Je Cardano dobrá investice a měl bych investovat do Cardana?

Investice do Cardana: Začínáme

Budu investovat do ADA? Je Cardano dobrá investice?

Pokud jste ve světě investování Cardano nováčkem, možná by vás zajímalo, zda je ADA dobrá investice, nebo do ní mám investovat ?. Pojďme prolomit všechny mýty související s Cardanem, které kolují online, než začnete uvažovat o investování do ADA.

Pokračujte v čtení a dozvíte se více o Cardanu – jednom z nejlepších digitálních aktiv v roce 2021.

Ale pojďme nejprve začít od základů: co je Cardano na prvním místě?

Co je Cardano?

Cardano je jedním z nejlepších krypt, které stojí za to sledovat v roce 2021. Cardano je a decentralizovaná open-source blockchainová platforma to je také jedna z prvních recenzovaných sítí.

Cardano se jako decentralizovaná síť stává neuvěřitelnou alternativou k tradičnímu bankovnictví, což může pomáhat lidem bez bankovního přístupu k finančním službám a provádět platby. To je zásadní, protože počet lidí bez přístupu k finančním službám po celém světě – zejména ve většině rozvojových zemí – je znepokojivě vysoký.

Koneckonců, cílem kryptoměn je poskytnout alternativu k tradičním platebním systémům, mimo úřady a vlády.

Cardano však není váš běžný blockchain. Platforma prošla přísným testováním, aby byla zajištěna účinnost a bezpečnost jejího protokolu.

Cardano je navíc považováno za platforma třetí generace který zlepšil škálovatelnost ve srovnání s Bitcoin, mince první generace, a to může potenciálně nahradit lídra v oblasti vývoje inteligentních smluv, Ethereum, mince druhé generace.

Co dělá Cardano jedinečným, je skutečnost, že používá dvouvrstvou architekturu. První vrstva, Cardano Settlement Layer, se používá k provádění transakcí, zatímco druhá vrstva, Control Layer, se používá k provádění inteligentních kontraktů.

Další jedinečnou vlastností Cardano je tzv. Algoritmus proof-of-stake Ouroboros. Pamatujte, že blockchain je rozdělen na epochy ze slotů, a odměny jsou rozděleny mezi vstupní schvalovače, zúčastněné strany výpočtu více stran a vedoucí slotů.

Cardanoův nativní token ADA je na CoinMarketCap na šestém místě. Má omezenou nabídku 45 miliard mincí, v současné době je v oběhu 31 112 484 646 mincí.

Měli bychom si uvědomit, že Cardano má různé případy použití. Cardano lze použít nejen jako platební metodu a hlasovací nástroj na platformě Cardano, ale napříč různými průmyslovými odvětvími, včetně zemědělství, školství, zdravotnictví a obchodování.

I když jsou výhody Cardana evidentní, je ADA dobrá investice? Dokáže překonat možné výzvy a stát se lídrem na trhu kryptoměn?

Je Cardano dobrá investice?

Mnoho odborníků se domnívá, že Cardano je dobrá investice ve srovnání s jinými krypty. Přes všechny vzestupy a pády v historii ADA se odborníci domnívají, že cena etherea by mohla z dlouhodobého hlediska dále růst.

Vzhledem k omezené nabídce 45 miliard mincí může nedostatek Cardana vést v průběhu let ke zvýšení jeho hodnoty a poptávky.

Jak bylo uvedeno výše, vylepšený algoritmus proof-of-stake a dvouvrstvá architektura jsou také jedinečnými funkcemi, které přitahují investory po celém světě.

Mnoho lidí se ve skutečnosti rozhodlo vsadit ADA, aby vydělali zisk. Data ukazují, že uživatelé mohou vydělat 4,5% za jediný rok vsazením ADA (nebo připojením se ke sázkovému fondu).

Zdroj: CryptoBriefing

Nejen jeho vývoj a technické vlastnosti přitahují investory. Skutečnost, že ADA má širokou škálu případů použití, je hlavním motivátorem. Jak je vysvětleno výše, Cardano lze použít k provádění chytrých smluv ve veřejném i soukromém měřítku.

Pokud Cardano splní své sliby bezprecedentní škálovatelnosti milionů transakcí za sekundu, pak Cardano může skutečně nahradit digitální obry jako Ethereum a tradiční platební systémy jako Visa.

Kromě toho je Cardano dobrou investicí pro lidi, kteří chtějí diverzifikovat svá portfolia a snížit vystavení rizikům a rozložit odměny, což je v dobách finanční nestability zásadní.

Když už mluvíme o rizicích, i když je Cardano dobrá investice, investování do kryptoměny zůstává rizikovým podnikem.

Kryptoměny jsou vysoce volatilní, a přestože dramatické výkyvy cen mohou být pro některé obchodníky skvělou příležitostí, pro ostatní mohou být zničující.

Navíc pokračující pandemie mohla vést k většímu využívání blockchainových technologií, měnící se předpisy po celém světě může vést ke snížení poptávky po kryptoměnách.

Tím pádem, než se rozhodnete investovat do ADA, vždy proveďte svůj průzkum a posuďte profil rizika a výnosů společnosti Cardano.

Kolik bych měl investovat do Cardana?

Pokud se rozhodnete investovat do ADA, je to pro vás ten správný finanční tah, můžete se zeptat, kolik byste měli investovat.

Pravidlem v obchodování s kryptoměnami je nízký nákup a vysoký prodej a neinvestování více než 1% vašich prostředků do jednoho obchodu. Dále, člověk by nikdy neměl investovat více, než si může dovolit ztratit protože investování do kryptoměny může mít za následek značné ztráty.

Pokud jste ochotni riskovat a koupit ADA, dobrou zprávou je, že investice do ADA nemusí být komplikované. Vzhledem k tomu, že mince Cardano nejsou těženy, Tím je zajištěna vyšší dostupnost pro začátečníky a lidi, kteří chtějí začít obchodovat, aniž by investovali malé jmění.

Kryptoměny můžete začít kupovat a obchodovat za pouhých 100 $.

Pokud uvažujete o Cardanu, nezapomeňte, že Cardano udržuje přísnou kontrolu nad svou sítí a umožňuje investorům ukládat ADA do jejich rodné peněženky Daedalus.

Daedalus je definován jako „peněženka s plným uzlem. To znamená, že na rozdíl od lehkých peněženek (např. Yoroi, Adalite atd.) Daedalus stáhne úplnou kopii blockchainu Cardano a nezávisle ověří každou transakci ve své historii. Získáte tak maximální zabezpečení a naprosto bezporuchový provoz bez centrálně hostovaných serverů 3. části. “

Zajímavé je, že počet peněženek ADA se výrazně zvýšil. 5. lednath samostatně bylo zaregistrováno 4 000 nových peněženek ADA.

Zdroj: Hlavní město

Kolik by Cardano mohlo stát??

Vzhledem k tomu, že Cardano je digitální novinka, kterou oceňují nadšenci kryptoměn a investoři, mnoho odborníků tomu věří Cardano v příštích několika letech vzroste hodnota.

Zatímco ceny kryptoměny závisí na různých faktorech, včetně poptávky a nabídky, sentimentu na trhu, zpráv o kryptoměně a předpisů, finanční odborníci vidí obrovský potenciál v Cardanu a dalších mincích jako alternativu ke globálním měnám, zejména během probíhající pandemie, kdy ekonomiky klesají.

Ačkoli je vytváření kryptografických předpovědí spekulativní, založené na historických datech, cenových projekcích a rozšířeních Fibonacci, odborníci Cardano věří, že ADA může dosáhnout nových maxim.

Když se ohlédneme zpět, Cardano za poslední roky výrazně vzrostlo; nyní se Cardano může pochlubit více než 1400 sázkovými fondy a spolupracuje s významnými institucemi za hranicemi.

Jeho neustálý vývoj – jehož síť Goguen (aka síť) by měla být spuštěna v únoru až březnu 2021 – může Cardanu pomoci stát se skutečným zabijákem Ethereum, což může vést ke zvýšení jeho hodnoty.

Zde bychom měli poznamenat, že ADA uzavřela rok 2020 na 0,18 USD, přičemž ceny se během prosince 2020 pohybovaly od 0,135 do 0,19 USD a 5. ledna dosáhl 0,2572 $th, 2021.

WalletInvestors předpovídá, že Cardano může do roku 2023 stoupnout na 0,726 USD a v roce 2025 dokonce dosáhnout 1,181 USD.

Podle některých ještě optimističtějších předpovědí poskytnutých CoinPriceForecast, Do roku 2029 může ADA růst na 3 $ za minci.

Cardano ve skutečnosti překonává bitcoiny, pokud jde o vysoké míry růstu. Zatímco bitcoiny vzrostly o více než 300%, Cardano vzrostlo o více než 500% a má dobrou šanci stát se lídrem na trhu kryptoměn.

Ve skutečnosti, protože celkové množství mincí ADA je omezené, je vyloučeno riziko inflace, což by mohlo dále zvýšit jeho nedostatek a hodnotu.

Připraveno k investování Cardano ADA?

Závěr: Je Cardano dobrá investice a kolik stojí ADA?

Pokud byste investovali do Cardana?

Investice do Cardana nebo jakýkoli druh investování může být velmi riskantní, pokud nevíte, co děláte, zejména v nejistých dobách. Možná se ptáte sami sebe: „Mám si hned koupit Cardano?“ Takže tady je lahůdka, investování vašich peněz nemusí být komplikované.

I když žádná investice není bez rizika, investice do Cardana přinesla za poslední dva roky návratnost přibližně 600%. Ať už jste v investování do Cardana noví, nebo jste jen zvědaví, jak co nejlépe využít své investice, pochopení toho, co byste měli vědět před investováním do Cardana, je zásadní.

Níže uvedená predikční čísla nastiňují některé z Potenciál vysoké a nízké předpovědi cen Cardano ADA v letech 2021, 2022, 2023 a 2025 nabízené technickými analytiky a odborníky z oboru.

Rok Vysoký Nízký
2021 0,85 $ 0,22 $
2022 1,52 $ 0,60 $
2023 1,82 $ 0,90 $
2025 3,75 $ 1,50 $

Cardano se také může stát nástrojem různých online služeb napříč oblastmi, jako je zemědělství, zdravotnictví a vzdělávání. Na zlepšování spolupracuje s různými významnými institucemi interoperabilita a transparentnost.

Zatímco úspěch Cardano závisí na jeho schopnosti plnit své sliby a poskytovat vysokou škálovatelnost, stejně jako na efektivní platformě pro inteligentní smlouvy, mnoho odborníků tvrdí, že ADA stojí za to držet, protože její cena může v blízké budoucnosti růst.

Pokud stále uvažujete o přidání ADA do svého portfolia, nezapomeňte, že pro začátek potřebujete bezpečnou online výměnu.

Konečné rozhodnutí nakonec přijde na vás. Jakým typem investora chcete být? Když přijdete na odpověď na tuto otázku, určitě budete vědět, zda je Cardano dobrá investice!

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu Cardano ADA

eToro se v kryptoprůmyslu osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

  • Cardano je jednou z nejlepších kryptoměn, pokud jde o tržní kapitalizaci a objem obchodování.
  • Cardano má jedinečnou dvouvrstvou architekturu a nové principy algoritmu proof-of-stake, díky nimž je Cardano skutečným měničem her na trhu kryptoměn.
  • Ve skutečnosti je Cardano považováno za kryptoměnu třetí generace, protože má potenciál zlepšit škálovatelnost kryptoměn a vývoj chytrých kontraktů.
  • Cardanův nativní token se nazývá ADA.
  • ADA významně vzrostla a překonala giganty jako Bitcoin, mince první generace a Ethereum, mince druhé generace, pokud jde o tempo růstu.
  • Mnoho odborníků se domnívá, že ADA má světlou budoucnost a v nadcházejících letech může dosáhnout 3 $.
  • Investice do Cardana však zůstávají riskantní a vyžadují důkladný výzkum a školení, které vám pomohou zkrotit volatilitu trhu.

Pokud se vám naše články líbily Je Cardano dobrá investice a měl bych investovat do Cardana? neváhejte sdílet tento článek s kýmkoli jiným, kdo má zájem o investování do kryptoměny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me