Jakých 10 nejvíce podhodnocených kryptoměn nakupovat?

Podhodnocené kryptoměny & Jak je koupit

Hledáte nejvíce podhodnocené kryptoměny, které byste mohli přidat do svého portfolia v roce 2021? Přečtěte si náš průvodce nejvíce 10 podhodnocenými krypty, které si můžete koupit v roce 2021.

Takže bez dalších okolků…

Nejvíce 10 podhodnocených kryptoměn ke koupi v roce 2021:

1. Ethereum

2. Binance Coin

3. Cardano

4. Bitcoin

5. Bitcoinová hotovost

6. EOS

7. JOTA

8. Tezos

9. Zcash

10. Pomlčka

Co jsou podhodnocené kryptoměny?

Podhodnocené kryptoměny jsou ty, které nepřinášejí nic nového nebo je prostě nelze uvést na trh jako skutečné měniče her. Někteří nikdy neříkají boo a zůstávají v krypto komunitě nejasní.

Proč je ale tolik kryptoměn podhodnoceno? Proč obchodníci raději kupují dobře fungující a populární coiny?

Jednoduše řečeno, cenné mince jsou ty, které mají správný vývoj, silnou komunitu a pozitivní sentiment na trhu. Aby se stala populární, musí být kryptoměna založena na inovativní platformě s pravidelnými aktualizacemi a slibnou implementací produktu. Musí být také podporováno pozitivním marketingovým obrazem a silnou komunitou, která mu pomůže dobýt trh.

Odvětví kryptoměn se vyvíjí rychlým tempem a existuje více než 7 000 kryptoměn. Od kryptoobchodníků po vývojáře blockchainu kryptoměny přitahují stále více lidí z celého světa.

Technologie blockchain má na druhé straně potenciál vytvořit nový ekonomický svět. Zde bychom měli poznamenat, že technologie blockchain má aplikace daleko za finančním sektorem a lze ji použít ke zlepšení oblastí, jako je medicína, hraní her a hlasování.

Investování do kryptoměny je stále zahaleno mýty a mylnými představami, což z něj činí podhodnocenou. Ani v roce 2021 málokdo rozumí potenciálu decentralizovaných finančních systémů při zajišťování bezpečnějších, levnějších a rychlejších plateb; někteří je dokonce rychle označili za moderní rozmar.

Zvyšující se počet digitálních aktiv přidává další palivo do ohně, což mnoha kryptám nedává dostatečný výkon. A když vezmeme v úvahu vysokou volatilitu trhu, neměli bychom být překvapeni, že se někteří investoři vyhýbají obchodování kryptoměn a jeho nepředvídatelné povaze.

To znamená, že existují některá populární krypta, která zůstávají podhodnocena navzdory svému potenciálu a růstu cen. Manalytici se domnívají, že některá kryptoměna na tomto seznamu jsou mnohem silnější než jiné investice.

10 podhodnocených kryptoměn ke koupi v roce 2021

Zde je pohled na 10 podhodnocených kryptoměn, které je třeba zvážit v roce 2021:

1. Ethereum – ETH

cenový graf ethereum

Ačkoli Ethereum (ETH) je druhou největší mincí podle tržního stropu a přijetí, možná vás překvapí, že ETH je dramaticky podhodnocený.

Ethereum je decentralizovaná platforma založená na blockchainu s otevřeným zdrojovým kódem, která se používá nejen pro přeshraniční platby, ale také pro vývoj inteligentních smluv a decentralizovaných aplikací (dApps). Ve skutečnosti, Ethereum se často označuje jako král chytrých smluv.

Ethereum také vylepšilo počáteční vývoj řady tokenů ERC-20, včetně Binance Coin a BAT, a blockchainových her jako CryptoKitties.

Kromě toho má tým stojící za společností Ethereum – s vizionářem Vitalikem Buterinem – působivou podporu v celé krypto komunitě, což je faktor, který dále zvyšuje sentiment na trhu..

Posun na Ethereum 2.0 s mechanismem proof-of-stake (vydáno 1. prosince 2020) také způsobilo vzrušení mezi nadšenci kryptoměn a investory a může nějak poslat ceny ETH.

Někteří odborníci zároveň naznačují, že širší přitažlivost DeFi napříč tradičními platebními a finančními institucemi je stále omezená; jiní tvrdí, že někteří konkurenti společnosti Ethereum mají lepší vyhlídky.

Například EOS nabízí jednodušší programovací jazyk, což je důležitý aspekt, který může přilákat investory.

Zůstane Ethereum v roce 2021 podhodnocené? Pravdou je, že navzdory výzvám se očekává, že se ETH zvýší a dosáhne 872 $ do konce tohoto roku, jak uvádí Wallet Investor.

2. Binance Coin – BNB

graf mincí binance

Binance Coin – nativní token v rámci ekosystému Binance – je další podhodnocenou mincí, kterou stojí za zvážení v roce 2021.

Binance Coin (BNB) byl původně spuštěn na blockchainu Ethereum, ale přesunul se do vlastního blockchainu, Binance Chain. Ačkoli Binance Chain nepodporuje chytré smlouvy, pravdou je, že Binance Coin je jednou z nejlepších užitkových mincí v roce 2021.

Jedinečná politika společnosti Binance v oblasti likvidace – získat zpět a vypálit BNB žetony, aby se snížila celková nabídka BNB, dokud nezůstane 100 milionů mincí – zajišťuje jeho stálý růst.

Kromě toho je populární burza Binance jednou z kryptoměn s nejvyššími objemy obchodování na celém světě, což posouvá využití BNB ještě dále.

A Hádej co? Binance je mnohem víc: máme Binance Academy, Binance Cloud, Binance Research a mnoho dalších oddělení, jejichž cílem je podpora uživatelů a jejich finančních rozhodnutí.

Někteří nicméně považují Binance Coin za DeFi outsider v krypto sektoru, protože jeho image je nějak omezena na Binance a nemůže letět sama.

Zůstane Binance Coin v roce 2021 podhodnocenou mincí? Podle údajů může cena BNB do konce tohoto roku vzrůst na více než 100 USD.

3. Cardano – ADA

cardano cenový graf

Cardano, který je jedním z hlavních konkurentů společnosti Ethereum, aby se stal lídrem inteligentních kontraktů, je inovativní blockchainová platforma.

Přesněji řečeno, Cardano používá a dvouvrstvý blockchain a algoritmus proof-of-stake pro zlepšení škálovatelnosti a energetické účinnosti. Kromě toho Cardano podporuje principy demokratické správy, aby se časem usnadnily aktualizace.

Cardanův token ADA byl ve skutečnosti navržen tak, aby zajistil, že uživatelé se mohou podílet na fungování Cardana a hlasovat. Není divu, že v roce 2017 došlo v Cardanu k obrovskému nárůstu téměř o 450%.

Ačkoli Cardano mohou používat mimo jiné obchodníci, zemědělské společnosti a vzdělávací platformy, mnozí tvrdí, že Cardano je stále velmi podhodnocené.

Podle Weiss Crypto Ratings je Cardano jednou z nejvíce podhodnocených mincí v roce 2021 – se současnými cenami stále nad 60% ze svého historického maxima.

Někteří odborníci, například Adam Web, však tvrdí, že budoucnost Cardano je jasná a ADA může letos dosáhnout 2,5 $ a v příštích letech dosáhnout 10 $ za minci.

4. Bitcoin – BTC

Počkejte! Co?! Bitcoin? Ano, víme. Přes jeho popularitu, Bitcoin – nejstarší a největší mince z hlediska tržní kapitalizace a objemu obchodování – je jedním z nejvíce podceňovaných kryptoměn ve světě obchodování s kryptoměnami.

Bitcoin však není třeba nijak představovat! Bitcoin, který v roce 2009 zahájila tajemná postava Satoshi Nakamota, vládne světu kryptoměny již více než deset let.

Vývojáři, obchodníci a finanční odborníci často nazývají bitcoiny zlatým standardem ve světě kryptoměn. BTC usnadňuje přeshraniční transakce a zajišťuje transparentnost a dostupnost.

Na rozdíl od nekrytých měn a tradičních platebních metod je bitcoin decentralizovaný a eliminuje potřebu třetích stran a nákladných poplatků.

Bitcoiny navíc vedly k vytvoření tisíců altcoinů a celkové transformaci finančního sektoru.

Bitcoin má přesto určité nevýhody. Bitcoin se stal investicí namísto každodenní měny.

Někteří tvrdí, že je Problémy se škálovatelností bitcoinů a neefektivní spotřeba energie z něj činí v roce 2021 podhodnocenou minci. Věř tomu nebo ne, data ukazují, že bitcoiny spotřebovávají více energie než celé Švýcarsko.

Ale hej! Bitcoin je tu, aby zůstal, a stále existuje prostor pro investice. Bitcoin dosáhl svého historického maxima více než 40 000 USD, přičemž se očekává další růst cen.

5. Bitcoinová hotovost – BCH

graf ceny hotovosti bitcoinů

Bitcoin Cash, který byl vytvořen v roce 2017 jako pevná vidlice bitcoinu, si získal velkou popularitu. Bitcoinová hotovost zvýšila velikost bloků z 1 MB na 8 MB a dále na 32 MB, aby se zlepšila škálovatelnost a doba zpracování.

Prodloužené doby zpracování mohou také umožnit konkurovat kryptům a bitcoinovým hotovostem zejména tradičním platebním metodám, jako jsou Vízum, a začít se používat pro každodenní transakce a online nákupy.

Kvůli svému potenciálu a prominentním zastáncům jako Roger Ver – často označovaný jako Ježíš bitcoinu – Bitcoinová hotovost získala hlavní proud, což také vedlo ke zvýšení cen.

Nicméně bitcoinová hotovost je často podhodnocena. Svým způsobem Bitcoin vrhá stín na Bitcoin Cash a mnoho lidí mimo komunitu kryptoměn neví o bitcoinových forcích.

Všimněte si, že Bitcoin Cash sám prošel různými forky, jako jsou Bitcoin Cash ABC a Bitcoin Cash SV.

To znamená, že i když má Bitcoin Cash problémy se značkou, mnozí očekávají, že hodnota této podhodnocené mince v roce 2021 vzroste, přičemž internetový podnikatel Dotcom tweetoval: „Bitcoin > skvělé pro ukládání majetku. Bitcoinová hotovost > skvělé pro platby. Bitcoinová hotovost na 310 USD dnes. Příští rok očekávám 3000 $ a více. Proč? Stále více prodejců přijímá kryptoměny. Prodejci požadují nízké poplatky a rychlé transakce. Na [Bitcoin Bash] jsem býčí. “

6. EOS

cenový graf eos

Další podhodnocenou mincí, kterou lze koupit v roce 2021, je EOS.

Ačkoli začátek EOS byl působivý, s masivní reklamní kampaní, která vedla ke sběru bezprecedentních 185 milionů ETH za prvních pět dní jejich prodeje tokenů Initial Coin Offering (ICO), EOS je podceňován.

EOS je decentralizovaná platforma pro inteligentní smlouvy a dApps, často označovaná jako zabiják ethereum.

Tým EOS má velké plány a tvrdí, že EOS je škálovatelný, flexibilní a použitelný. Jednou z nejpozoruhodnějších funkcí je EOS horizontální škálovatelnost, která umožňuje paralelní provádění transakcí a smluv.

Zakladatel Dan Larimer také začlenil inovativní delegovaný konsensuální protokol proof-of-stake, aby zajistil, že systém bude používat méně energie a bude méně centralizovaný.

Jak je vysvětleno v jejich Whitepaper: „Software EOS.IO je navržen na základě zkušeností s osvědčenými koncepty a osvědčenými postupy a představuje zásadní pokrok v technologii blockchain. Tento software je součástí holistického plánu pro globálně škálovatelnou blockchainovou společnost, ve které lze snadno nasadit a řídit decentralizované aplikace.."

Navzdory svým schopnostem a potenciálu provozovat decentralizované aplikace na podnikové a průmyslové úrovni zůstává EOS podhodnocený a stále obchoduje za nižší ceny ve srovnání se svým hlavním konkurentem, společností Ethereum

investovat do eos

7. IOTA – MIOTA

iota cenový graf

IOTA je další aktivum, které stojí za to sledovat v roce 2021. IOTA je decentralizovaná účetní kniha, která provádí transakce mezi zařízeními v ekosystému internetu věcí (IoT).

To je revoluční, protože podle údajů, miliardy zařízení byla do roku 2020 připojena k internetu a mohla si vyměňovat data a platby, čímž se interoperabilita dostává na zcela novou úroveň.

Transakce jsou potvrzovány prostřednictvím Decentralized Acyclic Graph (DAG), systému uzlů, nazývaného Tangle, ve kterém každá nová transakce potvrzuje dva předchozí.

IOTA je partnerem s různými automobilovými společnostmi, dodavatelskými řetězci a projekty eHealth.

Jak řekl Tobias Schmailzl, technický ředitel společnosti Blackpin: „IOTA jako technologický partner nám dává úplný smysl. Díky decentralizovanému platebnímu systému a dalším funkcím založeným na technologii distribuované účetní knihy (podobně jako Blockchain) má tato technologie nejlepší předpoklady pro dlouhodobé strategické partnerství. Koneckonců, IOTA je optimální řešení pro bezpečnou komunikaci a platby mezi lidmi a stroji v kontextu (i) IoT problémů. “

Přes svůj potenciál má IOTA své nedostatky. Stal se dokonce terčem phishingového útoku, který vyústil v krádež Mince MIOTA v hodnotě 3,94 milionu dolarů.

Nicméně, tato podhodnocená mince pomalu vykazuje známky zlepšení. V roce 2020 začala MIOTA s tržní kapitalizací 446 milionů USD a v prosinci 2020 dosáhla 900 milionů USD (zisk přes 100%).

8. Tezos – XTZ

cenový graf tezos

Tezos je další slibná síť, ale podhodnocená kryptoměna spojená s tokenem zvaným tez. Tezos je blockchainová síť, která využívá inovativní mechanismus proof-of-stake, samočinný protokol a demokratickou správu.

Ve skutečnosti je demokratická povaha XTZ (nechat účastníky hlasovat a rozhodovat o jejím vývoji) jednou z jeho nejlákavějších funkcí.

Zde bychom měli poznamenat, že pečení je důležitým procesem v ekosystému Tezos. Pečení je proces ověřování transakcí Tezos, což je v mechanismu proof-of-stake zásadní.

Není divu, že po svém uvedení na trh v roce 2017 měl Tezos úspěšné ICO. Vydělalo to kolem 232 milionů dolarů. Po jeho úspěšném zahájení však následovala četná zpoždění, interní drama a právní problémy.

To vedlo k podhodnocení cen XTZ.

Dobrou zprávou je, že cena XTZ se od října 2019 do února 2020 ztrojnásobila a začala znovu přitahovat pozornost. Pokud jste tedy ochotni vsadit na Tezos v roce 2021, přečtěte si více o jeho investičním potenciálu zde.

investujte do tezos

9. Zcash – ZEC

cenový graf zcash

Ačkoli Zcash je populární krypto síť, jejímž cílem je nabídnout více soukromí, Zcash je stále podhodnocen. Ve skutečnosti Tyler Winklevoss kdysi řekl, že Zcash je jedním z nejvíce podceňovaných krypt (poté, co Bittrex oznámil plány na vyřazení Zcash, Monero a Dash).

Tyler tweetoval: „Zcash je právě teď nejpodceňovanější kryptoměna. Přináší soukromí do peněz, které jsou základním stavebním kamenem svobodné a otevřené společnosti. Jsme hrdí na to, že Gemini podporuje tento nový projekt se souhlasem NYDFS (New York Department of Financial Services). “

Ale co je Zcash? Zcash je decentralizovaný blockchain podobný bitcoinu: obsahuje open-source kód, ale přidává více soukromí a zastupitelnosti. Všimněte si, že zastupitelnost je termín, který označuje snadnost, s jakou lze jedno aktivum nahradit jiným.

Zcash nabízí dva typy transakcí: transparentní transakce, díky nimž jsou data veřejná, a soukromé transakce, které neodhalí žádné informace.

Existuje mnoho důvodů, proč by člověk hledal anonymitu, důvody, které vůbec nesouvisí s Dark Web: společnost se může pokusit chránit svá obchodní tajemství před konkurencí nebo se pár může pokusit koupit hračky pro dospělé.

Kvůli svému důležitému, ale kontroverznímu obrazu zůstává Zcash podceňovanou mincí, kterou je třeba zakoupit.

Podle cenových předpovědí má však Zcash světlou budoucnost. Odborníci na Trading Beasts tvrdí, že ZEC poroste ze 70 $ v roce 2021 na 100 $ v roce 2023. Další vzestupnější předpovědi, například ty, které poskytl Coin Liker, ukazují, že Zcash může v roce 2025 dosáhnout 1 444 $.

10. Pomlčka

V neposlední řadě si promluvme o Dash – dalším podhodnoceném tokenu na našem seznamu. Dash je open-source blockchain, který nabízí rychlé přeshraniční platby.

Dash, jehož jméno pochází z termínu „Digitální hotovost“, byla zahájena v roce 2014 jako vidlice Litecoin. Dash nabral na obrátkách díky různým inovacím, jako je dvoustupňová síť s motivovanými uzly a volitelným soukromím pro transakce.

Podle svých webových stránek si Dash klade za cíl „být uživatelsky nejpříjemnější a škálovatelnou kryptoměnou zaměřenou na platby na světě“ určenou jednotlivcům, obchodníkům a institucím současně.

Ačkoli Dash má různé funkce, například ChainLock pro zajištění bezpečnosti, InstantSend pro zlepšení okamžitých transakcí a CoinJoin pro přidání soukromí, tato mince byla po dlouhou dobu pod radarem investorů.

Přesto její omezená nabídka 18 milionů mincí a neustálé aktualizace mohou podporovat nedostatek a pumpovat Dash. Zde se dozvíte více!

Proč bych si měl v roce 2021 koupit podhodnocené kryptoměny?

Investice do kryptoměn je finanční podnik, který stojí za zvážení. Kryptoměny a blockchainové technologie mají za cíl zlepšit a nahradit tradiční finanční transakce.

Jak? Jak je uvedeno výše, krypta jsou decentralizovaná. Nepotřebujete, aby vám banky nebo třetí strany účtovaly poplatky pouze za provedení platby nebo uložení vašich peněz. Přiznejme si: to je dost na to, aby kryptoměny – i ty, které jsou podhodnocené – měly cenu investovat.

Ve skutečnosti, když je podhodnocená mince s velkým potenciálem a působivou základní technologií podhodnocena, může to být také skutečná výhoda. Když podhodnocená mince získá svoji dynamiku a zhodnocení ceny, mohou obchodníci začít prodávat a potenciálně dosáhnout zisku daleko za rokem 2021.

V neposlední řadě mnoho kryptoměnových investorů hledá podhodnocené kryptoměny jen proto, že vědí, že obchodování s kryptoměnami je skvělý způsob, jak diverzifikovat svá portfolia a snížit rizika.

Nezapomeňte však investovat pouze peníze, které můžete ztratit. Vždy proveďte svůj průzkum a zvažte poměr odměny a rizika aktiva, do kterého jste ochotni investovat.

Jak si mohu koupit podhodnocené kryptoměny?

obchodování s podhodnocenými kryptoměnami

Zatímco nákup podhodnocených kryptoměn může být nakonec ziskovým finančním úsilím, hledání podhodnocených mincí, které stojí za zvážení, může být těžké, zejména během probíhající pandemie koronavirů.

Upřímně řečeno, k nalezení podceňované a podhodnocené kryptoměny s velkým potenciálem v roce 2021 je zapotřebí spousty znalostí a zkušeností!

Jelikož ceny kryptoměn vycházejí hlavně z technologických inovací, nabídky a poptávky a sentimentu na trhu, musí obchodníci hodně investovat do obchodního vzdělávání. Studium indikátorů a sledování novinek může být také zásadní, aby pomohlo investorům najít úspěšné obchody.

A ještě jedna věc! I když se necháte unést hype v kryptoměnovém sektoru, měli byste si vždy být vědomi podvodů a podvodů v kryptoměně, zejména pokud jde o nové tokeny a tokeny micro-cap.

“Ale co praktická stránka obchodování s kryptoměnami?”, Můžete se nyní zeptat. Máte různé možnosti, jak investovat do podhodnocených kryptoměn. Nejprve si můžete koupit a uložit krypta v krypto peněžence, abyste si udrželi vlastnictví. Kryptoburzy, jako je eToro, mohou být skvělým místem pro nákup a prodej digitálních aktiv.

Než začnete kupovat podhodnocené krypta, nezapomeňte však, že krypta jsou po celém světě regulována odlišně. Ujistěte se tedy, že znáte regulaci i daně v zemi, ve které sídlíte.

Nakonec, ať už se rozhodnete investovat do podhodnocené nebo známé kryptoměny, je důležité vytvořit zdravé obchodní návyky a disciplínu. Uvedení příkladu, kontrola vašich emocí při obchodování je zásadním faktorem, který vám může pomoci uspět a eliminovat strach, chamtivost, euforie nebo přehnané sebevědomí.

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměny jak pro obchodníky, tak pro investory

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

  • Svět technologie kryptoměn a blockchainu se vyvíjí rychlým tempem a každý den se objevuje stále více altcoinů.
  • Ačkoli jsou kryptoměny stále nepochopeny, nákup kryptoměn je skvělý způsob, jak diverzifikovat své portfolio, potenciálně vydělat a připojit se nový ekonomický svět, který se blockchainová technologie chystá vytvořit.
  • Zatímco mnoho investorů dává přednost nákupu známých kryptoměn, podhodnocené mince také stojí za zvážení. Některá podceňovaná a podhodnocená aktiva ve skutečnosti nabízejí působivé inovace, ale jednoduše nejsou dobře prodávána.
  • Mezi podhodnocené mince, které byste měli v roce 2021 vzít v úvahu, patří mimo jiné Ethereum, Binance Coin, Bitcoin, Bitcoin Cash, Tezos, EOS, MIOTA, Zcash, DASH a Cardano..
  • Pokud jde o nové coiny, vždy mějte na paměti kryptografické podvody a ujistěte se, že dodržujete kryptografické předpisy uložené zemí, ve které sídlíte.
  • Chcete-li najít podhodnocenou kryptoměnu, která stojí za zvážení v roce 2021, musíte nejprve investovat do správného obchodního vzdělání, praxe a emoční sebeovládání.

Pokud se vám líbí náš článek Nejvíce 10 podhodnocených kryptoměn ke koupi, Pak ji prosím sdílejte s kýmkoli jiným, kdo má zájem o investování do kryptoměny.

Další čtení:

Nejlepší kryptoměny a jejich výzvy

Jak obchodovat s kryptoměnou za 100 $

Top 10 nejdůležitějších kryptoměn jiných než bitcoin

5 nejoblíbenějších kryptoměn v USA

Co je nejlepších 9 altcoinů, do kterých se má investovat v roce 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me