Je Binance Coin dobrá investice?

Binance Coin (BNB) je nejnovější kryptoměna v investičním prostoru, která se šíří alarmující rychlostí. Tato rally následuje po protokolu DeFi, který běží na jeho burze kryptoměn Binance; PancakeSwap překonal Uniswap z Etherea a stal se největší decentralizovanou burzou (DEX).

Pokud si chcete koupit Binance Now, podívejte se Výměna eToro!

Co je to Binance Coin??

obchodování s binance mincí

Binance Coin (BNB) je populární kryptoměna pro investory, kteří jsou v investiční hře po dlouhou dobu. V současné době se stává populární mezi nováčky v obchodním bratrství a skimmery finančních informací v důsledku svého býčího běhu.

Binance Coin je nyní nabízen jako třetí kryptoměna po bitcoinech (BTC) a ethereu (ETH), která přináší zisky nebo slouží jako zajištění pro investory. Několik diskusí se začalo objevovat na makléřských platformách s více aktivy, jako je eToro s ohledem na budoucnost mince z hlediska růstu a potenciálu na trhu. Takový obrovský nárůst zájmu je výsledným efektem býčího běhu, který pozvedl krypto svět po zázrakech dvou nejpopulárnějších a největších kryptoměn podle tržní kapitalizace (Bitcoin a Ethereum).

Binance Coin je kryptoměna, kterou lze použít k obchodování i placení poplatků na burze kryptoměn Binance (BCE).

Kromě primárního použití mince v BCE ji lze také použít jako digitální měnu při investování do fondů obchodovaných na burze (ETF), akcií a dalších aktiv.

Kdo vytvořil Binance Coin a kdy začal obchodovat?

Chanpeng Zhao založil Binance v roce 2017. Je vývojářem, který se intenzivně podílí na tvorbě vysokofrekvenčního obchodního softwaru. Zhao dříve působil jako výkonný ředitel společnosti OKCoin a byl součástí vývojového týmu Blockchain.info.

Proč to bylo vytvořeno?

Mince byla vytvořena s úmyslem provozovat nativní kryptoměnu zvanou BNB, která má nabídnout alternativní způsob platby za poplatky účtované obchodníkům využívajícím burzu kryptoměn Binance (BCE)..

Kde to bylo vytvořeno?

Zhao, původně se sídlem v Číně, přesunul servery a ústředí společnosti Binance do sousedního Japonska v důsledku přísných předpisů čínské vlády, která v září 2017 nakonec zakázala obchodování se všemi formami kryptoměny. Japonsko mělo být pro kryptoměny bezpečným útočištěm Společnost, ale finanční agentura země (FSA) oznámila, že „s účinností od června 2018 bude platit úplný zákaz všech kryptoměn, které poskytují dostatečnou míru anonymity“. V důsledku toho Binance zřídil kanceláře na Tchaj-wanu a předtím, než japonský zákaz v březnu 2018 oznámil, že BNB má v úmyslu otevřít kancelář na Maltě. Po podpisu memoranda o porozumění (MOU) s vládou Bermudy učinil Binance totéž s Maltskou burzou cenných papírů, aby vytvořil platformu pro obchodování s bezpečnostními tokeny. V současné době sídlí společnost Binance na Maltě.

Kolik mincí Binance je v nabídce?

Po spuštění počáteční nabídky mincí (ICO) v červenci 2017 byly tokeny BNB rozděleny mezi tři účastníky (Binance Founding Team, Angel Investors a General Public).

Bylo distribuováno celkem 200 milionů Binance Coins, 50%, což představuje 100 mil. Pro veřejný prodej, 40%, což představuje 80 mil. Pro zakládající tým a 10%, což je 20 mil. Pro andělské investory.

Kvůli pálení žetonů který provádí tým Binance, celková a maximální dodávka Binance Coin je 170 532 785 BNB s aktuálním oběhem 154 532 785 BNB.

Binance Coin: Bude to dobrá investice v roce 2021?

Binance Coin je dobrou investicí do roku 2021. Podle Arslana Butta, analytika indexu pro lídry FX „Binance je uprostřed disku vývoje produktu, který uvidí uvedení několika nových produktů kryptoměny“, díky nimž bude burza soutěžit o větší podíl na trhu decentralizovaného financování (DeFi).

Cena digitálních mincí předpovídá, že BNB se bude obchodovat za cenu 409,81 USD na konci června a pravděpodobně skončí rok s cenou obchodování 881,64 USD. Tento vzestupný trend podpoří společnost Binance’s Decentralized Exchange (PancakeSwap), která doposud v roce 2021 poskytla společnosti Ethereum Uniswap velkou konkurenci ohledně toho, které Decentralized Exchanged (DEX) bude v blízké budoucnosti dominovat DeFi.

Je tedy Binance Coin dobrou investicí?

Většina investic sestává z faktoru rizika vs. odměny. Jinými slovy, převažují potenciální odměny nad možnými důsledky rizik? Binance Coin určitě má určité rizikové faktory, ale stává se stále více mainstreamem a má vývoj produktů a trh DeFi.

Jednoduše řečeno, Binance Coin je nízkorizikové aktivum se spoustou potenciálních odměn. Je to něco, co byste si určitě měli udělat, než se zamyslíte nad jeho přidáním do svého portfolia.

BNB se najednou stala mnoha investory, kteří si vybrali kryptoměnu, která se v roce 2021 přiblíží nebo zlomí cenový milník 1000 $.

Hlavní hnací síly Binance Coin se musí vypořádat s investory, kteří dělají vše, co je v jejich silách, aby našli další možnosti obchodování v prostoru Decentralized Finance (DeFi). Několik investorů prozatím věřilo v upgradovanou platformu Ethereum, která se nazývá Ethereum 2. 0.

Platforma Ethereum využívala Decentralizované finance a měla Uniswap jako hlavní protokol, který vytvářel extrémní vlny v krypto stratosféře, pokud jde o půjčování, půjčování a investování.

Uniswap zmocňuje obchodníky, vývojáře a poskytovatele likvidity na finančním trhu, který je přístupný a otevřený všem. Decentralizovaná burza Uniswap (DEX) dosáhla v pondělí 15. února objemu obchodu 100 miliard dolarů. Jedná se o první decentralizovanou burzu (DEX), která dosáhla tohoto ohromného počtu. V lednu 2021 Uniswap poprvé dosáhl měsíčního objemu 20 miliard dolarů. Ve zkroucení událostí během krátké doby hledali investoři nové způsoby obchodování a dosahovali skvělé návratnosti svých investic.

Naštěstí mnoho z nich našlo další volanou decentralizovanou burzu (DEX) PancakeSwap což přináší přímou konkurenci společnosti Ethereum Uniswap. 19. února se společnost Binance PanCakeSwap stala první decentralizovanou burzou (DEX), která denně obchoduje prostřednictvím své platformy objemy obchodů ve výši 1,6 miliardy USD, CoinGecko.

DEX, který běží na inteligentním řetězci Binance, zveřejnil čísla PancakeSwap překonal Uniswap na Twitteru, což bylo 1 298 899 262 USD a 1 297 138 344 USD. Objemy obchodu PancakeSwap byly mimořádně působivé. Střela z 37 milionů $ 1. ledna 2021 na 1,1 miliardy $ 17. února 2021, což je nárůst o 2800%.

Binance Coin (BNB) skončil rok 2020 na maximu s obchodní cenou 37,38 USD 31. prosince. Nový token se 1. února 2021 obchodoval za 44,31 USD a v pátek 19. února se uzavřel na 332,62 USD. V době Při psaní tohoto článku se mince obchodovala mezi 280 až 295 USD. Binance Coin, která je nativní kryptoměnou Binance Smart Chain, má tržní kapitalizaci ve výši 45,652 miliardy USD.

Číst dále: Klady a zápory investování do mince Binance, bude to milionář?

Binance ve srovnání s ethereem

binance coin

Rychlost sítě

Ethereum provedl upgrade své platformy za účelem zvýšení bezpečnosti a rychlosti transakcí. Představila Ethereum 2.0, který využívá mechanismus důkazu o podílu (PoS), zatímco Ethereum 1.0 (stará platforma) používal mechanismus důkazu o práci (PoW). Síť v Ethereum 2.0 podporuje 100 000 transakcí za sekundu, zatímco síť v Etherea 1.0 podporovala až 30 transakcí za sekundu. Většina sítí PoS (proof of stake) navíc snížila zabezpečení sítě, protože obsahuje malou sadu validátorů, díky nimž je centralizovanější. Nový upgrade je ale zabezpečený, protože je decentralizovaný a vyžaduje minimálně 16 384 validátorů.

Inteligentní řetězec Binance (BSC) umožňuje více než 1,4 milionu transakcí za sekundu, díky čemuž se Binance stala největší burzou kryptoměn na světě.

Náklady

Nárůst počtu objemů obchodů v PancakeSwap (Binance) vedl k tomu, že investoři našli relativně levnější platformu pro provádění svých obchodních aktivit.

Dosavadní býčí běh Ethereum měl jeden hlavní pohon, kterým je náklady na zpracování prostřednictvím své decentralizované burzy Uniswap, která dosáhla dvouciferných hodnot. Bylo to požehnáním a zároveň kletbou. Jako požehnání těžili ethereum (ETH) obrovské částky peněz, což zní dobře. Bohužel to značně proměňuje finanční zdroje decentralizovaných investorů. Jednoduchý převod z jedné peněženky do jiné peněženky vám vrátí alespoň 10 $. Data z BIT INFO CHARTS hlásí, že „průměrný transakční poplatek je vyšší než 10 $ a někdy může stát více než 20 $“. Jak říká William Foxley z CoinDesk, „poplatek za plyn tlačí mnoho investorů do dalších projektů DeFi“.

Shodou okolností se zdá, že jeden našli v konkurenční Binance Decentralized Exchange, PancakeSwap. V pátek 19. února 2020 cena BNB vzrostla o dalších 50% převrácení Tether (USDT) jako třetí největší kryptoměna podle tržní kapitalizace. Nejatraktivnějším aspektem investování do BNB pro vás jako obchodníka je to, že při provádění transakcí s BNB na burze Binance je sleva 25%. Tato sleva byla mnohem lepší, když poprvé spustila svou Initial Coin Offering (ICO), protože činila 50%. Celkově jsou Binance a Ethereum v mnoha ohledech podobné, ale mírně se liší, pokud jde o rychlost sítě a průměrné transakční náklady.

Bude Binance Coin nadále stoupat v roce 2021?

Binance Coin začal rok 2021 na velmi vzestupnou notu a zdá se, že tento trend bude u kryptoměny pokračovat.

Většina odborníků souhlasí s tím, že cena společnosti Binance by mohla do konce roku 2021 překročit 1000 USD, což odpovídá nedávným trendům; zdá se, že je na dobré cestě splnit nebo dokonce překonat tato očekávání.

BNB bude i nadále stoupat v roce 2021, protože více společností bude i nadále integrovat mince do svého systému, který bude použit jako možnost platby. Kromě toho se BNB používá jako zástava pro půjčky kryté kryptoměnou, která zaznamenala prudký nárůst počtu lidí, kteří sponzorují DeFi, zejména na jeho protokolu PancakeSwap.

Po úspěšném prodeji tokenů Fetch.AI (FET) a BitTorrent Token (BTT) a Celer Network „plánuje Binance oživit počáteční nabídky mincí generováním kvalitních tokenů se silnými případy uživatelů. To z dlouhodobého hlediska podpoří masivní účast, která zvyšuje objem obchodu, zvyšuje přijetí tokenu a vede ke zvýšení ceny.

Podle Messari (online databáze pro kryptoměnový průmysl) „návratnost investic pro Binance za posledních šest měsíců vzrostla ze 154% v loňském roce na 560%.“

Podle odborníků na Long Forecast bude mít BNB do konce roku 2021 hodnotu 565 USD a do roku 2025 až 835 USD. Cena digitálních mincí předpovídá, že BNB od nynějška dosáhne nových maxim ve výši 449,41 USD ročně.

Co tedy přijde pro Binance Coin?

Společnost Binance uvedla svůj první produkt obchodovaný na burze BNB na švýcarské burze (Ticker: ABNB), což dále dokazuje, že BNB je skvělý nástroj pro krypto a tradiční trhy. BNB slouží dalším funkcím, jako je použití u různých obchodníků po celém světě. Token lze použít k nákupu loterijních lístků, virtuálních dárků a slouží jako nesčetné množství účelů ve světě zábavy.

Kromě toho lze BNB použít pro platby v několika průmyslových odvětvích, která zahrnují 217 obchody a trhy, 27 sítě pro e-sporty a fantasy hry, 12 hazardní weby, 66 obchodní služby, 37 webové marketingové a vývojové služby, 17 cestovní ruch, cestování a pronájem (pohostinské služby), 222 internetové služby, 128 obchodní služby a 25 offline služby.

Mezi všemi těmito průmyslovými odvětvími jsou populární weby o cestování a rezervaci hotelů Travala.com, Greitai, Xceltrip a Clube Turismo, oděvní společnost Park a Finch, online bezpečnostní web WPSec.com, webhostingová společnost HostMeNow Limited, finanční společnost Biteris, klenotnictví Rudraxis a procesor plateb kryptoměnou Platby mincí.

Do rodiny Binance se přidalo několik nových společností, které přijímají tokeny jako platby a jsou poradenskou a designovou firmou Můj malý podnik, obchody s uměním Bobby Gongs a Dope! Galerie, sportovní a zábavní společnost Xtreme Spirit & Partnerské značky a farmaceutická společnost BCHLIX Inc..

Nový token může také sloužit jako zástava pro půjčky na platformách, jako je YouHodler. YouHodler je švýcarská společnost a prostřednictvím své platformy YouHodler FinTech, která je zaměřena na kryptoměnové půjčky se „stablecoinovými“ půjčkami (PAX, USDT, USDC a TUSD), fiat (EUR a USD), krypto (BTC), vysokou přinášející spořicí účty i konverze krypto / krypto a krypto / fiat. V roce 2019 YouHodler uvítal BNB na seznamu možností zajištění a převodu. Generální ředitel společnosti YouHodler, IIya Volkov uvedl, že „BNB dělá skvělou práci při integraci kryptoměny do tradičního finančního světa, takže BNB bude v průběhu času nabývat na důležitosti a nyní to naši uživatelé mohou využít.“

Další skupina FinTech, která již více než deset let slouží milionům lidí v celé Evropě, Nexo také přidal Binance Coin jako kolaterál pro okamžité půjčky kryptoměny, což bylo možné od 1. července 2018. Nexo je podporováno Credissimo která vždy fungovala za přísného dodržování dohledu několika evropských regulátorů bankovních a finančních služeb. Nexo dělá to, že pomáhá investorům uvolnit hodnotu jejich bohatství tím, že jim poskytuje okamžité půjčky v USDT (Tether), USD a EUR proti jejich kryptoměnám. Místo aby prodávali svá aktiva, mohou je investoři přislíbit společnosti Nexo a získat okamžitou likviditu a také zachovat budoucí hodnotu přírůstku ceny svých tokenů a kryptoměn.

Uživatelé Nexo si již půjčovali obrovské částky pomocí Dividendový token společnosti NEXO, Ethereum (ETH) a bitcoin (BTC) před přidáním mince Binance.

Binance Coin (BNB) poskytuje dlužníkům slevu 50% a opravňuje je k 30% dividendě z čistého zisku společnosti.

V červnu 2020, Platforma pro půjčky DeFi od společnosti Kava Labs byl spuštěn s podporou BNB Collateral Support. Platforma umožňuje účastníkům sítě získávat odměny, půjčky USDX (stabilní kryptoměny podporované Kava) a Binance Coin (BNB Collateral).

Zástupce společnosti řekl: „Tímto spuštěním si společnost Kava Labs klade za cíl otevřít dveře decentralizovaného financování komunitě BNB a brzy plánuje udělat totéž pro větší kryptoprostor“.

V říjnu 2019 Platforma INLOCK oznámila, že BNB lze nyní použít jako zajištění úvěrů. INLOCK tvrdí, že je to jedno z nejbezpečnějších míst, pokud jde o půjčky kryté kryptoměnou. To je podpořeno poskytnutím platformy, pomocí které mohou zákazníci ukládat kombinace svých kryptoměn do jedné smlouvy, aby se snížil negativní účinek krátkodobých cenových výkyvů. INLOCK byl v únoru 2019 v síti ERC-20 s BNB, ale upustil od podpory sítě ERC a přešel na Inteligentní řetězec Binance.

VISA karta Binance bylo také představeno, aby sloužilo jako další možnost platby, která vám umožní koupit věci, které máte rádi, pomocí kryptoměny. K dispozici u více než 60 milionů obchodníků, pouze převádíte kryptoměny ze svého bodová peněženka tvému karetní peněženka a můžete kdykoli a kdekoli na světě koupit cokoli chcete.

V roce 2020 společnost Binance oznámila Balíček, africká aplikace systémů sociálních plateb pro kryptoměny a hotovost, která umožňuje uživatelům odesílat, přijímat a vyžadovat od svých vrstevníků.

V červenci 2020 společnost Binance získala Výpad (digitální peněženka s více aktivy a platforma debetních karet VISA, která umožňuje uživatelům utrácet, nakupovat, převádět a prodávat kryptoměny za nezveřejněnou částku). Swipe a Binance chtějí pomoci překlenout propast mezi digitálními aktivy a nekrytými měnami prosazováním přijetí kryptoměn v hlavním proudu. To umožní nákupy a platby čistě prostřednictvím tradiční finanční systémy.

S takovými akvizicemi a využitím v nejrůznějších průmyslových odvětvích existuje v blízké budoucnosti obrovský potenciál růstu. Binance Coin (BNB) také prosperuje na dalších faktorech, jako je PancakeSwap, který přináší obrovské zisky v prostoru decentralizované burzy a goodwill výkonu největších kryptoměn (BTC a ETH). S tím bylo řečeno, že Binance’s Exchange dosahuje objemů obchodování, které se dříve neočekávaly, a prokázala, že může přežít sama jako součást růstu DeFi a kvality svých projektů.

Predikce cen Binance Coin v roce 2021 a dále

A co říkají odborníci, pokud jde o predikce cen Binance Coin (BNB)?

Jako investora je nyní odtrhnout oči od kryptosvětu jako hodit hrnec zlata do oceánu. Počítá se každou sekundu, minutu a hodinu. Během daného dne můžete dosáhnout silných zisků a následující den vás obrovský výprodej ponechá v červených číslech.

graf predikce cen mincí binance

Podle Digitální mince, Binance Coin se bude v budoucnu obchodovat za cenu 1 201,33 USD až 1 481,37 USD. Vidí, že nový token má uzávěrku minimálně 460,37 $ na konci roku 2021.

The Investor do peněženky nevěří, že Binance Coin překročí 1 000 $ v roce 2021.

V přístupu k případové studii od odborníků na krypto market, Coinpedia oznámil, že BNB může obchodovat na 500 $ koncem roku.

BNB zasáhne 727,53 $ do konce roku, podle Guvernérský kapitál.

“BNB dosáhne nových výšin a určitě zasáhne.” 600 $ za minci v roce 2021 nebo v prvních měsících roku 2022 “, Cena digitálních mincí.

Průměrná cena všech předpovědí provedených odborníky, kteří přispívají na tyto investiční weby, je 637,506 USD. To znamená, že v novém tokenu dochází k růstu.

Na druhou stranu existuje řada odborníků, jako je Sarah Smith z Investor Place, kteří odvážně prohlašovali, že má Binance Coin 200 $ jako milník ve čtvrtek 18. února, jen aby viděl obchod s digitálními aktivy mezi 223 342 a 309 086 USD během víkendu 20. a 21. února 2021.

Kryptoměnová aktiva jsou nestálá, ale sledování denních zpráv a co je důležitější, komentáře od jiných investorů vám pomohou lépe určit její cenu, abyste na cestě neutrpěli žádnou formu ztrát.

Nenechte si ujít: Binance Coin Price Predictions 2021-2025

Jak mohu investovat do mince Binance?

Je čas si přečíst velmi prozkoumané články o kryptoměně a je čas dát všechny informace dohromady a podniknout kroky, které mají investovat do nového tokenu. Ve světě online došlo k boomu ve světě financí, který vedl mnoho jednotlivců k vývoji vysokofrekvenčních obchodních platforem.

Pokud byste chtěli pokračovat ve svých investicích, musíte učinit bolestivé rozhodnutí, které je realistické, abyste důkladně prozkoumali online makléřství, než jim důvěřujete svými penězi.

Ve společnosti Trading Education je naším charakteristickým znakem doručování nejlepších obchodních tipů a nápadů našim čtenářům a mezi všemi makléřskými společnostmi, které označují všechny naše políčka z hlediska bezpečnostní, škálovatelnost a kvalitní je eToro.

Existují dva způsoby, jak koupit Binance Coin na eToro.

The PRVNÍ CESTA zahrnuje čtyři (4) různé fáze.

Abyste mohli získat jakýkoli účet online, musíte nejprve udělat PŘIHLÁSIT SE. Laskavě se ujistěte, že poskytnuté údaje jsou autentické. Ale je to investování do kryptoměny, nemůžu zůstat anonymní? Měli byste si uvědomit, že pokud se rozhodnete k nákupu mincí použít mateřskou společnost mince Binance Exchange, budete potřebovat ověřený účet. Bohužel to digitálně zanechá stopu vašich informací a sníží vaši snahu o anonymitu. Navíc zvyšuje vaše předpojaté myšlení o tom, že kryptoprostor je svět, který lze zobrazit pouze v anonymním režimu. Makléřská společnost (eToro) existuje už příliš dlouho a přidává tuto vrstvu zabezpečení na váš účet a zakoupené mince.

Další fází procesu vytváření účtu je OVĚŘENÍ. V rámci zásad společnosti, které zabrání podvodům s anonymními jednotlivci, projdete procesem Knowing Your Customer (KYC). Budete požádáni o nahrání státem vydaných identifikačních karet, které obsahují vaše celé jméno, datum narození, podpis a datum skončení platnosti (zahrnuje řidičský průkaz, národní identifikační karty a cestovní pas). Kromě toho musíte poskytnout výpisy z bankovních nebo kreditních karet nebo účty za internet, které nejsou starší než 6 měsíců, abyste pomohli prokázat svou adresu i celkovou identitu.

VKLAD MĚNY FIAT je třetí fáze procesu. Jako někdo, kdo se chystá koupit vaše první coiny, úspěšně projdete procesem ověření. Poté musíte nahrát to, co známe jako peníze (fiatová měna) (EURO, GBP nebo USD), což je zásadní krok k umožnění nákupu BNB.

Posledním krokem je KOUPIT VÁŠ BINANCE COIN. Přejděte na stránku „Binance Coin“ a váš první nákup bude zpracován a uložen na vašem účtu.

The DRUHÁ CESTA zahrnuje pouze jednu fázi, která vede přímo na stránku „Binance Coin“ a následuje PŘIHLÁSIT SE proces, který byl dříve diskutován a proveďte svůj první nákup BNB.

Závěr: Je BNB dobrá investice a do jaké míry bude mít Binance Coin cenu??

Nelze popřít, že Binance coin je velmi speciální technologie, která by mohla úplně změnit svět, protože zájem decentralizovaného financování převzal krypto prostor. Z tohoto důvodu odborníci i analytici očekávají, že předpokládaný růst Binance coinů dosáhne extrémních maxim.

Je zcela jasné, že Binance Coin zažije v příštích několika letech výrazný růst. Pokud vezmete v úvahu rok 2021 samostatně, výše uvedené důvody stačí k pochopení toho, proč by BNB mohla v roce 2021 explodovat.

Binance Coin (BNB) celkově poskytuje investorům bezproblémové transakce a vysokou bezpečnost. Zájem decentralizovaného financování převzal prostor pro investování do kryptoměn a ceny denně stoupají k novým maximům. Existuje velká šance, že BNB na konci roku zasáhne 1 000 $ na základě kryptových spekulací. Existuje další šance, že se cena bude pohybovat od 150 do 350 dolarů nebo mnohem níže.

Vzhledem k tomu, že společnost Binance (BNB) používá ke čtvrtletnímu spalování mincí 20% zisku společnosti, bude v nedaleké budoucnosti celkový objem obchodovaných mincí relativně malý a bude omezen na 100 milionů. To nakonec povede k zákonům poptávky a nabídky, kde čím menší je nabídka mincí a čím vyšší je poptávka po nich, cena automaticky stoupne k novým milníkům, které začínající a zkušení investoři nikdy nepředpovídali.

Níže uvedené obrázky nastiňují některé z následujících prvků: Potenciál vysoké a nízké předpovědi cen Binance Coin v letech 2021, 2022, 2023 a 2025 nabízené společností odborníci v oboru. Můžete snadno zobrazit předpověď minimální a maximální ceny pro BNB.

Rok Vysoký Nízký
2021 1072,00 $ 290,30 $
2022 1223,50 $ 378,30 $
2023 1585,00 $ 474,20 $
2024 1821,00 $ 682,00 $
2025 2495,00 $ 1275,00 $

Binance Coin je tu, aby zůstal a sloužil jako platební možnosti pro všechny druhy osob. Vy jako jednotlivec se musíte rozhodnout, zda je tato mince dobrá investice, nebo ne, protože všechny formy investic jsou riskantní. Vzhledem k tomu, co se děje v krypto světě, je Binance Coin dobrou investicí, protože má trh (objem obchodu) a je připraven stát se jedním z velkých hitterů v roce 2021.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu Binance Coin BNB

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me