 10 kryptoměn, do kterých právě teď investujete všechny diskuse by měly začít bitcoinem.

Proč??

Je to proto, že bitcoin je dosud nejpoužívanější kryptoměnou, často označovanou jako „král kryptoměn“.

Hlavním cílem bitcoinu je stát se globální, peer-to-peer, digitální hotovostí, která je oddělena od jakékoli formy regulace a tedy plně decentralizovaná. Možná se to teď zdá jako docela jednoduchý cíl, přesto však stojí za to.

Kromě toho je důvod, proč byste měli bitcoiny držet na svém investičním radaru, je ten, který má nejvyšší likvidita v krypto prostoru, což z něj také dělá nejlepší kryptoměnu k nákupu, pokud jste začátečník.

Nakonec nebudete mít absolutně žádné potíže nákup nebo prodej bitcoinů.

Na druhém konci bude vždy někdo, kdo bude připraven odpovídat vaší objednávce. Nejen to, ale je také známo, že bitcoin je jednou z nejstabilnějších kryptoměn, navzdory své volatilitě.

Očekává se, že vliv bitcoinů, poptávka a masové přijetí v nadcházejících letech vzrostou.

V únoru 2021, Bitcoin poprvé prorazil 50 000 $ jak kryptoměna pokračovala v rally.

Po bitcoinech došlo k speciálnímu nárůstu Tesla odhalila, že koupila bitcoiny v hodnotě 1,5 miliardy dolarů a že plánuje v budoucnu začít přijímat bitcoiny jako platby.

Řekl Elon Musk„Myslím si, že v tomto okamžiku je bitcoin dobrá věc. A proto podporuji bitcoin. Jak jsem řekl, byl jsem pozdě na večírek, ale jsem zastáncem bitcoinu. A myslím si, že bitcoin je opravdu na pokraji širokého přijetí běžnými finančníky, “

Jak se zvyšuje poptávka, očekává se, že cena bitcoinu podstatně poroste protože tam bude vždy jen 21 milionů mincí.

V lednu 2021 řekl CCO společnosti Bitpay Sonny Singh agentuře Bloomberg, že očekává, že BTC v příštích několika měsících dosáhne 45 000 USD a tato cenová predikce byla zcela vyhozena z vody, když bitcoin dosáhl 58 000 USD za minci.

Zajímavé je, že Singh také zmínil, že pokud by bitcoiny překročily tuto hranici, bylo by to na cestě k tomu, aby se stal trilionovým trhem a pravděpodobně bychom brzy viděli, jak se vlády začnou zapojovat.

Ryan Browne, psaní pro CNBC také uvedl, že JPMorgan, banka, která kdysi označovala bitcoiny za podvod, nyní očekává BTC dosáhne 146 000 $.

Zvažovali jste nákup Bitcoin (BTC)?

2. Litecoin (LTC) Bude rokem 2021, kdy exploduje na 600 $ za minci?

Jedním z hlavních důvodů, proč v letošním roce uvažovat o investování do litecoinu, je jeho vysoká likvidita a velká tržní kapitalizace.

Pokud se chcete vyhnout rizikům, držte se dál od mincí s menšími tržními limity a komunity a využívají kryptoměny, jako je litecoin.

Proč si myslíme, že Litecoin exploduje tento rok a ne příliš vzdálenou budoucnost?

K dispozici je omezená nabídka 84 milionů mincí (ve srovnání s 21 miliony bitcoinů) a bloková odměna 25 LTC. Tohle je vysoká bloková odměna ve srovnání s jinými krypty.

Průměrná doba těžby bloku na LTC blockchainu je také přibližně dvě minuty, což je také rychlejší než většina ostatních krypt.

To spolu se skutečností, že litecoin je jednou z velkých čtyř Coinbase, mnoho odborníků si myslí, že ať se v budoucnu stane cokoli, litecoin jistě zůstane jedním z altcoinů, které zůstávají silné.

V roce 2021 se o litecoinu stále uvažuje jedna z nejlepších kryptoměn, i přes silnou konkurenci.

Předpovědi cen litecoinů pro rok 2021 se mohou značně lišit v závislosti na tom, kam se podíváte.

Zatímco Coinswitch to naznačuje Litecoin „může dosáhnout $ 600“ (což je obrovské!), Agentura pro prognózy ekonomiky to předpovídá mohla na konci roku 2021 dosáhnout nejvyšší hodnoty 182 $ za minci.

S veškerým rozruchem, který se v současné době děje, je však možné, že tato předpověď je trochu nízká.

Zvažovali jste nákup Litecoin (LTC)?

3. Ethereum (ETH) Podhodnocený a připravený střílet kolem 2 000 $ za minci?

S Ethereem se nemůžete pokazit. S touto kryptoměnou se toho děje příliš mnoho na to, aby selhala!

Ethereum bude vždy jednou z nejlepších kryptoměn k investování, bez ohledu na rok.

Jak pravděpodobně víte, Ethereum byl prvním velkým projektem, který byl představen chytré smlouvy, umožňující vývojářům spouštět decentralizované aplikace pro počítače a mobilní zařízení (dApps) na zadní straně technologie blockchain a v roce 2021 zůstala jednou z deseti nejlepších kryptoměn.

Nejen to, ale Ethereum je druhá nejlikvidnější kryptoměna, umístění hned pod bitcoinem. To znamená, že s nákupem nebo prodejem Etherea nebudete mít žádné problémy. Je to naprosto ideální pro investory.

Většina lidí, kteří se dostanou do kryptoměny, začnou nakupovat bitcoiny a poté se dostanou do etherea a poté začnou hledat další kryptoměny.

Dalším důvodem, proč se domnívat, že Ethereum v nadcházejících letech zůstane silnou investicí, je to, že má loajální tým a komunitu. Ethereum tak získává větší šanci zůstat stabilní a v dlouhodobém horizontu pouze zvyšovat hodnotu.

Kromě toho může ve srovnání s bitcoiny nebo dokonce litecoiny existovat mnohem více etheru (tokeny etherea).

Ether pohání ekosystém dApp, což znamená, že jej budou potřebovat miliony vývojářů a společností, aby mohli podporovat své chytré smlouvy a spouštět aplikace.

Mohlo by to vést k vytvoření decentralizovaného webu nebo web 3.0, kde se moc vrací zpět uživatelům a tvůrcům obsahu.

Ale asi největším důvodem, proč Ethereum v roce 2021 pravděpodobně exploduje, je přepněte na důkaz o vkladu, známý také jako Ethereum 2.0.

Tento proces byl zahájen v prosinci 2020 a bude pokračovat po celý rok 2021, přičemž bude probíhat ve fázích, jejichž přesná data ještě nejsou uvedena.

Pokud je Ethereum schopné dokončit přechod k prokázání sázky, bude to obrovská zpráva a nepochybně ovlivní jeho cenu.

Digitalcoin předpovídá na rok 2021 Ethereum dosáhne 2 087,59 USD. Vzhledem k tomu, že v únoru již dosáhl úrovně 1,8 tisíc dolarů, je reálná pravděpodobnost, že by mohl vystřelit kolem hranice 2 000 dolarů!

To vše nás vedlo k přesvědčení, že Ethereum je s největší pravděpodobností další kryptoměnou, která exploduje v roce 2021.

Zvažovali jste nákup Ethereum?

4. Token základní pozornosti (NETOPÝR) Zvýšení o 192,83% za pět let by mohlo z BAT udělat krádež!

BAT, který byl poprvé spuštěn v roce 2017, je jednou z nejžhavějších kryptoměn v letech 2018, 2019 a 2020 a lidé o něm určitě budou mluvit i v roce 2021 a dále.

Token základní pozornosti (BAT) je token obslužného programu a používá jej Statečný prohlížeč. Token BAT se používá k vytváření tipů na tvůrce obsahu, stejně jako prakticky na kohokoli, koho považujete za užitečného na internetu.

Můžete si vybrat, jak je tipovat na jakékoli zasvěcené informace nebo obsah, který obdržíte. To má velký potenciál, protože průmysl webových prohlížečů je docela obrovský.

Nejen to, ale uživatelé, kteří sledují reklamy, mohou být také odměněni v BAT. Toto je oblast, kterou je ještě třeba prozkoumat a která by potenciálně mohla vést ke spoustě nových příležitostí jak pro koncového diváka, tak pro Brave Browser.

Stejně jako Ethereum je BAT způsob, jak decentralizovat web tím, že zajistí, aby prostředky skončily na správném místě.

Týmem za tímto konceptem je Brendan Eich, který je spoluzakladatelem Mozilla Firefox a pomohl vytvořit JavaScript. S takovými pověřeními se můžete vsadit, že budoucnost BAT je jasná.

Když se zhroutilo tolik dalších mincí, zůstává BAT překvapivě konzistentní, což je dobrým znamením zdravé akumulace.

5. Binance Coin (BNB)

Binance Coin je jednou z nejlepších kryptoměn ke koupi, pokud chcete diverzifikovat své portfolio a vidět hodnotu za Binance Exchange, největší světovou burzou kryptoměn.

Burza Binance je solidní byznys a vede ji Changpeng Zhao (známý mnoha jednoduše jako „CZ“), který má v krypto komunitě velký vliv.

Abychom měli představu o tom, jak velká je Binance, od února 2021, z hlediska 24hodinového objemu obchodování má burza Binance hodnotu více než 28 miliard dolarů, dvakrát tolik než druhá největší burza, HBTC, podle Statista.

Binance Coin je „užitková mince“, což znamená, že její hodnota vychází z toho, jak je užitečná, spolu s úrovní poptávky po její užitkovosti.

A tím je Binance Coin v tom poskytuje obchodníkům slevu, pokud používají mince k placení poplatků na jejich výměně.

Jak tedy vidíte, není to nijak zvlášť působivé, pokud jde o technické schopnosti, ale má jasný případ použití, který může každý pochopit.

Sleva, kterou Binance Coin nabízí, neměla původně trvat dlouho. Počínaje rokem 2017 to byla původně 50% sleva na poplatcích, poté v roce 2018 to bylo 25% a poté v roce 2019 se měla opět snížit na polovinu na 12,5%.

Ale bylo oznámeno v roce 2019 že Binance Coin zůstane s 25% slevou na neurčito. Jedinou obavou je, jestli v budoucnu bude mít Binance coin nějakou budoucnost, nebo to vždy zůstane v zásadě „slevovým tokenem“?

Úspěch Binance je důkazem mnoha investorů, že mají dovednosti a zdroje, aby učinili tuto minci úspěšnou. A jak více lidí spěchá, aby se dostali do bitcoinu, jak střílí nahoru, táhne to pouze s Binance Coin.

Binance Coin je také jednou z nejlikvidnějších kryptoměn právě teď, byl za posledních několik let zařazen do top 10 na CoinMarketCap, kde pravděpodobně zůstane.

Burza Binance je světově nejrychleji rostoucí burza kryptoměn. Veškeré transakce na burze se provádějí pomocí Binance Coin, díky čemuž je BNB jednou z nejpoužívanějších kryptoměn v tomto roce, pokud jde o objem obchodování.

Abychom získali představu o tom, kolik Binance Coin získává z boomu v roce 2021, v týden v únoru vzrostla hodnota až o 102%, podle CoinMarketCap.

Díky tomu může být Binance Coin jednou z nejlepších krátkodobých investic do kryptoměn právě teď.

Digitalcoin předpovídá, že Binance Coin bude mít v roce 2021 hodnotu 319,75 $ ale vzhledem k neočekávanému nárůstu na začátku roku se to může ukázat jako příliš konzervativní předpověď.

Investovali byste do Binance Coin?

6. Zvlnění (XRP) – Potenciálně nejlepší nákupní příležitost pro rok 2021?

Rok 2021 nezačal pro Ripple pěkně. Po letech třetího v pořadí na krypto trůnu hned po bitcoinu a ethereu, pokud jde o tržní kapitalizaci, se SEC rozhodla otočit se k nim zády (více o tom níže).

Koncept a cíle Ripple se trochu liší od ostatních kryptoměn na tomto seznamu.

Ripple je start-up s podporou podnikání, který bankám nabízí služby finančního vypořádání, které jim umožňují provádět transakce přímo a okamžitě přes mezinárodní hranice.

Z tohoto důvodu je Ripple často vnímán spíše více orientovaný na velké instituce než na jednotlivé uživatele.

Od raných dob Ripple ano uzavřela partnerství s velkými bankami po celém světě, jako jsou americká banka a další finanční instituce hledají, jak by mohly nejlépe využít protokol Ripple.

Ale jak jsme řekli na začátku, v Ripple to teď není tak skvělé. Jejich dlouholetý kamarád, americká komise SEC (Securities and Exchange Commission), se rozhodla, že už nechtějí být přáteli.

SEC tvrdí, že Ripple porušil zákony o cenných papírech prodejem tokenů XRP drobným investorům po několik let a je nyní žalovat je, za předpokladu, že Ripple by měl být skutečně rozpoznán jako bezpečnost, nikoli jako kryptoměna.

Po dlouhou dobu všichni v krypto komunitě všichni hádali, kdy se taková událost může stát a která kryptoměna bude zasažena jako první.

nepřekvapivě soudní spor zmítal hodnotu Ripple ve velmi krátkém čase, klesá na minima, která jsme neviděli roky.

I když to zní jako hrozná zpráva, není to tak.

Především, Ripple má dobrou šanci porazit SEC v jejich soudním sporu. Vypadá to, že SEC drasticky nepochopila, co je Ripple a jak to funguje, a většina zpravodajských společností o kryptoměnách je hned za nimi, když na to poukazují.

A za druhé, i když SEC vydává nějaký zvuk s Ripple, nakonec je nezastaví. Půjdou dál a uzdraví se.

Obchodníci s kryptoměnami by si měli opravdu myslet: ‚Páni! SEC nám právě poskytl obrovskou příležitost k nákupu! “

A za třetí, nemůžeme ignorovat pravděpodobnost, že nedávný skok bitcoinu na Měsíc pravděpodobně také zvýší hodnotu Ripple (zatím to pravděpodobně tlumilo škody, které SEC způsobila).

CoinPedia dává Ripple a 2021 predikce ceny do konce roku 0,65 USD, nárůst od února přibližně o 0,20 USD.

Investovali byste do Zvlnění (XRP)?

7. Chainlink (LINK) – 54,795 $ za minci za jeden rok?

Chainlink je jednou z nejnovějších mincí, která se za posledních pár let dostala do top 10, a rozhodně si získala své místo.

Blíženci vysvětluje Chainlink jako:

„[D] centralizovaná síť uzlů, která prostřednictvím věštců poskytuje data a informace ze zdrojů mimo blockchain až po inteligentní smlouvy na blockchainu. Tento proces spolu s extra zabezpečeným hardwarem eliminuje problémy se spolehlivostí, které by se mohly vyskytnout, pokud použijete pouze jeden centralizovaný zdroj. “.

Pro ty, kteří to nevědí, věštci nejsou telepatické bytosti, ale místo toho se označují jako „middleware“, bere informace, jako jsou zprávy z vnějšího světa, a přináší je do softwaru. V případě Chainlink, blockchain.

Co to všechno znamená, je to Inteligentní smlouvy společnosti Chainlink mohou reagovat na zprávy, které se dějí ve skutečném světě. To je super inovativní a není to něco, o čem by se hodně diskutovalo před tím, než se na scénu objevil Chainlink.

Další zajímavou věcí na Chainlink je, že ano vede v DeFi (více o DeFi níže!) podle CoinMarketCap s největším tržním stropem. To by mohlo znamenat, že jak DeFi nadále roste, Chainlink bude mít náskok před ostatními kryptoměnami.

Stále však existují problémy s Chainlink. Jeden z klíčových potenciálních problémů, jak zdůraznil James Sangalli na médiu, je to wNemůžeme si být jisti platností informací, které věštci krmí blockchainem.

Pokud dezinformace projdou věštbou, mohla by aktivovat chytrou smlouvu, která neměla být aktivována.

Navzdory tomu předpovědi cen společnosti Chainlink pro rok 2021 vypadají dobře Investor do peněženky což mu dává roční předpověď 54 795 USD za minci. Více než dvojnásobek jeho současné ceny.

8. Stellar (XLM) – 0,586 $ za minci do konce roku 2021?

Ačkoli Stellar již nedostává tolik pozornosti jako dřív, v současné době se drží na 11. místě z hlediska tržní kapitalizace a rok 2021 by mohl do této mince vnést trochu vzrušení.

V mnoha smyslech je Stellar ve srovnání s mnoha jinými kryptoměnami docela stabilní a nedělá příliš mnoho hluku.

Jak je popsáno v Investopedia, Stellar je „decentralizovaný protokol pro open-source kód do převod digitální měny na nekryté peníze na domácím i přeshraničním trhu“.

Stellar tedy v zásadě pomáhá lidem převádět peníze mezi sebou pomocí digitální měny (XLM) kdekoli na světě.

Zní povědomě? Mělo by to, protože je to přesně stejný nápad, jaký stojí za Ripple. Existuje však klíčový rozdíl; přístup. Stellar se více zaměřuje na nebankovky, zatímco Ripple více pracuje na propojení finančních institucí.

Dnes má Stellar velký počet partnerů, včetně Deloitte, Stripe a IBM.

Pokud vás znepokojuje situace s Ripple, Stellar je zdaleka nejlepší zajištění. Proč?

Nyní může být ideální čas zazářit pro Stellar, zatímco každý hledá alternativu k Ripple.

Zdálo se, že existuje šance, že Stellar získá zpět zisk získaný zpět v kryptoměně koncem roku 2017, ale doposud ještě nedosáhla těchto mimořádných cen.

2021 cenové předpovědi pro Stellar se mohou dramaticky lišit, protože faktory ovlivňující Stellar ztěžují říci, kam přesně kryptoměna půjde.

Zatímco Agentura pro prognózy ekonomiky nepředpovídá do konce roku velkou změnu, Investor do peněženky věří, že by to mohlo dosáhnout 0,586 USD za minci.

A pak existují optimističtější předpovědi z Zpeněžit kdo věří, že Stellar by mohl stoupnout nad své historické maximum 0,62 $, také dodává, že „XLM za 1 $ za minci není do prosince 2021 nemožné“.

Stejně jako myšlenka investovat do Stellar (XLM)?

9. Polkadot (DOT) – Na cestě k 50 $ za minci v tomto roce?

Polkadot je nejmladší mincí na našem seznamu, která se připojí ke krypto světu v roce 2019, a to ani před dvěma lety.

Od té doby se stala jednou z 10 nejlepších kryptoměn poměrně agresivně a je s největší pravděpodobností další velká kryptoměna.

Ale jakmile pochopíte, o čem Polkadot je, zcela pochopíte, proč se stal tak populárním.

Polkadot plánuje vyřešit obrovský problém v kryptoměně – nyní máme tisíce kryptoměn a neexistuje způsob, jak by spolu mohli komunikovat. Informace o jednom blockchainu nelze snadno sdílet s druhým.

Řešení tohoto problému je interoperabilita. Polkadot plánuje být mostem mezi všemi kryptoměnami.

Chcete-li vidět hodnotu v projektu Polkadot, musíte mít toto zobrazení kryptoměna není jen o nahrazení fiat peněz jednou digitální měnou, lze toho udělat mnohem víc.

Nakonec nebude existovat pouze jedna kryptoměna, která by jim vládla, ale mnoho z nich bude ve vzájemné spolupráci pracovat pro různé účely.

Zavedením interoperability do komunity kryptoměn můžeme pracovat na vytvoření decentralizovaného webu (web 3.0, o kterém jsme v tomto článku hodně hovořili).

Super zajímavé vědět; Polkadot vytvořil Dr. Gavin Wood, jeden ze spoluzakladatelů společnosti Ethereum kdo je připočítán jako vynálezce programovacího jazyka Solidity, který nepoužívá pouze Ethereum, ale všechny ostatní kryptoměny využívající blockchain Ethereum.

S tak brilantní myslí, která stojí za tímto projektem, je těžké nevidět potenciální hodnotu Polkadotu.

Crispus Nyaga, psaní pro Investiční kostka dává Polkadot predikce ceny 2021 na 50 $ za coinu, což se při současné ceně rozhodně zdá možné.

10. Dogecoin (DOGE) – Přinese další vlna Redditorů zpět až na 0,05 $?

V roce 2020 by nikdo nečekal, že uvidí dogecoiny na seznamu 10 nejlepších kryptoměn k výbuchu! A nebyl žádný skutečný důvod, dokud se to Redditors nedostalo do rukou.

Dogecoin byl původně vytvořen jako vtip, doslovný fungující mem, pokud chcete.

Dalo by se to říci snad víc než cokoli jiného Dogecoin je satira na boom altcoinů v posledních několika letech.

Koneckonců, s tolika lidmi, kteří vytvářejí kryptoměny z někdy velmi zjednodušujících důvodů, a s mnoha pokusy o vyřešení stejných problémů, proč nevytvořit kryptoměnu založenou na psovi Shiba Inu z memů „Doge“, aby se celé situaci zasmáli?

Nikdy to nemělo trvat. Pokud si uděláte čas a podíváte se na to podrobněji, vše je vtip, od blokové odměny po cirkulující zásobu.

Ale stalo se. Dogecoin se stal zábavný způsob, jak tipovat lidi na internetu na fórech, když vám poskytli důvtipné nebo užitečné informace nebo pokud řekli něco, co vás rozesmálo. Navzdory tomu, nikdo nečekal, že vydělá nějaké peníze držením dogecoinu.

To vše se změnilo v lednu 2021, kdy zavolala skupina Reddit SatoshiStreetBets plánovaly pumpovat dogecoiny co nejvíce.

Chtěli zopakovat, co se stalo s akciemi GameStop, pouze tentokrát z Wall Street nebyl žádný krátký prodej.

Zjevná podpora Elona Muska dne Cvrlikání pouze dále motivovala skupinu, aby pokračovala a přivedla více lidí. Na jednom místě se dogecoin zvýšil na hodnotě až 800%!

Nyní, když vzrušení do značné míry utichlo, musíme uznat možnost, že se to stane znovu. Samozřejmě to bude těžké předvídat.

Cenové předpovědi pro dogecoiny jsou zatím velmi stabilní. Coinswitch odhaduje, že do roku 2025 by mohla dosáhnout maxima 0,05 $ za minci, “Pokud nenarazí na žádné turbulence”.

Závěrečná slova: Která kryptoměna exploduje v roce 2021?

Doufáme, že už máte o některých z nich dobrou představu top 10 kryptoměn, které letos explodují a může vám nakonec přinést zisk, pokud uvažujete o investování do nich.

Mějte na paměti, že investování je vždy riskantní proces a není to nic, co by bylo spěchat. Investiční rozhodnutí byste měli dělat až poté, co budete věnovat značné množství času zkoumání investiční příležitosti.

Ať už investujete cokoli do mincí, musíte je znát zevnitř i zvenčí. Nenechte se motivovat vzrušením, nechte se motivovat svým vhledem.

Do které kryptoměny bych měl investovat do roku 2021?

Všechny výše uvedené kryptoměny jsou mnoha odborníky a investory považovány za bezpečné investice.

Působí solidními týmy za sebou, silnými komunitami, ambicemi a osvědčenou historií. Některé z uvedených jsou skvělé i pro začátečníky.

Ať už se právě chystáte vstoupit do světa kryptoměn, nebo chcete v roce 2021 diverzifikovat své stávající portfolio o některé z nejlepších kryptoměn, mnoho odborníků na kryptoměny si myslí, že investice do kterékoli z těchto kryptoměn má potenciál proměnit se v příběh velkého úspěchu.

Už to vypadá Bitcoin explodoval, ale otázkou je, zda bude i nadále pokračovat v letošním roce? Mnoho odborníků se domnívá, že šance, že k tomu dojde, jsou vysoké.

Snad další dvě mince, které s největší pravděpodobností letos vybuchnou, jsou Ripple a Ethereum.

Ripple se pravděpodobně odrazí od jakýchkoli problémů se SEC a teď se toho s Ethereem děje tolik, může to být nesmírně podhodnoceno.

Jinde by Litecoin, na který se do značné míry zapomnělo, mohl skončit explozí, když se nikdo nedívá a Stellar má šanci ukrást část reflektorů Ripple.

Mezi další tři velké hráče patří Binance Coin, jehož hodnota za týden během února 2021 vzrostla o 102%, a nováčci Polkadot a Chainlink, kteří oba nabízejí řešení některých rostoucích bolestí kryptoměny.

A konečně, BAT a Dogecoin nám i nadále ukazují hodnotu kryptoměny, která funguje pouze pro internet.

Budoucnost kryptoměny by měla být v popředí vaší mysli

Nemysli jen na rok 2021, přemýšlej nad to, i když chceš obchodovat s kryptoměnou jen krátkodobě, měl bys myslet na budoucnost, pět, 10 let.

Zábava a hry Ripple s SEC budou pravděpodobně znamenat další novinky pro jiné kryptoměny – nejen pokud vyhraje nebo prohraje, ale SEC nyní může mít chuť podat více kryptoměn k soudu.

A pak je tu zavedení Futures na bitcoiny a etherea od CME ukazuje, že jsme nyní ve fázi, kdy trh s kryptoměnami je mnohem vyspělejší, než tomu bylo před několika lety. Nepochybně kvůli tomu uvidíme více obchodování s kryptoměnami.

Obě výše uvedené jsou věci, na které by si obchodníci s kryptoměnami měli dávat pozor.

A při přemýšlení o tom, s jakými kryptoměnami obchodovat, je třeba zvážit i mnoho dalších věcí pro rok 2021.

I když jsme zmínili několik kryptoměn, s nimiž by bylo dobré obchodovat, mohou existovat další, se kterými byste měli přestat.

Obchodníci s kryptoměnami si musí pamatovat, že občas ze svého portfolia vymažou některá krypta když to vypadá, že se nebudou vracet k hodnotě, kterou kdysi měli, a hlídat nové vydání kryptoměny v roce 2021.

Reddit se stává centrem diskusí o kryptoměnách

Pamatujete, že jsme se zmínili o šílené cestě Dogecoinu s Redditem? Vypadá to, že takové události se v roce 2021 mohou stát běžnějšími.

To, co začínáme vidět u akcií Dogecoin a GameStop, je to Reddit se stává ústředním centrem, kde se mohou amatérští obchodníci spojit a působit jako jedna síla.

Jedná se o obrovský vývoj, protože i když tito obchodníci nemají stejnou moc jako velké instituce, když jednají jako jedna, jsou silou, se kterou je třeba počítat, a mohou mít velký rozdíl.

Obchodníci s kryptoměnami by si měli dávat pozor na možnost, že se Redditors pokusí takovou flotilu znovu vytáhnout.

Při hledání nejlepší kryptoměny, do které se bude investovat do roku 2021, bude Reddit pravděpodobně i nadále dobrým začátkem.

Co je to DeFi?

„DeFi“ znamená „decentralizované finance“. Alyssa Hertig, píše pro Coindesk, vysvětluje DeFi jako:

„[Zastřešující termín pro řadu finančních aplikací v kryptoměně nebo blockchainu zaměřených na narušení finančních zprostředkovatelů“.

Umožňuje obchodníkům spojit se přímo bez použití zprostředkovatele mezi nimi, třetí strany, která má z obchodu prospěch.

Proč je tedy DeFi velký problém?

Jak píše Jeff Kauflin Forbes vysvětluje „je to představa, že kryptoměnoví podnikatelé mohou znovu vytvářet tradiční finanční nástroje v decentralizované architektuře, mimo kontrolu společností a vlád“.

Budují důvěryhodnou architekturu, kde se můžeme dostat pryč od velkých společností, které zvyšují ceny a vytvářejí zisk a samozřejmě mohou manipulovat s věcmi pro vlastní zisk, o čem je kryptoměna od samého začátku.

Co bychom mohli vidět v příštích několika desetiletích, je pomalé mizení makléřů a větší moc jednotlivým obchodníkům.

Přitom to bude mít větší zisky pro jednotlivé obchodníky, protože bude méně fess a bude se na trhu snáze dostat.

Padne trh s kryptoměnou v roce 2021?

Může dojít k chybě, vždy existuje možnost, že se to stane. Krach ale pravděpodobně moc neudělá, kromě vytvořit nákupní příležitost a pravděpodobně bude i nadále růst.

Pravděpodobně tu a tam uvidíme kritiky, kteří budou bojovat o kryptoměnu, ale nakonec to opravdu nic neudělá.

Jedna věc, kterou bychom měli dostat rovnou, je kryptoměna není v bublině. Bublina se tolikrát neroztahuje a nevybuchne.

Situace, kterou nyní vidíme na trhu s kryptoměnou, není stejná jako bublina dotcom na počátku 2000 nebo tulipánová mánie.

To už musí být jasné kryptoměna je rozvíjející se trh. Jistě, může to být těkavé, ale mnoho věcí je na začátku.

Ve skutečnosti se letos můžeme setkat s velmi odlišným trhem, který vykazuje známky zralosti a širšího přijetí.

Klíčovým faktorem, který čerpá hodnotu bitcoinu a dalších kryptoměn, je to, že ve skutečnosti mohou ukládat hodnotu mnohem lépe než fiat peníze.

To platí zejména od pandemie koronaviru s několika centrální banky tisknou stále více peněz na stimulaci ekonomiky. To platí zejména pro Federální rezervní systém v USA.

Nyní se dostává do bodu, kdy Bitcoin vypadá jako lepší úložiště hodnoty než dokonce zlato!

Celkově vzato, pokud některý rok vypadal, že bude někdy pro kryptoměnu dobrý, je to určitě rok 2021.

Závěrečná slova:

Doufáme, že už máte dobrou představu o některých z top 10 kryptoměn letos exploduje a může vám nakonec přinést zisk, pokud uvažujete o investování do nich.

Pamatujte, že investování je vždy riskantní proces a není to nic, do čeho byste se měli vrhnout. Investiční rozhodnutí byste měli dělat až poté, co budete věnovat značné množství času zkoumání investiční příležitosti.

Do které kryptoměny investovat v roce 2021?

Všechny výše uvedené kryptoměny jsou mnoha odborníky a investory považovány za bezpečné investice.

Působí solidními týmy za sebou, silnými komunitami, ambicemi a osvědčenou historií. Některé z uvedených jsou skvělé i pro začátečníky.

Ať už se právě chystáte vstoupit do světa kryptoměn, nebo chcete v roce 2021 diverzifikovat své stávající portfolio o některé z nejlepších kryptoměn, mnoho odborníků na kryptoměny si myslí, že investice do kterékoli z těchto kryptoměn má potenciál proměnit se v příběh velkého úspěchu.

Proč byste si měli vybrat eToro

Nyní víte, jaké jsou top 10 nejlepších kryptoměn, do kterých letos investujete. Pokud se cítíte inspirováni k zahájení obchodování s nejlepšími kryptoměnami, nebo vám tento článek poskytl nějaké další informace o vašich stávajících obchodních znalostech, možná vás potěší, že eToro poskytuje možnost obchodovat s kryptoměnovými aktivy a CFD až Více než 90 kryptoměn.

eToro – nakupujte nejlepší kryptoměny bez provize

makléř etoro

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen

Obchodování s kryptoměnou pomocí eToro přináší určité výhody, například schopnost:

 • Obchodujte s dobře zavedenou, vysoce regulovanou společností, včetně regulace z USA, britského Financial Conduct Authority, Australian Securities and Investments Commission, the Cyprus Securities and Exchange Commission.
 • Získejte přístup k širší paletě špičkových kryptoměn: Jako globální průkopník v obchodování kryptoměn nabízí platforma eToro již mnoho nejpopulárnějších digitálních měn na světě.
 • Nakupujte a prodávejte nebo nakupujte dlouho a zkrátka kryptoměny CFD, což znamená, že byste mohli potenciálně těžit z rostoucích i klesajících trhů.
 • Staňte se součástí větší kryptokomunity: Zjistili jsme, že obchodníci s kryptoměnami eToro jsou inovativní, důvtipní a progresivní myslitelé, kteří jsou stejně nadšeni budoucností blockchainu jako my! eToro není jen platforma pro investování – je také ideálním místem pro vzájemné zapojení, propojení a sdílení znalostí.
 • Objevte nejchytřejší způsob, jak investovat do kryptoměn: Inovativní CryptoPortfolio ™ je první svého druhu finanční nástroj: diverzifikované a vyvážené portfolio nejvýkonnějších kryptoměn, profesionálně spravované investičními experty eToro pro optimální investování.
 • Nechte zkušené obchodníky s kryptoměny pracovat za vás: Exkluzivní technologie eToro CopyTrader ™ umožňuje klientům porovnávat výkonnost špičkových obchodníků a rozhodnout se replikovat jejich obchodní aktivity automaticky a v reálném čase.

Top 10 kryptoměn, do kterých se letos investuje – infografika

Klíčové body

Pokud si pamatujete cokoli z Co nejlepší kryptoměny letos explodují? učinit z nich tyto klíčové body.

 • Bitcoin je v čele a vypadá to, že by mohl být nejlepší kryptoměna, do které se má investovat do roku 2021. Bitcoin mohl být konečně uvolněn a může být nemožné zastavit jeho krok směrem k hodnotě zlata!
 • Ethereum toho bude v roce 2021 hodně. Ethereum 2.0 je za rohem a je velmi pravděpodobné, že zájem o bitcoin ovlivní také ceny.
 • Ripple může představovat nejlepší nákupní příležitost pro rok 2021. Soudní spor s SEC způsobil velký průlom, který usnadní nákup. Pokud ne, Stellar může být nejlepší alternativou.
 • Chainlink a Polkadot jsou možná nejlepšími nováčky pro rok 2021. Obě krypta se dostala do top 10 kryptoměn roku 2020 a nevykazují žádné známky vzdání se.

Další čtení:

5 nejoblíbenějších kryptoměn v USA

Kryptoměny ve Velké Británii

Nejlepší kryptoměny k investování v Austrálii

Top 10 nejdůležitějších kryptoměn jiných než bitcoin

Pokud vás bavilo číst jaké top 10 kryptoměny letos vybuchnou, prosím dejte mu lajk a sdílejte ho s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by to mohlo také zajímat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me