Jakých 10 nejvýznamnějších altcoinů vybuchne v roce 2021?

Top 10 altcoinů k investování v roce 2021

S kryptoměnou, která nedávno proběhla, se musíte divit, jaké jsou nejlepší altcoiny, do kterých se má investovat v roce 2021. Vzhledem k tomu, že již bylo vynalezeno více než 7 000 kryptoměn, není výběr nejlepších altcoinů k investování do roku 2021 snadný. Nebojte se, my v Trading Education vložíme seznam nejlepších altcoinů, které je třeba v roce 2021 zvážit.

Na začátku roku 2021 se kryptoměnám věnuje zvláštní pozornost, protože procházejí býčím během. Bitcoin je lídrem a získal největší pozornost, která během dvou týdnů vzrostla z 20 000 na 30 000 USD, což se ve své historii nikdy nestalo.

Na Twitteru je spousta bzučení od nadšenců a analytiků kryptoměny, kteří byli trochu překvapeni, s nedávným růstem, který kryptoměny v poslední době zažívají. I když musíme říci, že to bylo docela předvídáno.

Pokud se chcete rychle a snadno vrhnout na kryptotrh, podívejte se Výměna eToro!

Tady na Trading Education jsme pečlivě sledovali vše, co se stalo v krypto světě v roce 2020, byl zajímavý rok, ale očekává se, že rok 2021 bude ještě více vzrušující.

I když se bitcoinu věnuje velká pozornost, analytici se domnívají, že altcoiny by mohly významně zvýšit hodnotu v roce 2021. Níže vám představujeme 10 nejlepších altcoinů, které byste měli letos zvážit.

Musíte na to také pamatovat nákup nejlepších altcoinů nestačí na to, abyste byli úspěšným obchodníkem s kryptoměnami.

Top 10 altcoinů, které explodují v roce 2021:

1. Ethereum

2. Litecoin

3. Bitcoinová hotovost

4. Vlnění

5. JOTA

6. Cardano

7. Tezos

8. POMLČKA

9. TRON

10. NEO

Jakých 10 nejlepších altcoinů exploduje v roce 2021?

Tento seznam se bude vždy měnit, protože altcoiny přicházejí a odcházejí. Ne všechny altcoiny obstojí ve zkoušce času, i když v roce 2021 určitě budou některé, které znáte.

Zde je pohled na 10 nejlepších altcoinů, které je třeba zvážit v roce 2021:

1. Ethereum (ETH)

cenový graf ethereum

Společnost Ethereum, kterou založil Vitalik Butterin v roce 2013, je po bitcoinech druhou největší kryptoměnou. Ethereum je symbolizováno decentralizovanými aplikacemi (dApps). Ethereum tedy není jen digitální měnou, ale jeho blockchain je také široce přijímán. Společnost Microsoft nedávno přijala blockchain společnosti Ethereum pro herní honoráře což byla velká zpráva pro ETH a příznivce jeho technologie blockchain.

Ethereum 4. ledna vyšplhalo přes hranici 1 000 $ a dosáhlo nejvyšší úrovně od 2. února 2018. V době psaní tohoto článku cena Etherea činí 1 041 $.

V současné době běží některé z nejvýznamnějších dApps na blockchainu Ethereum, jako jsou Aragon, Auger, MakerDAO, gnosis atd..

Po spuštění technologie Ethereum 2.0 a při přijímání její technologie blockchain se ještě více analytiků domnívá, že by se Ethereum mohlo v roce 2021 dosáhnout nových výšin. Kryptoměnový nadšenec a analytik Ivan On Tech provedl cenovou předpověď pro Ethereum na Cvrlikání a podle něj existuje možnost, že by Ethereum mohlo do konce roku 2021 jít na 6000 $.

2. Litecoin (LTC)

cenový graf litecoinů

Litecoin je pátou největší kryptoměnou podle tržní kapitalizace. Založil ji Charlee Lee v roce 2011. Lee chtěl provést některá vylepšení bitcoinu, ale místo toho vytvořil novou hard fork, zkopíroval bitcoinový kód a provedl nějaké změny, čímž vytvořil nový altcoin s názvem Litecoin.

Použití mechanismu Proof of Work (PoW) Litecoin je podobný bitcoinu, protože jeho cílem je stát se v budoucnu alternativní měnou pro fiat. Litecoin má oproti bitcoinu výhodu, protože používá blockchain zvaný „scrypt“, který je rychlejší a efektivnější.

Litecoin dosáhl svého historického maxima 360 $ 19. prosince 2017. Po zvýšení ceny bitcoinu se cena litecoinu od prosince více než zdvojnásobila, protože v současné době činí 153 $.

Navíc Litecoin nedávno krátce převrátil Ripple (XRP) jako čtvrtou největší kryptoměnu uprostřed Ripple – SEC, jak uvádí Cointelegraph.

Cena litecoinu by měla růst v roce 2021. Longforecast předpovídá, že litecoin by mohl do listopadu 2021 stoupnout až na 496 $. Analytici kryptoměny to ve skutečnosti považují za konzervativní předpověď, protože cena by mohla jít ještě výše.

Zvažovali jste investování do Litecoin?

3. Bitcoinová hotovost (BCH)

graf ceny hotovosti bitcoinů

Bitcoin Cash je další altcoin, kterému je třeba věnovat pozornost v roce 2021. Bitcoin Cash byl vytvořen v roce 2017, když se oddělil od bitcoinů, takže je další vidličkou bitcoinů. V roce 2020 generovala bitcoinová hotovost pomalé výnosy pouhých 42%. Ale na druhé straně altcoin vykazoval stabilitu, protože výrazně nesnížil cenu.

V tuto chvíli je cena Bitcoin Cash 422 USD. Vzhledem k tomu, že existuje vzestupný kryptosystém, očekává se, že cena bitcoinu v roce 2021 stabilně poroste. Podle Walletinvestor Bitcoin Cash se cena do konce roku mohla vyšplhat až na 498 $. Vzhledem k tomu, že tato cenová predikce není příliš daleko od aktuální ceny, můžeme říci, že by to pro altcoin bylo pěkné stálé zvyšování.

Zvažovali jste investování do Bitcoinová hotovost?

4. Zvlnění (XRP)

zvlněný cenový graf

Společnost Ripple byla spuštěna v roce 2012 s cílem převratu ve finančním systému propojením měn v transakcích v globální platební síti RippleNet. Proces převodu měny je vnímán jako překážka ze strany hlavních finančních institucí a Ripple je skvělou alternativou, protože tento proces nepoužívá.

Ripple má potenciál urychlit všechny přeshraniční transakce mezi měnami, včetně fiat a kryptoměny.

Ripple dosáhl svého historického maxima 3,40 $ 7. ledna 2018. Ačkoli Ripple byl po celou dobu své existence altcoin, který investorům přinesl značné zisky, rok 2020 nebyl pro XRP tak laskavý.

Společnost Ripple měla v roce 2020 některá dobrá období. Pouze v listopadu zaznamenala nárůst o 126% a pro altcoin bylo vše v pořádku, dokud Komise pro cenné papíry (SEC) neodhalila svou stížnost na společnost Ripple, která společnosti účtovala nelegální emise cenných papírů ve formě prodeje pro XRP.

Po této zprávě Ripple ztratil podporu a začal se dostávat na seznam mnoha burz. Jeho cena klesla o 42% do 24 hodin po oznámení. Ripple si klade za cíl být zařazen jako druhá kryptoměna na seznamu Coinmarketcap soutěžícího s Ethereem, ale kvůli obviněním se nyní propadl na páté místo.

Cena Ripple je v současné době 0,22 $. Ačkoli altcoin právě teď neprochází dobrým časem, pokud Ripple zvítězí v případě SEC, pak existuje možnost, že by se věci mohly ujmout jiným směrem a jeho cena by mohla jít znovu nahoru.

5. IOTA (MIOTA)

iota cenový graf

IOTA je jedním z nejslibnějších altcoinů. Jeho blockchain není nic jako tradiční. IOTA používá model řízeného acyklického grafu (DAG). Prostřednictvím tohoto modelu se místo umístění transakce do bloku na řetěz umístí a spojí dohromady na webu, který se nazývá Tangle.

Tento systém je mnohem rychlejší a efektivnější, což ve skutečnosti charakterizuje IOTA, a pokud jde o internet věcí (IoT), IOTA je lídrem.

V roce 2020 IOTA nevykázala žádný výrazný růst. Cena IOTA v tuto chvíli činí 0,35 USD. Cena se však od listopadu 2020 konsoliduje s pomalým, ale stálým růstem.

V roce 2021 se analytici domnívají, že cena IOTA by se mohla zvýšit. Digitalcoin optimisticky předpovídá, že cena IOTA dosáhne do prosince 2021 výše až 1,05 USD.

6. Cardano (ADA)

cardano cenový graf

Cardano je jednou z nejvýznamnějších kryptoměn. Je na sedmém místě v seznamu Coinmarketcap. Cardano zahájil v roce 2017 spoluzakladatel společnosti Ethereum Charles Hoskinson. Zatímco bitcoiny používají Proof of Work (PoW), Cardano využívá technologii Proof of Stake (PoS), kterou mnozí považují za lepší, protože je efektivnější.

Cena Cardano byla v roce 2020 stabilní, aniž by došlo k výraznému růstu nebo poklesu. Cena altcoinu však začala růst v lednu 2021. V tuto chvíli se cena Cardana pohybuje na hodnotě 0,26 USD. Krypto analytici se domnívají, že cena Cardana by se mohla v roce 2021 výrazně zvýšit.

Podle Kryptobriefing Cardano v tuto chvíli sedí na stabilní podpoře před možným vzestupem v roce 2021, čímž se vymanilo „z prodlouženého konsolidačního období, které začalo v listopadu 2020“. Podle jejich předpovědi by Cardano mohlo v roce 2021 dosáhnout hranice 2,00 USD.

7. Tezos (XTZ)

cenový graf tezos

Tezos je další altcoin, na který byste se měli dívat v roce 2021. Byl založen v roce 2018 a jedná se o blockchain s otevřeným zdrojovým kódem. Společnost Tezos je charakterizována řízením on-chain, kde mohou všechny zúčastněné strany hlasovat pro navrhované aktualizace v síti.

Reputace společnosti Tezos rostla, když úspěšně získala 232 milionů dolarů ve svém ICO, což byla v té době skutečně obrovská nabídka.

Rok 2020 nebyl pro Tezos špatným rokem. Altcoin dosáhl svého historického maxima 4,44 USD 13. srpna téhož roku. Pak měl Tezos pokles cen.

Ale jak bitcoiny stále stoupají, většina altcoinů také následuje, včetně Tezosu. Tato hybnost posunula Tezos kolem hranice 2,30 $ a v tuto chvíli je Tezos na 2,36 $.

V roce 2021 většina prognostiků předpovídá, že cena Tezosu by mohla výrazně vzrůst. Previsionibitcoin předpovídá, že Tezos by mohl do prosince 2021 dosáhnout hranici 9,63 USD.

investujte do tezos

8. DASH (DASH)

pomlčkový cenový graf

Dash je další bitcoinová vidlice, která byla uvedena na trh v roce 2014. DASH je provozován masternody, což je podmnožina uživatelů, kteří vytvářejí decentralizovanou autonomní organizaci (DAO).

DASH byl spuštěn jako "Xcoin" od Evana Duffielda, ale pak to podléhalo spekulacím o pumpě a skládce. Později se altcoin přejmenoval na DASH, poté se již na tmavých trzích nepoužíval.

DASH dosáhl svého historického maxima 1 493 $ 20. prosince 2017. V roce 2020 se DASH pohyboval kolem hranice 100 $ a v současné době se jeho cena pohybuje na úrovni 90,63 $.

DASH nezačal rok 2021 příliš dobře, protože byl vyřazen z burzy Bittrex 1. ledna, což způsobilo vymazání milionů z jeho trhu. Digitalcoin však předpovídá, že DASH by mohl dosáhnout 265,79 USD již v březnu 2021.

9. TRON (TRX)

cenový graf tron

Společnost Tron byla založena v roce 2017 Justinem Sunem. Jedná se o decentralizovaný systém založený na blockchainu. Jeho nativní kryptoměnou je TRX. V roce 2018 se společnost Tron stala zcela nezávislou, protože změnila svůj protokol z tokenu ERC-20 přes Ethereum na autonomní síť peer-to-peer.

Společnost TRON dosáhla svého historického maxima $ 0,231 dne 5. ledna 2018. V okamžiku psaní tohoto článku je hodnota TRON na hodnotě 0,029 $.

TRON má velký potenciál pro budoucnost, protože jeho blockchain je vysoce ceněn. V poslední době má BitGo spuštěno zabalené bitcoiny a ethereum na blockchainu Tron. V roce 2021 se očekává růst ceny Tronu. Trading Beasts předpovídá, že Tron může do prosince 2021 dosáhnout 0,047.

10. NEO (NEO)

cenový graf neo

Společnost NEO, kterou založili Da HongFei a Erik Zhang v roce 2014, je open-block blockchainová decentralizovaná aplikace, jejímž cílem je využívat inteligentní smlouvy a spravovat digitální aktiva.

NEO běží na decentralizovaném byzantském konsenzuálním mechanismu odolném proti chybám (dBFT), který je vysoce ceněn, protože dokáže zpracovat až 10 000 transakcí za sekundu.

NEO dosáhlo svého historického maxima 198,38 USD 15. ledna 2018. Cena NEO v tuto chvíli činí 17,86 USD. Analytici se domnívají, že v roce 2021 by se cena NEO mohla zvýšit. Podle Liteforexu by NEO mohlo v roce 2021 dosáhnout až 54,31 USD. S přihlédnutím k potenciálu, pokud jde o škálovatelnost platformy NEO, bychom mohli říci, že NEO může být v roce 2021 pro investory tou správnou volbou.

Začněte investovat do altcoinů pomocí eToro

Pokud chcete snadný způsob, jak investovat do kryptoměn, zvažte investice s eToro.

eToro zahájilo svoji profesionální směnárnu kryptoměn s názvem eToroX, který podporuje všechny výše uvedené altcoiny a další.

eToro – Kupte si nejlepší altcoiny v roce 2021 bez provize

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

 • Po nedávném běhu bitcoinových býků následovaly také altcoiny, které zvýšily ceny.
 • Analytici se domnívají, že rok 2021 by mohl být rokem altcoinů.
 • Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash, NEO, Tron, IOTA, Tezos, Cardano a Ripple; Toto jsou naše nejlepší altcoiny pro rok 2021.
 • Podle Ivana On Tech by mohlo Ethereum do konce roku 2021 jít na 6000 $.
 • Litecoin je podle tržního stropu pátou největší kryptoměnou a v roce 2021 by jeho cena mohla podle Longforecast dosáhnout až 496 USD.
 • Společnost Ripple ztratila podporu a začala být na mnoha burzách neveřejná uprostřed obvinění Komise pro cenné papíry (SEC) pro nelegální vydávání cenných papírů ve formě prodeje pro XRP.
 • Pokud však Ripple zvítězí v případě SEC, pak existuje možnost, že věci mohou nabrat jiný směr a jeho cena by mohla jít opět nahoru.
 • IOTA je jedním z nejslibnějších altcoinů. Jeho blockchain není nic podobného tradičnímu, protože IOTA používá model řízeného acyklického grafu (DAG).
 • Digitalcoin předpovídá, že cena IOTA dosáhne do prosince 2021 výše až 1,05 USD.
 • V roce 2018 se společnost Tron stala zcela nezávislou, když změnila svůj protokol z tokenu ERC-20 přes Ethereum na autonomní síť peer-to-peer.
 • Trading Beasts předpovídá, že Tron může do prosince 2021 dosáhnout 0,047.

Toto bylo našich 10 výběrů altcoinů, které jsme investovali do roku 2021 zde na Trading Education. Pokud vám tento článek připadá užitečný, sdílejte ho, protože by mohl existovat někdo jiný, kdo by z něj chtěl mít prospěch.

Zřeknutí se odpovědnosti: Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen

Analýza obchodování není spolehlivým ukazatelem žádného současného ani budoucího výkonu, protože okolnosti se mohou časem změnit. Před jakýmkoli investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu od nezávislých finančních poradců.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me