Je Ethereum dobrá investice a můžete v roce 2021 profitovat z ETH?

Ethereum může být pro vás dobrou investicí, pokud jste dlouhodobým investorem!

Kryptoměna jsou anonymní digitální peníze založené na blockchainu. Možná znáte nejběžnější varianty bitcoinů a etherea, ale podle Coinmarketcap existuje více než 8 000 kryptoměn.

Můžete investovat do kryptoměn, ale nyní je také možné zakoupit standardní produkty a služby s kryptoměnami. Ačkoli je kryptoměna nová a zajímavá, může být riskantní investovat, takže před investováním do jakéhokoli kryptoaktiva musíte provést další analýzu.

Odborníci mají smíšené názory na investice do kryptoměny. Vzhledem k tomu, že kryptoměna je riskantní investicí s potenciálem intenzivních výkyvů cen, jsou někteří finanční poradci skeptičtí, pokud jde o investování do kryptoměny.

Mnoho lidí se však těžko rozhoduje, se kterou kryptoměnou půjde. Jak bylo řečeno výše, existuje více než 8000 kryptoměn. Většina lidí již bitcoiny zná, ale některé se začnou diverzifikovat a budou hledat větší příležitosti, například Ethereum.

Ethereum je jednou z největších kryptoměn na trhu a je to kryptoměna, která ve srovnání s jinými kryptoměnami funguje velmi jedinečně. ETH s sebou přináší několik nových a vzrušujících příležitostí.

Ethereum Investing: Co to je?

Společnost Ethereum, zahájená v roce 2015, s inteligentními kontrakty a schopnostmi distribuovaných aplikací, je otevřený a decentralizovaný výpočetní rámec pro kryptoměny. ETH nebo Ether je místní blockchain platformy. Ethereum je nyní nejoblíbenější blockchain na světě. Po bitcoinu je Ethereum druhým největším blockchainem cen akcií na celém světě.

Investice do etherea by mohla být investicí do budoucnosti financí. Inteligentní kontraktační platforma byla postavena, aby nahradila zastaralou zastaralou historii Wall Street, a již začala v určitých transakcích společnosti nahrazovat akcie a dluhopisy společností inteligentními tokeny kontraktů..

Kapacita Etherea je možná mnohem neuvěřitelnější než kapacita Bitcoinu, který slouží jako fórum pro vývojáře, aby mohli dále expandovat a inovovat. Příkladem je nejnovější vzor DeFi. Ambiciózní nová iniciativa a rozšíření do světa financování prolomí téměř každý nový den novou půdu a navždy změní trh. Přispívá k moderním kryptologům, jako je "výnos zemědělství" a „sdružování likvidity."

Mnoho dalších kryptoměn je postaveno na blockchainu Ethereum. Na Ethereu byl například postaven nový token ERC-20 s názvem Yearn Finance nebo YFI. Inteligentní smlouvy byly postaveny tak, aby měly digitální nedostatek komodity a pouze 30 000 žetonů. Mnoho z nich má různé zásoby a zcela odlišné případy potřeby. Ethereum je jedním z nejvýznamnějších projektů kryptoměny, takže investice do Etherea nyní může vést k velkému finančnímu zisku a návratnosti investice.

Přečtěte si více: Průvodce pro začátečníky po ethereu a tipy pro investování do ETH

Je Ethereum dobrá investice? Jak to fungovalo v roce 2020?

Kvůli Covid-19 byl rok 2020 rokem výzev pro svět. Kryptoměny, včetně etherea, v březnu kvůli pandemii poklesly, ale později začaly růst ceny.

V poslední den roku 2020 dosáhlo Ethereum hranice 750 $, což byla nejvyšší úroveň od března 2018. Kromě toho dosáhlo Ethereum svého historického maxima na hodnotě 1 826 $, jen nedávno 10. února 2021.

Nejnovější cenové ukazatele naznačují, že se očekává, že druhá největší kryptoměna na světě otestuje nové vrcholy v roce 2021. Nejnovější implementace Beacon Chain a aktualizace sítě ETH také přinesla řadu institucionálních investorů, kteří mají zájem vsadit Ethereum 2.0, aby byl mechanismus efektivnější. ETH má v současné době tržní kapitalizaci ve výši 190,57 miliardy USD.

Kvůli rostoucímu zájmu o Ethereum 2.0 začala řada burz s kryptoměnou, včetně Binance, nabízet služby ETH staking. Finance Magnates již dříve uvedli podporu pro síť ETH pro novou aktualizaci z kryptoměnové burzy Gemini.

Jelikož sázení snižuje počet mincí v oběhu, pokud dodavatelé poklesnou a poptávka zůstane vysoká, mohla by se cena Etherea zvýšit. Zahájení budoucího obchodování Ether je dalším vysvětlením, které byste mohli považovat za úspěšnou sázku. V roce 2021 si klade za cíl zahájit obchodování s futures na Ether prostřednictvím skupiny CME, největšího obchodního místa pro deriváty na světě.

Ačkoli je bitcoin známý jako „digitální zlato“, kvůli jeho obrovskému potenciálu je Ethereum považováno za „digitální ropu“. Nejčastěji používaným blockchainem je Ethereum. Bylo vydáno mnoho krypto projektů v síti. U decentralizovaných finančních aplikací bylo ethereum obzvláště běžné.

Síť prošla revizí, díky níž budou kryptoměny efektivnější a atraktivnější. Po aktualizaci mohl Ether vidět širší přijetí, které by zvýšilo jeho cenu.

S novou aktualizací sítě Ethereum je povoleno Ether staking. Dále to bude slušná investice pro ty, kteří hledají jiné formy vydělávání peněz z podnikání pro své kryptoměny.

Celkově byl rok 2020 pro Ethereum dobrým rokem, protože došlo k výraznému zvýšení ceny a vydání Ethereum 2.0 je jedním z určujících bodů budoucnosti Etherea.

Investujete do etherea v roce 2021? Je to dobrý nápad?

Podle kryptoměn je Ethereum považováno za dobrou investici. Výzkumný dokument provedený ekonomem naznačuje, že je pravděpodobné, že v budoucnu bude růst Etherea mnohem větší. Cena etherea se očekává, že do konce roku 2021 dosáhne 5 000 $, na základě "Dlouhá předpověď" předpověď.

investice do Etherea se ukázala jako dobré rozhodnutí. V roce 2019 byla průměrná cena etherea 125 $. Cena k únoru 2021 je 1820 $. Za dva roky vzrostla hodnota ETH 15krát. Pokud byste tedy v roce 2019 investovali 10 000 $ do Etherea, právě teď byste měli v Ethereu přibližně 150 000 $.

Ale vědět, jestli je opravdu dobrý nápad investovat do Etherea, je třeba nejprve prozkoumat základní význam samotného blockchainu Ethereum.

Ethereum 2.0 bylo spuštěno v několika fázích počínaje fází 0. ETH je tokenem blockchainu Ethereum. Ethereum je skutečně nástroj k zajištění úspor, pokud je bitcoin pouze formou platby. Mnoho z nich je teoreticky dobrou volbou v oblasti dlouhodobějšího investování.

Ethereum blockchain je protokol založený na matematických pravidlech. Ve srovnání s centrální bankou nebo vládou, která může rychle a náhle změnit poskytování hotovosti, je distribuce mince Ethereum zapsána do volně čitelného a konsensuálního kódování. Tato digitální komodita je místo zlatého nebo vládního příslibu podpořena nerozbitnými nekrystalizovanými blockchainy a matematickou realitou.

Způsoby, jak investovat do etherea

Vstupní bariéry pro zahájení investice jsou u kryptoměny velmi nízké. Někdo, kdo v této oblasti není obeznámen, se rychle zmocní ETH a začne šetřit tím, že se ho bude držet a bude doufat v ocenění.

Kromě toho může člověk potenciálně investovat do etherea a začít vydělávat peníze z ETH různými způsoby.

Vše začíná nákupem a držením. Toto je jedna z nejběžnějších strategií pro investování do kryptoměny. Nákup a držení kryptoměny je snadný a obecně úspěšný způsob. Strategie nákupu a udržení je pěkné a přímé řešení, ale může způsobit nejistotu, protože oblast kryptoměny je známá svými cenovými výbušninami. Kryptoměny mají nestálou povahu, kvůli čemuž se mnozí investoři vyhýbali. Ale pro některé to byl jeden z nejcennějších faktorů, kterými se kryptoměny vyznačují, a přilákal je k investování.

Dalším způsobem, jak investovat do Etherea, je těžba. Těžba kryptoměny je matematická metoda řešení. Těžba je v podstatě páteří mnoha sítí kryptoměn, protože využívají svůj čas k řešení matematických problémů s výpočetní silou a k zajištění „proof-of-work“ sítě, která ověřuje transakce Etherea (ETH). Zahájení ethereum 2.0 s cílem přechodu na „proof-of-stake“ by mohlo být problémem pro horníky, avšak očekává se, že těžba PoW bude stále praktická až kolem roku 2023.

Obchodování s kryptoměnou včetně etherea začalo u konvenčních obchodníků ponořením do stávajících trhů. Existuje také řada obchodních možností, jako jsou ETH futures, což z něj činí jeden z lepších způsobů investování do Etherea.

Obchodování s deriváty umožňuje obchodníkům stejně dobře těžit z čerpání vzestupných vzorců. Obchodníci mohou využít dlouhé nebo krátké pozice bez ohledu na to, jak se pohybuje poptávka.

Připraveni investovat do ETH?

Klady a zápory Etherea

Jako každé aktivum existuje i seznam kladů a záporů pro Ethereum.

Pros pro Ethereum:

Jaké jsou výhody investování do Etherea?

Mnoho kryptoanalytiků si myslí, že Ethereum má velkou budoucnost, což z něj činí atraktivní volbu pro investory do kryptoměny.

Zde jsou nejlepší věci o Ethereum:

✅ Spolehlivost:

Za poslední tři roky byla zavedená síť a program Ethereum konzistentní. Tým stojící za Ethereem vynakládá obrovské úsilí, díky němuž je Ethereum jedním z největších projektů v krypto sféře.

✅ Decentralizace:

Decentralizovaná struktura je možná jednou z klíčových výhod Etherea. Jak již bylo uvedeno, technologie kryptoměny, původně vyvinutá jako alternativa ke konvenčním bankovním procesům, je decentralizovaná a transparentní. Decentralizované finance (DeFi) jsou jedním z faktorů, kterými se kryptoměny vyznačují, a Ethereum je na vrcholu DeFi.

✅ Ethereum sleduje více podniků:

Ethereum je podporováno několika velkými podniky a Ethereum Enterprise Alliance je přední organizace sledující Ethereum. Když budou odstraněny podmínky třetích stran, investují investoři Ethereum více. Finanční guru Andreessen Horowitz je jednou z hlavních osobností ethereum. Ve srovnání s tím je skutečnost, že Ethereum je také finančním profesionálem (ICO). Tokeny ERC-20 jsou také považovány za standard pro fundraising a ICO.

✅ Ether není omezen:

Na rozdíl od bitcoinu není ether (ETH) omezen a je užitečný. Transakce zahrnují smlouvy na samoběžné a krátké doby vypořádání. Je zajímavé, že jakmile tvůrce Vitalik Butterin řekl, že Ethereum dokáže rychle zpracovat více než jeden milion transakcí za sekundu.

Nevýhody Etherea

Tady jsou slabší stránky o Ethereu:

❌ Kritika pomalého růstu

Ethereum bylo kritizováno za pomalý růst. Na pokraji expanze DeFi se analytici ptali, zda by Ethereum mohlo uspět pod hmotnost DeFi. To naznačuje, že postup byl pomalý a zaostával při zavádění změn v síti.

❌ Nevýhoda prvního stěhovatele:

Nevýhodou prvního hybatele bylo získáno Ethereum. Nositelem standardu je stále starší síť. Všechny nové začínající podniky se také učí od zaměstnanců a jsou dostatečně agilní, aby umožnily rychlejší růst a výsledky. Z dlouhodobého hlediska by to mohlo být neznámé nebezpečí. Prosperující podniky budou také těžit z chyb Etherea a možná vytvoří lepší sítě.

❌ Je obtížné změnit měřítko Ethereum:

Zatímco jeho rozmanité rysy mohou být lákavým aspektem, někteří investoři jednoduše váhají s investováním do ETH. Ve srovnání, Ethereum ještě nevyřeší problémy spojené se škálováním a latencí sítě, aby přilákalo další investory do kryptoměn.

Závěr: Stejně tak je Ethereum dobrá investice?

Ethereum je podle analytiků jedním z nejlepších kryptoměn, do kterých lze investovat. Slavná mince je slibná a protože DeFi stále roste s Ethereem na vrcholu, pak by její cena mohla v blízké budoucnosti stoupat vysoko.

Většina investic sestává z faktoru rizika vs. odměny. Jinými slovy, převažují potenciální odměny nad možnými důsledky rizik?

Jednoduše řečeno, Ethereum je nízkoriziková investice se spoustou potenciálních odměn. Je to něco, co byste si měli určitě udělat, než zvážíte přidání ETC do svého portfolia.

Je tedy Ethereum (ETC) dobrá investice? Ethereum má skutečně mnoho výhod, které mnoho jiných kryptoměn nemá. Skutečnost, že Decentralized Finance (DeFi) je jedním z faktorů, kterými se kryptoměny vyznačují, a Ethereum je na vrcholu DeFi, znamená, že existuje velký prostor pro růst ceny Ethereum, což z něj činí dobrou investici.

Investice do etherea je moudré rozhodnutí. Pokud se chcete stát součástí expanze DeFi, pak je Ether tou správnou volbou pro vaše portfolio.

Nyní víte, že Ethereum může být dobrou investicí. Pokud se cítíte dostatečně inspirováni, abyste mohli začít investovat ATD, nebo pokud tento článek poskytl další vhled do vašich stávajících znalostí, můžete být rádi, že to víte eToro poskytuje možnost investovat do kryptoaktiv.

eToro – nejlepší platforma pro nákup kryptoměn

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

  • Kryptoměna jsou anonymní digitální peníze založené na blockchainu.
  • Je také možné zakoupit standardní produkty a služby s kryptoměnami, ale můžete také investovat do kryptoměn, včetně Ethereum.
  • Ethereum je jednou z největších kryptoměn na trhu a je to měna, která funguje velmi jedinečně ve srovnání s jinými kryptoměnami.
  • Investice do etherea by mohla být investicí do budoucnosti financí.
  • Kapacita Etherea je možná mnohem neuvěřitelnější než kapacita Bitcoinu, který slouží jako fórum pro vývojáře, aby mohli dále expandovat a inovovat.
  • Výzkumný dokument The Economist naznačuje, že je pravděpodobné, že v budoucnu bude růst etherea mnohem větší.
  • Do Etherea můžete investovat jakoukoli částku peněz. Můžete začít například za pouhých 25 $.
  • Vzhledem k tomu, že DeFi stále roste s tím, že nahoře je Ethereum, mohlo by být Ethereum jednou z nejlepších investic, jaké lze na kryptotrhu v tuto chvíli uskutečnit..

FAQ

Stojí za to investovat do Etherea?

Na základě pohodlného přístupu k maloobchodním odběratelům a vyhlídek na další růst dělá Ethereum vynikající investici.

Jaká je minimální částka k investování do Etherea?

Existují některé platformy, například eToro, které umožňují uživatelům vložit za pouhých 25 $, aby mohli začít v Ethereu.

Měl bych teď investovat do Etherea?

Pokud chcete investovat do jakékoli kryptoměny, měli byste si vždy udělat vlastní průzkum. Ethereum je jednou z nejlepších kryptoměn s potenciálem v blízké budoucnosti růst ceny.

Kam investovat do Etherea?

eToro je nejlukrativnější alternativou. Prestižní platforma pro oceňování cen umožňuje obchodníkům vytvářet portfolio, které slouží jako jednotné kontaktní místo pro obchodníky, kteří se nacházejí v kryptoměně.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me